Új privát üzeneted érkezett!

Vicky: hát tényleg nem volt nagyon kedves az anyukád! az, h neked mit kell átélned, az rosszabb , mint a párodnak! na persze ne aggódj nem a fájdalom miatt, hanem szuri, gyogyi, doki stb...
na mindegy!
nyugi, fel a fejjel! és tényleg nem fog fájni! hajrá csüt!!!!!!+++++!!!!!

Kata: azért a párod eredménye jobb lett most, mint eddig , nem ? v csak én emlékszem rosszul?

Dita: ha oral utrót kaptál is, én azt tanácsolom, h dugdosd! jobban hasznosul, nem megy át az egész szervezeteden (máj stb).

nekem tényleg alacsonyabb szokott lenni (70 alatt) a pulzusom.
védőnő is mondta, h percenként 60-70-t ver a szív normál esetben. de azt is mondta, h a hormonvált idézhet elő ilyen vált, h most 85-95.

kiugrottam , mert venni akartam olyan kismamiövet, amit Vikimami ajánlott (bandrázs? azt hiszem). a baross u-ban ahol 4 kismami üzlet van, 3-ban nem volt, a 4. ben volt, de lebeszéltek róla. nagyon rendes volt a csajszi! mondta, h szerinte hosszú távon egyáltalán nem jó megoldás, mert azért a czipzár nyomhat, meg azért nem feltétlen tart jól az öv , meg , h passzoljon a ruháimhoz , akkor kellene vennem 2-3 db-t különböző színben. szóval inkább vegyek 1 nadrágot, ami csak 1000-1500 ft-tal drágább. így vettem nála 3500-ért egy nacit!

és 2 hét múlva kipakolja már az őszi kollekciót , ahol kord és farmernadrágok 8-9000 helyett 6-7000-be fognak kerülni! 20-30% kedvezménnyel. ha vkit érdekel. ( 8 ker baross u 21 maternelle várandósok szaküzlete)

ha vki tud helyet ahol még olcsóbban vannak nacik, tudassa kérem! most úgy örülnék, ha tudnék varni, legalább egy picit!! :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Inszemes anyukák,nagyon gratulálok a mai napotokhoz!

Kata,voltam már ott,beszéltem a Forgáccsal,csak utána jött a BMC.
Dita,le vagyok nyűgözve az eredményeken! 40 milkó? Szuper!

Nagyon alapos a dokid,nekem még rá se néztek uhun se előtte,se utána.Annyit mondott,hogy aznap este legyünk együtt,de mondtam,hogy ellenanyagtermeléssel nehezen fog sikerülni.Erre azt mondta,hogy de akkor is! Viszont nekem nem fájt egy picit se.
Ez tutti,hogy sikerülni fog,egyszerűen minden klappol!
f.ancsi
 
 


Némóka: jobbulást neked, pihengess!!

Dita: te is pihengess!! és szolgáltasd ki magad!! ez a minimum! sajnálom, h egyedül maradtál a mhelyen, de nagyon nagyon próbáld ne idegesíteni magad, meg halálra törni magad a munka miatt!! most a nyugi a legfontosabb!
és egyébként a Kacsintós Barna dokibácsi inszeminált ?

Kata: neked is pihi és nyugi!!
nálatok katétereztek is?? nekem csak tűvel lőtték fel a kisfickókat. valószínű ahány ház annyi szokás, érdekes.

most azt mondták több helyen is hétvégén, h ha rosszul van a kismami (hány, émelygés stb...) akkor kislány lesz. meg még olyat is hallottam, h a méhlepény elől van, akkor fiú és ha hátul, akkor lány! ha a rosszullétes dolgot figyelembe vesszük, akkor számíthatunk 2 kiscsajra!! :shock: kiváncsi leszek!! (Némóka, Monic?)
most nem emlékszem Évi émelyeg, hányingere van?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

Dita,

A hivatalos neve a picinek KisNémó, hiszen az apukája Némó, én Némóné, akkor ő csakis KisNémó lehet. De otthon négyszemközt BébiBogyónak hívom! :wink: Természetesen a Tied lehet a név, én maradok az eredetinél!

Csibe,

Ha megvan még, akkor a Bakáts téren van egy kismama turkáló, ahol vannak azért új cuccok is. A Tesóm ott vett egy vadi új farmer kismamanacit tavaly 5900-ért.
Évinek nincsenek rosszullétei, de Dórinál sem voltak, szóval, majd meglátjuk pár hét múlva! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Dita: Szuper eredmények! Szerintem a 20 milised már meg is találta a párját egy életre! Két hét múlva várjuk a pozitív tesztedet! :wink:

Kata: Neked is nagyon drukkolok! A homeos golyók meg az akupunktúra biztos meghozzák a sikert! :wink:

Akszinya: :( Nem lehet még reménykedni? Meg is jött a pirianyó?

Vicuska: A BMC-ben lesz a lombik. 14 napja szúrkáljuk a Decapeptylt. Aztán majd Merional és/vagy Gonal-F lesz, de még ezeket nem kezdhetem el.

Vicky: Drukk a csütörtöki inszemhez! Én is csütörtökön megyek BMC-be, úgyhogy elég közelről – a folyosóról – fogok gondolni rád! :wink: Az inszem amúgy olyasmi, mint egy rákszűrés, 1-2 perc az egész, utána pihenni kell a „műtőasztalon”. Nekem nem fájt egyik alkalommal sem. A BMC-ben 17 napra van vizeletteszt, addig 3x1 utrogestant kell dugdosni.

Köszönöm Lányok a drukkokat! Sajnos nem úgy történtek a dolgok, mint amire számítottam. Még nem indul a stimuláció, mert nem ment le eléggé az LH hormonszintem. 14 napi Decapeptyl kúra nem vitte le eléggé. Csütörtökön újabb vérvétel, addig meg napi 2 Deca, kivéve, ha megjönne rendesen a piri a 4 mm-es nyálkahártyámmal. A doki nagyon sok pici tüszőt látott az UH-n, ami a túlstimu kockázatát növeli. Azért reménykedem, hogy sikerül majd elkerülni.
denika
 
 


denika: Sajnálom, hogy nem kezdhetsz. Azért még van remény.

Örülök, hogy bőr alá szúrós tüszőrepesztőt kaptam, mert nem igazán tudom, hogy hogy adatnám be. Azt sem tudom, hogy hol az ügyelet. Azért így egyszerűbb lesz.

Köszönöm előre is a drukkokat. Most a héten még lerázhatatlan leszek, mert itthon maradtam betegácsiban. Remélem a jövő héten sem fognak felmérgesíteni a munkahelyemen, mert nem akarom emiatt megkockáztatni, hogy elmegy ami még meg sincs. Pedig a pénz miatt jó lenne minél többet dolgozni. :?



vicky79
 
 


denika sajnálom

lina én sajna be vagyok havazva

én végighánytam az első 3 hónapot és mellső falon tapad a lepény
b.nőm hányós, mellső falon tapad a lepény -lány
másik hányt hátsó falon tapad lepény-fiú :lol:
Vendég
 


Czinki,

én a fiú-lány kérdésről pont fordíva tudom, az én ismerőseim zöménél úgy volt, hogy aki hényt annak fia lett, aki nem annak lánya.
Eddig az én elméletemben Viki és te vagytok a kivételek. :wink:
És bizony olyan kismamit is ismerek nem is egyet akinek elöl van a lepény és lányt hord. SZerintem ezek a dolgok közül egyik sem utal a gyerek nemére.

Nemone,

én mostmár jól vagyok, a reggeli idegeskedés után szépen lenyugodtam és a hányinger is elmúlt.
Délután igyekeztem pihenni és az sokat segített.

Denika,

sajnálom, hogy még nem indul a lombik, nagyon drukkolok, hogy jó legyen a véreredményed és elkezdjék végre :wink:

Dita,

nálunk a Pindurka lett a bevált megszólítás, hiszen olyan kis picurka 4 mm-es. De remélem, hogy holnapra már jó nagy növést fog mutatni :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


hát, akkor vegyétek tárgytalannak a dolgot, csak hangosan gondolkodtam!
de nagyon izgatottan várom, h kik vannak és lesznek a pocakban!! :o :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,

az még olyan soká lesz... :roll: Pedig én is nagyon kíváncsi vagyok és még Dita sem adott nekem jóslatot...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: ne aggódj gyorsan el fog szállni az a pár hét!!! :wink: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Bár ha jobban belegondolok akkor először az első 12 kritikus héten szeretnék túllenni, a nemét utána is ráérek találgatni :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: már a felén túl vagy! már csak 5 hét! nagyon gyorsan el fog tellni!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Remélem... Már most is van bennem egy kicsi izgalom a holnapi uh miatt. Szerintem ez sosem fog elmúlni.... :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Na vízszintbe vagyok végre, de így is fáj mindenem! :roll:
Itt volta barátnőm a kislányával. Próbáltam tőle kicsikarni egy kis puszit, de nem nagyon akart, most mentek el.

Kata!
De miért mondták nektek, hogy nem túl jó az eredmény? Nekünk azt mondták, hogy jó! :roll:
Igen egy fekete SX4-et néztünk ki!

Denika!
Lassan belekezdhettek, no para, látod a végére nekem is minden rendbejött!
:wink:

Akszinya!
Nagyon sajnálom, fel a fejjel, és csak előre a következőre!

Csibe!
A kacsintós csak uhuzott, nem is mondtam mennyire vicces volt megint. :lol:
Remélem szerencsét hoz ez az akciója!
Egy kismami volt előttem és ott maradt a babája képe a monitoron, ott szuggeráltam. Elment a kismami, rátette a pocakomra az uhut, erre megszólal, jajj de szép baba. :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mondtam neki, hogy pont olyat szeretnék én is! :wink: :lol:

dita75
 
 


Monic: nekem anyósom azt mondja, h mostantól kezdve az életünk csupa aggódás és izgalom lesz! amióta vannak a gyerekei azóta ő nem alszik nyugodtan! de hát mi akartuk!! :lol: próbálj meg lazulni! igyál meg 1dl borocskát. engem 1 dl bor úgy el tud lazítani, szó szerint végigbizsergek! és ne aggódj nyugodtan lehet! nekem a doki mondta, h ha nagyon kemény a pocim és nem tudok lazítani , igyak pezsgőt, v bort.

Dita: nem semmi a doki!! remélem akkor levetted a mintát!! :wink:
egyébként 1* én is jártam hasonlóan! amikor felfeküdtem láttam egy babaképet és mondtam a dokinak, h én ilyet szeretnék. mondta, h azon leszünk!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki
És igy is lett, és nálam is igy lesz!

Normális hogy ennyire érzékeny a pocóm?
Nem kibirhatatlan, de érzem rendesen. :roll:

dita75
 
 


Dita: passz! nekem csak 1 inszemem volt, de nem volt érzékeny a pocim! :roll:
de tudod, nem hasonlítgatunk!! nem keresünk jeleket!! csak babásodunk!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dituli: neked nagyon jó képforrásaid vannak!! szeretnék egy gólya rajzot, ahogy viszi a babacsomagot, egy nagyobbacskát. ha látsz ilyet , gondolj rám légyszi és rakd fel! a vonalzómon tök jó van, de nagyon mini!! :roll:
köszike!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


na mentem, sziasztok!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi
A cégnél asszem van gólyám!
Gondoltam, hogy most még semmi tünet nem lesz, de akkor is fáj a pocóm, és szúrkál......... :roll: és a többiek erről soha nem számoltak be! :roll:
Remélem azért holnapra elmúlik ez! :?

Jó pihit otthon Neked!

dita75
 
 


Dita,
azért nem jó, mert milliliterenként kevés a 8millió, és a mozgékonyság is csak 30%. Koncentrációra sokkal több szokott lenni, de mióta azt a vitamint szedte, amit az andrológus ajánlott, nagyon sokat romlott az eredménye.
Ha esetlen most nem sikerül, akkor augusztus végén úgyis kezdi szegényem az akupunktúrát-homeopátiát és ezek egyben biztos meghozzák a lombik eredményét.

Csibi,
biztos csini nacit vettél :lol: Ez az első kismami rucid?

Monic,
holnap hányra mész? Már úgy izgulok :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára i.kata 2008.07.21 17:36-kor.

i.kata
 
 


Dita,
nekem szokott aznap és sokszor még utána is végig szúrni a hasam. Ma én is elég rendesen felpuffadtam. Ezt fogjuk fel azonnali tehes tünetnek, ok?! :wink:

i.kata
 
 


Kata!
Hú én nem értek ehhez annyira mint ti.
Nekünk legelőször annyit mondtak, hogy 81 millió és ebből kb. a fele mocorog.
Most amikor megkérdeztem a nővérkét, hogy mennyi maradt a shakelés után amit felküldenek azt mondta hogy 40 milla és hogy az jó!

Nem tudom mi lehet ez a puffadás. :roll:

Oké én is felfogom annak!
Tudom, hogy te már vén róka vagy ebben a dologban, de remélem, hogy még él benned remény az inszemmel kapcsolatban. Olyan jó lenne együtt babásodni.
Én maximálisan bizakodó vagyok, csak nehogy nagyot koppanjak a végén! :roll: [/url]

dita75
 
 


Czinke: Tudom, hogy diták kérted, de én is tudok szolgálni néhány képpel :) Hátha mindenkinek hoz már végre egyet a gólya!
Kép
Kép

hofeherke
 
 


Kép
Kép

hofeherke
 
 


Mara
Ez a pasas nem semmi az első képen! :lol:

dita75
 
 


Kép
Kép

hofeherke
 
 


KépKép

hofeherke
 
 


Kép
Ez az utolsó nem gólyás, de nagyon édes :)
Kép

hofeherke
 
 


Ennyi gólya csak elég lesz mindenkinek ;)

Csajok feszít a jobb petefészkem. Ilyen későn lenne a pém? Jajj csak az lenne!, akkor nem lenne maratoni a ciklusom :lol:

hofeherke
 
 


Elvittük ma a cicát doktorbácsihoz, és megkapta az első szuriját, meg féregtelenedett, meg bolhátlanodott is.... :) Nem nagyon hatotta meg a dolog :)

Én kitakarítottam a nappalit. Kimostam a plédeket, ágytakarókat. Már csak a ruhák selejtezése, és az ablakpucolás van hátra. El is fáradtam, így most elvonulok TV-zni.
Kellemes esti csacsokást mindenkinek!

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Kata: az a 8 millió jó még inszemhez, 5 millió alatt nem lenne nagyon értelme. Meg aztán úgyis felturbózták őket :wink: Pihenj sokat, no stressz! Úgy szeretném látni, hogy valakinek a 6. inszem sikerül! :lol: (Átírnád a táblában? Ma 1. cn. Köszi)

Dita: nagyon lelkes vagy, ez nagyon jó, mert sikerülni fog!!! :lol:

Vicky: hajrá Neked is! :-D

Kismamik: múltkor láttam a TV-ben egy műsort azokról a természetes módszerekről, amikkel állítólag meg lehet állapítani a baba nemét. Kipróbáltak vagy 5 módszert (ingázás, kínai naptár, valami mosószerbe kevert vizelet, bébi szívhangja, a többire nem emlékszem :-D 5 kismamiból 4-nél az ingával eltalálták a baba nemét :wink: Jó szórakozást! :lol:

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kép

Jó tévézést! De ha péd van akkor utána, vagy alatta az alábbit javaslom! :wink:

Kép

dita75
 
 


Szezso
Sajnálom az 1 cn-t, olyan jó lett volna egy NAGY CSODA! :roll:

viszont:

HAJRÁ LOMBIK!!!!!!! +++++++++++++++++++++++++++++

Azóta, hogy kimondták a varázsszót: hétfőn inszem, azóta mintha elvágták volna a rosszkedvem, meg a kiborulásokat. Én már 19 napos kismama vagyok, el van döntve és kész! :lol: Csak ne koppanjak nagyot hogy így beleélem magam! :roll:

dita75
 
 


Dita, na-na-na :evil: Házi feladat!!! Naponta 20-szor elmondtani:
"14 nap múlva pozitívat tesztelek és rá 9 hónapra egy egészséges kisbabát fogok a világra hozni!"
(Ha le tudsz menni alfába, akkor ott elég 1-szer :wink:

Lesz itt csoda nemsokára, nem is egy :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!
REmélem ötöst kapok a házimra! :wink: :lol:

Na én megyek fürdeni, izéééééééééé zuhanyozni szigorúan! :wink: :lol:

Ugyanis nemsokára lesz a másik szerelmem a tévében!

http://videa.hu/videok/zene/szokes-went ... zARjnsiDNn

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/w ... PyT33rWp9T

dita75
 
 


Szezso,
beírtam, de sajnálom hogy nem mást kellett beírnom neked a táblába! :cry:
Azt nem tudom viszont, hogy nekünk a 8m/ml az már a 30%, vagy abból csak a 30% mozgékony :roll: De mostmár mindegy, mert már jócskán elindult a verseny a petesejt(ek)ért. Azért biztosra megyünk és rájuk küldünk egy hajcsár bandát :wink:

Monic,
holnap ügyesek legyetek!!!!
Várom a híreket :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Nektek hány inszemetek volt? Én most készülök az elsőre, ha lesz szép tüszőm.

Dita Te nagyon fel vagy dobódva.
timejka
 
 


Kata,

holnap 11 órára van időpontunk, remélem, hogy sorra is kerülünk akkor, bár ilyen még sosem volt. De türelem rózsát, vagyis babát terem. Már én is nagyon izgulok, remélem, hogy minden rendben van odabent.

Dita,

én inszem utáni tünetekről inkább nem nyilatkozom, mert nekem a négyből egy sem sikerült :oops:

Szezsoka,

sajnálom az 1 cn-ot, a lombikig még van lehetőség csodababára, októberig még sok idővan :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelit!

Dita, Téged ismerve *5-ös fogsz kapni a házidra minden nap :lol:

Kata: jól tettétek, lehet hogy "spontán" többen vannak a kiskatonák és több% virgonckodik :wink:

Monic: igen, addig még 2 ciklus van ezzel együtt :wink: Remélem sorra kerültök hamar, és hamar tudsz jönni a hírekkel...

Timejka: nekem 6 inszemem volt.

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


monic: Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

timejka: Én csütörtökön megyek az elsőre. Eléggé izgulok. Nekem tegnap volt a bal oldaliban 1 db 17 mm-es és mindkettőben 1-1 16 mm-es. Volt még 1 db 13 mm-es a jobb oldalon, de szerintem az már nem nő meg. Ma kell beadnom az Ovitrelle-t. Drukkok neked is mennek.



vicky79
 
 


Jó reggelt!

Timejka: Nekem 1 volt még a tavasszal, azóta mindíg közbejött valami :( De elvileg a köv ciklusban lesz a második... :) Nektek miért javasolták az inszemet?

Monic: Ha 11-re mégy, akkor délután lesz mire visszaérsz. Hmmmmm.... Akkor délután is be kell kukkantanom ;)

Dita: Hogy haladsz a házival?

hofeherke
 
 


Jó reggelt!

Monic,
nagyon drukkolok, délután várjuk az új sztárfotót :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok Lányok,

hát nem csacsogtatok vmi sokat!!!
nem gúvad ki a szemem a sok olvasástól! :cry:
de remélem mindenki hasznosan töltötte akkor az idejét, mindenki pihizet és huncutkodott!!

Dita, Kata: remélem elmúlik a pocifájás!!

Monic: nyugi, tuti minden rendben lesz az uh-n!! és most már látni is fogod a kis pindurkátokat , aki már tuti 1 cm-nél is nagyobb lesz!!! :lol:

Kata: igen ez az első igazi kismama nacim és baromi kényelmes és csini is! örülök, h rábeszélt a nőci, és tényleg csak 3500 volt, míg az őv 2500.

na ma meglesz a tesmozgásom, ma dobozolni fogok egy kicsit, h haladjak vele. olyan soknak tűnik összerakni egy cég 10 éves anyagát! :roll:

szép napot mindenkinek!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Voltam ctg-n I.Rettegett Zsigmond (ahogy apja hívja) megint produkálta ,magát.. dokibácsim is megjelent(pedig a héten szabin vna) így nem kellett másnak mutogatnom..eredmény jó lett dokibácsái szájából elhangozva: tökéletes

megkérte a fiamat, hogy szerdától Vasárnapig maradjon odabennt! mert messze utazik... remélem hallgat rá .. :lol:

Monic drukk a mai UHuhoz..mindne oké lesz...

Dita Tótékat játszol? :lol:

cinki áén mind a mai napig hordom az egyetlen bandázsomat a szövetnadrágokhoz, térdnadrághoz... :wink:
Vendég
 


Csib,
azért ne erőltesd meg magad!
Nekem már nem fáj a pocakom szerencsére, de nagyon remélem, hogy pár nap múlva erős fájdalmaim lesznek a beágyazódás miatt :wink:
Hát, én nem tudom hol találok majd magamra kismama ruhákat :roll:

i.kata
 
 


Boni,
örülök, hogy minden o.k. volt a vizsgálaton. Mire tippelsz, Zsigi meddig marad a "barlangjában"?
Hamarosan te is itthagysz minket egy időre, ha megérkezik a pici fiatok, aztán decemberben Csibi is szül, majd február környékén követnek a többiek is, de akkor nem aprózzák el, mert egyszerre 4-en szülnek kisebb különbségekkel. :shock:

i.kata
 
 


Sziasztok!
Boni mi van a Tótékkal? :roll:

REttegett Zsigmond :lol: ez jó! :shock:
Örülök a tökéletes jelszónak!
Zsigi pedig még legyen egy kicsit pocaklakó! :wink:

Csibi
Kitartás.
Sajnos nekem is több melóm lesz, de remélem ehhez párosul a több lóvé is. Ma reggel kapta mega kolléganőm a végelszámolást, és már el is ment, szegény nagyon sírt megint. :cry:

Még az éjszaka közepén elmúlt a pocakfájásom, este nagyon nem találtam még a helyemet, apa benne lett volna egy hajcsáros dologban, de én képtelen lettem volna rá. Majd talán ma!

Kata
Ügyi vagy, hogy a pocakfájás ellenére huncutkodtatok, remélem még jó pár millió célbavette a kis pettenytyűidet! :wink:

Monic
Nagyon sokat gondolok rád. Minél előbb gyere a hírekkel és az új sztárfotóval! :wink:

Mara
Jól haladok a házival. Kb. egy nap 10x megsimizem a pocim, és közlöm Bébi Bogyóval, hogy nagyon szeretem és jókislány módjára fejlődjön szépen anyuci kedvéért! :wink:

Vicky
Remélem a kezdeti nehézségek ellenére mindkettőnknek csodás véget ér ez a "cécó"! :wink:

Szezso
Köszi az 5-öst!

Évi és Zsuzska jól vannak mindenkit pusszantanak!
Vikit még nem merem zavarni! :roll:

Timejka
Jó hogy most már itt is üdvözölhetlek!
Hajrá inszem, nemsokára követsz engem, Bencének lesz végre kistesója! :wink:

dita75
 
 


Kata: Lassan ideje lenne csatlakozni a babás táborhoz.... ;)

hofeherke
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: