Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kis időre elköszönök, holnap indulunk nyaralni VÉGRE. Ha megjövünk jelentkezem! Addig is jó pocakosodást mindenkinek és vigyázzatok magatokra!!!-na meg a bébikre persze :wink: .
Üdv
Peni

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!

Vickybabe! Gratula a kis kukishoz!!!

Eperfagyi! Kürtőskalács. Úgy ennék.

Ercsa! Utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Csöre! Disznóvágással óvatosan.

Katuska! Szilvásgombócért irigy.

Peni! Jó nyaralást!

Csak 1 napot nem voltam, de ennyi kaját, amit írtatok. Olyan érzésem van, mintha már több hónapja éheznék.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Kissé elvesztem, Anyuéknál voltunk, ott pedig nem éppen a legjobb a net..
Tegnap volt Annám névnapja, jöttek a vendégek, én majd nem kipurcantam :)
Holnap megyek AFP-re, és majd csak 2 hét múlva uh-ra.. :cry: A keresztcsontom iszonyatosan fáj, a pocakom akkora, hogy sógornőm elképedt, és azt kérdezik, nem ketten vannak-e bent.. :)
Na hirtelen ennyi, jövök mostmár rendszeresen (remélhetőleg ) :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

Mágnes! Pici lányodnak Boldog Névnapot! Akkor mostmár tessék pihenni. :wink: Pocakfotó?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. 37 éves vagyok és harmadik gyermekemet várom, aki, ha szépen kivárja a negyvenedik hetet, akkor január 28-án születik meg.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya! Üdv itt!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szia Datolya, üdv köztünk!

Mágnes! na végre már azt hittem kiszaladtál Anna után a világba! Gondolom rengeteget futkározik:) Boldog Névnapot minden Annának!

Peni jó nyaralást!

Már megint fáj a fejem:(
katuska79
 
 


Pocakfotó? Mindjárt keresek :) De ti is!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Datolya, üdv köztünk!!

Mágnes, leánykádnak Boldog Névnapot!
Katuska, talán elmennekezek a hülye frontok és nem kíntatnak minket fejfájással, vérnyomásingadozással...
Voltam ma a C&A-ban, gondoltam megnézem, miket lehet kapni, vettem is 2 kismamafarmert, nagyon csinik, meg egy tunikát.
Olyan édes babaruhákat láttam, hogy csak na: 62-es overall, puha, mint a vatta, kis kapucnis, kapucnin mackófülek :lol:
72-es pici bélelt farmerdzseki, hozzá passzoló nadrág, bélelt kord kabátka.... hihetetlen, mennyire édesek! Megálltam ,nem vettem babaruhát :lol: :oops:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Nem értem, jó lett a vonalzóm, egyformát mutat a kettő! Paranormális jelenség :lol: Pedig nem nyúltam hozzájuk! :lol:
Igen Mágnes, kérjük a pocakfotót! Én már tettem pár oldallal ezelőtt :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Katus:
gyed kérdés.... Én úgy tudom, hogy a fizu lapján kapod a gyást, és nem a gyed alapján.. persze lehet, hogy hülyeséget írtam....

pocifotó holnap lesz, Apa nem töltötte át fényképezőről... :cry:

Annának átadtam a köszöntéseket, köszönjük :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kata! Irigy-irigy. Amikor mi voltunk vásárolni, csak 42-es nacik voltak. Az meg egy cseppet nagy rám. :( Te melyikben voltál?

Mágnes! Várjuk. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! a Westendben voltunk! Van ám még 34-es naci is! :lol: Én alapból 36-ost hordok, de mostmár a 38-as esik jól, abba még jó sokáig, talán végig is beleférek majd!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kata! Király vagy! Holnap megyek nacit beszerezni!!! Nekem eddig 34-36 volt a méretem. Akkor végre találok nacit. Köszi!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Peni, jó nyaralást!

Datolya, üdv itt!

Katuska, a szilvásgombócot én is elirigyelltem, de lusta voltam nekiállni, és inkább palacsintát csináltam... azt is inkább az uramnak.

Csöre, milyen volt a disznóvágás?

Mágnes, Annának utólag is sok boldogságot!

Hanna, jó vásárlást!

