Új privát üzeneted érkezett!

Inszemes csajszik!

Nektek szájon át bevehető utrót írtak fel? Nekem hüvelyit. Mi az oka a különbségnek?



vicky79
 
 


Czinke: Igazad van, még mindíg nyalakodik, de most nem az ölemben alszik. :)

hofeherke
 
 


Vicky: a hüvelyi kicsit macerássabb, jobban kell figyelni a higiéniára, vki nem szereti dugdosni, meg várni kell 1/2 v 1 órát is, h ki ne follyon, viszont jobban hasznosul, mert nem megy keresztül az egész testen, és nem károsítja a májat sem. tehát jobban jártál! én még az orál bogyót is inkább dugdostam. és én mindenkinek inkább a dugdosást ajánlom!

Mara: de vhol rajtad van a kedvenc helye??

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

Czinke: Nem-nem!

hofeherke
 
 


elengedtek mindket , 3kor mehetünk haza! de addig még van 1 óra!!! :cry: :twisted: :twisted:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Na jó letelt az idő. :) Senki nam kap túrórudit.
A felmosóvödörben alszik a kis drága :shock:
Kép

hofeherke
 
 


Bekerestem az egész lakásban. Vagy negyed órámba került, mire megtaláltam. :D

hofeherke
 
 


kis ízelítő:
Kép

később még hozok képeket, és jövök a visszaolvasással ;)
20150601134430
 
 


Mara: nem semmi!!! :lol: hát igen, ezt nehéz lett volna kitalálni!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Viki: Épp most gondoltam rá, hogy rég voltál felnt. Csak nem alszik épp Lackó?

hofeherke
 
 


Sziasztok!
Hazaértünk a nyaralásból, de most pakolunk, mert hétfőn jönnek a munkások, és kezdik szétverni a lakást. Hétfőtől dolgozom, onnntól leszek sűrűbben.

Nyaralás előtt voltunk urológusnál, és a párom eredménye megint romlott, most már csak 7, 5 M/ml volt. Augusztusban kell visszamenni a dokihoz, valszeg ír fel fsh injekciót a férjemnek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Most megyek, mert jön haza a párom, aztán megyünk is el.

Viki: Anyira pasis már így egy hetesen is :lol:
Hogy bírod az első napokat? Nem fárasztó nagyon? Gondolom van segítséged... mesélj kicsit!

hofeherke
 
 


Most kapta meg a lefejt tejcsit, és most csucsuzik be (legalábbis remélem :))

Most balra el, később még jövök.
20150601134430
 
 


Megint laptető! :) Én örülök neki, de ha nem sikerül a baba, akkor én is elátkozom, mint dita.

czinkeb: Hogy értetted, hogy várni kell, nehogy kifolyjon? Én semmit nem csináltam utána és nem is fogok tudni. Feküdni kéne, hogy ne jöjjön ki? Amúgy tényleg kost akartam írni, kicsit megkeveredtem.

Viki: Lackó gyönyörű.

Mara: Macsekod nem semmi. Ott biztos nem kerestem volna.



vicky79
 
 


Viki: Lackó olyan édesdeden alszik! sokat gondoltunk ám rátok!!
visszaolvasást nem várunk tőled! most 1000 meg 1000 dolgod lehet! pihizz inkább és most már gyere, ahogy csak tudsz! mesélj milyen otthon most , h már nem pocakban van Lackó, milyen fickó és stb...és várjuk a szüléstörténetet, bár h szerencsére ilyen gyorsan kibújt Lackó, gondolom a történet is rövid! szóval inkább te mesélj!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Vicky: hát igen, mint bármely hüvelygolyó esetében várni kell kicsit . feldugod és fekszel 1/2 (nekem ennyit mondott a nődoki asszisztense) v esetleg 1 órát még reggel. este meg lefekvéskor kell dugdosni.
de hát ha belegondolsz kicsit logikus is, hiszen ha felolvad akkor kifolyik és akkor kevesebb hasznosul. :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


na, sziasztok, megyek haza!!!!!!!!lezuhizom , magamrazárom a hálót és kialszom magam!!! 8)
mindenkinek jó hétvégét!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


MARA :lol: :lol: :lol:

KATA
Kár, hogy nem tudtál privizni Némóval, így ismét szembesülnöm kellett azzal, hogy milyen vén banya vagyok! :cry: :cry: :cry:

VICKY
Én oral utrot kaptam, de ha babás leszek áttérünk a másik fajtára. Bár nem tudom hogy fogom kivitelezni. Érdekesen néznének a munkahelyen hogyha felfeküdnék az íróasztalra fél órára!

CSIBI
Végre már egy kis rugalmasság! Jó pihit otthon, és kellemes hétvégét!

VIKI
Várunk a további sztárfotókkal, és az élménybeszámolóval!

dita75
 
 


Sziasztok!

Mennyit írtatok ma, gyorsan átfutottam. Többször próbáltam ma belépni, de nem jött össze, most is elég lassan de, végre ment.

Mara,
nem semmi a macsek, nem kaptál már frászt, hogy hol lehet?

Viki,
Mini Lacika továbbra is nagyon édes!

Vicky,
nem olvastam mit írtál a rákokról, de ők nem szoktak annyira önfejűek lenni szerintem. Én az vagyok :lol:

Némóka,
te értesz a horoszkópokhoz? Én már annyit gondoltam rá, hogy megcsináltatom Liliét is meg a sajátomat is, csak nem igazán tudom, hogy hova érdemes menni ilyennel, tehát ahol komolyan foglalkoznak vele. De max. majd rádbízom :lol:

Dita,
jó lett a hajad!!!

Ancsi,
sajnálom a negatív tesztet. Én szoktam LH-t használni, de hogy mennyire jön be? Van, hogy öt napig +.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kata,
Átjött a privi! És az óra perc mennyire pontos?

Linácska,
Az azért túlzás, hogy értek hozzá, most tanulom, de nagyon alapfokon már megyeget az elemzés...

Viki,
Nagyon édesen alszik Lackó! De jó lehet nektek! :lol:

Csibi,
A pajzsmirigyemre kapok euthyroxot, és azon emelt a doki. Sajnos nekem most azt is rendszeresen ellenőriztetnem kell, mert a baba miatt nagyobb adagra lesz szükség.
Jó pihenést!

Voltam fodrásznál és hát elég rövidre sikeredett a hajam, és még véletlenül sem hasonlít arra a képre, amit vittem a fodrásznak. Pedig legutóbb nagyon jól megcsinálta, de most sajnos túl sokat vágott belőle. Nem mondom, hogy rossz lett, de nem ilyet akartam... :?
Ja, és sajnos a hányingerem sem akar elmúlni, de végülis ezt akartam, úgyhogy nem panaszkodom. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Vicky,

nekem a peték leszívása után fél órát, abeültetés óta másfél órát kell feküdnöm az utróval. Ezt nagyon komolyan kell venni! Ha előbb kelek fel, akkor úgy ahogy van az egész kifolyik belőlem.

Dita,

ezt majd te is vedd nagyon komolyan, mert a terhességet segít megtartani és a kisbabád élete múlhat rajta!

Nemone,

én csak reggel voltam rosszul, de akkor nagyon, aztán a takarítás jót tett mert azóta nem émelygek és az előbb egy jót vacsoráztam.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Ez mind szép és jó, de hogyan lehet kivitelezni munka alatt? :shock: :roll:

NEMONE
Kérünk képet! :wink:

LINÁCSKA
Nálunk sem volt jó délután, már hívni akartam a szolgáltatót, gondoltam jól beolvasok nekik, de megérezhették, mert utána egyből lett. Fél órán át kapcsolgattam, ki-be húzogattam a zsinórokat. :roll:

Apácskával már tettünk a tütübe 35 km-t! :lol:
Holnap lesz benne vagy 300! :shock:

Ma sem volt kedvem főzni. Rendeltem gyros tálat, de én úgy bekajáltam, hogy alig bírtam kimenni a kocsihoz. :oops:
Holnap meg rendeltem anyunál töltöttkápit, még nem volt elég! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,

úgy tudod kivitelezni, hogy a délit szájon át veszed be úgy, ahogy Czinki csinálta anno.
A reggelit én úgy szoktam, hogy amikor hajnalban kimegyek pisilni kb 4-5 óra körül akkor bedugom és mire 7 körül ébredek már le is telt az idő. Az estit pedig lefekvés eőtt kell betenni.
Kivitelezhető, emiatt ne aggódj, csak komolyan kell venni.
És nagyon + tőled, hogy már ezen töröd a fejed. A boszi véred esetleg már sejt valamit?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Nem tudom olyan vegyes érzéseim vannak.
Én úgy fogom csinálni, hogy apa elmegy hajnalban és fel szokott kelteni a puszikájával, de most rendesen fel is kelek egy kis kúpra, aztán alszom tovább! :lol: :lol: :lol: Este meg nincs gond!

Na megyek mert már a fél szomszédság itt van autót csodálni! :roll:
Lassan kifogy a bortartó tartalma! :twisted:

dita75
 
 


Ditus: Ti vagytok az utca királyai! Biztos szeretnek titeket, ha ennyit segítenek, meg járnak hozzátok!

hofeherke
 
 


Monic az aspirin protectet mikortól kell szedni és mennyit egy nap? Csütörtökön megyek uh-ra, 13. napon leszek, szerinted elkezdjem szedni?

Viki olyan aranyos a kisfiad?
timejka
 
 


MARA
Hát nem ingyen szoktak jönni gondolhatod.
Viszont most meghívtak minket holnap kerti partyra. Ha olyan 6 körül megjövünk anyuéktól akkor a vacsira sem lesz már gond mert husisütögetés lesz! Nyami!

De elfáradtam! Én nem vagyok az a nagy bulizós fajta már!
Kiöregedtem (ebből is :cry: )

Kép

dita75
 
 


A reggeli meg az esti utro még ok, de mi van a délivel? Tényleg feküdjünk fel az asztalra? :) Én kifejezetten hüvelygolyót kaptam, azt nem vehetem be szájon át. Mindegy. Vagy megmarad a napi 2 egész és egy félig kifolyttól, vagy nem maradna meg 3-tól sem. Szerintem...



vicky79
 
 


Viki,
Lackó tényleg nagyon pasis! Olyan édes :lol:

Némóka,
én úgy tudom, hogy ez a születésem percre pontos ideje.
Még kb. 6 éve voltam asztrológusnál és nagyon pontos elemzést kaptam magamról és amiket mondott, hogy az adott évben mire számíthatok, azok is mind bejöttek. Én nagyon hiszek benne.

Dita,
tudod, mindenki annyi, amennyinek érzi magát. :wink:

i.kata
 
 


Jó reggelt!

Viki Lackó naygon édesdeden alukál... remélem éjszaka is :lol: tényleg hamar lement a szülés... irigy-irigy--bár úgyis a vége alényeg, hogy egészséges legyen a pici :lol:

én ugy tudtam az utrót lehet szájpn és hüvelyen át is alkalmazni.ua-.zt...én hüvelyen át alkalmaztam..
de jobb is, mert eddig mindenki panaszkodott aki szájon át szedte..és sajnos igen, a dolgozóba is kellett dugdosni...elég körülményes volt.
:?

nálunk az I napja a PÉ és az azt követő nap az 1.DPO..pl ha a ciklus 28 napos, akkor általában a 14cn . van a Pé, és a 15.nap az 1.DPO...

pl Nálunk Nov.6 mensi első napja, tehát 1 cn nov 19 az I az volt a 14.cn és másnaptól számoltuk az 1.DPO -t így volt a 11.dpon +tesztem ...

TEgnap végre megvettük a matracot kiságyba, meg a pelenkázószivacsot... már csak a doktornéni által felírt recepteket kell kiváltani minden kész, hoyg ZSigi jöjjön
Vendég
 


Dita,
nekem net volt, csak lassú. Viszont Kecskeméten elvágtak valami nagy kábelt, úgyhogy a szüleimnek se telefon, se net.

Vicky,
én 10-ed annyi progit kaptam inszem után, mint te, szóval nem hiszem, hogy egy kifolyttól lenne baja. Lilivel már akkor kaptam 2x1 utrót, amikor már kiderült, hogy van, de annak is a fele mindig kifolyt. Most meg itt gyereklaptopozik mellettem :lol: 2,5 évesen tanulja a betűket :lol:

Na mi is megyünk ma csavarogni. Dunakeszire a Bauhausba, aztán meglátogatjuk a Dédimamáékat Bánkon.
Jövő héten folytatják a kertünket, ahhoz nézünk anyagokat.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenki sürög-forog, tesz-vesz. Nekem is ez a tervem mára! ;)
Jó munkát, és kellemes pihenést mára mindenkinek!
Aki utazik annak jó utat!

hofeherke
 
 


Sziasztok,

Nemone,

tegnap ajánlották, hogyha nagyon ég a gyomrom és hányingerem van egyek Renniet, és ma reggel ettem amikor rosszul voltam és teljesen jól vagyok! A papírja írja, hogy a terhességi gyomorégésre is jó. Úghyogy ajánlom neked is :wink:

Dita,

ti vagytok az utca középpontja :wink:
Én is nagyon szeretem a sütögetést, a finom husikat, salátákat... Összefutott a nyál a számban :wink:
Jó utat anyukádhoz és add át magad a kényeztetésnek!
a hüvelyit is lehet szájon át szedni, vagy eseleg egy dobozt kérsz orálra, a többit hüvelyire és akkor délben az orált veszed be. A doki biztos felírja neked úgy, ha megkéred.

Kata,

a töltött krumplit még mindig nem csináltam meg, de már megvettem mindent hozzá és szerintem este neki is állok :wink:
Hogy érzed magad?

Mara,

jó ténykedést neked!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kiderült, hogy nem olyan vészes a déli utró, mert még a Westendben is meg tudtam oldani. Ha Linácska hozzászólását nézem, akkor meg már nem is aggódom, hogy egy része kifolyik. Viszont azt nem értem, hogy miért jó a golyó forma. Mindig el akar gurulni. Nem a legkényelmesebb, legalábbis nekem. De nincs vele gond. A barátnőmékkel elég sokat sétáltunk tegnap is meg ma is, de remélem emiatt még nem peregnek ki a babáim. Bár mire hazaértünk eléggé felpuffadt a hasam. Most pihizés van, hétfőn meg már meló. Midenkinek jó pihit, majd még jövök.



vicky79
 
 


vicky kapaszkodnak ne aggódj :wink:
Vendég
 


Hú, szerintem ilyen kevés hozzászólás nem is volt még egy nap alatt. Tényleg mindenki sürgést-forgást tervezett mára...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


VÉGRE VÍZSZINTBE VAGYOK!!!!!!!!!!!!!

Reggel baromi jól indult a napunk, az egy napos kocsi meg lett karcolva, de nem gyengén! :twisted: Ma bejártuk a fél világot, hogy mi legyen vele, vettünk matricát, körbetelefonáltuk az ismerősöket aki ért hozzá, de elég mélyen van a karc és hát rögtön 50.000 pluszköltséggel indítani! Kész voltam.
A szomszédéknál is folyt az élet. A kerítést amit a férjem segítségével csináltak a srác dübében fogpiszkálóra aprította, úgy kiszaggatta a helyéről, hogy öröm volt nézni. Valami front lehet. :roll:
Kimentünk nővéremékhez. Volt ámuldozás, mivel meglepi volt mindenki számára a kocsi. Tök jó volt, mert a kapuban várt minket simán elmentünk mellette és nem vett észre. :lol: Elvittük őket is anyuékhoz, jött Vivien a kislánya és Kitti a nagylánya. Ezzel csak annyi gond volt, hogy ha ők is jönnek a nővéremtől nem lehet szóhoz jutni, pedig ő azért többször látja anyut mint én. Én egy évben jó ha négyszer, ő meg van, hogy hetente négyszer. Na mindegy mondta anya lehet hogy lejönnek jövő héten a férjével. A kertipartyra nem megyünk mégsem, mert kicsit fáj a pocóm, a derekam majd leszakad már reggel óta. Alig vártam, hogy hazaérjünk végre.

VICKY
Ha esetleg most nem sikerült - ami persze lehetetlen - akkor iratsz fel te is egy adag orált két adag kúpot és a délit beveszed ennyi. Én igy fogom! Amúgy Zsuzska fára mászott, nehéz dobozokat emlegetett, és egy fia utrót nem használt sem ilyet sem olyat és lám ott a kis buborékja. Tényleg jövő héten megy uhu-ra ő is! :wink:

LINACSKA
Mi is Dunakeszin voltunk a nagy madaras tescoba.
Apa nagy erőkkel válogatott az autós matricák között, jól össze is vesztünk, mert nekem egyik sem tetszett és azt akarta, hogy én válasszak, mondom hogyan ha egyik sem jó. Végül választottam egyet, erre meg miért azt választottam! twisted: férfiak! :roll:

BONI
Köszi a Dpo-s magyarázatot. Én is szeretnék mihamarabb egy zebrás tesztet! :roll:
Ügyik vagytok, hogy minden kész. Lassan megismerkedhettek a kis Zsigivel színesben is! :wink: :lol:

KATA
Jelen pillanatban 80 évesnek érzem magam olyan fáradt vagyok!
Megyek is tentizni, jó éjt nektek, tényleg nem csacsogtatok ma valami sokat! :shock:

dita75
 
 


ó reegglt!

DIta sajnálom az autót..én is agyvérzést kaptam volna... :cry:

nekem az utró nem folyt ki amikor melóhelyen dugdostam,,, és egyik után sem feküdtem szigorúan :oops: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Dita: A mi Clionk is így járt már az első héten, de már nem is zavar. Akkor viszont aludni sem tudtam tőle :evil:

Tegnap kiténykedtem magam, ma viszont egy kicsit kimozdulunk itthonról azt hiszem :)

hofeherke
 
 


dita: Sajnálom a kocsit :(



vicky79
 
 


Sziasztok!

Dita,

Nagyon sajnálom az autót! :cry: Hát, én is őrjöngenék, hogy az 1 napos autó meg lett karcolva...

Monic,
Köszi a tippet, lehet hogy kipróbálom. Képzeld, úgy néz ki, hogy visszatér az éjszakai rosszullét... :? De legalább tegnap egész nap jól voltam!

Az utróval én sem fekszem le reggel, mert indulás előtt rakom fel, és nem folyik ki hamar, kb. 1-1,5 órát fent marad. És a délit is meg tudom oldani a munkahelyemen.
Tegnap egész nap nem voltunk itthon, és este mire hazaértünk olyan fáradt voltam, hogy lefeküdtem a tévé elé, és egy idő után el is aludtam, így már nem néztem fel hozzátok, de látom mindenki inkább kihasználta a jó időt.

Szép vasárnapot mindenkinek! :D 8)

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Dita,
sajnálom az új autót! Most végül vetteke rá matricát? :roll:
Biztos a hosszú út szívta ki az erődet. Ma pihenj soka!

MOnic,
köszi, megvagyok, csak annyira puffadok az utrótól, és ezt utálom. Tegnap nem fájt semmim. Késő délután lánybúcsúra mentem. Akik szervezték tök jó feladatokat találtak ki a menyasszonynak, csak kicsit sok volt szerintem és nagyon korán kezdődött.

i.kata
 
 


Sziasztok,

Dita,

sajnálom, nálunk minden új autóval történik valami már rögtön az elején, úgyhogy megszoktuk. A mostani legújabb ajtaját a párom rányitotta a garázs falára, festék rögtön lepattant. Én nem szóltam egy szót sem, megszoktam az ilyen történéseket. Mi elvittük a szervizbe ahol szerencsére teljesen ingyen kipótolták a festéket, úgyhogy nem látszik.

Kata,

és mit vittél a lánybúcsúra?

Nemone,

nekem a reggelem volt megint pokoli, ilyenkor legszívesebben nem ennék semmit, de a reggeli gyógyszereket sajnos be kell venni, úgyhogy ma is le kellett feküdnöm utána annyira ki akart jönni minden.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Az utró utáni fekvésről én meg csak azt tudom mondani amit az orvos tanácsolt, nekem 1,5 órát kell feküdnöm utána.
Én nem is gondolkodok azon, hogy mi lenne ha másképp csináljám, szerencsére a táppénz miatt én könnyen megtehetem, aki dolgozik természetesen nehezebb helyzetben lesz.

És jó hír is ért, mert megkaptam a júliusi bérjegyzéket és nettóban csak 6 ezer Ft-tal lett kevesebb a pénzem pedig június közepe óta táppénzen vagyok. Ez még másfél hónapig lesz így mert addig jár nekem mindenféle állami plusz juttatás, utána biztos kevesebb lesz, de örülök, hogy most ilyen sokat kaptam. Csak nincs bankkártyám amivel levegyem :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!
Az a legszebb az egészben, hogy nem is mi karcoltuk meg, hanem a párom idehívott két balf*szt, hogy elvigyék a vasakat. Az egyik hülyegyerek úgy megpakolta a talicskát az autó mellett, felemelte majdnem az egész cucc ráborult az autóra. Szóltam a páromnak, hogy álljon ki az utcára a kocsival mert baj lesz. A hülye szomszéd is mindenfélét átdobált a kapunk elé, hogy azokat is vigyék el a méhbe. Arra figyelt a párom, hogy ne menjen rá a vasakra a kerékkel viszont ezek a marhák még a biciklijüket is úgy tették le, hogy a legrosszabb helyre. Az egyik a jobb a másik meg a baloldalra a kapu elé. Ahogy tolatott ki a párom az egyik bicaj pont megadta magát és nekidőlt az ajtónak. Mindenkit szídott mint a bokrot, és joggal, mert annyira balf*szok tudnak lenni az emberek. A szomszédnak is mondtuk, hogy ne dobálja át a szarjait, majd átmennek a fiúk és összeszedik, de csak dobálta. A kiscsávót majdnem megcipőzte a párom, alig tudott uralkodni magán. Vettünk matricákat, de lebeszéltek róla, úgyhogy hétfőn inkább megcsináltatja a párom. Jó pár tízezerbe került nekünk ez az akció, hogy ilyen idióta embereket idehivatott. :twisted:

Le kellett feküdnöm, mert annyira rosszul voltam már. Csukott ajtónál takarítok és főzök egyszerre, ha kinyitom a nikecell golyók elárasztják a lakást, de már nem is tudom melyik lenne jobb. Kicsit szanálgattam a régi kacatjaim között átvittem a szomszéd gyerekeknek sétálómagnók, kazetták, mindenféle hülyeség, csak a helyet foglalta. Ahogy ültem begörnyedve a szekrény előtt és pakolásztam nagyon nem tetszett a Bébi Bogyókámnak. Elkezdett fájni a pocim, a derekam megint majd leszakad.

Bocsi az önzőzésért, majdnem elfelejtettem.
Évi üzent:

Sajnos nekem nincsenek túl jó híreim! A héten már harmadszorr kellett bejönnöm a kórházba, mert vérzek! :cry:
A babák jól vannak a méhszáj is zárt, ez legalább jó hír. Drukkoljatok légyszi, hogy ne legyen baj.........
Igyekszem haza, egyelőre infuzión lógok, már egész sok mindent meg tudok csinálni egy kézzel. Puszilok mindenkit! Évi

Monic
Ez jó hír, hogy nem sokkal lett kevesebb a manid. :wink:

dita75
 
 


Évi,
nagyon-nagyon vigyázz Magatokra! Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen Veletek!

Monic,
végül megbeszéltük a barátnőmmel, akivel együtt vettük, hogy vegyek egy ördögös jelmezt (volt benne nyakkendő, farok, meg szarvak), és vegyek még valamit, azt rámbízta. Én meg vettem egy ilyet:
Kép
Mi is Spriteot vettünk hozzá, és ivott is belőle :lol: Mások nem vettek semmi "perverzet", de szerintem legalább egy ilyen kell egy lánybúcsúra.
Ja, de valaki vett egy kötényt, aminek felfújhatós cickói vannak. :lol:

i.kata
 
 


Dita,

sajnos az emberek többsége pont olyan balf...sz ahogy leírtad. Sajnálom ami az autóval történt, sajnos ezt a békát le kell nyelni, ne idegesítsd magad mert Bébibocsó nem szereti ha az anyukája ideges.

Évinek ha írsz,

nagyon drukkolunk, hogy ne legyen semmi gond a babákkal!+++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Pihenjen sokat, és nagyon vigyázzon magukra!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,
vigyázz magadra! Mondjuk nekem is szokott minden inszem után fájni a hasam és a derekamnál olyan érzés van, mintha egy pontnál nem tudnék tovább hajolni, mert feszül ezerrel :roll:

i.kata
 
 


Szerintetek durva ez az "itató"??? :lol:

i.kata
 
 


Kata,

szerintem nagyon jó ajándékot találtatok ki, és igazad van, kell perverz dolog is egy lánybúcsúra.
:wink:
Mi tegnap öregesen tettünk-vettünk itthon, én levágtam a rózsákról az elszáradt virágokat, a ház elől kihúzgáltam a parlagfüveket mielőtt valaki jóakaró feljelent, persze gumikesztyűben.
Ma reggel megint nagyon rosszul voltam, mostmár egy kicsit jobb de a fejem még mindig kóvályog.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: