Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm a drukkokat, mindet megkaptam. :) 1/2 2-kor volt meg az inszem, 10 perc volt az egész (persze 1,5 órát vártunk rá :twisted: ) és igazatok volt, nem is fájt. Nem tudom, mit görcsöltem rajta. A doki megnézett előtte uh-val és megint megkérdezte, hogy mit szólnék több babához, mert sok nagy tüszőm repedt meg és még volt olyan, ami ma fog repedni magától, mert elég nagyok. Mondtam, hogy két baba még nem ijeszt meg, de három már igen. Erre azt mondja, hogy ezt nem tudja befolyásolni. :shock: Szerintem a végén megint csak sok lett a tüsző, bár elég nehezen indultak be. Szóval augusztus 11-én megyek vizelettesztre, de már Wiegandt dokihoz, mert Zeke doki 4-től szabin van. Szóval most várunk mi is...

timejka: Én is fel vagyok egy kicsit fújódva, de szerintem ez a tüszőrepedésnek szól és nem az inszemnek.



vicky79
 
 


Bocsi a laptetőt, de most remélem nekem is jól jön...



vicky79
 
 


Vicky: na látod, mondtuk mi, h nem fog fájni!! örülök, h minden rendben volt az inszemnél! pihizzél sokat!

Dita: mondtam én, h csak azért nem üt ki az utró, mert felhúz mindenki és idegesíted magad mindenen! most akkor aztán pihenjél! a szervezeted így mondja , h pihizz és foglalkozz a baba / babák beágyazásával.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

Sziasztok!

Viki,

Gyönyörű a Lackó baba! :lol: A szopizásba biztos belejöttök, a barátnőm kisfia csak bimbóvédővel tud szopizni, de megy neki...

Vicky,

Örülök, hogy minden rendben ment ma, és drukk, hogy 17 nap múlva kétcsíkosat pisilj nekik! :wink: Ugye milyen rendes a dokim? Nekem is ő csinált babát a pocakomba! Illetve most már nem is a dokim...

Ancsa,

Boldog évfordulót! :D

Monic,

Kerüld a hajplgatást, mert a reggeli cipőfelvétel után majdnem ölelgetnem kellett a wc-csészét... :? Ennyire még nem voltam rosszul, pedig csak egy rossz mozdulat volt.

Képzeljétek ma elromlott a munkahelyemen a gépem azért nem jelentkeztem egész nap, és nem is tudom mikor csinálja meg a rendszergazda, mert nem a gyorsaságáról híres. Végülis jól jártam, mert pakolgattam picit, aztán jött az ebéd, és el is indultam. Bementem a SOTE-ra a csekkért, de amilyen hülye vagyok nem kértem jövő hétre időpontot UH-ra, de majd holnap telefonálok, mert ma már nem vették fel.
Ja, és Csibi voltam abban a kismama turkálóban, amit mondtam pár napja. Még működik, de végkiárusítás van, mert megszűnik a bolt. Körbenéztem, de az új rucik mind nyáriak, amire nekem még nem lesz szükségem. Megnéztem a turkálós részt is, és vettem két farmert is mindössze 1000 Ft-ért. Volt egy nagyon klassz levis is, de az legalább 1 mérettel volt nagyobb, mint én sajna.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Na, ma megint nem számol a vonalzóm. :evil: A végén lecserélem, bár ez nagyon tetszik.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka: rókakoma mondjon le! jól vásároltál!!
lehet, h még jó lesz az az egyel nagyobb méret!! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi: nem mertem elhozni, mert nem találtam benne méretet, és remélhetőleg ekkorára azért nem növök... :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


sziasztok mentem!
jót beszélgettünk ma :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Apa ma nem megy sehová, elkapom. Megint megkérdezte, hogy mikor lesz inszem. Már ő is akarja végre.

Vicky neked az első inszemed? Bocs ha írtad.
Kinek hányadik inszemre jött össze a baba?
timejka
 
 


timejka: Igen, az első inszemem volt.



vicky79
 
 


Én úgy izgulok.
timejka
 
 


timejka: Én is izgultam, de aggódnom tényleg nem kellett volna. Most a tesztet várom. Te mikor mész? Tudod már?



vicky79
 
 


Csütörtökön megyek uh-ra, és ha lesz nagy tüszőm, akkor pénteken inszem.
timejka
 
 


timejka: Hajrá inszem!

Lányok, hogy nálunk mennyi kismama lesz augusztusban! :)



vicky79
 
 


Sziasztok,

Vicky,

mondtuk, hogy nem is olyan szörnyű dolog az inszem.

Timejka,

nekem 4 inszemem volt de az első lombik sikerült. GOndolom az endo miatt...

Dita,

várjuk a fotót. :wink:

Kata,

este fent vagyok msn-en ha ráérsz gyere te is :wink:

A napom még rosszabb lett, mert a kisebbik kutyánk nagyon-nagyon megbetegedett, éjszaka virrasztottam mellette, azt hittem jobban lesz de nem lett. Úgyhogy mejártuk az állatorvost, kapott szurit, egész délután aludt, most meg vígan rágcsálja a műcsontot. Közben meg a nagyobbik kutyus hányt, úgyhogy lehet, hogy holnap őt kell az orvoshoz vinni. Esküszöm, rosszabbak mint a gyerekek :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MOnic,
remélem gyorsan meggyógyulnak a kutyusaid!

i.kata
 
 


Monic legalább lesz már egy kis tapasztalatod. Jobbulást a kutyusnak.

Vicky remélem igazad lesz és sok kismama lesz.
timejka
 
 


Na megjöttem a szépítkezésből, és már túl vagyok a pizzafaláson is! :oops:

Timejka
Ha csütin mész uhura akkor pénteken még nem lehet inszemed, max. szombaton a tüszőrepi miatt. Drukk +++++++++++++++++

Vicky
Én is ugyanígy éreztem mint te, és csak annyi különbség volt, hogy nekem csak egy nyamvadt tüszőm volt, de hát Mini Laci is egy kis 20 milis volt anno, most meg egy szép nagy legény! :wink: :lol:
Drukk neked is! +++++++++++++++++++++++++++++

Monic
Sajnálom, hogy ez nem volt ma a te napod. Holnap jobb lesz, Mit csináltál ma?

Kata, Ancsi, Mara és valahány név a naptárban? Hol csaviztok?

Némóka
Grat az új rucikhoz!

Csibi
Ma majdnem adtam egy órát ajándékba a munkahelyemen, mivel totál elfelejtettem, hogy már korábban járok. Még jó, hogy a párom felhívott, hogy otthon vagyok-e már. Mondom, hogy lennék már otthon, még csak nem sokkal múlt fél három, hol van még a fél négy, de senki más nem szólt volna rám, hogy te hülye menjél már haza. :twisted:
Ja és nálam nem kell babákról beszélni, egy tüszőm volt! :roll:

dita75
 
 


Vicky,
én meg majd spontán csatlakozom az augusztusi babásokhoz :lol:

Kíváncsi vagyok, holnap megjön-e? Elvileg az a 28. nap, nem tudom a műtét mennyire kavart be.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na mire leírtam megjött mindenki! :oops:

dita75
 
 


Dita leszel az orvosom? Konkrétan nem beszéltem még a dokival. Amúltkor kérdeztem és azt mondta, hogy ha van tüsző, akor másnap lehet az inszem. Ha tényleg a tüszőrepi miatt pénteken nem lehet, akkor szerintem elmarad, mert szombaton nem dolgozik véleményem szerint.

Linácska úgy legyen!!!!
timejka
 
 


Holnap kaptok tütüfotót ma meg Dita fotót! :lol:
Igaz nem teljesen élethűek a színek, mivel totál ciklámen színűek a tincseim, de aki volt a talin azt láthatta élőben! :wink: :lol:
Kép
és hogy valami szépet is lássatok lekaptam a liliomomat is:
Kép

dita75
 
 


Tényleg csini lettél, tök jó a színed Dita.
Várom a tütü fotót holnap.
timejka
 
 


Timejka
Majd meginszeminállak szombaton ingyen és bérmentve, egyszer már láttam hogy csinálják, most már csak vállalok ilyesmit, saját magamnak nem lesz több, mert már itt van a kis pinás a pocimban! :wink: :lol:

dita75
 
 


Dita,

ma kutyát ápoltam és émelyegtem, szédelegtem egész nap. Nem igazán tettem ma semmit.
Jó lett a hajad, szép a virág is.
:wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


dita: Nekem az istennek sem sikerül a vörös tincs. Én személy szerint pirosat szeretnék, de nem akarom teljesen leszivatni, nehogy megártson. Neked is barna hajad van. Hogy csináltátok hogy ilyen jó lett?

Ma Zeke doki mellettem egyeztette a programok az egyik asszisztenscsajszival és képzeljétek...szombatra is beírt valamit! Nem tudom, hogy vizsgálat vagy beavatkozás, de szombatot beszéltek. Szóval nem reménytelen. Bár lehet, hogy a szabija miatt sűrítette be a betegeit.



vicky79
 
 


Dita,
csini lett a hajad!
Én itthon vacsiztam fincsi lecsót, de nem küldök, mert rizzsel csináltam.

i.kata
 
 


Vicky
Ki vannak szivatva a tincsek szőkére, csak úgy lehet intenzív színe.
Nem ártott a hajamnak pedig már régóta csináljuk, ráadásul havonta járok renováltatni.

Timejka
A mi kórházunkban hétvégén is van inszem.

Monic
Jobbulást neked és a kutyuknak. Aranyos tőlük biztos szolidaritásból voltak ők is rosszul! :shock:

dita75
 
 


Ditus,csini lettél! Szerintem Te ledobtál pár kilót!!!!!Nagyon vagesz ez a hajszín!
Nekünk nagyon jó kis napunk volt,ünnepeltünk,de már majdnem bizti,hogy nem vagyunk többen,mert nagyon nagy a csend ott bent,ahogy Akszinya is írta.Annál jobban menzi tünet. Kicsit szomorú vagyok,de most nem gondolkodom,hogy mi lesz tovább,mindenesetre vettem a Telepes? u.-ban LHtesztet is. Ti használtátok?
f.ancsi
 
 


Dita,

erre nem is gondoltam :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ancsi
Inkább feldobtam párat. Mondom hogy car a fotomashine! :roll:
A negázás miatt meg dádá NAGY DÁDÁ!!!! :x

Monic
Na látod. Milyen rendes kutyijaid vannak! :wink:

HEhe visszabitoroltam a gépet! :wink:

dita75
 
 


Dita,
szerintem is keskenyebbnek tűnik az arcod a képen. :lol: Néha kölcsön kérhetném ezt a szupermasinát? :wink:

i.kata
 
 


DIta,

én azt hittem, hogy a képek kövérítenek, de rád akkor pont fordítva hat? Ezt nem hiszem el, tuti, hogy fogytál a tali óta!

Ancsi,

ne add még fel! További jó ünneplést! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata
Bármikor kölcsönadom! :wink:

Monic
Tényleg nem fogytam, sőt! Ami lement az arcomról ráment a se**emre! :shock:

dita75
 
 


Dita,

a fotón a se..g nem látszik :lol: :lol: :lol:

Jó éjt mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Mert nem fért rá! :oops:



Kép

Basszus mindjárt kelhetek! :roll: :x

dita75
 
 


Sziasztok Lányok!
A tesztem negatív. Úgy érzem,nem rosszul,csak reálisan álltam az utóbbi napokban az eredményhez,ismerem a testem és túl valószerűtlen volt,hogy vmi megváltozott.
Most jó kedvet kell erőltetnem magamra,mert az élet megy tovább,de van bennem egy pár megválaszolatlan kérdés.Fáj,hogy nálam még segítséggel sem működik a világ legtermészetesebb dolga.Most nem tudom,hogy egyáltalán lesz-e még egyszer erőm megpróbálni?!
Nektek szép napot és köszönöm,hogy drukkoltatok!
f.ancsi
 
 


Ancsi: Nagyon sajnálom. :( Azt hiszem a természetet már mi is a pokolba kívántuk egy párszor.



vicky79
 
 


Jó regeglt!

F.ancsi sajnálom((((((((((())))))))))))

Dita csini, és szerintem is fogytál :wink:

tapaszküldésneked! szép a vonalzód :lol:

timejka nekem első :lol:

ma férjem szabin vna, így nem nagyon leszek :oops:
Vendég
 


Jó reggelt!

Először is..

Viki: Szívből gratulálok Lackó születéséhez! Sok-sok tejecskét, egészséget és boldogságot kívánok!

Vicky: Nah, látod, hogy nem kellett volna izgulni az inszem miatt? :) Pihengess, tapaszd azokat a babákat! 11-én meg várjuk a pozitív teszted képét! :wink:

Ancsi: Sajnálom a nega tesztet. :cry: Ne gondolkodj azon, hogy miért nem, mert nincs rá magyarázat..

Nemone: Biztos szép nacikat vehettél! És milyen olcsón! :shock:

Monic: Jobbulást a kutyusaidnak!

Dita: Jól áll neked ez a pink! :) Ilyesmi csíkocskák legyenek bő egy hét múlva a teszteden is! :wink: A liliom is nagyon gyönyörű, biztos az illata is nagyon finom!

Rólam: Tegnap elindult a stimuláció (Gonal-f, Merional), hétfőn kell mennem UH-ra. Tegnap elkezdtem enni a méhpempőt is. :) Remélem, csinál jó vastag ágyikót a pöttyöknek. :)
denika
 
 


Kép Sziasztok!


ANCSI
Kép nagyon! Kimondhatatlanul! :cry:

BONI
Te nem is láttál, honnan tudod, hogy fogytam? :lol: :lol: :lol:
Jó apázást! :wink:

Denika +++++++++++++++++++++++++ Sikerülni fog! :wink:

dita75
 
 


Jó reggelt!

Ancsi,
sajnálom :cry: Pedig a görcs miatt nagyon reménykedtem.

Denika,
hajrá stimu! :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok Lányok,

Monic: jobbulást nektek , neked és a kutyáknak is!!

Ancsi: sajnálom! remélem, h jobb kedvre derülsz előbb utóbb és folytatjátok!!

Dita: most, h felraktál egy aktuális képet, most már bizton mondhatom, h semmit nem változott az arcod. ua , mint amellett a srác mellett, amit a multkor feltettél!! pink csíkok ! állat! :lol:

Boni: jó szórakozást! :wink:

nekem nagyon szar éjszakám volt! szerintem alig aludtam vmit, most meg ráborulnék az asztalra legszívesebben, de nem kényelmes! dolgoznak bennem a hormonok, és tök kivagyok. :twisted:

szép napot mindenkinek! remélem ma nagyobb lesz a forgalom, mint tegnap!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita amikor megláttam tegnap a képed, beugrott az iwiwes és én is úgy gondoltam, hogy fogytál.

Dita akkor szombaton jövő héten megyek inszemre hozzád.

Remélem mindenkinek sikerül, sikerült az 1. inszem.
timejka
 
 


Sziasztok!

Végre van gépem! Most igazán nagyon gyors volt a rendszergazdánk!

Dita,
Csini lettél, neked tényleg nagyon jól állnak ezek a csíkok! :D A fogyásról nem tudok nyilatkozni, mert állítólag az egyik kolleganő is fogyott sokat, de én nem vettem észre... :roll:

Deni,
Hajrá lombik! Nagyon-nagyon drukkolok Neked!+++++++++++++++++
A nacikon én is meglepődtem, mert az eredeti áruk 2000 Ft körül lett volna, csak hát ugye ez igazi végkiárusítás, nemcsak kiírják...

Monic,
Sajnálom a kutyusokat, remélem hamar meggyógyulnak!

Ancsa,
Sajnálom a tesztet, és ne add fel! Biztos sikerülni fog!

Hát, nem tudom hova menjek UH-ra, mert ma reggel sikerült beszélnem az UH-ossal, és legközelebbre szeptemberben lesz időpontjuk... :? Lehet, hogy elmegyek a régi dokim magánrendelésére jövő héten, neki van UH-ja is. Remélem, nem lesz éppen szabin! :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Tütü lecserélve
Piroska a régi, Kormos az új! :lol:

Kép
Kép

és milyen jól fog mutatni benne a gyerekülés! :wink: :lol:

dita75
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ancsa: Húúú... hogy is mondjam. Az inszemináció nem egy csodatévő eljárás. Számunkra csak annyi esélyt biztosít, mint egy egészséges pár számára az időzített együttlét. Szóval nem kell feladni! Menni kell tovább! De azért sajnálom, hogy ez most nem sikerült!

Dituli: Tutkó a hajad! Én az enyémmel még mindíg nem békéltem meg. Lehet a jöv héten visszamegyek, és tetetek bele fekete melírt :roll: de az is lehet addigra megszokom....

Szerintem ez a vacak idő az oka, hogy mindenki carul van. Én is. Álmos vagyok, pedig én aludtam rendesen, és valahogy olyan nyűgösnek érzem magam. Brrrr...

Mindenkinek kitartást a péntekhez. Én ma sem leszek sokat, mert ideje megcsinálnom a selejtezést a nagyszekrényben...Fujjj. Nem mintha sokat lennék mostanában, pedig azt hittem, hogy így nyáron jobban rá fogok érni. :roll:

hofeherke
 
 


Dita,
csini az új és a régi is :lol:

Némóka,
akkor gyosan hívd fel a dokidat, hogy minél előbb kapjál időpontot.

i.kata
 
 


Némóka: azta! nem semmi! szeptemberre kaptál volna időpontot???
szülés hogy működik, megnézik a naptárat és oda is időpontot adnak??? ez az egészségügy, ilyenkor mindig felhúzom magam! :twisted: (bár ma amúgy is paprikás vagyok nagyon! :twisted: )
menj el akkor magánrendelésre!

Dita: jó a kocsi nagyon és valóban jól fog benne mutatni a gyerekülés! én ragaszkodtam az 5 ajtóshoz, szóval jó döntés volt a csere!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita: nekem piroska is teccett, de azért az 5 ajtónak nagyon sok előnye van :)

hofeherke
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: