Új privát üzeneted érkezett!

Dita,
Nekem is tetszik mindkét autó, de az 5 ajtósba jobban lehet majd gyerekülés varázsolni! :wink:

Kata,
Sajnos csak délután lehet őt hívni, és amúgy is csak kedden és csütörtökön van magánrendelése...
Hova a bánatba menjek el egy nyamvadt UH-ra? :? A végén még megvárom a 12. hetit...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Na most már nem önzőzöm. Jól kidícsérgettetek! :lol: :lol: :lol:
TIMEJKA
Várlak, beírtalak a naptáramba!

NEMONE
Pedig milyen jól kifundáltad! :?

INSZEMTÁRSAM
Hogy vagy?

CSIBI
Én már tavaly is ilyet akartam amikor a Piroskát vettük, de Apa lehurrogott, hogy nincsa annyi lóvénk! :roll:

MONIC
??????????????

MARA
Mennyi otthoni meló!
Kép


Bumiék mikor jönnek meg? :?

ÉS AKINEK MEG ROSSZ NAPJA VAN:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2008.07.25 08:57-kor.

dita75
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

A kutyáknak kutya bajuk, én mosott sz.,,r vagyok mert egész éjszaka figyeltem őket.

Ancsi,

nagyon sajnálom :cry: Én is mindig nagyon nehezen éltem meg amikor nem sikerült az inszem, de tovább kell folytatni, hogy utána a kisbabádnak örülhess!

Dita,

ugye tudod, hogy amikor mi vettük az új autónkat már terhes voltam csak még nem tudtam? Mi is azt néztük, hogy milyen jól mutat benne majd a gyerekülés :lol:

Czinki,

nagyon együttérzek veled a rossz éjszakával kapcsolatban...

Mara,

amikor én tavaly nyáron piros csíkokat rakattam a hajamba egyszerűen nem tudtam megszokni, úgyhogy visszafestettem. Most meg a barna mellett van benne szőke és vörös is, és ez most tetszik. :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Nemone,

ilyenkor örülök, hogy kis városban lakos, kis város, kis sor, hamar sorra lehet kerülni. Vagyis hamarabb mint szeptember. Szerintem is menj el a régi dokid magánrendelésére és nézzétek meg Kisnémót :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Na ez jó ómen! :wink: :lol:

Tegnap írt a nővérem, és többet közt leírta, hogy mit beszéltek anyával telefonon!

Anyám: Na Andi, áprilisban dajkálhatunk! :shock: :lol: :lol: :lol:

Most kiderül, hogy mekkora boszorkány! :roll:

Örülök, hogy a kutyik jól vannak, annak már kevésbé, hogy te nem de akkor pihenj és aludj egyet délután! :wink:

dita75
 
 


Dita tényleg jobb az 5 ajtós autó, mert könnyebben be tudod tenni a bébit hátulra. Szép az autó.

Az egészségügy tényleg szörnyű, ennyit várni uh-ra? Én is a régi dokihoz mennék.

Monic most már csak elmúlik a rosszulléted. Nekem nem volt a Bencével semmi. Bár most inkább lennék én is rosszul.
timejka
 
 


Hát a rosszullét sajnos nem múlik, ettem egy babánt, nagyon jól esett,most meg forog velem a világ.
Pedig takarítanom kell mert szalad a ház, a barátnőm jön délután látogatóba és szeretném ha addigra rend lenne.

Denika,

én a lombiknál a méhpempő mellett Aspirin Protectet is szedtem mert a dokikérte, és a kettő együtt extra vastag myónyh-t csinált nekem. Szerintem kérdezd meg erről a dokidat!
Bár Nemone nem szedte és ő is ugyanúgy babás lett...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita: van képed olyannak is , akinek qva szar napja van???

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sikerült beszélnem a védőnőmmel, és jövő hét szerdán megyek is tanácsadásra. Megkérdeztem tőle, hogy hova lehetne sürgősen elmenni UH-ra, és ő azt tanácsolta, hogy menjek nyugodtan vissza a BMC-be, biztos megcsinálják nekem. Csak azért nem vagyok ebben annyira biztos, mert most szabadságolások vannak, és amúgy is kevés az orvos, a beteg meg sok. Nem biztos, hogy örülne nekem, amikor amúgy is alig lát ki a fejéből... Szerintem marad a régi dokim, ha éppen nincs szabin!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka: szerintem azért ha elmész egy kórházba, h keményedik a hasad és nem érzed igazán jól magad, szeretnéd, h nézzenek rád, csak nem küldenek már el! ha igen , akkor nagyon szemetek!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi
A kutyás péntekes nem volt elég jó?
Keressek valami vicceset?

Némóci
Miért nem hívod fel a BMC-t, hogy mit szólnak hozzá?

Monic
Lightosan a takarítással.
Otthon volna egy képem erre. Majd délután felteszem! :wink:

dita75
 
 


Kép
MEGTALÁLTAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MONIC ÉS MARA KÜLDÖM NEKTEK A PASIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

dita75
 
 


Kép Van segítség bőven! Ki kér még? :wink: :lol:

dita75
 
 


Dituli: olyan kaka kedvem van, h kimondhatatlan. kutyusos kép nekem most nagyon lightos! :cry: :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CZinki,

képzeld el, hogy a várandós topicban volt egy kismami aki vérezni kezdett elrohantak a kórházba és nem voltak hajlandóak megvizsgálni mert területileg nem oda tartozik. Aztán elmentek egy másikba, ott szintén nem, aztán mire osrovhoz került akkor már késő volt. Ennyit az egészségügyről... :cry:
Lehet, hogy a babája mindenképpen elment volna mert nagyon fiatal terhesség volt 5-6 hetes, de akkor is kijárt volna neki, hogy legalább megvizsgálja valaki!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

küldöm a címemet, és jöhet a pasi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kép
Kép

dita75
 
 


MOnic: úr isten! na ez aztán a szemétség!! nincs ezekben emberség!! én tuti perelnék! hogy fordulhat elő ilyen a mai világban? igaz volt egy fickó nem is olyan rég, aki rosszul lett az utcán és azt is furikázták össze vissza a városban! ilyenkor azt kívánom, h a döntéshozók mielőbb változtassák meg véleményüket!
én meg mondom őszintén ezért is járok inkább magánba! ott nem kell órákat várnom, sokkal nagyobb a higiénia, sokkal nagyobb a konfortérzetem, kevesebb az ember.

Némóka: ha már magánba mész, akkor tudom ajánlani az istenhegyi úton a géndiagnosztikát is. egy uh 6e, és szlát is kapcs, egészségpt-tól visszaigényelheted. én volt, h 2-3 nappal előbb jelentkezetem be a dokimhoz. de van ott más uh-s is! nagyon jók az uh gépek, kapsz fotókat is!

Dituli: nekem is küldhetsz egy pasit, de nálam nem mosogatni kellene! :oops:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi
Küldök neked ahányat akarsz!

Tessék máris itt van egy pár!

MEgfelel?

Kép

dita75
 
 


Dita: köszi!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


dita75: Autócsodák nagyon szépek. Miért cseréltétek le? A pirosat eladtátok, vagy beszámították az újba? Én is megnéztem, hogyha ez most sikerült, akkor tele leszünk kos gyerekekkel! Nagyon önfejű egy népség...és nálam esélyesek az ikrek!! Jézusom!!! Még több makacs kölök! :) Jó pasik.

Egy kis vidító:

http://www.mommo.hu/media/Vicces_Jelenetek_Mix_Meg1

Én szétröhögtem magam rajta...



vicky79
 
 


Dita,
én ma elég nyamvadtnak érzem magam. Baromira feszül a hasam. Tegnap volt olyan napközben, hogy hirtelen felálltam a székről és éles nyilalást éreztem, de mindig a jobb oldalon, pedig a balban volt a nagy tüsző. :roll: Te érzel valamit?

i.kata
 
 


Vicky,
nagyon durva részek vannak benne. Némelyikbe simán bele lehetne halni szerintem :roll:
De vannak benne jópofák is persze :lol:

Monic, te aggódó kutyamami,
örülök hogy a 2 poronty jobban van :lol:
Ma reggel az RTL-en szó volt a kutyák cukorbetegségéről és a tünetek eléggé jellenzőek a Dióra. Szerintem jövőhéten elvisszük dokihoz. :roll:

i.kata
 
 


Vicky: köszi!! ez jó volt!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Vicky az én fiam kos, nem mindig könnyű vele.
timejka
 
 


Vicky: én is kos vagyok!! és szerintem jól ki lehet velem jönni!
most pl qva szar kedvem van, és nem megyek mindenkinek neki, és nem baszogatok senkit. az tény, ha vmit szeretnék, azt többnyire megteszem, megszerzem..., de nem gázolok át senkin ezért!
persze számít az aszcendens is, meg minden...bár nem értek azért annyira hozzá!!
és azért baromi sokat számít a nevelés ! :wink:
de szerintem tök mindegy, h fiú v lány, milyen a horoszkópja, jöjjön és egészséges legyen!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Vicky
Hát jót derültem. Amúgy is jó kedvem van, mert holnap megyünk világgá...... Pontosabban anyuékhoz, meg tesómékhoz. Gyerek megy szépen haza..... apával ma korán lefexünk! :wink: :oops: mi kellhet még? Egy baba! De az már benne van pocikámban! :lol:

A Piroskát beszámolták a Kormiba! :lol:

Kata
Én nem sok mindent érzek! :roll:

dita75
 
 


Én nyilas vagyok és ha minden igaz akkor oroszlán az ascendensem, de nem csak ezt a kettőt kell nézni, ha jól emlékszem, de Némóka tudja ezeket.

Némóka,
ha gyakorolni szeretnélk, szívesen megadom a pontos születési adataimat :wink:

i.kata
 
 


ha a babadolog kívánságműsor lenne, akkor én azt kívánnám, h
egészséges legyen, ne legyen óriásbébi (olyan 3,5 kg körüli legyen és inkább hosszabb, mint rövid tömzsi) születésekor, okos legyen mint az apja, szeresse a sportot, mint az apja és legyen talpraesett, jó problámamegoldó , mint az anyja. csak ennyit szeretnék! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita: Szép a kocsi! :) Nekem a kormi jobban tetszik, mert én nagy kocsik híve vagyok. :)

Monic: Megkérdeztem az orvost az Aspirin Protectről.. azt mondta, hogy szedhetem, ha akarom, de nincs benne a protokollban. Igazából vettem egy dobozzal 100 mg-ost, és ma reggel be is vettem egyet. :) Te mennyit szedtél? És méhpempőből mennyit? Én a Czinki által ajánlott boltban vettem, ott azt mondta a hölgy, hogy fogpiszkálóval kavarjak bele, és amennyi ráragad, annyit kell éhgyomorra megenni.

Nemone: A BMC-ben most tényleg szabadságolás van, csak két doki (Z. és Sz.) dolgozik, a sor viszont a szokásos. Próbáld meg felhívni őket, szerintem nem zavarnának el.
denika
 
 


KATA, CSIBI
Én Bak vagyok és rám 90 %-ban igaz is amit írnak.
A napi horoszkópok nem érdekelnek. Az nem lehet hogy a föld összes Bakjának ugyanolyan napja legyen mint nekem. A jellemzőkben vannak igazak, azt aláírom.
Pl. az én anyum és apum is Szűz volt. Még azt sem lehet mondani, hogy az egyik kicsit átnyúlt volna a másik jegybe, mivel anya szept. 17, apám meg szept. 18-án született. Anya rendszerető, takaros volt, apám meg úgy eltudott ücsörögni a szemétkupac tetején! :roll: és ez csak egy dolog volt..... nagyon sok mindenben különböztek.

A párom Bika állítólag illik hozzám, hát ebben néha kételkedem. A gyerek Skorpió, na már csak ezért is nem jövünk ki, én alapból nem bírom a Skorpiókat.

MÁS:
Az inszem napja az 1. DPO?????????????

dita75
 
 


Dita: A pasi elkéstt. Végeztem, mire küldted. :( A fene.

Czinke: Mitől van olyan vacak kedved? Ne legyen! Jön a hétvége, és kipihenheted magad!

Monic: Egyszer csak elmúlnak ezek a rosszullétek!

Kérek tippeket mi a macsekom mai kedvenc helye! Tuti nem találjátok ki :D

hofeherke
 
 


Dita: Igen. A peteéréstől számolják a DPO-t.

hofeherke
 
 


Találgatok:
Mosógép belseje? :? :roll:

DPO-s kérdésre válasz? Valaki?

dita75
 
 


Bocsi már látom a választ! :oops:

dita75
 
 


Dita: Nem gyert! Újabb tippet! Aki kitalálja mondjuk kettőig, annak a következő talira viszek egy túrórudit ;)

hofeherke
 
 


Kép

dita75
 
 


Mara
Szekrényalja? Mosogató? Kád?
Nincs több tippem!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2008.07.25 11:52-kor.

dita75
 
 


Dita: Ez nem csak egy zebra! Szerintem a pockójában is van még egy... :) De lehet, hogy csak bekajált. :lol:

hofeherke
 
 


Hát, ma nekem sincs valami jó napom...
1. Egész nap hányingerem van, és bármit csinálok nem akar elmúlni.
2. Az endokrinológus emelt a gyógyszeremen, de két részletben kell bevennem, és ma egy másik táskával jöttem és azt nem pakoltam át. Na majd amíg hazaérek remélem ürül annyira a gyomrom, hogy azt mondhatjuk éhgyomorra vettem be. :? Szerintem visszatérek a reggeli bevételhez, mert ez így túl bonyolult, főleg azért mert 11 óra körül éhes leszek, és nem vagyok benne biztos, hogy 1/2 1-ig kiürül a gyomrom, amikor beveszem a bogyót, hogy 1-kor tudjak menni ebédelni.

Kata,
Küldheted a születési időpontodat, de figyelmeztetlen, hogy még kezdő vagyok!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


hofeherke: macskalak? Szennyestartó?

dita: Azt hiszem az anyósom is bak és mi egész jól kijövünk, pedig én is skorpió vagyok. Jó a zebra. Egyébként a videóban én is elgondolkodtam, hogy kinek melyik része fájt utána.

A DPO miatt én is csinálok majd új vonalzót akkor. Egyébként nekem is a jobb oldalam feszít egy kicsit, bár én mindigg csak ezt az oldalamat érzem. A balt most sem, pedig nekem is ott voltak a nagyobb tüszőim.

A horoszkóppal nem akartam a rákokat megbántani, az egyik barátnőm is az a munkahelyemen. Csak elolvastam a horoszkópját és elég önfejűek. Azt írták, hogy nem igazán hallgatnak a szidalmakra, csak a dícsérettel lehet őket igazán nevelni. Én skorpió vagyok, a párom pedig szűz. Mi tulajdonképen nemis illünk össze. Már késő :)



vicky79
 
 


Sziasztok!

OFF üzenet lesz ez, előre is bocsánat, de mivel holnap van a

Babanet-Kölöknet találkozó,

gondoltuk, írunk egy emlékeztetőt.

Márcsak azért is, mert az egész heti rettenet időjárással ellentétben végre ragyogó napsütés árad Budapestre, így a Millenárisra is!

Részleteket itt találtok a találkozóról , a szervezkedős-topikbanpedig megnézhetitek, ki jön és mit hoz!

Reméljük, minél többen eljöttök, hogy végre személyesen is találkozhassunk!
dia
Budapest
 
 
 


VICKY
Lányokra nem vonatkozik. Fiú skórpióktól mentsen az Istenke!

A legjobb barátnőm Kos. Annyira hiányzik, miatta vissza költöznék Pestre. :? Olyan dumája van, behalás. Amúgy rendőrnyomozó.
Régen amikor még közel laktunk egymáshoz akkor élettársamnak hívtuk egymást, mert gyakorlatilag már nála laktam. A földön aludtunk, de még az sem volt gáz, lényeg, hogy együtt lehettünk. Annyit nevettem sokszor, hogy már fájt az oldalam! :lol: :lol: :lol:

NÉMÓCI
Az utrora az volt írva, hogy étkezések között vegyem be. Na már most én szinte egyfolytában étkezek, arra a 10 perc szünetre gondoltak amikor épp nem rágcsálok semmit? :roll:
Sajnálom a hányingert, remélem elmúlik hamar!

dita75
 
 


Vicky,
a férjem rák és ő szerencsére nem olyan, mint amit írtál. Viszon egy barátnőm az és ő tényleg ilyen :roll:

Némóka,
de rendes vagy! Elküldöm priviben. Ugye a hely és a pontos idő elég?

i.kata
 
 


Mara,
én szekrény tetejére tippelek. Az enyémek amúgy imádtak a mosdókagylóban aludni, az egyik még nyávogott is néha, hogy megnyissam a csapot, és a folyó vizet itta :lol:

i.kata
 
 


Vicky: Ez sem nyert! :) Lehet újra tippelni :)

Én halak vagyok halak aszcendenssel. Erre kössetek csomót! Elvarázsolt művészléleknek kellene lennem, aki 2 méterrel a föld fölött lebeg, erre mi vagyok?? Matek tanár. Jó nem?

hofeherke
 
 


Kata: Nem rossz, de sajnos ez sem jött be. ;)

hofeherke
 
 


Némóka,
nem tudok privit küldeni, nem tudom miért, de nem teszi be az elküldött mappába. :roll: Mindegy, leírom ide: Tatabánya, 1982.12.06. 11:30h
Köszi :lol:

Mara, nem ismerem a lakásotokat, így nehéz. Esetleg amit még az enyémek csináltak, az az volt, hogy az erkélyen a korláton lógó muskátli kaspójában feküdtek :roll:

i.kata
 
 


Kata: Ilyen hely tuti van minden lakásban :)

hofeherke
 
 


Viky:
A horoszkóppal nem akartam a rákokat megbántani, az egyik barátnőm is az a munkahelyemen. Csak elolvastam a horoszkópját és elég önfejűek.
szerintem te kost akartál itt írni!! :wink: mert ez a rákokra nem igazán érvényes!!
igaza az én párom is rák, és néha ő is igen önfejű tud lenni, noha alapjában véve kezesbárány és kenyérre lehet kenni!
ja és nem bántódtam meg!! :wink:

Mara: szerintem még mindig az öledben szeret lenni, v lehet, h a válladon, v hasadon, és még mindig nyalakodik! anyucit szeretne!

Némóka: jobbulást neked! milyen gyógyszert szedsz, mit írt fel az endokrinológus, a metformint v mást?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: