Új privát üzeneted érkezett!

Jó éjt Cat!
És szép estét. Puszi neked

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nekem már megint csak az utolsó bejegyzés jutott.

Picimami!

Van valami a pocakodban, most már tuti. :D
Vendég
 


sziasztok!

mindenki érezze magát jól a hétvégén! :lol: :lol: jó Balcsizást meg ilyenek
én holnap a barátnőmmel shoppingolni megyek :lol: :lol: :lol: apa viszi magávala törpéket adolgozóba, én meg mint rendes asszony elköltöm a pénzecskét :lol: :lol:
szándékomban áll venni valamit a babának!
meg a hugomáénak is :lol: a fiukhoz meg ugye nem jöhetek haza üres kézzel :lol: :lol:

na !
jó éjszakátmindenkinek, suzerintem azért leszek a hétvégén

puszi!

Kép Kép Kép
asiye
 
 

 
 

Jó reggelt!

Látom tényleg mindenki hétvégi pihenő üzemmódba váltott. :D
Helyes, helyes. :D :D :D

Legyetek jók! Érezzétek jól magatokat!
Majd később bekukkantok.
Vendég
 


Szép reggelt Mindenkinek!

Én úgy elaludtam, mint a csuda! :oops:
Este 20.30.-tól, mostanáig aludtam.
Nem tudom mi van velem. De még aludnék.

Ma ezért lightosabbra veszem a napot.
Mosok, kitakarítom a fürdőt.
El kell mennem venni pár dolgot.
Meglátogatám Apáékat maszekba. Majd újból ágyba bújok.
Aludni.

Cat!
Remélem is hogy van valaki a pocakomban.

Bocs a leptetőért. :wink:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Asyie!
Jó shoppingolást neked.
Majd mesélj miket vettél.

Érezd jól magad!
És kölcsed apa pénzét... 8)
Biztos nem bánja :lol: :lol: :lol:

Puszi

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Mindenkin pihen?
Csajok merre vagytok?

Olyan fura ez a mai nap.

Hiányzok.

Szép hétvégét :roll:
Puszi

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 



Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


picikém nagyon bíztató a hőd és az álmosság is :):):)

ma apa főz darálthúsos pie és barackos túrós sütit csinál :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Drága Nika!
Milyen édes a párod, hogy főz.
Nagyon kedves tőle.

:D
Én főztem húslevest, rakott kelt, és sárgaborsó főzeléket.
Az utóbbit megkívántam. Csak magamnak kellett. :oops: :oops:

Én is szeretnék sütni, valami sütit.
De álmi vagyok...

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Hát picimami a te ebédedből én csak a husilevest szeretem a másik kettőt nagyon nem :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Pici: Jajj nagyon izgi, hogy mindig álmos vagy:)

Mi megyünk a barátnőmékhez Pestre (asyie: a XVI kerbe megyünk majd integetek neked:) borjúpaprikást főzz a párja bográcsban. Lesz sok vendék nagy buli lesz. Szülinapját ünnepeljük a barátnőmnek. Most alszik a lányom aztán ha fel kell indulunk is. Igy csak holnap leszek már.

Legyetek jók vagy rosszak:)

Puszi.

Kép
csucsu05
 
 


Bocs Nika!
Sajna van ez így.
De még készítek most, két adag:

Tiramisu



Hozzávalók:


2 tojás
2 ek. porcukor
1 zacskó vaníliás cukor
250 gramm mascarpone krémsajt
2 dl erős kávé
némi tej
1 doboz babapiskóta
cukrozatlan kakaópor
5 ek. rum




Elkészítés:


A tojások fehérjét egy csipet sóval kemény habbá verjük, a végén hozzáadunk 1 ek. porcukrot és kicsit tovább verjük. A sárgákat 1 ek porcukorral és a vaníliás cukorral fehéredésig verjük, majd ízlés szerint rummal ízesítjük. A mascarponét hozzáadjuk és egyneműre keverjük, a végén a tojáshabot óvatosan beleforgatjuk. Közben a tejeskávét elkészítjük, rumot teszünk bele, a babpiskótákat éppencsak belemártjuk (nekem nagyon bevált a Plus-os Biscotteria termék, eddig Manner hívő voltam), hogy ne ázzanak el nagyon. Egy négyszögletes, kisebb, de magasabb falú tálba kezdjük szép sorban lerakni, rá krémet halmozunk, kakaóporral megszórjuk, majd újra babapiskótát rakunk. A rétegezést addig folytatjuk, amíg tartanak a hozzávalók, de a sort a krém zárja. Közvetlenül tálalás előtt szórjuk meg kakaóporral, és kb. 5 órára a hűtőbe tesszük, hogy jól kihűljön.




(Kapcsos tortaformához a mennyiségeket meg kell duplázni, de így is nagyon szép szilárd süteményt kapunk, a krémje lágy és mennyei!)

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Csucsu!
Érezd jól magad!

Puszillak

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami!

Én szeretem a sárgaborsót is. :D
De azt a tiramisu receptet nem kellett volna leírnod!
A kedvenc édességem. iszanyotaos mennyiséget meg tudok enni belőle. Csak most a fogam miatt nem eetek pár napig a sajt miatt. :(

Nika!

Nagyon jó fej a párod, hogy főz! Bárcsak az enyém is tudna!
De lehet, hogy délután grillezünk egyet, az az ő feladata lesz.

Ma ismét vásárolni voltunk. Igaz, most a Bauhausban. Vettünk anyukámnak névnapi ajándékként csillárt, és magunknak polcokat a garázsba.

Most pedig pihenek egy kicsit, mert úgy érzem az jót tesz a fogamnak. :D Bár igazság szerint inkább a fejem fáj, mint a fogam.

Este pedig újra megpróbálunk pókerezni. Tegnap csak beszélgetés lett belőle.
Vendég
 


Csucsu!

Neked pedig jó bográcsozást! Érezzétek jól magatokat!
Vendég
 


HÁT A TIRAMISUT SEM SZERETEM :(:(:(:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


hát mikor itthon van sokat főz süt :):):):) tavaly januárban sokat volt itthon aztán kipróbálta most meg nem lehet lelőni :):):) hála istennek :) én szeretem amit ő csinál :):):

nika70
Salgótarján
 
 


Csak egy pillanatra, hogy megnézzem, milyen vonalzót sikerült kreálnom :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nemlajos!

Nagyon jó a vonalzód! :D
Remélem két hét múlva én is le tudom cserélni ilyenre! :wink:

Hogy vagy? Pihengetsz?
Vérzés? Kemyényedés, görcs?
Vendég
 


nemlajos nagyopn jó a vonalzód:):):):)

nekem a zárt fórumban most van egy kismama aki vérezget elment orvoshoz és azt mondták neki hogy cisztája van esetleg neked nincs valami hematomád? mert amikor az távozik az okozhat vérezgetést és a baba mégis egészséges :):):):) mindenesetre pihengess amennyire csak tudsz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Vérezgetés még előfordul, a hasamban inkább olyan "jaj, mindjárt megjön" érzés (ez azért ijesztő, csak akartam mutatni a görcs jellegét/mértékét), de amennyit tudok (és sokat tudok, lévén nyári szünet :wink: ) pihenek.
nika a doki megnézte a méhemet, és nem látott semmi különöset, valami letapadást, meg szembe lévő falat emlegetett, meg mutogatott, de nem tudtam követni. Remélhetőleg idővel abba marad, mert azért nem vagyok nyugodt így... :?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok!

Végre tudok irni, a tegnapi és a mai nap egy kicsit húzósra sikeredett.
Tegnap megnéztük a Mamma Miat csak ajánlani tudom mindenkinek :) most apát próbálom rávenni,hogy nézze meg velem. Uána kártyáztunk majd 1-kor fküdtünk le.
Ma Márkot vittük az ügyeletre,mert tegnap megint hányt ma meg ugye jóttünk a bnőmhőz. Diétáznia kell ill. sok anyatejcsi, vszinü egy kis gyomorrontás és megint külőn kelleen főznőm neki.Bár amennyit eszik,mert ugye a dokinő is megnézte a fogát és ezerrel jün.
A bnőméknél grilleztünk ill. tortát ettünk, Márk már hamar kidült.

Nemlajos: nagy-nagy gratula a babóhoz,!!!!! Nagyon szupi az uh-s kép, pihenj sokat.
Ilyen képet én is szeretnék :)

Igérem majd próbálok jünni,bár vszinü este lesz csak belőle.
Mindenkinek jó 7végét és jó babásodást.
Vendég
 


Nemlajos!

