Új privát üzeneted érkezett!

Ennn,Dunakesziről itt? :lol:
3ason volt gyárilag,én most ötösre tettem,bár nem vagyok egészen biztos benne,hogy most az 1es az érzékenyebb vagy az ötös. :?: A lapok jól vannak,de tény hogy rácsos az ágy alja,majd teszek alá vmit.Én is hálózatról használom.Tegnap éjjel megint jelzett,igaz csak csippant.Azért vettem,hogy nyugodtan aludjak,de így.......mikor este is odaléptem,láttam a mellkasát mozogni,igaz csak nagyon kicsit,pihegett és nem is ébredt fel.Lehet,hogy nagyon mélyen alszik ezért felületesebb a légzése?????
Látom koraszülött a Kisfiad.Remélem hamar túl lesztek ezen az időszakon...igazán borzalmas lehet...... :(

Dettus,gyönyörű mindkét Gyermeked!!!!!!!!!!! :D Farosan?? :shock: Nehéz volt?

Hajny,dehogy külön!Én az el sem tudom képzelni! :lol: Egyenlőre még a kiságyban alszik,amit Ali 6hós koráig használt,mert aztán beköltözött a mi ágyunkba.
Mikor itt volt a gyerekorvos,sokáig halgatta a Kicsit,és megkérdezte,hogy van-e légzésfigyelőnk.Ezért vettük.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Gadevi. Igen Dunakeszin lakunk, de kecskeméti vagyok és ott is szültem. Ott voltunk a korán is. Régebben írogattam ide, de a 2007es kecskemétibe szoktam már, meg az anyatanyan az uilyen topicba. :D
Én úgy tudom, h az 5ös a legérzékenyebb. Az érzékenység pedig annyi, h hány másodperc az, ami alatt ha nem érzékel mozgás, akkor belejez.
Mi még most is használjuk- sajna ahogy írtam nem hiába- és még pár hónapig fogjuk is. Mondjuk a kórházból is úgy engedtek minket haza, h legalább 1 éves korig ( fiú, koraszülött, lélegeztetve volt stb így nagyobb a kockázat).

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


nem tudom miért küldte 3x, de akkor átírogatok :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ennn 2008.07.13 11:43-kor.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

 
 


Hajny,
én egy hétig Szlovéniában nyaraltam, úgyhogy igazolt a hiányzásom :lol:

Most meg 4 napra beköltözöm a kórházba, kedden szorítsatok nekem, műtenek. Aztán remélem mindent helyrehoznak, és jöhet a kistesó. Csak már ott tartanánk, hogy felébredtem. Az altatástól parázok, de nagyon.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Linácska, szorítok érted! Egy ismerősömnél is hasonló probléma volt és a műtét után - természetesen amikor lehetett- rögtön jött a baba, nektek is teljes szívemből ezt kívánom!

Dettus, gyönyörűek vagytok és sok boldog percet kívánok nektek együtt!

Légzésfigyelőnk nekünk sem volt, így nem tudok tanáccsal szolgálni!

Remélem mindenki élvezi a nyarat - a mai időtől eltekintve - és mindenki kellemesen tölti napjait!

Téma: Mit szóltok hozzá, hogy a Jakupcsek Gabriella babát vár?

Kép
Kép
kisévi
 
 


Ennn,köszi!

Lina,szorítok!Ne félj,gondolj arra,hogy mostmár minden rendben lesz!

Kisévi,szerintem nagyon aranyos!!!!!Boldog,büszke Kismama!Jó ránézni!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Sziasztok!

Lina
nagyon szorítok,minden ok lesz utána.Csak a kistesóra gondolj! :lol:

Gadevi
aham ,mostmár így minden érthető.

Kisévi
nemsemmi bevállalós csaj,de minden elismerésem az övé.Csak jó egészség legyen!

A többiek hol vannak?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


sziasztok!

nem jártam még Nálatok, csak bele-bele olvasgattam a hsz-okba.
18 hetes babaváró vagyok (1. babó :D ), írnátok valamit a kórházról, szülésznőkről, egyátalán bármiről, ami a szülészettel kapcsolatos? eddig nem hallottam túl jókat :( tényleg ennyire gáz? csak mert én már nem is vagyok kecskeméti, de mivel ragaszkodom a dokimhoz, ott fogok szülni nagy valószínűséggel, ha minden rendben lesz.
Köszi szépen előre is!
D
dhoora
 
 


dhorra :én irok ha akarod , de priviben:)

Mi megvagyunk, csinálkom aproggramokat, bár kezdek nagyon elfáradni, (Hajni majd eccer rakok képet is:)) Levi tegnap 6 x kelt, 15 hósan ...előttw már sose, szval remélem csak az utsó fogai miatt de ez most már durva)

Már napok óta ezen agyalok: MI van a "régiekkel"..nem sororlom Kikre gondolok, de biztos tudják? ennyire nem számít kivel mi van, vagy csak nincs idejük??? Mert kicsit furi..én mai napig sokat gondolok rájuk és csak egy kis bekukk sincs....Na remélem azért egy-két ember felkapja a fejét...

Lina:szorítok, de annyira, a hiányzás igazolt:)

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Bepa
remélem is csak a fogai miatt kel,vagy ez a csúnya idő miatt?Mert hogy egyik nap még 38 fok,a másik nap meg már csak 23,abszurd.Megviselt engem is,ingerült voltam tegnap naon.

Dhoora
Üdv itt,gratula a pocaklakóhoz.Hol laksz?
Én erről a Kecskeméti kórházról nem tok nyilatkozni,én nem itt szültem.Nem sok jót hallottam róla,megoszlanak a vélemények.Ha nem vagy nagy igényű,jó az orvosod,akkor nem lesz ám gond.Azt a pár napot ki fogod bírni ott,a kisbabád miatt!Ő fog erőt adni mindenben. :lol:
Kérdezz bármiről,segítünk ha tudunk.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Gabi: köszi, írtam is választ.
HAjny: Szolnokon lakom amúgy, az ottani viszonyokról gyakorlatilag semmit se tudok, csak hallottam ezt-azt...
Nekem egy fontos, hogy rendben megszülessen, aztán azt a pár napot már "túléljük", akármilyen is, a lényeg a babó. Nem jött össze könnyen...
Ha amúgy szakmailag a helyén vannak a dokik, szülésznők, ..., akkor jó. Ez fontosabb számomr jelenleg, aztán ki tudja, mit fogok gondolni később... :oops:
dhoora
 
 


Sziasztok!

Én is szoktam olvasni,mert nekem is sokszor eszembe vagytok :)
Csak már az írásra nem marad idő... :oops:
De azért még sokan vannak akik nem jelentkeznek :(

Dettus,Gadevi!

Hatalmas gratula a gyönyörű kisbabákhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Szuper,hogy megy minden mint a karikacsapás! :)

Lina:
Én is szorítok!+++

Akikkel találkoztam a nyáron:
Ser,Lili,Estelle,Roz-
Gyerekek nőnek mint a gomba,szépek! :)

Mi megvagyunk,a héten Mira táborba jár.Larival vagyunk kettesben.
Pénteken éjjel indulunk nyaralni!Már nagggyon várom 8)

Mindenkinek jó nyarat!!!! :D
kazi
 
 


Sziasztok!

Kazi
de jó rólad is hallani!
Nagyon jóü nyaralást kívánok nektek,merre mentek?Hol van táborban Mira?Biztosan tetszik neki.Neked is hiányzik mi?

dhoora
a nővérem kilenc hónapja szült ott,tökre meg volt elégedve a hellyel.
Amúgy megkérdezhetem ki az orvosod?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, de csak olvasóban :roll:
Levi nagyon rossz, üt, vág, csíp, hajat húz. Adjatok tanácsot mit csináljak vele????
Lassan beindul nála a beszéd is, sokat gagyarászik.

dhoora!
Én Szolnokon szültem, te miért választottad ezt az orvost? Miért nem Szolnokit, ha szabad kérdezni.

Kép
adrienn021
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, de csak olvasóban :roll:
Levi nagyon rossz, üt, vág, csíp, hajat húz. Adjatok tanácsot mit csináljak vele????
Lassan beindul nála a beszéd is, sokat gagyarászik.

dhoora!
Én Szolnokon szültem, te miért választottad ezt az orvost? Miért nem Szolnokit, ha szabad kérdezni.

Kép
adrienn021
 
 


Dhoora
Én is Szolnokon szültem az elsőt. NAgyon szuper volt!!! A másodikat már sajnos Félegyházán....Szolnok sokkal jobb! Pedig Félegházára azt mondják h jobb, mint Kecsó. Hát én nem voltam elájulva tőle....

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


sziasztok!
Hajni, Adrienn, Thymi: A dokim még akkor választottam (már több, mint egy éve), mikor Kecskeméten laktunk (amúgy csak másfél hónapja költöztünk Szolnokra). Megbízom benne, és sokat segített, sokszor abban is, hogy tartsa bennem a lelket, hogy sikerülni fog a baba, és igaza lett :D Ezért nem akarok váltani.
Amúgy érdekes amit írtok, mert a szolnokiak meg az ottani kórházat nem ajánlják. (kíváncsi voltam, és kérdezősködtem... :oops: )
Szóval nagyon megoszlanak a vélemények, de a kecskemétiről is. Igazából mindkét helyen a csecsemősökre panaszkodott mindenki.
Ennyi a történet.
Amit viszont szeretnénk, az apás szülés! Ehhez én nagyon ragaszkodom! ezt úgy tudom, itt Kméten is lehet.
Megkérdezhetem, hogy Ti (illetve Hajni, a testvéred) miért szült Szolnokon?
dhoora
 
 


32 hetesen váltottam doki. Elsődleges szempont az volt h nem akartam itt szülni és akihez átmentem Szolnokon dolgozott (most már Félegyházán van, a fiam azért született ott) Apás szülés Szolnokon van és nem kell tanfolyamra járni, itt igen. A másik h Szolnokon a babák csak szopnak max vizet kapnak ha a gyerekorvos előirja a sárgaság miatt a plusz folyadékot, de ott nincs tápszer, cukrosvíz, tea....Csak akkor avatkoznak be a természetbe ha a baba 10% nál többet veszít a súlyából. Így a tejcsi hamar beindul....

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Dhoora!

Én is Szolnokon szültem a fiamat, és nagyon meg voltam elégedve a csecsemősökkel és mindenkivel!
Kevésbé, egy két anyuka "munkáján" de ez már más kérdés.
Igaz mi másfél nap után korára kerültünk kisebb probléma miatt, de én áldom az agyam, hogy nem kméten szültem, mert itt a kora másik épületben van, és csak széklet-minta eredménnyel mehetsz a saját babádhoz át! Ami Szolnokon nincs! Rögtön 3 óránként járhattam szoptatni még éjjel is!!
Apás szülés itt is van, de felkészítőre kell járni előtte! Szolnokon ezt sem kell.
Hirtelen ennyi jutott eszembe!
Ha kérdésed van, írj nyugodtan!

szép napot mindenkinek!

Kép
adrienn021
 
 


Sziasztok!

Már itthon vagyok.
Szerencsére egyszerű volt a probléma, "csak" nyákdugó volt a petevezetékeimben, úgyhogy vágás, varrás nélkül meg lehetett oldani. Már Lilit is emeltem, és 3 nap múlva kezdhetjük a babagyártást.

Dhoora,
szerintem jó az itteni kórház, frissek az élményeim, bár a nőgyógyászaton voltam. Ok, rá lehetne néhány milliárdot költeni a külalalkjára, de szerintem nem ez számít. Gáz a wc, gáz a zuhanyzó, de ha szerencséd van, zuhis szobát kapsz. Amúgy már a nőgyógyászaton is van két ilyen, de kismamák voltak benne, mert se az 1 se a 3. emeleten nem volt már hely. De profik a dokik, velem most is, a szüléskor is mindenki kedves volt, segítőkészek.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina
Ez jó hír! És mitől volt a nyákdugód?

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Mi is élünk még..... :)

Semmi időm, bár aki most szült az érzi. Talán, minden nap végén ezt érzem, talán jobb lesz, de rohan minden. Minden nap....

Gratulálok az új babócákhoz! Gyönyörűek!
Nyhk, mikor vállaljátok a következő bébit? :wink:

Sajnálom Nimó babát, hogy betegeskedik. :(

Kel Boti, jövök még.......
birolili
 
 


Nini egy Lili :D

Jó tudni rólatok! Képet dobhatnál...

Ja megvan a tenyésztés eredménye:pennicilinérzékeny a baci a torkában....

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Itt is vagyok.....

Lina, sajnálom! Remélem gyorsan regenerálódik a szervezeted, a lelked. Hajrá kistesó!!!!!! :wink:

Gratulálok az éppen elinduló babáknak!

Botond tegnap tanult meg tapsolni, ma bőszen gyakorolta. Olyan édes! Megeszem! :)

Jó olvasni, h. ki hogy fogadta a kistesót, nálunk talán mostanra nyugodott le vmennyire Zsófi. Nem volt egyszerű menet.....most meg majd jön az ovi. Kíváncsi leszek.

Megjártuk Geliék kálváriáját Botonddal....Botond is tej-tojás allergiás, reméljük, h. pár éven belül kinövi, no meg tartósítószer (a 6-ból 4-re allergiás....)......anya eheti a bipokenyeret, bio vajat, házi kolbásszal. 4hónapig küzdöttünk az ekcémájával - szteroidos kréem, mindenféle tanács, amikor átvittem Szentesre, ahhoz a dnőhöz, akihez Geli jár, és mára - 3hete tartom a diétát szigorúan - gyönyörű a bőre. Dióhéjban ennyi, de rengeteg küzdés volt a 4hónapban. Idegeskedés.....

Próbálok tenni képeket, nagyon sokat változtak mindketten. :)
birolili
 
 


Nem tudok képet feltenni, mert azt írja: Hiba történt......

Hát, majd legközelebb. Lekicsinyítettem, majd ha megint erre járok. :)

Jó éjt!
birolili
 
 


Stop!
Az ekcéma allergiától van?
Az jó lesz...Nimó is ekcémás. A térd és könyökhajlatokban kívül van foltban...

Gyopinak meg az egyik füle mögött nagyon csúnya...szó szerint szét van repedve a cimpa és a fej közt, mint akinek le akar esni a füle....

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Zsófi

Kép

Botond

Kép

SIKERÜLTEK A KÉPEK. :)
birolili
 
 


Sziasztok!

Lili
nagyon szépek a gyerekek!Boti tiszta szívtipró! :lol:
Remélem gyorsan kinövi az ekcémát.

Thymi
Annának is volt olyan hogy a füle mögött randa volt,felírt rá a doki bácsi egy vazelinos krémet,attól elmúlt pár nap alatt.

Lina
reméljük pár hét múlva már azt írod hogy nő a bébi!De tutti lenne!

dhoora
írok pü-t,nem akarok senkit terhelni a csúnya valósággal.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Lili:
Gyönyörűek a gyerekek!Zsófi olyan mint egy kis Hercegnő,Boti pedig nagyon huncut :D

Hajni:
Horvát tengerpartra megyünk,ma indulunk.Várom is,de félek is az úttól 8)
Mira pedig az ifjúsági otthonba járt egy hetet a perdülj-fordulj-ra(ma van utoljára).Nem volt elragadtatva tőle... :?

Lina:
Nyákdugó???Ilyet még nem is halottamHonnan?

Jók legyetek!"TÖBBIEK" IS TESSÉK JELENTKEZNI!!!!!!!!!!!!! :wink:
kazi
 
 


Lina
Tényleg sokat változtak! Zsófi gyönyörű, Boti meg nagyon huncut.

Kazi
Jó nyaralást! Képeket kérünk!

Többiek?????

Képzeljétek ma kibújt Nimó első fogacskája!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Lina,de jóóóóóóó!Örülök, hogy ennyivel megúsztad!

Lili,nagyon édesek!!!!

Kazi,de jó Nektek!Érezzétek nagyon jól magatokat!

Thymi,ari lehet az a fogacska.... :lol:
Igen,az ekcéma allergiás eredetű....

Dhoora,én sem itt szültem.......

Adrienn,most mi is harcolunk.....én sem tudom,hogy mit kéne csinálni.....így csak nézek,próbálom nem felvenni,hátha akkor rájön,hogy ezzel nem ér el semmit.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Sziasztok :)

Nagyon ritkán vagyok gépközelben sajnos.
Minden picurnak üdv itt kint a friss levegőn :)

kazi
Jó utat nektek remélem jól bírják majd a csajok :)

lili
Nagyon jók a képek :)

Lina
nagyon szurkolok nektek

thymi
gratula fogacskához

erszényes
olvastam a kinder ovit szerintem jó kis hely szeretni fogjátok :)

teszek fel egy mai képet nam tudom sajnos mikor kerülök ujra gép el lehet hogy megint hetek vagy hónapok ... :roll: Kép

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Sziasztok!

De jó,végre kezdünk megint szaporodni,vagyis kezd újra írogatni sok mindenki.

Roz
nagyon nőnek a gyerekek,szépk nagyon!

Thymi
gratula az első foghoz.Nagyon megviselt titeket?Nimót?

Kazi
érezzétek jól magatokat,jó pihit nektek!

Gadevi
kitartást,jól csinálod!Anna mostanában nagyon csüng rajtam,nem tom miért,ennyire nem volt ilyen.

Borsika
szoktál olvasni még minket?Ma megyünk látogatni,megszületett Endre uncsitesójának kisfia tegnap reggel.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Én is teszek képeket, ma tarottuk Lili névnapját!
Kép
Kép
Kép

Lili,
a lelkemnek szerencsére semmi baja, ok, féltem az altatástól, de azért nem vittem túlzásba.

Kazi,
hát én sem tudom, hogy hogy került oda, mindenesetre egy évre minimum eltolta a kistesót. Remélem most már semmi akadály. Amúgy Lili tegnapelőtt közölte, hogy neki még nincs kistestvére, de szeretne, de csakis egy kislányt, és menjünk el venni :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Lányok, nincs valakinek egy használatok kívüli eladó gyerekülése kerékpárra?
Levit ha lehet binyóval hordanám bölibe, amíg az idő engedi!

Köszi

szép napot!

Kép
adrienn021
 
 


használaton kívüli--akart lenni

ja, elfelejtettem, nagyon jók a képek!!
Mekkorát nőttek!
Mi is ekkorát nőttünk?? :roll:

Kép
adrienn021
 
 


Adri,
ha teszel fel képet, majd eldöntjük, hogy Levi is ekkorát nőtt-e :lol:
Mi nem használtunk biciklis ülést, nekünk nincs ilyen.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina!
Kukkold meg iwiwen a képeim között! Oda sokkal 1xűbb feltenni képet, mint ide :?

Kép
adrienn021
 
 


Sziasztok!!!
Először is üdvözlök mindenkit. Új vagyok a fórumon, sőt az kismamaságban is, minden váratlanul és felkészületlenül ért, én legalább is így érzem. Persze kimondhatatlanul örülünk NEKI. Most a 21. héten járunk és sűrűn olvasom a fórumokat, cikkeket, mivel mindent szeretnék tudni a kisbabámról. Igazság szerint egy gondolatnyi félelem sincs bennem a terhességgel, szüléssel kapcsolatban (még..?!?), csupán a kecskeméti szülészet az, amitől eléggé tartok. Még a kötelező uh-ra sem mentem el, inkább fizettem érte máshol, így legalább egy boldog élmény maradt, és láthattam a bébim is. Nyilvánvaló, hogy mindenki másképp éli meg ezt a néhány napot és tudom, hogy már sok szó esett a fórumon a szülészeten átélt pozitív és negatív élményekről. Egy-két konkrét kérdésem (kételyem?) volna, ha valaki megosztaná velem tapasztalatát nagyon megnyugtatóan hatna :lol:
Hallottam, hogy lehet kérni (?) kétszemélyes baba-mama szobát. Ez hogyan működik ez a valóságban?
A szülőszoba mennyire "intim"? Kik vannak bent, amikor szülök?
Rögtön szülés után a mellemre tehetem-e a babát?
Milyenek a higiéniai tényezők?
Apuka bent lehet-e a szülésnél?
Mennyire erőltetik a fájdalomcsillapítást?
Tudom elég naiv kérdések, de azt hiszem mindenki fejében megfordulnak ezek a kérdések? (Ugye???!!... :oops:

Nov. 24re vagyok kiírva, ha valaki ekörüli időpontra várja a bébit, írjon, ha van kedve beszélgetni.
Nagyon köszönöm a megértést és a válaszokat! Puszi mindenkinek!!
berni26
 
 


Sziasztok!

Bekuksiztam, mert Tamás szabadságon van....egyébként esélyem sincs netezni....
Azért olvasgatlak benneteket, és jó látni a gyönyörű újszülötteket, és a Drága cseperedő gyerekeket!!! :D
Roz-Ákos cseppet helyes kis pasas! :wink:

Adri- Olvastam, h. levi rúg, vág....Mi járunk egy szuper helyre baba-mama tornára, lehet, hogy jót tenne Nektek is. Mi csak szórakozásból járunk, mert tulajdonképpen szerencsére nincs semmi probléma se a mozgással se az alvással, se egyébbel, de szerintem tartalmas együttlét a gyerkőccel, és jó móka. Mindemellett pedig fejlesztő hatású. Ha gondolod megkérdezem, h. ebben az esetben jó "terápia" lenne-e, vagy mit ajánlana a fejlesztő pedagógus? Az iwiw-en vegyük fel a kapcsolatot, ha gondolod!? Oda sűrűbben megyek. :roll:

Lina-Mindent bele!!! Ügyik vagytok, és hamarosan jön a jó hír!!! :D

Jövök, ha időm engedi!

Szép nyarat!

Majd ősszel össze kellene hozni megint egy teázást vagy pizzázást!!! Olyan jók voltak az eddigiek is!

Kép
estelle26
 
 


Már kint is van a 2. fogunk is....

Hajni
Hááááááááááát lehetne rosszabb is. Csak az az érdekes h kézben elmúlik a fogfájás ált.

Berni
Üdv itt és jó babavárást! Nagyobb szokott lennia f orgalom csak most nyár van....

Sok boldog névnapot Liliknek és Annáknak!!!!

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Thimi-Nimródnak kint van már a második fogacskája is? :)
Mózikámnak még sehol semmi. Nincs kuszika (mama mindig így mondja) :lol: Gyopinak is ilyen hamar kibújtak?

Kép
estelle26
 
 


Sziasztok!

Végre van már netünk!Festés volt itthon,Endre végre bekötötte újra.

Thymi
az jó ha kézben nem fáj,tudják mi a jó nekik igaz?Amúgyis dajkurászd csak,nem fogja már sokáig engedni.
Gyopi jól van?

Estelle
végre te is írtál!Nem kell aggódni fog ügyben,jön az majd!Addigsem harap. :lol: Csücsül már egyedül?

Berni
üdv itt!
Szerintem sok kérdésedre a dokival kell egyeztetni.Megkapod e a babát közvetlen szülés után,a baba-mama szobát.
A kötelező UH-ra én sem mentem,felesleges,magánban legalább elmutogatták mi micsoda,mekkora,hallhattama szívverést,láttam a monitoron a babám.
A szülésbe ne is gondolj bele,mindenkinek más a fájdalom küszöbe.
Hogy szülésnél ki van bent?Akár az apuka is bent lehet.Szülésznő,csecsemős,doki,más nem naon szokott.Bár én nem itt szültem Kecskeméten a sok negatív visszajelzés miatt.Elég gáz hely,a környező kórházakhoz képest.Na de mindenki máshogy ítéli meg,mások az igények.Következő babám sem itt szülném szerintem,a dokim nincs is itt,Kkfélegyházán vállal szülést,itt a magánrendelője Kecskeméten.
Gyere kérdezz bátran,válaszolunk minden kérdésedre!

Erszényes
???????????????????????

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Thymi
jaj,el is felejtettem gratulálni a második fogacskához! :lol:

Kazi
hazaértetek?Mesélj,tutti volt mi?Képek?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Estelle
én benne vok egy pizzában vagy teában!De még egy arborétumos taliban is!

Látta valaki a Mamma miát?Tutti film volt,naon felvidító sztem.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk!!!!!!!!!!!!! :D

Klassz volt,csak az út volt nagyon hosszú...dugó mindenütt. :oops:
Meg is fogadtuk,hogy jövőre maradunk Magyar o-on.

A hely ahol megszálltunk szép volt és tiszta-Köszönjük SER! :wink:
A tenger nagyon tiszta volt(nekem ez tetszett benne leginkább)
Voltunk hajó kiránduláson,az is nagyon szupi volt.
Ott az idő is meleg volt,csak estére enyhült.

Thimi:
Gratula a fogahoz :) -Mirának is korán bújtak és gyorsan egymás után.

Hajni:
Festés?Ti csináltátok,v. szakember?
Nekünk szupi volt,mire hazaértünk ki lett festve a lépcsőfeljáró :D
A filmet nem láttam...szinte sosincs ilyenre időm,ha van sajnálom rá :oops:

Lina:
Jók a képek :) Az utolsó tetszik leginkább :lol:
hogy-hogy torta volt a névnapon?
kazi
 
 


Sziasztok!

Hajni- Nem azért írtam, mert siettetem a fogacskákat, hanem csak úgy írtam. :) Nem vagyok egy siettetős típus, sőt! Nagyon szalad az idő! :roll: És mindent a maga idejében! :wink:
Mamma-mia-Tv-ben volt vagy moziban?

Erszényes hogy vagytok???? Írj magatokról légyszike!!!

Ser???

És a többiek? :)

Hamarosan ovika!!!Milyen érzés lehet otthagyni a legdrágább kincsünket? Nehéz lehet nagyon! Nekem az lesz.... :cry:

Ősszel pizza! :wink:

Kép
estelle26
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy hiányoltok lányok, megvagyunk mi is. Igazából mostanában nem sok kedvem volt írni, na nem miattatok, hanem mert nagyon rosszul alakultak a dolgok mostanában körülöttem és inkább nem jöttem rongálni..... :roll:
De mostmár próbálok gyakrabban jönni! :wink:

Kazi: örülök, hogy jó idő volt rátok! Képeket teszel fel??

Lina: tényleg, hogy hogy torta volt névnapra?? :lol:
Drukkolok a kistesóhoz nektek!!

hajny: örülök, hogy már van netetek is!! Nagyon szép lett a lakás!! A TV is a helyén van már?? :lol:
Tényleg tartó akkor lesz nekem?? Elbírja a mienket??

thymi: gratulálok a fogacskákhoz!! majd valamikor elnézek megint felétek!! :wink:

Estelle: néztelek titeket ai iwiw-en, annyira szép Mózika!! Meg ti úgy együtt mint család!!! Ugye, hogy a kisfiaddal sokkal gyorsabban telik az idő?? :wink:

Nem is tudom magunkról mit írjak. Jana egy kis hisztigyár mostanában, de lehet h csak érzi a feszültséget rajtam. Szeptember 8-án kezni a Kinderovit, és amint beszokott én meg a melót! Már várom azért, kell a pénz, meg jó lesz egy kis új elfoglaltság is!! De nehéz lesz elengedni Janát magam mellől, szerintem sokat fogok sírni miatta...... :roll: :cry:

KépKép
erszényes
 
 


Ja és pizzázásban benne vaok én is! De nem csak ősszel!! Így nyáron is összehozhatunk valamit! :wink:

KépKép
erszényes
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?