Új privát üzeneted érkezett!

Cat!
A 24-et én is néztem
Imádom.
De én megnéztem angolul. Nem bírtam kivárni.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Asiye!

Gyönyörű baba!
Nagyon irígyelnélek, he nem lenne nekem is egy ilyen pici unokahúgom. Sára ma két hónapos. És augusztus elején jönnek hozzánk egy hétre. :D Nekik idén ez lesz a nyaralás. Már nagyon várom.
Gondolom Te is, hogy élőben is láthasd Zümrát.
Ezek a nevek nekem kicsit idegenül hangzanak, de nagyon szépek. Biztos azért idegenek, mert Tőled hallom először őket. :)

Azért a sok munka mellett pihenj is! Tudod, az kell a babának.
Minden nap le kell írnom Neked, hogy ne feljtsd el?! :) :wink:
Vendég
 


Hát remélem, hogy nagyon jót.... akkor nem bánom.... és már hányni is úgy szeretnék :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Zsuzska!

Szívesen.
De ne a törülközőt dobd be, hanem valami szexi dologra gondoltam. :wink:

Cat!
Milyen jó lesz neked, babázhatsz egy héten keresztül. A kis Sárával.

Asiye!
tessék pihenni is.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Zümra..
Nekem egyre jobban tetszik. :wink: :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami!

Mi felirattal nézzük. Ez a 6. évad. A hetediket még el sem kezdték forgatni a forgatókönyvírók sztrájkja miatt.
De állítólag lesz egy egy órás film is, ami a 6. és 7. évad között eltelt időről szól majd.
Vendég
 


Kuszanna: hányni már én is örömmel hánynék:):) Legalább tudnám mitől hányok:):) És ennek még örülni s lehet:)

Kép
csucsu05
 
 


Asiye!
Tündéri Zümra..... szép neve van.... van jelentése?

Pici!

Oksika, most épp rászántam magamat, hogy bedobjam az ágynemű huzatot a mosógépbe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cat!
Már nagyon várom a Titok DVD-t, még nem sikerült megszereznem :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye nagyon édes a picilány :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Zsuzska!

Szerintem a törölközőt is bedobhatod. Pontosabban ledobhatod, ha nincs rajtad semmi alatta. :D Hátha tetszik majd Apának. :D

Tegnap nekem is fájt a jobb petefészkem. Legalábbis azt hiszem az volt. Mondtam is a férjemnek, hogy ez a legjobb fogamzásgátló módszer, mert így tuti nincs kedve az ember lányának szexelni.
Meg is jegyezte, hoyg ez egy kicsit lelombozta, de a babáért mindent. Még így is hajlandó bevetni magát. :oops: :wink:

Nem tud feltenni valaki egy képet, ahol rendesen látszik, hogy hol helyezkedik el a petefészek? Nem csak olyat ahol le van rajzolva, hanem ahol a testen belül van rajz. Értitek mit szeretnék?
Vendég
 


Ha nincs kódolva valahogyan, és kell valakinek, akkor szeptemberben, ha jöttök hozzánk, majd megbeszéljük mit tehetnénk, hogy mindenkinek meglegyen a Titok.
Vendég
 


Cat!
Jaj, de jó lenne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cat!

Itt van sok jó felvétel.

http://www.ehd.org/movies.php?mov_id=5

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Magyarul van. csak át kell állítanod.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


felkeltek a fiuk,és kajásak, nem tudok most válaszolni, majd jövök :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Nemlajos!

Nekem Benivel szerintem minimum a 12. hétig voltak olyan mensi szerű görcseim. paráztam is rendesen. Azt hittem mindeig, hogy most mindjárt meg fog jönni. De az ovos megnyugtatott, hogy ez természes, a méh növekszik.
de állítólag az erős görcs nem jó. Olyankor kell a magnézium.
Vendég
 


Úúúúúúúú, 24, hát én azt imádom!!! Meg is van mind a 6 évad (bár a 6. most éppen nézhetetlen), Jack Bauer nekem az etalon!!!:)

Képzeljétek, egy lánynak ezt írták az uh után:
"CRL: 0,32 cm szívműködés biztonsággal nem ítélhető meg. Az uterus üregében egy embryo ábrázolódik. A petezsák szabályos alakú, centrális elhelyezkedésű. Ép szikhólyag látható....

Dg: Missed ab. felmerül.

A mért biometriai adatok alapján: Grav. s. 5/6.

2008. 07.25-én uh kontroll"

Szegény, most tök beparázott.
Én nem is értem, hát mi van, ha elmérték a gyereket, és most éppen annyi, amennyinek látszik, akkor még nem is kellene szívhang! (mert elvileg már a 7. héten van, de mi van, ha késői a pé?)
nemlajos
 
 


Na én menni alukálni, majd jönni vissza!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nemlajos!

Ma volt az UH, vagy ez még a pénteki?
3,2 mm alapján még csak 5+5 vagy 5+6 napos babó. És ilyenkor még nem feltétlenül látnak szívhangot. Úgy tudom azt inkább csak a betöltött 6. hét után. És csak jobb géppel.

Lehet késői péd volt. Én legalábbis arra gondolok.

Ezt tegnap olvastam:

" Mi történik, ha nincs peteérés?

Az ösztogének mennyisége normális esetben a tüszőrepedés előtt éri el maximumát és serkenti a luteinizáló hormon (LH) termelését. Ehhez viszont az ösztogénnek el kell érnie egy bizonyos mennyiséget. Előfordulnak olyan ciklusok, amelyekben ez a mennyiség csak lassan kerül megtermelésre de a megadott határt nem éri el. Ezután leesik az ösztogén szintje a szervezetben, ami kiváltja a vérzést. Ebben az estben inkább a könnyű menstruációs vérzés jellemző.

Egy másik lehetőség, hogy a méhnyálkahártya ebben a meghosszabbodott ösztogén-termlési fázisban annyira megvastagszik, hogy nem bírja tartani önmagát, és ez vezet a vérzéshez:

Egy teljesen megérett petesejt tüszőrepedésének kimaradása egészséges, normális peteérés mellett
A ki nem szabaduló érett follikulus állandó ösztrogéntermelésével nagyon vastagra növesztheti a méhnyálkahártyát. A méhnyálkahártya fokozatos növekedésével végül egy aránytalanság jön létre a méhnyálkahártya ösztrogénigénye és a follikulus ösztrogéntermelése között. Ez a probléma a nyálkahártya levérzése révén oldható fel, így ekkor megjön a menstruáció. A follikulusperzisztencia jelenségének jele a jóval hosszabb ciklus, mint normális lenne, amely pecsételö vérzéssel közeledik a végéhez, majd egy sok szövetdarabot tartalmazó erős vézéssel fejezödik be. Az anovulatórikus ciklusok ezen formájánál tehát a ciklus végén egy relatív ösztrogénhiány lép fel (hiszen a megnövekedett méhnyálkahártya többet igényelne), amely a méhnyálkahártya lebomlásához és kilökődéséhez vezet.

Mindkét esetben egy olyan vérzés lép fel, amely a normális menstruációhoz hasonló, de ezzel ellentétben feltételeznünk kell, hogy az éretten visszamaradó petesejt akár ez alatt a vérzés alatt is kiszabadulhat és a nő megtermékenyülhet.
Az is megtörténhet, hogy a ciklus során még annyi ösztrogén termelődik, hogy létrejöhet egy megkésett tüszőrepedés. A ciklus hosszabb lesz a normálisnál
."


És a lényeg szerintem az, ami vastaggal van írva.
Bár egy részét még fel kell dolgoznom az itt leírtaknak, de talán ez is lehet nálad.

Vagy ami még valószínűbb: NEM TUDOM!
Vendég
 


Nemlajos!

Szerintem az Uh leleteden ez a lényeg:
"Az uterus üregében egy embryo ábrázolódik. A petezsák szabályos alakú, centrális elhelyezkedésű. Ép szikhólyag látható...."

A missed ab felmerül pedig azért van rajta, mert pár hónapja már megtörtént, most is volt vérzés, és legfőképpen azért, hoyg magát védje az orvos.
Vendég
 


Nemlajos!

A lényeg pedig nagyon jó a leleteden. Ennél jobb nem is lehetne, a valóban 5+6 napos a baba!

Még jó, hogy három részletben sikerül leírnom amit szeretnék. :oops:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

HÚÚÚÚÚÚÚÚ
Hát, ez a sok irományt képtelenség teljes egészében átolvasni!! Hogy ti mikre vagytok képesek!! :wink: :lol: :lol:

Na, én délelött meglátogattam a leendő gyakszis helyemet, így legalább mér nem lesz teljesen kínai a helyzet és a hely! :lol: :lol:
Addig Dani az egyik ismerősünkkel volt, aki egyben lovas oktató is, és hát ez fogadott:
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/d ... vnjQqe8kQu

2 napja még hallani sem akart arról, hogy felüljön a ló hátára, most meg.....

Most épp alszik az úrfi, de ha felébred megyünk Szombathelyre a kalandvárosba. Imádják a gyerekek, de nem is csodálom, hiszen ez egy hatalmas játszótér asszem 52 játékkal: mászókák, csúszdák, homokozó stb.
Majd csinálok képeket és ha hazajöttünk teszek fel. OK?

Addig meg rakok felnektek a tegnapi játszóterezésről:
Kép
Kép
Kép


Mindenkinek nagyon szépen köszönjük a névnapi köszöntéseket!!! Aranyosak vagytok!!!

Asiye!
Nagyon szép ez kislányka!! Reméljük neked is nemsokára hasonló gyönyörűség fog a karjaidban alukálni!! :wink:

Pici!
Gratu a szép nagy petécskéhez!! Remélem ha már ilyen nagyra érlelted, akkor be is költözik babóka a pociba!! :wink: :lol:

Bocsi, hogy a többieknek nem írok most külön!!
Majd még jövök!
Szép napot!

Kép
oriandy
 
 


Andy!

Dani nagyon ügyes!
Rendszeresen akarod vinni lovagolni?
Én úgy hallottam, hogy 4 éves kor előtt nem ajánlják, mert a csontok még annyira képléknyek, és eldeformálódhatnak.
Később viszont csak pozitív hatásai vannak.

Beni is nagyon szereti a lovakat, de ő csak nézni egyenlőre.

Még azt mondod, hogy Dani nem csajozik? Nem úgy néz ki a képen. :D

Várjuk a délutáni fotókat is!
Vendég
 


Zsuzska!
Szép álmokat.

Nemlajos!
Én ezt most még nem értem.
Ezt nem neked írták, ha jól értelmezem??

Remélem jól vagy.

Andy!
Nagyon jók a képek.
Aranyosak vagytok.

Szép délutánt nektek.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Én félek a lovaktól.
Szeretem őket.
De nem merek felülni rá.
Pedig egyik rokonomnak Egerben van lovas sulija. :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami, nagyon jó ez az oldal :lol: :lol:
Az én lányom is imádja a lovakat szeretne lovagolni is meg még sok mindent de mi nem győzzük anyagilag :twisted: :twisted:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Cat!

Hogy rendszeresen viszem-e Danit lavagolni? Hát, most szinte minden nap menni akar, de igazából ez volt a 2. nap hogy rá is mert ülni. Ma már mondjuk le sem akart szállni a lóról, de jött egy másik gyerkőc is, így le tudtam imádkozni róla. Nem tudom, hogy ez valóban így van-e a csontokkal, de az biztos, hogy annyit nem fog rajta ülni, hogy baja legyen. :wink:
Ez nálunk ám most csak max napi 10 perc és az sem egyhuzamban, sőt most Andika (a lány aki lovagoltatja) elmegy nyaralni, így ha ki is megyünk a lovakhoz, felülni nem fog. Na meg ez úgyis csak addig megy, amíg jó idő van, mert esőben, és hidegnem már nem megyünk. Amúgy nem is fogom neki eröltetni a lovaglást. majd ha akkora lesz és ő mondja hogy akar járni rendszeresen, akkor mehet. :wink: :lol: :lol:
De az már bizti hogy szereti a lovakat. :wink: :D :D :D

Lányok!
Szerintem lemaradtam valamiről!!!
Mikor és hol lenne tali??

Kép
oriandy
 
 


Andy!

Tali nálunk szeptemberben valamikor. Vagy máshol, ha az a jobb.

Te fogászati asszisztens leszel, így van egy kérdésem.
Bejlentkeztem fogorvoshoz csütörtökre. :roll:
Van két fogam ami már nagyon rossz, és nem tudom tovább halogatni. Mivel pém talán (?) ma van, így akkor még semmi baja nem lesz a picúrkának a röntgentől és az érzéstelenítéstől sem, ugye?
Ha pedig lenne, akkor úgysem ágyazódik be a baba...

Jó lenne valami kifogást találni, hogy miért nem tudok megint elmenni, de az az igazság, hogy nincs értelme.
Vendég
 


Picimami!

Én is imádom a lovakat! Csak ne kellejen rájuk ülni. Nem érzem magam biztonságban. De szerinetm az egyik legokosabb és legkedvesebb állat a ló. :)
Vendég
 


Valahogy úgy érzem, hogy most el kell mennem fogászatra, mert utána nem lesz esélyem sokáig.
És a nagy dolgok előtt lehet, hogy nekem ez van megírva.

Még csak egyszer húzták ki a fogamat, de az az esküvőnk előtti este történk az egri fogászati ügyeleten. :shock: Senkinek nem kívánok hasonlót! És akkor már 16 hetes terhes voltam Benivel.

Szerintem legalább az egyiket most is ki kell húzni. Talán ez pedig az jelenti, hogy jön a baba... :D
Vendég
 


Cat, ez nem az én uh-m volt, hanem egy másik lányé! :shock: :lol:

És a fogorvostól ne félj, most mondta a nőgyógyászom, hogy semmi hátránya nem lehet, de (ugyebár) már előtte is utánaolvastam, a röntgen az "vagy mindent vagy semmit", tehát ha ártana, a baba meg sem marad, vagy semmi problémát nem okoz.
nemlajos
 
 


Na megöttem.Hihetetlen mennyit irtok.Márk most alszik,lehet,hogy nekem is kellene!!?
Asiye: nagyon szép kislány és tetszik a neve. :)

Cat: menj el,hátha utábna ott lezs a baba. Nekem a legrosszab b fogászati élményem egy bölcsességfog kihúzása volt.1/2 óra helyett másfél óra lett :o a végén már eléggé kivoltam.

Márk ma nagyon aludzékony biztos az idúő miatt.
Cat: hajnalban szopizott Márk utána már a mi ágyunkban visszaalidt, majd egyszer csak el kezdett köhögni és kiböfizte az anyatejet.
Viszont azóta megint szopizott és semmi baja. A védőnő megnyugtatott, és Ő is mondta,hogy nem lehet allergia.

Pici: örülök az uh. eredménynek, most már hajár babó!!!

Apákat szépen le kell támadni!! :D :D
Vendég
 


Csináltam új vonalzót remélem jó lett :lol: :lol:

TESZT

Kép
Kép
minimano74
 
 


Cat!
Sajnálom, hogy menned kell fogorvoshoz.
De szerintem, inkább most.
Hisz ha már lesz picur, akkor is elküldenek és szerintem akkor veszélyesebb.

Utána olvastam a dolgoknak
Íme:
Szerintem már volt pé-m. Hisz a méh fala utána kezd el megvastagodni, hogy a megtermékenyült petesejt be tudjon ágyazódni. :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Szóval remélem, hogy a kicsi remélhetőleg már megtermékenyült.
És már zigóta. De ugye ezt még uh-n nem lehet látni.
Pé után 7 nappal éri el a méh falát.
És kezd beágyazódni 12. napig.
Innét kezd emelkedni az hcg szint is. :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Lányok!

HELP!

Most akarom megcsinálni a muszakát, és nem találom a receptjét!

Hova tűnt?
Vendég
 


Cat!
Én sajna nem emlékszem hogy itt lenne :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Gabi!
Nagyon szép lett az új vonalzód. :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sissi!
Apa, már napok óta keményen támadva van.

Ha fáradt vagy. Pihenj, te is
Puszi

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Leirjam újból? Én már a múlt héten megcsináltam :D egyszerüen isteni lett.

Most gyorsan felmosok de jövök újra.
Vendég
 


Nemlajos!

Ok, ok... Most már felfogtam amit írtál.

Ha más orvos és más gépen nézi az UH-ot, akkor lehetnek eltérések. Nem ugyanúgy mérnek. Ebben a korban pedig nem nehéz rosszul mérni, hiszen olyan picik.
Vagy csak rossz a gép minősége, felbontása amit használt, és azért nem látott szívhangot, azért mért rosszul.
Vagy tényleg lehetett késői pé. és akkor még pici baba a szívhanghoz.
De sajnos az is lehet, hogy nem fejlődött a baba, és...
Vendég
 


Cat: az 57. oldalon van a recept.Ha nem tudsz vmit irj
Vendég
 


Cat!
szSemmi baja nem lesz most picurinak, ha most "csak" Pé-d van!
Ha esetleg már megtermékenyült volna, akkor meg nem fog beágyazódni, de azért jobb lenne ha megemlítenéd a dokidnak, hogy esetleg babás is lehetsz!

Na lányok!
Én most lépek, hamarosan indulunk ide:
http://www.szombathely.hu/hu/turizmus+s ... vo/adat=12
Sziasztok!!!!

Kép
oriandy
 
 


Nemlajos!
Én pont ezt álmodtam egyik nap. Amit te most leírtál.
Jó érzés volt, mert ott volt a kicsi, de egyben félelmetes is, mert minden bizonytalan volt.
:roll:
Remélem jót jelent az álom.
Neked és annak a lánynak is szorítok

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Andy: nagyon jó lehet ott.Kár ,hogy Pesten nincs ilyen.

Nálunk msot a máltai játszóteret bezárták 1hétre :( pedig itt van a házunkkal szemben. Meheteünk egy távolabbiba.
Vendég
 


Andy!
Nagyon szép helyre mentek.
Jó szórakozást

Puszi

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 



Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sissi!
Milyen lett az lh teszted?
Csinálod még?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Mostanában bnem néztem,mert hamarosan meg kell jönnie.Ill. nem kellene. De nagyon úgy érzem,hogy megfog. :( Nem baj majd jövő hónapban.
Vendég
 


Asiye!
Köszi a linket,
Olyan hasznos. És érdekes.
Még nem kismamiknak is.

Légyszi, tegyél föl pocakos fotót. :wink: :roll: :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?