Új privát üzeneted érkezett!

Sima volt, de akkor is annyira blokkolt fejben hogy vmi félelmetes.
20150601134430
 
 


Dita, Évi

drukk az uh-hoz++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boni, Viki[/i,

én jelenteg parázok a szüléstől, de szerencsére van még 7,5 hónapom, hogy megnyugodjak :wink:
Amit Boni írt, hogy minden egyes fájás közelebb hozza a kisbabát nagyon jó taktika, megjegyzem magamnak :wink:

[i]Vicuska
,

titkon reméltem, hogy olvasol mindket.
Holnap kezdődik a szuri, hajrá! A Deca csípős fajta, ésn az elsőnél úgy öszeszprítottam a fogam, hogy az első két fogamból hátul kitört a tömésből ey darab. Szerencsére nem látszik :oops:
Ez főképp azért volt, mert nem gondoltam, hogy ez csípni fog, a többit már nagyon jól viseltem.
Biztos sikerül a lombik!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Csajok, én már öreg vagyok, nem bírom ezt a tempót, amit Ti itt mindennap lerendeztek :-D

Értelemszerűen csak az utolsó és azelőtti oldalt tudtam elolvasni :-D

Dita: a kálváriád nem volt semmi, de az ilyen szitukból szokott az ember extra jól kikeveredni :wink:

Monic: gratulálok a Babócához!!! :-D Nagyon örülök Nektek!!

Ancsi: remélem, valami használ majd a sok minden közül, amit a csajok ajánlottak...

Linácska: azt olvastam, hogy minden oké :-D Szuper!

Némóci: én tudnék jó fodrászt, de hát az egyáltalán nem Pesten van. Szerencsére :-D Mert akkor én nem tudnék hozzá járni :-D

Évi: kicsit agykontrolloznod kellene, a normális időben történő szülésre :-) szerintem a rémálmaidat is kiirtaná :wink: Drukk az UH-hoz!

Kata: drukk a pénteki UH-hoz!

Viki: neked meg az NST-hez! Végülis most már bármelyik nap jöhet a jó hír :-D Ki fogja hozni?

Czinki: hihetetlen, hogy már 18 hetet látni a vonalzódon!! :-D

Csajok, nagyon szépek a babás vonalzók :-D

Vicus: az első szurit ünnepeljétek meg valamivel :wink:

Rólam: semmi extra, néha a szokásos mensis tüneteim vannak, úgyhogy nem hiszem, hogy ez lesz Csodababa hónapja…A hőmérősbe felraktam a görbém, ha valaki szeretné megtekinteni...

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

 
 

Sziasztok Lányok,

az előbb már épp el akartam küldeni az irományom és elszállt!! :twisted: :twisted:

Boni: sajnálom a kilakoltatást, nagyon durva lehetett, szegények!!

Kata: aranyos lehet a kutyusotok, h vigyázott unokahugira!! amikor az infoparkban volt bombariadó, páromékat hazaküldték 11 kor mi meg a petőfi hídnál, tőlük 7 percre, nyugodtan dolgoztunk este 6ig.

Viki: tök izgi, h már csak 1 hét és kezetekbe vehetitek Lackót!
pocakfotó??? :oops: sógornőmék még a korházba indulás előtt is csináltak egyet, és olyan hatalmas pocakja volt, h csak ámultam. és olyan csodás, h még ott van a nagy pocak, majd pár óra mulva nincs sehol és a baba a kézben!

Dita: nem semmi a nővéred! de a lényeg, h megkaptad a szurit! most már biztos az uh-n is túl vagy! biztos szépeket növesztettél , ha úgy feszült a pocid!

Ancsi: mennek a drukkok!!

Évi: várjuk a képeket a tojásaitokról!

