Új privát üzeneted érkezett!

az igen :lol:
szeretek tollasozni,de mát régen játszottam :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na indulok,majd jövök :lol: pápá :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Szia. énismegyek vasalni:) :(
Oké majd gyere. pusz.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

itt vagyok :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Én is. Vasaltam meg a zsomszéd néni áthivott szedtünk tököt és azt gyalultuk le. Most tele van a fagyasztóm tökkel:) :)

Kép
csucsu05
 
 


az király :lol:
atikának már 8 visszaigazolt ismeröse van :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Atika sok mindenkit ismer mert már nagyfiú:) :) Miért voltatok dokinál?

Kép
csucsu05
 
 


mert nem hizott,csak 1 hónap alatt 9dekát :( múlt héten kellett vinni mérésre,akkor az egy hét alatt szedett fel13dekát,most megint az egy hét alatt 1dekát sem :o de a doki mindent rendben talált,végül is nem egyformán hizik hetente.
1 hónap múlva kell vinni csipő UH-ra,meg csinálnak neki egy labort, :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Nem baj ha nem hizik. Az első fél évben számit csak hány dekát hizik. Utána ez már változik. A lényeg, hogy fél éves korára megduplázza és 1éves korára jó ha megtriplázza a súlyát. Szóval ne izgulj.
Anyud jól van amúgy?
Te hogy hogy 1hónapra mentek nyaralni?

Kép
csucsu05
 
 


nem is izgulok a súlya miatt,csak 2hete amikor a dokinál voltam,azt mondta kevés a 13 deka az 1 hónap alatt,igy vigyem hetente,hogy figyeljék!de semmi baj nincs!
anyu megvan,hol jobban,hogy rosszabbul,a vérnyomása eléggé ingadozik az idö miatt,de azért megvan!
10 napra megyünk füredre,elötte anyuéknál akarunk lenni, ,hogy babázhassanak, kicsit többet,ne csak 1-2napot!most is ugye anyu hogy kórházban volt,nem is látta atikát,mikor meg kijött,nem is tudott vele nagyon foglalkozni,mert annyira gyenge volt,hogy majdnem folyamatosan feküdt!most azért már erösödött,igy tud vele játszani!
atinak meg szeptember elejétöl beindul a nagyüzem,tele van melóval,ugyhogy pihen egyet elöre :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


jah értem. Én azt hittem Füreden lesztek egy hónapot.

Kép
csucsu05
 
 


dehogy :lol:
hogy lehet a jelszót az iwiwen megváltoztatni? :o
azt hiszem ma nem megyek át hozzátok,mert elég szar idö van,meg hideg is :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Sziasztok!

Nekem ma is sikerült rekord nagyságút aludnom. :D MOndjuk éjszaka nem nagyon tudok, így maradnak a hajnali és délelőtti órák.

Tényleg, már akartam kérdezni, Halásztelken több gyerekorvos van és lehet választani, vagy hogy néz ki?
Illetve ha több van, akkor ajánlotok nekem valakit?

Csucsu, most nagyon irigykedem ám. Képzeld semmelyik nagyáruházban nem lehet kapni fagyasztott tököt. 5 helyen néztem.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


szia aprooka!
én nem tudom hogy megy a doki dolog,mi a spilevszkajahoz járunk,hozzá mentünk mikor meglett a bébi,aztán azóta is hozzá járunk :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


mikorra is vagy kiírva aprooka? :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ja,most látom,hogy 17-re :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Aprooka: Kell tök adok én neked frisset. Megyünk bicajozni ha akarod átdobom neked. csak kaprot kell venni hozzá.
És mi is a Natáliához járunk.
Röhej de ő van egyedül gyerekorvos ! Amit nem is értek.

Kép
csucsu05
 
 


Ő kifejezetten gyerekdoki? Még nem hallottam róla...bár másról sem nagyon. Füredi dokit ismerem hallásból, mert párom nála volt gyakorlaton, mi meg Fodor dokisok vagyunk. De hát ők nem gyerekorvosok....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


csucsu kérdeztem feljebb :roll: :twisted: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: megértem ritka szar idő van. De pénteken ha az idő is jó átjöhettek az Atikkal. Tollas stb... :) Tamás már korán itthon van 2,30tól. Szóval indulhat egy pénteki kerti buli:)

Kép
csucsu05
 
 


benne vagyok,de még mindig nem láttad,mit kérdeztem? :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Köszi Csucsu, aranyos vagy, de hidd el, jól fog az még Nektek jönni télen!!!Nem eszlek ki Titeket a kajából... :)
Nekem egy jó beszerzési forrás kéne hosszú távra, mert nagyon szeretem.
Bár most párom a spenótra kattant rá, pedig minden főzeléket elutasít, de nem győzőm főzni neki. :lol: Tiszta sikerélmény, még anyósom is átautózott megkóstolni, amikor mondtam, nem hitte el, hogy a fiacskája Popey lett.
:wink:
Azóta ő is vett otthonra, mert eddig másképp csinálta, de ez a verzió szte is sokkal fincsibb.

Szóval egy gyerekorvos van. na, akkor legalább nem lép fel a bőség zavara.
Amúgy azért jó doki? Tehát lehet rá számítani? Cask mert első gyerekes anyukák tudják ám őrületbe kergetni a dokikat.... :oops:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


én szerencsére nem sokat találkoztam vele az elmúlt 11 hónapban,de nem is volt vele gondom! :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Akkor jó!
Remélem, nekünk sem lesz semmi vész.

Most teperek porszívózni, meg ebédet melegíteni, aztán majd még jövök. :wink:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


jó munkát,jó étvágyat :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Iwiwen elfelejtett jelszóra kattints rá és autómatikusan megváltoztatja és utána te személyre szabhatod a jelszót. azt hiszem hisz én még sosem változtattam meg.

Aprooka: Én is csak 2-3X volta a dokinőnél. Normális bár sokan szidják. Szabina ,5éves és rendes volt mindig. Az igazság hogyle van terhelve de erről nem ő tehet hanem az Önkormányzat, hoyg ennyi gyerekre egy gyerekorvos van. Felnőtt doki 4-5van. Mi is a Fodorhoz tartozunk de szerencsére őt sem ismerem nagyon hisz akkro voltam nála mikor babás voltam:)
Hogy csinálod az isteni spenotot? Kiváncsivá tettél.
De ha kell tök szivesen adok még nincs lefagyasztva. Amúgy lehet hogy majd tudok neked adni tököt ha a miénk beindul. Igaz nagyon sokat virágzik. És van vagy 10 tő.
Én most hallottam egy tökfőzelék receptet hagymát megdinsztelni rá a tök és kapor meg egy kis só fűszerek ki hogy szereti. És nem habarjuk hanem 1tejfölhöz két tojás sárgájával habarjuk be
A szomszéd néni hozott át és valami isteni!!!:) Na ezért is adott most tököt nekünk.

Kép
csucsu05
 
 


köfi-köfi :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szivi szivi

Kép
csucsu05
 
 


sikerült bibiiiiiii :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Ügyi vagy nagyon:) Kezdek rád büszke lenni:)

Nita merre van hogy nem jön???

Kép
csucsu05
 
 


hehehehehe :lol: :lol: :lol:

nem tudom merre csavarog :lol:
álmos vagyok :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Én is erlalszok mindjárt. Hál istennek Szabina mindjárt megy aludni és sajnos el kell őt altatnom:):) he he
Szóval hamarabb fog az anya aludni mint a gyerek:)

Kép
csucsu05
 
 


atika meg ebben a pillanatban ébredt fel,megyek is,késöbb jövök,ha nem akkor majd holnap :lol:
ja anyósék vasárnap elmentek,7végén jönnek haza!túráznak a tiszánál :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Atika adatlapja irtó cuki. Az a legjobb kép: elfáradtam. nagyon jó:) :)
És a leírás, hogy szeretem a függömyt tépni:) :)
De mi az , hogy egyedülálló???? Hisz van neki csaja itt a Szabina:)

Kép
csucsu05
 
 


csóri gyerek ugy aludt el a babakocsiba :lol: :lol: :lol:
imádja a függönyt rángatni,egyszer letépi,az tuti :lol: :lol: :lol:
ja bocsi tényleg,majd kijavitom :lol:
majd csinálok róluk közös smárolós képet :lol: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megyek pápá :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Szia :) Megyek én is aludnia csajszival:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok itt vagyok!
ma körmösnél voltam délelőtt és későn végeztem!
Kinél lesz buli? :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt :lol:
nem buli lesz,csak dumcsizni kéne már :lol:
atika tegnap 3szor kakkantott bilibe,pelusba egyszer sem bibiiiii :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jó reggelt:) Milyen szép időnk van mi,?:)

Atikának : Hatalmas gratula:) Szabina is igy kezdte. 8hónaposan bilizett. Aztán valami történhetett mert látni sem akarta sokáig a bilit.
Na de most:):) már ő is használja. Persze néha még a peluskell. pl: ma amikor ilyne trágya idő van. Mert jó időben magától tépi le a pelust.

Kép
csucsu05
 
 


Nita: Mondtam nem lesz buli. "csak" a Nóriékat próbáltam átcsalni péntekre. Már ha az idő is jó lesz.

Kép
csucsu05
 
 


amikor 2napja legelöször belekakilt,akkor annyira tetszett neki,hogy hangosan kacagott :lol: :lol: :lol:
azóta nem,de a lényeg,hogy legalább nem a pelusba nyomja :lol:
kiváncsi vagyok mikorra szabadulunk meg a pelustól,bár nem sürgetem.ha azt látnám,hogy nem szereti a bilit,biztos nem fogom eröltetni neki! 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Ez tényleg nehéz ügy. Mert én sem erőltettem neki anno abilit ő akarta és mégis utába daccolt a bilivel.
Na de iylen volt a fürdés is. Most mikor elköltöztünk és kórházba mentem akkor nem akart fürdeni. Nem erőltettem. A csapban viszont büszkén fürdött. na mondom ebből mi lesz? Úszott minden nap a fürdőszoba. Aztán jött magától a kádba. Tegnap keeken másfél órát fürdött:):)
Szóval ki tudja lehet szobatiszta lesz Atika 1évesen. Hallottam már ilyet:)

Kép
csucsu05
 
 


csapban fürödni??? :lol: :lol: :lol: nem semmi a kiscsaj :lol:
hát most próbálom megtanitani a kaka szóra,megmutatom neki mindig a bili tartalmát. :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Hú te milyen vagy?? Mutogatod a kakát?? :)
szegény gyerköc:)
nem elég, hogy megküzd vele de még szagolja is?:)

Hihetetlen milyen hideg van kint. Aki most nyaral azt sem irigylem. Pláne a balcsin mert ilyenkor nem lehet csinálni semmit. Már annak aki nem ott született.

Kép
csucsu05
 
 


nem megszagoltatom vele,csak megmutatom neki :P :lol:
ja tettem fel egy videót atikához,a csicsi videóklippjét!halálos az a kiscsaj :lol:
jön a tél 8) azért nem bánnám,ha nem ilyen isö lenne,mikor lent leszünk :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Állitólag jön a meleg mert hétvégére már 30fokot mondanak. Bár , hogy ebből meleg lesz én kétlem. Nagyon hideg van. Lánykám meg olyan jól alszik ebben az esőben. Most voltam bent a szobájában még hortyog is:)

Kép
csucsu05
 
 


atika is húzza a lóbört :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Pénteken hoztok szánkót???
:)

Egyem meg Atikát. :) a gyerekek imádják amúgy ezt az időt.

Kép
csucsu05
 
 


persze,viszünk! :lol: :lol: :lol:
éjfélkor,3kor,6kor fent volt!jó éjszakám volt :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?