Új privát üzeneted érkezett!

Itt vgyok meg vagy? :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nem bantott meg semmi nem akaro errol itt beszelni az nem nektek szol aztan kesz. :roll: Ne gyulolkodjunk :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok! Amugy, hogy ma már zokniban és pizsiben aludtam meg bezárt ablaknál így ugy látszik, hogy nem vakbél! Ma már nem fájt annyit mint az elmult 2 nappan! Szal tuti nem vakbél gyuszi! A munkahelyemen meg továbbra is éhesek az emberek csak tudjátok mi szerzödésesen vagyunk ott! És 2008 december 31.-ével lejár a szerzödésünk! Tehát elvileg most fogják megpályáztatni és ha mi nem kellünk akkor az uj menzás vagy átvesz vagy nem! Ha nem akkor marad még pesten a cégünknek 4 konyhálya és ha oda kell ember akkor átvesznek, de ha nem akkor utca! Szoval most tényleg rá kell gyurnom a kis Gazsira! Mert akkor még nyerek 3 évet! Én nem leszek munkanélküli az tuti!

Na megyek én is tyutyukálni, mert péntek és az mindig huzos! Puszi mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Itt vagy? Azt hittem alukálsz már??? És megint laptetűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű! Rendben nem nekünk szól értettem!!!!!!!!!!!!!!! 8)

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Lehet mar aludni mentel? :lol:
Nezd meg megint laptetu...de hova....
1.nincs is itt ember,
2.nem is kexelhetek 3hetig :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Itt vgyok tevezem 8) es pont csinaltam egy frissitest az oldalon perce latom irtal :lol: :lol: :lol: :lol: Mazli :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hűűűűűűűűű 3 hét az jó sok! De mondjuk igen hiába a 3 hét mert ugyse nincsen itt apucika!!!!!!!!!! :lol: :lol: de várj csak pont ugy érsz haza ahogy lejár az időd nem??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Valahogy ugy :lol: :lol: :lol: :lol: bar lehet hosszabb ideig kell maradnom ha belemegyek a masik mutetbe :roll:

Apa azt kerdezte,hogy akkor "macizni" se szabad? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hűűű tudom nem leszek valami finom és nőies, de apácska ma elvitt vacsizni és miután jólaktunk nekem azota kavarog a hasam! Megy a hasam! Nagyon rossz! Szal ha egy ideig nem vagyok sorry de a wc-n ülök!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote] írta:
[quote]A írta:pa azt kerdezte,hogy akkor "macizni" se szabad?


Mi az a Macizni??? Cumi Vagy mi?? ezt nem ismerem!!! :oops: :oops: :oops: Azaz ebben a formában!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote="nócika"]H írta:nócikaűűű tudom nem leszek valami finom és nőies, de apácska ma elvitt vacsizni és miután jólaktunk nekem azota kavarog a hasam! Megy a hasam! Nagyon rossz! Szal ha egy ideig nem vagyok sorry de a wc-n ülök!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bocsi de ez megnevettetett :oops: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jah es a masik alitolag matol szamoljam a havim Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="nócika"] írta:nócika
[quote] írta:
[quote]A írta:pa azt kerdezte,hogy akkor "macizni" se szabad?


Mi az a Macizni??? Cumi Vagy mi?? ezt nem ismerem!!! :oops: :oops: :oops: Azaz ebben a formában!


Nem tudtam,hogy fejezzem ki magam :roll: :oops: :lol:

Hat amikor ilyen fejet vagsz egyedul:Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na asszem most van a wc szunet Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Aha! Szal Masztika!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: sorry! DE jó! Most már van puding meg maci! Csak az a baj, hogy apácskát is macinak szolítom! Ajaj akkor ez nekem nem fog összejönni! hihihihihihihi

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote="bridget0801"]N írta:bridget0801a asszem most van a wc szunet Kép


NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hihihihihihihihi

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote="nócika"]A írta:nócikaha! Szal Masztika!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: sorry! DE jó! Most már van puding meg maci! Csak az a baj, hogy apácskát is macinak szolítom! Ajaj akkor ez nekem nem fog összejönni! hihihihihihihi


Lehet,hogy masztit akartam irni csak rosszul fejeztem ki magam...vgy is finoman probaltam :oops: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szoljalmajd ha mesz csucsuzni :!: :wink: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na most vgy wc,vgy lefagytal vgy tentezel :lol:
Jo ejt nektek Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép jó reggelt!

Kép

Már amennyire szép. Kinézek az ablakon, és olyan köd van, amilyet már rég láttam. Pláne így nyár közepén.Pedig ma itthon van apácska is, mehetnénk strandolni, vagy valamerre, és ilyen szutyi idő van.
Kép


Bridget
Kép
Igazán örülök neki, hogy ilyen szerencsésen túl vagy a műtéten. Nagyon szorítottunk,és aggódtunk érted! :roll: :roll:
Olyan sms-t írtál utána, hogy meg is könnyeztem. Hát persze, hogy melletted vagyunk, és "fogjuk a kezedet"! Még akkor is, ha ilyen messze vagyok tőletek. Sajnos nincs más lehetőségem, csak a telefon, de ha az a lehetőség, hogy tartsuk a kapcsolatot, akkor úgy teszek. Az az idézet nagyon szép amit felraktál.
A 3 héten most sokkal könnyebben túl fogsz jutni, mert ugye nincs itt emberkéd. Még jó is. Még a kísértés sincs ott. :lol: :lol:
Aranyos az új vonalzód! :lol: :lol:

Nócika
Remélem a süti ízleni fog. Én tegnap megcsináltam, és a párom azóta állandóan a hűtő körül ólálkodik.:lol: :lol: Nagyon ízlik neki. Pedig amikor elmondtam neki, hogy milyen lesz, még nagyon húzta a száját. De fini lett. :lol: :lol:
Jobban vagy a hasmasi után?Kép Mi lett veled? Nem volt jó a kaja? Vagy nem esett jól? :cry: :roll:

Zsu
Te dolgozol ma? Ha nem, mi a program mára? Takarítás?:lol: :lol: :lol:
Kép
Vendég
 


Kakukkos csodaszép napot mindenkinek!!!!

Először is:
Kép

Másodszor:
Bridg drágám!

Na még szép, hogy meglátogattalak..... a saját szememmel akartam látni, hogy tényleg jól vagy :wink: :lol: 8)
És legalább anyukáddal is megismerkedtünk :lol: :lol:
És a kutyuddal is játszottunk egy kicsit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendi drágám!
Hát ma dolgozom..... este hétig :? :? :? :?
Kilencre mentem pedikűröshöz...... gyönyörűséges lett.....és ki si festette szépen a csajszi, és kék köveket is rakott bele :lol: :lol: :lol: :lol:
Szóval NEM TAKARÍTOK!!!!!!!!
Már bent vagyok egyébként :cry: :cry: :cry: :cry:

Nócikám drága!
Jobban vagy már :?: :?: :?: :?:
Vagy még üldözöd a wc-t :?: :lol: 8)


Ja, és itt ezer ágra süt a napocska :lol: :lol: :lol: :lol:
Ilyen a kedvem:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ezt küldöm mindenkinek:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Én a kádban voltam épp, de nem potyogtak azok a kis fickók. :lol: :lol: Épp most közöltem apácskával, hogy vagy one puding, vagy beöltözik. Hát, mit ne mondjak, nem fogadta kitörő örömmel. :lol: :lol:

Ha dolgozol, akkor kapsz egy másik képet:
Kép

Jó munkát!
Vendég
 


Köszike, nagyon tetszik :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

OFF üzenet lesz ez, előre is bocsánat, de mivel holnap van a

Babanet-Kölöknet találkozó,

gondoltuk, írunk egy emlékeztetőt.

Márcsak azért is, mert az egész heti rettenet időjárással ellentétben végre ragyogó napsütés árad Budapestre, így a Millenárisra is!

Részleteket itt találtok a találkozóról , a szervezkedős-topikbanpedig megnézhetitek, ki jön és mit hoz!

Reméljük, minél többen eljöttök, hogy végre személyesen is találkozhassunk!
dia
Budapest
 
 
 


A szőke nő meséli a szintén szőkének, hogy megbukott a kresz
vizsgán.
- Ez nem lehet igaz! Hogy történt?
- Egy körforgalom előtt megláttam a 30-as táblát. Mentem 30
kört, és mikor kiszálltam a vizsgáztató közölte, hogy megbuk-
tam.
- Úristen! Nem lehet, hogy elszámoltad?


A fakír egy új mutatványt ad elő a színpadon. A közönség
feszülten figyeli, miközben előveszi a nemiszervét, és beleteszi
egy krokodil szájába, majd egy erőteljeset rácsap a krokodil
fejére. A nézők közül mindenki elhűlten szemléli az eseményeket.
A fakír körbenéz, kinyitja a krokodil száját, és körbemutogatja
a sértetlen szervet. Ezután a közönséghez fordul:
- Jelentkezőt várok, aki megpróbálkozik a mutatvánnyal!
A színpadon síri csend... Hirtelen egy fiatal, szőke hölgy pattan
fel:
- Én megcsinálom!
- Maga? - ráncolja a szemöldökét a fakír.
- Igen, csak ne tessék nagyot ütni a fejemre!


A szőke nő automata mosógépet kap a férjétől ajándékba.
Nagyon boldog, alig, hogy beüzemelik, már más nap mosni akar. Gyorsan
levetkőzik és nekilát berakni a ruhát. Hirtelen haza ér a férj,
s döbbenten látja, hogy a felesége meztelenül áll a mosógép
mellett és rakja a ruhát.
- Na, DE! Drágám!! Te miért vagy meztelen?
- Mert a használati utasítás szerint, az első programot ruha nélkül
kell indítani.

Bemegy a szőke nő az üzletbe.
- Azt a miniszoknyát kérném - mondja.
Mire az eladó:
- Hölgyem, az egy öv!

Két szöszi beszélget:
- Te, én azt nem értem, hogy ha villámlik, előbb látom a fényt
és csak egy idő után hallom a hangját. Szerinted miért van
ez így?
- Te hülye! Hát nem tudod, hogy a füled hátrébb van mint a
szemed!?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


MA írtam levelet Szöszének az msn-címére. Ezt kaptam vissza:

"This is an automatically generated Delivery Status Notification

Delivery to the following recipient failed permanently:

szoszke87@live.com

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 550 550 Requested action not taken: mailbox unavailable (state 14).

----- Original message -----

Received: by 10.210.82.7 with SMTP id f7mr1925088ebb.140.1216991655317;
Fri, 25 Jul 2008 06:14:15 -0700 (PDT)
Received: by 10.210.104.12 with HTTP; Fri, 25 Jul 2008 06:14:15 -0700 (PDT)
Message-ID: <673a19740807250614v3b75e733je6ed3b2cf4a67925@mail.gmail.com>
Date: Fri, 25 Jul 2008 15:14:15 +0200
From: "Zsuzsa Nagy" <kuzsanna@gmail.com>
To: szoszke87@live.com
Subject: Zsuzska
MIME-Version: 1.0
Content-Type: multipart/alternative;
boundary="----=_Part_81702_17045801.1216991655300"

------=_Part_81702_17045801.1216991655300
Content-Type: text/plain; charset=ISO-8859-2
Content-Transfer-Encoding: base64
Content-Disposition: inline

U3ppYSBEcuFnYSBTevZzeuluayEKCk5hZ3lvbiBoaeFueXpvbCBuZWv8bmshClJlbelsZW0sIG5p
bmNzIHNlbW1pIGJhaiBu4WxhdG9rLCBjc2FrIGVzZXRsZWcgYSBn6XAgbmVtIG37a3N6aWs/Pz8/
Pz8KSGEgb2x2YXN0YWQgYSBsZXZlbGVtZXQsIO1yaiBuZWtlbSwgavM/Pz8KQWdn82R1bmsgyXJ0
ZXRlayEhISEhCgpNaWxsafMgcHVzemk6WnN1enNhL0JhYmFuZXQK
------=_Part_81702_17045801.1216991655300

----- Message truncated -----"

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én most itt vagyok, de nem sokáig!


Zsu
Ezek szerint Szöszke teljesen elment tőlünk. Megszűnt az email címe is? :shock: :roll: Mostmár tényleg nem tudom mi történhetett vele. Azért remélem még legalább egyszer eljön, és elmondja miért nem volt már egy hónapja. :roll: :roll:
Miyen napod volt?

Bridget
Hogy vagy? Fáj a pocid? Hogy állsz vérzéssel? Nincs gond? :roll: :roll:

Nócika
Veled mi újság? elmúlt a hasfájás, meg a hasmenés? Dolgoztál ma? Miyen napod volt? roll: :roll:


Mi apácskával kinn voltunk a helyi fürdőben. Tök jó volt. Addig húztuk egymást, hogy majdnem puding lett a vége a medencében. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Kép
Húúú de rég volt már ilyen. Annyit röhögtünk, hogy csak na.... :lol: :lol: :lol: Apácskával még maradni kellett a vizben, mert különben megbotránkoztak volna a termálvízben ülő nénikék, ha kimegy. Mielőtt kimentünk, be kellett tartanom a 3 méter lépés távolságot. :lol: :lol: :lol:
Persze amikor hazaértünk, bepótoltuk az elmaradást. :oops: :oops:
Na de haljátok ez a gumi nem nekünk való. :lol: :lol: :lol: Iszonyat. Én is utálom, nemhogy a párom. De azért, jó, hogy volt itthon még régről ilyesmi (és még a szavatossága is jó volt :lol:). :oops: :oops: :lol: :lol: Most tényleg nem kellene összehoznunk egy babát.

Na bocsi, hogy ilyeneket írok, de most megint olyan szerelmes lettem, (mint mindig) de most valamiért még jobban. Olyan jó, amikor itthon van.

Kép
Vendég
 


húú itt a nagy szerelmben, majdnem elfelejtettem megkérdezni

Zsu
mIt kell vinnem majd szerdán? hogy készüljek az átjárhatóságira? Gondolom betét, köntös, hálóing papucs az kell. És azon kívül? Meg az jó lenne, ha leírnád, hogy mikor mit csináltak, és mi fájt, mi nem, meddig tartott stb. Megköszönném.

Puszi
Vendég
 


Sziejjasztok csajszikáim!

Nos csajok örömmel értesitek mindenkit, hogy remekül aludtam és nem voltam 3-nál többször a klotyin! Szoval szerencsére csak kis mértékü volt a dolog! De köszönöm az aggodást!

Pendi! A helyzet az, hogy tegnap apácska elvitt egy étterembe vacsizni "na mintha nem étteremben dolgoznék!!!! :wink: " És ott mind a ketten kijevi pulykát vacsiztunk hasábbal és tejfölös ubi salival! Apácskának eég érzékeny a pocija, de hálistennek neki semmi baja sem lett! De nekem valahogy mégse tetszett a pocimnak! Pedig nem vagyok egy érzéken hasu valaki! Ugyhogy nem értem!

Zsuzsukám! Ti mikor indultok anyudékhoz?????? Meg aztán fini legyen az a lecsó!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amugy most hivott Brid! És azt üzeni ne harizzatok, hogy nem jön, de valami nem stimmel a gépével, de majd holnap megnézi! Mindenkit puszil és üdvözöl!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok punik! Ti most biztosan az igazak álmát alusszátok! Én meg itt vergödök ahelyett, hogy lefeküdnék! De sebaj! Majd holnap délig alszom, ha csak elöbb ki nem dob az ágy! Nincs kedve lefeküdni! Tényleg! Ti most miről álmodtok?? Kocka alakúról és elgurúl? hihihihi na tényleg fáradt lehetek, ha ilyen hülyeségeket írogatok össze vissza! Amugy fáj a pocakom! Már érzem, hogy szerintem legkésöbb meg fog jönni MIkike! A cickoim is feszülnek rendületlenül és már az elöbb be kellett vennem egy szem voltaren sr gyogyit! Apácska holnap megy dodoba! Szoval egyedül leszek! Na jó megyek megprobálom kikapcsolni a gépet! Ha nem megy akkor fekete özvegyezek még egy kicsit! Puszika mindenkinek és csoda szép jóreggelt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk indulás előtt.....

Pendikém!
Most sajna nincs időm leírni, mi hogy volt, de ha fentebb az Átjárhatósági uh-val? nevű topicba bemész, ott elolvashatod..... ha haza jöttem, még beszélünk róla!!!!
Jól felhúztátok egymást apával a fürdőben:-)
Itigykedem miatta.

Nócikám!
Te még az igazak álmát aluszod, remélem, csak jóról és szépről álmodsz :wink:

Bridg!

Téged meg felhívlak később és kapsz távsegítságet Zolimtól.


LEgyen szép hétvégétek, esőmentes!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzsu! Nektek nagyon jó utat, bár már rég ott vagytok! Érezzétek jól magatokat és vigyázzatok magatokra!

Pendi! Merre vagy drágám?

Brid! Mikor nézed meg a géped?

Én amugy most készülök egymagam csajos napot tartani! Ugyhogy most nézegetem a hétvégi volán menetrendet és ha utána is lesz még kedvem menni akkor megyek! De hogy hova??? Számomra is rejtéj! De majd késöbb jövök!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nócika
Itthon vagyok. úgy volt, hogy lagziba megyünk, de mégsem tudtunk menni. Helyette kitakarítottam a hálóban a szekrény belsejét, és kiszanáltam a régi nem hordott ruhákat. Hát, gondolhatod, hogy egyből lett helyem. :lol: :lol:
Aztánelrendeztem a befizetett csekkeket, mert már megint összegyűlt egy pár hónapnyi. Ezeket bemappáztam. Szóval ennyi.
Te hogy vagy? Remélem ma már minden ok, és nem kellett meglátogatnod a wc-t.
Milyen volt a csajos napod? Merre jártál?

Zsuzska
Nektek jó hétvégét, és érezzétek jól magatokat!

Bridget
Remélem jól vagy! Majd hívlak nem sokára! Remélem a géped mielőbb megjavul megint.

Puszi mindenkinek!
Jó hétvégét!
Én holnap dolgozom, nem leszek.

Kép
Vendég
 


Szia drága Pendi!Na és miért nem voltatok a lagziban??? Pedig tuti nagy buli lett volna hajnalig ropni a táncot! Ehelyett végül is hasznos a sok takaritás is! Amugy én ma egyként elmentem shoppingolni! Voltam a Müllerben vettem ott magamnak egy pár dolgot nem sok mindent, de amit akartam azt elfelejtettem! :? :twisted: De sebaj! Onnan átmentem a Tescoba vettem ott is egy pár cuccot mint például vettem 56-os méretü kis badykat! Egyszerü kis fehérek de ez olyan semleges! Tudom, hogy nem szabad vásárolgatni ilyesmiket, de ugy gondoltam, hogy mért is ne! MIndig veszek valami kis csecsebecsét és mikor jön a kis baby-ke akkor már csak pár dolgot kell majd megvennünk! Aztán telozott apácska, hogy végzett a munkába és eljön értem! Hazaszaladtunk és elmentünk a Praktikerbe! És ott kaptam apácskától egy szép kis tűzhelyet! Csak még nincs ki beüzemelje! Bár a párom megtenné, de kell a garanciához egy pecsét! :twisted: :o :x Na megyek én is majd késöbb benézek! Puszika és jó munkát holnapra! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szép jó reggelt!

Ti még biztosan alukáltok, így továbi szép álmokat kívánok!Kép

Tegnap beszéltem Bridgettel, puszil mindenkit! Nagyon jól van, minden rendben van vele. :lol: :lol: :lol:

Nekem sajna menni kell dolgozni, így már fenn vagyok. Meg aztán nem is tudtam valamiért rendesen aludni. Állandóan felébredtem. Most eléggé tropa vagyok. Majd hátha a zuhany észhez térít.

Zsu
Neked tegnap elfelejtettem leírni, hogy átolvastam azt a topikot -az átjárhatóságit. Hát, annyit értem el vele, hogy még jobban beparáztam. Mindenki arról ír, hogy a röntgenes mennyire fáj. De hát nekem fel sem ajánlották a uh-at. :shock: :roll: Na mindegy mostmár ez van. Majd csak túl leszek rajta, és én is babás leszek a köv. hónapban. Na jó, adok neki 3 hónapot.

Nócika
Akkor neked jó kis napod volt. Tűzhely, shoppingolás! Tyűűű azt a mindenit! A tűzhelyet tényleg szakemberrel állíttassátok be, mert nekünk is elmondták, hgy csak úgy lesz érvényes a garancia.
Te aztán bátor csajszi vagy! Én babonából nem vennék ilyenkor babaruhát. De ha a Zsu által említett titok c. könyvet idézem, "csinálj úgy, mindha már ott lenne az a valami amit szeretnél, és meglátod hamar ott lesz!"
Legfőbb oka, hogy ma dolgozom. Nem volt kedem úgy elmenni, hogy megvacsorázzak, és lelépjek. Mert ma azért talpon kell lenni holnap reggelig. Ezt egy átmulatott éjszaka után nem olyan egyszerű. És senki nem lenne rám tekintettel.

Most megyek, mert nem leszek kész. Puszi nektek!
Vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


Szia Pendi! Igen lehet, hogy bátor vagyok, de szerintem is kell egy kis önbizalom vagy minek is nevezzem! Meg azért kell, hogy mikor meglátom beleszeretek egy két darabba! Mondjuk biztos késöbb is lesz ilyen kis beleszeretös ruci, de nekem most kell! Meg azért már több mint egy év az nagyon sok idő! Szoval én ugy gondoltam veszek aztán, ha már ilyen nehezen meg sök idő elteltével jön az a babó akkor biztosan nem lesz semmi baj! :wink: Neked nagyon jó munkát mára!

Brid! Mi zu a gépeddel? Még mindig nem sikerült megcsinálni? :?:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja! Amugy képzeljétek! Egyszerüen nem találok egy nyomorult gázszerelöt! Ez hihetetlen! Komolyan mondom! Már tök ideg vagyok! Már több a telefonszámlám mint maga az hogy nekem valaki kijöjjön és bekösse és adjon egy rohadt pecsétet! Mindenki nagy böszen adott egy telefonszámot, de amiket adtak nem veszik fel a telefont! Az egy dolog, hogy ma vasárnap van! De mi van a tegnappal???? Tegnap szombat volt!Szoval ez gyalázat! Ugy látszik nem kell az embereknek a pénz! :twisted: :? Na mindegy majd csak találok valakit! REMÉLEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szevasztok csajok 8) yeeeee van netem megint :lol: epp az ugyeletet telefonaltam fel mikorbejott ugyhogy a csajnak mondtam mar nincs semmi problema :lol: :lol: En olyan faradt voltam ma bocsi Noci de nem lett a menetbol semmi :roll: pedig milyen szep ido volt 8)

Noci
Figyu ha dokit nehez talalni en mar a zerelon nem is lepodom meg
:twisted: pedig nekem is kikell hivjak egy mosogep szerelot holnap :? :roll: Babaruhat en is neha vennek...sot tartogattam kis torlokendoket is mar tok regota :roll: jo is az lelkileg...ha jol erzed akkor vegyel :wink: A mai nap miatt meg tenyleg sorry :roll: :oops:

Pendi
Na latom vegre nalatok is volt egy kis managelet
8) :lol: 8) 8) 8) 8) Az atjarhatosagira en anno nem vittem semmit de ott van betet a betegek reszere :? es en a vizsgalat utan mentem haza...es nem is befekudtem hanem ott ahol a tobbi uhu-t vegzik ott csinaltak...semmit nem kellett vinnem :roll: Bar itthon nem tom,hogy megy :? Viszont nehogy azt hidd az uhu-s az nem faj :!: :!: :!: :!: :!: :!: :? En nekem marhara fajt es vgy 3noverke nyugtatgatott :? :lol: :lol: na nem mintha kenyes lennek de en nem voltam erre a fajdalomra felkeszulve es varatlanul ert :roll: A rontgenes felvetelen meg jobban latni a dolgokat szal ne aggodj :wink: az a normalis ha ugy csinaljak...en nekem az asthma-m miatt volt az uhus...ennyi...ne parazz csak legyel ra felkeszulve :roll: szerintem ez egyenfuggo,hogy faj-e vgy nem :roll: ha jol emlexem Zsunak abszolut nem fajt :D meg 3nap!!!

Zsu
Milyen volt anycidnal? :lol: Gyogyszert szedtek meg?Remelem este mar jelentkezel!Nem tom mi lehetett a problema a netemmel egyszeruen nem akarta a adsl-t beinditani szal nem a gepemmel van a gaz :twisted: Most megy ugyhogy matol vgyok en is 8)

Csajok koszi tenyleg az aggodasotokat,erdeklodeseteket es a telefonokat :P Tenyleg sokat szamit es ne harizzatok ha mostansag kevert vgyok nezzete el nekem :roll: :roll: :wink: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép reggelt mindenkinek!!!!

Drága Pendi!
Abszolúte megértem, hogy nem akartál tök fáradtan 24 órát lehúzni... ilyenkor úgysem tud koncentrálni teljesen az ember :roll: :roll: :roll: :roll:
De legalább tiszta lett szekrény :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nócikám drága!

Új tűzhely :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Jaj, de jó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És kis rucik :?: :?: :?: :?: :?: Na mejd legközelebb lecsekkoljuk azokat is :wink: :lol: 8)

Drága Bridg!
Örülök, hogy a neted meggyógyelt magától.... szerintem ő is pihenni akart, mert nagyon fáradt volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Drága Melus!
Ha olvasol bennünket, nagyon hiányzol, gyere hozzánk vissza!!!!!

Csajok..... én egy hete csak aludni akarok :? :? :? :? :? :?
Jó volt anyuciéknál, bár iszonyú izomlázam van......
Szombaton délelőtt leértünk, az ebédet én vittem (fini lecsót csináltam :lol: ), délután meg pihizgettünk, sétáltunk, pakolásztunk. No de vasárnap.... délelőtt elmentünk bevásárolni a bográcsos paprikás krumplihoz.....nagyon fini lett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán mosogattunk, közben mindenféle szerelő tiszteletét tette....
Azt ugye már mondtam, hogy átépítés van odalent.... minden a földszintről felkerült az emeletre.....a konyhától kezdve a mindent....
Szóval délelőtt letették a PVC-t, így három körül elkezdtünk lepakolni a konyhába. Hát este nyolcra éppen hogy végeztünk. Aztán még fürcsiztünk, összepakoltam a cuccunkat, és olyan kilenc körül már indultunk is haza.... mire itthon mindent felhordtunk, fél 12 lett.... szóval most marha álmos vagyok :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendikém!
azt még elfelejtettem írni, hogy az uhu-sat azért nem ajánlották fel, mert azt csak a Kaálikban és a magán intézetekben csinálják. Sajna kórházakban a röntgeneset csinálják. Vigyél magaddal betétet, ha véreznél, meg fehérneműt, meg egy hálóinget, papucsot. Szerintem más nem kell.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A nögyógyász elöadást tart nöi hallgatóságnak.
- A kemény pénisztöl méhrákot lehet kapni pár éven belül - mondja.
Egy hang közbeszól:
- A puhától meg idegbajt, azonnal.

A boldog új laáastulajdonost meglátogatja barátja. Hosszasan beszélgetnek még éjfél után is, mikor a barát észrevesz a falon egy réztányért, ráakasztva
egy rézkalapáccsal. Meg is kérdezi:
- Az micsoda a falon?
- Beszél~o óra.
- ????
Erre a tulaj odamegy a tányérhoz, hatalmasat ráüt a kalapáccsal, mire a falon keresztül üvöltés hallatszik:
- Hajnali fél kett~o van, a kurva anyád, minek vered a falat!


Szőke nő meséli :
A múltkor csengettek, kinyitom az ajtót, és ott áll egy magas, jóképű pasas, és azt kérdi, itthon van-e a férjem. Mondom, nincs, erre felkap, bevisz a szobába, lerak a franciaágyra, és jól megdug. Utána egy héten át minden egyes nap ugyanez történt... Na most már megöl a kíváncsiság, hogy vajon mit akarhat ez a pasas a férjemtől?

Nászéjszakán az újdonsült férj pózol a tükör előtt:
- Ha 5 centivel hosszabb lenne, én lennék a király!
A feleség bosszús hangon az ágyból:
- S ha 5 centivel rövidebb, te lennél a királynő...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gondolatok szeretkezés után...
Nő: - Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett. Ő elgondolkozva néz fölfelé. Én aggódom. Vajon miről gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jajj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal...
Férfi: - Ott a plafonon mászkál az a légy. Vajon hogy a picsába nem esik le?

A részeget leszólitja egy néger kurva.
- Szépfiú, nem akarsz hazakísérni?
- Mi... mi... mi a f*szt csináljak én Afrikában?

A feleség lágytojást készít a konyhában reggelire. Belép a férje. A nő így szól:
-Szeretkezzünk, de most ebben a pillanatban.
A férjnek felvillan a tekintete, hogy végre jól indul a napja. Felkapja az asszonyt, és nyomban magáévá teszi a konyhaasztalon. Ezek után a feleség csak annyit mond, "Köszönöm" és visszamegy a tűzhelyhez.
A férj kissé furcsállva megkérdi:
- Mi volt ez az előbb?
- Tudod, lágytojást csinálok, de eltört a homokóra...

A férj meséli a feleségének:
- Képzeld, van egy új titkárn~onk, az Icuka. Valahonnan kiszimatolta, hogy Fradi-drukker vagyok, és kaptam t~ole egy dobozban zöld és fehér tollakat. Kis dolog, de jól esik az embernek.
Másnap hazatérésekor ezt mondja:
- Képzeld, ez az Icuka ma fehér blúzban és zöld szoknyában volt. Kis dolog, de jól esik az embernek.
Harmadnap ezzel megy haza:
- Képzeld, ez az Icuka ma zöld melltartót és fehér bugyit vett fel. Kis dolog, de jól esik az embernek.
Negyednap ezzel fogadja a felesége:
- Képzeld, ma itt járt a szomszéd. Az övé 3 centivel hosszabb, mint a tiéd. Kis dolog, de jól esik az embernek!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nem is tok valasztani melyik jo :roll: :? Mind1ik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Megyek intezkedni garazs es tb ugyben :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Oksika.....
én már bent vagyok..... remélem, mindent sikerül ma elintézned, utána gyere a hírekkel, hogy mi volt :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Én úgy bealudtam a nappaliban, hogy csak na. Pedig most inkább nappal dolgoztunk többet, éjszaka nem is volt annyi meló. :roll: :roll: Legalább Apácska jól ki tudta magát játszani mielőtt megy dolgozni. :lol: :lol:

Zsu Drága!
Köszönöm az infókat. Kb én is ezekre gondoltam. Hát, mostmár rezeg a léc, megmondom őszintén. :shock: :shock:
A viccek nagyon jók! :lol: :lol: :lol: :lol:
A hőd eléggé ígéretes. Nem tudom, hogy lesz-e belőle babóca, de ha a hőd alapján kell megmondani, akkor lesz. Mennek a drukkok, és majd meglátjuk egy hét múlva. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nócika Drágám!
Sikerült végre beállítatni a tűzhelyet? Főztél, sütöttél már valami finomat rajta? Egyébként milyen tűzhely? mit tud? Ezek az új dolgok olyan inspirálóak tudnak lenni. :lol: :lol:Gondolom ez másnál is így van.
Hogy vagy Szívem? Nincs már hasmasi? :roll: :roll:

Drága Bridget!
Hát persze, hogy érdeklődtünk, mert szeretünk, és aggódtunk érted, a Barátnőnkért! :!: :!:
Neked is köszi az infókat. Az a helyzet, hogy mindig szeretem tudni előre, hogy mire számítsak.
Mikor mégy újra dokihoz? Van már valami? :roll: :roll:
Vendég
 


Szevastok punikák!

Én is itthon vok!

Zsuzsuka! KUva jók a viccek!hihihihihihihihi :lol: :lol: :lol:

Punik! Késöbb jövök csak itt a barinöm akivel tudjátok nem igazán voltam joban! De már happy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?