Új privát üzeneted érkezett!

Érdekes infó,köszi!!

Ment privi Babáról!

annus11
 
 


Kép
Kép


Tücsiről nincs még hír?Legközelebb elkérjük a telefonszámát annak akiért így izgulni kell!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Az a jó hír Tücsiről, ha nem hallunk róla nem??? Úgy emlékszem ezt mondta, na akkor remélem még nem hallunk felőle és meglesz(nek) a babó(k) neki!!! :lol:

Úgy szorítok neki lányok, remélem most már ennyi év után sikerül neki és boldog lesz!!!

Alziza-mindig hallottam erről az aviváról de azt nem gondoltam, hogy ilyen komoly...
Köszi az infót!

Ja és képzeljétek lányok te is "hallgasd" meg Alziza:
te ajánlottad nekem, hogy vegyek a páromnak maca vibe-t és én akkor mondtam is a Janinak hogy kéne szedni ilyet.
Erre az én drágám tegnap elment és gondolta vesz az ügy érdekében valami gyógyteát.
Szerintetek mit vett??? :lol:
Via/grate-t!!! :lol: :lol: :lol:
Csak az összetevőit nézte, a nagybetűs feliratot nem!!!
És ráadásul van rajta egy ősz hajú bácsi, aki éppen lendületesen focizik!!!
Egész este ezen röhögtünk a gyerekkel!!! :lol:
Ééés még meg is kérdezte az ismerősünket az eladót, hogy jó-e ez a tea, kipróbálta-e? A csaj meg csak mosolygott!!! Persze mondta azt is, hogy ő még ugyan nem próbálta!!!
Képzelem hogy mit gondolhat most rólunk!!!! :lol: :lol: :lol:
Na aztán mivel megvette, meg is itattam vele egy csészével!!! :D :wink:
Vendég
 

 
 

Zsibima - :lol: :lol: :lol:
Na ezen tenyleg jot derultem! De aranyos lehetett a parod. Nalunk en szoktam ilyeneket csinalni es amikor utolag kiderul csak pirul a fejem. :oops: De ha mar megvette vetek lenne hagyni a polcon porosodni. :wink:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Zsibi!

:lol: :lol: :lol: párod :lol: :lol: :lol:

Annus!

Engem is érdekelne Baba miért töröltette magát.....anno nagyon megkedveltem szegényt....

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Zsibi!

Ez marha nagy poén :lol: :lol:

Hát remélem hogy télleg jót jelent h nem hallunk Tücsiről,csak olyan jó lenne tudni hogy minden rendben ment e :roll:


Panny!
Megy privi!

annus11
 
 


Zsibi!

Lehet ez a sors keze... :wink: Ki tudja ? még lehet jobb mint a Maca Vibe!!! Az Isten nem mosa le róla ha most összejön, hogy ettől volt! Van egy rokonom aki a zöldárpától lett "terhes", HIÁBA MONDOM, NEKI, H A FÉRJÉTŐL!!! :P :P :P A szerre esküszik! :wink:
merszi
 
 


sziasztok!

igen, a babakocsit a bimbomarketről rendeltük és szerintem nagyon megérte. :lol:

azóta megvettük a kiságyat is meg a szekrénytis, de az ágyat még nem szereltük össze.Viszont a szekrénybe már bepakoltam :)

asztalostól elhoztuk a komódra szerelhető pelenkázólapot is, szóval már minden megvan úgy néz ki,már csak be kell rendezni a babasarkot. Ha megkapom a fényképezőletöltő kábelét, rakok fel képeket.

párom holnap elutazik haverokkal négy napra Tiszafürdere nyaralni. Minden évben szoktak menni csak fiúk kierszteni az egész évesgőzt, úgyhogy nekem is lesz néhány napom magamra. sajnos nagyon fáj a derekam, néha úgy, mintha lumbbágóm lenne :cry:

de ezen kívül jól vagyok általában, jövő héten már menni kell ctg-re a szülésznőhőz a kórházba. holnap meg a nődokihoz megyek streptococcus mintavételre és laborbeutalóért. De hátha UH-zni is fogunk kicsit :)

puszi mindenkinek!
lei
 
 


Zsibi!

nem semmi a párod! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mi is szedtük a Maca Vibe-ot, emellett a férfiaknak ajánlott az L-Carnitine (fitotékában lehet kapni, 100-as kiszerelésben).

Aviva könyvet vettem én is, de még mielőtt nekifogtam volna, meglett a bébi :lol: , úgyhogy nem próbáltam ki.
de csak jókat hallottam róla, meg amiket olvastam, az is biztató :wink:

Kép
kimma
 
 


Maca Vibeot hol lehet amúgy venni?Lehet kipróbáljuk köv hónapban,ha most nem jött össze!

Lei!
Mindjárt szülsz,atya ég!!!!!Hogy repül az id!Itt mindig észreveszem :lol: Babasarok,akkor egy szobában lesz veletek?Vagy rosszul értelmezem?Jó pihenést a köv 4 napban!!!!Használd ki amíg van ilyenre lehetőséged :lol: :wink:

Merszi!
Na igen,én is a férjemtől szeretnék teherbeesni!Bár amikor a munkatársa mindenféle melót kitalál neki,akkor szoktuk neki mondani hogy akkor ő jön haza és besegít a babaprojektbe.Persze mondta h oké :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Hajni-naná hogy nem porosodik, most mindennap megitatom vele, ha már megvette! :lol:

Panny-most látom, hogy Olika mindjárt 4 hónapos! :D És a legnagyobbad pedig 6 éves lesz! Jövőre megy suliba? Várja?


[quote] írta:Van egy rokonom aki a zöldárpától lett "terhes", HIÁBA MONDOM, NEKI, H A FÉRJÉTŐL!!! A szerre esküszik!


Hát Merszi, ha én terhes lennék én is asszem a via/grate nevű teácskára fognám!!! :lol: :lol: :lol:

Lei-akkor pihizgess, mert szerintem utoljára pihengethetsz egyedül!!! :wink: :lol:
Ha kész vannak a képek, akkor kérjük őket!!!

Kimma-lehet nekem is "csak" meg kéne vennem az aviva könyvet? :roll:
Hátha az olyan jó, hogy csak meg kell vásárolni és utána 40 hétre rá szülés van?? :lol:
Kipróbáljuk... :wink:

Annus-még nem vettem maca-t (jó nekünk az a bizonyos tea is :lol: ) de gyógynövény boltban biztos, de mintha rossmanban is láttam volna egyszer...de hátha valaki biztosat tud.


Hajni-nem is írtad, hogy a párod hogy reagál a terhességedre? Mer már végre örülni?
És te hogy bírod nem vagy feszült, ingerlékeny?
Az előbbi kérdések Merszire is vonatkoznak, bár róla tudom már hogy jól bírja a terhességet... :D
Vendég
 


Ja lányok nincs valami tippetek, hogy az írásom miért csúszik el???
Semmit nem csináltam pedig...és idegesít!
Vendég
 


Elcsúszik?Mire gondolsz???
Én látom rendesen!!!!!Semmi gond nincs vele :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Itt is régen jártam!

Zsibima, sajnálom, hogy a múltkor olyan rossz volt a kedved, de amint látom, alakul a helyzet, ez már a mi megszokott pozitív Zsibimánk! Jót mosolyogtam a férjed nagy bevásárlásán :lol: Kiváncsi lennék a tea hatékonyságára :lol: :lol:

A lányod tiszta anyja!! Nagyon szép csajszi, joggal vagy rá büszke! Most megy továbbtanulni? Vizsgákon már túl van?

Merszi, én teljesen megértelek, amiért a melót is muszáj szem előtt tartanod. Én hasonló helyzet előtt álltam, csak épp új melóhellyel.. Szóval bennem is megvolt a kettős érzés, hogy most a baba a legfontosabb, ő az első, de munkanélküliként szülni menni nem túl szerencsés dolog. Így inkább anno megbeszéltem a dokival, hogy ő mit szól hozzá, és amíg bírtam, dolgoztam. Nálunk modnjuk a munkahelyen tudták kezdettől fogva a babát.

Nem könnyű döntés, de szerintem ugyis érzed, mennyit bírsz. Én drukkolok, hogy minden jól alakuljon! Ha ilyen szerencsés vagy, hogy nem látszik sokáig az alakodon a terhesség, akkor meg még jó ideig tudod titkolni! Azért vigyázz magadra, és pihenj amennyit csak lehet!

Tücsinek megy a drukk tőlem is ezerrel! +++++++ Hajrá babikák, tessék szépen beágyazódni anya pocakjában!!

Lei, gartula a babakocsihoz! Ez ugye az, amiről egyszer már küldtél nekem linket? Kórházi cuccod is be van már készítve? Én most jöttem rá tegnap, hogy lassan jó lesz, ha valamit én is összepakolok, mert apának lila ibolyája sem lenne, hogy mit hozzon be nekem a kórházba..

Babával azért remélem nincs semmi baj!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Na megjöttem,egész délelött rohantam....de már jó itthon hűsölni végre :lol:

Röné!
Jó hogy ide is benéztél!!!!Babával minden oké,nyugi!!

Amúgy mi most a Lecitint szedjük,remélem az is hatásos szer!!Amúgy kismamiknak ajánlott,állítólag okosabb lesz tőle a gyerek!!

annus11
 
 


Igen én nagyon jól viselem a várandósságot! Semmi bajom és ismét fitt és üde vagyok, elmúlt az álomkóóór! Tele vagyok energiával!!! ma pörögtem is ezerrel! Persze a baba érdekeit szem előtt tartva!

Amúgy én elkezdtem fejenállni, még mielőtt teherbe estem! Naponta többször kell és átfordítja a belsőségeket! Ez a fordított helyzet, azt olvastam eredményes! Nagyon hatásos állítólag a PE-re és a mensi ciklusra! Hogy hatott e nem tom, de a baba odabent van!!! Egyszer az anyósom rám is nyitott, kicsit hülyén éreztem magam... :oops:

Röné! A melóhelyen hála ég elült a vihar, így most nyugis. Aláírtam az új szerződésem a jövőre nézve! Amúgy most szabin vagyok még egy ideig, így tényleg pihizhetek, aztán jön a meló és ismét szabin leszek aug közepétől a végéig.

Annus, Zsibi!

Kívánom, h hassanak a szerek!!! Akkor én lehet a fejenállástól lettem terhes??? :lol: :lol: :wink: :wink:
merszi
 
 


Merszi!

És ezt a fejenállást még a pé elött csináltad?kb gimiben álltam utoljára fejen :lol: :lol:

Akkor te meg télleg a fejenállás miatt lettél babás,látjátok kiderül itt szépen kire mi hatott!!!!

Én most a reggeli sexben bízom!Most úgy sikerült hogy peteéréskor reggel tudtunk együtt lenni :lol: Tehát én reggelire kaptam a babát :wink: :lol:

annus11
 
 


Zsibima!

Még nem megy suliba Márk,mivel július végi ,így úgy gondoltuk elég lesz neki 7 évesen is a suil.Amúgyis most ez a trend , a szakértők szerint is jobb így.Itt Gödöllőn szinte mindneki 7 évesen viszi csak suliba a gyerekeket.

Ja-ja már 4 hós jövő héten Olika!!Szalad az idő!! :wink:

Szurkolok neketek,mindenkinek!!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Oke - ha Merszi a fejenallastol esett teherbe, akkor en a yogatol. :lol: Ugyanis en meg azt kezdtem el pont elotte honapban. :wink:

Zsibima - a parom nagyon orul, de meg mindig ovatos duhaj. Ha megtehetne szerintem becsomagolna selyempapirba es eltenne meg vagy 6,5 honapra, nehogy valami bajom legyen. Szerintem ez azert is van, mert o is elolvasta az osszes papirt/tajekoztatot, amit a dokineni adott es tudja, hogy nalunk a 12. het vegen sem lehet igazan fellelegezni...
De a kovetkezo uh-ra jon o is velem (eddig mindig egyedul mentem), remelem akkor mar realisabba valik a dolog.

Jo jel, hogy mar neveken gondolkozik - viszont azt nagyon hatarozottan megismetelte, hogy nem szeretne elore tudni a baba nemet. Mar kezdek en is belenyugodni, hogy majd csak februarban derul ki. Ebben a korhazban egyebkent alapbol nem mondjak meg, csak ha nagyon eroskodsz. Akikrol tudom, hogy itt szult (3 baba) egyiknel sem tudtak elore, hogy mi lesz. :roll:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Annus!

Fejen állni mindennp kell, ha lehet többször is.Állítólag meddő párokat is kezelnek vele.!Én a falnál tettem, mert máshogy nem bizti, hogy ment volna.

Hajni!

Én már korábban kijelentettem, h nem akarom előre tudni a baba nemét, ha már ennyi évet vártam rá! Legyen meglepetés a születés pillanatában! DE! Ha elmegyek később 4D-re ott bizti lebukik... :roll:
Korábbi kérdésedre a válasz: nem sikerült beírni magam a februári babák tábliba!
merszi
 
 


Kedves Mindenki!

Tanácsot szeretnék kérni.
Áprilisban volt egy miss. ab.-om. A 8. heti UH-n derült ki, hogy meghalt a kisbabám. A dokim azt mondta, hogy a műtét után várjuk ki a 3 hónapot, s szedjek progeszteron tartalmú gyógyszert (Utrogestan-t), ahogy megtudom, hogy megfogant a második kicsi, mondván, legtöbbször a progeszteron elégtelen termelése miatt fordulhat elő ez a szörnyűség. Viszont semmilyen vizsgálat nem volt.
Megköszönném, ha valaki tud valami tanácsot adni a jövőre nézve?

Köszönöm, Iszruk
iszruk
 
 


Iszruk!

Igen,ez egy elég gyakori eset.Sajnálom h veled is megtörtént!
Az mondjuk furi,hogy a doki ezt így látja...mindenféle vizsgálat nélkül.Ennyi erővel halom más dolgot is mondhatott volna hogy mért történt!!Szerintem menj el másik dokihoz,vagy ha a sajátodban megbízol kérj hormonvizsgálatot ,meg vegyen le kenetet is hátha vmi fertőzés van a dologban stb.Mert ez csak egy lehetséges dolog a sok közül!!!!Más oka is lehet ám!Az viszont jó hogy az Utrot kell majd szedned ha összejön a baba,nekem is azt kell majd!
Sok sikert a mielöbbi babásodáshoz!!!

annus11
 
 


Szia Iszruk!

Itt mindenki átesett ezen a szituáción (missed ab, vagy így vagy úgy), sajnos van aki többször is! Én a 15 héten jártam így. Személy szerint én kivártam a 3 hónapot,-bár van aki ezt nem teszi-én magam fontosnak találtam a felerősödést! Ez alatt az idő alatt 3 havi Elevitet szedtem be! Ma ismét babát várok! Én Duphastont szedek, másnak az Utrogestant írják fel! Hallgass a dokidra, és gyere többször hozzánk, meglásd neked is sikerülni fog!
Szerintem mindenki másként éli meg és készül a következő babára, én speciel a fent leírtak alapján jártam el!
Az biztos, h van akinek azonnal megfogan, és van akinek nagy köröket kell lefutnia! A reményt nem szabad feladni! Nekem se volt könnyű egy petevezetékem hátráltatta a dolgot, de van itt olyan aki még mindig küzd!
Ha van kedved olvass vissza, mert mis is hasonló gondolatokkal és kérdésekkel bombáztuk egymást korábban!

Egy idézet jut eszembe: "Mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál!"

Sok erőt és kitartást kívánok!
merszi
 
 


Röné-köszi a gratulációt a kisasszonyhoz :lol: de tényleg az apjára hasonlít, nem rám! :wink: Nem vizsgázott, mivel most volt 8.-os és ott nincs vizsga! :D Egy közgazdasági szakközépbe megy
ami informatika suli is és info, angol tagozatra.

Panny-nagyon egyetértek ezzel! :D Nem volt jó régen sem, amikor 6 évesen küldték a gyerekeket suliba...jó nekik még egy évig játszani! A Bettynél pont úgy jött ki hogy 6 éves és 8 hónapos volt az isinél, nála már nem lehetett tovább húzni...
(és még külön is jó lesz, mert jövőre sokat tudsz vele tanulni majd, mert még gondolom otthon leszel a kicsivel! :wink: )

Merszi-fejenállás!!! Háát csapkodná a térdét a családom, ha nekem sikerülne!!! :lol: :lol: :lol: De a lényeg, hogy neked bejött!!

Hajni-az jó jel, hogy már a neveken gondolkozik! :D Legkésőbb februárban megtudjuk, hogy mi lesz! :lol:

Annus-reggeli szex? Az jóóóóó!!!

ROHANNOM KELL MELÓZNI!!! :cry:
Vendég
 


Amúgy én mivel augusztusi vagyok,így 7 évesen mentem én is suliba!Ezt ano úgy hívták h szalajtott,vagy évveesztes.Szerintem ez nem újdonság,régen is megvolt ez,hogy aki ép suli elött töltötte a 6.évet,az még nem ment abban az évben!És látjátok belőlem is lett vmi,szóval nyugodtan mehet 1 évvel később! :wink:

Zsibi!
Hát majd kiderül mennyire volt jó :lol: :lol: Aztán elterjeszetm és az egész babanet majd reggel csinálja,miközben fejenáll és jógázik és persze a többi praktikát se hagyom majd ki a sorból :lol: :lol:

annus11
 
 


Csajok!

Muzsály írnom :oops:
Iszruk miatt!
nem bírom levetkőzinezt a hormonmumus jelmezt. :lol:

Iszruk
Én nem hallgatnék erre az orvosra.
Vizsgálatok nélkül ne állítson semmit.
Mindenképp hormonszintet kellen nézni.Ha ő ezt nem teszi,akkor másik doki!

tapasztalatból írom ezeket.A többieknek már valszeg a könyökükön jön ki!Bocsi csajok!

ezért nem is írok mást(sem a történetem,sem azt,h mi a véleményem erről)
Olvass vissza ha van kedved!

Annus
Hát...rossz nem lehet! :wink:


Zsibima
Párod sztorija jó!Hi-hi
Vendég
 


Jézusom!

Muzsály :oops: :oops: :oops:

nem bírok írni!
Ráadásul ly-vel.
Tiszta ciki
Vendég
 


Alziza!

Már vártam mikor írsz,te kis hormon mumus :lol: :lol: :lol:
Kép

annus11
 
 


Alziza!

Nem vagy Te hormonmummus! Szerintem itt mindent le lehet írni!
Egyébként nekem néztek hormont és teljesen normális volt minden. Többen írtátok, h irassak fel utrot, mert az jó! Én viszont direkt nem kértem, mert félek bármit is beszedni a baba miatt! De ha kell, hát kell! Mégis bogyót kell szednem... a pecsételés miatt. Én a gyengébb készítményt a duphastont kaptam. A doki ezt terhességemet még véletlenül se úgy kezdte, h márpedig hormont kell szednem, sajna így hozta a sors...én nem akartam. Most is néha "parázok" a bogyó miatt, h kell e ez nekem, de sajna csak ettől múlt el a pecsételés!!!

Ezeket nem azért írtam, hogy olajat öntsek a tűzre!!! Csak én egy másik eset vagyok, hiába tiltakozok ellene, muszály.
merszi
 
 


Sziasztok lányok!
Annus:itt is rád találok!
Szerinted normális az,hogy vetélés után 1 héttel kezdek vérezni? Műtétkor csak alig 2 nap volt vérzés! Mitől lehet ez? Menjek vissza a dokihoz? (oda is csak Kedden tudok menni)
Pusza
misszike
 
 


Misszike!

Milyen erőséggű a vérzés?Darabos?Görcsölyz?Ha egyik se,és ha csak épp pecsételés az még belefér!Ha attól megnyugszol akkor hívd fel a dokit!

Merszi!
Megértelek teljes mértékben!Én utálom a gyógyszereket!Többek között azért is mert csalódtam bennük!Lásd allergia!!!A doki ugye bazi erős gyógyszert írt fel rá,amitől ugyan úgy megvoltak a tünetek stb.Aztán elkezdtem ezt a természetes cuccot szedni,éppen csak alkalmanként.És láss csodát,idén még nem voltam allergiás!!!Pedig ilyenkor már rég szoktam prüszkölni!Általában mindenre vmi természeteset keresek,fejfájásnál is inkább a hideg vizes borogatás stb.
DE!Ha a szervezeted nem termeli azt a hormont,vagy nincs belőle elég,ami a babának kell,nem hiszem h ártanál akár magadnak akár a babának!Én úgy gondolom h ilyenkor ki kell segíteni a szervezetet!!!Szóval szedd csak be azt a gyógyszert egész nyugodtan!!!Mert igen,ez most kell.Nem neked,a babának!!!

annus11
 
 


Annus: úgy láttam volt kis darabosság,most akkor mi ez???
misszike
 
 


Misszike!

Teljesen normális ha darabkák is ürülnek

Én is úgy voltam h a műtét után nem véreztem ,majd rá 3 napra kezdtem megint és így hullámzott egy pár napig...a dokim azt mondta ez normális.Az a baj ha görcsölsz is és friss piros vér ürül és netán lázas is vagy.Akkor itrány a doki vagy a kórház.

Zsibima!

Tényleg jó lesz h amikor megy a Márk suliba itthon leszek(természetesen itthon leszek Olika 3 éves koráig,sőt valszeg tovább is).

Alziza!

segítsd csakl az új lányokat hormon ügyben :wink: :wink:


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Egyetértek az előttem szólóval!

Mivel melóztam elfelejtettem írni hogy jöjjön már a mi hormonmumusunk mert szükség van itten rá!!! :lol:
Figyelj Alziza: kijelenthetem, hogy senki nem unja!!!
Sok nőnek okoz problémát az ha nincs rendben a hormonszintje!
Azért mert nekünk az Annussal nem ez lett végül a baj (még nem tudjuk ugye mi) az nem jelenti azt hogy ártottunk ezzel a vizsgálattal és nem tettük volna jól hogy megcsináltattuk!
Én örültem kifejezetten, hogy ezzel nincs baj.

Remélem Iszruk is megfogadja a tanácsaidat!
Úgyhogy én részemről örülök hogy jöttél! :wink:

Annus-én is augusztusi vagyok ugye, de képzeld engem engedtek
a kedves szüleim 6 évesen suliba...kár volt! :cry:
Szerintem én voltam a leghülyébb a iskolában :D Jobb lett volna
később, merthogy egész életemben egyébként is "későn érő
tipus" voltam...
Annak örülök, hogy belőled lett valami! :wink:
Bár ha úgy vesszük belőlem is, mert képzeljétek olyan jól végzem a munkámat, hogy "jutalmul" csak engem nem engednek el 2
hét szabira a nyáron! :cry:
Na asszem amíg az újakra felügyelek, majd jól kiosztok mindenkit
(mármint a főnökséget) aztán vagy megbecsülnek, vagy kirúgnak! :lol:
Úgyhogy kijelenthetem én is: belőlem is lett "valami" :lol:

Panny-azt ajánlom hogy 3 évente szülj egy kistestvért, és akkor mindig tudsz segíteni a sulikezdésnél az aktuális nagyobbnak! :lol:
Na jó a viccet félre téve: lesz még nálatok babó?
Ez a kérdés Alzizának külön: mikor jön a következő baba?

Merszi-dokibá biztos tudja mi kell neked és a babának, bízz benne!
No para!!!!

Tücsi???????????
Asszem most már biztos nagyon jó hírekkel jön!!! :D :D :D
Vendég
 


Panny:kis görcsölgetés van de láz nincsen! Ahogy írtam kicsit darabkás,pirosas is volt kicsit! Ez nagy baj lehet vajon?
misszike
 
 


Misszike - kis gorcsoles, verzes az meg belefer, ha csak ennyi akkor vard meg a keddet es (asszem azt irtad akkor tudsz menni) es menj el dokihoz. Viszont ha sok es nagyon fej esetleg lazad is van akkor irany az ugyelet.

En is majdnem 7 evesen mentem suliba es en nagyon szerettem. Anyyira, hogy 17 evig abba sem hagytam a tanulast es meg felnott fejjel is ujra egyetemre jartam (itt kint MBA-ra). :lol:

Viszont itt 4 evesen mennek a gyerkocok suliba. Mondjuk ez nem egeszen olyan mint otthon volt - inkabb az ovodahoz hasonlit, mert az itt nincsen. Nem padban ulnek hanem asztal korul, kicsi csoportokban max. 10-12 gyerek, sokat jatszanak. A sogornom tanitono ilyen kicsiknel es o meselte, hogy pl. beszedhangokat gyakorolnak es hogy milyen aranyosak, amikor korbe korbe jarnak es th-hangot probaljak egymasnak bemutatni. Azt hiszem meg osztalyzatot sem igen kapnak csak a tanar ir az elorehaladasukrol reportot a szuloknek stb.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Hajni-nálatok is 12 hetesen van genetikai uh?
Átnéztem hozzátok a februári topikba és látom írod ott is car idő van...
Meg döbbentem olvastam azt az anyasági kártyát...ilyen nálunk is jó lenne! :roll:

Misszike-nem hinném, hogy baj lenne, de jobb ha felhívod a dokit!
Vendég
 


Zsibima - aha, szerintem itt is tok ugyanaz a vizsgalat mint, ami otthon van, csak itt alapbol jar mindenkinek es ingyenes. Az anyasagi mentessegi kartya tenyleg nagyon jo es a baba 1 eves koraig tart minden gyogyszerre, nem csak a terhesseggel kapcsolatosakra. Egyebkent a receptre adott gyogyszereknek itt szabott ara van, tehat mindenert ugyanannyit kell fizetni (most eppen 7 font 10 pence) i.e. en ugyanannyit fizettem az orrcseppert es a 28 szuriert...

A terhesseg alatt a fogorvos is ingyenes lenne - ha talalsz magadnak egy NHS-ben dolgozo fogdokit. Nekem ez nem sikerult, ugyhogy marad a magan fogorvos, aki teljesen veletlenul fel magyar/fel sved! Kicsi a vilag. :D

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Misszike!

Igen úgy gondoltam h ez mid egyszerre van,na és persze a láz!Az ugye rögtön rosszat jelent!!!Nehéz így megmondani mi az ami még belefér...kinek mi a sok,mi az erős görcsölés stb.Így télleg ha kedig fennállnak ezek,kérdezz rá a dokinál!Az a bizti ha ő mondja h minden oké!És próbálj pihizni!!!!Mégiscsak egy műtétről van szó!!!

Hajni!
Említettem hogy barátnőm és a nővére is kinn vannak Angliában,és most megint terhes a nővére.Úgy néz ki kislányt várnak,októberre!Lehet már mondtam :oops:

annus11
 
 


Hajni!

Igen én ismerem az Angliai suli-ovit :wink: Amikor kinnt "sintérkedtem" :wink: a nagyobbik oda járt és én hoztam vittem,sőt még szülőire is én jártam :shock: :shock:

Zsibima!

Nálunk nem valószínű h lesz több baba,de soha ne mondd h soha...

Misszike!

Sztem még belefér,mert nekem is volt mensi szerű görcsölgetés meg pirosas ,darabos vér is,de inkább bizti ami bizti menj el kedden a dokidhoz.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok csajok!

hát nálam kinyílt a méhszáj egy ujjnyira, úgyhogy a doki jól beparéztatott, mrt aztmondta, hogy ebből most már bármikor szülés lehet. párom persze pont ezen a hétvégén ment el nyaralni szegény a haverjaival. de nem réngattam haza, mertazért még nem történt semmi konkrét dolog. Ha elkezd amagzatvíz folyni, akkor kell menni a kórházba, addigmeg csaknyugizni, persze nem kell egész nap ágyban lennem, de azért nem szabad már erőltetni sem magam. Remélem azért a hétfőt még kibírjuk babussal, amíg apja hazaér:) akórházi pakkot azért összedobtam gyorsan, biztos, ami biztos.
meg a család is mindenben segít, anyukám, anyósom, sógornőm, apukám itt pörög körülöttem, ez tök jólesik :lol:
hétfőn kell mennem dokihoz,és csinál ctg-t, meg megnézi, hogy tágultam-e jobban.

szóval ha lesz valami, zsibi neked írhatok SMS-t arra a számra,ami megvan nekem? az még él az a szám?

puszi nektek! izgulok kicsit!! :?
lei
 
 


Lei!

Már most????Na ne már!!!!Hova siet ez a gyerek!!!!!
Én is megadom a számom ha kell bárkinek,raktározza el nyugodtan!
30-509-52-63

annus11
 
 


Sziasztok

Lei

Nekem szülés előtt több mint egy hónappal mindíg nyitva volt a méhszáj.(mind a háromnál)
Aztán vajúdásnál meg nem tágultam semmit.Úgyhogy nyugi!
Vendég
 


Ja és Zsibima

A következő?
Hááát...
januárban beszélünk komolyabban Zalán műtétjéről a dokival,h mikor lesz és hogy stb.Aztán majd meglátjuk.
Vendég
 


Lei-naná hogy írhatsz!!!
Mármint majd 4 hét múlva amikor szülni fogsz!!! :lol: :lol: :lol:
Addig szépen nyugodj meg, nem lesz még baba szerintem! :wink:
De természetesen nagyon fogom várni ha írsz, és azonnal közzéteszem a beleegyezéseddel!
Nyugi és pihi!!!

Hajni-kicsi a világ! (hiába vagyunk mi magyarok kevesen, azért jól szét vagyunk szóródva a nagyvilágban)

Alziza-reméljük Zalcsival nem lesz semmi gond és jöhet egy kislány, mert most annak kéne jönni a sorban nem? :D

Panny-gondolom egyszer te is örülnél még egy kiscsajnak? Bár lehet hogy ti csak fiút tudtok "gyártani"? :wink:
(ezt sok pasi irigyli a párodtól szerintem)
(én se gondoltam volna pár éve, hogy 37 évesen majd gyerekre áhítozom, szóval tényleg ne mondjuk soha, hogy: soha :D )
Vendég
 


Lei!

nyugi!!! :wink:
én következek! :lol: :lol: :lol:

Kép
kimma
 
 


Kimma-nagyon izgulok miattatok!! Tényleg a párod tud nekünk írni, ha a kórházban lesztek???
Vendég
 


Húú csajok, nagyon izgulok miattatok. Kimma, már csak 5 nap? :shock: De jó neked!

Lei, hát te is a finisben, ez már tagadhatatlan, de azért még tényleg pihizz és akkor Csabika megvárja apát a világrajövetellel :lol: persze csak ha akarja :wink: Szorítok nektek is

És mindkettőtöktől várjuk az örömhíreket!

Hajni, Merszi: ti is hamarosan átlépitek a bűvös első trimesztert. (Merszi, hamarosan túl leszel a 15.en is problémamentesen, meglásd :wink: )

Olivér egyre többet mocorog, volt, hogy apa is érezte, aminek külön örülök. Már kijárt neki is egy kis élvezet. :lol: Egyre jobban kívánom a kávét, és mióta terhes vagyok, már 2. alkalommal ittam is egy kis koffeinmenteset (csak ezt merek) sok tejjel...
Az utóbbi ma volt, de szerintem a kiscsaj elfeledte, hogy mit kértem, mert rá negyed órájára Olika már cigánykereket hányt a hasamban :P Vagy az örömtől, hogy kávét ihattunk, vagy a koffeintől :shock: Ki tudja! :P De legalább tudom, ha mozgásra kell bírni, ez jó lesz aranytartaléknak :lol:

Annus, még 1 hét. Megérzések?

Zsibi, ti használjátok azt a remek szert, amit Jani vett, ugye? :lol:
Ja, jól hangzik az a suli, ahova Betty megy. Jó kis alap lesz neki az életben.

Kép
wruska
 
 


Kimma-Lei!

Akkor kiírom a hivatalos versenytendert :lol: Ki fog elöbb megszülni címen.
Első versenyzőnk Kimma,betöltött 39.héttel!!!
Második versenyzőnk Lei,aki még csak a 36.hétben jár,de felveszi a versenyt!!!

Mindenki tegye meg a voksát :lol: :lol: Jövőhétre front várható,ezzel kalkuláljatok!!! :lol: :lol: :lol:

Na azért nem kell ám sietni egyikőtöknek sem :wink: De izgatottan várjuk az első sztárfotókat!!!


Amúgy nálam semmi jel...estére el szoktam fáradni...néha volt émelygés is,de hát ugye ezekre én nem adok.Ja és néha nagyon fáj a cickóm.Vhogy nem érzem h sikerült volna...de majd kiderül!Hiszen mit is érezhetnék,még 1 mm sincs a baba,ha télleg megfogant :lol: 8) De amúgy enm angyon foglalkozom a témával...

Tegnap kifestettük a majdani gyerekszobát.Majd mutatok képet arról is!Lehet erre várt a baba :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus! Ez jó poén! Én Kimmára szavazok, de csak azért, hogy Lei babája még kicsit bírja az anyukája pocijában!

Tünetek: remélem a cickóid AZÉRT fájnak! Én holnap lépek a 11 hétbe és mégcsak most nőttek meg a cicik, és kezdenek érzékenyek lenni, kellet is vennem egy nagyobb cicifixet, mert állandóan kibújtak... :wink: maradhatna mindig ekkora... :wink: ezenkívül tegnap farkaséhségem volt, evés után is éheztem, hangosan korgott a bendőőő :oops: De már elmúlt! Ennyi az össz tünetem jelenleg!
merszi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?