Új privát üzeneted érkezett!

Sissi!
Regisztrálál már valahol, ahol tudod vezetni?

Minden reggel, ébredés után kell mérni.
:wink: :roll:
picimami
 
 


Kislibus!
Fránya mensi :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sissi!
Még anno Cat írt róla, valahol a topik elején. Talán 4. oldalon pontos leírást találsz.
picimami
 
 

 
 

Pici!
Na kié lett most a laptető :?: :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hőmérés: 3-5 óra alvás után kell mérni, de legalább 2 óra legyen meg!!!!!!
Mindig ugyanabban az időben!!!!!! Lehet szájban nyelv alatt, vagy hüvelyben, esetleg popsiban.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok, nekem vége mára a melónak, megyek haza..... nem ígérem,hogy jövök, mert főznöm kell otthon....

Puszi mindenkinek!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De már unom, hogy midíg újabb hónap, újabb lehetőség, ami persze újra elúszik!!! Közben Magyarorszégon évente 60000 abortuszt végeznek el! Miéert nem tud abból egy babát nekem adni sz Isten???
:cry:
És most annyira reménykedtem, annyira biztam.....

Kép
kislibus
 
 


Az enyém lett :!: :!: :!: :roll:

Jó pihenést és szép estét neked
picimami
 
 


Kislibus!
Ne legyél elkeseredve.
Sikerülni fog ne félj.

Bár értem én is mit érzel most.
Én ezt egy hete éreztem.

Hogy miért nem sikerül.

Mióta próbálkozol?

te vagy iwiw-en?

Puszillak
picimami
 
 


2006. dec. óta. Közben volt egy vetélésem 2007. ápr.-ban.

Vagyok iwiwen. pü-t irok.

Kép
kislibus
 
 


Lányok!

Én csak pár órára tűntem el, és 3 oldalt kellett olvasnom! :shock:

Beni pancsolt egyet a szomszéd gyerekekkel.
Utána ebéd: sajtburger és joghurt.
Közben megjött az eső.
Végül alvás. Én 45 percet, ő még mindig. Napocska újra süt. :D

Ennyit rólunk.
Vendég
 


O te szegény.

Máris nézem. Köszike.

ne légy szomorú.

Kérlek.
Sikerülni fog
picimami
 
 


Kislibus!

..........

Nem is tudom mit akartam írni. Csak meg akartalak vigasztalni és nyugtatni, de valahogy most semmi frappáns nem jut eszembe.
Bocsika!

Talán azért jött meg hamarabb, hogy ne kellejen hosszasan felslegesen izgulnod.

Majd következő hónapban, amikor ott lesz a költözés, az új munka... Váratlanul beköltözik a pocakodba a baba. :D
Vendég
 


Nemlajos: ma mész dokihoz? Én addig várok a gratulációmmal de utána aztánhangosan is fogok örvendezni:)

Én még mindig nem tudom mi van velünk. Két nega teszt után még piri sehol. Mensi érzés van már 3napja rohangálok wc re hogy most biztos megjött. De nem. Hányinger 3napja. De ez folyamatos émelygés. És úgye a tünetekre nem lehet adni mert azt pszichésen is lehet produkálni. Igaz a tesztek délutániak vane gy tesztem azt holnap reggeli pisiből intézem. hátha..... Addig meg izgulok tovább.

Kép
csucsu05
 
 


Nemlajos!

Honnan hova költöztök?
Új építésű, vagy használt?
Mikor költöztök pontosan?

Úgy várom már a holnap délutánt. Olyan izgatott vagyok, mintha én mennék orvoshoz és nem Te.
Vendég
 


Csucsu!

Az a szerencséd, hogy műkörmöm van, és azt nehéz tönkretenni. De ha valami baja lesz a nagy izgalom miatt, akkor Te fizeted!
Még holnapig várjunk az eredményre?
Hol tanultad Te ezt a kínzást?
Vendég
 


Cat!
Örülök, hogy pihentél.
Hm.. nyami, de finomat ebédeltetek.
picimami
 
 


Sissi!

Nagyon édes a fiad!
És most olyan leszek mint az anyósom: "Olyan fekete szeme van mint az én fiamnak." :D
(Neki mindig mindenről a saját fia jut eszébe. Vagy a lánya. Vagy ő saját maga.)

A hőmérőzésről van egy kimerítő tájékoztató a 4. oldal alján. Még én másoltam be. Észre fogod venni, mert lila a színe.
Szerintem olvasd el először!
Vendég
 


Catherine: Igérem holnap már nem váratok senkit. reggel megcsinálom azt a tesztet. Igazából nem is mertem ma megcsinálni. Már annyit csalódtam a nega tesztek miatt. Minidg azt érzem megjön. Lehet megjön tényleg és a hányinger az csak van a hormonok miatt.
Most végképpen nem merek tesztelni.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Szorítok.
picimami
 
 


Picimami!

Szerintem is finom volt az ebéd. Csak kevés. Vagy csak én vagyok éhes mostanában nagyon. :oops:
Vendég
 


Catherine: Ha lerágod a körmöd istenemre a következő műkörmöt én fizetem ha babás vagyok:):)

Kép
csucsu05
 
 


Cat!
Nem csak te.
Én is...
Hm.
Pedig eddig alig ettem valamit.


Csucsu!

ne add fel még.
Reggel korán újra tesztelj. Mi pedig várunk szeretettel
picimami
 
 


Cat: megtaláltam,csak most már fenn van Márk és nem tudom elolvasni.Igaz mosz Szezám utcát néz egyszerűen imádja.

Csucsu: holnapra megy a drukk!! De akoor már tényleg tesztelj.Mikor kellett volna megjönnie? Kiváncsi vagyok remélem +++lesz
Vendég
 


Csucsu!

Ne legyél gyáva! :)
Erről mindig a Vissza a jövőbe jut eszembe. Gyerekkoromban sokat néztük a szomszéd sráccal. Ott mondják mindig Michael J. Foxnak: "Are you chicken, McFly?"

Küldök neked erőt a teszthez! És sok-sok pozitív energiát! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Csucsu: ma már teszteltél, vagy nem? Bocsi csak mintha utána azt irtad volna,hogy nem mertél.
Vendég
 


Kislibus!
Bejelöltelek :wink: :roll:
picimami
 
 


Sisii: tegnap vagy tegnap előtt. Mert vagy 30-31 napra jön meg. Ma már a 31is elmúlt. Most mértem a hőmet 37. Nekem nem szokott ennyi lenni. Remélem mensinél nem megy fel a hő. Azt nem tudom mensinél milyen a hő de terhességnél fel megy nem?
Na most olyan vagyok mint aki még nem szült. :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Remélem neked sikerülni fog.
Bízok benne.

Kitartást neked.

Hátha reggeli teszt már ++++++++
picimami
 
 


Asiye!

Folyamatosan azon gondolkodtam, hogy kinek felejtettem még el írni... És beugrott. Bocsika!

Csak két hét múlva lesz meg az eredmény? Addig mit kell csinálnod? Csak várni? Én ezt nem értem. Nem lehet hamarabb?

A babáról csak annyit, hogy még van remény rá, hogy lány legyen, de ha mégis fiú, akkor se keseredj el! Nézd meg a másik kettő is milyen jó fej! Biztosan nem cserélnéd el őket! És akkor legalább lesz okod arra, hogy negyedik babával is próbálkozzatok majd! :D
Vendég
 


Sissi: ma még nem teszteltem. Reggel hajnalban isiltem igy nem az első pisi lett volna. Most meg nem merek.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Szerintem tesztelj egyet.
Ha tudsz.
Hátha már +++++++++
picimami
 
 


Picimami: Gondolod? Max csalódok mi?

Kép
csucsu05
 
 


Igen.
De megértem, ha vársz még.
Múltkor én is azt tettem.

És biz jól tettem

Előtte teszteltem, pozitívat, mégis megjött a piri, később.
Szóval. Drukkolok
picimami
 
 


Itt is elkezdett esni az eső.
Hurrá.

És a fejem is megfájdult. :?
picimami
 
 


köszi

Kép
csucsu05
 
 


Bár tudnék többet segíteni neked.
picimami
 
 


Illetve mindenkinek.

Én úgy érzem most sem jön össze nekem.
valami megérzés, hogy még nem jött el az időm, a bébire
picimami
 
 


Csucsu!

Írtam Neked egy csomót, közben meg elment a net. Minden elveszett.

A lényeg az, hogy ha most mérted a hődet, az sajnos semmit nem jelent.
Reggel, rögtön ébredés után kell. Később már nem azt mutatja, ami számít.
És nem is az a fontos, hogy mennyi, hanem hogy az alaphődhöz képest mennyi a változás. Hiszen lehet eleve magas az alaphőd, mint az enyém, vagy alacsony, mint az Andyé.
A lényeg, hogy pé után általában 2-3 tizedet szokott emelkedni, és ha babás vagy, akkor ez nem is megy le. Sőt, még emelkedhet is.
Vannak, akinek a mensi előtt már egy-két nappal alacsonyabb, de van olyan is, akinek csak közben csökken vissza a testhőmérséklete.

Úgyhogy az egyetlen helyes megoldás a jelen helyzetben a várakozás.
És bár lehet, hogy ez helyes, de nem kellemes. Főleg nekem, mert én nagyon türelmetlen típus vagyok.
Vendég
 


Zsuzska!

Remélem Neked szerencsét hoz a négylevelű lóhere!
És ez a sok laptető!
Biztosan jelent valamit!
Húzzatok bele Apával!

És használjátok ki, hogy van még energiátok mindenféle szexis cuccokra és jelmezekre.
Vagy csak nekünk már ilyesmire erőnk a gyerek mellett?


Itt megint olyan villámlás van, és most valaki nagyon szirénázik is. Remélem nem történt semmi baleset!
Vendég
 


Én még mindíg dolgozom.
:-)


Nem tudja valaki? Gabi mikor jön vissza a nyaralásból?
picimami
 
 


Cat!

De jó, hogy vagy még te is.
picimami
 
 


Tegnap Telki közelében voltunk.
Ha még megyünk a gyűrűkért. Lehet megkereslek, ha majd lesz időd.


Csak egy picikét zavarlak. :wink:
picimami
 
 


Na csináltam egy tesztet. Nem zebrás. De sabaj. Majd a következő hónapban. Mostmár két hét után látni kellene a zebrát.
Még akkor is ha nem reggeli pisiből csináltam. De igy legalább tudom hogy piri jön csak még kéreti magát.

Kép
csucsu05
 
 


Cat! Ilyen szexis cuccokra nekünk sincs erőnk (meg gusztusunk se), viszont most asszem lefoglalom a szállást jövő hónap végére a Börzsönybe!!!
kislibus
 
 


És ismerős a kevés a kaja dolog, én most csokit kívánok, de nagyon, le is megyek a boltba venni!!! Az majd felvidít! Meg egy kávé :twisted:

Kép
kislibus
 
 


Csucsu!
Sajnálom.
fel a fejjel.

Kislibus.
ne haragudj, ha olyat írtunk, ami számodra sértő.
Bocsáss meg,

Mi még gyerkőcök nélkül.. már csak ilyenek vagyuk
picimami
 
 


Csucsu! Én kefét ennék idegemben! Lehet, igaza van Cetnek, hogy én jártam jobban, bár az egy kicsit aggaszt, hogy nálam minden hónapban előbb bejelentkezik piri, mint ahogy kéne neki...A vetélés óta. Pedig már gyogyit is szedtem rá. No, majd ha már tényleg Erdőkertesen leszünk elmegyek egy magándokihoz.

Kép
kislibus
 
 


Úgy hallom Beni is felébredt. :shock:
Alig aludt.
Utálom ezt az időjárást!

Picimami!

Fel a fejjel! Csak pozitívan!
Ha azért nem jön a baba, mert még nem vagy rá kész, akkor örülj. Már most lehet tudni, hogy egy megfontol, felelősségteljes baba fog érkezni hozzátok. És biztos, hogy hamarosan jönni fog!
Vendég
 


Pici! Dehogy irtatok olyat, csak kizökkentem a kerékvégésból, mert közben jelentést töltöttem!
És én is gyerek nélkül vagyok.
kislibus
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?