Új privát üzeneted érkezett!

aisye!
Nem tudnék hirtelen választani,nekem tetszik a 3 és a 4 kerekű is.Azt a pótülésest nagyon praktikusnak látom,ha még a tesókat szoktad babakocsiba tologatni.Persze a szempontjaidat te tudod.Szerintem sem korai a 25.hét.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ lányok ez a laptető bizony az enyém lett bocsika.Mostmár értem azt a sok-sok gólyát :D :D :D :D :D

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Ibici!

Antibiotikumtól nem lesz baja a babának, max nem jön még ebben a hónapban.
De gondolom olvastad amit írtam.
Én nem akartam kockáztatni, mert természetesen most is úgy érzem, hogy ez a hónap az igazi. :D
Vendég
 

 
 

Ibici!

Gratulálok a laptetőhöz! Remélem hamarosan máshoz is! :D

Lányok!

Az nem jelent semmit, hogy az utolsó bejegyzés mindig az enyém az oldalon?
Vendég
 


Igen olvastam,hogy a beágyazódásra már abbahagyva nem lesz semmi gond.Én is ebbe bízok :wink: :wink:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Asiye!

Itt van amiről én beszéltem:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =2&whid=25

Kép

A súlya csak 8,5 kg.
Vendég
 


Ibici!
Grautálok a laptetőhöz :lol:

Nagyon várom az esküvőt. Igaz voltunk tavaly is, a barátnőmén, de ez most más lesz.
Unokatesó megy férjhez.
Egerben, a Szépasszonyvölgyben lesz.
Már egy egész száloddát lefoglaltak a vendégeknek.
De a nyaralást jobban várom.
Csak az a szomorú, hogy amikor vége a nyaralásnak, jön az ősz.
És olyankor rossz az elmúlás..

De jönni fog majd helyette valami szép, és jó :wink:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ibici!
Neked vannak tüneteid?


Gabi!
Merre vagy?
Jól telik a hétvégéd?
Apát elkaptad?
Ugye már jobb a kedved?

Nika!
Ti mi jót csináltok ma?
Gege jól alszik már?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nekem ez tetszik nagyon, csak nem lehet esernyő alakúra csukni:
Kép
Vendég
 


Én eddig vasaltam. Közben Rómeó és Júlia francia változatát hallgattam.
:oops: :oops:

Gyönyörködtem a ruháimba.

:oops: :oops:
Amikbe remélem, már nem sokáig férek bele.
(xs méret.)


Fülledt meleg van nálunk.
Nálatok is?

Délután lehet megfűzöm apát kiránduljunk Szalajkavölgybe, vagy Lillafüredre.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami!

Bizos jó lesz az esküvő!

Az ősz olyan szép! Én imádom. Ahogy a levelek mindenféle színben játszanak, az illatok, nincs kánikula... Szerintem gyönyörű évszak. :D
És érik a szőlő is, amit imádok.
Vendég
 


Nagyon szép!!!

Én is találtam egyet Egerbe a Brendonba.
Azért is tetszett, mert hozzám, alacsonyhoz is jó volt. :oops: :oops: :wink:
Sajna nekem azt is kell nézni :?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ha már elkezdődik szeretem, az őszt.
Csak nekem az a rossz, amikor a kánikula után, rögtön másnap, beköszönöt a brutál hideg és eső...
Nehezen dolgozom föl.

Sajna a szőlöt nem szeretem. :shock: :shock:

Kevés gyümölcsöt eszek meg :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami!

A szalajkában ilyenkos nagon sokan vannak.
Mi grillezni fogunk délben. Jönnek át barátok is.

A Rómeó és Júliát nagyon szeretem. Nekem a francia és a magyar verzió is megvan.
Mindig Beni születése jut eszembe róla. Amikor a kórházban voltam előtte, akkor kaptam Apától egy csomó musical CD-t. Köztük voltak ezek is. Nagyon sokat hallgattam. És a szülőszobában is a Rómeó és Júlia szólt. Beni azóta is felfigyel rá amikor meghallja, és amikor kicsi volt ezt raktuk be, hogy ne sírjon. :D
Vendég
 


Cat!
Igen, tudom. Sokat járunk oda, nincs messze tőlünk.
Nagyon szeretek ott egy vendéglőt.
Ma nem főztem. Nem is szeretnék.

És ott finom a legényfogó leves, és az aszaltszilás töltött mell.
És sétálnánk egyett.
A friss levegőn.

Én is imádom.
De a franciát jobban.
Örülök, hogy neked is szép emléked fűzödik hozzá.
És Beni is szereti.

Nagy kedvencem még a Mágnás Miska, és az Operaház fantomja.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici!
Nekem semmi tünetem,kicsit a melleim feszülnek reggel.Talán ennyi,illetve a héten mindennap délután 1-1 órácskát aludtam.Igaz ez betudható a mindennapi 3/4 5-kori kelésnek is.Eddig soha nem pihiztem délután,nem most kezdtem a hajnali kelést 12.éve :shock: :wink: :wink:

Biztos nagyon szép lesz az esküvő ahová ti mentek már a helyszín is sokat ígérő.A legszebb a dologban,hogy a menyasszonyt tegnap láttam elősszőr és kiderült,hogy egy suliba jártunk általánosba,ráadásul évfolyam társak voltunk :D :D Kicsi a világ :D :D

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Ibici!
Gondolom, már te is nagyon izgulsz, hogy mi lesz.
Én nagyon.
Várom :!: :!: :!:

Én is fáradtabb vagyok, amúgy semmi más.
A mellem nem feszül. :shock:


Akkor egy hirtelen, meghívott esküvőre mentek majd?

Egyre jobban vágyom, én is a miénkre.
Eddig nem izgatott.
Tegnap láttam egy menyasszonyt, ment a menet ahogy szokott.
Én meg elsírtam magam. :oops: :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


A Jónás módszerről találtam érdekes dolgot.
2008.02.01.
"Szóval ennek a Jónás naptárnak a lényege, hogy vannak extra peteérések az ember szervezetébe, nem csak a középidősek, és ez a naptár ezt mutatja! Van amikor egybeesik a középidőssel, de van hogy nem! Nekem most erre az évre előrenézve, hacsak nem változik valamit a ciklusom, akkor mindíg pont a menzimmel lesznek egy időbe a peteéréseim! :( Hát ez annyira nem jó hír, de most a 4.napra esett, amikor is, már alig volt valami így megpróbáltuk...hát majd meglássuk"

És a hölgy, február 29-én pozitívat tesztelt.
Na ehhez mit szóltok?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Cat
Én már most is vásárolnék, de Apa szükségesnek tartja a pozitív tesztet.
Hát én ezen olyan jót nevettem!!! :lol: :lol: :lol:

Lagziban nekünk is lesz részünk, 3 hét múlva Ózdon, a hátulütője a dolognak, hogy valamilyen ok miatt három esküvő lesz, egy polgári, egy református, egy katolikus... :shock: :?
Hát, igazándiból így, pocakosan a lagzihoz sincs sok kedvem, hiszen se ital, se féktelen mulatozás, akkor meg minek? :roll: :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok lányok,

Köszi Picimami, már jobb kedvem van. :lol: Hát Apát nem sikerült elkapnom pénteken, se sebaj, hatha elég volt a csüt. ha meg nem akkor köv. hónap. :lol: :lol:

Voltam tegnap ma is Kikában franciágyat nézni, olyan jók vannak :lol: és persze megnézetem a babás cuccokat is tudtam volna válogatni :lol: :lol:

Mindenkinek megy a drukk aki még nem babás+++++++++.

Nemlajos, nagyon jó a vonalzód, pihenj sokat és nem fogalalkoz a munkával, a pici fontosabb :lol: :lol: :lol: :lol:

Cat, kitartás a fogad csak javulgat és reméljük ott a bébi a pocakban :lol: :lol:

Asiye,
nagyon jók a babakocsik hát elég nehéz választani közülük :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: szerintem amikor már megakarod venni akkor jó sok pénzzel :lol: :lol: :lol: elmentek és ami ott rögtön megtetszik azt kell megvenni. :lol:

Bocsi ha valakit kihagytam, de olyan sokat irtatok megint. :evil: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Pici: a jónás módszert ebben a hónapbanmi is kipróbáltul Nkeem is a mesim utáni második napon volt jónás szerint PÉ m. aröhej , hogy tényleg fájdogált a pocim. Na kiváncsi leszek mi lesz a vége:)

Kép
csucsu05
 
 


amit feltettem babakocsit a mienket az olyan hogy vizszintbe dönthető és van hozzá lábzsák ugye Gege téli baba és nagyon kihasználjuk mert most sportnak használható csak az a gond hogy nekem nehéz a kocsi meg a gyerek is együtt.

mi szülinpaoztunk anyósnbál mert a páromnak kedden lesz a szülije a sogórnőmnek most volt 25-én a unokahúginak meg 22-én volt szüli szóval volt evés ivás ezerrel :) majd teszek fel képet is Gege elmarta a marcipánt a kislányok elől :):):) nagyon édes volt :)

Picikém nagyon bíztató a hőd és hogy két péd volt az csak annyira is jó hogy az egyik tuti összejött :):):) több leheteőséged volt babásodni :)nekem meg van videón is a francia rómeó :):):) imádom a magyar is megvan :):): zenében videóban imádom :)operaház fantomját vip jeggyel láttam a operett színházban nagyon nagy kedvenc :):) nekem rengeteg musicalem van zenében is :):):):)

cat én nagyon sokat hallgattam mikor terhes voltam ne tudd meg mikor kicsi volt gege mindig vigyorgott ezerrel meg kapálózott mikor betettem :):):)

tegnap nem sikerült apát elkapnom de ma már pedzeggetm neki :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!

Nemlajos: nagyon jó a vonalzod én is szeretnék egy ilyet :)

Márk ma nagyon jó fiú volt olyan édesen figyeli a pici babát :) remélem majd ha jün a tesó vele is ilyen leszt.

Pici: remélem már a pocidban van a baba. :D nagyon drukkolok.

Musicalek: én imádom amig a Márk a pociban volt nagyon solkat hallgattam.Mostanéban Abigél a nyerő de Márk is szereti olyan aranyosan táncol rá.

Végre nem hányt az éjjel :D igaz eléggé diétáztatom.Én nem diétázok,bár ma még csak reggelzitem,majd ha elalszik a Drágám akkor ebédelek :D .

Asiye: amiket feraktál babakocsi képeket nagyon jók mi használtan vettünk Peg pwerego babakocsit ez mózeskoaras és sport kocsis is.De nagyon nehéz igy most már egy top riderünk van.Az azért könnyebb bár egy rági tipudu budzra nem tudnám feltenni.

Még lehet,hogy este benézek addig is jók legyetek
Vendég
 


Nemlajos!

Barát vagy rokon esküvőjére mentek? Lesznek ott olyanok, akikkel szívesen beszélgetsz? Mert akkor lehet, hogy megéri elmenni.

Nika!

Várjuk a képeket!
És boldog szülinapot a párodnak!

Sissi!

hamarosan teljesen rendbejön Márk! Figyeld meg, hogy egyre jobb a helyzet!
És arra figyelj, hogy enned azért kell!

Picimami!

Voltatok Szilvásváradon? Melyik étterem a kedvenced?

Csucsu!

Ha Neked bejön a Jónás, akkor én is elkezdek hinni benne. Bár ebben a hónapban sem hagytuk ki. :)

Ibici!

Általánosban kedvelted a menyasszonyt?

Gabi!

Azért ma este még próbálkozz egyet Apával! Ilyenkor is lehet lány!

Azt hiszem jó éjszakát kívánok mindenkinek!
Fáradt vagyok. Ma felfúrtuk a polcokat a garázsban. Olyan jó, hogy lehet végre valahova pakolni, és nem a földön vannak a dolgok.
És Apáék a régi ágyat is levitték este. Ma szivacson alszunk, holnap pedig hozzák az új ágyunkat. Úgy várom! Remélem tényleg nagyon kényelmes lesz!

Puszi mindenkinek, reggel jövök.
Vendég
 


Asyie!

Ugye nincsenek Isztambulban rokonaitok?

Nagyon vigyázzatok magatokra, ha mentek Törökországba!
Vendég
 


Andy, Zsuzska!

Milyen volt a hétvége?
Vendég
 


Cat: most ebédeltünk :) azért délután ettem kókusztekercset

Móni: boldog szülinapot a párodnak :)

Mi nem megyünk esküvőre utoljára a sajátunk volt, annak is aug 26-án lesz 2 éve. Most az őcsémék jőnnek,bár az eljegyzást is kettesben tartottak.

Holnap próbálok jőnni.
Vendég
 


jó reggelt!

tegnap apa gépezett :) nekem csak este lett volna időm, de az m2 adta a kedvenc filmemet, amit nem tudtam megszerezni sehonnan.
Fiúk az életemből :) most felvettem :) olyan jóóóóóóóóóó volt :)

majd jövök ha elalszanak a fiúk,most megyek etetem az aprónépet


sziasztok! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Cat: Neked lehet nem is lesz alkalmad már kipróbálni a Jónás módszert. Max a 3babánál:):)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Márk már fenn an és mivel a tőbbiek még alszanak igx jőttem :) Hol nézhetem meg a jónás mődszert.Igaz apa csak csüt-őn jün de hátha.

Csucsu: szólj ha bevált.
Vendég
 


Már szinte fáj ahogy szopizik,még jó,hogy kapott tápszert) most adtam neki előszőr) és megissza.Mondjuk azért már tegnap is evett párizsit+ zsemlét.Az éjszaka most jobb volt, csak 2szer ekelt fel.Igaz 1/2 5kor éhen akakrt halni :)

Azért ma megpróbálkozok egy lightos ebéddel.
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Bár a szememet még alig tudom kinyitni, de hamarosan felébred Beni. Már hallom a motoszkálást a szobájából.
Az utóbbi egy hétben nagyon rosszul alszik. Minden éjszaka felébred. :shock: Nem tudom mi lehet az oka. Régen nem csinált ilyet.

Csucsu!

én is abban bízom, hogy csak a harmadik babánál kell kipróbálnom a Jónás módszert. :D

Asiye!

Visszatetted a régi vonalzókat?
Várunk, ha a fiúk elaludtak!
Vendég
 


Sissi!

Főzz Márknak krumplit ebédre!
Bár azt nem tudom mi adhatnál hozzá.
Vendég
 


Cat: Csodálkozol ha Beni rosszul alszik. Egy hétig esett aztánjött a ameleg. Ezt még a felnőttek is nehezen viselik hát még a kicsik.Ők sokkal érzékenyebbek erre.
Remélem is, hogy a jónást csak később kell kipróbálnod. Hisz lehet már babás vagy:):)


Sissi: Ird be a goggle keresőjébe is kidobja rögtön.

Kép
csucsu05
 
 


Vendég
 


Lányok, reggelre elöntött a vér, most fogom hívni a dokinőt, de nincsenek nagy reményeim...

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok Lányok!!!
Szép jó reggelt mindenkinek!!

Megjöttünk Szentendréről, és meg kell mondanom, nagyon jól éreztem magam, de jobban elfáradtam, mint itthon, amikor Danihoz fél 7-kor kel kellnem! :D
Képeket, majd később teszek, mert ugye amiket én csináltam, azokon én elég kevésszer szerepelek. Majd begyűjtöm a többiektől is a képeket és akkor majd hozok párat.

Láttam, megint jó sokat írtatok! :D

Először is: Nemlajos!!!
Nagy gratula a dobogó szivecskéhez!!!!!! Ez szuper hír!!!!!!

Többiek?? Ki hogy áll?? Kinek kell most drukkolni?? Kicsit lemaradtam!!!

Mi nemsokára megyünk a doktornénihez, mert Dani ma kapja a 2. kullancs elleni szurit, aztán vásárolunk és jövünk is haza.
Addig is legyetek jók és ne írjatok oldalakat! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
oriandy
 
 


Húúúúúúúúú Nemlajos!!!

Szorítunk, hogy mégis minden rendben legyen, és gyere, amint megtudtál valamit!!!

Kép
oriandy
 
 


Nemlajos!

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Most így érzek, de remélem, ha visszajössz a dokitól, akkor jobb hírekkel szolgálsz!
Szeretném így olvasni a következő bejegyzésedet: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Mikor mész az orvoshoz? Kaptál már időpontot?
Én azt akarom, hogy ott maradjon az a baba!
Írj, ha kiderült valami!
Vendég
 


Nemlajos: megy a drukkk!!! remélem nincs komoly baj.

Jónást megnézem.
Vendég
 


Andy!

Várunk vissza képekkel együtt!
És pihend ki magad. Tudom miről beszélsz. :wink: :)
Vendég
 


Nemlajos!

Görcs is volt, vagy "csak" vérzés?
Vendég
 


Szép jó reggelt Lányok!

Remélem mindenkinek szépen telt a hétvége! :roll: :wink:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Reggel nem volt görcs, csak vérzés (egy pici darabkával... :? ), de most már a görcsök is itt vannak.
:cry:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Cat!
Végülis Lillafüredre mentünk, ott csónakáztunk, sétáltunk, és utána elmentünk moziba.
Nagyon szép délután volt. :roll: :D :oops: :oops:

Ám este igen csak rosszalkodtunk.
Megálltunk pihenni, és a fejünk fölött szállt egy gólya.
Erre a párom!Ezt nem szabad kihagyni.. :!: :!:

:oops: :oops:

Most alug tudtam kikelni az ágyból...

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nemlajos!
Nagyon szomorú vagyok!
Szorítok értetek, siess az orvsohoz.
Puszillak

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Jó reggelt, drágaságaim!!!!

Na igyekszem vissza olvasni a hétvégi termést :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nemlajos!

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Bízz benne, hogy maradni akar a baba!
Lehet, hogy a doktornő, tud más magyarázatot a vérzésre. Hematóma, amit nem vett észre eddig, vagy rossz helyen tapad a méhlepény, de nem vészes,csak feküdni kell...
Nagyon szorítok Nektek!
Vendég
 


Nemlajos: szoritok és remélem minden jól alakul. Irj ha vissz ajöttél a dokitól. Izgulok értetek.


Pici: Párodnak igaza is volt:) Remélem sikeretek lesz most:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Szorítok, hogy sikeres legyen a Jónás napod, mint annak a lánynak!!!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?