Monic: én is nagyon sokáig féltem a szüléstől és a fájdalomtól. mindig azt mondogattam, h én boldog kismama leszek, végigcsinálom a 9 hót, de szülje meg vki helyettem a babát. tudom, h nagyon nagy baromság, de féltem a fájdalomtól! kb 1 éve nem mondogatom ezt, mert attól tartottam, h ez is gátló tényező és ezért nem jön a baba. és most sem gonolok rá, h nehogy rosszat gondoljon a baba. védőnőm is nagyon poz és azt mondta, h amelyik kismami természetes folyamatként éli meg a kismamaságot és annak minden velejáróját, és nem idegeskedik midnen, akkor minden rendben lesz a 9 hónap alatt is és utána is! ahol ideges a mama, ott lesznek gondok. nincs elég tej, hasfájós a baba, nem alszik éjszaka....stb.
szóval nyugi!! a pici ott van a pocidban!! ne aggódj most már semmin! :lol: bagoly mondja verébnek!! :lol: szóval relax!!! :wink:

velünk: a héten kénytelen voltam melltartókat venni magamnak, mert már nem fértem bele a 80b-s be és most 85c-s kell! :shock: ledöbbentem. megláttam a melltartót és azt mondtam, h úr isten ez hatalmas, tuti nagy lesz, hát nem pont jó!!! :shock: remélem ennél nagyobb nem lesz! bár a páromnak tetszik! :lol:
ma reggel próbáltam magamra erőszakolni egy csípő vászonnacit, ami még a nászút alatt rámjött 2,5 hete, de csak félig tudtam felhúzni a cipzárt. :shock: kész vagyok! igaz tegnap sokat ettem össze - vissza, de nem ennyit! :lol:
most mehetek vásárolni gumis nacikat is!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szezso!
Ditusnak küldök majd sms-t.

Czinkicsek!
Remélem tényleg csak 1 hét....

Varázsszó: bandázsöv! Én mai napig használom, mert van olyan gatyám ami fenékileg jó, de a pocit már el kell takarni.

Moncsi!
Épp ez lényeg, hogy ne stresszelj előre! Azt olvastam, hogy akiket sok stressz ér terhesség alatt, ott akár hiperaktív is lehet a baba később.

Élvezni kell minden pillanatot, nem kell előre aggódni.
20150601134430
 
 


Viki, Boni,
köszi a magyarázatot, egy kicsit ma is okosabb lettem :lol:

Vicuska, Szezso,
de jó, hogy itt vagytok! :lol:
Vicuska, drukk az első szurihoz! :lol:

Csibi,
az én párom is az Info parkban dolgozik, éspersze őket is ahzaküldték, mondjuk mentek a főnöke lakására dolgozni :roll:

Én úgy vagyok a szüléssel, hogy eddig mindenki meg tudta csinálni és kevés kismamit hallottam arról beszélni, mennyire fájdalmas volt, mert ha már túlvannak rajta, akkor ez már nem fontos. Szóval Monic, NO PARA!!!!! :wink:

i.kata
 
 


Viki,
és azzal az övvel hogy veszed fel a gatyát? Nem húzod fel a zippzárt?

i.kata
 
 


Addig húzom fel, ameddig engedi a procli. Aztán erre ráhúzom az övet.

http://www.brendon.hu/productsearch/bro ... ry=bandazs
20150601134430
 
 


Kata: hát igen vicces, h szegény párod hazaküldték, hisz haza sem mehetett volna! bocsi, de ezen kicsit mosolyogtam (persze akkor nem lehetett vicces!).

hány nő mondta 1ső baba születése után, h ő többet nem fog szülni és van 2. és 3. baba! :wink: :lol: és ez így van rendjén!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic!
ne keseríts el, hogy csípni fog :shock: :shock:
kezdek parázni!lehet én is úgy járok, mint Dita 8) :oops:
de nekem akkor apácska majd beadja :D
neked még nem is gratuláltam a sikeres uh-hoz :lol:

Viki!
egy héten belül vagy!uramég!nagyon szorítok! :D

Szezso!
tecc a görbéd! :P

Kata!
neked mér nincs vonalzód? :roll: márminthogy amin lehetne tudni hol tartasz 8)
Vendég
 


Viki: és nem csúszik le a gatyó?? :shock: és nem szorítja el nagyon a pocit??
jól hangzik, be kellene szereznem 1-2-t! bár azért muszály lesz nacit is venni!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nem szorítja el! Abszolút rugalmas, és nagyon jól tartja.

Nekem van egy fehér és egy sötét barna. Csípő nacihoz is lehet használni.
20150601134430
 
 


Ja!
Nem muszáj a Brendonban megvenni, mert más boltokban sokkal olcsóbb. :wink:
20150601134430
 
 


Viki,
tudom melyik, már láttam kismamikon, de pont azt akatzam kérdezni, amit Csibi, hogy nem esik-e le a gatyó. Mert ha itthon rohangálok lehúzott zippzárral, akkor többnyire a bokámon landol az egész. :roll:

Vicuska,
nincs vonalzóm, mert mindig máskor van inszemem, így addig felesleges.
Amúgy annyira jó, amit az állatokról írtál, mert nálunk a családban mindenki rossz szemmel nézi, hogy a kutyák ott ugrálnak rajtam, nyalogatnak (puszilgatnak szerintem). Én annyira "állat buzi" vagyok, hogy megőrülnék, ha nem lehetne egy kutyám, vagy egy macskám :roll:
Amúgy már néztem, hogy szuper az új avatarod! Új avatar-új sikerek?! :wink:

i.kata
 
 


Kata!
Ha egyedül vagy otthon, akkor nem gond, hogy leesik a gatyód. :)

Az v téyleg jól tart ;)
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Rájöttem, hogy a sors vagy Isten nem akarja, hogy gyerekem legyen vmiért. :cry:
A legnagyobb tüszőm 16 mm, csak két szaros mm-t tudott egy hét alatt nőni, pedig be lett szúrva már 7 db merional és tegnap egy fostimon.
Azt mondta, hogy még szombaton megnézzük addig szúrjam a fostimont, de megmondta őszintén, hogy nem sok esélyt lát erre a ciklusra már.
Tehát nem fogom szúrni, és lehet, hogy szombaton sem megyek az uhu-ra, mert most is hazáig bőgtem, jelen pillanatban is, és már azthiszem ez erre a hónapra bőven elég volt a csalódásból. Nincs kedvem teljesen kikészíteni magam.
Következő hónapban elmegyek ugyanúgy mint eddig mindenféle szaros injekciózás nélkül a 14-15. napon addigra lesz egy csodás tüszőm, mint ahogy az elmúlt fél évben mindig. Ennyi! Az a legszomorúbb, hogy eddig tök jó eredményeim voltak, és senkinek eszébe nem jutott, hogy jajj de szép kis tüsző, repesszük már meg, és akkor két nap múlva jöjjön vissza a férjével inszemre.
Nem! Inkább szurattam magam feleslegesen, elment a fél fizetésem a nagy semmire, kikészítettem magam teljesen. Ennyit ért az egész!
Tehát megpróbálom a következő hónapot a saját szisztémám szerint, és ha nem lesz szerencsém úgy sem akkor lehet abbahagyom az egészet. :?
dita75
 
 


Dita: Azt ne mond, hogy teljesen abbahagyod, mert úgy sem lennél rá képes. Megértelek. Hatalmas csalódás ez neked ennyi várakozás után. Sírd csak ki magad, az jót tesz. MEgszűnik tőle a feszültség. Ha nem is szúrsz be több szurit, akkor is elmehetnél szombaton UH-ra. Hátha. Naaaa.....

hofeherke
 
 


Ditám!
Én nem akarom az észt osztani Neked! De ha már ennyi pénzt és fáradtságot beleöltetek ebbe a ciklusba, akkor ne adjátok fel pont a cél előtt!

Szúrd be azt a sz@ros fostimont és menj el uhura!

Erősebb vagy Te annál, hogy most ad fel!
20150601134430
 
 


Dita: A dokinak mondtad, hogy neked gyógyszer nélkül volt tüsződ? Nem mondta, hogy akkor nem kell a köv hónapban a stimu? Van ahol stimu nélkül simán inszeminálnak, ha nem a peteéréssel van a baj. Szerintem beszélj erről vele, ha legközelebb találkoztok!
Süt odakint a napocska. :) Menj napozz egy kicsit, és töltődj fel energiával!

hofeherke
 
 


Dita: most bőgd ki magad, zuhizz le hideg vizzel és nyugodj meg! én is azt mondom , amit Vikimami! ha már megvetted a szurikat, és otthon vannak, lődd be, és szombaton uh!! addig is nyugi!! biztos nem tett jót ez a sok idegeskedés az elmúlt napokban sem!!
növeszd a tüszőcskédet és aztán vas v hétfőn meg jöjjön az inszem a kacsintós Barna dokival!
ha meg ne adj isten mégse lenne jó a tüszőcskéd az inszemhez, akkor meg meg kell beszélni a dokival, h nézzetek meg 1 ciklust stimu nélkül , repesszétek meg a tüszőcskéd és inszemináljanak meg , de most már tutira!
de a B verziót is meg kell beszélni dokival, nem csak úgy odamenni 14-15. nap, h csókolom inszeminálódni jöttem!!!
oksa??
na nyugi!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Viki, Mara
Tudja a dokker, hogy volt mindig szép tüszőm, mert végigtanulmányozta az egész fél éves lázlapomtól kezdve uhus papírokig mindent. Ezért nem is értem, hogy minek kellett ez a szar injekciósdi. :twisted:

