Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Megjöttünk a nyaralásból ami inkább hasonlított telelésre. :? Azért volt két nap mikor tudtunk fürdeni, tetszett Ficánkának a Balcsi.Én mint nagy sportlady bevetettem magam a habokba -és mivel az úszás úgyis ajánlott tevékenység- gondoltam most bepótólom 10 percben az elmúlt fél év tespedését...sikerült úgy meghúztam egy szallagot a combpmban hogy 2napig húztam a lábam. Egyébként sokat kirándultunk,ettünk,(((vuk is újra itt van))) és a pampuskalábak tovább dagadtak. :cry: Holnap viszont megyünk a 4d-re! alig várom már!

Boni
milyen gyorsan letelt, nem? Emlékszem mikor örültünk a tesztednek!

Véda
nagyon szép a szüléstörténeted! Magamnak sem kívánhatnék szebbet! :wink:
Viri
örülök hogy minden ok. a lányokkal!
Fanniék?
Monic
üdv néktek! Cuki a babád!!! :wink:
Hanna
Gratula a 12.-hez,sőt lassan a 13-hoz, nagyon formás Zsebikéd! Föleg az utolsó képen nagyon tetszik!
Szöcske
Boldog évfordulót!
Coca
csini!!
Én is +2-3 nál tartottam a 20.-on, de azóta ....... heti +1 kg...(+7-8kg most, nem értem mi történt :oops: :cry: )

Kép
katica_75
 
 


Coca :P
Tobi is fog heparint kapni és Farkasok Juditja is nyilván.

Katica :P
Bele-bele olvasok ebbe a topikba is, mikor van időm. Örömmel olvasom, hogy jönnek a kilók :wink:

Bonikám :P
Már nincs sok hátra!

Hanna :P
Nagyon örülök, hogy túl vagy a 12. héten! Gratu!

Puszi mindenkinek, mi jól vagyunk, sok a teendő a fiúkkal... kevés az alvási lehetőség. Szóval ikresek, Szöcske :P , Évi :P , húzzatok bele az alvásba még most...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szia Katica! Hát, nem a legjobb időt fogtátok ki. :?
Kíváncsi lennék a +7-8 kg-ra. :lol: Rajtad nem látszik az tuti!
Köszi a dicséretet. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Fanni! Nagyon szépen köszönjük. :) Örülök, hogy minden ok veletek! Majd ha lesz időd, teszel képet a fiúkról?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


FAnni f..a csaj vagy.. kibírod :lol: múltkor eszembe jutott, hogy ati fiaitok Viri lányainak fognalk udvarolni :wink:

KAtica hát igen... és olvass bele a hőmérősök babásaiba :wink:

lábidat a magasba..éljenek a kilók :lol:

csajok mindkét barátnőm itta a máénalevél teát, ette a bogyeszt

aki a 38.héttől kezdte..9 óra alatt túlvolt rajta pénteken utsó két óra szenvedéssel

aki a 36.héttől, ő tegnap reggl 9kor kezdte a magzatvizt elfolyással, de egy idő után leáéllt a tágulása ma hajnali 2 kor császárral kapták ki a fiát..

ezek szerint ez is alkattól függ, kinek használ, kinek nem...

:roll:
Vendég
 


Boniko,
Nekem 15 óra volt, ami azért nem gyors, pedig jól tágultam. A végén már tényleg csak egy pici hiányzott, ha Dóri leszállt volna szépen, szerintem hamar megszülök. Nem szállt le, így elhúzódott minden. Pedig a bogyó, tea hatott, legalábbis én így éreztem. Nekem a szülésznőm azt mondta, hogy ha valahol császárra kerül sor(normális esetben), akkor annak úgy kell lennie, a természet tudja mit csinál, és lehet, hogy spontánnál valami nagyobb baj lett volna. Ezt akkor mondta, amikor mondtam, hogy engem még véletlenül se vágjanak fel. Remélem érthető, kicsit zagyva lett, szóval biztos oka volt a 2. barátnődnél, és nem véletlenül állt le a tágulás. Én ezt nem a bogyókra, teára fognám. Ezek segítenek, de végül mindig a természet hozza meg a döntést :wink: Na jó persze az orvos.
Vendég
 


Csajok Nőkről tud valaki valamit?[/quote]

Hanna!
Köszönöm, hogy hiányoltál!
Júl. 12-én elköltöztünk az új házikónkba, ami rengeteg energiámat felemésztette, és a be- majd kicsomagolás, intézkedés sok időbe telt.Netünk sem volt, mostanra sikerült elintézni. De most már látom az alagút végét. A gyerekszoba kész, már csak képek hiányoznak a falról, nem tudom lesz-e még időm beszerezni. Babarucik kimosva, vasalva a szekrényben várakoznak. Az én csomagom is lassan kész, már csak a bőröndbe kellene bepakolni.

Pénteken voltam UH-on és NST-n. Minden rendben volt. Kb. 2,4-2,5 kg volt a kislányom súlya. Az NST-n meg sem akart mozdulni, eléggé szomorú voltam, a szülésznő ott nyomkodta a hasamat, tapsolt, kevés sikerrel. Ennek ellenére, hogy ilyen kevés aktivitást mutatott a leányzó, jó eredmény született. Holnap megyek megint NST-re, remélem most aktívabb lesz a leányzó!

A jövő héten matekból vizsgázom, nagyon rendi a tanárom, mert hozzám alkalmazkodik. Most írtam neki levelet, hogy mikor menjek, mert már nem szeretném halogatni. Tanulni már úgysem tudok, mert az a kevés dolog amit elvégzek úgy lefáraszt, hogy nem tudok a tanulásra összpontosítani.

Sajnos annyi lemaradásom van, hogy nem tudom most pótolni, ezért elnézést mindenkitől, akinek most nem írok! :oops:

Hanna!
Zsebi nagyon gyönyörű! Gratulálok hozzá!

Zöldi!
Gratulálok a félidőhöz! Szép pocid van! :) :D

Boni!
Látom még Ti is egyben! Hogy vagytok? Hogy bírod az időt, a fekvést, az alvást ill. nem alvást, úgy egyáltalán? Az én orvosom azt tanácsolta, hogy a teát a betöltött 37. hét után kezdjem el inni, és a homeos bogyókat is.

Fókica!
Ti már ennyi idősek vagytok! :shock: Gratulálok!

Igyekszem jönni! Szép estét mindenkinek!
Vendég
 


Nők! Jó, hogy jöttél. :) Örülök, hogy jól vagytok. A matek vizsgához drukkolok! Ha lesz energiád rakjál képeket. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


pandus áén továbbra is hiszek bennük, különben nem innám :lol:
csak olyan furi..egfyébként emlékeztem rád is..hoyg elhuzódott :cry:
Vendég
 


Nők jó hallami felőled.. én tudok aludni.. :lol:

már te is vágod a cetlit? :lol:
Vendég
 


Boniko,
Én is hiszek, nővérem 5 óra alatt megszülte a babáját az első fájástól számítva. Ő is szedte :wink: Csak sajnos lehetnek más tényezők is amik bekavarnak, ezt akartam leírni. Én amúgy is mindenhez homeost használok, kivéve láz. Következőnél is szedni fogom a homeost, a teát meg inni. Amúgy meg így elhúzódva is csodálatos volt, szóval no para, nem az idő számít :wink:
Vendég
 


PAndus étettem! :lol: egyébként tényleg iszonyatosak várakozás szempontjából az utolsó hetek most már értlek benneteket! :lol: de türelmes vagyok, türelmes vagyok...

Nők kiváncsi vagyok melyikünk lesz a befutó :wink:
Vendég
 


Hali csajok!

Szülés előtt állóknak kicsi biztatás: a tágulás tényleg alkat kérdése. Én nem ittam, nem szedtem semmit, ehhez képest Manóval délután 3-kor elfolyt a magzatvíz, este 3/4 7-kor a hasamra rakták. A kórházig az egy órás utat fájások nélkül tettem meg, felvételen ennek ellenére 3 ujjnyi voltam. Remélem, most is valami hasonló lesz. :lol:

Boni!
Tudom, hogy keservesek az utolsó hetek. Én addig magyaráztam a fiamnak, hogy jobb lenne már kint, hogy a 38. hétem érkezett. Tiszta mázli, hogy legalább most nincs 40 fok meleg, mint tavaly.

Hanna!
Hányinger van még? Nekem tegnap még a fejem is begörcsölt. A jövő héen viszont családilag anyukámnál leszünk, Manónak mindenképpen jobb lesz, legalább kitombolhatja magát a kertben. Szegénykém már nagyon unja magát, hiányzik a bölcsi.
vovanda
 
 


Jó reggelt!

Vanda! Ha csak hányinger lenne. :oops:
Én még mindig hányok. :( És rettenetes fejfájásom van. Ma kell mennem a házidokimhoz. Hát.... rettenetes lesz az tuti.

Szülés: olvasok, gyüjtöm az infót.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Nagyon át tudom érezni a helyzetet. Muszáj ma menned? Ha nagyon kibírhatatlan afejfájásod, Panadolt vehetsz be, bár nekem nemsokat szokott használni.
vovanda
 
 


Vanda! Már meg is jártam. Azt hiszem rekordot döntöttem. A vérnyomásom: 80/45. :roll: Eddig sem volt magas, na de ez.....

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

OFF üzenet lesz ez, előre is bocsánat, de mivel holnap van a

Babanet-Kölöknet találkozó,

gondoltuk, írunk egy emlékeztetőt.

Márcsak azért is, mert az egész heti rettenet időjárással ellentétben végre ragyogó napsütés árad Budapestre, így a Millenárisra is!

Részleteket itt találtok a találkozóról, a szervezkedős-topikbanpedig megnézhetitek, ki jön és mit hoz!

Reméljük, minél többen eljöttök, hogy végre személyesen is találkozhassunk!
dia
Budapest
 
 
 


Hanna
te szegény, csoda hogy nem esel össze!!! Jobbulást nektek, már tényleg csak egy kicsit kell kibírni és jön a JÓVILÁG! :wink:
Boni
átnéztem :wink: gondolom már mindent tusz, elolvastál, kiművelődtél szülés témában? Lesz szülésznőd is?

Na de a mai nap nagy híre számunkra, hogy a kis "szégyenlős inkábbkukisunk" ízig vérig NŐ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: most bevallom őszintén, vissza kell tennem az agyamat a helyére, mert (mikor az épülő uszoda hírére bőgtem még 10 hetesen 8) :lol: már azt is megálmodtam hogy híres vizilabdás fiam lesz ) Na mondanom sem kell, most is bőgtem meghatottságomban, meg hogy mekkor csalás ez az anyai megérzés, ahogy többen írtátok már Ti is. De persze nagyon örülök,apa meg eddig is a rózsaszín cuccok előtt vert gyökeret, így csak vigyorgott elégedetten. :D Szóval bemutatom Nektek Lénát....Leilát...vagy Íriszt... Kép Kép Kép

Kép
katica_75
 
 


Katica! A kis szégyentelen! :oops: Gratula!

Hanna! Kitartás!

Kép
zölddisznó
 
 


Katica! Gyönyörű a Csajszi!!!! :)

Katica! Zöldi! Köszi a biztatást. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni! El vagy tünve! Minden ok? Hol a szoba fotó?

Többiek??????????

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Katica!
Nagyon kiscsaj! :lol: Velem a fiam már több alkalommal közölte, hogy lányaink lesznek, hát nem tudom.

Hanna!
Kávét bírsz inni? Kicsit lendíthet a vérnyomásodon. Ismerem az érzést, nekem is alacsony, a baba meg még lejjebb nyomja. :(
vovanda
 
 


Köszönjük lányok! :wink:
Vanda
hátha neki jobbak a megérzései! :lol: Vegyespárost szeretnétek,vagy mindegy?

beszereztem ma a vizesedésre homepátiás bogyót, majd beszámolok ha hat.

Kép
katica_75
 
 


Katica! Az engem is érdekelne. Lehetsz a kísérleti nyulam! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


ok.nyúlkatica, jobban tecc mint anno a strucckatica. :wink: :D

Kép
katica_75
 
 


KAtica gyönyörűséges a kicsi lányotok! :lol: mindent tudok e?M igazából elolvastam egy könyvben a szakaszokat, de annyira enm mélyedtem bele.. lesz szülésznőm..majd együtt megoldjuk a helyszinen... hiába olvasok le ezer könyvet, úgysem úgy lesz...

Hanna megvagyok..csak apa itthon volt, megvettük a matracot, pelenkázólapot stb... ma megpróbálok képet tenni...

ma sem leszek sokat, mert ha APa itthon, akkor vele foglalkozom...
Vendég
 


Katica!

Igazából mindegy. Illetve én a magam részéről legalább egy kislányt szeretnék, mert most elnyomott kisebbség vagyok, a párom lányával pedig még nem találkozom eleget ahhoz, hogy összeszövetkezzünk. Meg hát nem is tudom, mennyi lenne erre az esély. Apa és lánya között olyan szerelem dúl, hogy még. Esélyem sincs. :lol:
vovanda
 
 


Lányok :P
Csak felületesen tudtam visszaolvasni :? Időhiányban szenvedek, mert most megint pár napig nem nagyon tudtam ntezni.

Mellgyulladás. Elég kemény ráadásul. 2 napig 39,2-es lázzal, végtag+cici+fejfájdalommal. Baba fájós cicit kiköpte, fejés nem nagyon volt hatékony, tejjárat eldugult, és csak a kiürülés segíthetett volna, de nem ment. Csabus sokat sírt, Lilu is türelmetlenebb volt, én meg a végkimerülés határán, ugyanis éjjel alig aludtam :twisted: Tehát nyomor a köbön. Aztán Apa megoldotta a problémát :oops:
(Ja, és hogy mitől lett a mellgyuszi? Ált. a túltelítődött cici okozza, de nekem ilyenem sosincs, mivel Csabinál nem az a kérdés, hogy mikor szopik, hanem az, hogy mikor nem :lol: Tehát éjjel a nagy kialavtalanságomban annyira kábán kerültem már ágyba, hogy valahogy meggyűrtem a paplanom, és jól megnyomtam a cicim :? )

Látom, mindannyian jól vagytok! Örülök!

Boni :P
Neked külön drukk, Anya!!!

Véda
Vendég
 


Katica :P
Gratu a kiscsajhoz. Az "anyai megérzések" engem is cserben hagytak :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hanna :P
Ezek már több, mint 1 hetes képek... mostanában nem volt időnk fotózni...

Márk:
Kép

Milán:
Kép

Véda :(
Sajnálom a mellgyulladást. Nekem is volt 2 napja, egész éjszaka nem aludtam tőle. Nekem van kórházi fejőgépem (béreljük), mindkét cicit szívja. Így is csak 2. szipákolásra "gyógyultam" meg... s reggelig kénytelen voltam várni, mert a gyerekek nem hagytak fejni...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni köszi :P
annyira cukik ezek a babák! :lol: Igen emlékszem hogy Te meg kislányokat éreztél. :wink: hát erről akkor ennyit :lol:
Boni
neked is köszi :P . Igazad van,h. nem görcsölsz rá, úgyis ügyesen megoldjátok. Dobsz majd a szobaképpel pociképet is? :wink:
Vanda
akkor drukkolok a kiscsajért! Én szerettem volna kisebbségben lenni, mert gondolom akkor mindenki engem kényesztetett volna, és egyeduralkodó lehetnék ?!! :lol: vagy nem így van ez fiús anyukák? :wink: Megkérdezhetem ha nálatok már voltak srácok miért volt szükség a lombikra?
Véda
majd ha van egy kis szusszanásod kérünk képet! :wink: ((Apa oldotta meg? :shock: :?: :roll: most feladtad a leckét :D ))

Kép
katica_75
 
 


Katica :P
Igen, Apa oldotta meg úgy, ahogy Csabinak kellett volna :roll: :oops: Már érted?
És a kedvedért:
Kép

Kép

Kép

Igen, a kialvatlanság, a kimerültség és a hajszolt életmód eredménye a -11 kg - egyelőre.

Véda
Vendég
 


FAnni nagyon szépek MI és MÁ :lol:

Véda a lényeg, hogy megoldotta...nagyon jól nézel ki... :lol:
Vendég
 


Katica!
A lombik a párom miatt kellett. És az ugyan igaz, hogy mind a kettőnknek van gyereke, de egyik sem közös. Balu spontán fogant korábbi házasságomból, a párom kislánya szintén lombikbaba.
Ami a fiús anyákat illeti: szerelem az van, de a férfiszolidaritást sokszor nehéz elviselni. Szivatnak, röhögnek néha rajtam... :lol:

Fanni, Véda!
Édesek a babók.
vovanda
 
 


Vanda, Véda
mostmár mindent értek!!!! :lol: :lol:
Véda
Szép "kis" formás pasi, jól visszament a pocakod! :shock: :wink:

Kép
katica_75
 
 


Lányok
Tegnap a4d-n a szonográfus, említette hogy kicsit kisebb a Bpd-je a babának, a hasa viszont nagyobb mnt az átlag ebben a korban.Néztem pár mércét a neten és tényleg ...eddig mindíg pár nappal idősebbnek titulálta az uh. Sztetek kell ezzel foglalkozni? Megemlítsem hétfőn a dokimnak? A hölgy azt mondta h. max. nam órisbéby lesz, de tovább nem foglalkozott vele.Mennyire lehet kilógni az átlagból vajon? BDP 5,97cm, OFD 8,08 cm, HC 22,53 cm, AC 20,94 cm, FL 4,37 cm.

Kép
katica_75
 
 


Katica!
Megemlítheted, legfeljebb ő is megnézi. Én a magam részéről UH ügyben kizárólag a dokimnak hiszek, bár neki lehet, állítólag a környéken UH-ban ő a csúcs. Itt a Klinikán a szonográfus nagyon "ügyesen" a felével elmérte a babákat, amitől 2 napig tiszta ideg voltam. Szóval tévedhetnek is.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Fanni! Véda! Álomszépek a fiúk!!!! Nem tudok betelni velük.

Katica! Én is megemlíteném a dokinak, de szerintem simán el lehet mérni és géptől is függ.

Vanda! Hajrá a csajokért. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Katica,
Én ilyen kicsi eltéréssel nem foglalkoztam. Mi valamikor nagyobbak voltunk, máskor meg kisebbek. Az uh tévedhet, még a legprofibb doki kezében is :wink: A babák amúgy se egyforma mérettel születnek, gondolja csak bele, mi se vagyunk egyformák. A táblázat 25 hetesen 6,4-es bpd-t ír, ez egyáltalán nem olyan nagy eltérés :wink:
http://www.mamanet.hu/modules.php?name=Text&tid=8

Mennyi gyönyörű kisfiú :D :D
Vendég
 


Hanna örül, hogy ennyi tök jó kispasi fórumozik! :lol:
Tegnap elkezdett rendesen rugdalózni!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi! Gratula Hanna baba rugdalózásához! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Cupp!

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni :P
Bocs, lemaradt, hogy Mi és Má tündériek!!!

Véda
Vendég
 


Véda :P Hanna :P
Köszönjük!

Véda :P
Csaba királyfi is csodaszép!

Nálunk üvöltés ment éjszaka f11-től f5-ig :( Ramatyul vagyok. Ráadásul nem tudtam meg, mi volt a baj :? Azt hiszem, hamarosan elér a hisztis kiborulás. Elég közel állok hozzá :( Ráadásul ma Apa nincs itthon, Anyám van itt...
Volt 20 perc csönd... most lett vége :(

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Vanda,Hanna,Panda
köszönöm, valószínűleg -és remélem- igazatok van!!! :D Végülis tényleg kevesebb mint 5mm az eltérés.A hasa meg kis pók (volt kitől örökölnie :lol: ) Apukája 1szerűen lezárta a témát: - Ő kislány minek lenne nagy feje?!? :idea: :lol:
(Holnap terheléses cukor, elkapom a dokit, vizesedés ügyben is.)

((Fanni)) idegrendszersimi, gyönyörködj bennük az biztos segít.

Kép
katica_75
 
 


Fanni! Ölelés!

Katica! Na, akkor Apa megnyugtatott. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni nekem nem is? :cry: :lol:

KAtica nekem is volt eltérés, késöbb behozta...

Zöldi éljen Hannamocorgás!


babaszobarészlet!
Kép

pocakfotó 37+5 :lol:

Kép
Vendég
 


Hinnye ez a dinnye!

Kép
zölddisznó
 
 


Boni! Nagyon király. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kép

Ez meg királynő?

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: