Új privát üzeneted érkezett!

Tegnap is mondtam, ma is mondom: mivel itt írunk, a hangsúly nem mindig jön le... és nekem rosszul jött le, félreértettem, belemagyaráztam... ennyi. Pumpi nehogymár "összevesszünk" én tökre bírlak!! :wink:

vmit még úúúúgy akartam... :roll: :?

ercsi_3
 
 


Pumpóka: komolyan úgy szeretem a soraidat olvasni :wink: nem vagy hanyaganya... :wink: vagy ha az vagy,akkor én is! :lol: :wink: Én eddig Jana babavizet vettem teához,tápihoz,de mindig is drágállottam.De most olyat kampányoltál a forralatlan Óbudai gyémánt mellett,mert olcsóbb,hogy komolyan fontolóra vettem.És ásványvizet én sem forralok,és eztán se fogok.Én is úgy voltam vele hogy csak babacuccok készítésére használom,senki nem iszik belőle,akkor minek?Komolyan tök jó szemléleteid vannak,szeretem a soraidat olvasni! :wink: :wink: :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, én is az óbudai babavizet használtam-használom. Sokkal olcsóbb mint a Jana, főleg hgoy 1,5 literes.

Pumpóka nekem is nagyon szimpi, most hogy megismretem élőben, pláne :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

 
 

jó éjt



hát Kristóf kitolt velem.20.30kor elaludt 23.20kor kelt és azota fent vagyunk.magyaráz ezerrel és csak vigyorog rám.de tényleg ugy hogy én most kitolok veled.amint lekapcsolom a villanyt üvölt.sirni nem hagyhatom mert Levi felkel.én még 1percet se aludtamna probálkozom tovább hátha elalszik.már magam mellé raktam de igy se akar aludni . azt hiszem holnap vagyis ma hulla leszekna csak panaszkodtam 1 sort.

nyugodt éjszakát mindenkinek.
Vendég
 


Jó reggelt!

De szépek ezek a katicás torták! :) Látom minden lánynál menő.
Nálunk iinkább Thomas. :lol:

lekri, mikor sikerült elaludnotok?

Erics, Lillusnak boldog hófordulót! :wink:

klar,a várjuk a nyaralós képeket:) Én is úgy várom már hogy menjünk. Jövőhét szomtattól megyünk 8 napra. 8)

Mennem kell, egyes számúm felébredt. :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Klarka ti már rendeltetek a www.hidegtal.hu-ról? Megbízható csapat?

Csöppke merre mentek 8 napra?

Zorróné Nektek jó utat, és esőmentes napokat! (hátha egy darabig nem jövök)

Kép
téjé
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.02 20:44-kor.
Vendég
 


Sziasztok,

Ercsi, én értem, mit akartál írni és nagyjából egyet is értek veled!

Pumpó, Nono
megértelek titeket is, hogy így "ugrotok" a tépszeres témára. Szerintem a legtöbb ember rosszindulatú és ezért szólnak be, ha kiderül, nem szoptattok. Persze az senkit sem érdekel, hogy pl. Nono te 3-4 órákat aludtál, Pumpó te meg tiszta ideg voltál a párod miatt. Nem mellesleg a gyereknevelés nem olyan egyszerű, mint ahogy azt sokan -főleg férfiak elképzelik.. Én nem tartom egyszerűbbnek vagy kényelmesebbnek a tápszerezést, meg ahogy írjátok, nem is egy olcsó móka. Én azért is nem szóltam bele eddig. Én megszenvedek a szopizással, mert azért nem dúskálok a tejben, de ha egyszer végleg elapad, akkor én is tápszerezeni fogok. Kész. És nem fogom szégyellni, amúgy is elegem van abból,h. mindenki belemagyaráz a gyereknevelésbe, de kézzel fogható segítséget nem kapok senkitől. Akkor meg milyen jogon szól bele?
Csengét, mint első gyereket, egy évig terveztem szoptatni, de aztán 10 hónap lett belőle a terhesség és Csenge 4 foga miatt :) Közben persze már 5-6 hónapos kora óta kapott mást is. Most utólag azt mondom, annyi elég is volt és tökre örültem, amikor már mindenfélét lehetett adni neki.

Csöppke, köszi :) Dominó mikor kezdett el beszélni??? Csenge kezd egyre több dolgot mondani, meg énekelni :)
Nici, köszi

Kép
Kép
mango.
 
 


Nici, köszi , imádom én is ezt a képet!! Ez akkor készült, amikor Kisati keservesen sirdogált, én meg azt hittem, azért, mert nem megy a szopi, ezért a csecsemősöktől kértem segítséget. Épp egy pörgős néni volt az ügyeletes, aki nagyon kedvesen bánt a babákkal. Kisatit cicire tettük és abban a pillanatban elaludt. Erre felemelte a néni, ránézett az "eszméletlen" Kisatira és azt mondta neki,h. "Kivagy, mint a liba" ő meg aludt békésen. azóta ez a "libás kép" :)

Kép
Kép
mango.
 
 


Anettoo, neked majd priviben kifejtem a véleményem a kis korkülönbségről, de most mennem kell, mert Csenge az asztalon ülve azt követeli,h. rajzoljam körbe a kezét :)

Kép
Kép
mango.
 
 


Tegnap este alig tudtam elaludni, annyira járt az agyam, hogy hogy érthettem ennyire félre ezt a dolgot.. Hajnali egykor majdnem ki is jöttem írni...

Szóval, én úgy értettem, hogy a "túlizélés" arra vonatkozik, hogy nem kell CSAK anyatejet adni a babának minél tovább, hanem meg lehet vele kóstoltatni a zöldséget, gyümölcsöt, vizet teát, mindenfélét, annak ellenére, ha van tej, hogy had szokja a gyomra...
De Ti meg úgy értettétek, hogy azzal van túlmisztifikálva, hogy akinek nem megy azt szekálják, és a vízcsapból is ez folyik, meg olyanok okoskodnak ebben a témában, akiknek közük sincs hozzá...
Szóval már értem, mit nem értettem, és Ti hogy értettétek! :lol: Remélem érti ezt valaki... :roll: :lol:

Csillus, köszi a gratulációt! NEGYED ÉVES lett Lillus! Annyira hihetetlen! Még zsenge koromban olyan hosszú időnek számított 3 hónap! (pl vkivel 3 hónapja járok, vagy 3hónap van hátra a suliból, stb), most meg? Mintha csak most született volna...
De úgy tűnik alakulunk! Én is igény szerint szoptattam, és most kisasszony magától beállt a 3,5-4 óránkénti kajára! Sőt! Tegnap fél éjféltől fél 7-ig, ma éjéltől 7-ig aludt! Öregszik... :lol:

Lekri, azért remélem jól telt az éjjeletek, és még most is alszotok! :wink:

ercsi_3
 
 


Sziasztok!

Magika: És miket kapott a Katica ajándékba?Csak azért kérdezem,mert nekünk szeptember 07.-én lesz egyszerre a tesóm lányával és fogalmam sincs,hogy mit vegyünk neki.

Tegnap voltunk a Heim Pálban. Várni kell fél évet és utána megműtik a Milust,mert már nem fog leszállni neki a kis heréje. A lágyékcsatornában van és nem tud leszállni. Ne haragudjatok,hogy ilyenekről írok,de én annyira sajnálom szegénykémet. Tegnap hazáig csak bőgtem,annyira sajnálom.

Edina

Kép

Kép
mannogab
 
 


Mannogab: :( Nem tudom hogy zajlik egy ilyen műtét, gyakorlatilag műtétileg "viszik le" neki? Ne aggódj, pikk-pakk túl lesz rajta! (tudom, könnyű mondani...)

ercsi_3
 
 


Ercsi, boldog hófordulót Nektek :)

Mannogab, nagyon sajnálom! Drukkolok, hogy minden rendben legyen mielőbb!

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 



Helló!

Mi is élünk még! Jól vagyunk! Zsófim 5400 gramm. (2 hét múlva lesz 3 hónapos)
este 10-től reggel 5-6-ig alszik. Akkor eszik, atán egyből beájul kb. 8-ig. Ennek ellenére nem tudom miért vagyok mégis fáradt???? Úgy tudnák aludni állandóan... :shock:

Egyetértek a szopi-tápszer témában! Nekem is elegem van a "legjobb a baba számára az anyatej" feliratokból! Én is mindent megtettem! De 2 hónap után megjött a mensesem is rendesen. Onnan meg pláne nulla lett a tejcim. Ez ellen sokat tényleg nem lehet tenni!
Mi a Milumil HA 1-et esszük. Imádja, nem hasfájós, van kaki mindennap, szépen fejlődik (nem kövér!, sőt inkább hosszú vékinyabb típus). Szóval engem már nem érdekel, és beszólok annak aki okoskodik!

Úgy megy az idő! Már 3 hónaposak leszünk! Most voltam terhes... milyen szép volt az is! Néha eszembe jut mennyit irogattam még én is akkor. Mindent megbeszéltünk: uh-ok, méretek, panaszok... jó kis időszak volt! Én imádtam. Na, jót érzelegtem itt! :D

puszi csajok!
gabo001
 
 


Pumpikám :) én ugyan a Janát veszem (egy gyereknél még megtehetem ez is igaz) és én sem forralom csak irtam Juditnak hogy nem kell eldobni ha lejár a 24 óra fel kell csak forralni..habár nálam el is fogy 24 óra alatt ha meg nem én sem forralom..a csapvíznél minden jobb.
szóval énnemhanyaganyáztam ám :D :D szóval nem tessék kikelni :D sztem akármilyen ásványvíz jobb mint a csapvíz..leggalábbis a Bábolnainál minden jobb..ééés szó nem volt róla hogy...szóval érted :D attól hogy én meg Janát adok ne legyek már én a túl pedáns anya :D


Csöppke: http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=1&whid=5 Máté nagyon szereti :)

nici: remélem egy év mulva már csak mosolygunk magunkon :D és olyan formában leszünk amilyet szeretnénk :)
Vendég
 


Lekri, boldog névnapot Kikinek :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Nici, tegyél fel te is képet a lánykáidról!!!!!

Kép
Kép
mango.
 
 


Sziasztok!

OFF üzenet lesz ez, előre is bocsánat, de mivel holnap van a

Babanet-Kölöknet találkozó,

gondoltuk, írunk egy emlékeztetőt.

Márcsak azért is, mert az egész heti rettenet időjárással ellentétben végre ragyogó napsütés árad Budapestre, így a Millenárisra is!

Részleteket itt találtok a találkozóról , a szervezkedős-topikbanpedig megnézhetitek, ki jön és mit hoz!

Reméljük, minél többen eljöttök, hogy végre személyesen is találkozhassunk!
dia
Budapest
 
 
 


Mango, a Te kedvedért :) (picasan, meg blogban amúgy mindig vannak frissek :))

Csipet-csapat
Kép
Kicsit nagy neki Szandi ágya :)
Kép
Szandival
Kép Kép
Kisbékám fürcsi után :)
Kép Kép
Kép
Így tudja apját bűvölni :)
Kép
Szandi az új pónijával :)
Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Nici: édesek a csajok, jók a fotók :)))

Litu: olyan forgót láttam élőben is egy börzén majdnem olyat vettünk, nagyon aranyos

Tej/tápi: Nem értek vmit: a tápi elvileg hízlal, anytejből nem tudja túlenni magát a gyerek, ugyanakkor aki csak meglátja Julinkát és megtudja mennyi idős rögtön azt kérdezi, hogy akkor ugye anyatejes? ...

És írtam a hordozós fórumba is, de hátha vki tud ötletet adni, lehet-e hogy az erszényünk jelenleg "kicsi" Julinkának? Ugye elég nagy baba de még fiatalka, így 2 pózban lehet benne de egyik sem kényelmes most neki -lehet, béna vagyok, de úgy szerettem hordozni benne most meg ugyan elalszik így is de látom rajta, hogy nem kényelmes és nem mindig akar belemenni ami ha nem itthon vagyunk szívás. Talán vmi más hordozó bejönne jobban most, nem?

Kép Kép
celesztina
 
 


Nici, Emi felvettelek titeket picasan kedvencekbe, remélem nem gond! :wink: van még valakinek webalbuma ott?

ercsi_3
 
 


Sziasztok,
Ha a fogantatás a 0. év, akkor ma Dani 1 éves :lol: :lol: :lol:
Tőlem nagyon ritkán kérdezik, hogy szoptatok-e. Igy furcsa számomra olvasni, amiket irtok. És én már várom, hogy mást is egyen!
Üdv.:Bambi

Kép
1bambi
 
 


Celesztina,
miért nem próbálod ki a mei tait? Én most rendeltem egyet, annyi jót hallottam róla..

Gabó,
üdv újra itt. Örülök, hogy jó vagytok! Valóban izgalmas időszak volt a pocakos :lol: :lol:

Ercsi
Boldog hófordulót :)

Mannogab,
nagyon sajnálom! Azt hiszem én is nagyon kész lennék, ha Lilit műteni kellene, de fel a fejjel. A szomszédunk kisfiát is mütötték ezzel. Szerintem már nem is emlékszik rá, pik-pak túl voltak rajta. Egy éjszakát töltött a kórházban. Tudom könnyű mondani :oops: :oops:

Kép
emi29
 
 


[quote="ercsi_3"]N írta:ercsi_3ici, Emi felvettelek titeket picasan kedvencekbe, remélem nem gond! :wink: van még valakinek webalbuma ott?


Ercsi,
jó is, hogy mondod, mert már én is készültem erre, de valamiért eddig elmaradt. Most pótoltam. Már akartam írni, hogy az a park, ahol jártatok csodálatos.

Kép
emi29
 
 


Ercsi: de jó, hogy írtad a picasat, megnéztem, és nekünk is van olyan, én is felvettelek a kedvenceim közé asszem, nem nagyon használtam még ezt a picasat, alig ismrem
Bambi: azta, így tudod? :shock: Akkor boldog "első" szülinapot Daninak! :wink: :D
Emi: arra gondoltam, csak anyagilag most nem nagyon fér bele, így ha vmit veszek annak tuti jónak kell lennie és be kell jönnie, ezért tudakozódom előtte (biztos hüle kérdés, de nem eshet ki oldalt a gyerek abból?)

Kép Kép
celesztina
 
 


1Bambi: boldog fogantatásnapot Daninak! :)

én is tudom mikor készült Rozi... :wink:

Celesztina Neked is van picasad? mi a címed? sztem tök egyszerű használni, én nagyon szeretem, legalább az otthoniak is láthatják Lillust...

ercsi_3
 
 


mannogab: Nagyon-nagyon sajnálom! :( Nem tudok most buzditó szavakat mondani, félek én is ebbe a helyzetbe leszek.
Atinak se szállt még le. :( Mi kb 2 hét múlva megyünk a dokinénihez, már nagyon kevés az idő...
Pedig lábmasszázst is használok, ami kifejezetten erre van.
Én is biztos bőgni fogok. :cry: :cry: :cry:

Bocsánat, hogy a többiekre most nem reagálok, nagyon rossz a kedvem...

Edina


Kép
medina83
 
 


Mannogab: ssajnálom én is, még nem is írtam, elnézést :(

Kép Kép
celesztina
 
 


ercsi! nem ellened irányul a robbanásunk a tápi-szopi téma miatt ne aggódj! Csak soxor meg lettem nagyon bántva idegenek által e miatt és a lelkiismeretfurdalásomról már ne is beszéljünk....az még rosszabb volt...!

Mango! bár tom anettonak írod a pü-t a kicsi korkülönbségről de hozzátenném még az én véleményem is ami csak annyi, hogy bármennyire is szereti az ember a gyerekeit minél kisebb a korkülönbség annál nehezebb...még soxor Szonjával is nagyon nagyon nehéz....bele sem merek gondolni mi lett volna ha előbb jön a tesó.......azt hiszem (Szo szavaival élve) megkoppantam volna. Minden elismerésem. ha minden igaz nálatok a legkisebb a korkül.. Látom a lakóparkban a hasonló korkül-es anyukon h mennyire kivannak néha. Szval nem semmi amit csinálsz az biztos. 2 pici plusz háztartás...a többit már nem is említeném..
Vendég
 


Nici: Tündéri családod van! :)

Szoptatós téma: Tőlem is mindig egyből ezt kérdezik? "És van tejed?" Már-már alig meri azt mondani az ember, hogy nincs, vagy kevés, mert mintha attól rossz anya lenne, ha tápszert ad. :? :evil:
Nem igaz, hogy mást nem lehet kérdezni. Sokszor még az se érdekli az embereket, hogy fiú-e vagy lány.
Vagy ha válaszol az ember a tejes kérdésre, rögtön elkezdik mesélni a saját történetüket és nem hagyják hogy befejezzem szinte a mondatot.
Könyörgöm!! Akkor mért kérdez, ha rám nem kiváncsi??? :twisted:
Bocsánat, de engem is dühit ez a téma...
És még ha okoskodnak, beleszólnak a nevelésbe. Tanácsot lehet adni, nem arról van szó, de nem mindegy a hangsúly..

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina: Meg tudlak érteni, és mindenki mást is, nekem is ez a problémám! Szinte rá akarják az emberre erőltetni a saját nevelési elveiket. Mikor pl. valaki megtudja, hogy Bogi az ágyunkban alszik, hát egyből okoskodni kezd, hogy így meg úgy, elkényeztetjük, hogy fogjuk onnan kirakni stb. Könyörgöm, nem az én dolgom? Az én gyerekem, én nevelem. És sokszor tényleg olyan hangsúllyal, vagy gúnnyal, hogy azt megnézném, aki tűri sokáig... Na mindegy, sikerült felhergelnem magam, pedig nem érdemes, higgyétek el!

Nici: Aranyos családod van nagyon! Szép lányok! Kár, hogy te nem vagy rajta a képeken.

Ercsi: Örülök, hogy neked az igény szerinti szopi mellett beállt a 3 és 3,5 óra, nálunk is alakul a helyzet, éjszaka már 5 órákat alszik egyhuzamban, pedig nagy ciciimádó. És mikor felkel szopni, elintézi 5-10 perc alatt és újra elalszik.

Kis korkülönbség: Mi nemsokára tervezzük a következőt, nem szeretnénk sokat várni. Bár mostmár elgondolkozok, amiket írtok, főleg Mango...

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


sziasztok

Csöppke
fél2re sikerült elaltatni Kristófót.de utánna 4.50kor majd 7.45kor kelt.igy nem aludtam sokat.de elég jól birtam.

Ercsi
jó lett volna még 9.55kor aludni:):)
boldog hó fordulot Lillusnak

Nici
köszi a köszöntést de március 15én tartjuk neki.
nagyon szép családod van.

nálunk bevállt eddig a 2év korkülönbség.örülök,hogy nem vártunk többet.de még 10év mulva egy 3.babát szivesen beválalnék.

na ma elő kellett venni a fagyoból a tejcsit estére.fürdés után a ciciből alig jött valami.még délben elő vettem, igy kiolvadt.160at bevágot még üvegből. :cry: :cry: :shock:
Vendég
 


Nici és te hol vagy? Nem lehetsz mindig te a fotós. :roll:

Kép
téjé
 
 


Aranyosak vagytok, hogy engem is hiányoltok :) Én utálom a fényképező másik felét :roll:
Egy ilyet sikerült páromnak elkapnia...
Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Én is pont ezen gondolkodtam... Nici, én nem is tudom, hogy nézel ki... :oops:

ercsi_3
 
 



Itt vagyok ám én is olvasóban, csak annyira "megijedtem" ettől a szoptatás-tápszer vitától , hogy nem is mertem írni, nehogy bárki bármit félreértsen. Én úgy látom, ez egy nagyon sok összetevős dolog, hogy van-e tej, vagy nincs, aminek egy része kontrollálható tudtosan, más része nem. Mi pedig (azt hiszem mindannyian) megtettük a tőlünk telhetőt.

Picasás albumunk nekünk is van (csak nem nyilvános), válogatás album. Egyszer már írtam, itt van még egyszer: http://picasaweb.google.com/veronika.ki ... 6MnETBPGFs . Én is már többőtöket csatoltam, remélem nem gond. Olyan jó nézni a babaképeket.

Egyébként az igény szerinti szopi mellett Trudi is beállt már egy elég hosszú, 5-6 órás alvásra éjjel, aztán kelünk 1-2x, de csak 5-10 perc a dolog. A nappal meg változó. Végülis általában késő délelőtt és kora délután bír ki több időt (3-4 órákat), a többi evés meg változó. De én jól megvagyok ezzel, és szerintem ő is.

A katicás torták nagyon jók!

Barbi haja még mindig nagyon cuki!
Vendég
 


Hello,

téjé, Balatonfüredre megyünk 8)

mango,
Dominó a 2. szülinapja előtt kezdett el dumálni. Előtte max 1-1 szót mondott, de mondatokat nem. Akkor viszont beindult. Mostmár olyan szövege van hogy ihaj. :lol:

mannogab, sajnálom a műtétet :( De biztos hamar túllesztek rajta, és elfelejthetitek gyorsan!

lituka köszi:) Nagyon testzik. Ilyen a pihenőszékünk is. Mármint dzsungeles.

lekri, boldog névnapot Kristófnak!

Nici, gyönyörűek a csajaid:) :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


SZiasztok!

Fotók nagyon jók, nem jegyeztem meg név szerint :oops: mint ahogy azt sem, hogy ki is hófordulós most... :oops: de nekik nagy gratula!!!

Korkülönbség: Gyerektől is nagyon függ ám!!! Bence és KAta között 33 hónap van (3 hó híján 3 év) Tökéletes volt, és az most is. Bence az első perctől imádta, féltékenység nuku, mindig is segítette, vigyázott rá, mintha leg. 10 éves lett volna. Kata és Liza között 25 hónap van. Szörnyű... Kata dacos, hisztis, akaratos, iszonyat eleven, óvatlan, szóval gáz. De biztos vagyok benne, hogy Katával akkor is nehéz lenne, ha 3-4-5 év múlva született volna Liza, Bencével meg akkor se lett volna gond, ha csak 1,5 év van a két kölök között. Szóval a saját gyerekedet ismerve könnyebb dönteni, hogy mennyi idő legyen a gyerekek között. Ha Lizocs nem csúszik be, akkor 5-6 év lett volna Kata és a kicsi között. De hát ember tervez, Isten végez, mint tudjuk...

Pumpi, ha jöttök, kiírom én neked a kéepekt ám :) A számítógépen rossz az usb, vagy a fényképezőgépben?

Liza már 1általán nem fogadja el a cumit...döbbenet. 2 napja vette a szájába először az ujját, most meg már csak az kell neki...

Jah és megvan az sns szoptanít, a vacsit már így kapta :) Nem sokat evett belőle, nem tudom, hogy én voltam a béna, v. viszonylag sok volt a mellemben, v. ő nem volt éhes, de jókedvű volt utána, és siműn el is aludt. De a lényeg hogy sikerült belőle ennie, azaz a technika jó :) A többi meg majd alakul :)


Jaj Pumpi! Tudod miért nem kaptam gyedet? (ma elmentem a tb-be) Mert nem volt lefénymásolva az anyakönyvi kivonat!!!! Pedig mikor bevittem a többi papírt, közte ezt is, akkor elvitték lefénymásolni, és le is pecsételték, hogy tgyást igényeltem! Szóval egy hü..e f.sz pi..a ügyintéző miatt kellett kibatramoskodnom, sőt kirendelni az uramat is hogy hozza az anyakönyvit... De elégtételt vettem, mert szóltam hogy hozza a férjem, de nem ért oda délig. Addig volt ügyfélfogadás. Délben odajött az ügyintéző, hogy már bezártak, menjek, mert már úgysem engedik be a férjem. Én meg kikeltem magamból, és elmagyaráztam a csajnak, hogy ad1, már behoztam a kivonatot, le is pecsételték (nem hitte el), ad2 ki kellett batramoskodnom a kicsi gyerekkel, ad3, iderendeltem a férjem, aki most szállt le a metróról, és cipeli a fiamat is, úgyhogy én innen addig ki nem megyek, míg le nem fénymásolják a papírt. Beletörődött, és mivel Tamás nem talált oda azonnal, 15 percet vártak rá :) Várt rá 3 ügyintéző, 2 bizt. őr fent, a portás lent :) Meg én :) Szóval így jártak :) Jah és a pecséten rajta volt az ügyintéző neve, aki mulasztott, és ott is volt ő is, annyit se mondott, hogy bocs... Csak elkezdett hepciáskodni a másik ügyintézővel....leakadtam...szerintem nem olyan nehéz kinyögni hogy bocsánat, elszúrtam...
Éljenek a közalkalmazottak :) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Viszont legalább hétfőn utalnak :)


Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


korkülömbség: hajaj.....eddig nem volt nálunk semmi gond...de mostanság ha Márkkal foglalkozom két hatalmas szomorú boci szem néz rám és némán kéri inkább vele. Hát mamik....a szívem szakad meg...és olyan kis okos csajszi hogyha mondom neki, hogy most anya nem tud vele lenni mert Márk éhes/melege van/ nyűgös...stb akkor szomorúan odébkullog.
Senkinek nem kívánom de nagyon kivagyok lelkileg. Hogy legyek 2 helyen egyszerre??????? És szeptembertől ovis is lesz...és nyakamon az államvizsga amit nem halogathatok tovább mert be kell látnom h 2 kisgyerek mellett már nincs alkalmas idő a tanulásra. :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


[quote="ercsi_3"]n írta:ercsi_3a, iwiw-en találtam két képet! :wink:


Igen, ezt akartam írni, hogy ott van kép :wink:

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Jó reggelt! Látom már hétvége van nagyon mert ilyenkor nagyon belassul a topik!
Makákó ma 5kor kelt.... :? és éjjel is soxor ébredt...most itt kepeszt. Remélem apa felkel hamarosan hogy viszaájulhassak. Tegnap is 5 kor kelt. Remélem nem csinál belőle rendszert. Ráadásul eddig 9 körül elaludt mindig de most csak 11 kor....tegnap is.....


jah, apa felkel de fáj a feje...csúúúúúúcs.
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Jó Reggelt!
Nekem most ez a kép a kedvencem.
Tegnap voltunk dokinál, minden rendben! Hivatalosan 6540gr, és 63cm. Azt mondta a doki, hogy simán lehetne 4 hónapos is, és azt, hogy nem kövér, csak szép egészséges nagy baba. Azt mondta a ht-val várjunk még 1 hónapot, és aztán ne levekkel, hanem pépekkel kezdjünk. Szerintem hallgatok rá, még hozzá azért is, mert egy hete olvasom a "Suttogó indent megold"c. könyvet, és alkalmazom is, ami benne van, és odáig jutottunk, hogy majd' 1 hete a saját égyába alszik éjjel-nappal, és 3 óránként eszik. Úgy látszik nálunk beválik. Tegnap este fél 7-kor aludt el, és reggel háromnegyed 4-ig aludt. Ilyen még eddig nem volt. :P Tudom, hogy vitatott a módszere, de nekem tetszik. Úgyhogy most ezzel próbálkozok.
Nagyon arik a babák!
Én már nem is izgtom magam, hogy kevés a tejcim, mindeki e van toljva. Szépen hízik, és ez a lényeg, meg az hogy imádni valóan mosolygós!
Vendég
 


jó reggelt!

csatlakozom, jók a babafotók :D

Jezsek: a suttogóból az altatási dolgot alkalmazod? van benne máshoz is tipp? régen kikölcsöbnöztem de már nem emlékszem :roll:

bocsi, de rohanok, perszte most kezdett üvölteni

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok!

Egy gyors kérdés:

Valaki használt már nutritont?

Nekem következő kajcsihoz kell adnom Dádinak

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Sziasztok!

Akkor jöjjenek a beígért nyaralásos képek!!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Az utsó konyhás kép csak azért érdekes, mert szerintem nagyon szép konyha volt és épp ott sül a sütőben a kenyerem:)

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?