Most már tényleg nem tudom mit csináljak!
Anya is azt mondta, hogy csak stresszelem magam ezzel az orvoshoz járkálással, és hagyjam abba egy időre vagy végleg. Lehet, hogy ha már nem görcsölnék állandóan ezen akkor "váratlanul" összejön. Annyira unom már, hogy a frászkarikába jönne össze spontán HA 5 ÉV ALATT NEM JÖTT.
Márpedig az előző kapcsolatomban max. akkor nem voltunk együtt amikor nem voltam otthon, tehát minden esélye megvolt a babának, hogy jöjjön. :?

Felrakom a levest takarékra, és alszom egy órát ha tudok, mert már csurom víz itt minden körülöttem a könnyes zsepiktől.

Kismamiknak kívánok jó babamozizást mára!

Boni ez a kilakoltatás! Nem semmi! :shock:
dita75
 
 


Dita!
Elkezdtél vmit, akkor fejezzétek be. Kívülről könnyű azt mondani, hogy ne stresszeld magad, meg hagyd abba az orvoshoz járást.

Magamról tudom milyen nehéz volt az utsó ciklusban 2 naponta dokihoz járni, voltunk vagy 5ször, szombaton és vasárnap is. Ideges voltam, Lacim is. Még nov. 1én is reggel 8kor uh-ra mentem.

Viszont, ha akkor abbahyom tutira nem tudtam volna megbocsátani magamnak!

Igyál egy pohár bort, vegyél egy fürdőt, kapcsold ki a telefont, a számítógépet és aludj egyet!
20150601134430
 
 


Dita! Szúrd be a Fostimont, szombatra minimum 18 mm-re megnő a tüsződ , arra már mehet a tüszőrepi és hétfőn az inszem!!!

Kismamik! Nem tudom, ismeritek-e ezt az oldalt:
http://www.gportal.hu/gindex.php?prt=202327

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Viki
Neked sem akart Lackó nőni? Vagy miért kellett annyit járnod?
dita75
 
 


Dita,
abba ne hagyd!!! Én is Vikivel és Csibivel értek egyet. Az a tüsző lehet, hogy pont ettől az új szuritól nőtt 2mm-et. A doki gondolom csak próbál felkészíteni lelkileg, nehogy még nagyobbat kelljen csalódni, ha elmaradna az inszem. De nem hiszem, hogy ő sem lát esélyt az inszemre.
Amúgy saját tapasztalatom alapján stimu után nincs normális spontán hónap. Amikor nekem szünet volt, akkor voltak azok az állandó vérezgetések és 21 napos ciklus. Buminál is volt ilyen és ha jól emlékszem Monicnál is volt, amikor abbahagyta a clostilt.
Szóval ha már stimuzol, akkor még ne a következő hónapon agyaljál, hanem a szombati uh-on.
Elsőre én sem reagáltam a legjobban a merionalra, de hónapról-hónapra több és nagyobb tüszőm lett.
KITARTÁS!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára i.kata 2008.07.17 11:30-kor.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Dita Drága: Sajnálom, ami Veled történt :cry: , de tarts ki még szombatig, hátha a tegnap esti Fostimon még nem fejtette ki ma reggelre a hatását teljesen! Próbálj megnyugodni! Gondolj arra, hogy szeretne-e a KisDita ilyen mamit, aki ennyit idegeskedik, sír, stb? Légy vidám, és akkor szépen fognak nőni a tüszőcskék! :wink: Nem stresszelni, mert az csak rontja a hormonok hatékonyságát, sőt még a prolaktinod is megemelkedhet, ami szintén nem jó! Szóval csak nyugalom! A párod fia miatt se aggódj, próbáld úgy kezelni a vele kapcsolatos problémákat, hogy a Te lelked nyugodt maradjon! Nagyon-nagyon drukkolok Neked! :wink:

Vicuska: Nekem is szokott csípni a Decapeptyl, de kibírható, ha más adja be. Ha magamnak kéne beadnom, akkor lehet, hogy rosszabbul viselném. :roll: Bár időnként alig-alig csíp, de 10 szuri után még mindig nem sikerült rájönnöm, hogy mi befolyásolja.

Évi: Hogy vannak a tojáskák? Kaptál fotót róluk? Pocifotó? :wink:
denika
 
 


Dita!
Bizony, hogy nem akart fejlődni! 2szer annyi puregont kellett szúrnom, mint más ciklusban. Le se merem írni, hogy 100 e Ft-ba került az 1 Laci tüsző (szurik, tüszőrepi, doki díj, asszisztensi díj, mert hétvégén volt inszem).
20150601134430
 
 


Viki,
ez a puregon ennyire húzós? Miben különbözik a merionaltól, hogy ennyivel drágább?

i.kata
 
 


25 e Ft volt 300 NE, ebből kellett 2 doboz. Én nem használtam merionalt, de a puregonra se mindig egyformán reagáltam.
20150601134430
 
 


Dita: Én is 2 naponta mentem tőszőtnézni az inszememnélpedig még nőtt is rendesen. A végösszeg 80-ra rúgott, pedig nem is sikerült :(

hofeherke
 
 


Szezsó: Megmentettél. Halálra kezdtem unni magam, mert Anyáék szóltak, hogy bejönnek ma, és így nem merek semmilyen nagyobb munkának nekikezdeni, de most rácuppanok a varrásra. Van néhány javítani valóm, meg a férjem unokahúgának is ígértem egy felsőt. Ha belelendülök lehet még magamnak is varrok egyet :)

hofeherke
 
 


Viki,
én kb. 7.000-t szoktam otthagyni 5 ampulla 75NE merionalért.

i.kata
 
 


Mara: az nagyon állat, ha tudsz varrni! :-D Majd nemsokára trendi kismamicuccokat is kanyaríthatsz magadnak :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Gondolhatjátok, hogy nem is a pénz izgat annyira.... bár nem jó érzés arra gondolni, hogy amit keresek mondhatni fuccsba megy.
Inkább az, hogy fél évig jártam lelkiismeretesen az ultrahangra. Ennél szebb eredményeket sztem semmivel nem lehet elérni, mint ami nekem volt. Tök jó nyálka, szép nagy tüsző, és én csak vártam, és vártam.... de inszemről szó nem volt. Most bezzeg meg ez történik velem amikor már tétje van. :twisted:

Viki
Remélem a te példádat fogom követni! :wink:
Hányadik napon volt az inszem Neked akkor?
Nekem az már a 19. lesz, ha szombaton kapok tüszőrepit, és hétfőn lenne az inszem. :roll:
De miért mondta, hogy nem sok esélyt lát, és hogy nem érti, Másnak is volt már 19. napon inszem!

Mindenkinek köszi a vígaszt egyébként! :roll:
Kezdem magam szégyellni, hogy ilyen nyavalygós P. lettem! :oops:
dita75
 
 


Szezso: Ne gondolj valami nagy varrástudományra, csak amatőr próbálkozások. Amit egyenesen kell varrni az már megy :wink: (függöny, ágytakaró, nadrád felvarrás) Eddig még csak néhány felsőt csináltam. Legtöbbször az anyagválasztásnál feladom :oops:

hofeherke
 
 


Mara
Irigyellek, hogy tudsz varrni, én már próbáltam, mert anya régi varrógépét rám htk-zta, de persze 0 érzékem van hozzá.
Lehet kicsit gyakorolni kéne, de úgy érzem minek, hisz a sógornőm és a párom keresztanyja varrónő, no meg a barátnőm is, bár rá nem hiszem, hogy bármit rábízok mégegyszer, mert eddig mindent elbénázott. :roll:
dita75
 
 


Dita: Én is egy örökölt géppel kezdtem, de azt kezelni se tudtam rendesen, viszont kaptam tavaj egy újat, és azon megy minden mint a karikacsapás. Csak hát a technikákat nem nagyon ismerem.... :roll:

hofeherke
 
 


Dita,
nekem a legelső inszem volt a 19. napon és akkor még 32 naposak voltak a ciklusaim.

Mara,
akkor te annyira tudsz varrni kb, mint én :lol: Nekem az egyik nagyim varrónő volt és mindig a maradék anyagokon gyakoroltam. De én sem tudok semmi bonyolultat, meg azokhoz már komolyabb gép is kellene. De függyönyben már nagyon jó vagyok, azt rengeteget varrtam, meg tavaly varrtam uncsihuginak pillangószárnyakat farsangra. Ma azt mondta menyasszony szeretne lenni a következőn éskérdezte megvarrom-e? :roll: Azt hiszem kezdhetek gyakorolni. :roll:

i.kata
 
 


Dita!
A 17. napon volt.

Kata!
Lehet, hogy neked más támogatási kódot írtak rá a receptre.
20150601134430
 
 


Dita sajnálom nagyon hogy nem akar nőni a tüszöcske..egy pohár borocska biztos segít elleazulni..ölellek ..és remélem Vikihez hasonlóan jársz :lol:

Viki az nem semmi..hát ,minden az ágyban majd az agyban dől el! :lol:

monic örülök, hogy adhattam át valamit :wink:

szezsó pozitívan :evil:
Vendég
 


Viki,
általános van mindig bex-elve.

i.kata
 
 


Boni,
te hogy csináltad az egyedi vonalzódat? Próbáltuk kedden megfejteni Monickal, de nem sikerült :roll: A nagyonbabás vonalzódra gondolok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára i.kata 2008.07.17 12:21-kor.

i.kata
 
 


A meddőségi ellátásnak van kódja, más inszemnél és lombiknál azt hiszem.
20150601134430
 
 


Én most el is ballagok. A TV előtt jobban szeretek varrni :wink: Pusszantás mindenkinek!

hofeherke
 
 


Mara: Én is a minap varrtam magamnak egy tunikaszerű felsőt. :) Van egy jó könyvem, én abból szoktam puskázni, ha bonyolultabb dolgot kell varrni. Burda varrás kézikönyv kezdőknek haladóknak. Szépen részletesen leírja, hogy pl. hogy kell varrni kétszegélyes zsebfedős zsebet, vagy kihajtós gallért, stb. Jó varrogatást! :wink:
denika
 
 


Viki,
ilyen alaposan nem tudom. Csak most figyeltem, mert dupla adagos receptet adott a doki, de én nem tudtam és a gyógyszertárban csodálkoztam és akkor mutatta a doki, hogy az általános van bejeölve és 10 ampulla felírva.

i.kata
 
 


Kata: Nekem a lombikos Merional recepten N9780 BNO kód van, és be van x-elve az EÜ.tér.köt. jogcím. Még nem váltottam ki, de szerintem így olcsóbb lesz. Inszemnél nekem is annyi volt, mint Neked.
denika
 
 


Denika,
te még nem vagy fent a táblán... :? Nem szeretnél esetleg rajta lenni? :wink:

i.kata
 
 


Kata: Szeretnék én, de a felső szekcióba. :) 1 hónap múlva kérem majd a felvételemet oda. :)
denika
 
 


Dita: ne bolondozz, ne szégyenkezz, h itt ,,nyavalyogsz,,. ezért vagyunk, h helyrerakjuk és segítsük egymást! ha nem itt ,,nyavalyogsz,, nekünk, akkor már megzakkantál volna!
legalábbis én így éreztem sokszor, amikor én is itt ,,nyavalyogsz,, a neten! :lol:
szóval mi megmondjuk neked a frankót! :wink:
egyébként, amikor nekem a szüleim mondták, h legyek türelmes, és várjak pár hónapot, h még tuti , h a fogigátló miatt (amit 10 évig szedtem) nincs vérzésem, ürülnie kell, lehurrogtam őket!! mondtam, h tudom, h baj van és nekem orvosra van szükségem! azzal, h homokba dugom a fejem és azt mondom , h nem vagyok beteg nem lesz jobb!
persze sokat számít, h tényleg ne legyen az ember görcsös, és nyugodt legyen, de nincs rajtunk nyugigomb, amit bekapcsolunk és görcsgomb , amit meg ki. viszont kell bíznunk és kell hinnünk és optimistának lennünk!!!
nem a negatív dolgokat beszugerálnunk magunknak, amit néha megtettél mostanság magaddal szemben!! szugeráld magadnak is a jó , poz dolgokat, ne csak másnak!!! :twisted: :twisted:
na cuppantás!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: