Új privát üzeneted érkezett!

Danipapája, Ági, DanibabaKépKépKép Úgy örülök nektek! Kép)))

SolyaKép ez klassz! a többiek is rakhatnának fel ilyen képet! Kép

Annamari: megvan a cukros eredmény: nemhogy magas, de még egy kicsit alacsony is. Ezt mondták. Ennek örömére magamba tömtem egy szaloncukrot! Kép Bár tudom, nem kéne, mert jelentem, 1 kilóval több vagyok, mint tegnap! És a pocakom is akkora, de akkora! KépKépKép

Répatorta: nekem fel sem tűnt, hogy a receptből épp a répa hiányzik! KépKép A hülyülés is a terhességgel jár?
shine
 
 


Shine,
a férjem anno azt mondta, hogy a terhességgel osztom az IQ-m. Kép
A te pocakod nem csak akkora, de akkora, hanem gyönyörű is. Igaz, csak belülről láttamKép.
solya
 
 


Sziasztok!!!

Daniapu, mégegyszer hatalmas gratula Nektek!

Solya, lécci add át szülinapos jókívánságunkat az ünnepeltnek! Szép kiscsaj!Kép

Most nincs valami sok időm, de jól vagyunk, nem sikerült elemiezni Zsombi csomójának struktúráját, mert túl kicsi. HA nem nő, akkor nincs semi baj.

Érdekes, nekem nem volt cukros lötyi. A dokim a tej+zsömlét javasolta. Persze a laborosokkal összevesztem ezen, jobban mondva ők vesztek össze velem, már majdnem sírtam is, olyan bunkók voltak. A dokimnak személyesen kellett lejönni és igazolni, hogy ő utasított a tejeszsömlére. Persze jól megforgatták bennem a tűt azután. Soha nem fájt még úgy a vérvétel.

Annamari! Mi van Balázzsal, visszamentetek már kontrolra?

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Shine, Solya!
Nekem meg azt mondta anyukám, hogy túl nagy a baba, nyomja az agyamat. Rendes, nem? KépKép

Solya!
Nagyon boldog szülinapot a Nagylánynak!!! Az újszülött képén tiszta öccse!!!

Balázzsal voltunk kontrollon, minden rendben, majd a szív-, vese-, gége-kontrollra el kell azért vinni, ez skarlát után rutin.
Kapott immunerősítő kapszulát, Broncho-Vaxom a neve és k.... drága. Lassan úgy érzem, hogy a gyógyszergyárak dolgozói az én GYED-emből élnek.

Jövő kedden autótulajdonos leszek!!! Kép (illetve trabant-tulajdonos Kép)

Annamari
muter
 
 


annamari,
lehet hogy véletlenülMátét tettem fel? Kép
Á, teszek a profilba miniMátét, hasonlítsd össze. Tűz és víz. Kép

Köszönjük a jókívánságokat!Kép

Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Solya! Gratulálok Sárának! (És neked isKép) Jók a képek!

Annamari! Még nem kaptam mélt, de majd most írok én! Kép

Shine! Nekem volt kajálós a 12. héten, aztán volt cukros vizes a huszonvalahanyadikon. A laborosok meg ritka hülyék lehettek, mert mindkettőt szokták, de különböző időben, nem látták, hogy még előrébb jársz? De tök jó, hogy jól sikerült a cécó ellenére is. (Nekem nagyon rosszak a vénáim, de két-háromhetente küldött laborra dokikám, és már előre féltem, hogy vajon eltalálják-e elsőre. Van egy nagyon ügyes laboros, de a többiek mindig újrafutottak...)
Ja, és legközelebb szólunkKép.

Szerintetek megérzik a csecsemők az időváltozást? Ma annyira raplis volt a fiam, hogy már kezdtem belefáradni, de aztán nagy nehezen elaludt. Nem a hasa fájt, egészen másként sírt, de nem lázas, és betegnek sem látszik. (Leszámítva, hogy kihányt egy csomó kaját a sok sírástól. Aztán persze rögtön éhes lett...) Apának szokott migrénje lenni, aminek egyik velejárója a hányás, remélem, nem az!!! Olyan kicsi még...
Fulescsacsi
 


Megcsináltam a profilt, de azért jól látható a hasonlóság és a különbség. Meg a zi, hogy pár napos korukra elég jól kikupálódtak. Kép
A baloldali Sára, a jobboldali Máté. Kép
solya
 
 


FCS,
kép tekintetében te sem panaszkodhatsz! megnéztem a profilod, tündériek! Kép

eldugultam...
solya
 
 


Szasztok!

Solya!
Nyaszóval.
Sára egynaposan pont úgy nézett ki arcra, mint Máté most. Szerintem. KépKép

Fcsacsi!
Igen, elfelejtettem mailt írni délben Kép Bocsánat. De már válaszoltam is!
Szvsz biztos, hogy nem migrénes a PiciFijad!!! Ilyen picik még nagyon könnyen hánynak! Balázs mikor kisebb volt és köhögött, folyton hányt az erőlködéstől. Egyszer éppen ebéd közben szoptattam (megtanultam a feje fölött enni, tányér mellettem), mikor elkezdett köhögni, majd kis idő múlva az addig elfogyasztott muníciót belehányta az ebédembe, aztán jóízűen szopizott tovább. Én valahogy nem voltam már éhes utána Kép.

Annamari
muter
 
 


Agi en is nagy gratula nektekKép

Shine: hogy vagytok, elmultak a rosszulletek?Kép Jartok valamikor felenk?

Solya: boldog szulinapot a kicsilanynakKép

orsoly
orsoly
 
 


Annamari,
értettem én elsőre isKép. Bettem a profilbaKép De azért tesók ám! Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk megbeszélni Kriszti jövö keddi mütétjét. Két éjszakát maradunk.

Solya!
Boldog szülinapot Sárának!

Puszi

Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Képcsere a profilban. Találtam egy új (régi) képet, Krisztiröl és Kriszti idegsebész orvosáról, ( professzor és kutató orvos is) még aug-ban készült. Ö operálta be a shuntot, és ö kíséri figyelemmel.

Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Solya: kösziKép Gratulálok a kislányodnak! Kép Egyezzetek meg Annamarival abban, hogy azért olyan nagy a hasonlóság, mert mindketten gyönyörűek! Kép

Fcs: szerencsére nem volt annyira vészes a dolog, bár a vénám nekem sem tuti. De a néni aranyos volt nagyon, hatszázszor is elnézést kért, hogy ennyiszer szúrt, mintha ő találta volna ki. KépNagyon édesek a szunyokálók! Kép

Csilla: drukkolok nagyon a jövő keddhez! Nagyon tündéri Krisztike! Kép

Orsoly: köszönöm, már jól vagyok. Rosszullét már a múltté. Kép Néha-néha egy-egy este előjön, de nagyon ritkán. Kép
Igen, megyünk még felétek, csak mindig rohanunk . De majd talizunk, jó?

Annamari: örülök, hogy minden rendben! Kép Biztos a többi vizsgálat is okés lesz! Kép Hétfőn megkérdezem V. dokit. Már fel is írtam a cetlimre, ugyanis már erre szorulok! Kép Enélkül mindent elfelejtek! Kép Az én gyerekem is nagy, úgy tűnik! Kép
shine
 
 


Sziasztok!

Csilla, nagyon helyes a kislányod és nem utolsó sorban a dokija is igen jóképűKép

No, nem akarok itt reklámozni, de raktam fel új képeket Zsombiról ide:
http://babanet.hu/album/main.php?album=169&page=4

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Csilla!
Tündéri Krisztike!!!

Solya!
Mint két tojás, komolyan!

Shine!
Köszi, ha megkérdezed, de az se baj, ha elfelejted, úgyis csak jövőre megyek mostmár.

Pirus!
Eszméletlen sokat változott Zsombi! Igazi nagyfiú lett!!! És az a fogmosás! KépKép

Balázs új szót tud: galamb ("aga"), ez az első g betűs szava. És úgy kepeszt a motorjával az utcán, hogy az én jó kis gyalogló tempómat simán tartja Kép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Mai körkérdésem: ti milyen nadrágpelenkát használtok? Amit eddig használtunk (Pampers), valahogy nem az igazi. Vagy a többiből is kifolynak a dolgok? Ezt most kaptuk, volt sok-sok belőle, de lassan alfogy, és lehet, hogy váltunk. (Méretben mindenképpenKépKépKép).

Csilla! Olyan édes Kriszti!És a doktorbácsi nagyon fiatal!

Pirus! Érdekes, én is a fogmosós képen olvadtam el! De a többi is csúcs. Mit is írtál, mennyi idős most? Tíz hónapos, ugye? Kész férfi! (Szabolcshoz képest mindenképpen.Kép)
Fulescsacsi
 


Fülescsacsi,
ilyen piciként nem adtam rájuk nadrágpelust, csak amikor már mászni, járni kezdtek. Addig sima Liberot használtunk, vagy a DM pelust. Nekem bevált.

Seftes Muter! KépKépKép
Annamari,
Balázs hogy van?
Azért a két tojástól messze vannak. Kép De tény, hogy tesók és ha fotókat mutogatunk róluk le se tagadhatják egymást, ha egymás mellett állnak, akkor viszont... Kép

Csilla,
köszi a köszöntéstKép Tényleg nem rossz az a dokiKép. Csak szőke. De milyen legyen egy svéd?Kép

Pirus,
megnéztem a reklámot! Kép Nagyon jóóóók! nekem a legjobban az tetszik, amikor Zsombi épp kezd belemásznia fényképezőbe!KépKépKép

Orsoly,
köszi, kösziKép

Shine,
kösziKép

És akkor a rossz hír: Mátém úgy tűnik lebetegedett. Tiszta takony volt eddig is, de tegnap este felszaladt a láza, ne mvolt veszélyes, csak 38,3 popsiban, de most is fekszik. És ami aggaszt, hogy az anyja torka is nagyon fáj és tegnap egész nap hányingerrel küzködtem.
solya
 
 


Sziasztok!

Fcs!

Daniella Pamperst használt amikor kicsi volt, amikor áttért a nadrágpelenkára, akkor Liberot használt.

A doki nem tudom hány éves, nem tudom megsaccolni. Márciusban találkozunk vele újra, (ha közbe nem jön valami), akkor majd megkérdezem.

Azért is akarom tudni a korát, hogy majd mennyi ideig tudja nyomonkövetni Krisztit. Itt a nyugdíjkorhatár 65 év.

Pirus!
Nagyon édes Zsombi!

Shine!
Köszi a drukkot. Ránk fér.

Annamari!
Balázs hogy van?

Solya!
Sajnálom, hogy betegek vagytok. Minket is kerülget a torokfájás. Kriszti köhécsel. Remélem ennyivel megússzuk, nem leszünk betegebbek.

A képen nem látszik jól, de a doki nem szöke hanem majdnem teljesen ösz.

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Csilla, csak nem akarod azt mondani, hogy ez a muksó, ott Krisztivel, egy vénember? Kép

Megy a drukk a műtéthez!

Lányok, köszönjük az elismeréseket, átadom a tulajdonosnak.

Solya, igen, éppen bele bébitaxizott a fényképezőbe. Hja, hány ilyen kép van a memóriakártyán. Egyszerűen, ha meglátja a fényképezőt, ezerrel teper, hogy megnyalogassa a lencsét.Kép
Gyógypuszikat átirányítottam Mátéra. Te is beteg vagy?
Annamari, és ti, hogy álltok skarlát ügyben?
Seftes Muter KépHi-hi, én is olvastam. Úgy látszik ettől az Évitől nem szabadulsz meg.

Fcs! Mi egy kitartó népség vagyunk. Mindig Pamperst használunk. Méretváltásnál szokott előfordulni, hogy kijön a pisi, mind a kisebbik méretből, mind a nagyobbikból.
Igen, Zsombi 10 hónapos, de 23-án már 11!!!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

A tépőzáras csodát nem nadrágpelenkának hívják?!

Köszi a tippeket, próbálkozunk, próbálkozunk...
Fulescsacsi
 


Fülescsacsi,
a tépőzáras sima pelus. A nadrágpeéenka az tulajdonképpen egy bugyi. Kép
solya
 
 


Legalább már ezt is tudomKép (Nem ciki egy év babaotthonozás után? - Napi cirka 20 tisztábatevés...)

Ma voltunk a könyvtárban! Illetve Apa volt bent, mi meg kint megvártuk. A lényeg: első metrózás. Mindig csodáltam a mamikat, ahogy ügyeskedtek a mozgólépcsőn a babakocsival, hát mi is megcsináltuk, bár Apára bíztam a dolgot, mert nekem olyan gyors a Kálvin téri mozgólépcső... Jó volt, na, bár tőlünk van egyszerűbb út a könyvtárba, de nem babakocsival, mert át kell szállni. Kár, hogy ilyen hideg van, akkorákat kalandoznék!
Fulescsacsi
 


Szasztok!

Fcsacsi!
Mi először Pamperst használtunk, de nem vált be, utána Babylove-ot (DM márka) egészen most októberig, azóta Libero, mert most épp az jön ki legolcsóbban KépKép Libero és DM nagy előnye, hogy hátul gumírozott.

Solya!
KépKépKépKépKép
Azért már szóltak be, hogy a Muter 2 t, de hogy seftes vagyok?! KépKép

Lányok, szerintem Fcsacsi tudja jól, a tépőzáras a nadrágpelenka, a bugyis pedig a bugyipelenka. Legalábbis én eddig mindenhol ezt hallottam. Sőt, most kimentem megnézni, mi van ráírva. Libero egyszerhasználatos pelenkanadrág.

SeftesMuTeR
muter
 
 


Fcsacsi!
Volt olyan széria, amiből gyakran kifolyt. A liberóból mindig. Mi is a Babylove-t használjuk, ebből nem szokott.
De hát nem volt nagy élvezet Andrist 5-6 naposan éjszaka pelenkázni, mert csuromvíz és jéghideg volt a gyerek. Azóta sem vettem Pamperst.
A Dorkának vettünk Huggies Newborn-t, ez elvileg védi a köldöksebet, bevettem a reklámot. Hát richtig a széle bizgette a sebét, a speckó kiképzés ellenére, úgyhogy inkább sima nagyobban adtam rá.

Pirus!
Nagyon drága a Zsombi. Már nem baba, hanem kölyök KépKép
És szép a lakásotok is, és főleg milyen rend van!!!

Csilla!
Szorítok!

Én is tettem fel, első közös digit. képük. (Solya, nem volt időm kiretusálni, nézd meg, aztán majd leradírozom a maszatot, meg kiszínezem a vörös szemet és kicserélem)
a.
angi
 
 


Angi,
Csúcs ez a kép!!! A maszatot hagyd ott, csak a piros szemét vedd ki Andrisnak! Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Annamari! Két órát nyomtuk összesen, ez volt eddig a leghosszab sétánkKép. Nagyon bevált a mellkagyló, egy szoptatás alatt összegyűlt 75 ml! Köszi!!!
Fulescsacsi
 


...leghosszabb...
Fulescsacsi
 


Sziasztok.
Ági üzeni mindenkit üdvözöl és kedden itt lesz.
Szisztok
Dani papája
 


Sziasztok!

Bebeee, én láttam Fcsacsi kisfiát KépKépKép
Nagyon helyes kölök!!!
És Fcsacsi meg nagyon cseles! Itten bőszen érdeklődik a pelenka-használati szokások felől, oszt szerintetek miért? Hogy megtudja, mit használunk és vegyen egy csomaggal a tejgyüjtőért cserébe... Lükeeeeeeeee Kép

Fcsacsi! 75 ml, az nemsemmi!!!

Na megyek, mindjárt teszek fel Kiscsacsi-képeket! Kép

Annamari
muter
 
 


Fcsacsi,
ezt gondolhattam, volna! Kép
solya
 
 


Nahát, nekem le sem esett. Még itt komolyan osztottam az észt.
Jó lesz résen lenni FCS-velKép

Annamari, hol vannak a képek és nyilatkozz, kérlek, Balázs állapotáról is!

Angi, köszi a bókot(gyerekre, lakásra)Kép Te honnan látod, hogy rend van? Na jó, télleg rendmániás vagyok. Még mindig szorgalmasan pakolok el Zsombi után naponta 3x.

Csajok, ismertek olyan könyvet, amiben érdekes játékok, fejlesztők vannak Zsombi korú gyerkőcöknek? Sajnos elég szegényes a fantáziám ilyen térenKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!
Azon a képen láttam, ahol Zsombi pakol a játékdobozból. A könyvek is elvágólag állnak a polcon. Én is ilyen voltam, de már kezdem feladni, legalábbis a gyerekszobát illetően.
a.
angi
 
 


Angi!
KépKépKép

El is felejtettem írni, hogy mennyire gyönyörű gyermekeid vannak!Kép Igazán büszke lehetsz rájuk!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap kidőltem, ezért nem tudtam a képeket felrakni. Most megint ki vagyok dőlve, de mindjárt nekiállok Kép

Pirus!
Balázs köszöni, jól van, tegnap este volt egy kis hőemelkedése, de semmi komoly. Ma végre 9-ig aludt és most is nyomja du 1 óta Kép
Játék: tapsi-tapsis mondókák már nyugodtan mehetnek szerintem, ha elkezd járni, akkor a sétálunk-sétálunk is (Balázs innen tanulta meg, hogy ha azt mondom, csüccs, akkor le kell ülni Kép), keménylapú könyvekből a versek, nameg a Lego Primo. Az alegnagyobb, 6-24 hóig ajánlják. Nekünk a kedvenc egy pillangó, amibe kell 3 pici elem (AAA méretű) és ha rátesz egy elemet jól, akkor zenél és villog. Mostmár vinatot épít a Legoból, aztán megtapsolja magát, hogy milyen ügyes KépKép

Angi!
Szuper az a kép!!! Csak nem az új géppel készült? Kép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Na itt vannak a képek! Kép

Annamari
muter
 
 


Köszi a bókokat. Igen, megvan az új gép, jól szuperál.

Fcsacsi!
Kiscsacsi nagyon édes, és annyira férfi, mondhatni jó pasi, hogy csak na. Hogy is gondoltátok, hogy Luca lesz KépKép

Jó a kocsitok is. Fel bírod emelni?
Igazából én csak mostanra fejlesztettem ki a babakocsis taktikákat, nemrég még képtelen voltam a mozgólépcsőn lefelé menni, a nagyobb kocsival legalábbis.

Hogy álltok karácsonyilag?
a.
angi
 
 


Sziasztok!

Jól van, jól van, azért volt némi igazság a dologban, mert tényleg nem nagyon csípem a Pamperst, de kaptunk egy csomót, hát elhasználjuk... Azt, hogy utána Babylove-ot, vagy Liberot fogunk venni, már rég tudomKép.
Mellesleg a Balázs is csudaszép, élőben sokkal jobb, mint fényképen! Akkora seprős szempillái vannak a hatalmas szemei fölött, hogy csak na!

Angi! Szeretem ezt a kocsit, bár tartottam tőle, hogy nem fogom bírni cipelni. Az első sétás hetünkön nem is mertem egyedül levinni a lépcsőn a hasseb miatt - szerencsére csak egy emelet... -, de vacak volt, hogy így csak akkor sétálhattam, ha Apa itthon volt, így egy nap nekiduráltam magam. Ha megfelelően fogom, akkor egyáltalán nem nehéz, simán fel-, meg levittem az aluljárókban is, meg itt az emeleten is. A mozgólépcsőtől azért tartok, bár muszáj lesz egyedül is kipróbálni. Csak hát hülye vidéki libaként a gyorsabb mozgólépcsőkre még kocsi nélkül is alig merek rálépni... Szóval gyakorolunk!
És tényleg gyönyörűek a srácok, Angi!
Fulescsacsi
 


SOS!

Sziasztok, nem tudtok véletlenül a Szabolcs utcában szívsebészt? Csak egy pacemakerről lenne szó, de az én nagymamámnak. Kép
Most keresünk valakit, hogy ne rajta gyakoroljanak.
köszi
Solya
solya
 
 


Solya! Én csak Szegeden tudok, de ő tényleg jó, Apának műbillentyűje van általa. Már a második. Bogács doktornak hívják. (most nem jut eszembe a keresztneve, de ha Apa hazaér, megnézem a zárón.)
Fulescsacsi
 


Fcs,
köszi, de Szeged messze van. Meg az Uzsoki intenzívjéről a Szbolcsba viszik át. Nem is tudom, lehet-e kérni, hogy máshová vigyék.
Solya
solya
 
 


Az a baj, hogy lelkileg is kivan. Állítólag azt az ágyat kapta, amin a nagyapám meghalt. Kép
solya
 
 


Solya!

De igen, tudok!
Leírom, mi van és megmondod, jó-e így.
Anyukám a MÁV Kórház kardiológiai őrzőjében dolgozik és naponta küldik a betegeket a Szabolcs utcába pacemaker-beültetésre. Beszélek anyukámmal, aki beszél az intenzíves dokival és mondani fognak egy nevet, OK?

Annamari
muter
 
 


Solya!

Ne izgulj! (Persze, hogy izgulsz...Kép) A szívsebészetet szerintem mindenütt komolyan veszik. Itt nem néznek kort, meg ilyesmit, Szegeden is simán operálták a 90 éves bácsikat sikerrel. De az tényleg fontos, hogy bizakodjon nagymamád, mert az már fél gyógyulás! (Komolyan mondom!) Beszéljetek az orvossal, hogy öntsön bele ő is lelket. Mondjuk Szegeden erre a sebészeknek nem volt sajnos ideje, viszont szuper aneszteziológusa volt Apának, aki minden beteggel mindennap szót váltott, és tartotta a lelket a csüggedőkben. Az a baj, hogy túl sokat nem tudok segíteni, de hidd el, átérzem, hogy milyen állapotban lehettek most... Anno nekünk is vacak volt, senkit sem ismertünk, Apa előző műtétjéhez képest teljesen kicserélődött az osztály. De mégis minden rendben volt, mi lettünk a szegedi szívsebészet kedvencei, mert Apa majdnem a legfiatalabb beteg volt ott. És sikerült. Nem kevés lelkierő kellett mindannyiunknak, de rendben volt minden.
Fulescsacsi
 


Na megkérdeztem, azt mondják, hogy teljesen mindegy, melyik orvoshoz kerül a nagymamád, mert ott mindenki profi! Szerintük azon a szinten, hogy szívsebészet már csak profik vannak (szerintem is, de egy orvos véleménye többet nyom a latba, mint az enyém Kép)
És a pacemaker-beültetés bár csúnyán hangzik és félelmetes, mert szívhez van köze, a szívsebészek által végzett legveszélytelenebb műtétek egyike.

Annamari
muter
 
 


Solya!

Én is ezt hallottam. Anyu azt mondja, hogy régebben volt ott egy Székely, meg egy Harsányi, akik jók (bár nem biztos, hogy sebészek). Mindenesetre vannak ismerősők, akik tudnak esetleg orvost ajánlani, de azt így nem hívnám fel. Kérdezősködjetek, kihez kerülne a nagymamád és ha kell, akkor lépjünk.
Puszi, viszlát a hétvégén,

ZSófi
szzsofia
 
 


Lányok!
Nagyon szépen köszönöm mindnyájótoknak a segítséget! Nagyon megnyugodtam!

Annamari
anyukámnak mondták, hogy rutinűtét, csak a Dédink már 7o felett, meg hát tudod hogy van ez. Nagyon köszi.

Zsófi, akkor ha van vmi hívlak.
Még egyszer köszi!

Sziasztok
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Solya! Nagyon drukkolok, hogy nagymamád mihamarabb felépüljön.
Azért az elég megnyugtató, amit Annamari írt.

Annamari,
köszi a képeket. Tündéri mindkét pasi. EgyenalszanakKép Igen, Balázs szédítő szempilláit nem lehet nem észrevenni.Kép
Örülök, hogy már jobban van a kis beteg. Még szerencse a szerencsétlenségben, hogy nem Karácsonykor lett beteg.
Köszi a játéktippeket. Még nem láttam olyan pillangótKép Többnyire a Lego Explorerrel vannak tele az üzletek, Primot még nem láttam, vagy elkerülte a figyelmemet. Hol nézzem meg, szerinted?

Angi, mi Karácsony ügyileg ott tartunk, hogy tegnap megvette Pali a fát (gyönyörűséges), az ajándékok többsége már meg van. Anyu és a hugom nálunk lesznek szenteste, ezért majd ők főznek-sütnek délután, amíg én fát díszítekKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Fcsacsi!
Nem látom, milyen a kereke a kocsidnak, de ha nem bolyong, akkor úgy a legkönnyebb szerintem mozgólépcsőzni, hogy a tolókart megnyomod, hogy az első két kerék felemelkedjen, így tolod rá és végig így tartod, amikor leértek, akkor meg csak óvatosan lezöttyinted.
Ha bolygós, vagy dupla kerék és nem lehet a tolókar lenyomva az elejét megemelni, akkor én úgy csináltam a nagy kocsival, hogy húztam a kocsit, azaz én mentem előre, és így emeltem meg az első kerekeket, és csak a hátsók álltak a mozglépcsőn.
Azért óvatosan cipekedj.

Ági hazamegy ma?
a.
angi
 
 


Sziasztok!

Solya: ez nem valami jó hír. Kép De ha vigasztal, nagypapámnak is beültettek egyet, és jóval túlvan a 70-en ő is. És él és virul! KépMondjuk sokat számít, hogy ő lelkileg topon van teljesen.

Angi: micsoda profizmus! e a kalappal! Kép Én már előre rettegek a metrózástól. Szerintem nem is merem majd bevállalni. Kép

Voltunk tegnap dokinál, és meghallgattuk a szívét a babának. KépKépKép Olyan jó volt. Képzeld, Annamari, nem is kellett kérni, magától ajánlotta fel. Azt mondta, ez az ő karácsonyi ajándéka. Kép

29-én megyek AFP-re (akkor töltöm be a 17. hetet), majd drukkoljatok!!! Én nem aludtam fél éjjel, mert már most annyira izgulok! Ez a mumus nekem (gondolom, másnak is). Pedig még két hét van addig! És utána még az eredményre várni. Brrr. De majdcsak túlleszünk rajta. Kép
shine
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?