Új privát üzeneted érkezett!

Szezso!
nem akarsz tesztelni?????????? :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Nyah, bevállaltam a laptetűűűűűűűűűűűűűűűt, most már írhattok 8) 8) 8) 8)

Kép
Vendég
 


Dita,

először is gratulálok a csodás tüszőhöz!
Anno én kétszer is kaptam Choragont, mindkétszer 10000 egység azaz 2 ampullát kellett beadni. Ezt viszont izomba kell adni, nekem a kórházban is és anyikám is a popómba szúrta bele, úgyhogy megint szükség lesz a szomszédra.

Kata, Dita,

hozzon nektek szerencsét a hétfői együtt inszem, aztán legyen a vége 2 hét múlva + teszt!
Nagyon jó lenne, ha egyszerre kerülnétek eggyel feljebb a táblában.

Kata,

ha időd engedi dobsz egy táblát amiben benne van az egyszerre inszemetek? Olyn jó lenne látni, mert utána bizony már eggyel feljebb lesztek mindketten :wink:

Ancsi,

én is azt a kenőcsöt ismerem, de szerintem csak akkor kell elkezdeni ha már picit gyógyul be a seb. Legalábbis én úgy emlékszem. Az orvos erről mondott valamit?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Vicuska! Persze, hogy akarok :lol: és persze pozitívat :lol: de megérzéseim szerint inkább mensi lesz :cry:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Vicuska,

nagyon vicces a kép és a vonalzód is, hajrá lombik! Biztos sikerülni fog :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!

Kép

Szezso!

mér mondasz ilyeneket??????nem fog megjönni és kész! :lol:

Dita!

tényleg, most hogy irják a lányok, már emléxem, nekem is 2-t kellett együtt beadnom és popóba!bár én azt is saját magamnak adtam be :oops: :shock: :D
de te inkább kérj segítséget! :wink:
Vendég
 


Csajok
Nekem Choragon 5000 NE van a dobozra írva és három por, három oldószer van bévül! :shock: Na akkor most mit csináljak? Kettő vagy egy?

Szezso
Örülnék nagyon a + tesztednek, így lombik előtt igazán jól jönne, és volt már rá példa, úgyhogy remélem te leszel az ilyen következő csodánk! :wink:

Vicuska
Most már tuti hogy együtt járunk kismamagondozásra augusztustól! :wink:
dita75
 
 


Sziasztok!

Viki: GRATULA! Ti aztán nagyon ügyesek voltatok! ;) CSodás babás életet az egész családnak!

Ancsi: Remélem mihamarabb rendbejön az ála a kicsikédnek!

Dita: Ügyi vagy, de ezt a szurit szerintem is a szomszédodnak kellene beadnia. :roll:

Dita, Kata: Remélem együtt babásodtok!

Én épp csak beugrottam. Ma a férjem munkahelye által szervezett vacsira megyünk. Ők már el is mentek gokartozni. Majd jön értem később, de addig még van dolgom bőven.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

hofeherke
 
 


Dita,

Vicuskának igaza van, szerintem se válalld be a tüszőrepit mert ez megint hosszú tű és abból ájulás lenne.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

azért van 5000 ráírva a dobozra, mert 1 ampulla 5000 egységet tartalmaz, tehát a te dobozodban most 15000 egység van. Én így kaptam 2 ampullát ami 10000 egység.
A dokidnak rá kellett írnia a receptre, hogy hány egységet kell beadni, nekem is úgy volt, a patikus adta a dobozzal és mondta, hogy ebből kettőt kell beadni mert az a van a recepten.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ja nem vállalom be dehogy, eleve nem is látnám a farizmomat, nem tudok úgy megtekeredni! Megyek a szomszédhoz vagy az ügyeletre, de még mindig nem tom hányat kell beadni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:
dita75
 
 


Frankó mert én a receptet nem tudtam elolvasni, elég csúnyán írnak a dokik, a patikus meg egy rohadt szót nem mondott! :twisted:
De akkor valószínűleg ugyanúgy kell csinálnom mindent mint nektek, tehát akkor két ampulla, két por, vagy egy ampulla két por tetszés szerint!
dita75
 
 


Dita!

nekem is 2-t kellett, a porból, az oldószerből elég egy, akkor kevesebb anyagot kell beadnod, és kevésbé fáj 8)
a 3.port valszeg inszem után kell beadnod, legalábbis nálam igy volt! :wink:

én is akarok veled együtt járni terhesgondozásra :P :P :P

meg Szezsoval is, csak ő messzebb lakik :shock: :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Micsoda hírekre jövök, ez aztán gyors volt! :lol:

Viki,

Gratulálok Lackóhoz, és nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

Ancsi,

Sajnálom a kislányodat, remélem nyom nélkül eltünik majd!

Dita,

Gratula a szép tüszőhöz! :wink: Sajnos a tüszőrepesztőhöz nem tudok hozzászólni, pedig nekem is írtak fel, de végül mást kellett beadnom, így itthon figyel a hűtőben. Tényleg nem is tudom, hogy mit csináljak a megmaradt gyógyszerekkel. :roll:

Képzeljétek, megint kezd kijönni a kiütésem az utrótól. :cry: Vettem egy krémet a herbaházban, ami direkt allergiás tünetekre jó, remélem fog segíteni.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Viki: A babás topikba is megírtalak titeket, remélem nem haragszol :oops: Ott még 20:20-kor azt írtad még egyben szeretnél maradni Vasárnapig. Tényleg nagyon gyors volt Lackó! Még egyszer gratulálok!
Kép

hofeherke
 
 


Dita,

Ja, amúgy nekem kettőt kellett volna beadnom magamnak, de a végén másképp döntött a doki.

Ez a vonalzó megint nem számlál...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemo: Ha nekünk van maradék gyógyszerünk, azt visszavisszük a rendelőbe, és eladják egy olyannak, akinek most szüksége van rá gyógyszertári áron. Én is kaptam már így. Egyféle bizományi rendszerben működik. Mondjuk ez lehet, hogy csak itt van, de vannak maradék gyógyszeres fórumok is, és lehet itt is lesz olyan, aki megvenné tőled.

hofeherke
 
 


Némóka
Van ebben a fórumban három olyan topic ahol megmaradt gyogyikat árulnak!
Keress egy kis lóvét babakocsira! :wink:

megmaradt gyógyszerek
feleslegessé vált gyógyszerek

oké akkor két port fogok egy ampulla oldószerrel.
:wink:
dita75
 
 


DIta,

készül már a csodás terasz?

Nemone,

képzeld el, hogy nekem is szokott kiütésem lenni végig a lbamon és nagoyn viszket. Biztos az utrótól van az is, előtte soha nemvolt ilyen panaszom. Viszont csak időszakos, kijön 2-3 napig viszket, utána 1 hét csend aztán kezdi elölről.

Ma marhapörkölt főzésre vultunk hivatalosak, 13 órára el is mentünk, akkor kezdték főzni, aztán 15 órakor hazahozott apa, hogy betegyem az utrót, aludtam is egy hatalmasat, de ahányszor eszembe jutott a pörkölt nagyon hányingerem lett. MÉg álmomban is, és amikor felébredtem sem múlt el, úgyogy megkértem a párom, hogy menjen vissza nélkülem mert ha a pöri gondolatától is ilyen rosszul vagyok akkor a szagától nem akarom megtudni, hogy mit produkálnék... :roll:
Úgyhogy most itthon fekszem és várom, hogy mi lesz ennek a vége...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Micsoda hírekre jövök!!!

Viki,
hatalmas gratula neked a picifiadhoz, minden szépet és jót kívánunk nektek! Nem semmi gyorsaság...

Dita,
na látod, hogy lesz inszem. Tüszőrepi megvolt?

Ancsi,
anyunak a Contractubex annyira szépen eltüntette a pajzsmirigy műtét helyét, hogy alig látszik. Már akkor kellett elkezdeni, mikor behegesedett.

Most én is mehetek a gyógyszertárba. Férjemet elkísértem az ügyeletre, mert eléggé náthás (férfinél ez ugye már komoly...), és ha már ott voltam, megmutattam a hasam, hogy ennek a sebnek biztosan így kell-e kinézni. A doktornéni meg mondta, hogy biztosan nem így kell kinézni, úgyhogy menjek betadine-ért meg valami ragacsért, mert ok, hogy az a lényege, hogy szellőzzön, de nem akkor, mikor így váladékozik, mert így fertőződhet.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

nagyon jól tetted, hogy megmutattad a sebedet a dokinéninek! Ügyi csajszi vagy! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
halálra stresszelem magam ezen a seben, úgyhogy eldöntöttem, hogy most megfürdök, leragasztom, és holnap reggel visszamegyek a sebészeti ügyeletre. Nézze meg valaki rendesen, hogy most szétjött-e vagy sem. Ha meg igen, ragasszák össze.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Monic
Sajnálom a hányingert, de most is csak azt tudom mondani, hogy te akartad!
Emléxem vmi vigyorogva hányás vagy vigyorogva wc ölelgetés témára!

Készül a terasz, még mindig nem végeztek, rohadt nagy lesz.
Apa sík ideg, mert nem elég az anyag! :twisted:
Most ment el az apjáékhoz mert ott állítólag még van egy hangyányi, talán azzal be tudják fejezni!

Linacska
Jó hogy nem hagyott nyugodni a bibid és megnézetted!

Megvolt a tüszőrepi kicsit előbb mint 7 óra.
Tartoztam egy úttal az ördögnek, mivel nem találtam itthon musculáris tűt csak olyat amivel fel szoktam szívni a cuccost. Erre mondja a néni az ügyeleten, hogy ez is alkalmas rá! :twisted: Egy órát gyalogoltam a nagy semmire, mert itthon van a szomszéd néni, hozzá kb. fél perc míg átmegyek!
dita75
 
 


dita75: Gratula a szurihoz, nagyon ügyes voltál, hogy nem adtad fel. A choragont izomba kell adni? Oda azért nem merném magammnak beadni.

viki: Nagyon örülök. Gratulálok az egész családnak és nagyon jó egészséget.

Kép

f.ancsi: Sajnálom a kicsit, de a gyerekek hamarabb túlteszik magukat az ilyeneken. Nekem körömvirág krémet mondtak az anyukámék gyógyszertárába, bár én az injekció helyére kértem. Amikor elestem és a térdeimről lejött a bőr, én ezzel kentem, de még nem tudok róla véleményt mondani. Még mindig nincs rajta rendesen bőr. :(

szezso: Köszi, azt hiszem a tüszőim hallottak. Bár csak hétfőn derül ki, de én úgy érzem, hogy növögetnek.

Miért félnek a pasik az ikrektől? Én úgy örülnék, ha két babám lenne egyszerre. Háromtól már én is megijednék, de remélem kettővel még azért megbírkóznék. Van a BMC-ben a tablón egy pár hármasikrekről készült kép. Hát azért nem lehet könnyű velük az élet.

Már most érzem, hogy jobban reagálok a szurira, úgy látszik nekem a 1/2 semmit nem ér, csak az egész. Nagyon kíváncsi vagyok a hétfőre.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Gratula a Lackónak!

Remélem nekemis lesz inszem és sikerülni fog.
timejka
 
 


Kép
Kép

i.kata
 
 


Dita,
Húúú, ez szuper! Akkor nagyon belehúzok, hogy tényleg együtt babásodhassunk :lol: :lol: :lol:

i.kata
 
 


Timejka
Igy van, csak + - an! Mondom én! :oops:
De én már teljesen nyugodt vagyok, attól a pillanattól fogva, hogy a dokim kimondta a két varázsszót: HÉTFŐN INSZEM! Olyan nyugodtság árasztott el. Nagyon várom, már csak kettőt kell aludni! :wink:

Kata
Figyeld meg milyen szépen felkúszunk a felső szekcióba! :wink:
Persze előbb Szezso, Ancsi és Akszinya! :wink:

Vicky
A te tüszőid is ráncbaszedik magukat, látod a finishben az enyém is megregulázódott. Megmondtam Vikit követem hajszálra, az én kis 20 milisemből is lesz egy ilyen stramm kiskölök! No persze lányba, hogy Lackónak lehessen barátnője! :wink:

Most mentek el az emberek!
Végül sikerült befejezni 9 után nem sokkal, de még iszogattak itt a konyhába.
Lányok!
Ha tehetném az egész lakást beraknám a mosó- vagy mosogatógépbe, akkora kosz van itt, hogy elsírom magam. Persze ezt csinálom már évek óta,hisz mindig dolgoznak vmit a házon, de most holnap baromira nincs kedvem takarítani. Természetesen jobb így inszem előtt, mint után, úgyhogy neki fogok állni, hogy hétfőn már semmit ne kelljen csinálni!

Most utoljára megnéztem magam a tábla középső részében! :lol:

Jó éjt!
dita75
 
 


Jó reggelt!
Dita jaj de jó.. remélem KAtával együtt ügyik lesztek :wink:

Szezsó irgum-burgum... :wink:

f.ancsi sajnálom a kcist, én is paprikás lettemn volna...

ölelek mindenkit még visszabújok..tegnap későig voltunk fennt
Vendég
 


Dita,Kata! Hajrá a holnapi inszemhez!!!!!!
Most én egy ideig nem jönnék,egyszerűen úgy kiborított,hogy minden inszem alkalmával történik nálunk a gyerekeimmel vmi baj,hogy most teljesen a hatása alatt vagyok.Sajnos,tegnap este emiatt úgy rám jött a sírás,meg azért is,hogy 38 évesen az ember már nem sokáig ugrálhat (tudom a Jakupcsek 45,de ezek nem érdekelnek,ezek extrém esetek),hogy lefeküdtem sírni és képzeljétek,amikor fel akartam állni olyat belehasított a hasamba,hogy teljesen összegörnyedtem. Na,azóta teljesen kivagyok,hogy ha volt vmi,akkor most miattam vége,
aludni alig tudtam,most is remeg a gyomrom. Sajnos,tudom,hogy nálam az utro ezeket a tüneteket produkálja,én nem vagyok álmos tőle,hanem nagyon zaklatott.A férjem nincs meggyőződve róla,hogy nekünk ezt tovább kellene csinálni,a környezetemben a beavatkozást rossz szemmel néznék két gyerek után és most pedig ezzel a kiborulással,lehet,hogy én elrontottam mindent. És ha látnátok a lányomat a hatalmas kötésével az állán!Na,nem vmi jól indítottam a reggeleteket,ezer bocsánat!
f.ancsi
 
 


f.ancsi ölellek..de szedd össze magad...ha csináltál volna valami rosszat ahogy te nevezed,,,még mindig hasítana..véreznél stbstb..nyugodj meg drága és ne add fel! ((((((((((((f.ancsi))))))))))

várunk vissza :!:
Vendég
 


sziasztok lányok!

meglepetés, tőlem nem megszokott módon jövök! és még milyen szerencse, csupa jó hírekre jövök!!! :lol: :lol:

VIKI: NAGYON NAGYON GRATULÁLOK NEKTEK!!! NAGYON NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT LACKÓHOZ!! LACKÓNAK SZÉP HOSSZÚ ÉLETET, SOK TEJCSIT, EGÉSZSÉGET!!!úgy látszik azért a telihold mégis bejön még Lackónak is!!!! :wink: :lol: :lol:

én is ilyen szülést szeretnék 20 hét múlva decben!!! :D

Dituli: remélem a poz hozzáállás meghozza a gyümölcsét és 2 hét múlva egy hatalmas pozat tesztelsz Katával együtt!!! :wink: ügyi voltál, h egyedül magadnak adtad be a szuridat! hétfői inszemhez hatalmas drukk!!++++++++++!!!!!!!!!!!

Kata: nektek is mennek a hétfői inszemhez a hatalmas drukkok!!!!!!!+++++++++++!!!!!!!!!!

Linácska: sajnálom, h a sebed nem gyógyul rendesen!

Ancsi: hát tényleg nagyon szomorú, h mindig közbejön vmi az inszemkor. lányodnak jobbulást, neked meg nyugalmat!! másokat meg le kell tojni!!!! erre ne is gondolj!!! ezt már máskor is megbeszéltük, h mindenkinek saját magával kell foglalkoznia és nem azzal, h körülötte ki mit gondol! az le van szarva! ez a ti életetek, és ha te úgy érzed, h ebből hiányzik még 1 gyerek a 2 után, akkor ne foglalkozz mással csak magaddal , na és persze a férjeddel, ez a kettőtök döntése!!!
a környezetemben a beavatkozást rossz szemmel néznék két gyerek után
:twisted:

Monic: pihizzél!!!

Némóka: sajnálom a kiütéseket!! dokinak mindenképp mondjad!! nem tudom, h utró helyett mi van még! van a duphaston, de abban 1/10 annyi progi van. hátha van más progipótlás!
de az is lehet, h ez terhestünet! volt aki mondott már ilyen tünetet is!

Vicuska: neked is mennek a drukkok az inszemhez!!!

Szezso: neked mennek a drukkok a poz teszthez!!!!

mi jól vagyunk . tegnap bográcsoltunk egy barátunknál, ma meg de megyek rokonlátogatásra , du pedig egy másik barátainkhoz megyünk. potyáztunk egész hétvégén, így nem főztem semmit! :shock: holnap majd éhezünk!!! :lol:
tegnapi bográcsolásnál kismama tali volt . 4 lányból 3 kismami volt, egy szeptemberi , én dec-i, és egy jan-i kismami! volt is téma! :lol:
na lépek, mert megyek a rokonokhoz! kapunk egy csomó mindent, babakocsit, kiságyat, rucikat, tök szupi!!! igaz kislánytól kapjuk, de ma már nem számít sokat a ruci színe, pasiknál is divat a rózsaszin! :lol: ha a gyerekeknél nem volt eddig az majd mi most bevezetjük!!! :lol: :lol:
na pusz!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!Én angliába élek csak látom és olvasom hogy sokan gyerek gondokkal küzdötök nekünk is sokáig problémát okozott a férjemmel itt az angolok csináltak a gyerek vállalásra egy külön vitamint amit a férjnek és a feleségnek is egyaránt, egyszerre kell szedni külön dodozba van a férfi és a női adag természetesen más vitamin a férfinek és a nőnek úgy állitották össze,hogy amire szüksége van a szevezetnek ahoz hogy baba legyen.Ha valakit érdekel küldjön privit

sziasztok és mielőbbi pocaklakót kívánok

Andi
zsoan
 
 


Sziasztok!Én angliába élek csak látom és olvasom hogy sokan gyerek gondokkal küzdötök nekünk is sokáig problémát okozott a férjemmel itt az angolok csináltak a gyerek vállalásra egy külön vitamint amit a férjnek és a feleségnek is egyaránt, egyszerre kell szedni külön dodozba van a férfi és a női adag természetesen más vitamin a férfinek és a nőnek úgy állitották össze,hogy amire szüksége van a szevezetnek ahoz hogy baba legyen.Ha valakit érdekel küldjön privit

sziasztok és mielőbbi pocaklakót kívánok

Andi
zsoan
 
 


Halihó mindenki!

Kép

Szépen rendbe is szedtem magam ennek örömére, hogy egy nagyon ápolt, nyugodt és elégedett anyukát kapjon az én kis nunásom! :wink:
Minden le van szőrtelenítve, sarkam leápolva, körmök rendben, még délután teszek fel egy pakolást, és hajat is fogok festeni.

Reggel míg apa aludt kitakarítottam. 1/2 11- ig aludt! Igaz 4 órakkor ette haza a fene, elment este elvitte az embereket, azzal a jelszóval, hogy mindjárt jövök, erre ott ragadt az egyinél. 4-ig már megbangultam, mert azt hittem elkapták a rendőrök, mivel ő is ivott valamennyit. Jól leteremtettem, hogy legalább a telefonját magával vitte volna, vagy ideszól, hogy nyugi csak még beszélgetünk. Őrület! :twisted:

Ancsi
Megértem, hogy kiborultál. Amúgy én arra gondoltam, hogy az a nagy nyillalás a pocakodban a baba miatt van, Monic is erről számolt be, csak neki éjjel volt.
Várunk vissza téged nagyon jó hírekkel, legfőképp egy pozi teszttel..... a kislányodnak pedig mihamarabbi gyógyulást kívánok, és sok puszi a bibijére!

Csibi
Valahogy éreztem, hogy be fogsz jelentkezni hétvégén! Nem tom miért gondoltam, de így lett! (ez is! :roll: )
Köszi a sok drukkot! A barátnőm kislányának meg barna kockás volt a babakocsija. Pedig boltban ők választották, nem úgy kapták. Nem érdekes miben van a csemete.
Örülök, hogy jól sikerült a hétvégétek! További szép napot!
dita75
 
 


SZiasztok,

Ancsi,

erős görcsöm nekem is volt a vérvétel hetében és akkor még nem gondoltam volna, hogy a baba okozza.
Fel a fejjel. :wink:

Dita,

Katával kaptok 15 napot, hogy felkerüljetek a tábla felső részébe. Ok? Semmilyen kifogást nem fogadok el :wink:
Tegnap este az én párom sem volt itthon, amikor elment mondta, hogy 2 óra múlva jön. Haza is jött, mondjuk 3 óra múlva, de ennek és örülök, mert ez nála nagy pontosságnak számít. Úgyhogy nálunk tegnap dícséret volt :wink:

CZinki,

mi is titeket követünk, tegnap bográcsozás (mondjuk én nem tudtam az evésre elmenni mert nagyon hányingerem volt), ma is bográcsozás (ma szerencsére nincs hányingerem), úgyhogy én sem főztem semmit :lol: :lol: :lol: :lol:


Boni,

belegondoltál, hogy te következel a topicban a szülésben? Nagyon izgulok érted, már neked sincs sok hátra és kezedben tarthatod Zsigit. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Örülök, hogy elmúlt a hányinger.
Hűha akkor belehúzunk, Kata hallottad? Monic nagyon bekeményített, nem szabad vele ellenkezni! :wink: :lol:

Megint elment a párom ugyanahhoz a pasihoz akinél tegnap volt, mert tegnap itthagyott pár cuccot, lassan oda is költözhet hozzá. :twisted:

Na pont hogy ezt leírtam akkor lépett be az ajtón jéééééééé kaptam egy szál rózsát. Beteg ez az ember! :lol: :lol: :lol:
dita75
 
 


Monic,
:shock: Brutál mami leszel? :shock:

Dita,
ilyenkor én is nagy generált csinálok, bár már péntekre megcsináltam az uh-hoz is. :wink:

i.kata
 
 


Csajok,
fülfájásra nincs valami házi praktikátok? Már megint fáj kb. 4 napja, be is van dugulva, és nagyon zavar :evil: Bioptronozom is, most fülgyertyáztam, tegnap infraszaunáztam...

i.kata
 
 


Kata,

nekem a fülcsepp és a Bioptron szokta meggyógyítani. A fülcseppet a doki a páromnak írta fel a fülfájásra, de amikor nekem fáj én is használni szoktam és 1-2 nap alatt elmúlik tőle. Neve nincsen, mert valamilyen keverék egy egyszerű barna üvegben.
Nem akarok brutál lenni, csak jól rá akarok ijeszteni a tüszőitekre, hogy ne szórakozzanak tovább, mert nektek is a tábla felső részében van a helyetek!

Dita,

rózsa? Remélem dícséretet kap érte a párod :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Boni,
gondolom te is ilyen gyors szülést szeretnél, mint Viki, nem? Tegnap óta ezen járnak a gondolataim, hogy este 8-kor még gondolom semmi jele nem volt Lackó aznapi érkezésének, ennek ellenére még éjfél előtt kibújt. Nem semmi :lol:

Monic, Csibi,
jó bográcsozást nektek! Ma egy kicsit meleg van hozzá, nem?

Ancsi,
fel a fejjel! Ne párosítsd az eseményeket, nem hiszem hogy lenne összefüggés a történések között. Másokkal pedig szerintem se foglalkozz, bár én is sokat szoktam rágódni. :roll:

Dita,
készülsz már a nagy napunkra lelkileg? :wink: Lesz uh-od előtte?

i.kata
 
 


Szisztok!

Tegnap írtó jól éreztük magunkat a céges bulin. :) De úgy látom mindenki a kinti főzős programokat részesítette előnyben a hétvégén!
Kata, Dita: Jó készülődést, és holnapi babásodást!

hofeherke
 
 


Ancsi,
nekem Lilivel olyan hasító hasfájásaim voltak (még nem tudtam, hogy terhes vagyok), hogy éjszaka fekvésből felrántott ülésbe. És csak a baba okozta :lol:

Ma visszamentem a kórházba megmutatni a sebet. A lényeg: nincs szétnyílva, az, hogy váladékozik, talán még normális is, de ha megmarad vissza kell menni. Kamillával kell tisztogatni, meg ragasztani, amíg nedvedzik.

Kata,
én ma a 23. cn-on vagyok, június 28. a ciklus 1. napja. Volt egy 19 napos ciklusom.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


hát asszem mindenki hasonlót kívánna..de mint tudjuk ez nem kívánságműsor :lol:
Vendég
 


Alig merek írni a laptetőveszély miatt! :oops:

Linacska
Kitartás a bibivel kapcsolatban, hamarosan begyógyul és elfelejted!

Mara
Örülök, hogy ilyen jól sikerült a buli.

Kata
Hogy a fenébe ne készülnék, remeg kezem-lábam ahogy közeledik a NAGY NAP!
Foggalmam sincs lesz-e uhu vagy bármi, azért remélem lesz, mert akkor lennék igazán nyugodt, hogy ha kiszabadult a kis 20 milisem. :roll:

Monic
Közben kiderült, hogy küldte a rózsát az egyik kolléga aki tegnap itt volt betonozni. :roll: Mindegy apa is közreműködött benne. Most ment el pecázni, majd csak este jön haza. Nem is baj, hogy elment, mert már kikészít reggel óta. Most bezzeg hogy "tiltott a gyümölcs" folyamatosan "azt" csinálná. :oops: :twisted:

Ezek a pasik kiborítóak! :roll: :twisted:
dita75
 
 


Dita: Ezek a pasik már csak ilyenek. ;)

Kata: Nekem nem lesz most inszemi, mivel dokibám, meg én is nyaralni voltam, amikor ciklusközép volt. :( A maratoni ciklusom hamarabb végetért, mint szerettük volna. De most, amikor szeretném, hogy megjöjjön időben biztos nem fog. :roll:

hofeherke
 
 


Kata: Majdnem elfelejtettem. Én OTIPAX fülcseppet használok. A férjemnek írták, de nálam is hatásos, 2-3 cseppentés megoldja a problémát. Én a fülem ilyenkor egy kis vattával bedugom, hogy a huzat ne zavarja. nekem attól szokott fájni leginkább. Recept nélkül is kapható kb. egy ezres.

hofeherke
 
 


Na miaz? Mindenki bealudt?
Kép

hofeherke
 
 


Dita: Te bizti vagy, csak félsz írni. Pedig nézd milyen cukiságot találtam!
Kép

hofeherke
 
 


A holnapi inszemes járatnak drukkolol és majd kérem a beszámolókat, hogy milyen volt. Én is be vagyok s.arva tőle, bár már alig várom én is azt a mondatot, hogy"...-n inszem."

Nektek mit mondott a doki? Mit kell vinni? Mennyi ideig tart? Haza fogtok tudni menni egyedül?



vicky79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: