Új privát üzeneted érkezett!

Ülök a gép elött és azon gondolkodom, hogy álmos vagyok-e vagy sem! Jó dilemma mi??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nem mondod, hogy pont most laptetüzök????????????? Jól megjosoltam! Pedig egyébként nem igen éllt szándékomban! De ez van! bejön az élet mostaság!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


LAPTETUUUUUUUUUUUU :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Az ám!!!!!!!! Így éjnek évadján! Jó mi??? És az még hadján, hogy laptetű! De ilyen mondattal kezdödik!!!!!!!!!!!!! Ez kész káosz!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: NEKEM AZ ELOBB VOLT UGYHOGY NEM AJNALOM TOLED :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Azért ugy utolag visszanézve épp azt nézem, hogy nincs e benne helyesírási hiba, mert ha igen akkor addig fel nem állok a gép elöl mig nem gyártok egy ujjab laptetüt! És azt helyesn írva! De ugy látom van benne híba! De ennyi azért talán kell nem????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem gond :wink: mostansag akkor jo a geped?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


OKé! ari vagy! De ezt a mondatot vagy 5x olvastam el mig leesett, hogy mi van odaírva!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Lehet, hogy kissé fáradt vagyok, de semmi kedvem alukálni :roll: :lol: :wink: :x :shock: :lol: 8) :o :) :D :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Az nem gond...en mindig hibazok :lol: es amugy se jon erre a kutya se rajtunk kivul :lol: :lol: :roll: :? Vgy megis akkor irjon maaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Aha jo a gépem! És tudod min gondolkodok még??? Szerinted mit szolna Pendi is meg a Zsuzsuka is, ha most felhívnánk öket, hogy jöjjenek gépezni??? hihihihi mondjuk lehet nem dijjaznák az ötletet, de igy megtudhatnénk milyen lehet álmosan a hangjuk! Bár lehet, hogy igy mérgesek lennének! Na jo gyerekes vagyok mi?????????????????????hihihihihihi

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na ja Ma De mégis mikor szeretnéd? Most rögtön?? Vagy ráér reggel is?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


En aludtam delutan vgy masfel orat :oops: :oops: :oops: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


olyan jó igy beszélgetni! Végre! És nem az üresbe írok, hogy majdcsak elolvassa valaki! De azt is csak reggel! És csak megint este kapok választ! Ez most igy tetszik nekem! Tényleg amugy pocika nem fáj?? mert írtad, hogy szurkált ma???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


írigíellek a délutáni szunyáért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote="nócika"]A írta:nócikaha jo a gépem! És tudod min gondolkodok még??? Szerinted mit szolna Pendi is meg a Zsuzsuka is, ha most felhívnánk öket, hogy jöjjenek gépezni??? hihihihi mondjuk lehet nem dijjaznák az ötletet, de igy megtudhatnénk milyen lehet álmosan a hangjuk! Bár lehet, hogy igy mérgesek lennének! Na jo gyerekes vagyok mi?????????????????????hihihihihihi


Ez jo otlet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ugy ennék valami nyalámbságot! De nem tom it is kéne! Mondjuk van lent csokis puding olyan mint a danett de nem az hanem valami lidl-s fajta! Mondjuk egész fini csak az a gond, hogy a hütő lent van! Szal 14 lépcsöfok választ el minket egymástól, de lehet leszaladok! És elnyalogatom, ha már apácska ugyis alukál!!!!!!!!!! Jobbhiján ez is jó lesz!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote="nócika"]o írta:nócikalyan jó igy beszélgetni! Végre! És nem az üresbe írok, hogy majdcsak elolvassa valaki! De azt is csak reggel! És csak megint este kapok választ! Ez most igy tetszik nekem! Tényleg amugy pocika nem fáj?? mert írtad, hogy szurkált ma???


Az a petecskem volt :lol: :lol: :lol: 8) 18mm-es volt hetfon 8) yeeeeeeeeeeeh :lol: :lol: :lol:

Amugy nem faj semmim :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


NOs Te hívod mondjuk akkor Zsuzsukát és mondjuk Pendikét is! Ez fain! Bevállalod???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


En ma ettem danett-et csokisat 8) :lol: szeretem ngyon meg van vanilian is 8) Most meg sajtos parizsit,fott tarjat,sajtot hagyamt kenyeret ettem 8) :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az a petecskem volt :lol: :lol: :lol: 8) 18mm-es volt hetfon 8) yeeeeeeeeeeeh :lol: :lol: :lol:

Amugy nem faj semmim :roll:[/quote]

Na az tök jó!!!!!!!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Amugy ez most idézet akart lenni ez csak proba volt! Ti hogy csináljátok? Én még sose raktam ki igy idézetet hogy kell ezt lépésről lépésre? Nekem ez nem sikerült! Leírod? :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hüha! Ez böséges vacsi volt vagyis éjjeli ebéd! Vagy minek nevezzem! De ez mind finike! Amugy én nem szeretem a vaniliát! Csak a csokisat!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote="nócika"]N írta:nócikaOs Te hívod mondjuk akkor Zsuzsukát és mondjuk Pendikét is! Ez fain! Bevállalod???


Persze azert akarod te Pendit hivni mert o mar levan halkitva mi :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsu meg levenne a fejem holnap :? :lol: :? :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="nócika"]A írta:nócikamugy ez most idézet akart lenni ez csak proba volt! Ti hogy csináljátok? Én még sose raktam ki igy idézetet hogy kell ezt lépésről lépésre? Nekem ez nem sikerült! Leírod? :oops: :oops:


Ha pl igy az egesz szoveget akarod akko a jobb oldalon az iras amihez szeretnel hozzaszolni ott van "idezet" na arra ranyomsz es mar be is tette a szoveget aztan kihagyok 2sort es irok mint most....ez az egyik.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A masik amikor egy bizonyos nyoveget igy vegighuzva az egeret besotetited aztan mented...szovegmasolsz vgy....es akkor van itt ao irz felette olyanok,hogy: B i u idezet kep link....na ott raklikk a idezetre utana bemasolod a szoveget es megegyszer az idezetre nyomsz :wink: Ha nem vgy bizto benne,hogy sikerult el ne kuld el csak siman az elkuld melletti elonezet-r e klikkelj es akkor megmutatja,hogy s nez ki amit irtal es ha jo akkor mehet a elkuld gonm :wink:

Tyu ertheto voltam?! :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


jah ezt is megmutatom
[quote]E írta:z böséges vacsi volt vagyis éjjeli ebéd! Vagy minek nevezzem!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na most eltuntel :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


En kikapcsolok mara joooo ejt :wink: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

élvezt volt végigolvasni az éjszakai termést! :lol: :lol: :lol:

Jó sokáig fenn voltatok! :lol: :lol: :lol:

Bridget
Úgy tűnik már ismersz! :lol: :lol: :lol:
[quote]P írta:ersze azert akarod te Pendit hivni mert o mar levan halkitva mi

Persze, hgoy le van halkítva. :lol: :lol: :lol: Pendi nem szereti, amikor a kissé spicces barátnője éjszaka akarja megbeszélni vele, hogy másnap mit vegyen fel. Volt rá párszor példa, és azóta óvatos vagyok a telefonnal. Aki olyan, és nagyon fontos, az megtalál a másikon vagy a páromén. Szóval jó kis éjszakátok volt. :lol: :lol: :lol:
Már megint vérzel? ! :shock: :shock: Ezt tényleg nem értem. VIsszintben semmi, és amint felálsz vérzel. Mondjuk itt is érvényesül a gravitáció, de az a fura, hogy még mindig vérzel. Ma mégy dokihoz ugye? Várjuk a híreket.

Nócika
Tudtam, hogy rád számíthatok, és akár a testeddel akadályozod meg, hgoy felszálljon Bridget gépe azelőtt, hogy találkoztunk volna. :lol: :lol: Tényleg össze kellene hozni. De mint írtam, én most lagziba megyek. Nősűl a kollégám. Nem sok kedvem van menni, de illik. Na nem baj, majdcsak meglesz az is. Vasárnap meg dolgozom. Úgyhogy nem is maradunk sokáig a lagziba.


Na megyek tusolni, meg készülni. Megyek dolgozni. :? :?
Ja és valószínűleg elromlott a hőmérőm, mert a tegnapihoz képest fél fokot esett a hőm, és szerintem ez nem lehet. Bár ki tudja..... :roll: :roll:

Na puszi nektek!
Vendég
 


[quote="bridget0801"]
írta:
bridget0801
Zsu meg levenne a fejem holnap :? :lol: :? :oops:


Hát nem harapok én, csak kicsit csípek :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


NA szépen írtatok tegnap este, nem mondom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én délután alukáltam háromnegyed órát, aztán anyucival dumcsiztam, hogy megyünk hozzájuk szombat-vasárnap és én főzök nekik fini lecsócskát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aztán jött apa.... mentünk nyuszit etetni, aztán vacsi és irány ágyikó..... apa meg 10 perc után már aludt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Pedig lett volna kedvem pudingozni :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi drága!
Nagyon örülnék én is, ha ösze jönne a talink, mielőtt Bridg vissza megy :wink:
Csak találunk egy kósza időpontot, ami mindenkinek jó :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
Nagyon kíváncsi leszek, hogy az új doki mit mond majd :?: :?: :?: :?:
Én este hétig dolgozom, de msn-en leszek :idea:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jo reggelt 8)
Eloszor is esett jo sokat az eso :evil: Aztan kimentem reggel cserelni is mert ugye meg mindig verzem :roll: :? Most anyum felhivta az o nogyogyijat...de az mar nem tud vallalni ma viszont holnap az x.yhoz menjek be 8-9kozott etgyomorra :shock: Hat gondolom o mar egy kaparasra benevezne 1bol :evil: ahhh nem megyek igy :roll: tenyleg gaz ez itthon :roll: ott barmi van megyek es kesz...lehet kikell varnom a sort de megneznek :roll:

Ma 37.15 a hom

Nem megyek uj dokihoz a csavot hivom aki ellatott :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Éljen a határozottság!!!!

Tessék kikérni másik doki véleményét is!!!!!!!

Értsd félre!!!!:DD

Amikor odanyúlsz, én jobban szétnyitom.
Remegek, bár tudom, gyengéd leszel.
És ha kiveszed, csak ámulok, mekkora
volt bennem!
-Nem is kellett volna úgy félnem a
foghúzástól!

Gyengéden az ujjaim közé veszem,
ajkaimhoz emelem, nyelvemmel finoman
kitámasztom, óvatosan ráharapok, és ha
jól csinálom, kijön a mag.
-Kérsz te is szotyit?

Szeretem a számba venni, ajkaim és
nyelvem gyűrűjébe fogni, és szívni, míg
a számban nem érzem a kiáramló nedvet.
-Ez a szívószál.

Alig várom, hogy együtt ágyba bújjunk,
hogy meztelen testemen érezzelek, hogy
mindenhol hozzámérj! Fázom nélküled!
Kellesz nekem...
-...pizsamám!

Simogatsz, becézel. Érzem, hogy a lábaim
között egyre nedvesebb vagyok. Lassan
hanyatt döntesz az ágyon, és vetkőztetni
kezdesz.
-Végre tiszta pelenkát kapok!

Éjjel bejössz a szobámba, hallom, hogy
itt vagy, tudom, hogy meztelen testem
nézed, és tetszik, amit látsz! Alig
várod, hogy nekem ess, igaz?
-Szemtelen szúnyog!

Ugye, várod, hogy belédhatoljak, hogy a
nyelvem a testedhez érjen, és együtt
elmenjünk? Akkor fűzz meg, hogy járjak
veled!
-Jó cipőd leszek, ígérem!

Nagy, és vastag, megőrülök érte, hogy a
kezembe, a számba vegyem! Pedig tudom,
hogy nem szabadna, talán meg fogom
bánni, de nem érdekel, úgy vágyom már..
-...arra a hamburgerre!

Reggel, amikor felébredek, első
gondolatom te vagy, csak rád vágyom:
-kávét mindenáron!

Kellesz nekem! Ágyba akarlak dönteni, a
hatalmamba keríteni, megizzasztani, hogy
remegjen és égjen a tested!
-Csak arra gondolj, hol kaptad el az
influenzát.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote] írta:ljen a határozottság!!!!

Tessék kikérni másik doki véleményét is!!!!!!!

Értsd félre!!!!Very HappyD


Na ezt most nem ertem :? :lol: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az értsd félre már a vicchez tartozik!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, és nagyon szép peteérésed van :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Csak tudnánk, miért vérzel még mindig :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jah nem tudtammit jelent :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Peteeres az bezzeg van szep nagy tuszocskevel :twisted:
Hogy mitol verzek sosem tudjuk meg mert nem tok sehova se bejelentkezni :roll: :? :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mentem pedikuroshoz 12-re aztan talan Kittyvel talizom mar vegre :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó szépülést!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Itt vgyok...baj van es ismet okosabb lettem :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hat akkor kezdem :idea: Elmentem az ugyeetbe a Baross utcaba....ahol mar telefonon barinom beszol es mondtak 2ig van ellatas de ha surgos 3ig mehetek.fel 2re ott voltam mire kozli a no menjek vissza holnap :shock: :evil: :x :x :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: mondom neki direkt belett szolva meglett kerdezve es azt mondtak johetek :twisted: erre mar nem is vitatkoztam sirva kivonultam...hivom barinom,hogy nem fogadnak...erre azongya majd minnya betelefonal :evil: mert o beszelt veluk :arrow: visszahiv barinom menjek vissza fogadnak :? :arrow: visszamegyek 2orat vartam kint en voltam az utolso bar szoltam a nonek felidoben,hogy nekem nem problema varni de ugy megindult megint :roll: hogy a wc-rol azt sem tudtam hogy jovok ki :x mert ahogy beraktam a tampont mar csopogott is at ugyhogy tampon megint ki ujabb be...elotte tisztalkodas...osszevereztem az egesz wc-t 2* is :evil: azt sem tudtam,hogy jutok ki a wc-bol :? :oops: Szolok a noverkenek de nem hatotta meg kialltam a sorom en voltam mondom az uccso 2orat ultem ott... :? :x :x :twisted: a doki egybol mondta vizgalat utan,hogy o visz engem magaval es,hogy etgyomorra vgyok-e mg ar akkor ne is igyak :? :roll:

Elvitt ultrahangra...ahol azt mondta egy picit varnom kell....2 es fel ora mulva behivtak :twisted: ahol is lkezdte 1doki aztan jott az enyem...es o meg hozzott egy harmadikat is....es atelemeztel az uhu-t vgy 15percen keresztul. :roll:

A helyzet a kovetkezo:
1.A verzesemet a mehben talalhato POLYP okozza...igy eu.kararasom lesz :( De mivel mar cak az ugyelet vegezne el mivel fel 7volt mire vegeztem ezert inkabb holnap reggel 8ra megyek :roll:

2.A MYOMA-mat is megnztek jobban :roll: az egyik sajnos igen az egyik mivel 2is van mostmar!!!mindketto a meh hatso falan helyezkedik el ezaltal el van deformalodva a mehem :( a doki azt mondta lehet ettol nem esem teherbe :roll: es azt is mondta,hogy amig ezek ott vannak ne i vallaljak babat mert nem tudom majd kihordani :( Az egyik 36mmm-es a masik az 20mm-es es a 20mm-es bljebb van mint a masik :roll:

A mutet megoldhato 90%-os tuti siker...viszont 10% ban bennevan,akar az egesz mehem is kikell venni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Most beszeltem emberrel o meg megint csak masik dokihoz kuld a uhu-s fotokkal...mert ngyon aggodik,hogy nehogy baj legyen meg,hogy biztosra menjunk :roll:

Viszont reggel 8ra megyek be az eu kaparasra ahol eltavolitjak a polipom :( Meg sok erdekes dolgot mondott de most nincs mar erom rrol x-edszer irni meg beszelni majd talan holnap :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Punikák!

Brid! Elösször is hozzád kell írnom, mert egy hatalmas bocsánat kéréssel tartozom neked! Nem akarok mentegetözni, de ez a köcsög gép vagy nem tudom a babanetem nem jó, mert amint sokat írok azonnal nem küldi el a szövegem és ledob az egész rendszer! :twisted: :twisted: :twisted: Szoval tegnap mikor már 3x-ra is eljátszotta ezt velem akkor kinyomtam a gépet és nem volt kedvem ujrainditani ezért elmentem tyutyukálni! Szoval ne harizz! Ja meg azért se harikázz rám, mert igértem azt a fránya dokiszámot és basztam elküldeni, mert elfelejtettem! Szooval ezért is sorry! Na meg olvastam amit írtál és meg vagyok rökönyödve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A myoma miatt én is nagyon aggodnék a helyedben, bár az a 10% nem sok, de az a baj, hogy benne van a pakliban és ez már böven elég a jó kis aggodáshoz! De ha bármire is szükséged van szolj és segitek! Értsd bármire!!!!!!!!!!!! :wink: Nem tudom fent vagy e még de ha igen jelezd nekem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! még egy kicsit vagyok! Várok! :wink: :shock: [/quote]

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Vgyok meg persze :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi drágaságom! Tudom te most keményen nyomod az ipart, de jó, hogy azért igy indulás elött mindig be tudsz lesni! Igen amugy emlékeztem, hogy mentek a lagziba! :wink: Mi is megyünk lagziba agusztus 16.-án Bicskére az unokatesomékéra! Az is jó nagy ramazuri lesz az tuti! Bár nem tudom, hogy hány fös lesz de tuti nem kicsi, mert nincsenek kevesen pláne rendörök és egyébként határörök voltak! :lol: :lol: Szal gondolhatod! Szoval azt a bulit meg megejtjük mindenképp,!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Drága Brid barinöm! Ugye nem harizol a tegnapiért???? remélem ma nem lesz baj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Drága Zsuzsukám! Na akkor bizti naon jó lesz az a lecsó ott anyudéknál! Saját termés? vagy ök nem szoktak veteményest csinálni? Nálunk láttad van! Idén mondjuk se paradicsom se paprika nem lett palántázva! Én is imádom a lecsot! Kérek majd ÉNIS!!!!!!!!!! Amugy nagyon jók azok a kis szövegek! Olyan jokat kuncogtam rajtuk! Tetszettek nagyon! Íjeneket írhatsz sokat!!!!!!!!! Na meg az elmaradhatatlan vicceket is!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csajok! Mi ma olyat pudingoltunk apával! Hoz az csak na! Szegény bent volt velem mig fürcsiztem mondjuk már akkor rögtön tudtam, hogy itt lesz valami! És épp akkor ecseteltem neki, hogy barnázok meg minden és ez már nem a bacika meg a gomba miatt van hanem azért mert most lehetne babykét pudingozni! Szoval mikor már ott voltunk akkor belém akart menni, de én nem engedtem, mert azt mondta doki bácsi, hogy most inkább ne mert a gyogyik hatására vérbajt kaphat a pici! Szoval egy kicsit elkenödött! :( Szegénykém sajnáltam, de ez van! Félek! :( :roll:

Amugy van még egy fasza hírem! Lehet, hogy 2008 december 31.-ével megszünik a munkahelyem! :? :wink: Szoval most aztán 1000-rel a babára kell startolnom mert én nem akarok az utcára kerülni! Az tuti!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?