Kata, le a kalappal, hogy kibírtad a babaruhát. Én inkább nem is megyek ilyen helyekre, mert biztosan elcsábulnék.

Kép
petne
 
 


Jó reggelt!

Petne! Köszi szépen!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok Lányok!
Megvolt a disznóvágás, a disznót csak ici-pici darabokban láttam, mert sikerült 9-ig aludni :oops: de semmihez nem nyúltam, az egész család úgy kímélet, mintha nem is tudom, mi lenne... Ültem egész nap jobbról balra. Katuska: ez sima fehér volt, legalábbis ezt feltételezem a többi alapján :)
Katuska: a szilva nálunk még nem érik: már lila, de még olyan kemény, hogy meg sem próbáltam szedni róla. Ez az esős idő kicsit belassította.
Datolya: üdv köztünk :)
Vicky: persze, hogy vannak lelkiismeretes nőgyógyászok, én csak azt mondtam, hogy ez bizalmi terület, és nyugodtabb vagyok, ha ugyanaz az orvos kíséri végig a teljes folyamatot, és nem egyiktől a másikig megyek: így a doki pontosan tudja, hogy mikor mi volt a kínom, mire lehet számítani szülés témában, stb... És a pár oldallal ezelőtti sztorimban a szülésekről is leírtam, hogy az ügyeletes dokival sem volt semmi gondom. Egy dokival volt problémám, magánban (régen), de az szerintem egyszemélyi probléma.
Fejfájás: nekem nem volt, de fulladás az igen :( ebben a nagyon párás levegőben én is nehezen kapok levegőt (Vicky: ha csak a párás levegőtől van, ugye nem kell hörgőtágító, vagy igen? Asztmás vagyok, de állítólag minden ok, csak rohamgyógyszerem van.)
Kaptam a sógornőmtől kölcsön kismami cuccokat. Hát izé... még egy ideig jók lesznek talán :) Egyelőre szerintem nyárra el vagyok látva, szeptember környékén meg majd beszerzek néhány melegebbet.
Szia Mágnes! Rólam is volt néhány oldallal korábban pocifotó: egészen frissek, csak nagyon gyorsan pörög a topik :)
Szép napot!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hanna, köszi :lol: :lol: :lol: Ha mész a Westendbe, nézd meg azt a kis macifülest overallt, nagyon cuki :lol:
Petne,rezgett a léc, babaruha ügyben -- de akkor tuti nem egyet vettem volna, úgyhogy erős maradtam :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Jó reggelt!

A fiús (és persze a még kétesélyes) anyukatársaimnak küldöm ma reggelre, szép napot :D

http://www.youtube.com/watch?v=hxsIjzic2pA

Kép
vickybabe
 
 


Jahajj, már megint nem jó a vonalzó, a felső 1 nappal megint előrébb jár... Na jó, nem agyalok ezen... :lol: :oops:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kata: most nekem sem jó, pedig eddig stimmelt :? lehet, hogy valamikor napközben pördül át?!
Vickybabe :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Kata! Nem csábulok el. :oops: :oops: :oops: Igérem. hihi

A vonalzóitok másik időzónában vannak. Ezért nem váltanak időben.

Egyszerűen nem tudom összeszedni magam, hogy elinduljak.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Huhh elég érdekesen jött be az oldal...nem votl hova írni a hsz-t mert szétesett minden...

Kata! ráérsz még a vásárlással hidd el! Akár egy hét alatt is be lehet szerezni mindent. HAgyd meg ezt az örömöt a végére amikor már nem melózol és más dolgod sem lesz. Amúgy is minek álljon a szekrényben ennyi ideig a ruha? Bár szívesen vennék én is pár ruhácskát...pedig nekem semmit nem kell vennem néhány új textil peluson kívül.

Csöre! Na látod így kell megfogni a munka végét! Ajánlom figyelmébe mindenkinek!:)

Vickybabe szép volt a bemutató:) annak idején mikor Máté pár hetes volt, kaptam anyukámtól egy hasonlót. OLYan szép volt, hogy még a párom is sírt rajta. Valami olyasmi volt a témája, hogy a babák lejönnek az égből hozzánk, mi megtanítjuk őket mindenfélére stbstb.

Hát jó lenne ha nem fájna a fejem ennyit...Mátéval pont ellenkezőleg volt, sosem fájt a fejem. Most meg szinte minden nap. És még midnig fáj tegnap óta...a panadol semmit nem ér. Ahogy elmúlik a hatása már jön is vissza. Pedig rendben van a vérnyomásom, meg eszek iszok rendesen...

Nekem inkább téli kismama cuccaimt vannak...Mátéval már hideg idő volt amikor elkezdett iazán nőni a pocakom, nem készültem fel nyári ruhákból. De azt hiszem most már kihúzom így őszig. VAn eg ypár csini felsőm meg gumis derekú nyári nacim, itthonra meg jó a lenge nyári ruha. KAbát lesz majd megint a nehéz mert ha veszek egy nagy kabátot azt utána biztos nem fogom tudni hordani többet. Remélem nem lesz hideg tél és elég lesz megint a vastag kardigán.

Hétvégén nekiállok festeni a hálószobánkat. Mire kipakolom a ruhákat a szekrényből...háááát. Mondjuk ki még könnyű mert kirángatom és kész...de vissza:( csak még színt nem tudok. Most a két szemben lévő fal narancssárga, a másik kettő meg citromsárga. Valami világos krémes színt szeretnék, viszont csiszolni nem lehet a sötét festéket mert gipsszel minta van készítve kefével a falra. Remélem befogja majd így is. VAn valakinek tuti módszere penész eltávolításra? Amíg nem votl külső szigetelésünk, lepensézedett a fal alja és nem viszi le sem a Bref sem a domestos sem a hipó...leverni meg nem akrjuk megint a falat...tudtok még valamit rá?
katuska79
 
 


Katuska, tudom, hogy ráérek, nem is gondolom,hogy az idő sürget, de nem kell magyaráznom, mit jelent a sok édes pici ruhának a látványa is! De büszkék lehettek rám, megálltam!!! :lol:
Egyébként nekem is fáj ma a fejem :evil:

Hanna! Nagy erőfeszítés kell majd, hogy ne csábulj el! De nézd meg azt a kis füleset, tényleg :lol: Meg a kis nacik, kabátkák.... :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Katuska: mi valami siszi (szisi?!) vagy hasonló nevű penészirtót használtunk (festékboltban vettem, direkt falra való), ami időlegesen bejött. De a penész ellen egyetlen gyógyszer van (ha már sikerült eltüntetni): a szellőztetés, naponta többször, sokáig. Hiába a szigetelés (főleg, ha nikecell), ha nem szellőztetsz, akkor ugyanúgy penészedni fog. A krémszínű az nekem is tetszik :) most festettük a tetőteret: végül a homoksárgában sikerült megegyezni (a dühöngőben, a gyerekszoba színét a gyerekek választották).
Hanna: érdekes ez az időzóna kérdés: mindkettő magyar lap, és nekem eddig egyformán működtek :? de lehet, hogy van benne valami. Nem kell kapkodni a ruhavásárlással: pihenj csak! Pár hét, és tele leszel fölösleges energiával, amit majd nem tudsz hogy levezetni :D jól jön majd egy kis kismamaruha-vásárlás projekt akkor is :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Kata: büszkék vagyunk Rád :D
Fejfájás: mindkettőtöknek jobbulást. Pedig most nincs is viharos idő :?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Kata! Megnézem, ha eljutok vásárolni. :)

Csöre! Hát, azért egy nadrág már jó lenne, mert nincs. :(
De a gyerekem nem hagy elindulni. Ölelgetem a wc csészét.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Csöre, igazán, köszönöm, azt hiszem, rászolgáltam, hogy én(!!!!!!) nem vásároltam a babának, ez nagy szó :lol: :lol: :lol:
A vonalzóval meg akkor türelemmel leszek :lol:
A fejfájás teljesen kiszámíthatatlan, vagy viharra jön, vagy frontra, hidegre vagy melegre... De ma olyan érzésem van, mintha egy balta állna ki a fejemből, olyan jól lokalizálható helyen fáj :oops: :evil:
A krémszín nekem is tetszik,nekünk is olyan az egész ház, olyan jó kis otthonos!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Hanna! Te szegény, hát mikor javul ez már neked egy kicsit legalább?? De inkább lennél már jól teljesen és élvezhetnéd az állapotot! :wink:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kata! Én is örülnék már neki. De megnyugtattak, van aki 9 hónapig hányt. Eddig -6 kg. Jó lenne már híznom.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! Ez durva! Az, hogy más 9 hónapig hány, elég soványka vígasz, mikor épp te vagy nagyon rosszul...Én másfél hónapig ölelgettem másnaponta a WC csészét, súlyban meg szerintem semmit nem változtam, mert ami kijött, az már kúszik fel a pocira... Ezért is lenne jó az összes ruhám, ha be bírnám húzni a pocakot -- na és persze, ha akarnám :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kata! :) Nekem is ez a bajom. De nem baj, majd megoldódik. Remélem, délutánra megszünik.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :( jobbulást. Hát igen, minimum 1 nadrág azért kell ... Mert azért gondolom, más semmi sem jó már a régiek közül, maximum a mackónadrágok ... azért pocid már van :)
Annyira borzasztó, hogy még egy pici kis ötletem sincs, amivel segíteni tudnék :( a fejfájósoknak sem (még magamon sem tudok, ha fáj :evil: )
Kata: nekem is inkább átcsoportosult a súly a pocira, nem nagyon híztam.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre! Azért nem panaszkodom. :wink: Nagyon vártuk már Zsebit.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik, ez a meleg mindenkit kikészít. Nekem is fáj a fejem, és a vérnyomásom is a béka segge alatt van :oops: :D Szóval fejfájós, szemlecsukódós, ámde émelygős napom van ma. Isteni így a munkahelyemen :roll: , főleg úgy, hogy 3 állásinterjút kell tartanom. Jajjjj!!!

Kép
petne
 
 


Petne! :( HR-es vagy? Az jó zsibbasztó.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Petne,igen, így vagyok ezzel én is, nekem is lenne egy halom dolgom ,de alig bírok koncentrálni :oops:
Lenne egy kérdésem: nem tudom, merre laktok pontosan, de én a MOM park környékén, vagy a Rózsadombon, illetve otthonhoz közel keresek kismamatornát és/vagy jógát! Nem tudom, melyik hely milyen, láttam, hogy a MOM parkban is van, csak hátha ismertek 1-2 helyet. Jó a sima fitness is, azt meg tudom nézni hogy kismamikkal foglalkoznak-e?

Más: szégyellem, de nem emlékszem, ki kérdezte, hogy az általunk választott bababútor kiságya változtatható magasságú-e?
Nos, jelentem, tegnap bent jártam a boltban, megkérdeztem és állítható, mint minden ágyuk egyébként. Becsatolom a bútort mégegyszer, akit érdekel!

http://bebibolt.hu/bababolt/index.php?m ... ts_id=1553
Katt a képre nagyításért!!!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kata! Én is csak a MOM parkot tudom, de ezeket találtam:
http://www.babafalva.hu/portal/modules. ... ent&tid=78

Nagyon szuper a kiságy és a bútorok. :wink:

Csajok! Olyan jó lenne valamikor egy tali. Nem?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Tudom, Hanna :)
Látom, mindenkit megvisel ez a mai nap... akkor most befogom a csőröm, és békében tűröm a jobb sorsom... engem lassan a gyerekek idegelnek ki :? visítva üldözik egymást a lakásban, és nem hat rájuk semmi :evil: meg persze a finom tökfőzeléket sem ették meg, amit zsenge tököcskéből csináltam ebédre :evil:
Kata, sajnos a túlvégen lakom (Bp dél-keleti csücsöktől délre), tehát gőzöm sincs. És a testmozgásom is megvan ezzel a két lurkóval :D amit nagyon el tudnék most képzelni, az egy kellemes masszázs :roll:
Jé, Petne, mindenre előbb mész mint én, pedig majdnem ugyanott tartunk...
Nem is írtam a toxoplazmát: teljesen negatív. Kata, látom, tényleg nem múlik a macskákon, a macskás múlton: csak az érdekelne, hogy akkor ki az a 60%, aki átesett rajta :?: . Pedig gyerekkoromban tényleg nem voltam egy szobacica :) lányom hétvégén nyakig összemocskolta magát (sár, lótrágya, gabona, stb...) és megállapítottam elégedetten, hogy hm... kezd hasonlítani hozzám :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Hanna: ok

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre! Tökfőzelék. :oops: Nem semmi ksi ördögfiókáid vannak. :) Te mikor is mész a dokihoz? A jövő héten?

Én kezdek jobban lenni.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: vigyek Neked holnap zsenge tököcskét, vagy Te sem szereted? Még van egy :) Örülök, hogy jobban vagy :D
Gőzöm nincs, mikor megyek dokihoz :( talán, ha meglesz az AFP. Most csütörtökön veszik le, akkor az kb 2 hét, tehát vagy 11 vagy 14. Lehet, hogy a 14 jobb lenne, mert akkor már a genetikai UH eredménye is meglesz. Jövő héten mész?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Katuska, örülök, hogy tetszett :lol: én is tisztára meghatódtam reggel, gondoltam megosztom Veletek :lol:

Csöre, 2 hét az AFP? :shock: Nekem másnapra megvolt az eredményem...

Hanna, én benne vagyok a taliban! :lol:

Kata, ügyi vagy, hogy megállod a vásárlást! Eddig én is megálltam, de érzem, lassan véget vetek az "önsanyargatásnak" :lol: Ha a nagy dolgokkal még várunk is, de néhány apróságot muszáj lesz vennem :lol: Nekem ráadásul duplán fölösleges vásárolnom, mert kaptunk 10 zsák gyönyörű kisfiú-babaruhát... :roll: pont télieket :D Tegnap szortíroztam őket :lol:

Délelőtt babáztam, pár hetes csöppséggel, alig mertem megfogni, be is paráztam, hogy milyen béna leszek majd... :roll:

Kép
vickybabe
 
 


Csöre! Én nagyon szeretem. :)
Azért kérdeztem, mikor mész, hogy megyünk-e együtt. De pont nem egyidőben megyünk most. Ma vagy most, vagy a jövő héten megyünk.

Moffli! Nagyon eltüntél. Minden ok????

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Vickibabe! Ok. Akkor már hárman vagyunk is. Jó lenne, ha jelentkeznének a többiek is ám. :)

Illetve, mikor találkozzunk, na meg hol?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Vickybabe: tényleg másnapra megvan? Én csak tippeltem, gőzöm nem volt, majd megkérdem a doktornénit csütörtökön.
És ne aggódj, nem leszel béna :) a sajátodat máshogy fogod fogni: teljesen természetes lesz minden :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Hanna! Tali OK, szerintem is tök jó lenne! Gondolkozzatok időponton, igyekszem alkalmazkodni! :D Tényleg Hanna, mit ennél, szívesen főzőcskézek Neked én is :D
Köszi a fitness tippeket, valahova muszáj lesz elmenjek! Az a gondom, hogy 1 éve lakunk Budakeszin és nem ismerem ezt a környéket ebből a szempontból! :oops:
Jééé, 1 hét és genetikai UH!!! Alig várom!!! :lol: Az AFP eredményem meg ha minden igaz szerdára lesz meg.....jajj-jajj, lesz a kismamaiparáztatós eredmény....? :roll: De ha eddig minden 100%-ban OK volt, akkor ugye nem lehet semmi gond?? :oops:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kata! Édes vagy: :) Holnapra tuti semmi bajom. Tegnap sem volt. Csak szórakozik a gyerek. Annyi kaja van itthon. :)

Időpont: hétvége, vagy hétköznap? Zárt, vagy nyitott hely? Pláza, vagy cukrászda?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! De tényleg, csak szólj, ha megkívánsz vmit :)
A taliról: Nekem hétköznap olyan 5 óra után jó, persze, ha nem vagyok valahol vidéken, hétvége elvben bármikor. Én részemről Budán vagyok, de totál autóhoz kötve, úgyhogy elmegyek bárhova,esetleg annyit kérnék, hogy vhol a városközpont környékén, ami talán mindenkinek jó. Hmmm? Időtől is függ...mármint a helyszín. Mondanám, hogy gyertek nyugodtan hozzánk, van kert, terasz, de van macska is....meg persze nem akarok lustának tűnni :lol: De ha úgy döntötök, nyitva áll előttetek a házikónk, bármikor :D

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kata! Nagyon köszi!!!!
Én belváros és autó. Szóval rugalmas vagyok.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: