Új privát üzeneted érkezett!

Bella! Köszi szépen!

Csajok! Hol vagytok???? Mindenki nyaral???

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Voltam ctg-n I.Rettegett Zsigmond (ahogy apja hívja) megint produkálta ,magát.. dokibácsim is megjelent(pedig a héten szabin van) így nem kellett másnak mutogatnom..eredmény dokibácsi szerint: tökéletes

megkérte a fiamat, hogy szerdától Vasárnapig maradjon odabennt! mert messze utazik... remélem hallgat rá :lol:
Vendég
 


HAnna örülök enenk a jó hírnek! :lol:
Vendég
 

 
 

Boni. :) Zsigi hallgass az Anyukádra.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Kicsit átkuksizok, hogy szokjam a helyet :wink:
Hanna! Nagyon örülök, hogy Zsebi gyönyörű, és minden rendben!Boldog gömbölyödést!Most már jobban vagy egy kicsit?

Boni! Banyek, most néztem rá a vonidra!Hűűűű....Zsigi hamarosan megszületik!Természetesen csakis 27. után :wink:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu! Alakulok. :)
Gyere gyakran, mert már csak pár hét van hátra és itt lesz a helyed. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Monic! Mi volt az uh-on?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok,

megjöttünk, minden a legnagyobb rendben, 1,11 cm nagyok vagyunk, a szülés várható időpontja hivatalosan 2009. március 08.
Erős a terhesség, nagyon jó helyen van a baba, minden irányból védve van, úgyhogy mostmár teljesen átlagos terhes nő vagyok, nem vagyok veszélyeztetett.
Nagyon boldogok vagyunk, a folyosóról behívták a páromat is és ő is láthatta saját szemével Pindurkát. Kaptam 3 képet is, íme az egyik (jobb oldali babszem Pindurka, bal oldali karika a szikhólyag):

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MOnic gyönyörúséges a pici babátok! :lol:
Vendég
 


Monic! Király! Boldog babavárást! Nagyon édes Pindurka!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni, Hanna,

Pindurka nevében is köszönjük a dicséretet :wink: Én is nagyon büszke vagyok rá, hát még az apukája! De persze úgyis tudjátok, hogy miről beszélek. :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


szépséges jó reggelt lányok!

Viktu hát igen közeleg a nagy nap!

elmentem ma az ismétlő vérvételre.( őssejt levételhez) . és tényleg ingyen volt :lol:

ma cukorborsólevest főzök szilvás gombóccal, meg túros derelyével...

éhes vagyok :oops: :lol:

és bevackolom magam, ebben a fos időben az ágyba és Abigélt nézek...
Vendég
 


Hanna!
Gratula a betöltött vízválasztó héthez!

Monic!
Aranyos a Pindurka!Vigyázz magatokra!

Néztem a táblát, olyan kevesen vagyunk! Katica, ha lesz időd, beírnád a szülés várható időpontjához a jan. 10-et nekem? Bár azt gondolom, Zöldivel leszek egy hullámhosszon, mivel az ikrek hamarabb születnek...
Hiába voltam kardiológusnál és hiába nyugtatott meg, hogy nincs szervi elváltozás, úgy kalapál a szívem időnként, hogy majd kiugrik a helyéről.
Boni, imádom a borsólevest, én zöldbabot főzök és zúzapörköltet! Abigélt szintén ágyból nézem!
Puszi nektek! Ebben az időben pihenjen mindenki pihenjen!
szöcske
 
 


Boni! Én tegnap csináltam. Jó Abigél nézést. Én már megnéztem.

Szöcske! Köszi! Hol a vonalzód???? Hogy vagytok????

Többi kismami???

Csajok Nőkről tud valaki valamit?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok Lányok!

Élek még én is! :)

Boni!
Nagyon közeleg az idő! Beszereztetek már mindent Zsiginek?
Borsóleves..., de ennék, de egyenlőre még nem merek! :?

Hanna!
Gratulálok a jó eredményekhez! Meglestem a blogon a képeket! Csuda szép gyerkőc! :P

Monic!
Neked is gratula a kis gumimacihoz! Ha Szegeden szeretnél szülni és dokit keresni, tudok segíteni, ha gondolod! :)

Szöcske!
Nyugiiii! Nekem is vert a szívem a terhesség elején, magas volt a pulzusom és vérzett az orrom! :? Ha nincs szervi gond, akkor nincs semmi baj. El fog múlni idővel!

Zöldi mami!
Hogy vagy? Hihetetlen, hogy megy az idő, te is már félidős elmúltál!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Röff!

Én már akkora vagyok, mint egy ház! 3 és fél kilónál tartok...mi lesz itt? :lol:

Kép

Nálunk tegnapi tárkonyos csirkeragu leves és mákostészta. Tegnap hazagurítottunk egy 8 kilós dinnyét...na azt ma lebököm.

Monikk! Én is gratulálok neked! Tök jó a kép!

Kép
zölddisznó
 
 


Kisfóka! Köszi szépen! Gréta baba??? Hogy vagytok?

Zöldi! Csodás Hanna lak! :)

És pár kép Zsebiről:

Integetek:
Kép

Bemutatok:
Kép

Boxolok:
Kép

Remélem, nem voltam sok. :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


zöldi a 20.héten 3,5 kg? ejnye bejyne :lol: :lol:

mákostésztát elhallgattad..félté hogy hazamegyekl veletek :wink:
Vendég
 


kisfóka hát a kiságyba a kókuszmatrac ami hátravan, meg a pelenkázólap... a többi beszerezve.. ja és majd amit a doktornéni felír receptre

örülök, hogy élsz :wink:
Vendég
 


Boni! Akkor jöhet a kép! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


HAnna lassan az is felkerül.. :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Bocsi hogy átpofátlankodom!

Szöcske
a szived miatt ne aggódj, nekem Ákosnál akart minduntalan kiugrani (de olyan színten, hogy volt hogy a polóm is verte az ütemet, és csak úgy tudtam feküdni hogy - a jobb oldalamon és a bal karomat feltettem pl. az ágy háttámlájára stb.), engem is elküldött a dokim kardiológushoz, megUH-ta jobbról balról stb. (ja előtte nekem egy nőgyogyis műtétnél I-II fokú AV blokkom is volt) és azt mondta ezek után a kardiológus, hogy UH alapján kutyabaja a szívemnek, ezek után a klinikán a belgyogyi adott egy bogyót amit minden nap szedtem egészen a szülésig, de már nem tudom, hogy mi a neve, így már nem akart annyira kiugrani annyira.
Úgyhogy ezen ne idegesítsd magad!
Meghát ha jól olvastam akkor neked most ikreid lesznek, vagyis hát ügye 1es terhességnél is jobban pumpál a szív tudtommal, nemhogy ha 2 babát kell táplálni.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Nos, akkor 3.szor is nekifutok az írásnak! Áhhhhhhhhhh, ez a net az agyamra meggggggggy! :twisted: :twisted: :twisted:

Zöldi!
Nagyon szép Hanna lak! 3.5 kg a 20.héten? Nem viszed túlzásba? Na, viccet félretéve, te sem fogsz sokat hízni!

Hanna!
Nagyon aranyos a picitek, aki már nem is olyan pici! :wink:

Köszi szépen jól vagyunk! Gréta most nagy harcok árán alszik, de gyanítom mire leírom a hsz-em és el is tudom küldeni, addigra felébred!
Napközben nem nagyon tetszik neki az alvás! Kb. 10től estig nem alszik, csak ha mellkason van, vagy babakocsiban vagy autóban. De ahogy megpróbálod az ágyba letenni, egyből felébred!
Persze ez mind azért van, mert éjszaka alszik, meg reggel is ráhúz még egy kicsit. Áltlaában 11től alszik fél 6ig és utánna még fél 10-10ig. Bár most volt kivétel 2 nap, hogy este 9kor elaludt és 3kor felébredt, evett, aztán 6kor kelt, evett és 10ig aludt.
De nem panaszkodom, mert ez így nagyon jó, csak napközben is kellene neki kicsit aludni, mert estére elfárad nagyon és már a cicin is csak sír, míg egyszer csak beájul!

Egyébként, ha jó kedve van, akkor elvan egyedül a kiságyban. Van két kisbarátja, két kacsa, akiknek nagyon szeret magyarázni. Jár keze lába, annyira kalimpál. És tolat hátra fele. Ha hátára fektetem, akkor általában nem úgy találom, ahogy letettem! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Jesssssssssssssssssssz! Sikerülttttttttttttttt!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is, csak Manó az utóbbi napokban bojkottálta a délutáni alvást, így estére általában én hamarabb elaludtam, mint ő...

Zöldi!
Változatlanul nem értem, mi a gond a súlyoddal. Tök csini vagy a képen, és én most (10 hét) járok plusz 2 és fél kilónál. Persze tudom mitől: egyedül a szénhidrátok oldják a hányingeremet. Meg persze a mozgáshiány is rátesz. Túlzottan nem aggaszt, Manóval is kb. így híztam, nem hiszem, hogy gond lesz.

Főzés: na az még nem nagyon megy... :?

A babákról híreket meg majd 2 hét múlva mondok, akkor kell mennem UH-ra.

Fóka!
Ha terhesen bírtad a borsólevest, akkor a babával sem lesz gond. Nálam legalábbis múködött ez a "babona". A banántól meg a káposztától most is ugyanúgy kész van a gyomrom, mint anno, ezeket Manó sem szerette, semtejcsiben, sem "natúr".
vovanda
 
 


Na, tudtam!


Bonikám, ne haragudj!
Szóval akkor minden sínen van, kórházi cucc összerakva?
Nem vagy már türelmetlen? Én már ilyenkor az voltam, de az utolsó hét az nagyon kegyetlen volt. Tiszta zizi voltam! Erről tesóm tudna mesélni! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Ksfóka! Édes lehet Gréta. :wink:

Vanda! Örülök, hogy jól vagytok.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


kisfóka írta:Na, tudtam!


Bonikám, ne haragudj!

! :D


ezt nem értem..mé kéne haragudnm? :oops:
Vendég
 


Mert lemaradtál az előző hsz-ből! Nem direkt volt! :)

Vovanda! köszi, akkor megpróbálom, mert terhesen bírtam a borsót, csak a babot nem! :lol:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Köszi lányok! ...akkor megyek, és eszem egy kis mogyorós kalácsot! :wink:

Fókika! Nagyon ügyes éjjelalvós Grétikéd van! Sokan irigylik szerintem!

Csajok! Barátnőm egy hetes babája kinőtte a 62-es cuccokat és annyit eszik, mint egy 3 hónapos! :lol:

Hanna! Nagyon kis babaformájó a trónörökös.

Boni! Fényképezz!

Kép
zölddisznó
 
 


Kisfóka de az elötte levőt velem kezdted :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zöldi nem :lol:
Vendég
 


Boni!
:lol: Na jó!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Boni! Nem na jó! :twisted:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi! Nagyon szépen köszönjük.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,

álomszép Zsebike, annyira hihetetlen, hogy 12 hetes és már vadul integet. Az élet nagy csodái :wink:

Zöldi,

szerintem sem híztál sokat, nagyon csinos vagy a képen, úgyhogy nyugodtan legyűrheted a kalácsot :wink:

Boni,

tényleg nem sok van már hátra :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


HAnan dönörűűűű és hogy mutogat! :wink:

már csak 19 nap! :lol:

Kép
Vendég
 


Boni! Köszi! Vághatod a centit. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Tegnap kipurcantam (szó szerint), Manó mellettem aludt el állítólag, de se kép, se hang. Hulla vagyok. :cry: Ráadásul ma reggel sokáig aludt a drágám, a déli alvás tuti, hogy ugrott, a párom meg majd este fél 8 körül jön haza, mert ma megy a lányához. Esik, kimenni sem tudunk, meg fogok bolondulni. :cry: :cry:
vovanda
 
 


Vanda! Ölellek. Hát, igen, ez az idő nem túl jó. :?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hann!
Kösz. Persze minden fáradtságom mellé iszonyatos hányingerem is van. Semmi nem használ. Manó persze nem alszik, egyetlen reményem, hogy valamikor délután jön anyukám. Remélem, minél előbb.
vovanda
 
 


Zöldi,
Még mindig nagyon tetszik a pocakod, olyan szép kerek :wink: Csajos pocak, bár nem hiszek benne, de a tied akkor is az :lol:

Hanna,
Zsebike már most meseszép :wink:
Vendég
 


Vanda! Ne aggódj, én is küzdök a hányingerrel és hányással. :oops: De nem panaszkodom.

Bár ma én is szinte csak fekszem, mert nagyon szúr a petefészkeimnél, vagy ki tudja, mi van most ott. :roll:

Pandus! Nagyon szépen köszönjük. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni! Várjuk a babaszoba képeket!!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Eriika, Kisfóka!
Köszönöm az infókat, a biztatást, megnyugodtam.

Zöldi, Te olyan csini vagy, hogy egyszerűen nem értem ezt a súlyproblematikát!

Hanna!
Nagyon édesek vagytok!

Boni, 19 nap és babázhatsz! Az mennyi is? 2 hét és 5 nap...

Rólunk: ma van a 4. házassági évfordulónk, este vacsorázni megyünk. Jaj de jó volt 4 éve ilyenkor! Ez a négyes szám úgy gondolom, bejött: 4. hóban volt a beülti, 4. évforduló és nemsokára NÉGYEN leszünk! Ma este Balázsnál a 4-es széfet nyitom, persze csak gondolatban!
Puszi mindenkinek!
szöcske
 
 


Szöcske,
Boldog házassági évfordulót :D
Vendég
 


Szöcske! Boldog házassági évfordulót!

Kép
Vendég
 


Zöldi, Te olyan csini vagy, hogy egyszerűen nem értem ezt a súlyproblematikát!
...hát az csak a látszat, mert jó a dizájnerem :wink: , a többi részeimet meg ügyesen levágom a képről! :lol:
Boldogan forduljatok!

Csajok! Tudtok valakit, aki Leidenes, és Clexane-t nyom? Maradt 0,6-os 18 napi adag és sajnálnám kidobni - emelték az adagomat, és már nem kell.

Kép
zölddisznó
 
 


Szöcske! Boldog házassági évfordulót!

Zöldi! Leo nyomatja! Most volt a beültije. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: