Új privát üzeneted érkezett!

Bellana! Most mennyi idős terhes vagy?
Bogi

Alice!
Nincs is értelme aggódni. Ha babás vagy, jó helyen van a baba, a másik lehetőség meg nem létezik Kép
Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
Lanyok,otthon meg mindig nem megy a net.Ugy tunik,elfelejtettem kifizetni es ez csak 3xi reklamalas+gepszetszedes utan derult kiKép Olyan ego...
Most gyorsan irok a noveremektoil,de nem tudom mikor kapcsoljak otthon vissza,hogy alaposan visszaolvashassak...
A tegnapi uh eredmenye:23 mm-es embrio,43 mm-es petezsak,eros szivveres!KépA mehem kiemelkedett (hatrahajlo volt) a beagyazodas a hatso falan a mehnek...Képugyhogy minden ok,2 nappal uh szerint kisebb vagyok a szamitasoiknal,de en ezt eddig is tudtam,mivel a ciklusom 30 napos.Szoval napra...
Most nagyon boldog vagyok,de nem tudok bekapcsolni egy nadragomat sem.
Ne haragudjatok,hogy nem tudok reagalni a hozzaszolasokra,de mar nagyon hianyoztok,ugy megszoktam ezt a topikot!
Alice!Kép
Remelem minden rendben lesz!Szerintem a kovetkezo uh-n mar lesz petezsak!

Cuppancs:
szoszi
9+3
szoszi
 
 


Bellana!

Megköszönném, ha leírnád! De szerintem ne ide, mert itt boldognak kell lenni, és várni kell a bábat nagyon!Kép

timi@agriacomputer.hu

ide írd, ha lehet...

egyébként semmi gondom nincsen, csak nagyon aggódom.

Eddig a terhességem előtt minden nőgyógy. vizsgálat után véreztem, és ezért félek, hogy nehogy baj legyen...

Timi
Névtelen
 

 
 

Bogi, most a 7-ik héten vagyok. Jövőhéten megyek uh.-ra. Már látszania kéne az embriónak. 4 hónapja,már nem élt ilyenkorra. Szörnyű volt, mert örömmel mentünk, semmi előjel nem volt... Orvost váltottam azóta. Ez a doki írt fel Duphastont. Ha nem is ennek hiánya volt a múltkori bánatunk, akkor is megnyugtat, hogy szedem. A fiammal is szedtem gyógyszert és ok. lett minden! Kép Imádom. A fiam előtt is elment egy, akkor se adtak semmit...
Hazudnék ha azt mondanám nem izgulok, de ennek a babának velünk kell maradnia!!! Kép Kép

Bellana
bellana
 
 


Hű a betyárját, én meg ilyen rémítő dolgokat írtam ide!! Bár sajna ez is a történetünk része.
Csajok, ugorjatok át az előző lelombozó írásomon!

Bellana
bellana
 
 


Bellana!

Fel a fejjel. Én is Duphastont kaptam, de én márcsak azután, hogy magától megmaradt a baba. Úgyhogy Te egy lépéssel előttünk jársz, így nem lehet gond. Kép

Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
LÉGYSZI NAGYON SZORÍTSATOK, mindjárt írom az első vizsgámat ebben a vizsgaidőszakban és elég hülye anyagból. Vagy nerm is az anyag hülye, hanem nem bírták leadni. Meg csak 2 napot tanultam.
Alice! Hüvelyi uh-t csináltak?

Puszi mindenkinek
Kinga 9+6 asszem
nyinike
 
 


Szöszi Kép
Gratula a gyönyörű babádhoz Kép
Remélem Hétfőn már én is mm -rek-ről Képszámolhatok be nektekKép
Addig is kérnék egy kis drukkot hogy jó nagyra nőjjön a pocqaklakóm.
Bellana nekem is azt mondta a doki hogy hétfőn ir fel Duphastont.Már alíg váromKép

Alice
malice
 
 


Kinga

Nagyon szorítokKép
Igen hüvelyi uh volt és csak a nyálkahártyát mérte meg ami 11 mm volt akkor és azt mondta ez terhességre utaló jel na meg a tesztem is ami még akkor halványabb volt mint a tegnap estiKép
Annyit mondott még hogy a normál méret nem terhesség esetén 8-9 mm.

Alice
malice
 
 


Bocs. 10+0 vagyok. Kinga
nyinike
 
 


TIMI: nem tudok mail küldeni, már kétszer is visszadobta, hogy nem jó a cím. Nem tudom mit csinálok rosszul. Megtennéd, hogy írsz egy mailt a profilomban lévő címre és akkor arra válaszolok, hátha úgy elmegy a levelem. Írtam ám jó sokat. Kép

SZÖSZI: hatalmas gartula a bébihez!!!!

BOGI: köszi a vígaszt, most tényleg bizakodok! Kép

KINGA: szorítunk ezerrel!!

Bellana
bellana
 
 


ALICE:És neked természetesen a hétfőre drukkolok!!
A feledékenység is egy tünet Kép Bocs, hogy az előbb kihagytalak!
bellana
 
 


Kinga, druuukkkkk a vizsgádhoz !!

Alice, ne ízgulj, biztos babát vársz és rendben lesz minden. Hétfőn pedig megkapod a progi pótlást.

Chello
chello
 
 


Bellana!

Írtam mailt. Remélem így menni fog!

Timi
Névtelen
 


Mennek a drukkok a vizsgádra Kinga!!!!KépKépKép

Üdv: zsuzsi
zsuzsi
 


Sziasztok!

Bori!
Én ugyanígy éreztem a kislányommal,a 14.hétig csak hánytam reggel 6-este kb10-ig.Volt olyan napom,hogy a fürdőkádban aludtam, a wc mellet,mert nem volt erőm még menni sem!Akkor nekem is ilyen buta dolgok jártak a fejemben,hogy nem bírom már tovább!Még kórházban is voltam,mert minden kijött belőlem,és infúziót kaptam,hogy nehogy a babának baja legyen!Utána minden rendben volt,azt leszámítva hogy végig nagyon gyengének éreztem magamat,és nem bírtam a nyári meleget,még árnyékban sem!
Most ,hogy jön a tesó ugyanazon megyek keresztül,csak itt ugrabugrál egy 2 éves szélvész kiscsaj mellettem,és szegény nem érti,hogy miért nem szaladgálok vele,és hogy ebédnél nem ülök az asztalnál,mert,ha megérzem a kaja szagát rohanok "beszélgetni a wc-vel".Ő így ujságolja el mindenkinek,hogy anya rosszul van!
Azt mondom kitartás,bár nagyon nem jól jön ki,hogy pont karácsonykor semmit nem tudok elintézni,nem tudom mi lesz az ünnepi vacsival,az ajándékokról nem is beszélve.
Próbálok arra gondolni,hogy mindjárt vége.

Bogi!
Beszélj a babához!!!!
Énekelj olvass neki verseket,hallgass zenét,szerintem nagyon fontos ez mindkettőtök kapcsolata szempontjából!Már a Mayánál is az elején elkezdem az éneklést,vagy csak felhúztam egy zenélő állatkát és a pocakomhoz tettem,azonnal oda is bújt,majd mikor megszületett és sírt ,itthon ismét felhúztam neki,azonnal figyelni kezdett és mint egy ismerős dallamot hallva abba is hagyta a sírást.
Szerintem nagyon sokat számít,hogy már az első pillanatokban kapcsolatot teremtsünk a picurkával,hihetetlen sok szeretetet ad majd vissza!És a kötődés szempontjából nagyon fontos!Szerintem!Most,már a Maya énekel az újdonsült pocaklakónak,sőt még az apukája is beszáll néha!
Én így érzem teljesnek a "TERHESSÉGET",és talán a szülésnél is segít majd!
(A Maya 3 és fél óra után kint is volt)

Bocsi ha hülyeségeket írtam,mindenki másképp éli meg ezt 9 hónapot!
Üdv mindenkinek,
Nanda
11+3
nanda
 


Chello

Már nem is izgulok annyira Kép egyfolytában a tesztemet nézegetem és abból is erőt kapokKép
Veszek otthonra egy uh gépet Kép
csak vicc volt

Alice
4+2
malice
 
 


Kinga!
Nagyon drukkolok Neked,minden szempontból!

Alice!
Biztos,hogy pocaklakó!Én már 2 hetesen éreztem az elsőnél is ,hogy terhes vagyok!A teszt meg 100%!
Ne izgulj minden rendben lesz,és várom a hétfőt!

Puszi,
nanda
nanda
 


Timi,azt hiszem sikerült végre!!!

Béna Bellana
bellana
 
 


Nanda Kép
Köszike aranyos vagyKépkedden mindenről beszámolok mert ugye otthon nincs netünk csak a melóhelyenKép

Puszi

Alice
malice
 
 


Bellana!

Szeretném megkérdezni, hogy a Te orvosod mit mondott, hogy meddig kell szedned a Duphastont?
Én ma kezdtem a 14.hetet még másfél heti adagom van, doki azt mondta, hogy elég lesz. De azért izgulok, hogy nehogy baj legyen, ha már nem szedem a gyógyszert. Egyébként nekem is már csak akkor írta fel, amikor már megmaradt a hetedik héten.
Tudom, hogy átléptem az elvileg tünetmentesebb időszakba, de néha idegesít, hogy nem érzek semmit. Hiába vizsgálgatom a pocakomat nem akar látszódni, pedig akkor megnyugodnék. Igaz, hogy nem vagyok kövér, de azért "húsos" vagyok. Így van tartalékom. Amikor az optimista óráim vannak, akkor az jut eszemben, hogy 12. uh. azt írták, hogy nagyon élénk a baba. Akkor volt az ülőmagassága 6.4 cm, ami pont a korának felel meg a könyvek szerint.Bizakodok.
Egyébként az inszeminációnál is rögtön a duphastont írták fel a ciklus felétől. De a hőmérsékletből ettől függetlenül is látszott, hogy terhesség összejött e.
Bogi!
Pontosan tudom, hogy mit éreztél. Én csak néztem először az uh.-t, mintha más babáját látnám. Aztán egyszer csak leesett és elkezdtem vigyorogni, mint a hülye.
Alice!
Reggeli hőmérsékletet nem mértél? Az is tud majdnem 100%-os választ adni.
Kitartás mindenkinek!
Mucska 14

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska

A reggeli hőt azóta is mérem 37,3 és két napja 37,2 tehát nem esett le hál istennek.
Nekem a doki azt mondta hogy ha most elkezdem szedni a gyogyót a 12 hétig szedjem majd.

Alice
4+2 Kép
malice
 
 


haho!Kép
Elszaladtam kifizetni a szamlat.En voltam a hunyo.Olyan az agyam,mint a szita,ez hihetetlen.A parom csak rohogott,pedig tegnap fel delutan a gepet meg a modemet szedettem szet vele...Kép

Egcsi!Kép
Sajnalom,hogy ennyire rosszul vagy.Hidd el,javulni fog,en pl 3 napja teljesen jol vagyok,be is panikoltam,hogy biztos meghalt a baba,csak tegnap este nyugodtam meg,miutan megneztem.Ugy latszik,nekem hamarabb elmult...kopp-kopp!Izgi,hogy a kolbasz marad bennt.Pedig a fuszeres altalaban nem szokott jol esni.

Bori!Kép
Nem probaltal jegkockat szopogatni?Van akinek az segit.Nekem a frissen facsart narancsle esett jol.Es nem art,ha a ferjek neha megmossak a fejunket,az enyem is lehurrog,ha hulyesegeken agyalok.Jol teszi.

Bellana!Kép
Ne izgulj,azt nem szabad.Persze,ki beszel...En is elvesztettem az elsot tavaly a 9.-ik heten.Hazudnek,ha azt mondanam,hogy nem jar a fejemben mi van ha most is...de probalom azokat a dolgokat eszrevenni ebben a terhessegben,ami mas mint akkor volt.Es nem azt ami nagyon hasonlo.Szeded a gyogyszert es persze,hogy megmarad a babad.Fog ez meg bosszantani par ev mulvaKép

Chello!Kép
Koszonom az erdeklodest.Es ti hogy vagytok?Jobban picivel?Tegnap gondoltam rad az uh-ra varva,mondom hatha nekunk is lesz NAGY meglepi,de ez csak futo gondolat volt.

Kinga!Kép
Szoritok a vizsgahoz!
A masik temaban javareszt zsuzsival meg borival ertek egyet.Aki az allapotos parjaval kepes csunyan beszelni,az milyen lesz a kialvatlan,hetkoznap reggeleken?Te nem vagy egyedul,mindenaron nem kell visszafogadni azt,aki nem erdemli meg.Ilyen jofej nagyszulokkel es ennyi nagyneni,nagybacsival aki kenyezteti ugyis jo helye lesz a babadnak!KépOkosan donts,ugy ,ahogy Nektek a legjobb!A tobbi ugysem szamit...

Barbara!Kép
Hova tuntel?Remelem minden ok...

Hu,de hosszu lettem...
szoszi
9+3
szoszi
 
 


Szöszi, gratulálok a gyönyörű embrióhoz! Nem kaptál róla képet? De jó Neked, hogy jobban vagy, én is úgy szeretnék már valami javuló tendenciát mutatni. Nekem ma fáj a derekam és nehezemre esik az ülés és még egy kicsit náthás is vagyok.

Chello
chello
 
 


Kedves Alice!

Az szuper jó eredmény hidd el. Én akárhányszor voltam kezelésen soha nem volt ennyire jó az eredmény, csak most.
Mucska 14

Andi
Kép
mucska
 
 


Alice!

Az szuper jó eredmény hidd el. Amikor kezelésekre jártam soha nem volt ilyen jó eredményem, csak most. A hőmérséklet nem hazudik.
Mucska 14

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska
KépKépKép Köszike KépKépKép
malice
 
 


Sziasztok!

Minden OK nálam, csak egy kicsit el vagyok havazva munkailag. Próbállak olvasni titeket, de nagyon termékenyek vagytok!
Alice!
Nagyon örülök, hogy itt vagy végre velünk. Apával minden rendben?
A táblázattal nem tudtam azóta sem foglalkozni. Sajnos a napi követés nem megy. Ennyire nem vagyok Excel guru. Ha valaki zseni a témában szívesen átküldöm neki az anyagot.
Tegnap eléggé megijedtem, mert kiderült, hogy az egyik kollégánk kisbabája 3 héttel a szülés előtt megfojtotta magát a köldök-zsinórral. Annyira kiborultam, hogy nem tudom elmondani. Bórzasztó lehet az ilyen.
Annyira izgulok ezért a pici pocaklakóért, hogy minden rendben legyen. Csak számolom a napokat az egyik UH-tól a másikig. Innentől már örök aggódás lesz az életünk? Miért történnek ilyen dolgok?

Bocsi ha nagyon lelkisre vettem a figurát, de el kellett, hogy mondjam nektek.

Puszi mindenkinek
Barbara
babar
 
 


Sziasztok "dupla" -lányok! Kép

Timi : Kép

Mucska: Nekem még nem mondta a doki meddig szedjem, de emlékeimben úgy rémlik, hogy a fiammal addig szedtem míg a lepény ki nem alakult, mert az aztán már átvette a hormontermelést és végezte is rendesen a dolgát. Kép Én jövőhét kedden megyek dokihoz és akkor majd biztos megbeszéljük ezt is. Emlékszem mikor Danival abbahagyatták a gyógyszet, pánikoltam, hogy na, most mi lesz...És örömmel jelentem itt atomkodik az eredmény! Kép
Poci ügy: én sem vagyok sovány és rajtam úgy az ötödik hónaptól kezdett látszani, hogy pocakos vagyok...Aztán akkora hasam lett, hogy jajaj. Kép
Én több aggódó anyukával beszéltem akiknek alig volt poci, most meg örülnek ha kilátnak mögüle. Kép

Nanda: Kitartás! Teljesen megtudlak érteni, mert nekem meg a 18 hónapos Danim rohangál egész nap. Hála égnek én most jobban vagyok sokkal, mint vele voltam anno.

Szöszi: köszi a vígaszt Kép

Mindenkinek : Kép Bellana
bellana
 
 


Barbara, szörnyű ami a kollégád kisbabájával történt. Kép Az ilyet nem is veszik észre csak amikor már késő? Így tényleg aggódás az egész terhesség. Én azt hittem, hogy a 12. hét után kicsit fellélegezhetek.

Chello
chello
 
 


Barbara, szörnyű amit írtál! Kép
Az aggódás viszont valszeg örök marad.

Bellana
bellana
 
 


Sziasztok Kismamak!

Bocsi, hogy ilyen sokaig nem jelentkeztem, de a munkahelyen problémak vannak a nettel, itthon meg nem jutottam a géphez!
Jo sokat irtatok ez alatt a rövid idö alatt!

Alice!Kép Kép Kép
Örülök, hogy itt latlak! Remélem még emlékszel ram! Szoritok Neked, hogy minden rendben legyen!

Chello!
Az UH-d 3D-s? Bocs, hogyha baromsagokat kérdezgetek, de valahogy annyira mas, mint az én UH képeim, és 3D-s képet még csak nagyobb babarol lattam. Amugy nagyon szépKép

Lino!
Tényleg jo a honlapod. Végigolvastam, hasznos isKép
Es olyan aranyos a kislanyod!!!

Nanda!
Kérdezted a komplex vitamint. En nem szedek csak folsavat.
Az én dokim nem ajanlotta, én megbizom benne, és inkabb az egészséges taplalkozas hive vagyok, nem szivesen szedek be semmit, ha nem muszaj. Mondjuk ha sokat hanynék, vagy nem tudnam megoldani a valtozatos étkezést, lehet, hogy masképp döntenék.

Mucska!
Elöször is üdv a topikban! Nagyon örülök, hogy siekrült a babuci! Mi is viszonylag sokat vartunk ra, bar nem annyira sokat, mint Ti. Azért egy picit el tudom képzelni, min mehettetek keresztül. De amikor összejön, az ember olyan gyorsan képes elfelejteni a rosszat!
Ja, nekem is szeptember 10-én volt az utolso mensim!

Szöszi!
Gratula az UH-hoz!

Bori!
Megértelek, hogy kétségbeestél és hülye gondolatok jutottak az eszedbe. Ugy szeretnék segiteni, de sajnos semmi ötletem nincs. Azt hiszem, hogy a helyedben felhivnam a dokit, elpanaszolnam a bajomat, hatha tud mondani valamit, de ha csak megnyugtat, mar az is jo.
Sogornöm szerint is fius név a Dömperke, nekem teljesen "semlegesnemü". Nincs megérzésem, hogy fiu-e vagy lany, de mar nagyon kivancsi vagyok!

Barbara!
Borzaszto amit irtal!Kép
Mindig van min aggodni, de azért én mindig megfogadom, hogy probalok pozitivan gondolkodni. Eleinte nehéz volt, mert nekem is volt mar egy vetélésem a 6. héten, igy nagyon izgultam.
Viszont ahogy haladok elöre, mindig jobban örülök Dömperkének, és egyre kevésbé aggodok.

Kinga!
Szoritok a vizsgahoz!
Kispapa ügyben tul sok okosat nem tudok mondani.
En sem partolom azt, hogy a baba miatt feltétlenül az apaval kell maradni.
Dönteni ugyis Te fogsz, kivanom Neked a legjobbakat!

Most elköszönök, bocs, hogy kicsit hosszu voltam!
Sok puszi
Süncsi
14Kép
süncsi
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy megint beleszólok!
Barbara! Elhiszem, hogy ki kellett beszélni magadból, de a lehető legrosszabb helyen tetted. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de hidd el, mégha a többiek nem is vallják be sem neked, sem maguknak, ott fog motoszkálni bennük ez az egész a terhesség alatt. Sajnos én is hallottam ilyesmi történeteket, és nem is tudok a mai napig szabadulni tőlük. Én például ennek ellenére egyik topicban sem mondtam el. Persze hozzá tartozik az élethez, de ez pl. sokkal de sokkal ritkábban fordul elő, mint pl. a korai terhesség megszakadása, amit itt sajnos a többség át is élt.
Továbbra is azt javaslom, hogy ne hallgassatok meg ilyesmiket, vagy aki nem tudja kikerülni, mint Barbara, legalább ne adja tovább.
Tényleg nagyon fontos.

És még egyszer bocs, hogy beleszóltam.

Persze ha nem értetek egyet velem, nyugodtan hurrogjatok le, hogy fogjam be..
Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Süncsi!

Köszi az üdvözlést.
Olvastam már , hogy egyidősek vagyunk pont. Jó ha az ember tud kérdezgetni olyanoktól is akik pont azt élik meg, amit ő. Biztos lesz olyan, amit,megfogok kérdezni tőled. A múltkor is kérdeztem valamit a dokitól, figyeltem is, hogy mit mond, de utána nem voltam biztos magamban amikor a páromnak kellett volna rendesen elmondanom.Ilyenkor jó, ha valakitől megkérdezi az ember.
Én is rá vagyok indulva a karácsonyi töltött káposztára.
Üdv: Mucska 14

Andi
Kép
mucska
 
 


Nanda,Bellena!Kép
El is felejtettem mondani,hogy mult heti hozzaszolasommal ellentetben tegnap a doki azt mondta,hogy a betoltott 13.-ik het utan hagyjam abba a Duphastonet.Nem is irt fel mar csak 2 dobozzal.Most ezen is izgulok...mi lesz a hirtelen progeszteron-esessel???
szoszi
9+3
szoszi
 
 


BellanaKép
Már hogyne néztem volna meg a gyermeket! Nagyon édi! Bocs, hogy kihagytalak,de a kismamaagy...Kép

SzösziKép
Gratu a kis "óriáshoz"!Kép

TimiKép
Minden rendben lesz! Szerintem, ha szólsz a dokinak nem fog nyomkodni. Az én belgyogyó vizsgálatomban nem volt semmi hasnyomkodás.Kép

KingaKép
Drukk a vizsgához!Kép

Egcsi
egcsi
 


Szia Lányok!

Szerintem is igaza van Boginak, hogy legalább mi ne ne sokkoljuk egymást rémületes sztorikkal. Amúgy is gondolom hall mindenki elég ilyen szomorú történetet. Igaz nekem is sikerült fentebb huhogni...

Szöszi,addigra már kell lennie lepénynek nem?
Nem lehet semmi baj. Csak nem mondaná a doki ha ő nem lenne biztos benne, hogy nem okoz bajt?
Kiváncsi vagyok nekem mit mondd majd,valszeg ugyanezt. És akkor majd te nyugtatsz, hogy minden ok. Kép Nyugi! Kép

És ahhoz mit szólnátok, ha majd lesz pocink, akkor csinálnánk fényképeket magunkról és feltennénk az albumba együtt, mint mondjuk : a babanet pocakosai 2004-ben, vagy valami hasonló címmel??

Egcsi, nincs harag Kép Kép

Sziasztok,mindenkinek jó éjt!
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Ime egy elég jó weblap nekünk pocakosoknak:
http://mama-baba.freeweb.hu/terhesjel.html


Barbara: szerintem ez fizikailag lehetetlen, valószínűleg ezt mondták a kismamának...Kép

Kinga: hogy sikerült a vizgsa? Most éppen mulatsz?Kép Szerintem 2 nap tanulás pocakosan elég jó arány! Emlékszem anno én mindig elaludtam a tananyag felettKép Minden tiszteletem a TiédKép

Nekem már akkora pocim van, hogy nem is tudom mi lesz ebből. Igaz csak estére lesz hatalmas, és akkor keményedik is, különben pedig fogytam.

Mucska: az első terhességemnél folyamatosan elfelejtettem, hogy mit is mondott a doki a vizsgálaton, ezért amikor tudtam vittem magammal a férjemet, hogy jegyzeteljenKép Most mindenképpen előre viszem papírra a kérdéseimet és arra fogok jegyzetelni, nehogy elfelejtsek valamit Kép

Üdv: Zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!

Hát én is el vagyok keseredve, mert nemhogy javulnék, hanem egyre rosszabbul érzem magamat. Tegnap estére már be is lázasodtam. Tegnap mondtam apának, ha az elsővel vagyok ilyen rosszul, akkor azt hiszem egy gyerekesek maradtunk volna… Úgy érzem magam lelkileg mint Bori.

Tegnap végre vettem egy gatyát télre, úgy örülök neki!

Mucska! Nagyon gratulálok a babához! Biztos minden rendben lesz! Én is most vagyok a 14. héten, és még egy heti Duphastonom van, és utána már nem kell szednem.

Vali! Köszi. Sima UH-s képek, akkor még nem volt 3D. Nóráról már van olyan is, és igazából megvan az ő első éve is, csak fel kéne tenni a honlapra, de valahogy mindig elmaradt, pedig már ő is 2 éves, na majd januárba. Viszont szerintem nem volt nagy különbség a sima és a 3D UH közt, lehet hogy azért, mert a sima UH is nagyon jó gépen készült.

Süncsi: köszi!

Panó: szerintem neked jobb, hogy nem vagy rosszul!!!

Ági: nekem a dokim 6000-t kér. Szerintem sok. Viszont mind a két gyerekemet vele szültem, és ismeri minden hülyeségemet, és közel is van, ami a gyerekek miatt sem mindegy.

Alice, üdv itt!

Szösz, örülök, hogy minden rendben volt az UH-n.

Bellana: biztos minden rendben lesz, én is ugyanígy izgultam, mert nálunk is volt nyáron egy baba, aki meggondolta magát .

Egcsi: remélem Te is hamarosan jobban leszel!

Pocakméret: már most akkora hasam van, mint egy 6 hónaposnak, hogy mi lesz a végére?!

Lino (13+5)
lino
 
 


Sziasztok Lányok!

Chello!
Én az Arnoldhoz járok, ő csinálja az UH-t is a kórházban, sőt, amikor rákérdeztem, hogy a védőnő (akinél még nem voltam) el fog e küldeni vizsgálatokra, azt mondta, hogy ne menjek sehova, mert ők csinálnak meg minden szükséges vizsgálatot. Persze ezeket úgy kell kihúznom belőle, mert magától nem mondaná, ha én nem kérdezem.
Gondolkodom rajta, hogy elmegyünk valahova 4D UH-ra, mert ezeken a hagyományos gépeken csak sejteni lehet, hogy hol is a baba.

Az Utrogestanból nekem már csak 1 dobozzal írt, eddig 3x2-t szedtem, de azt mondta a doki, hogy osszam be, hogy néhány napig 4x1, 3x1, 2x1, és végül 1x1-et szedjek. A 14. hétre be is fejezem.

Alice!
Gratulálok a babához. Az sztk-ban nem vérből nézték? Szerintem tuti az a baba, mert ennyi teszt nem téved!

Lányok!
Én holnaptól szabin vagyok és csak 5-én jövök legközelebb, csak itt a melóban van netem.
Biztosan alig győzőm majd visszaolvasni az írásaitokat.

Ezúton szeretnék mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánni.

Csicsóka
Csicsóka
 


Sziasztok Kismamákok Kép

Ma reggel megint elköltöttem egy kis pénzt...háááát persze hogy tesztet vettem és nanááá hogy POZITÍV lett KépKépKép mostmár ilyen vagyok Kép

Pusszantás mindenkinek

Alice
malice
 
 


Süncsi, fogalmam sincs, hogy milyen az uh amivel a kép készült de tényleg másabb mint a Tiéd. A lényeg, hogy mind a két baba gyönyörű. Kép

Csicsóka, én a Kósához járok már egy éve. A vérvétel és vizelet vizsgálatot megcsinálták a kórházban, már csak egy EKG-t kell beszereznem de lehet, hogy elhozom a Nyírőből mert ott van októberi. Én is 3*2 Utrot szedek és kb. a 12 héttől kell majd csökkenteni az adagot de majd hétfőn megbeszélem a dokival mert akkor megyek uh-ra.

Kinga, mikor mész dokihoz?

Chello
10+4
chello
 
 


Alice!
Nem semmi vagy Kép Kép
Meggazdagszik rajtad a gyógyszertár, vagy a teszt árus Kép

Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi Kép

Jó de annyira izgultam Kép

Alice
malice
 
 


Hát még fogsz is izgulni eleget. Nem is mondom, hogy ne izgulj, mert ilyenkor az ember 24 órából 25-öt csak erre tud gondolni. Ismerem az érzést. Csak arra gondoltam, hogy hétfőig még van 3 nap Kép Megígéred, hogy nem veszel több tesztet? Kép

Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi Kép

Megigérem Kép akkorát nevettem hogy itt minnyá lebukok a melóhelyemen Kép
Akkor lehet hogy emiatt nemtudok aludni, vagy van itt olyan kismama aki szintén nem tud éjszaka aludni.
Júj lányok tegnap mikor mentem haza a melóból úgy fájt a hasam mint amikor megszokott jönni hát szo-szo majdnem szívbajt kaptamKép
Nekem semmi tünetem sincs a cicin kívül, legalább egy picike hányingerem lenne, de semmi.

Alice
malice
 
 


Alice, most már tényleg ne költsél tesztekre !! A hasfájás miatt ne aggódj, nekem is fájt hetekig és mégsem jött meg. A doki szerint ez normális, csak akkor van baj ha nagyon görcsölsz. De hétfőn úgyis meg fogsz nyugodni !!!

Chello
chello
 
 


Bizony Alice!
A hányinger miatt se aggódj. Az enyémnek története is van Kép
Ugye az 5. héten kórházba kerültem barnás folyással, fenyegető vetéléssel. Addig ezen kívül semmi bajom nem volt, talán az állandó álmosság, egyfolytában pisilni járkáltam, de más semmi. Aztán kiengedtek a kórházból július 9-én, szerdán. A férjem vizitúrára készült (én is, de én ugye nem mehettem), ahová pénteken 11-én reggel indult. Én vittem ki a buszra. Csakhogy Bogikának valami közbejött. Bementem a spejzba, ugye közben lélegeztem, mert nem akartam megfulladni Kép és hát onnan rohantam a WC-re hányni. Ez pont Lili névnapkor volt, és már az előző terhességemnél elterveztük, hogyha lány lesz Lili lesz. Na gondoltam így adja tudtomra a baba, hogy lány lesz Kép
Aztán innentől kezdve 5 hónapig képtelen voltam a spejz közelébe menni, hányingerem nem nagyon volt, csak éppen hánytam Kép Szóval annyira ne hiányold ezeket a kellemes dolgokat Kép Kép


Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz nálunk, mert eddig kétszer kislányt mondtak, de egyszer nem látták, csak a popsiját, egyszer meg nem mutatták meg, csak rávágta a doktornő, hogy első ránézésre kislánynak tűnt.

Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Voltam belgyógy.nál. Szerencsére nem vitte túlzásba a vizsgálatot!Kép Megmérte a vérnyomásomat, csinált egy ekg-t, és ennyi. Még egy vieletmintát kell vinnem a laborba, mert azt nem csinálták még meg.

Ma elég szédülős,álmos vagyok...remélem, hogy hamar elmegy ez a nap!

Alice!

Én azért három tesztnél abbahagytam. Talán sajnáltam már rá a pénzt, meg úgy döntöttem, hogy ha terhes vagyok akkor úgyis terhes vagyok, ha meg nem, akkor akárhány tesztet vehetek....Kép Úgyis lesz kisbabád!!!Kép

Timi
Névtelen
 


Sziasztok!

Alice, ha most még 8 hónapon át mindennap veszel teszteket, szentté avat a gyógyszertár! Kép

Chello, te a Schöpf-Méreibe jársz? Az a Kósa doki, nem egy sánta manus?

Itt a szomszéd anyja...Nem köszönt, én se neki. Gondoltam szólok neki, hogy végeztünk az ebéddel, letettem a gyereket, úgyhogy kezdhetik a kalapálást...Persze győzött a józan ész. Dani most alszik, de, hogy meddig engedi a szomszéd???
Csajok én ma csak álmos vagyok. Nincs émelygés, éhes vagyok! Akkor most baj van?

Bellana
bellana
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?