Új privát üzeneted érkezett!

Sajna mi ma se tudtunk menni, mivel Dóri elmentem a dokihoz. Már múlt hétén mikor a két hónapos mérésen voltunk, mutattam az Otiliának a Dóri foltjait az arcán, vállán és nyakán. Szerinte ez ekcéma, de még lehet, hogy kibírja míg az Esek visszajön szabiról. De nem bírtam tovább elmentem a Lakoshoz. Szörnyen nézett ki az arcocskája, igaz hajnal óta szenvedünk és nagyon sokat sírt is. És állandóan az arcocskája és a nyaka felé kapkodott. Szerintem nagyon viszkedhet neki. (Lehet ezért is olyan nyügös.)
A Lakos nagyon kedves volt, (nem volt nála senki), és megnyugtatott, hogy ez nem ekcéma, csak nagyon érzékeny a böre és nagyon száraz is. Írt fel babaolajt és testápolót. Na kiváncsi vagyok milyen lesz. A jövő héten szerdándán pedig úgy is megyünk a 2 hónapos oltásra.

Kata!
Ha már gyógyszertárban jártam, vettem szélcsövet. Kérdésem mennyire kell feldugni neki?

Ibolya!
Közben annyit tudtam meg, hogy ez a különbözett a táppénzes időszakból van, mert többször voltam kórházban is, és emiatt valamit elrontottak! Hát kiváncsi vagyok?

Katus!
De jó hogy megint vagy!

Mennem kell!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Kár,hogy Marciról már nem tudtam fótózni,de remélem Andi felrakja az ő képeit és akkor láthatjuk a gyerekek gyűrűjében őt.
Elvarázsolta a teljes bandát......

Szia Katus! Tök,jó,hogy újra itt....

Adri!
Sajnálom Dorci arcocskáját,remélem hamar meggyógyul...

Anikó???Várjuk a beszámolót a Balcsiról és a képeket!
Judit legalább egy oldal képet kell feltöltened,hogy ki tudj engesztelni. :wink: :lol:

Még olvasok vissza,de a szemem megakadt a szépséges Kállai lányokon és Emőke kisfián,aki szintén gyönyörűséges...

Andi!
Merre vagy? Jól vagytok? Vártalak a Praktikerbe....

itt a link a mai játszóházas képekről,ide egyszerűbben fel bírtam tölteni.

http://picasaweb.google.hu/ilgya2008/JTszHZ20080722?authkey=QLbQtCYAXWQ

ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Kata!
Örülök, hogy találkoztunk. Marci nagyon édes volt, és nagyon érdeklődő. Tüneményes volt.

Ildi!
Dícséretes, hogy a legtöbb kép a gyerekekről készült. Nagyon ügyes vagy. Egy két kép kicsit homályos de így is szuper :wink: :lol: :lol: :lol: :wink: .

Ibolya!
Különben most olvastam, hogy inkább játszó....., hát kicsit késői volt a felvetés de majd legközelebb.

Katus!
Na akkor sikerült megcsinálni a neteteket. Jó, hogy vagy. Különben Magdi annyira jól tudja beadni a szurikat, hogy nagyon hősiesen viselik ezek a törpök. Gratula Ancsinak érte.

Gyöngyi!
Jó volt látni titeket is.

Anita!
Jó, hogy ti is voltatok.

Dénesandi!
Milyen kis nyugodt Gyerkőc Laura.

Szandra

szandrakiss
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönjük a nagyon élménydús délelőttöt :D :D :D
Alig bírtam Laurát megetetni, aztán már ment is magától tentizni :) igaz csak fél órát aludt, de azt nagyon mélyen...

Nem akarom magam annyiszor ismételni, így mindenkire vonatkozóan írom: a Gyerekek és az Anyukák is nagyon aranyosak voltak :) :) :) Amióta Laura fent van és látta a képeket, azóta már vagy 30szor megnéztük és mondja, hogy ki kicsoda és éppen mit csinál a képen :)

Kata!
Ahogy észrevettem Laurának Marci baba jön be a legjobban, mert az Ő nevét próbálja meg gyakorolni, hogy Majci :D :D

Mivel a babanet nem enged feltölteni, így a következő helyre töltöttem fel a képeket:

http://picasaweb.google.com/denesandi/20080722JTszHZ

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


off......
A nap jó híre: Kriszti ovó nénink marad!!!!!!!!(az úgy volt,hogy.......majdnem elment,de mégsenem!!!!!!Tamikám örömtáncot járunk!!!!!on....

Dénesandi!
Jók a képek!!!
ilgya1
 
 


Sziasztok!!!

Nekünk is jó volt ma (és lesz is) :lol: :lol: :lol:

Tényleg jók a képek - édesek a gyerekek!!
Külön élmény volt, hogy láttuk Marcit és Katát is!!! :lol: :lol:
Csak.......hiányoztak akik nem voltak!!!!!!! :cry: :cry:

Anikó!!

Nem tudok e-mailt küldeni neked!!!! :cry: :cry: :cry: Nem gáz, csak a jópofa maileket küldeném, de nem engedi!!! Ez nekem szól vagy az e-maileknek :roll: :roll:

Anita!!

Húúú, de jókat küldtél!!!!! :lol: :lol: :lol:

Krisztinéninek örülök!!

Dórának jobbulást!!

Ancsinak gratulálás!!!!!!

Ja!!!!! Majd el felejtettem!!!! KRISZTI!!!!! Te is aggódhatsz a lányod miatt!!!!! :lol: :lol: :lol: Gyönyörű!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!
Csak gyors beköszönés, aztán majd egyszer vissza is olvasok:)
Megérkeztünk, holnap jövök bővebb élménybeszámolóval, addig a kedvenc képek. Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 



Judit!
Szuperek a képek, ezek tényleg elhiszem, hogy a kedvenceid. Zorka milyen nagylányos már (bár Gyöngyi közölte ma velem, hogy Edó is de azt nem veszem észre). Szuper a háttér, azt hiszem szólnom kellene a fotós barátnémnak :wink: , hogy ha csinál rólunk legközelebb képeket akkor ilyesmi legyen a háttér mert attól tartok másképp nem lesz ilyen képünk sose :wink: :) . Te is jó barna vagy.

Majd mesélj, hogy birta Zorka a repülőt, dögmeleget, más környezetet.

Sz@r volt hazajönni a télbe??

Zsanett!
Akkor már tudsz rendeszeresen jönni! :wink: :)

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok,

Ilyen egy fos időt! Megáll az eszem :(

Judit,
köszi ezeket a képeket, legalább látok valami meleg, nyári cuccot is ebben a télben... Szuper lehetett :)

Szandra,
igen, Magdi egy angyal, nem tudok elég hálás lenni Neked! És Ancsi megszerette, eddig mindig tartott tőle, sírt, ha hallgatta, de most egyáltalán, semmi baja nem volt vele! Pedig utoljára jól megkínozta az infuval... Örülök, hogy Tamival ilyen jól átvészeltétek a mizériát, nagyon szép hajpántban (is :) )!

Ildi, Dénesandi,
Szuperek a képek tegnapról, sajnáljuk, hogy nem tudtunk elmenni, de talán már be sem fértünk volna! :)

Na, felébredt, mennem kell...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Judit,tényleg szupik a képek-irigykedem,hogy nem fértem bele a bőröndbe :oops: :oops: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Sziasztok!!

Judit!!!!

Juj, de jó látni a képeiteket!!!! :lol: :lol:
Visazolvasni ?? Két hetet???? ááááááááá, ne tedd!!! (még a végén elolvasod milyen írigyek voltunk rátok, amiért ti olyan szép időben nyaraltatok, miközben itthon meg hasonlóan fos idő volt, mint ma!!!) :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:

Látnátok/hallanátok ma MAriettát!!!! :roll: :roll: Mindenért sír!!!! Legjobb, hogy azért is, mert a Sára azt merte mondani, hogy ő menne uszizni az ovival (mint tudjátok Marietta többet nem akar menni) NA, ez teljesen kiborította az én "okosnagylányomat". Hogy ő addig mit fog csinálni az oviban, ne,ne menjen a Sára uszizni.........
Idegölőőőőőőőőőőő :twisted: :twisted: :twisted:


Na, kitartást, mindjárt itt a szombat és jön a meleg!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!
Megértelek! És szerintem is idegölő, és én még azt se tudom, hogy miért is sírunk!!! :cry: :cry: :cry:
A pofink szebb lett, de cserébe már a keze és lába is csupa érdes és piros!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Sajna Dóra baba viselkedése alapjá egyenlőre nem sokat változni az idő!

Itt a vége, mert 5 perc alvás után megint nyöszörgünk!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Ma délutánra beterveztünk egy Lurdy játszóházat,-ma féláras igy csak 660 ft 1 óra :roll: - holnapra meg egy múzeumi látogatást -vagy a közlekedési vagy a természettudományi -ha bárkinek van kedve velünk tartani szivesen látjuk.
bibolya
 
 


Sziasztok!
Pénteken rendelek könyvet az alexandrától, ha valaki szeretne szóljon, sok leárazás van! :D
http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... opBooksID=

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!
Katus,
Csatlakozom, ezt a fos időt! :evil:
Szenvedünk itt bezárva a gyerekekkel. Itt "nyaralnak" nálunk a nővérem gyerekei. Szegények... :x

Judit,
Jók a képek! De kérünk még!!! Bár én úgyis megnézem az összeset :D

Gyöngyi,
Lebuktam. Letiltottam a Tőled jövő üziket. Á, dehogy :lol: Nem tudom miért nem tudsz küldeni :shock:
Sajnálom, hogy Marietta rossz időszakát éli. A játszón meg is lepődtem. Nem láttam még ezt az oldalát.

Képtelenség visszaolvasni, pedig csak 1 hétig nem voltam. Bocsi, ha nem reagáltam valamire :roll:

Rakok fel pár képet:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Anita, Gyöngyi, Tomi galádul készített képeit nem mertem felrakni :roll: :D

Rakok fel majd "nyaralós" (telelős) képeket is, de a rengetegből nehéz szelektálni. De hát ismertek :oops: :wink:

Megyünk a szabadba! Süt a nap!!! Ill. sütött egy fél pillanatig :x

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 



Sziasztok!!

Anikó!!!!

Mélységes hálánk, amiért nem raktad fel a Tomi által készített képeket - szörnyű lehet :roll: :roll: :roll:

Marietta nem éli rossz időszakát, ilyet bármikor tud produkálni!!! :lol: :lol: :lol: Csak valóban ritkán fordul elő, de néha kitörik belőle is a feszültség :lol: :lol: :lol:

A képek nagyon jók!!! Enciről is jó lett :lol: :lol: :lol:

Rájöttem miért nem tudtam neked semmit elküldeni :oops: :oops: :oops: Rossz volt a cím, amit beírtam :oops: :oops: com helyett hu , de kijavítottam :lol: :lol: :lol:

Anita!!

Köszi, hogy szóltál, megpróbálom átnézni és jelzek neked!! 8) 8)

Ibolya!
Mi ezt most kihagynánk!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Mivel holnap "mozgáskorlátozottak" vagyunk így arra gondoltam, hogy rendeznék egy topikos "bulit". Mit szólnátok hozzá? Minden babás, kisgyerekes, nagy gyerekes anyukát szeretettel várunk fél 10től. Remélem ráértek.

Kávéval, ropival, gumicukorral, málnaszörppel várunk mindenkit.

Szandra

szandrakiss
 
 


hali Szandra!!!

Mi megyünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra, szuper ötlet!
Most minket sem úsztok meg (kivéve, ha annyira esne, hogy úsznunk kéne, mert akkor mi nem ússzuk meg a távot, az fix :) )

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 




[quote="szandrakiss"]S írta:szandrakissziasztok!

Mivel holnap "mozgáskorlátozottak" vagyunk így arra gondoltam, hogy rendeznék egy topikos "bulit". Mit szólnátok hozzá? Minden babás, kisgyerekes, nagy gyerekes anyukát szeretettel várunk fél 10től. Remélem ráértek.



Csak az anyukák vagy vihetjük a gyerkőket is? :lol: :lol: :lol: :lol:
Jól van nem tudtam kihagyni!!! :lol:
Megyünk, megyünk, megyünk!! Köszönjük a meghívást!!!

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Nekem még puhítanom kell apát,ugyanis holnap itthon lesz,én meg hétfő óta csak bandázok :oops: :oops: :oops: ma délután Leventééknél voltunk. :lol:

Judit!
Kevés :D

Zsanett!
Szia!

Katus!
Simán befértetek volna :wink:

Gyöngyi!
Tök jókat küldtél,köszi! Vigyorgok mind a tejbetök...
Én nem csodálkozok Mariettán,kinézek az ablakon és sírhatnékom van....

Ibolya!
Milyen volt a játszóházban?

Anita!
Majd megnézem a könyveket,én lehet,hogy kérek. vagy már késő? végül is ők nem hozzák ki olyan drágán,majd rendelek magamnak!
Bettit mindig elfelejtem hívni,szólj má neki légyszi az ügyemben!ha taliztok esetleg...

Anikó!
Látom van ki lefoglalja mostanában Maját :wink: képek szuperek!

Kriszti!
Már várom a szombatot!!! :wink: és no para a motoron!!!!! :lol:

Adri!
Sajnálom szegéyn pici Dorci baba pöttyöcskéit!!!!
Éviről tudsz valamit? Nagyon nyaral......
ilgya1
 
 


Ildi!
Akkor puhítsd rendesen apát :wink: :lol: , ha nem megy Gyöngyitől kérj tanácsot neki mindig mindent megenged az ura :wink: :lol: :lol: .

Anita!
Jöttök???? Mármint te, gondolom. Csak anyukákat hívtam :wink: :lol:

Na jó, aki akarja hozhatja a gyerkőcét is (ha valakinek kettő vagy három van akkor persze mindet, mielőtt még az Anita szóvá tenné, hogy akkor ki melyiket ha csak egyet :wink: )

Szandra

Ja és nincs kitakarítva, legalább megismeritek a nempublikus oldalamat is :oops:

szandrakiss
 
 


Szandra, köszi szépen!!! Ma sikerült végre beszélem egy olyan gyógytornásszal, aki a 17. kerületben tornáztat, és még van szabad kapacitása, de ha az általad javasolt csajszi közelebb van, akkor inkább hozzá mennénk... Azt nem tudod véletlenül, hogy ő hol dolgozik?
A meghívást is köszönjük, de itt van a "jajj isztenem, jajj isztenem" nagymama és nagypapa, és nem tudom, hogy holnap mikor lépnek le. Ha még délelőtt, akkor megyünk mi is Marcival, de ha csak délután startolnak, akkor nem tudunk menni (és délután benyugtatózom magam :evil: :roll: )
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata, konduktort, gyógytornászt, tudok én is ha kell. Unokatesóm születés közben sérült, mozgássérült lett :( , (sok mindent megjártak már), hozzá kijárnak, Pestlőrincen laknak. Megkérdezhetem.

Anita
putyu
 
 



Sziasztok!

Hát tényleg nagyon fos idő van még ma is :twisted: ,igy lehet,hogy halasszuk a múzeumi látogatást :cry: -utána még csavarogni akartunk a ligetben. Beférünk még mi is akkor :lol: :lol: :lol: ???

Ildi,nagyon élvezték a játszót,alig akartak hazajönni :lol: A Gergőnek is nagyon tetszett,hogy van az ő méretében is csúzda meg mászóka-a XVII-kerületiben nincs,azért is akartam most a Lurdyba menni.

Adri,nagyon boldog születésnapot kivánok neked!!

Kép Kép
bibolya
 
 


Adri!! :)

Kép

Anita
putyu
 
 


Ildi, tanácsra puhítás megvolt? :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Drága Ari!!!!

Nagyon boldog szülinpot kívánunk!!!
Kapsz egy kis napsütést is, ebben a fránya időben!!!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Adri!!!!
Kép

puhítás folyamatban :wink:
ilgya1
 
 


Ildi, a puhítás túl jól vagy túl rosszul sikerült? :lol:

Szandra és a többiek, köszönjük jól éreztük magunkat!
Gyöngyi, Ibolya külön köszönet a kényszerített rutin gyakorlatért! :lol:

Kata, ezek szerint maradtak :( Remélem azért a nyugtatóra nem lesz szükséged :!:

Judit, hol marad az eseménydús élmlnybeszámoló :?: :D

Anita
putyu
 
 


Anita! Sikerült megfőznöm apát,de Réka elaludt...

12 fele gondoltam elugrunk a Dáviddal,de aztán oszlott a banda,így sajnos lemaradtunk.

Várjuk a képeket!!!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Hát nem tudom, hogy ti hogy vagytok a nálunk tőltött idővel de mi olyan jól éreztük magunkat hogy csak na. És még rendet sem kellett tennem :wink: köszönet Anitának, ezt a baba cumit legközelebb is hozzátok el :lol: . Máskor is nagyon szívesen látok vendégül ha van kedvetek jönni. Képeket majd teszek fel.

Nekem a csajok annyira felpörögtek, hogy nem hajlandóak aludni :roll: , pedig azt hittem ezután vagy 2 óra hosszat tuti lenyomnak. Na majd este hamarabb elalszanak.


Adri!
Boldog születésnapot kívánunk.

Marietta Kincső!
Boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!

Na pussz, eleget teszek az anyai kötelességemnek, bekapcsolom a közkívánatos Csipkerózsikát :wink: :lol: .

Szandra

szandrakiss
 
 



Sziasztok!!!

Megint esik!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Szandra!!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat!!!! Sára jól el is fáradt!!! Aludt vagy fél órát!! :lol: :lol: :lol: :lol: Mi a szar van????? Ezek a gyerekek nem érzik milyen álmosító az idő???????????? :roll: :roll: :roll:

Köszöntést Kincsőnek köszönjük!!!!! :lol: :lol:

Anita!!

Boti aludt????

Nem én vagyok a hibás a rutinozásod miatt!!! :oops: :oops: Amikor mi jöttünk még nem volt előtted senki!!! :lol: :lol: :lol:
Azért bíztunk benned!!!, mert nem ment ki Ibolya, hogy elálljon :lol: :lol: :lol: :lol:

Katus!!

Jó volt látni titeket!!! Ancsit még mindig imádnivalónak tartom!!!! :lol: :lol:

Ildi, Kata és többiek : hiányoztatok!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 




Köszönöm szépen a köszöntéseket!

Képzeljétek ma Dóra baba is megérezte, hogy ünnepnap van ma nálunk. Ugyanis tegnap este 10-től negyed 6-ig aludt és csak egyszer sírt fel egy kicsit. Majd reggel sikerült 2 nap után kakilnia és azóta teljesen nyugis, eddig kb 10 percet ha nyüszögött egész nap. Most is alszik.
De nem sokára jönnek apósomék :? :? :? :oops: és aztán anyukámék, csak hogy teljes legyen a szülinapom. Remélem apósom most nem fog hisztizni, hogy anyukámék is kimernek jönni olyankor, mikor Ő itt van. Ugyanis ő csak ránk és nem a szüleimre kiváncsi!! :x :x :x Egyszer már majdnem hazament Gyomaendrődre, mert meglátta, hogy itt van az anyuék kocsija, és csak nagy duzzogva jött be. Szegény Zolit nagyon sajnáltam. :cry: :cry: :cry:
Azóta mindig úgy szervezzük a dolgokat, hogy ne egyszerre legyenek itt. Már szegény szüleim is kérdezték, hogy ma jöjjenek-e vagy inkább máskor, hogy ne zavarjanak! :evil: :evil: :evil: De aztán mondtam, hogy nehogy már a szülinapomon ők ne jöhessenek ki, mert jön az apósom a sogórnőm férjéért a reptérre, és addig míg nem száll le a gép (kb este hétig) itt akar lenni!
Ráadásul a Zoli haza se ér, mert ma sokáig bent kell lennie, és ilyen kb negyedra ér haza! :cry: :cry: :cry: :cry: :? :? :?

Éviék jól vannak, hétfőn este beszéltünk utoljára, addig még jó idejük volt. Szombaton jönnek haza. Most wellnesezni vannak.
Megyek mert Dórikám hiányol!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Szandra,köszönjük a délelöttöt jó volt nagyon.Fincsi volt a kávé és a tea is :lol: :lol:
Gergő lehet hogy nem nálatok volt??Ő 1-kor lefeküdt / saját kérésre/ és 4 elött 10 perccel ébredt :oops: :lol:

Anita,legalább megvolt a mai rutinod is :lol: :lol: :lol: .Különben is,az én kocsimnak már ugyis mindegy :roll: ,egy horpadással és huzással több vagy kevesebb :oops: .Különben meg eszembe jutott hogy nagyon rádálltam,de gondoltam ugyis szólsz ha kell segítség 8) 8) 8)

Szandra,látod mondtam én,hagyjad magad fényképezni hamarabb szabadulsz / ugyis csak azt teszed fel amit akarsz 8) 8) :lol: :lol: /
Az Encsiről a kép nagyon jól sikerült.Átküldenéd nekem?

Adri látod,kislánykád is érzi,hogy a mai nap egy kicsit más mint a többi :lol: :lol: ,hagyodt pihizni az éjjel,hogy ma ne kapj idegrohamot a vendégektől :oops: 8)
bibolya
 
 


És akkor a képek 8) 8) 8)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2008.11.17 19:15-kor.
bibolya
 
 



Tudom mit felejtettem el megkérdezni.

Csináltatott már valamelyikőtök hidegtálat itt Vecsésen? Ha igen hol és milyen volt?

Mert arra gondoltam, hogy amikor lesz a keresztelő akkor rendelek egy nagy hidegtálat és akkor az ebédig az lesz a menü, nehogy éhen haljon a társaság. Persze nem mellékes, hogy a Zsolt kap melegétel utalványt a munkahelyén és azt váltanám be. Tényleg melegétel utalványt elfogadnak hidegtálért??

Szandra

szandrakiss
 
 



Én meg csak itten irigykedek....

hamarabb is kitalálhattam volna,hogy elugrok a Dáviddal :oops: de vártam,hogy felébred Csipkerózsika álmaiból,és akkor együtt elhúzunk 11 körül...meg apa is csak fél 12 kor jött be a telepről.....dehát ki kell aludni az éjszakai fáradalmait...nem panaszképpen írom,mert picikora óta átalussza az éjszakát,de most pár napja elég sűrűn fent van...

pedig olyan jó lett volna........látom volt ének(Marietta) meg tánc is(Edó,Ancsi)
és a királylányok is nagyon tetszenek a koronával.....
tök jók lettek a képek,főleg a Szandrás-az a legtuttibbbb :lol: :lol: :lol: na és a Barbizós Anitás...

Szandra!
Mi még nem csináltattunk Vecsésen hidegtálat...de sztem a Tesco-ba is csinálnak,nem tudom,csak ott is szokott lenni cucc....
ja és lehet hogy elfogadják a meleget a hidegért.... :lol: :lol: :lol:

Ibolya!
Elhisszük,hogy voltál fodrásznál... :lol: :lol: :lol: Geri nagyon kis kopé kopaszon

Katus!
Ancsi sokat nőtt mióta nem láttam...élőben is? vagy csak képen olyan kis erős?

Adri!
Nagyon rendi Dóra baba látod...anya szülinapján hagyjuk pihenni őt!!!
köszi az infót Éviékről,csakhát hiányzik...


Gyöngyi!
Kincsőkédnek sok boldogságot kívánunk névnapja alkalmából!

Ezt alkottam ma,láttok rajta valami furcsaságot?(azonkivül,hogy nagyon amatör )
Kép
ildikó
ilgya1
 
 


Én is imádom Edót!!!!! :lol: :lol: :lol:

Jó kis királylány vagyok, mi???

Szandra, az jutott eszembe, hogy a melegétel utalványt elfogadják a nagy CBA-ban és ott szokott lenni hidegtál. Érdemes lenne megkérdezni, hogy rendelésre csinálnak-e.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra, tortásnéni is szokott vállalni.... Küldjem a számát?

Anita
putyu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?