Új privát üzeneted érkezett!

tabati: ruha szalvétát?
Vendég
 


Szilvi: igen. Akartam is kérdezni, hogy az időpontot, amit kaptam mennyire veszik szigorúan? Tehát ha 12-re kell mennem, akkor nem kell sokat várnom? Vagy ha kések fél órát az baj?

Tabati: én nem tudok ilyen boltot. Annak idején ( :? ) mi is egy füzetbe mindent felírtunk, még meg is van, eltettem emlékbe.

Kép
németh
 
 


Lyndee: legalább megtérül a sok hányás. :wink: Egyébként kb. ekkora hasam van nekem is, ha nem nagyobb, mint neked. :roll: És nem nálad van a hiba. Már ezért is jó lenne ha terhes lennék, legalább nem kéne szégyenkeznem miatta. Készültek rólam a strandon képek, hát mit mondjak, így visszanézve még brutálisabb vagyok.

Kép
németh
 
 

 
 

kinga: ezt én most nem értem. mármint, hogy a Vajda doktor hogyan rendel akkor, ha kaptál hozzá időpontot mostanra. na mindegy, akkor majd meséld el mi volt nála :D
hát, hogy mennyire veszik szigorúan az időpontot? nem tudom.még sose kértem, mindig reggel mentem. ha vérvétel volt akkor 8ra ha csak vizsgálat akkor 9-9.30 körül. szerintem ha 12re kell menned akkor nem érdemes késni és nyugodtan menjél a sor elejére (lesz majd ott az aszisztens szobáa előtt egy kis sor) és mondd meg az aszisztesnek hogy időpontra jöttél.
Vendég
 


Szilvi: én sem értem igazán, mert már a múlt hétre akart időpontot adni a nőci. :shock: Na majd szerdán minden kiderül.

Anda: a kajálással mi is így jártunk tegnap a Balcsin, iszonyat volt. És egy csomó pénzt elkértek érte. :evil:

Kép
németh
 
 


Nem ruhaszalvéta, hanem sima,szimpla papírszalvéta. Már a tescoban is néztem, mint legegyszerűbb hely, sikerülhetett is volna, mert volt sárga, zöld, meg még mittomén milyen színben, csak pont bordós, pirosas nem. :( Nekem meg pont ezt kellett kitalálni, hogy a vendégek asztalán fehér terítő lesz pirosas szalvétával, a mienken meg (na jó) meggyszínű (csak hogy értsétek milyen árnyalatra gondoltam :lol: ) terítő fehér szalvétával.

Kinga!

Azt én is akartam írni, hogy nekem is ekkora hasam van, sőt, ha jól bekajálok, akkor még nagyobb is! :oops: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati: esetleg ez? bár ez inkább csak piros mint meggybordó

http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/10128606
Vendég
 


ja, most látom, hogy ha a linkre kattintasz akkor az aéapszín, a zöld jön elő. válaszd ki oldalt a legördülőben a piros színt.
Vendég
 


Tabati: remélem a templomi esküvőről sok kép készül. Márcsak 11nap:) :)

Kép
csucsu05
 
 


Tabati: én még a Kaisers-ben szoktam nagyon szép szalvétákat látni.

Kép
németh
 
 


tabati:ismerős ez az érzés,tavaly mi is ugyan ezt éltük át(esküvő előtti állapot),de visszagondolva annyira jó hogy túl vagyunk rajta.Rengeteg szaladgálás és idegeskedés hogy minden tökéletes legyen....reméljük szép időtök lesz!!!!!!
De akkor se búsuljatok ha esni fog,mert a hagyomány szerint ha esküvő napján esik az eső,nagy gazdagság vár az ifjú párra :wink:


Csucsu:Milyen lett az új ház?megszoktátok már?Mikor próbálkozhattok újra tesóval?

KépKép
lyndee
 
 


Igen az Ikeát pont ma ajánlotta egy ismerősöm, úgyhogy tuti megnézem, köszi a jótanácsot!

Amúgy én meg azt hallottam, hogy ha esküvő napján esik az eső, akkor a menyasszony sírni fog! :lol: Akkor már inkább a gazdagság. De ne essen!!!! :evil: Mondjuk engem nem hangolna le szerintem, csak körülményesebb beszállni a kocsiba, meg kiszállni, no meg a fényképezés sem tudom, hogy lenne akkor. Nuku szabadtéri képek?? :shock: Azért erre is készülni kéne, nem?
Ma készült megint egy próbasmink. Tulajdonképpen már megvannak a színek, csak műszempillám lesz, azt kellett kipróbálni, hogy szépen fennmarad e, meg lesznek csillámló kövek is. Most a szempilla tövébe ragasztotta, de szerintem túl nagy köveket, úgyhogy tuti kisebbek lesznek, de az is lehet, hogy még kipróbáljuk, hogy nem végig ragasztja, csak a szemzugba. Úgyhogy jövőhéten még az uccsó pillanatban lesz még egy próba. Most itt ülök talpig sminkben, éjfélig le sem moshatom. Állítólag a műszempilla a jövőhétig is kibírja, hiába szedem le a sminket. :D Nem is lesz spirál (legalább ha nagy meleg lesz az nem folyik le), csak végig műszempilla.

Lányok! Egyre jobban izgulok! Még a piros ruhámat is viszem a varrónőhöz, mert nagy rám, de azt mondta, hogy 3 nap alatt megvarrja. Remélem... Körmömet meg növesztem, már szép hosszú! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Igen az Ikeát pont ma ajánlotta egy ismerősöm, úgyhogy tuti megnézem, köszi a jótanácsot!

Amúgy én meg azt hallottam, hogy ha esküvő napján esik az eső, akkor a menyasszony sírni fog! :lol: Akkor már inkább a gazdagság. De ne essen!!!! :evil: Mondjuk engem nem hangolna le szerintem, csak körülményesebb beszállni a kocsiba, meg kiszállni, no meg a fényképezés sem tudom, hogy lenne akkor. Nuku szabadtéri képek?? :shock: Azért erre is készülni kéne, nem?
Ma készült megint egy próbasmink. Tulajdonképpen már megvannak a színek, csak műszempillám lesz, azt kellett kipróbálni, hogy szépen fennmarad e, meg lesznek csillámló kövek is. Most a szempilla tövébe ragasztotta, de szerintem túl nagy köveket, úgyhogy tuti kisebbek lesznek, de az is lehet, hogy még kipróbáljuk, hogy nem végig ragasztja, csak a szemzugba. Úgyhogy jövőhéten még az uccsó pillanatban lesz még egy próba. Most itt ülök talpig sminkben, éjfélig le sem moshatom. Állítólag a műszempilla a jövőhétig is kibírja, hiába szedem le a sminket. :D Nem is lesz spirál (legalább ha nagy meleg lesz az nem folyik le), csak végig műszempilla.

Lányok! Egyre jobban izgulok! Még a piros ruhámat is viszem a varrónőhöz, mert nagy rám, de azt mondta, hogy 3 nap alatt megvarrja. Remélem... Körmömet meg növesztem, már szép hosszú! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Igen az Ikeát pont ma ajánlotta egy ismerősöm, úgyhogy tuti megnézem, köszi a jótanácsot!

Amúgy én meg azt hallottam, hogy ha esküvő napján esik az eső, akkor a menyasszony sírni fog! :lol: Akkor már inkább a gazdagság. De ne essen!!!! :evil: Mondjuk engem nem hangolna le szerintem, csak körülményesebb beszállni a kocsiba, meg kiszállni, no meg a fényképezés sem tudom, hogy lenne akkor. Nuku szabadtéri képek?? :shock: Azért erre is készülni kéne, nem?
Ma készült megint egy próbasmink. Tulajdonképpen már megvannak a színek, csak műszempillám lesz, azt kellett kipróbálni, hogy szépen fennmarad e, meg lesznek csillámló kövek is. Most a szempilla tövébe ragasztotta, de szerintem túl nagy köveket, úgyhogy tuti kisebbek lesznek, de az is lehet, hogy még kipróbáljuk, hogy nem végig ragasztja, csak a szemzugba. Úgyhogy jövőhéten még az uccsó pillanatban lesz még egy próba. Most itt ülök talpig sminkben, éjfélig le sem moshatom. Állítólag a műszempilla a jövőhétig is kibírja, hiába szedem le a sminket. :D Nem is lesz spirál (legalább ha nagy meleg lesz az nem folyik le), csak végig műszempilla.

Lányok! Egyre jobban izgulok! Még a piros ruhámat is viszem a varrónőhöz, mert nagy rám, de azt mondta, hogy 3 nap alatt megvarrja. Remélem... Körmömet meg növesztem, már szép hosszú! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Igen az Ikeát pont ma ajánlotta egy ismerősöm, úgyhogy tuti megnézem, köszi a jótanácsot!

Amúgy én meg azt hallottam, hogy ha esküvő napján esik az eső, akkor a menyasszony sírni fog! :lol: Akkor már inkább a gazdagság. De ne essen!!!! :evil: Mondjuk engem nem hangolna le szerintem, csak körülményesebb beszállni a kocsiba, meg kiszállni, no meg a fényképezés sem tudom, hogy lenne akkor. Nuku szabadtéri képek?? :shock: Azért erre is készülni kéne, nem?
Ma készült megint egy próbasmink. Tulajdonképpen már megvannak a színek, csak műszempillám lesz, azt kellett kipróbálni, hogy szépen fennmarad e, meg lesznek csillámló kövek is. Most a szempilla tövébe ragasztotta, de szerintem túl nagy köveket, úgyhogy tuti kisebbek lesznek, de az is lehet, hogy még kipróbáljuk, hogy nem végig ragasztja, csak a szemzugba. Úgyhogy jövőhéten még az uccsó pillanatban lesz még egy próba. Most itt ülök talpig sminkben, éjfélig le sem moshatom. Állítólag a műszempilla a jövőhétig is kibírja, hiába szedem le a sminket. :D Nem is lesz spirál (legalább ha nagy meleg lesz az nem folyik le), csak végig műszempilla.

Lányok! Egyre jobban izgulok! Még a piros ruhámat is viszem a varrónőhöz, mert nagy rám, de azt mondta, hogy 3 nap alatt megvarrja. Remélem... Körmömet meg növesztem, már szép hosszú! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Bocsánat :oops: Valamit bénázott a net...

Kép
Kép
tabati
 
 


látom ma se lesz nagy tolongás! :D

képzeljétek, tegnap este csináltam úgy kíváncsiságképpen egy lh tesztet. Elvileg 15.napon, azaz múlt szombaton volt az ovum. Erre mit látok a teszten este? elég erős csíkot. Majdnem olyan erős volt mint a kontroll csík. Csináltam egyet ma reggel is, az is eléggé erős csíkos volt. Csinálok egyet ma este is, kíváncsi vagyok milyen lesz. Elképzelhtő, hogy nem repet meg a tüszőm szombaton??? és újra próbálkozik???
Ha igen, akkor teljesen megbolondult a testem,mert tudtommal ilyen még nem volt.
Vendég
 


Tabati: jaj ezek a napok majd azért egy kis idő elmúltával szebbek lesznek ám! Műszempilla? Hű, az biztos nagyon szép lesz. Még sosem próbáltam. És milyen érzés? Nem nehezíti el a pilláidat? Kívánom én is, hogy szép időtök legyen! Nekünk október 2-án volt anno az esküvő, úgyhogy necces volt az idő, de nagyon nagy szerencsénk volt és még melegünk is volt a fényképezésnél.

Szilvi: voltunk ma a Doktor Úrnál. És nekem is elkezdődik a nagy kivizsgálási menet. De annyira örülök, hogy végre jó kezekben vagyok! És nagyon szimpatikus volt egyébként. Köszönöm még egyszer, hogy ajánlottad, nélküled lehet, hogy megint valami kutyaütőhöz mentem volna. Mondtam a férjemnek, hogy ha lesz babuci, te leszel a keresztanyja!

Kép
németh
 
 


kinga: vigyázz, mert szavadon foglak majd :D :wink:

Örülök, hogy szimpi volt a doki :D Ezek szerint a Vajda doki rendel???
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvi!

Hát én ezekhez nem értek, de az is lehet, hogy kétszer van ovud nem? Vagy hallottam már arról is, hogy jóstesztnek használják az lh-t.... :wink:

Amúgy sikerült beszerezni a mammutban azt a melltartót? Eszembe jutottál ma a varrónőnél, csak úgy nézett, hogy hogy tekerem magamra azt a csodát! :lol:

Kinga!

Ne is mondd!! Remélem, hogy nem pukkadok ki teljesen az esküvőre, mert ma reggel 9kor elindultam itthonról és 6ra értem haza. Addig csak jártam a várost, vásároltam az esküvőre, meg nézelődtem, kerestem dolgokat, varrónőnél voltam. Teljesen kipurcantam, el is aludtam a tv előtt, most ébredtem nemrég, hogy kéne menni fürödni.

Műszempilla!

Tincseket ragaszt fel, nem nehéz azzal nincs gond. Viszont már egyszer csinált nekem ilyet úgy, hogy csak a szemem sarkába rakott egy-két tincset, az rendben volt. Viszont ez, hogy végigragasztgatja az egészet.... :shock: Azzal kezdődik, hogy amikor elkészül, alig bírod kinyitni a szemed, mert néhol összeragad az alsóval. Pl. utólag vettem észre, hogy (szerintem ekkor, mert alulra nem rakott műszempillát) az alsó szempillámból tépett ki a ragasztó, észreveszem, talán más nem. És remélem kinő újra... :roll: Szóval utána semmi gáz nem volt egy darabig, nem nehéz és kinézetre sem mű. Nyugodtan aludhattam volna benn, mert nem jön le akár hetekig is fennmarad, s ha egy két tincs ki is esik, nem feltűnő, mert elég sűrűn ragasztotta a tincseket. Viszont amikor kivártam a "kötelező" időt megbeszéltük, hogy addig legalább legyen fenn, míg a lagzi tartani fog kb. ) rájöttem, hogy én nem tudnék ebben aludni. Ha nagyon lehunytam a szemem, akkor feszített picit (szerintem a ragasztó miatt) És akkor jött a rémálom, amikor le akartam szedni. Állítólag csak fel kell lazítani, és mehet a menet. Nos, én hiába lazítottam, nyilvánvalóan nem arra tervezték, hogy ilyen hamar leszedjük, úgyhogy már csorgott a könnyem a végére és azt hittem sosem szabadulok meg tőle. De az biztos, hogy nem fofja idő előtt megadni magát és lepotyogni az esküvőn! :lol:

Jó éjt!! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Szilvi: ezek szerint igen. :? De csak időpontra. Mondjuk nem értettem, mert mikor odaértünk három pocakos kismama is ott várt de aztán engem szólítottak be, tehát tényleg az időpont számított. Vagy lehet,hogy ők nem is rá vártak? De azt mondta, hogy jövő héten egy hét szabin lesz. :shock:

Tabati: szerintem kinő a szempilla. Legalábbis én egyszer öngyújtóval égettem meg, de kinőtt ugyanolyan hosszúra, mint volt. Biztos nagyon szép leszel. És milyen jó, hogy reggel amikor felkelsz, már rögtön lehet rebegtetni a pillákat. :)

Kép
németh
 
 


Kinga: és mikor mész vizsgálatra? mi következik most? már ha nem titok.

Mi holnap megyünk vérvételre. Nekem egy rész hormonvizsgálat lesz+immunológia, páromnak immunológia

Tabati: még nem voltam a mammutba. nem volt azóta sem időm :(
Vendég
 


De jó, hogy egy az orvosotok! :D Egy év múlva én is betársulnék ha addig nem sikerül! :wink:

Páromnak még mindig nem találtunk megfelelő inget az esküvőre. :roll: Amúgy piros szalvétát vettem végül az ikeában, de lehet, hogy lilát is veszek, mert tetszett egy ing világos lila színű, rábeszélem párom, aztán hozzá vesszük a szalvétát. Viszont akkor nekünk is tuti fehér terítőnk lesz, mert akkor már a bordó nem nézne ki jól.

Bocsi, még egy hétig bírnotok kell az esküvői készülődésemmel kapcsolatos dolgaimat! :oops: :lol: Most csak ezzel tudok foglalkozni, éjszaka is felriadtam, hogy a tálca amit vettem, olyan nagy, hogy nem fér be a hűtőbe, úgyhogy amikor elhozzuk a tortát, felesleges elvinni, hogy rápakolják, mert akkor itthon leszedni, aztán megint vissza... Hát így ezek vannak...

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Életjel! Még mindig élek! :D :D

Csak sajnos a soproni kirándulás során hozzám csapódott egy jó kis gyulladásos-gombás megbetegedés! Fogalmam sincs, hogy mitől és hogyan szedtem össze, de ez van. Ezért nem voltam mostanáig, mert a dokit hajkurásztam, hogy fogadjon már végre. :(
Gondolom,hogy akkor erre a hónapra lőttek a babaprojektnek, de majd meglátjuk. :roll: :?

Szóval Sopron nagyon szép város. :) Jó nagyot sétáltunk végignéztünk mindent, amit lehetett. Három-négy esküvő is volt egymás után, és az egyiknek a vacsorája a mi szállodánkban volt. Jó volt a szálláshelyünk is. Volt kis erkély a szobához, s ha kimentünk, akkor gyakorlatilag az egész város a lábunk előtt hevert, középen a Tűztoronnyal. Jó volt, csak kár, hogy rövid, még ellettem volna egy darabig ott. :D

Közben azért olvastalak titeket is, így nagyjából képben vagyok. Mindenkinek drukkolok! :D Hajrá csajok most már mi jövünk a babásodásban! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Anda: sajnálom a fertőzést! :cry: Lehet, hogy valami nyilvános Wc-n... Még nem voltam Sopronban, de majd egyszer el szeretnék menni, mindenki nagyon dícséri.

Tabati: én élvezem az esküvői készülődésedet. :D Kicsit én is izgatott leszek tőle. Nekem volt egy rögeszmés rémálmom, amit most nem írok le, majd ha túl lesztek rajta, nehogy átadjam a baromságaimat, és nagyon paráztam, hogy megvalósul. Meg én csináltattam műkörmöket az esküvőre, és azzal meg nem tudtam otthon a fekvő gyűrűt felvenni a tartóról. De aztán hála az égnek kicsit meg volt emelve a szertartáson, úgyhogy könnyen ment. Csak ezen is idegeskedtem egy pár éjszakát.

Szilvi: a 21. napi vérvétel lesz jövőhét csütörtökön megyek. Vérvétel előtt nem kell telefonálni ugye? Nem tudom, hogy ti hogy voltatok vele, de tegnap annyi információt és dátumot zúdítottak ránk, hogy mindent ötször visszakérdeztem és mára már így is elbizonytalanodtam. :oops: Azért kezdjük a 21. napi hormonvizsgálttal, mert jövő hónapban megyünk nyaralni és akkor pont nem tudnánk menni.

Tabati, remélem soha nem lesz szükséged a dokira!

Kép
németh
 
 


Anda: jobbulást! nekem hála az égnek (lekopogom, kopp-kopp :) ) szinte sosincs ilyen jellegű problémám.

Tabati: én is ilyen voltam mikor az esküvőnket szerveztük :D ez a normális állapot ilyenkor, nyugi :D :D

Kinga: én nem szoktam telefonálni vérvétel előtt. a lényeg hogy jó korán menjél. már fél8tól vesznek vért.
Ma nekem levették a 21. napi hormonokat. sajna a 3. napit meg kell ismételni. az immunológiai meg nem jött össze ma , mert valahogy félre érthettük egymást és kiderült, hogy az csak kedden és csütörtökön van. így most egyeztettünk időpontot 24.-re, úgyhogy elképzelhető hogy találkozunk majd jövő csütörtökön :D :wink:
ja, és tényleg rendel a doki, mert ma találkoztam is vele. mármint futólag.
Vendég
 


Sziasztok!

Én már 1 éve reménykedek terhességre, de eddig még sajnos semmi. Voltam már egy meddőségi központban, ahol nem igazán vizsgálnak ki. Szükségem lenne egy alapos dokira.

Németh és Szilvi: olvasom, h nektek milyen jó dokitok van. Lehetne róla szó, h megadjátok az elérhetőségét? Jó lenne már ha történne velem valami, mert nagyon mennek a hónapok.

Előre is köszönöm!
Vendég
 


Tabati: Lassan férjes asszony leszel:) Izgulsz már úgye???

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Elveszett bárány megérkezett! :lol: Bocsi, de tegnap Üllőn voltunk anyukám unokatestvérénél, és én olyan de olyan sz...-rul éreztem magam (már fizikailag), hogy alig vártam hogy hazaérjünk. Biztosan ez a hülye időjárás zavart ennyire meg.

Tabati:
Hogy állnak az előkészületek?

Csucsu:
Veled mi újság?

Kép
anda81
 
 


Anda!

Jobban vagy már? Ha rám hallgatsz, kihagyjátok ezt a hónapot, mert neklem ugyanez volt, már jól lettem pont a középidőre, a doki is rábólintott, sikerült is, s méhen kívül lett. Lehet, hogy nem a fertőzéstől, de nekem nagyon gyanús... Szerintem ne kockáztassatok!!

Mi már nagyon a finisben vagyunk!! Szerencsére sikerült páromnak egy nagyon szép inget venni, lilás színű, és vékony csíkok vannak benne. Fehér lesz a nyakkendője és fekete az öltönye. És úgy alakult, hogy akkor a vacsoraasztali díszítés is lila lesz. Fehér terítő, lila futó az asztal közepére (Szilvi, ezer puszi neked, mert az ikeában rengeteg dolgot találtam, ez a futó is függönyanyagnak volt kirakva, de én asztalra teszem :wink: ) , hozzáillő lila szalvéta. Végül szalvétagyűrűt nem csinálok már, hanem a poharakba lesz benne a szalvéta. Már a sütiket is kiválasztottuk, az italok már itthon vannak, bor is lesz ismerőstől, hordóból lehet majd csapolni! :D

Kinga!

Nekem már akkora a körmöm, hogy alig bírom elviselni. Alapból sosem szoktam ekkora körmöket növeszteni, épp azért, mert zavar, de most még muszáj bírnom szombatig! :x Kifestem, kövek is lesznek a jobb oldali gyűrűsujjamon, nagyon szép lesz reményeim szerint, csak addig bírjam ki. Szerencsére nem szoktak letörni, elég erősek, de ha mégis, akkor fordulok majd a műkörmöshöz!

no, most megyek, párom dógozik agépen, majd még azért jelentkezem a héten! :wink: :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Nektek is hoztam némi ízelítőt a múlt heti soproni kirándulásunkról:
Kép A név- és szülinapos párom :D

Kép Óvárosi templom

Kép óvárosi utcakép

Kép
anda81
 
 


A többit nem engedte, de a Babaprojekt 2008-ban ott van az összes, amit meg akartam mutatni, ha érdekel titeket nézzétek meg! :D

Kép
anda81
 
 


Húha! :shock: Párod!! :lol: Gondolom nem is mernek kikezdeni veled más férfiak!! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Anda: Jóka képek. Megnéztem a másik topicban is. Mi a baj magaddal nagyon jó kép rólad. Sugárzol szerintem. Najó gondolom szeretnél sudár bomba nő lenni. Na de azok a nők akik a kifúton szaladgálnak milyen savanyú uborkák már??? Ne butáskodj!!:)

Kép
csucsu05
 
 


Anda: jók a képek tényleg! :) szép helyen voltatok :)

Tabati: örülök, hogy az IKea ekkora sikert aratott :D én nagyon szeretem. sokan lenézik, mondván hogy nem minőség amit ott árulnak. szerintem ez nem így van. illetve van ami tényleg nem túl jó minőségű, de alapjában véve szerintem jók a bútorok. és itt szerintem a legjobb az ár/érték arány.

Csucsu: szia! :) mi van veled???

Kinga:???

Angelica: átküldön neked priviben a doki nevét és elérhetőségét, ha még nem kaptad meg.
Vendég
 


Szilvi!

lassan már kéne kérned a dokidtól jutalékot! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Lehet :lol:
Vendég
 


Hahó!
Anda: mindjárt megnézem a képeket! Megmutatom Apának is, hátha hamarabb eljutok Sopronba.
Tabati: nagyon ügyik vagytok, és óóó már csak 5nap! :D Hétvégére szép időt mondanak. Vigyázz a körmeidre, nekem mindig letörnek, azért volt mű. Mostantól ne mosogass. :wink: Hány órakor kezdődik a szertartás?
Csucsu: ja, amit akartam írni azt a másikba fogom, mert ott írtál. Na ez tök értelmetlen lett de majd megírom és akkor kiderül. :shock:
Szilvi: a doki kérdezte egyébként tőlem is, hogy hogy találtam rá. Csütörtökön majd figyelek, hátha találkozunk.

Kép
németh
 
 


Kinga!

5kor kezdünk! :wink: Most hívtam a ruhakölcsönzőt és holnap megyek a ruháért. Na, ez is meg van. Ma még jön a fodrász (melír, meg egy kis igazítás) a holnapi lesz rázós, rohangálós nap. Még anyunak kell venni szoknyát, meg technikai dolgokat kell az öcsémmel megbeszélni (a zene, hogy lesz, számítógép hifi összekötése stb., ezekhez én nem értek) aztán este hozzuk a ruhát, aput beszerveztem. Szerdán varrónőhöz a másik ruháért, majd este elpróbáljuk a lelkésszel az esküvőt! :D Csütörtökön kozmetikus (szemöldök gyanta, festés, uccsó sminkpróba) Ja! Holnap reggel még a virágokat is meg kell rendelni, mert ma zárva volt a virágos. (el ne felejtsem) Aztán pénteken már csak a díszítés marad, meg az apróságok. Én 2 fajta sütit is csinálok még aznap. Mindenki kedvenvce és nem nehéz, gyorsan megvan. Közben még valamelyik este kéne szőrtelenítenem is, meg asszem pénteken festem ki a körmöm, az uccsó pillanatban. Nagyon remélem addig nem fog még letörni, de ha igen, akkor csak berohanok a műkörmöshöz, csak megcsinálja azonnal, ha mondom, hogy sürgős. De inkább ne törjön le!! :roll:

Egy baj van, hogy pont esküvő után fog megjönni (bár remélem nem fog) és már most ragyásodom! Pedig pénteken voltam tisztításon! :evil:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: nyugi!!! :) :) :) úgy látom ezerrel pörögsz:) :) :) csináljál listát és akkor nem felejtesz el semmi (vagy nem olyan sokat :) ) . én azt csináltam és bejött :wink:

amúgy hidd el, hogy az utolsó pillanatig pöröni fogsz és feszült leszel. én akkor nyugodtam le valamennyire, mikor a menyasszony tánc után "elrabolt " a férjem és elrohantunk átöltözni menyecske ruhába. akkor annyira jó volt átöltözni letusolni, felfrissülni. de mikor leültünk a szobában akkor nem kis lelkierő kellett hozzá, hogy felálljak és elkezdjek készülődni :)

Kinga: és mit mpndtál neki ? :) :wink:
Vendég
 


Szilvi! Ti hazamentetek átöltözni? :shock: De jó!! Le tudtál tusolni? És a sminkeddel mi lett?

Nekünk nem hiszem, hogy lesz ilyen lehetőségünk, mi a helyszínen öltözünk át. Gondolkodtam, hogy mit kezdjek a hajammal, meg tulképp a sminkem színei sem illenek túlságosan a piros ruhához (bár szerintem szolíd színek, nem feltűnőek) De annyi lesz, hogy kiszedem a fehér virágokat, mert amikor a próbafrizurát kiszedtem a sok lakktól, meg zselétől úgy maradt. Szóval az kilőve, hogy csinálok magamnak egy egyszerű kontyot, mert szét nem bombázom a hajam, áll az csattok nélkül is. :lol: Csak hajmosás után bomlik majd ki az tuti! A sminkem is mire lemosnám és magam készítenék újat... Szóval marad minden csak a fehér virágok nem, azokat könnyű kiszedni, mert olyan csitt-csattok!

Amúgy nekünk tényleg csak egy sima családi vacsi lesz, pár baráttal. Csak szerettem volna ennek is megadni a módját. Már pár rokon mondta is, hogy nem lehetne e előbb a tánc, mint éjfél, mert ki fognak dőlni. Úgyhogy szerintem nem is tart majd hajnalig. De ezt senki sem sajnálja. Szerintem én a vacsinál már ki fogok engedni, amikor látom, hogy minden sikerült. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Ja! Lista! Már tele van írva a határidő naplóm, úgyhogy remélem nem felejtek! Anyuéktól is egy csomó mindent el kell hozni holnap, tálakat, tálcákat, gyertyatartót stb. Felírtam, csak a naplót ne hagyjam itthon, mert anélkül meg vagyok lőve! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabat: nem hazamentenünk, hanem nekünk egy hajón volt a lagzink, ami a pesti rakparton volt kikötve. egy álló étteremhajó tulajdonképpen. na és ott vettünk ki aznapra és másnapra magunknak szállást. így könnyű volt megoldani az öltözködést meg mindent. aki kérte, annak még foglaltunk szállást természetesen a mi költségünkre.

igen, a tusolás után újra kellett sminkelni és a hajam is kicsit másképp lett megcsinálva. bár nekem egyszerű kleopátra hakjam van, semmi extra így nem volt nehéz k kicsit megváltoztatni a menyecske ruhához.

hát ha szerintem van rá módod és lehetőséged akkor a menyasszony tánc után (ha lesz ) tusolj le, mert az valami isteni érzés :) :) :) :wink:

ha esetleg érdekel, akkor itt meg tudod nézni hogy milyen a hajó:

http://www.fortunahajo.hu/webset32.cgi? ... @@INFOPATH
Vendég
 


most néztem, hogy jól megdrágultak a szobaárak a hajón az esküvőnk óta. nekünk még csak 5000,- ft/fő volt az ár.
Vendég
 


hova tűntetek csajok? :D
Vendég
 


Szilvi: hú tök romantikus lehetett a hajón! Nagyon jó! A dokinak azt mondtam, hogy fórumon egy lánytól kaptam a nevét. :wink:

Tabati: hát nem mondom, hogy próbálj megnyugodni (csak egy kicsit), úgyis majd csak hétfőre fogsz. :D Én megmondom őszintén az esküvőm napján elmentem délelőtt fodrászhoz aztán hazamentem és megittam fél dl konyakot, vagy valami hasonlót. A menyecskeruha felvétele előtt meg elszívtam egy cigit (akkor még cigiztem).Csak azért volt ennek nagy jelentősége, mert egész nap nem szívtam egy szálat sem, és már majd megőrültem érte. A hajamat meg szintén nem tudtam szétszedni, úgy összeragasztotta a fodrász. Gondolom jó fárasztó már az én megemlékezéseimet hallgatni, de csak azért írom, hogy nyugodj meg. Minden ok lesz! És milyen típusú a ruhád?

Kép
németh
 
 


Az esküvői ruhám királylányos, de szerencsére nincs benne abroncs, de még így is félek, hogyan fogok benne pisilni. Eltrveztem, hogy fél 5kor elmegyek pisilni, majd felveszem a ruhát és háromnegyedkor indulás a templomba (közel van) . Aztán hogy utána hogy lesz, még nem tudom. Megpróbálok keveset inni, amúgy sem vagyok nagy ivós.

Szilvi!

Ez igen, szép lehetett az esküvőtök! A székeken lévő huzatot nagyon irigylem, nekünk az nem lesz, de remélem azért nem fog furán kinézni. Valaki mondta, hogy nekik ugyanígy volt, hogy saját maguk díszítették az asztalt és iskolai fa székek voltak, nem volt csúnya, úgyhogy reménykedem. :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


köszi lányok:) tényleg nagyon szép volt a lagzi a hajón. főleg mikor besötétedett, akkor nagyon szép volt fenn a fedélzeten a kivilágított pest és buda látványa. és még tüzijátékunk is volt,képzeljétek! :D én már nem is emlékszem, hogy milyen rendezvény volt valahol pesten vagy budán, de alényeg, hogy akkor volt a zárónapja mikor a mi esküvőnk volt és a zárónap estéjén tüzijáték volt :) olyan volt mintha a mi tiszteletünkre csinálták volna :wink: teljesen jól láttunk mindent a vízről.

az idősebb korosztály - akik ugye nem nagyon táncoltak - nagyon élvezte, hogy a hajón mászkálhatott. nagy élmény volt nekik is :)
Vendég
 


amúgy nagyon meg fogtok lepődni, de olcsóbb volt mint sok étterem, amit kinéztünk.

az étterem bérlete hajnali 5ig 20.000,- ft volt. a menü fejenként 4000,- amiben benne volt kétfajta leves (ki mit kér) egy vegetáriánus tál (gomba, karfiol, sajt, 2 fajta köret) egy húsos tál (rántott hús, párolt hús, töltött hús, két fajta köret) savanyúságok, és az éjféli menü, ami töltött káposzta volt és virsli. az esküvői tortát mi vittük, meg az apró sütit is. az összes többi tortát ők adták, meglehetősen kedvező áron 1800,- volt a nagy tortának darabja.ja, és ebben az árban benne volt az összes ásványvíz fogyasztás is, csak az alkoholt kellett kifizetni, de ez nekünk nagyon jó volt így.

bocsi, hogy így ömlengek az esküvőnkről, na nem is untatlak vele titeket :)
csak azt akartam mondani, hogy véletlenül tértünk be ide mikor keresgéltünk helyet és meg is lepődtünk hogy mennyire normális áraik vannak. gondolom azóta jóval drágább lett :(
Vendég
 


Szilvi: Mikor volt az esküvőtők? A árak miatt kérdem. Irtó olcsó volt a mostaniakhoz képest.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: