Új privát üzeneted érkezett!

Rena remélem tényleg lesznek szép tüszőim. Alig várom a jövő hét csütörtököt.

De a kúra után próbálkozhattok nem?

Marika hol vagy?

Encike???????????
timejka
 
 


Itt vagyok, nem tüntem el!

Rena!
Tényleg nem soká kismami lehetsz.

Timi!
Látom a párod kezd "magához" térni!!! Ez nagyon jo és neked is könnyebb lesz.

A héten van pé. ugyhogy ha tudunk mindennap együtt leszünk, mert a 2 napi eddig nem jött be. Holnap veszek antioxant kapszulát, hátha ez is segit.

Pár kép a nyaralásrol:
Kép én lennék Kép apa Dorinával Kép Niki Kép a hajón, jaj, de féltem. De vezettem is!!!
encike 2
 
 


Encike a párom ma is megkérdezte, hogy mikor megyünk inszemre. Ez már haladás.
Tök aranyosak a gyermekid.
timejka
 
 

 
 

Encike húzzatok bele apával. Hajrá!
timejka
 
 


Sziasztok!


Encike!Hajrá hétvége!

Timi!Nagyon jó,hogy már kérdezgeti a párod!Igen utánna probálkozunk!

Kép
rena85
 
 


Rena nagyon szorítok Nektek, hogy végre lehessen próbálkozni és sikerüljön is.
timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Nagyon aranyos vagy!Én is szorítok ám neked!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Mindenki eltünt?

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Igen voltunk együtt, de a hőm kaki!!!
Mikor lehetett pém??? Nem tudom.
De viszont éreztem, hogy szurkál, de akkor a hő miért van lenn???
encike 2
 
 


Encike én nem szoktam hőmérőzni, teht nem értek ehhez.

Próbálj meg lazítani egy kicsit, eldobni a hőmérőt, akkor kapd el apát, amikor jól esik, nem utasításra. Ne stresszeld magad.

Rena hogy vagy? Mindjárt mentek nyaralni.

Marika???????????
timejka
 
 


Persze, hogy mikor jol esik. De kiviből azért figyelem magam.
Pedig hányszor mondtam, hogy nem figyelem magam.
encike 2
 
 


Timi!Veled mi újság?Köszönöm jól vagyok,egyre izgatottabb a nyaralás miatt.Már alig várom,hogy szabaduljak a munkahelyről!

Kép
rena85
 
 


Rena velem semmi különös, csütörtököt várom, de nagyon.
timejka
 
 


Timi!
Most neked megjött, ha jol emlékszem.

Szép álmokat!
encike 2
 
 


Holnap megyek uh-ra, csak éppen a párom miatt valószínű lőttek az inszemnek, ugyanis reggeltől estig dolgozik, hiába kértem, hogy csütörtökön, pénteken maradjon itthon. Hát majd szépen hazarángatom a melóból az biztos.
timejka
 
 


Timi!Rángasd is haza a párod,ne hagyd magad!

Kép
rena85
 
 


Voltam uh-n. Minden oké, a mnyh, a tüsző. Holnap kapok choragont és holnaptól utrogestant kell feldugdosnom. Azt mondta a doki, hogy próbáljuk meg így, mert minden tök jó. Ha nem sikerül, akkor jön az inszem. De sikerülni fog.

Rena mindjárt jön a nyaralás. De jó nektek!
timejka
 
 


Sziasztok!

Sajnos a nagypapimat temettük tegnap. Ezért nem jelentkeztem sokáig.
Szegényke két hétig volt a kórházban, érte izgultam, és látogattam, de sajnos nem lehetett már rajta segíteni. 84 éves volt, végelgyengülésben hunyt el. Ez ellen nem lehet mit tenni. Nagyon szerettük, és mindig emlékezni fogunk rá.

Rena!
Jó nyaralást nektek!!!!!! Érezzétek jól magatokat. Lehet, hogy ez az utolsó nyaralásotok kettesben? :wink: Jövőre már a kis bébit is viszitek:lol:

Timi!
Hát sikerüljön is. Ha minden oké a doki szerint, akkor neked lesz igazad, és sikerülni fog.

Encike!
A görbéd szerint ma jött meg a piri. Tényleg? :(


Ha ügyi leszek, akkor ma jövök még képekkel.
Na sziasztok

Kép
tulipán75
 
 


Megpróbálom a képet rátenni

Kép
tulipán75
 
 


Kép

Kép
tulipán75
 
 


további képek Kép

Kép


Kép

Kép
tulipán75
 
 


Marika nagyon szép a családod.

Sajnálom a nagypapit, részvétem.

Most teljesen pozitivan állok a dologhoz, úgyhogy sikerülnie kell.

Rena nem tudom, hogy jössz-e még nyaralás előtt, de jó pihenést, lazítsatok és mielőbbi gyermekáldást kívánok!
timejka
 
 


Sziasztok!
Aranyosak vagytok,remélem tényleg jó lesz a nyaralás!

Timi!Örülök,hogy minden ok volt az uh-n,nagyon örülök!Szívből kívánom,hogy most tényleg sikerüljön a baba!

Marika!Részvétem a papád miatt! :(
Remélem tényleg az utolsó nyaralásunk kettesben!

Jövőhéten jelentkezem!Pihenjetek sokat és élvezzétek ezt a kis időt ami még visszavan a nyárból!

Timi!Mire jövök remélem már a baba ágyazódik a pocidban!

Kép
rena85
 
 


Haliho!

Marika!
Részvétem a papád miatt.
Tényleg aranyosak vagytok.
Még pirihez van kb. 10 napom. Még nem jött meg.

Timi!
Akkor mindent bele!
encike 2
 
 


De jó a Reninek!

Jövő hétvégén mi is megyünk Balatonra, most hétvégén a Velencei tavon voltunk.

Encike belehúzunk nagyon!

Rena remélem, hogy tényleg sikerül most már. Köszi, aranyos vagy.
timejka
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk!

Mi újság veletek?

Nagyon jó volt a nyaralás,jól éreztük magunkat!Sokat fürödtünk kirándultunk és még buliban is voltunk.Élőben láttam Dévényi Tibi bácsit,nagyon jó hangulatot csinált,igazán jó zenéket játszott!Remélem jövőre nem kell mennünk nyaralni mert akkor már a manókám a kezemben lesz!

Kép
rena85
 
 


Rena vagy a manókával mentek nyaralni.

Örülök, hogy jó volt a nyaralás. Én jövő péntekre nem várom a mensit. Mindjárt vége a kezelésednek.
Dévényi Tibi bácsi nem öregszik ki a szakmából.
timejka
 
 


Timi!
Nem lenne rossz ha a babával mehetnénk!Remélem nem lesz mensid!Inszemmel,hogy állsz?Hétfőn kapom az utcsó szurim,már alig várom,hogy menjek kontrolra!

Kép
rena85
 
 


Rena azt elhiszem, hogy várod. Minden rendben lesz hidd el.

Ha most mégis megjön ez a csúnyaság, akkor a következő hónapban ha lesz szép tüsző csináltatok inszemet.
timejka
 
 


Timi!Jó lenne ha nem jönne!De ha mégis jön akkor hajrá inszem!

Marika!Megint eltüntél?Mi újság veled?Hogy vagytok?

Kriszti!tTe is eltüntél?Ti,hogy vagytok?

Kép
rena85
 
 


Haliho csajok!!!

Képzeljétek tegnap reggel teszteltem és ott a 2. csik, igaz még halványka. Tegnap kellett volna megjönnie.
Este szülinapi bulim volt és a barátoktol szőnyeget kaptam, na meg 50 poz c. könyvet.
encike 2
 
 


Encike!Ez nagyszerü!Halk GRATULA neked!Írj majd a fejleményekről!

Kép
rena85
 
 


Köszike
encike 2
 
 


Sziasztok csajok!

RENA!

Én minden nap benézek,csak néha lusta vagyok írni :oops: :oops: Most nálunk nagy a felfordulás,mert konyha átalakítás van,jövő héten meg lakás szigetelés,úgyhogy kívül és belül is megújulunk :lol: :lol:

Vigyázzatok magatokra!!! Üdv:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Encike vigyázz magadra.

Nekem megint megjön, már barnázok.
timejka
 
 


Az a fránya!!!!!
encike 2
 
 


:lol: Hurrá Encike :lol: :lol:

Timi! :( De kár :(

Rena! Telik az idő. Addig is babázz a kis unokaöcsikéddel!!!
Gondolom nagyon édes.

Kriszti!
Akkor jó munkát nektek!!!!!!

Kép
tulipán75
 
 


Na még egy hozzászólás:

Írok egy kicsit magunkról: Igaz, hogy ritkán jövök. Többször olvasok, de nem írok mindig.

Képzeljétek el, hogy milyen ...... vagyok. Megyek dolgozni szeptemberben. A férjemmel úgy döntöttünk, hogy ő marad itthon a gyerekekkel. Ráfér a "pihenés". Gondolja ő, hogy majd kipiheni magát :shock: Na legalább megtudja, hogy ez sem egy leányálom, és nem fenékvakargatásból áll a gyereknevelés.
De csúnyán néznek rám, amikor mondom az embereknek, hogy nem én maradok tovább itthon.
Dehát az én munkám sokkal könnyebb, minden délután itthon vagyok, nyári szünet......... Ő pedig ha én itthon vagyok el tud menni maszekban :oops: dolgozni.
Megmondom őszintén, hogy nagyon sajnálom, hogy így alakult, de a férjemet is sajnáltam amikor annyira rá akart beszélni, aztán a végén így döntöttünk.

Na sziasztok!!!!

Kép
tulipán75
 
 


Szia Marika! Végre, hogy jelentkezel.
A férjed meg tudja majd, hogy igazából mi az, hogy gyerek. Te egy kicsit "lazítasz"! Az a jó, hogy tényleg hamar hazamész, és ott a nyári szünet is. Én nem nézek rád csúnyán ezért.
Hugica szopizik még?
timejka
 
 


Sziasztok!

Kriszti!Akkor nagy munkában vagytok!Biztosan minden nagyon szép lesz!Jó munkát!

Timi!Sajnálom,hogy megjön!Hajrá inszem!!!!!!Remélem sikerül! :wink:

Marika!Nagyon sokat vagyok a tesóm manójával,egyszerüen imádom!Nagyon édes és gyönyörű baba!A férjedre akkor jó kis "pihenés" vár.A helyetekben szerintem mi is ezt tennénk mert hát tényleg nem mindeggy,hogy a gyerekek után járó pénz mellett a férjed mellékest is tud majd vállalni.Szerintem senkinek nincs joga ezért csúnyán nézni rád!Ne foglalkozz az ilyen emberekkel!Tesódnak sikerült már a baba?

Kép
rena85
 
 


Kép
encike 2
 
 


Encike!Ezen nagyon jól látható!Gratulálok!Kicsit irigy vagyok de tudom hamarosan én is követem a példád! :D

Timi!Hová lettél?

Kép
rena85
 
 


Tessék csak követni!!!
encike 2
 
 


Rena itt vagyok! Mensi még nincs, pénteken meglátom. Tegnap teszteltem egy szép negatívat.

Encike én nagyon-nagyon irigy vagyok, de nemsokára az én pozitiv tesztemet is látni fogjátok. Egyébként gratulálok és vigyázz magadra. Ezt lehet, hogy már írtam.
timejka
 
 


Timi!Akkor lehet,hogy a beágyazódás miatt barnáztál!Jaj de jó lenne!!!!!!Nagyon szorítok.Az,hogy most még nega volt nem jelent semmit lehet,hogy nálad késöbb termel annyi hcg-t a szervezeted ami a teszthez kell!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Encike!Mikor mész dokihoz?A pozitív teszt után mikor érdemes orvoshoz menni?Gondolom otthon pihensz és már nem dolgozol.Vigyázz magatokra!

Kép
rena85
 
 


Megyek ma Balatonra, majd vasárnap jövök.

Rena kezdek barnázni, úgyhogy mensi lesz.

Encike vigyázz magadra!
timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Érezzétek jól magatokat!

Remélem,hogy nem az lesz!

Kép
rena85
 
 


Timi!Remélem jól kipihented magad!És a mensi elkerült!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!!

ENCIKE HATALMAS NAGY GRATULA,ÉS VIGYÁZZ MAGADRA :!: :!: :!:

Timi nektek pedig jó pihenést :lol: :lol: :lo

Üdv:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?