A vérezgetés élénkpiros, rózsaszín vagy barnás színű?
Mikor történik? Ha előtte sokat mozogtál, vagy pihenés közben/után is?
A mindjártmegjön érzés normális! :) Amiatt nyugodt lehetsz. Csak ijesztő szerintem. :roll:

Pihenés nagyon jó, csak így továbbra is! Naponta minimum 6 órát feküdj az éjszakai alváson kívül! Legalábbis ezt mondták a húgomnak és nekem is anno.

Szeptembertől (augusztustól) mész vissza dolgozni, vagy táppénzen leszel?

Sissi!

Egyértek Veled, a Mamma mia nagyon jól sikerült film. Igazán feldobja az embert. :D
Azt szokták mondani, hogy amikor jön a babák foga, akkor fogékonyabbak a fertőzésekre. Biztos ez történt Márkkal is. Az anyatej pedig a legjobb gyógyszer.
Te is diétázol? Ugyanis az anyatejjel is átjut a babába olyan anyag ami nem kellene.
Vendég
 


Szép reggelt Mindenkinek!

Nemlajos, nagyon szép lett a vonalzód. És szorítok neked. Pihenj nagyon sokat. :D

Cat!
Két adag tiramisut készíettem tegnap, ami pillanatpk alatt el is fogyott.

Én is meg szeretném nézni majd a Mamma Mia-t.
De nem tudom mikor.
Hisz álomkórban szenvedek.
És nincs erőm, kedvem semmihez. :?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Asiye!
A te volnalzód is szép lett!
:wink:

Remélem jól vagy, és sok szép dolgot vásároltál tegnap.

Csucsu!
Jól sikerült a bogrács party?

Zsuzska!
Jó idő van a balcsinál??

Andy!
Jól vagy? Jól telik a hétvégéd?

Ibici!
Te merre vagy megint??
Ne tűnj el.


Cat!
Fáj még a fogad?? Érzed még? Vagy már jobb?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Úgy néz ki csajok, tényleg két pé -m volt.

Tegnap nézegettük az lh teszteket,amikt csináltam.
Háziorvosunk, nagyon jó barát, nekem barátnőm :wink:
S 18-án is erős volt a csík, majd halványodott. És 22-én, megint nagyon erős lett, amikor a doki is látta uh-n!

Most már nagyon bízom benne két petécskéből, az egyiket elkaptuk.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici!

Akkor még ikrek is lehetnek! :D
Bár elsőre inkább csak egyet kívánok!

A mamma miára menjetek el! A moziban nem fogod érezni, hogy fáradt vagy. :D

A fogam jó. Nem is érzem, hogy csinált vele valamit a doki. :D
Na jó, ez nem teljesen igaz, mert a varratok zavarnak, és állandóan piszkálnám a nyelvemmel... :oops:
De nem fáj! :D :D :D Csak egy picit bedagadt.
Lehet, hogy holnap délután elmegyek hozzá, megnézetem.
Vendég
 


Cat!

Igen tudom., hogy ikrek is lehetnek.
Én megelégszem egyel is, de ha jönni akar mindkettő, akkor nyugodtan jöhetnek :wink:

Lehet hogy délutánra összeszedem magam, és elmegyünk.

Örülök, ha már nem fáj.
Holnap már ki is szedik a varratokat?

Végülis, nem szedtél antibiotkikumokat?

Te hogy érzed magad?

Vannak tüneteid?

Nekem amúgy most semmi.
Még a mellem sem fáj, mint a múltkor fájt.
:oops: Csak lufi a hasam :cry:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami!

Teszel fel görbét?

Az enyém ilyen: http://www.fertilityfriend.com/home/2079f9
Vendég
 


Tünetek nincsnek. Legalábbis nem a terhességgel összefüggőek. De a 3. dpo-n még korai is lenne.
Inkább a hormonokkal kapcsolatos, hogy tegnap délután hányingerem volt. De ez az utóbbi 3-4 hónapban mindig előfordult pé után.

Egy szemet vettem csak be az antibiotikumból.
A varratokat csak csütörtökön szedi ki a doki, de meg akarom neki mutatni, hogy mit szól hozzá. Biztos-e, hogy kihagyhatjuk az antibiotikumot, vagy kezdjem el szedni?
Vendég
 


Jó reggelt!

Pici!
Hát remélem tényleg elkaptátok legalább az egyiket. :lol: bár ez az álomkór sokat ígér :lol:
nem felejtettem ám el a receptet, csak hulla vagyok :oops:
tegnap csak magamnak vásáróltam :oops:
a babának nem találtam semmi szépetott ahol voltunk,meg neki majd én a Megatoys-ban szeretnék vásárolni. Én azt szeretem meg a Kenguru Goldot.

A fiuknak vettem egyy-egy Thomas a gőzmozdonyos pólót.
Ennyi! :lol:

Jól lehalt a topic, bár ez néha megengedhető :lol:

Én egész éjszaka azzal álmodtam hogy babakocsit vásárolunk :?
ez azértlehetett mert tegnap mondta a hugom,hogy ők tegnapmegvették a babakocsit. Kép
ezt vették 44.000-éer

graco én anno ezt használtam testvérkocsiban,ésmegvoltam elégedve vele. szerintetek ez milyen?

amiket én kinéztem azoknak megnézegettem tegnap az árukat is és hát alegolcsóbb közüllük 189.000.-,de van amelyik229.000.-

még ki si szorítottuk volna, ha nem jött volna közbe, hogy engem szülés után, (fél éven belül) megműtenek a lábammal. Ésmivel ez egy magán orvos -magánklinikán,aköltségek min.300.000.-,annál csak több lesz.
ugyhogy mérlegelnem kell :cry: a férjemnek még nem mondtam,mert tudom,hogy ő egy szót sem szólna ha ragaszkodnék azokhoz amiket kinéztemdrágán.


mindjárt folytatom ezt a babakocsi témát ha nem baj, mert raknék képeket árakkal és légyszi segítsetek,ti melyik mellett döntenétek

köszi :lol:
:!: :?:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye!

Jöhetnek a babakocsik!

Nekem a Graco csak azért nem tetszett, mert nagon nehéz.
De ez ugye függ attól is, hogy mire akarják használni.

Nálam fontos szempont volt a súlya, mert én közlekedem BKV-val is, és a mérete, hogy a kocsiba is beférjen.
Ezért mi anno egy Peg Perego Pliko P3-at vettünk. Igaz, ez sem volt olcsó, de nagyon jó.
Vagy ami még nekem tetszett, az a Chicco vagy a Jané.
Érdemes menézni az interneten mennyibe kerülnek, a Mini- Manóban a Nagy Lajos király útján és a budaörsi Kikában is.
Vendég
 


A Peg Peregot egyébként jobban megéri megvenni állítólag Olaszországban. Trieszt "csak" 780 km.
Bár én úgy gondoltam, hogy ha megyünk Porecbe, akkor átmegyünk autóval, onnan nincs messze az olasz határ.
Jelenleg viszont az is kérdéses, hogy megyünk-e egyáltalán idén Horvátországba...
Vendég
 


A Bocskai úton is van egy bababolt, a Kosztolányinál. Ott is vannak jó babakocsik.
És a Soroksárin a Baby Outletben.
Vendég
 


Cat, a vérezgetés állaga attól függ, honnan nézem. Ha a wc-papíron, akkor rózsaszínes, ha már a tisztasági betéten, akkor barnásnak tűnik, de vasárnap (egy hete), amikor csöpögtem is, na, az élénk piros volt.
Szóval semmit sem tudok kizárni, sem megerősíteni.
Általában késő délután, kora este kezdi el, és még azt sem mondhatom, hogy megerőltetés után, mert pl legutóbb akkor véreztem, amikor egy órát sétáltam a körúton.
Persze próbálok minél többet feküdni, és hát majd 3 hét múlva kiderül, hogy mi lesz a melóval. A gyed miatt nem biztos, hogy jó volna, ha az év harmadát táppénzen tölteném, de persze a gyerek az első! :roll:

Vigyázz nagyon a szájsebedre!

asiye, a babakocsi gyönyörű, de én mindig lesápadok, hogy mennyi mindenre kell figyelni. Én szeretném, ha olcsó, biztonságos és könnyű lenne (én is bkv-zom), de ilyen kocsi nincs :cry:

pici ez a nyár a dupla pé-ké és a furcsa terhességeké, úgyhogy kalandra fel! :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Pici: Igen nagyon jól. Éjjel fél 1kor jöttünk haza. Szabina persze már javában aludt. Észre sem vette, hogy betettük a kocsiba majd kivettük. Én nem nagyon merészkedtem be a vizbe de a lányom fürcsizett egész délután. Igaz melegitették a vizet a medencébe hátha így jobb lesz belemenni.De én nem igen szerettem volna fürcsizni. A kaja isteni volt. Igaz mielőtt oda értünk csörgött a telefonunk. Már éppen a XVI kerületbe voltunk tehát Halásztelektől messze. Szóval a szomszéd hivott kinyilt az elektromos kapunk. Nem is értjük mitől nyilt ki. Szóval engem a férjem a lányommal kitett a barátnőmnél és porolt haza mert a kutyánk kijött a kertből persze. Mondjuk hamar megjárta az útat de nem is 50-el ment az biztos:)
Nehezen indult igy a buli de annál jobban végződőtt:)
Remélem valamelyik PÉ-t tényleg elkaptátok:)


Cat: Igazán szerencsés vagy, hoyg a fogad igy gyógyul és nem is fáj. Szerintem a doki nem fogja mondani, hogy szedd a gyógyszert hisz ha igy gyógyul az nagyon jó:)

Nemlajos: nagyon szupi a vonalzód:)

Kép
csucsu05
 
 


cat!
a tesókocsit mi is amini manóban vettük, mert az volt közel :lol: (pár utcára tőllünk) de a megatoysban néztük ki.

furi amit írsz,mert nekem pont a graco tünik könnyűnek :shock: :) mindegy, gondolom más szempontjaink vannak még ebben is :lol:

szóvalnekünk elvileg amire szükségünk van az babakocsi, autós ülés-hordozó és az Alpernek fellépő vagy pót ülés,mertmég 3éves semlesz és tudom hogy a sarokig sem fog eljönni gyalog :?

én elvileg multifunkciósokat néztem ki:
Kép cam 189.000

Kép cam 174.000

Kép neonato 149.00

ezekben minden van.hordozó, sport ülésésmózes kosár.

van travel system:
Kép graco delux 106.000.-

van olyan mint a hugomé
Kép graco 44.000

van kettő ami nagyon tetszik, szerintem mutatós és téli babának jól zárt
Kép top rider 69.900

Kép youpa-la 59.000

ehez a kettőhőz nem tartozik semilyen hordozó, plusz kéne venni

és vannak a tesófellépők Alpernek
Kép 17.000

Kép 20-25.000körül

és egy pót ülés33.000-ért
Kép

na csajok lehet válogatni, szavazni! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


tudommég korai, de karácsony előtt két hónappal mindennek ,még az óvszernek meg a szemetes zsáknak is megduplázzák az árát.
ezért legkésőbb októberben megvesszük. Akkor már nagyobb leszek mint 25.hét.
az már nem korai. vagy igen :oops: :?:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Nemlajos!

A húgom is táppénzen volt az első pillanattól kezdve, és nincs lényeges különbség a TGYÁS-ban és a GYED-ben. Őt is ugyanúgy javadalmazzák, mint a tanárokat, mert nevelési tanácsadóban dolgozik pszichológusként. (A férje is tanár, így nem dúskálnak.) De a legfontosabb a baba.

A séta is lehet megerőltető ilyenkor, úgyhogy csínján vele!

Babakocsit egyébként néha jobban megéri használtan venni. Van aki szinte egyáltalán nem használja, csak megveszi, és utána nem tud mit kezdeni vele.
Amit én nem vennék soha haszn áltan az a gyerekülés. Nem tudhatod mi történt előtte vele, akármit is mond az eladó. És a biztonság a legfontosabb.

Babkocsira visszatérve. Azt kell tudnod, hogy mennyit használod. BKV-zol-e, hogy könnyű legyen. Vagy kell-e majd lépcső emeletre cipelni? Kell-e hozzá autós ülés, és azt szeretnéd-e a babkocsiba rögzíteni? (Ez praktikus, mert nem ébred fel a gyerek.) Milyen terepviszonyokon használod, mekkora legyen a kereke?
Ha autóba is szeretnéd betenni, akkor az esernyőre csukható praktikusabb, mert kisebb helyet foglal.
A mózeskosarat mi csak 3 hónapoig tudtuk használni, mert Beni kinőtte.
De vannak olyan kocsik is, aminek szinte vízszintesig dönthető a háttámlája, abba nem feltétlenül szükséges a mózes.

A legprofibb eladók a Mini-Manóban vannak. Érdemes oda elmenni először, és mindent elmagyaráznak, megmutogatnak, és akkor már tudod majd, hogy mit keress. :)

Most megyek, keresek egy kis jeget az arcomra, mert megint kezd dagadni. :(
Vendég
 


Asiye!

Szerintem nem korai. Én már most is vásárolnék, de Apa szükségesnek tartja a pozitív tesztet. :roll: :wink:

A Brendon oldalán nézd meg a babkocsikat. Ott az adatlapon szerepel a súlya is. :D

De most mennem kell, majd átnézem később.

A PegPeregonak van testvérfellépője, hordozója, mózese, és szinte vízszintesig dönthető. A Pliko pedig könyű.
Vendég
 


Asiye!
Gyönyörűek a babakocsik.
És szerintem sem korai.
Én is nézegettem már, szebbnél szebbek vannak.
Iszonyat árakon. Nekem egy nem tetszik, ha háromkereke van.
De én még más szempontok szerint nézem, mint ti.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 



Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


SZIASZTOK DRÁGÁK!!

Ne haragudjatok,hogy csak most tudok írni hétvégén elvagyok havazva :( :( Nagyon szépen köszönöm az lh-tesztjeimhez a hozzáértő szavaitokat,azthiszem rajtunk most sem múlt a bébi érkezésének hozzásegítése :D :D :D :D Bízzunk benne!!

Pici!
Nem tűnökel!!!Nagyon aranyos vagy,hogy hiányoltál köszi olyan jól esik :D :D :D Eszem ágában sincs eltűnni,ilyen szerető társaságból!!

Nem lajos!
Gratulálok a dobogó szívecskéhez :D :D Pihizz sokat!!Gyere hozzánk sokat helyzet jelentésre!!!

asiye!
Mi szépeket vettél??Kismami rucikat??Jöhetnek a képek a kocsokról!!

cet!
Örülök,hogy már jobb a fogad!Nekem sajna bekellett szednem az atibiotikumot,nem mintha jobblenne a torkom tőle.Talán annyi,hogy nem vagyok rekedt,de még mindíg rondán köhögök :( :(

sissi!
Márknak jobbulást!!Szegénykém,ilyen picike és hány olyan rossz lehet!!Én is meg szeretném nézni a Mamma Miát!Lehet apát meglepem este és foglalok jegyet.

Tegnap mi a nagymamimat vittük vidékre a temetőbe300km-re Bp-től úgyhogy szinte egésznap úton voltunk.Képzeljétek 9 gólyát számoltam meg az odafele úton integettem nekik és megbeszéltem velük,hogy hoznak nekem bébit :) :) .Este voltak nálunk a férjem unoka öccse hozták az esküvői meghívójukat.Aug.9.-én mehetünk esküvőre anyagi csőd lesz.1-8-igSiófok-sóstón nyaralunk,9.-én esküvő nem lesz semmi. :D :D

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Emelkedik szépen a görbéd :wink:

Nemlajos!
Aranyos amit írtál. Köszönöm.
Remélem kaladnok elé nézünk, és hamarosan hozom a zebrás tesztet.
A tiédbe annyit gyönyörködöm :oops: :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ibici!
Örülök, hogy te is jelentekztél. :wink: :D
Képzeld, én is láttam gólyát tegnap.

Indultam ki az autómhoz, kinn parkoltam a sövény előtt.
És föltöttem repült el, és tett egy kört.

:D

A közelünkben van egy család, az egyik oszlopon, de most úgy néz ki, anyuka, vagy apuka gólya kinézett engem magának.

Ami még furán jött ki, megszólalt a harang is a templomban. :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ibici!
Mi egy héttel utánatok megyünk esküvőre.
Majd nyaralni

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


pici!
Akkor ti is belenyúlhattok a zsebeitekbe,de nem baj.Én már nagyon régen voltam esküvőn utoljára a sajátomén :D :D Előtte pedig 2000-ben az unoka báttyámén.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Ibici!

Esküvő és nyaralás is szuper lesz!
Amikor megszületett Beni abban az éveben minden hónapban voltunk esküvőn. Két hetes volt amikor először mentünk májusban, aztán, június, július, augusztus és még szeptemberben is. Nagyon élvezte. :D

Gólyák jót jelentenek! Bízzatok bennük!
Felénk sajnos egy sem jár mostanában. De szerintem csak azért mert arra vár, hogy hozzám jöhessen. :D

Picimami!

Jó a hőd, és gólyák is. :D
Vendég
 


Utoljára egy barátnőm esküvőjén voltunk tavaly augusztusban. Nagyon jó volt.
Volak ott szobák is, Benit letettük aludni este, és mi pedig mulattunk. Fel sem ébredt reggelig. (Persze a bébiőrt folyamatosan figyelük. )
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?