Új privát üzeneted érkezett!

Ma nem indul jól a nap...esik,marják fel az utat elöttünk,egyedül is vagyok :( :evil:
Kép

annus11
 
 


Jobb reggelt!

Én nem vagyok egyedül, de már nem sokáig.... apácska lassan indul dódozóba :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kismamik!
Vigyázzatok magatokra :!: :!: :!: :!: :!:

Leendő kismamik!
Hajrá, mindent bele :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Csajok,

Tegnap délután 2-3 órát nagyon szúrkált a hasam, pont félidőben vagyok. szerintetek lehet, hogy meg volt a pé-m?
Annus Te, hogy érzed? Megjön vagy nem jön? :wink:

Salygabó, mióta próbálkoztok? Volt valami hormonvizsgálatod?

Timejka, ahogy mondod, most mi jövünk!!!
gmelcsi1
 
 

 
 

Melcsi!

Semmit nem érzek....

A szurkálás jelentheti azt is h nagyon nagy a tüsződ,meg azt is h megrepedt!Egy reggeli hőméréssel biztosabb lehetsz!Persze ha eddig nem mérted,akkor nem mond túl sokat.Én a feltételezett pé utáni nap megmértem reggel és 37 volt,én már tudom h nálam azt jelenti h megvolt a pé!!!Ebben a hónapban nem mértem amúgy,viszont előző ciklusokból van már pár görbém :wink:

annus11
 
 


Annus,

Akkor mensis tünetek sincsennek? (Ez tök gáz leírva).
Csak akkor csinálsz tesztet, ha nem jön meg időben? Vagy már előtte is akarsz?

Én sokszor onnan tudom, hogy utánna pár napon belül elkezd fájni és feszülni a cicim, addig még meg nem jön.
Én is mértem pár hónapig, de így is teljesen rá vagyok kattanva a gyerek témára, nem akarom a hőmérőzéssel megjobban hergelni magam. :D
gmelcsi1
 
 


Sziasztok

Nálam a szurkálás szokott kb olyan 3 napig tartani, és amikor már a hőm szerint megrepedt akkor is fáj a hasam. Legalábbis aclosty alatt így volt, majd most meglátjuk hogy spontán mi a helyzet.

Itt a lehető legrosszabb idő van, esik az eső. Hideg van. Még jó hogy hoztunk dvd-t meg játékot így a gyerekek letudják magukat kötni, nincs örjöngés.

Azért tegnap még tudtunk fürdeni mert a szállodai külsőmedence vizét fel lehet fűteni, így 32 fokos volt a víz, nagyon szupi volt, gyerekek élvezték.

Remélem hogy lassan jó idő lesz.

Azt el is felejtettem mondani hogy tesóméknak sikerült eladni a laksát, így hozzánk költöznek addig amig a házuk fel nem épül. Velünk szemben fognak lakni. Anyuéknak pedig holnap jön a vízszerelő, utána lehet vakolni, és jöhet a burkolás, festés. Tök jó lesz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Melcsi!

Pénteken lehet csinálok tesztet.
Jelenleg semmi sincs,nem érzek semmit...ez is ritkaság nálam :lol: Pénteken már éreznem kéne h meg fog jönni vasárnap,szóval ha azt érzem akkor lehet nem csinálok.
Amúgy pont elfogyott a betét,szóval addig nem akarok venni amíg nem tudom mi van... :oops:

Gabi!

Remélem holnaptól jobb idő lesz!!!Tök jó h közel lesznek tesódék!!Még jó h nálatok elférnek addig :lol: :lol: Nekem egész pontosan pár nappal a pé elött elkzed fájni,aztán egyre erősebben fáj,aznap hányinger,másnap meg mintha elvágták volna.Aztán ebben a hónapban 3-5 nappal utána is szurkált....de hát mindig van vmi....tegnap pl 2szer reggeliztem,közte meg hányingerem volt.Ma még csak most reggelizek...és semmit nem érzek.Amúgy hála az égnek,mert csak felbosszantom magamat.Én csak a 2 csíkosnak hiszek már!!! :lol:

Amúgy köv hónapban neekm is szünet lesz,meg az átjárhatósági...kíváncsi leszek h mi lesz!!

annus11
 
 


Szia Gabi,

Pont rád gondoltam, hogy kifogtátok ezt az időt. De hátha jobbra fordul, bár reggel nem biztattak semmi jóval az időjósok.

Nekem is kurvára fájt a hasam a closti alatt, mint kiderült lehet cisztákat okoztott, tehát nem repedt meg a tüszőm. ráadásul be volt durranva tökre a petefészkem is. Ha mégegyszer szednem kéne, csak folyamatos uh követéssel szedném.

Annus, majd annyit javíts légyszi a táblába, hogy a hsg már meg volt. Ha netalán nem jönne össze ez a hónap, de összefog, akkor neked is lesz hsg-d? :)
gmelcsi1
 
 


Melcsi!

okika!
Hát igen,nekem is megcsinálja a doki!!
Aztán lehet kiderül nekem is egy csomó cisztám van azóta....

annus11
 
 


Na még jó h mondtam h nincs semmi,erre nem elkezdett fájni a hasam....de még nem menszi szerűen...

annus11
 
 


Szebb napot mindenkinek!!!

Egy kis vidámság:
Értsd félre!!!!:DD

Amikor odanyúlsz, én jobban szétnyitom.
Remegek, bár tudom, gyengéd leszel.
És ha kiveszed, csak ámulok, mekkora
volt bennem!
-Nem is kellett volna úgy félnem a
foghúzástól!

Gyengéden az ujjaim közé veszem,
ajkaimhoz emelem, nyelvemmel finoman
kitámasztom, óvatosan ráharapok, és ha
jól csinálom, kijön a mag.
-Kérsz te is szotyit?

Szeretem a számba venni, ajkaim és
nyelvem gyűrűjébe fogni, és szívni, míg
a számban nem érzem a kiáramló nedvet.
-Ez a szívószál.

Alig várom, hogy együtt ágyba bújjunk,
hogy meztelen testemen érezzelek, hogy
mindenhol hozzámérj! Fázom nélküled!
Kellesz nekem...
-...pizsamám!

Simogatsz, becézel. Érzem, hogy a lábaim
között egyre nedvesebb vagyok. Lassan
hanyatt döntesz az ágyon, és vetkőztetni
kezdesz.
-Végre tiszta pelenkát kapok!

Éjjel bejössz a szobámba, hallom, hogy
itt vagy, tudom, hogy meztelen testem
nézed, és tetszik, amit látsz! Alig
várod, hogy nekem ess, igaz?
-Szemtelen szúnyog!

Ugye, várod, hogy belédhatoljak, hogy a
nyelvem a testedhez érjen, és együtt
elmenjünk? Akkor fűzz meg, hogy járjak
veled!
-Jó cipőd leszek, ígérem!

Nagy, és vastag, megőrülök érte, hogy a
kezembe, a számba vegyem! Pedig tudom,
hogy nem szabadna, talán meg fogom
bánni, de nem érdekel, úgy vágyom már..
-...arra a hamburgerre!

Reggel, amikor felébredek, első
gondolatom te vagy, csak rád vágyom:
-kávét mindenáron!

Kellesz nekem! Ágyba akarlak dönteni, a
hatalmamba keríteni, megizzasztani, hogy
remegjen és égjen a tested!
-Csak arra gondolj, hol kaptad el az
influenzát.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus,

Azért a mensi előtt 1 héttel nekem már minden tünetem van. tehát érzem, ha meg fog jönni. Az jó, ha nem érzel semmit. A betéttel én is mindig így vagyok, ha elfogy nem veszek, hátha nem is kell. :D
Reméljük nem lett cisztád? Egyébként nézett a doki uh-val?
Neked mennyi volt a 21. napi progid, mielőtt szedni kezdete a clostit? Úgy emlékszem neked csináltak hormont.
gmelcsi1
 
 


Csajok, hogy kell vonalzót csinálni?
gmelcsi1
 
 


Sziasztok, Szép napot Nektek!

Remélem minden Kismama és llend Kismama jól van. Nekem elég pocsék éjszakám volt, görcsölt a hasam folyamatosan, mint a vérzés előtt. Persze nem jött semmi, de azért elkzezdtem aggódni, hogy normális-e ez. Tudtok segíteni? Egy Barátnőm Magne B6-ot javasolt...
kexi
 
 


Melcsi!

Nyomj rá az egyik vonalzóra amelyik bejön,és akkor feljön az az oldal ahol lehet csinálni.Vmelyiknél regisztrálni is kell,ha elakadtál szólj!

Amúgy én mindig csak 1-2 nappalelötte érzem h meg fog jönni...

Nekem 2szer néztek progit,de úgy volt h 3szor kell,de közben rövidebb let a ciklusom szerencsére...
Az egyik 22.2 a másik meg 20.9 ng/ml.
De azt hiszem ekkor már kaptam a clostyt,mert marha hosszú volt a ciklusom,rendbe kellett tenni kicsit...meg a vetélés után 3 hónapig nem is volt :roll:

annus11
 
 


Kexi!

Igen,magne B6 az jó rá!!!Pihizz sokat,ilyenkor vannak azért hasfájások,tudod nyúlnak a méhszalagok!!!!

annus11
 
 


kexi magne b6-ot nyugodtan vehetsz be.

Nálam az jött be a multkor hogy jól bevásároltam betétből, mert hogy előtte voltam uh-on és a doki mondta hogy nincs peteérés, és hát totál el voltam keseredve, talán 1x voltunk együtt, aztán nega volt a teszt, én meg már készültem a menszire, majd végül csináltam még egy tesztet és az meg pozitív volt. Úgy hogy én mindig jól bevárásolok betétből, max elteszem egy kisidőre:)

melcsi nekem mindig volt uh, így tudom hogy cistám nem volt, még is eléggé fájt mikor már kezdett repedni.

Annus neked meg megy a drukk. Na meg a többieknek is.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Ja nekem nem volt uh követés,ezt elfelejtettem írni...
Nálam meg pont elfogyott a múltkor is :wink:

annus11
 
 


Sziasztok lányok!
Gratulálok az új kismamiknak. Vigyázzatok magatokra és pihenjetek sokat.
Kexi: vegyél magne b6-ot az tök jó. Reggel, délután vehetsz be beőle egyet, annak elég kell hogy legyen. Ha fáj a hasad, akkor pedig szigorúan pihenjél. Az első 12 hétben ez normális.
Hát itt is tök szar idő van. Egész nap esik az eső.
Ma már egy kicsit jobban vagyok. Lehet hogy hülyén hangzik, de tegnap átmentem a szomszédba babázni és beszélgetni és tök jót tett a lelkemnek. Most megbeszéltük a férjemmel, hogy a szabadidőnkben eljárunk kirándulni, sok időt töltünk együtt, hogy gyorsabban teljen ez a három hónap. Utána pedig azt mondta, hogy számít rám :D Most itthon vagyok még a jövő héten is, akkor kell visszamenni a háziorvoshoz. Utána már megyek melózni, akkor hátha már gyorsabban telik az idő.
Durkkolok mindenkinek, hogy babásodjon.
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Egy hónpaja írtam kb. utáljára. Akkor még csak érdeklődtem a clostiról most már szedem is.
Lenne egy pár kérdésem, hátha tud rá valaki válaszolni.
Az első az lenne, hogy sokan írtátok azt hogy cisztát okoz a closti, és mi van akkor ha nekem már eleve cisztás a petefészkem??? Vajom mire számíthatok.
Illetve, nekem úgy tünik, hogy ez a gyógyszer a petesejt megérésében segít, de a megtapadásában nem. (korai vetélés). Nekem pedig pont az lenne a problémám, hogy alacsony a progeszteron szintem. Így most félek, ha meg is tapad, de nem fog ottmaradni a baba. :(

Kexi! Gratulálok a sikeres teszteléshez!

Tünde

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Szia Manó,

nekem is cisztás volt a petefészkem, eleinte nálam is Clostival próbálkoztak, merthogy a ciszták miatt peteérésem se volt. A Closti peteérést ugyan összehozott nekem, de a ciszták maradtak, ezért volt szükség a drillingre. Akinek meg nem cisztás a petefészke, valóban okozhat cisztákat, ezért kell követni ultrahanggal.
A megtapadás támogatására Duphastont szoktak adni, az segít a legjobban.

Csige-Bige, Annus, Gabi1: köszönöm szépen, igyekszem pihizni, csak a médiában dolgozom, így elég nehéz. De nem hajszolom túl magam és ma kipróbázom a magne B6-ot, Férjem már vett is Nekünk :D Nagyon szeretném a Babát, vigyáznom kell Rá.
kexi
 
 


Annus,

Nekem annyi volt, hogy elmentem egy dokihoz, hogy egy éve próbálkozunk és semmi. Ránézésre felírt clostit, hogy szedjem, az első két hónapban voltam nála, akkor elvileg minden rendben volt. Azután szedtem még 3 hónapig de rám se nézett. Abbahagytam, dokit váltottam. Ő mondta amikor először megvizsgált, hogy sok kis apró cisztám van.
Gondolom ha előtte lett volna, azt csak észrevette volna az előző doki.
Azóta nem vizsgáltak, de kiváncsi vagyok, hogy van e még.
A 22 progi szerintem már clostival volt. Ezt az eredményt tartják closti melett normálisnak. Nekem clostival 100 felett volt, de még akkor sem jutott a dokim eszébe, hogy lehet kicsit túl sok a closti.


Gabi, neked nagyon alapos a dokid, tudom. Egyébként ő kicsoda
és hol dolgozik? Nagyon elfoglalt? Bocsi, hogy kérdezősködöm.

Kexi, sok pihi és magne B6. :D

Csige,
Ha ez nyugtatja meg a leked, akkor menj babázni és írj, ha beszélni akarsz róla. Ne törödj semmivel, csak Te jobban érezd magad.

Manó, ez tényleg jó kérdés. És sem kaptam utrot pé után. Nekem most megnézték a progit 21. napon és teljes rendben volt. Tehát nem tudom miért kelett clostit szednem. Volt teljes hormonod?
gmelcsi1
 
 


Kexi!

Azért remélem a médiában is lehet pihenni :wink: :lol: Mellesleg a szomszédom is a médiában dódozik :wink:

Szia Manó!
Azt hiszem Kexi leírta a lényeget!Ha megtapadással van a gond,akkor arra külön gyógyi van!Meg idd a palástfüvet pé után,az is segít,persze a gyógyszer az erősebb!!!

Csige-bige!

Mikor én terehs lettem,nővéremnek pont akkor született meg a 3.gyerek...szóval gondolhatod.De én is úgy voltam vele h kutyaharapást szőrével!Azóta a szomszédban is babázom,és amikor rájuk nézek tudom h nekem ilyen kell!
A szomszédba meg szinte minden nap ott vagyok,imádom a kis kópét :wink: Mindig mondom h nekem csak egy feleilyen szép babóm lesz már örülni fogok!!!Amúgy szoktunk viccelődni h hasonlít a férjemre :lol: :lol:

annus11
 
 


Melcsi!

Én úgy tudom h nem csak azért adják a clostyt mert nincs pé!

Hát ha most nem jött össze,akkor én megyek egy teljes vérképre,meg ugye megnézi ha már csinálja az átjárhatóságit :wink: De remélem h ninsc ciszta :lol:

annus11
 
 


Szerintem azt éreznéd. Legalábbis én éreztem, hogy valami nincs rendben. Tökre be volt durranva a petefészkem, tök nagy volt a hasam, és nem csak a mensi előtt, ha nem utánna is. A férejem is észre vette. Mondtam is neki mindig, hogy tuti valami gáz van, és igazam lett.

Mire szokták még a clostit felírni?
gmelcsi1
 
 


Melcsi!

A dobozban a papíron rajta van h mire szokták,pl vetélés után,meg ahogy én olvastam róla h ez peteérést szabályozó!tehát az egész ciklusra kihat....ha abbahagyod akkor még a következő ciklusban is kifejtheti hatását,de ezeket mid olvastam,nem tom mi igaz belőle :wink: :lol:

Annyi bizti h nekem a 42 napról 35re csökkentette a ciklusomat!

Szerencsére nem érzek semmi rosszat,remélem h télleg nincs is semmi baj odabenn!! :lol:

annus11
 
 


Annus, ja tényleg most már én is emlékszem, hogy rá volt írva.
Egy a lényeg csináltatnom kell egy teljes 3. napi hormont abból kiderül minden. Nem értem miért nem akarják első lépésként ezt a dokik megcsinálni?
NEkem is mondta az orvos, hogy kihathat még pár hónapra.
gmelcsi1
 
 


Melcsi!

Nekem a doki megcsinálta rögtön,tudom ajánlani ha esetleg más nem hajlandó írni egy beutalót rá...

annus11
 
 


melcsi az én dokim Dr Kardos Gábor. Kereszttúon van rendelése, Bajcsyban dolgozik. ő csak magánban van. Szerintem van időpont nála, főleg most a nyár miatt. Meg kell kérdezni a telefonon. Pl most volt nála a tesóm csütörtökön, hétfőn hívta fel a rendelőt, és volt hely csüt.-re. Meg kell próbálni. Egy vizsgálat rákszűréssel uh-al, mellvizsgálattal ha jól emlékszem 8 ezer. Ha csak uh van akkor 7 ezer. Esetleg ha érdekel, akkor írj privit.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Köszi, aranyos vagy. Egyébként ő melyik kórházban van?
gmelcsi1
 
 


Köszi Gabi neked is.
Én megvárom, hogy most rendben legyen a toxoplazmózisom. Utánna megyek vissza a dokimhoz és ha nem haladunk előre, akkor elkérem a dokitok számát.
De már azon is gondolkoztam, hogy lehet egyből a Káaliba vagy Róbert klinikára megyünk. Ott legalább egyből tetőtől-talpig kivizsgálnak. Nem kell kérni.
Nevetséges, hogy két év próbálkozás alatt egy hsg volt az eredmény 2 hónapja. Ezen kívül csak tömtek gyógyszerrel, azt se tudom mire.
gmelcsi1
 
 


Melcsi!

Az enyém pesti,a SOTE IIben van.De a magánrendelője a Nyugati pályaudvartól nem messze van!

A 2 év az már sok...lehet h télleg mehetnél vmi komolyabb klinikára is....én februárban mentem először a dokihoz,elsőre megcsinálta a hormont 3. ill 21.napit is,voltunk kiskatona vizsgálaton,szedem aclostyt és köv hónap hsg....és nem telt el fél év se....mindössze 4 menszi telt csak el!!!

annus11
 
 


Annus,

Pont ezen vagyok kiakadva, ha nem egy henteshez kerülök először, akkor ezekkel kellett volna kezdeni. Már rég nem itt tartanánk. Lehet valami hormonnal van baj, amit még észre sem vettek és eltelt két év.
Most pedig más miatt nem lehet. Komolyan sokszor gondolkozom, miért érdemeljük mi ezt?
gmelcsi1
 
 


Sziasztok lányok!Mindenkinek köszönöm a válaszokat,nagyon örülök nektek,nem is reméltem,hogy ilyen népszerű leszek :D Tudjátok,hogy szűz voltam még fórumozás terén? :lol: Bár a bébim is ilyen egyszerűen összejönne!Sokan kérdeztétek,igy elmondom(remélve,hogy Annus engem is betesz a táblázatba! :D :D :D )Mi kb.4 éve próbálkozunk,volt már közös babánk,de elvesztettük.Az idén kezdtük el a vizsgálatokat,apa spermája rendben.Az én hormonjaim,pé-m szintén.Két hónapja szedem a clostit,első hónapba,mindkét petefészkembe jócskán volt szép érett tüsző,mégsem jött össze.Folyamatosan járok uh-ra,mindig volt tüszőm.Legútóbb,múlt héten szerdán kaptam Choragon szurit is.Most várok,vasárnap is voltam uh-on,akkor még volt 2 petém a jobb petefészkembe.Tegnapelőtt óta olyan hányingeres vagyok,csináltam is tesztet.Pozitiv lett,de most attól tartok,hogy csak a szuri miatt.Szerintetek a szúritól van folyamatos hányingerem?Kerényi aug elejéig szabin van,úgyhogy várnom kell.9-én kellenne megjönnie.

salygabó
 
 


Szia salygabó,

Úgy tudom a tüszőrepesztő szuri pozitív tesztet csinál egy darabig. Az émelygést nem tudom. Akkor Ti is régóta szeretnétek babát. Ha minden rendben, akkor miért írtak fel neked is clostit? Nem mondta a doki.
Megy a drukk 9-re. +++++++++++++++++
Nekem is "csak" 2 tüszőt csinált a closti.
gmelcsi1
 
 


Salygabó!

Beteszlek a tábliba ha szeretnéd!!!Add meg azokat amik kellenek bele,és már benn is vagy!

Már megijedtem h szűz vagy,mondom akkor hogy akarsz babát :lol: :lol: :lol: :lol:

A szuri,mivel hcgt tartalmaz így + tesztet ad,kb 10 nap kell míg kiürül,ahogy hallottam másoktól!Émelygés lehet a clostytól,a szuritól is...sose lehet azt tudni!!!Nekem pl ma is volt ksi émelygés....amúgy csak úgy ok nélkül...

annus11
 
 


Sziasztok!Hogy miért irt fel Clostit látatlan nem tudom...Sok doki csakúgy irogatja,én ezt tapasztalom,olvasom...Annus mi kell még a táblázathoz?Émelygés ügyileg,már lehet,hogy beképzelem.Kár volt tesztelnem,de már nem birtam magammal.Ez a várakozás megőrit kicsit...Ti hogy birjátok? :roll:

salygabó
 
 


Kell a :kor,mikortól próbálkoztok,kezelések-gyógyszerek,következő vizsgálat,ciklus hossz,van e gyerek,megejgyzés!

Értelem szerűen amihez van infód,ha visszanézel láthatsz táblit hogy miről is van szó pontosan!!

annus11
 
 


Nekem a choragon a 10. napig mutatott pozitívat.

melcsi hát lehet hogy jobb volna 2 év probálkozás után klinikára menni. Bár mondjuk az én dokim is már mondta hogy ha én akarom akkor megcsinálja a lapart, meg hsg. De én nem akarom. Nem hiszem hogy ezzel van baj.
Hormonvizsgálatra is adott beutalót, de nem mentem el, mert az építkezés miatt nem volt időm rá. Most pedig elhatároztam hogy várok pár hónapot, hogy így spontán mi a helyzet, ha nem lesz peteérésem, akkor elmegyek a vérvételre.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Valami van a levegőbe. Egyik ismerősöm 4 év után teherbe esett és tegnap 19 hetesen elhalt a baba. Mi van, milyen világot élünk?

Salygabó én hol jobban, hol rosszabbul viselem azt, hogy nem leszek terhes. Egy vigasztal, hogy vn már egy fiam. De nagyon várjuk már a tesót mindannyian.
timejka
 
 


Hát ez borzasztó Timejka. Ezért vigasztalom magam azzal, hogy inkább így hat hetesen menjen el, mint 19 hetesen. Ok, baba volt, a mienk volt, de annyira ici-pici volt még, talán így könnyebb feldolgozni. Sokszor arra gondolok, hogy olyan volt mint egy álom, ami két hétig tartott és csodás volt. Remélem hogy mihamarabb sikerül átélnünk újra.
Mindenki kap a closti mellé szurit akinek sikerül teherbe esnie? Most egy kicsit keresem az okokat, nem tehetek róla. Elővettem a hormonvizsgálat eredményét és ott a progeszteron szintem 0,16 ng/ml, szerintem ez kicsit alacsony, de lehet hogy csak rosszul értelmezem. Meg akarom majd kérdezni a dokimtól ha megyek a hat hetes kontrolra, hogy ez nem befolyásolhatta a történteket?! Bár szerintem tudja hogy mit csinál. Vezette a kórlapomat, tudta hogy clostit szedtem, szerintem szólt volna ha kell mellé szuri. Nem tudom.
csige-bige
 
 


Kedves Csige-bige!A szurit azért szokták adni,hogy megrepedjen a tüsző biztosan.Nos,valahol meg azt mondják,a jó tüsző igy is úgy is megreped.Ebben biztos van is igazság,hisz nekem is van már két kiscsajom idehaza,akik anno spontán születtek.Annus 33 éves vagyok,ciklusom hossza talán 31 nap,ez erősen változó.Hsg-re várok,mert ugy gondolom,nálam ott lehet a hiba.

salygabó
 
 


Jó reggelt Csajok,

Minden vetélés borzasztó, de 19. héten vagy később, ez egyszerűen szörnyű. Nem tudom mi van a levegőben.

Csige, a 0,16-os progi az nagyon alacsony, ciklusod hanyadik napján nézték? Szerintem is kérdezz erre rá. Lehet utróval kell majd rásegíteni legközelebb.

Salygabó, miért gondolod, hogy nem vagy átjárhtó?

Timejka, nekem is van jobb és rosszabb időszakom. De mostmár egyre rosszabbul viselem, hogy nem esem teherbe.

Gabi, szerintem menj el hormonra, legalább tudom, hogy tuti minden rendben van. Bár lehet erre már nem lesz szükség. :wink:

Annus, helyzet?
gmelcsi1
 
 


Nálam nincs helyzet,várom a holnapot...talán tesztelek...meglátom milyen reggelem lesz...mert h ma is a munkások keltettek...ma egész nap takarítok,aztán függönyt is kéne mosnom,de ezt majd ha nem lesznek itt a melósok,mert nem lesz kirakatlakásom....

Csige-bige!
Az fontos melyik nap nézték ezt az értéket!!!!És legközelebb támogassátok meg a babát pl utroval .Nekem is meg lesz,pedig jók az értékek....de a doki a vetélés miatt azt mondta h ad majd.

Salygabó!
Oké,beírtalak!!

Gabi!
Én se gondoltam h vmi gond lehetne,de a vetélés után falra másztam h mindenki azt mondta majd a következő összejön...de mért nem az első,mért természetes ez mindenkinek???Aztán megtaláltam ezt a dokit,ő rögtön küldött hormonvizsgálatra,felírta a clostyt.És minden hónapban haladunk kicsit,és bár nem hiszem h a a vezetékeimmel gond lenne,de ugye sose lehet tudni azóta mi történt odabenn!Így köv hónapban megcsinálom azt is,legyek rajta túl.Lehet csak arra várok h azt mondják minden oké,egyikünkkel sincs baj.És csak aztán jön a baba!

annus11
 
 


Ja és Csige-bige!

Esetleg mielött belevágtok megint,nézess egy hormont újra,hátha a vetélés bekevert vmit!!

annus11
 
 


Annus ebben tökéletesen igazad van, És ha nem lenne már 3 gyerekem akkor valószínű hogy én is ezt csinálnám min te. De úgy vagyok vele hogy ha nem is jön össze, akkor is boldog lehetek hogy van 3 szép egészséges gyerekem. Ez nem azt jelenti hogy nem akarom annyira ezt a babát. Na meg a másik hogy én mint egészségügyis rohadtul félek mindenféle beavatkozástól, és most itt főleg az altatásra gondolok. Mikor a vetélés volt akkor is nem a műtéttől féltem hanem az altatástól. Ugye minden egyes szövődményt, mellékhatást tudtam/tudok. És én azt mondtam hogy ha egy mód van rá akkor nem csináltatok meg ilyen beavatkozásokat, ezt a dokimnak is elmondtam. A hormon vizsgálat már régen meglenne, ha lett volna időm rá hogy elmenjek, de ha azt látom hogy kell, akkor mindenképpen elfogok menni. Ez úgy is ki fog derülni hogy milyen lesz a ciklusom. De nagyon bízom benne hogy erre már nem lesz szükségem.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok,

jajj, végig olvastam a hozzászólásokat és úgy pánikolok. Timejka ismerősének 19 hetesen halt el a Baba, s olyan sokan elveszítik mostanság :( Úgy félek, hogy valami gond lesz. Most egyáltalán nem érzem a hasamat, most ez a bajom. Tenap nagyon éreztem, akkor azon problémáztam. Ez normális, hogy hol fáj, hol nem? Kész vagyok magamtól. Nem leszek egyszerű eset, már most sajnálom a Férjemet és az orvosomat is.
kexi
 
 


kexi teljesen normális hogy hol fáj a hasad, hol nem, addig nincs gond amig vérzés nincs. Nekem azt mondta mindig a dokim hogy ajánlatos már ilyenkor elkezdeni a magnéziumot, hogy ellazítsa a méh izomzatát és könnyebben tudjon tágulni. Nyugodtan vehetsz be belőle 2x2-t. Semmi gond lesz, csak ne pánikolj, mert az nem valami jó. Amikor fáj a hasad akkor a méh tágulását érzed.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép
gmelcsi1
 
 


Na most ez mindig marad?
gmelcsi1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?