Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sarmon ott voltam már a lányommal 4d-n. Azt hittem esetleg van máshol is. Ha a Bácskai mondta,hogy lány akkor bizti az. Én hozzá jártam nála szültem a lányom nagyon jó orvos.
s. zsófia
 
 


Sziasztok!:)
Ma végre sikerült rengeteg privát üzenetre válaszolnom!:)
Aki kérdezett,az keresse a válaszaimat üzenetben! :lol:
Üdv. mindenkinek! Gólyanéni :D
szuleszno1
 
 


Sziasztok csak benézek,tegnap gazolgattam,picit fáj a pocakom,úgyhogy ma szigorúan pihenek.Megyünk a patikába,mert elfogyott a mentő Magne B 6 -om!vigyázzon mindenki magára!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon nagy a csönd. Tegnap voltam a védőnőnél és hál istennek minden rendben van. Most már 2 hetente járhatok hozzá. Megkapta 32. heti vérvétel eredményeit, az is jók lettek egyedül a vas még mindig kevés. Ja és úgy örülök, azt hittem most sokat híztam és csak fél kiló ment rám az utolsó 1 hónapban. Nem tudom hogy csinálom a lányommal mikor terhes voltam már 5 kilóval több voltam mint most.

Holnap meg megyek a dokihoz, kiváncsi vagyok mekkora már Marci? Eléggé közeledik az idő. Még össze sem pakoltam semmit.
A baba szoba sincs sehol. Félig a panelban félig a házban vannak a cuccaink. REmélem kész leszünk mire jön a tesó. Max apa a 2 napban kapkodhat.

Finishben lévő anyukák? Születtek már új babócák?

Tünde

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Tucsinke:
Holnapra vagyok kiírva, de még sehol semmi...
Tegnap voltunk dokinál, megyünk holnap is. Tegnap rendben volt minden, bár NST közbe annyira ugrált a kisasszony, hogy az asszisztens azt mondta, olyan, mintha futna...(hát nem tudom mit dolgozott odabennt).

Holnap lesz magzatvízvétel is. Ettől kicsit félek...bár azt mondják nem fájdalmas. Remélem így is van.

Lehet, hogy még ráhúzunk egy hetet, mert semmi jelét nem érzem, hogy Dorka ki akarna bújni...

Mindenkinek jó hétvégét, ha esetleg hétvégén már történne valami. :D

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


ancsi pancsi

a magzatvíz vétel tényleg nem fáj, csak egy kicsit kellemetlen. Amikor túlhordtam a lányom nekem is néztek. Én anno sajna 2 hetet ráhúztam. A lányok úgy látszik lustábbak és jobban érzik benn magukat, mint hogy kibujjanak.

Azért majd hallas magatokról, ha kibújik a kis csöpség.

Tünde

Kép
Kép
tucsinke
 
 


helló csajok!0,65 MOMk lett az AFP-ém!!!!Elgondolhatjátok milyen idegállapotban vagyok,holnap kell mennem megismételni a vérvételt,meg ultrahangra.Ancsi de jó neked!nagy kalappal a szüléshez!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmon!

Biztos nem lesz semmi gond. Lehet hogy nem időben vették le.
Több barátnőm is járt igy és nem utána jók lettek az eredményeik.

Jó éjszakát.

Tünde

Kép
Kép
tucsinke
 
 


sarmon

Nyugi, szerintem nincs baj, csak hamarabb vették le a kelleténél! Ne izgulj, azzal sokkal többet ártasz! Biztos minden rendben!

ancsi:pancsi

Eléggé frontos időszak van és lehet, hogy nem szereti picilányod, azért nem igyekszik. Kitartás és egy kalappal!

tucsinke

32 hetes vagy? Jelenleg én is! :) Nekem is megvan a vérvételem, nekem meg magas a vasam.. 32 a 27 helyett.. Dokihoz én kedden megyek, szerdán meg védőnénihez. Csomagom még nekem sinc összekészítve.. Sőt, holnap megyek venni még hálóinget, meg tenafixet.. meg ilyen apróságok.. babaszoba még nálunk sincs meg, talán a hónap végén kész lesz.. :)

Szép napot nektek!

ZsuLa
zsula
 
 


Sziasztok!
Holnap töltöm a 38-at. Gyerkőc nem kiváncsi ránk továbbra sem. Az alakomra viszont megpróbál vigyázni, mert minden második nap kirugdalja belőlem az ebédet. :)

Sarmon! ne aggódj! Te is tudod, hogy Afp érték nem jelent semmit. Az UH után biztos megnyugszol.

Ancsi- pancsi! Lehet, hogy a hétvégén kibújik. Reménykedj!
bende
 
 


Zsula!

Nem 32hetes hanem már 34 hetes vagyok. Csak most kaptam meg az eredményeket. Tennafixem már van, meg ilyenek. Csak még össze kéne készítenem, na meg sterilizálnom a régi mellszívóm. Stb...

Ma hál istennek nincs olyan meleg.

Bende,

mostanában nekem is kirugdalja a kaját, alig bírok enni.

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Sziazstok,a vérvételt meg ismételtem,majd egy hét múlva eredmény.Voltam genetikai uh-on,azon a doki teljesen mindent rendben talált,és megerősítette hogy kisleányzó lakik a pocakomban,és hogy teljesen egészséges!Hú nagyon neéz éjszakán vagyok túl... :roll:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmon!
Örülök. Tudtam, hogy nincs okod aggodalomra. :)
Tucsinke! klassz, hogy van sorstárs,de azért a 9. hónapban már fárasztó hányni.
bende
 
 


Sziasztok!

Úgy látom a hétvégén mindenki eltünt valahova.

Képzeljétek a mai nap 2 ismerősőm is megszült. Az egyik simán éjszaka. A másik pedig császárral délben. Mindkét babóka elég nagy lett. (mihez képest? :lol: )

Pénteken már nekem is a doki bácsi 2050 grammosnak látta a kisfiam ultrahangon. Már nem kell hozzá mennem, mert 2 hét múlva kezdem az NST-t.

Ma voltunk a KIKA-ba megjött végre a babakocsink is.

Mindenki jól van?

Bende, ancsi pancsi
egybe vagytok még :lol:

Tünde

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Bende, ancsi pancsi
ez kérdés volt az előbb. :oops:

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Tucsinke!
Most a második terheségemnél nézem a régi könyven,viszonyitom a mostanihoz.
Picit kisebb babóval is beérném. Nekem ennyiidösen mint te már 3000 g. mondták.
Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Sziasztok!

megérkeztünk Esztergomból. Hát időn olyanvolt mint volt, de sokat fürödtünk az AquaSzigetben. Barnika is kezdi megszokni a vizet.

Olvastalak Benneteket, látom tényleg szülés előtti hangulatban van a társaság. Érdeklődve figyelek :)
Mindenkinek aki finishben van kitartást és sima, könnyű szülést kívánok. Ja! És ne felejtsétek el értesíteni a fórumot!!! :)

Irigylem azon anyukákat akik nem híztak. Én már odafigyelek mit eszem de épphogy sikerül tartani a súlyomat, de ennek csak 2 hete. Ennél kevesebbett enni nem tudok, attól bezakkannék.

Anyany: Szoptatással mizújs?

Sarmon: Olvasom hogy babócával minden rendben van :) Szuper! AFP miatt tényleg nem kell aggódni.

Bocsi akinek nem írtam csak még nagyon tudnék aludni. Elszoktam a korai keléstől. :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


s.zsófia,

én is probálom viszonyítani, de akkor még nem nagyon írták be nekem a kiskönyvbe az adatokat és a papírokat szülés előtt elvették és nem kaptuk vissza.

De megtaláltam a 4D-s papírokat és a lányom egy picivel több volt ilyenkor.

Nem bánom ha nem lesz nagy, de valakinek sokkal kisebb még ilyenkor a babája.

Állítólag ez átlagos. Remélem.

Ja amúgy szorítsatok, hogy augusztus 10-ig ne szüljek meg, mert a dokim szabin lesz. Bár nem is szeretnék a 38. hét előtt megszülni. Meg 9-én még megyünk esküvőre.

Tündi,
örülök, hogy legalább fürödni tudtatok.

Ma már remélem többen is írni fognak, nem úgy mint hétvégén. :(

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Itt vagyok :) Még egyben :( Ez már a 39. hét és kezdek fáradni. Tegnap másfél órán keresztül járkáltam a lakásban, mert feszített a babó és kemyényedett a hasam. Görcsök úgy kifejezetten nincsenek, max. időnként egy- kettő, inkább folyamatos mensiszerű szorítás a hasam alján. Hasam a nyakamban, nyákdugó a helyén, szóval jól érzi magát az albérlőm. Én a héten már felmondanék neki :) Az én általam megálmodott dátum valahol július 22 és 26 közé esik, Apája szerint csak augusztus 7-8-án fog megszületni. Ha utóbbinak lesz igaza, addigra én már totál kész leszek. 2 hete becsülték 3200 grammra, gondoloma, akkor most már 3500 körül van?
Rosszul okoskodom?
Tucsinke! Milyen babakocsitok lesz?
bende
 
 


Sziasztok jól vagyok,takarítok. :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Bende,
azért annyit csak nem hordasz rá.
Igazából én nem tudom, hogy mennyit nől 2 hét alatt.

Haberkorn Flextar babakocsit vettünk a KIKA-ba. Mózes és sport feltéttel. Valamint meg kell néznem hogy rámegy e a régi autósülésünk. Majd kiderül.

Nekem ma eléggé fáj a fejem, meg szédölgök is egy kicsit.

Remélem ti jól érzitek magatokat. :D

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Hétvégén szülinapozunk, kicsi lánykám már 3 éves nagylány lesz. Remélem kész is lesz addig Lili ajándéka. Apa csinálja, holnap meg én festem le. :D

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Mit kap a nagylányod?
bende
 
 


Tucsinke: Megy a drukk hogy addig ne szülessen meg a Babó :)
Bár szerintem nem is fog :) Én is kíváncsivagyok mit kap a leányzó

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Rönkfa hintát csúszdával. :D

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Hűha! Ez szép ajándék....Még a pici is tudja majd használni.

Szerintetek ancsi-pancsi ,,igazoltan,, hiányzik?
bende
 
 


Két hintásat csinál apa, úgyhogy igazából a tesóé is lesz. Na meg igy nem 120 e ft lesz. Kijön az anyag 15.000- Ft-ból és a csúszdát hozzá az én szüleimtől kapják az 22500,- Ft volt.

Nagyon remélem, hogy ancsi-pancsi azért hiányzik. :P

Tündi,
köszi hogy szorítasz. :lol:

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Tényleg! Anycsi_pancsi lehet hogy már meg is szült? Remélem minden rendben és szépen simán ment a szülés :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Néhány kép:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jaj! A nyaralásról bocsánat! A másik fórumon kérték szóval sorry :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


trundike!
köszi a kérdést, de sehogy sem állunk a szopival. bimbóvédővel nagy nagy hiszti a vége, de becsületesen tréningezünk, ugyanis a jobb mellemben időnként elzáródik egy tejcsatorna, becsomósodik és hiába mentünk valamelyik nap az ügyeletre emiatt, és kaptam oxitocin-szurit, hogy meginduljon, semmit nem ért.
viszont küzdöttünk fél órát, és Zsófibaba megoldotta.
még nem adtam fel, rendületlenül keresek szoptatási tanácsadót a környéken-eddig nem túl sok sikerrel.
viszont béreltem egy nagyteljesítményű elektromos fejőt, ami bár a csomót nem tudta megoldani, szárazra szívja a cicimet.
de még mindig bízom a kislányomban...
eddig ott tartunk, hogy amikor fekszik a mellkesomon, és akár egy kicsit is éhes, elkezd keresgélni, kúszik, mászik meg is találja, amit keres, harapna is rá, de nem tudja hogyan kell, én meg nem tudom, hogyan segítsek neki...

9 hónaposok kitartás! legalább most annyira meleg nincsen!
Vendég
 


amúgy ma voltunk a picilánnyal az egy hónapos vizsgálaton a gyerekorvosnál, MA VAGYUNK PONT EGY HÓNAPOSAK!!!
és már 1kilót hízott a picilány!
szerencsére mindent rendben talált!
egy dolog keseríti meg a babázást, Zsófi hasfájós nagyon, de szerencsére arra kpatunk gyógyszert, úgyhogy nyugodtabb egy-két napja...
Vendég
 


majdnem elfelejtettem...
Kép
Vendég
 


Tündi,

sebaj, aranyos nagyon Barnika a képeken.

anyany,

hát ő egy gyönyörűség. :D

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Anyany: Nagyon édi a babuci! :) És milyen picurka!
Remélem a szopis gondok hamarosan megszűnnek, kitartást kívánok hozzá.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


nekünk is rönkfa mászókánk van,egyrészt jól is néz ki meg massziv is,szeretik nagyon a gyerekek.De nekünk apuka csinálta,mi is most tanakodunk hova rakjunk hozzá még egy hintát.íme: Kép
Kép
Kép
Kép

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


ja bocs azt akartam írni hogy nekünk is apuka csinálta! :roll:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmon: Ez nagyon szuper! Barnika is úgy élvezné.. :( Fránya panel :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok :)

ancsi-pancsi már bizti babázik, lehet a magzatvízvétel hozta meg a bébit vagy a frontok :D
Remélem minden simán ment.

anyany

Remélem tudok segíteni. Nem tudom hallottál e róluk, de sztem érdemes átnézned. http://www.lll.hu/ Tőlük tudsz segítséget is kérni szopi ügyben. http://www.lll.hu/telefon
Vendég
 


Törp: Ez egy jó oldal énis elmentem!

Anyany: Ha felveszed velük a kapcsolatot elmondod hogy segített-e? Nekem is gondok voltak a szoptatásnál szóval érdekelne.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Örülök hogy tetszik :) Sok hasznos infó van benne. Házhoz is mennek ha úgy adódik és személyesen is segítenek. Azt nem tudom mennyiért :oops:

Bocsi hogy nem reagálok mindenre :oops:

bende
már neked sincs sok hátra, kitartás++++

Szupi kis mini játszótér, ügyi apukák :D , nekünk is van bár nem ennyi minden, de nem érdekli a nagyot :roll:

tündi

Jók a képek főleg a trónos :lol:

anyany
nagyon édi a babád ahogy kidőlt :D
Vendég
 


Anyany!!!!

Jaj, de gyönyörű. Nekem is gyorsan adjon valaki a kezembe egy ilyen csodát!!!!
Nálunk még mindig semmi, de azért kösz a biztatást. Ma éjféltől már oroszlán csillagjegybe lépünk. Biztos arra hajtott a drága. :)
bende
 
 


sarmon
Örülök, hogy a csöppséggel minden rendben!
Remélem Te is megnyugodtál! Ne izgasd magad, rosszkor vették le a vért.

anyany
Gyönyörű egy anygalkád van! Úgy irigyellek! Alig várom, hogy pici fiam is kibújjon.. :) Bár kicsit izgulok a szülés miatt. :oops:

Lányok! Már csak jövő csütörtökig dolgozom. utána passzív táppénz.. meg ilyenek.

Legyetek jók!
zsula
 
 


Zsula: De azért jösz ugye?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


trundike

Jövök, otthon folyamatban a net bevezetése. Mindenképp tájékoztatlak majd benneteket!
zsula
 
 


Helló mindenkinek!

Tegnap nem akart beengedni a fórum.

Sarmon,
nagyon ügyi nálatok is apa. :) Tök jó a játszóteretek.

Bende,

kösd fel a gatyád, ha oroszlán gyereked lesz. Elég makacs természetüek. A lánykám is az és ma van a szülinapja. :D

Remélem a kisfiam megvárja augusztus 24-ét és csak utána születik, és szűz jegyü lesz. Lehetne egy kicsit nyugisabb is a családban. Nekünk nagyon bejött ez az asztrologia. Apa kos, Lili oroszlán és fejjel mennek a falnak.

Zsula,
akkor várunk. :lol:

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Sziasztok!

Bende:

mától én is a 39-et húzom, szóval szintén nehéz.Már nem rúg mert nincs helye,csak nyom,de azt nagyon.Hol itt akar kiszakítani,hol ott.És nekem is egész nap mensisen fáj a hasam és csak lesem,h mikor lesznek szabályos fájások. :S
Én úgy tudom,h 1 hét alatt 20 dekát híznak a kicsik. 2 hete nekem 3300-at saccoltak,szóval ajaj... lehet,h már 3,7.... jesszusom.

Lehet,hogy névnapomra kapok egy töpörtyűt? (26.-a)
Jobb lenne előbb, mert már semminek sem merek nekikezdeni a várakozás miatt.

Ancha
ancha1
 
 


Nálunk Apa ikrek, én kos, gyerkőc tutira oroszlán lesz. Voltam nst-n, egy hét múlva várnak vissza. Nem is mondom, hány, olyan kismami van, aki már naponta megy, mert túl van a kiírt időponton. :(

Tucsinke! Nagyon boldog szülinapot Lilikének!

Ancha! Igen, már nem rúg csak feszíti magát, hiába mondom neki, hogy nem a köldököm fölött kell kijönnie. 38+4 nap. Borzasztóan kemény pocak. Én mindent csinálok, tegnap még bútort vásároltam és szereltem össze, meg sütöttem kétféle sütit + egyebek. Azt mondta Apám, ezért hívják várandósságnak a terhességet, mert ilyenkor már nagyon várja az ember a végét.
Ma reggel óta folyamatos hasfájás, de rendszer nincs benne :(
bende
 
 


Tucsinke: Boldog szülinapot a kislányodnak! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Micsoda car idő van.. Megáll az ember esze. Épp a nyár közepén. Legszívesebben egész nap aludnék..

Tündi, örülök, hogy azért jól sikerült a nyaralás! Aranyos a fiad a képeken! Igen funcut szemei vannak, hallod :lol:

Tünde, én is pénteken voltam dokinál, de jó későn. És nekem is legközelebb már NST-re kell mennem, igaz aug. 25-én. Olyan hihetetlen, hogy már erről beszélünk. Valahogy nagyon gyorsan megy az idő.
Neked meg már tényleg hipp-hopp it a szülés!
Babakocsiról tudsz képet feltenni? Én nagyon babakocsimániás vagyok. Imádom ezeket a járgányokat!

Mindennapos kismamik, mi van veletek? Szerintem Ancsa-Pancsa már babázik!
Ancha1, Bende hajrá!! Ki lesz a befutó?? :wink:

Tök jó hintákat csináltak az apukák. Hát az enyém pasi biztos nem fog.. Apukám előbb megcsinálja majd..

Sarmon, örülök, hogy UH szerint minden OK. Nekem a laborban eleve mondták, hogy ne ijedjek meg, ha esetleg nem jó az AFP eredménye. Sok országban azt már nem nézik, mert anniyra megbízhatatlan eredményt ad ha nem a megfelelő időben veszik le.

Tünde, azt hiszem mintha te írtál volna a gátmasszázsról, hogy már elkezdted csinálni. Tudnál egy kicsit többet írni róla? Akár priviben is. Köszi szépen előre is!

Rönééé



Kép
röné
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?