Új privát üzeneted érkezett!

Na csajok,megint összefutott a nyál a számban..... énmeg csokit fogok enni :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó csoki evést, kis laptetős. :lol:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Snickerst...................hmmmmmmmmmmmmmm..... olvitól kaptam :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Nika!
Kérek szépen egy keksztekercs receptet és egy grízes tészta receptet.

Szoktatok egerbe utazni??

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


nem de tervezzük :)

grízes tészta nbagyon egyszerű grízt kis zsiradékon én olajon megpiritod és a végén adsz hozzá egy kis vizet hogy megszívja magát én kb három evőkanál grízt szoktam piritani nem kell túl sötétre és ugyanennyi vizet is hozzá az szépen megszívja magát és nem lesz kemény aztán kifőzöd a tésztát és összekevered ennyi én is bonyolultabnak gondoltam de nem én porcukorral és lekvárral szoktam enni :):):)

a keksztekercset mindjárt bemsáolom

nika70
Salgótarján
 
 


Hozzávalók:
50 dkg háztartási keksz darálva, 21 dkg p.cukor,3 dkg kakaópor, 1 cs.vaníliás cukor, tej tetszés szerint (hogy a massza jól álljon össze!)
töltelékhez: 10 dkg vaj,l5 dkg p.cukor,1 cs.vaníliás cukor,10 dkg kókuszreszelék.

keksztekercs



Elkészítés:
A darált kekszet a p.cukorral,vaníliával,kakaóporral és tejjel összedolgozzuk,majd p.cukros deszkán elnyújtjuk téglalap alakúra. A vajat a p.cukorral,vaníliával jó habosra kavarjuk,majd a kókuszreszeléket is belekavarjuk. Rákenjük ezt a krémet a daráltkekszes elnyújtott "tésztára",majd a beiglihez hasonlóan felcsavarjuk jó szorosan. Végeit és széleit jól összenyomkodjuk,hogy ne essen szét.Meghempergetjük a kész hengereket kókuszreszelékben,és fóliába csomagolva kifagyasztjuk,majd felszeleteljük.

Tanácsok:
Szobahőmérsékletn hamar meglágyul a krém,ezért érdemes hűtőben tárolni,csak fogyasztáskor vegyük ki onnan.

nika70
Salgótarján
 
 


Nagyon köszönöm :wink:
Én is így gondoltam. Csak a nagymamám receptje alapján, előbb az olajon egy picke kristály cukrot kell megpirítani.
Majd arra a grízt, ahogy te is leírtad.

Ki kell próbálnom.
Csak most foglalt a konyha. Egy anyóssal teli :twisted:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Anyóssal teli :?:

Kitartást hozzá :!: :!: :!:

Nálunk nem szokott anyós konyhában lenni... tudja, hoagy én nem szeretem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nika!
Ezt énis kinyomtattam magamnak.... én is nagyonszeretem a keksztekercset :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sajna ez van.

:cry: :cry:

Nika!
Tea vajjal készíted te is??

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Olyanjól esett ez a csoki, hogy majd felért egy orgazmussal :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egészségedre :!: :!:

Én a pudinggal vagyok úgy.

Kis "pudingbébi" biztos szereti.
Mert már negyedik napja, ugyanabban az időben kivánom meg. :oops: :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Mennem kell drágáim.
Szép délutánt és estét nektek.

Puszi mindenkinek
És sok sok kisbabát

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Szia Picikém!

Jó pudingolást nektek!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na kérem, de csönd lett itt!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Megnéztünk pár részt a 24-ből, és lassan indulunk moziba. :D
Benire anyukám vigyáz. :)

Nika!

Neked Pest lenne legközelebb szerintem.
Tarjénból másfél óra alatt ideér a busz, Egerbe viszont kettő. Nagyon sokat utaztam mindkét irányba Tarjánból. Tapasztalat.

Andy!

Neked viszont Telki van közelebb.

Lányok döntsetek! Nekem mindkét helyszín tökéletes, mert a nagyszülők Egerben laknak. :D

Többieknek később, mett Apa jelezte, hogy indulni akar.
Vendég
 


Cat!
Jó mozizást nektek!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mz/x, mz/x.... jelentkezz, jelentkezz!!!!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


én ezt a középiskolai szakácskönyvből csináltam ott nincs cukor ebből tanulnak a szakácsok nagyon jó kis könyv mikor a vendéglátó tanfolyamot végeztem akkor kaptuk és minden létező recept benne van amit étteremben meg lehet főzni:):):)

nem mi margarinnal csináltuk de szerintem mindegy bár margarinból szerintem selmyesebb lesz a krém

azt tudom hogy pest a stadion másfél óra de azt nem gondoltam hogy fele annyi km és időben több eger?

nika70
Salgótarján
 
 


cat mit néztetek meg? azért írom igy mert mire olvasod már múlt idő :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Tali: nekem Telki lenne közelebb.Pestről,hogy lehet oda menni?
Milyen volt a mozi? Én pénteken megek a bnőmmel addig apa vigyázz Márkra. Én a Mamma Miat nézem meg.

Ma itt volt anyu holnapra megcsináltuk a krumplifőzeléket. :) Remélem már jobb idő lezs és ki tudunk menni sétálni.
Kb 1 órán át altattam Márkot,de végre alszik :D :D

Keksztekercset én is imádom :D :D nyam-nyam, jövő héten csinál a bnőm nekem
Vendég
 


Merre vagytok?
Én lassan megyek tv-ni ill. megjött apa csak most telefonál.
Vendég
 


na gyerek 5 perc alatt elaludt negyed kilencig húzta:):):)

igy fürdött az apjával :):):)
Kép
apa nem járult hozzá hogy őt is feltegyem :) :wink: :wink:
és ahogy "rendeltetésszerűen" használja a tüzoltóautót :)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


na csajok és ha valami köztes helyen pesten lenne az szerintem mindenkinek közel van vagy hülyeség? népliget vagy netudom margitsziget ha jó az idő :)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok

csak gyorsbasn mert elalszom
a talival kapcsolatban

nekem a szeptember 13 biztos nem jó,mert aznap van a hugom esküvője
meg eleve én csak 90%ot merek mondani a két gyerekkel :roll:

szerintem is egy köztes helyen kéne,mondjuk egy bevásárló központ kávézójában, vagy fagyizójában,vagy egy szabad térenmint Nika moindta
már csak azértis mert ez lesz az elsső "randi"

és hát az aki vendégül látna annak az egész napja a vendég várásról szólna. sőt az egész hete
hagy élvezze mindenki kötetelenül .
de ez csak az én véleményem
most megyek,mertko vagyok :lol:
jó éjszakát :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Szép reggelt mindenkinek!

Itt megint szakad az eső...
Mérges vagyok. Felöltöztem szépen.
Fekete szonya, szép piros szexi felső, bizsu... minden. Mire indulnék, el kezdett szakadni az eső :shock: :shock: :cry: :cry:

Zsuzska!
nem volt pudingozás. Apa fáradt volt.
És elaludt a karjaim közt.
Még mindíg alszik.
De nekem sajna jönnöm kellett dolgozni.

Nika!
Gege nagyon édes. Milyen nagy fiú már.

Cat!
Remélem neked jól telt az estéd. És elkaptad apát.

Mi ma este megyünk romantikázni egy kicsit.

Asiye!

Nekem jó Bp, egyik bevásárlóközpont.
Ha szükséges, én autóval megyek majd!

Nikát is elviszem.

Szép napot mindenkinek

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


KOS 03.21. - 04.20.
A holdhatás erősíti a harmóniát, a diplomáciai érzéket, a törődést mások iránt. Igyekezzen minél többet együtt lenni kedvesével és kényeztetni őt.

BIKA 04.21. - 05.20.
A Bika-Hold hatás sok jót ígér. A kommunikáció rendkívül folyékony, kellemes és hatékony. Felerősödik a koncentrációs képesség, a birtoklási vágy és az intuíció.

IKREK 05.21. - 06.21.
Ma könnyű lesz jó teljesítményt elérni. A hangulat komoly és fegyelmezett. A kapcsolatok kissé ingatagok, mivel mindenkinek másféle programja van.

RÁK 06.22. - 07.22.
Sokat ül a évé előtt, világlátását túlságosan befolyásolják a negatív szenzációk. Ne rettegjen egyvégtében a jövőtől, mert nincs oka rá.

OROSZLÁN 07.23. - 08.23.
Ma rendkívül aktív és eredményes. Jobbnál jobb ötletei támadnak, gyorsan kezdeményez. Egy utazás alkalmával új barátokra tehet szert.

SZŰZ 08.24. - 09.23.
Könnyen szót ért a másik nemmel, párjával pedig szinte kitalálják egymás gondolatait. Az egyedülálló Szűz-jegyűre rámosolyog a szerencse.

MÉRLEG 09.24. - 10.23.
Gondolatai mélyek és különlegesek, talán azért, mert a Vénusz fényessége tovább csökken. Jó alkalom ez a magánéleti gondok elemzésére, kezelésére.

SKORPIÓ 10.24. - 11.22.
Kitűnő hangulatban ébred. Vonzó és csábító. Ha csak ránéz valakire, az máris csiklandós érzelmeket gerjeszt az érintettekben.

NYILAS 11.23. - 12.21.
Alapvető változások lehetnek a cégénél, melynek hatása kiszámíthatatlan. Nincs különösebb akadálya annak, hogy egyéni vagy társas vállalkozást hozzon létre.

BAK 12.22. - 01.20.
Viták robbanhatnak ki semmiségekből. Ha fontos Önnek a kapcsolata, legyen toleráns és a szokottnál alkalmazkodóbb. Amit ma vásárol, annak nagyon fog örülni, bízhat jó ízlésében.

VÍZÖNTŐ 01.21. - 02.19.
Energiával telített, minél előbb bele akar fogni munkájába. Problémáival kapcsolatban jó megoldás jut eszébe. Este a társasélet és a szórakozás kerül előtérbe. Érdemes nagy terveket szőni a hét végére.

HALAK 02.20. - 03.20.
Most egy kicsit lassítani kell. Óvakodjon a balesetektől, különösen, ha zűrzavaros, a valóságtól elrugaszkodó érzésekkel ébred. Este az érzések romantikusak.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok lányok ! szép reggelt illetve napot!
Na a talival kapcsolatban jó sok lehetőség van. Mondjuk nem mindegy , hogy Egerben talizunk vagy Pesten:) Csináljunk egy szavazást mint a nagyok:) (nagyokra értettem pl: a parlamenti tagokat)
Legyen akkor ellenzék is:)

Ilyen időt. reggel felkeltem gondoltam ma már jobb idő lesz de ahogy látom nem:(:(

Tegnap este a páromat befogtam hisz ma van délben a jónás napunk. Igaz nem értem hogy van a jónás szerint PÉ- m mikor tegnap előtt múlt el a mensim. De most kipróbáltuk.
Reggel meg a csúnya idő miatt jól össze is vesztünk:(
Morcin keltem fel:(
Na majdcsak jobb idő lesz és a kedvem is megint jó lesz.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Nagyon sajnálom.
Legyen majd jobb kedved. csinálj valamit amit szeretsz.

Nálunk sem jött össze. De jó érzés volt bújva aludni. :roll:

Legyen szebb a napod.

Puszillak

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici: Hát szombattól jobb időt mond. Ez a több napos eső és borult hideg idő megvisel. Ilyen nyarat? nemis értem .

Kép
csucsu05
 
 


Sajnálom.
Engem is megvisel.
De most olyan boldog vagyok.
A párom írt, hogy megijedt reggel, mert nem talált maga mellett.
Nem volt szivem fölébreszteni. :oops:

És olyan édes volt. Írta még, hogy most akkor mi lesz a petécskémmel?? :oops: Hisz ő elaludt.
Majd így akkor megint várni kell..

Itt sírok, mint egy gyerek. Olyan boldog vagyok.
Imádom őt.

Már csak a petécském osztódjon szépen, ahogy annak lennie kell.
:shock:
:D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici: Hidd el osztodni is fog:)
Meglátod nemsokára a zebrás teszttől fogsz sirni:)

Kép
csucsu05
 
 


": Szia Kicsi!
Egyik szemem sír a másik nevet!
Szia
Mi a baj?
De most inkább sírok....
Miért sírsz?
[b]Nem találtalak reggel....
És a petécskéd....
olyan mélyen aludtál, nem volt szívem ébreszteni téged

"

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Köszönöm Csucsukám!
Nagyon Drága vagy.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Aranyos az üzi váltás. Hidd el jön majd az a gólya. :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszönöm.
Szeretném, ha neked is jobb kedved lenne.
És hozzád is beköltözne a kicsike.

Figyeld a pé-t.
Sikerülni fog majd.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici. figyelem. De elvileg ma délben van Jónásom 0-ás rizikóval. tegnap este tettünkis érte, hogyma délben ott legyen a kiskatona ahol kell.
Na de most múlt el 2napja. Lehet akkor PÉ m már most? Kicsit érzem a hasamat is. De lehet csak bebeszélem, hogy ez most PÉ. Ki tudja. na ezt a hónapot azért egy kicsit besűrítjük. Hátha most sikerül:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Kép

Itt most éppen nem esik az eső, de nagyon hideg van és fúj a szél is. Tegnap ugye itt voltak a barátnőmék, és mondták, hogy ma menjek én el hozzájuk ahol nyaralnak, aztán együtt elmegyünk egyet fürdőzni valamerre, így délután, ha Dani felébredt, mi lelépünk megint!!

Tali!
Igazából én még így sem mondom 100%-ra a jelenlétünket, de minden tőlem telhetőt megteszek! Egyedül nem merek még felvezetni Pestig (főleg Pesten belül nem), vonattal meg nem tudom, hogy Dani mennyire bírná! Mégiscsak 3-3,5-4 órás út. Az mondjuk egy fokkal jobb lenne, ha éppen azon a hétvégén lennénk anyuéknál Veszprémben, onnan mégközelebb lenne! De majd meglátjuk!!

Pici!
Nagyon aranyos a párod!!
Enyim apa is nagyon szeretné már babókát, de soha nem gondol vagy mond ilyeneket! Pedig olyan jól esne!!

Nika!
Gege irtó édes a képeken! Megzabálom!!!! :D :D

Kép
oriandy
 
 


Csucsu!

Figylej, lehet elvileg most is pé. (soha nem lehet tudni mikor)
Szerintem. És lehet többször is pé-d!
Nem baj, hogy együtt voltatok. Ez csak nagyobb esély.Én hiszek benne.
Nekem pont egyben volt most, a pé-vel.
:-)

Szorítok nagyon neked. :wink:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Jó reggelt Neked is Andy!

Jól sikerült a vendéglátás?

Nagyon jól esik néha ilyen apró dolog is az embernek, attól akit szeret.

Vannak könnyebb és nehezebb napok. De néha kifejti mennyire is szeret.

Itt is kezd elmenni az felhő.. És jön a napocska. :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Cat!
Zsuzska!

Szép jó reggelt nektek is 8)

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Hát, nem tudom, ezen a Jónásos dolgon már én is sokat gondolkodtam!
Mármint, hogy valóban lehet-e plusszban PÉ!?
Ezt szerintem úgy lehetnem megtudni, hogy valaki ilyenkor elmegy a doktorbácsihoz és megkukucskálják UHU-val.
Elvileg nekem 30.-án lesz Jónásos Pé-m, és 4.-én kell visszamennem dokibácsihoz. Tehát én pont lecsúszok róla. :(
De azért bepróbálkozunk majd Jónáskával is, hátha mire megyek hozzá, nekem is szép nagy petécskét fog látni, esetleg már osztódott állapotban is lehet (igaz ezt nem látja). :wink: :lol:

Kép
oriandy
 
 


A vendéglátás nagyon jól sikerült!
Ideértek 4-re és este 8 körül mentek el. Olyan jó volt egy kicsit beszélgetni, a gyerekek meg jól elvoltak. Igaz a két fiú néha püfölte egymást, de azt mondom, hogy legalább Dani most olyan társra talált, aki nem csak hagyta magát verni, hanem vissza is csapott! Na nem vérre ment a dolog,csak egy kis adok-kapok volt.
Ma meg megyünk velük fürdőzni.

Kép
oriandy
 
 


Andy!

Igazán én sem értem.
De vannak érdekes dolgok.
Dehát soha nem lehet tudni.

Én is pont pé után voltam a dokinál.
De egy petécskét mégis látott.
Most már arra nem emlékszem, hogy hol.

:shock: :shock:
Vagy kettő volt. Vagy még az nem gurult tovább :lol: :lol: :lol:

Egy a lényeg.
Nagyon reménykedem.

És Andy drága neked is szorítok.

Hallottam olyat, hogy menszizett a nő, és akkor volt jónása, és teherbe is esett :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


De jó is lesznek nektek.
Én is szeretnék menni fürdőzni.
Ilynekor szabad?
nem veszélyes?

Szombat éjszaka mennénk egerszalókra. :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici!
nyugodtan mehetsz fürdőzni!! Nem lesz semmi gond, hiszen ha minden ok, akkor a méhszájad zárt állapotban van. Legalábbis nekem is ezt mondták, hogy ilyenkor nem lehet gond. Ha meg a hüvelyi fertőzéstől félsz.... Azt ha terhes vagy vagy ha nem, akkor is bárhol, és bármikor elkaphatod, akármennyire is vigyázol magadra! Nekem volt h. fertőzésem Danival is pont az elején, amikor még kérdéses volt, megmarad-e maitta. de nem lett semmi gond és a dokim azt mondta, hogy ez teljesen természetes és kivédeni sem lehet, csak ha már ott van akkor kezelni. de most nem is ezzel foglalkozz. EGYSZERŰEN CSAK ÉREZD JÓL MAGAD!!!!!

Kép
oriandy
 
 


nekem ha jól számolom a Jónásom most Pé-re esik vagy utána, nem tudom, mert most eleve egy érdekes ciklusom indult. Ezt majd akkor tudom megmondani, ha már legalább 1x poz lesz az OVU tesztem! :wink: :lol:

Kép
oriandy
 
 


Andy!
Köszönöm.
Én is így gondoltam :lol:
Félek nagyon a fetőzéstől, de majd vigyázok nagyon.


Érezzétek ti is jól magatokat.Danival. És majd képeket kérünk. :wink:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


MINDENKIHEZ KÜLDÖK EGY KIS:

Kép

Kép
oriandy
 
 


Hát, ha tudok, akkor fényképezek a fürdőn, de nem ígérem biztire, mert ugye a kis lurkóra is figyelni kell, nehogy valami hülyeséget csináljon.

Kép
oriandy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?