Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Coco:
Vigyázz magadra!!! Tévedsz mert én ettem Magnézium citrici 500mg-bol szedtem 3x2tbl-t és így is keményedtem. Vörösbor és Metaxa hatásos. Gratula a Hanna jelentkezéséhez.

Kisfóka: Nagyon édi Gréta baba.

Csipi:
Jó hogy itt vagy. Hogy telt a pihenésetek?
Magunkrol: Anyuci örömére még mindig nagyon jó fiu vagyok. Evés után ébren vagyok 1,5-2 órát de utána már nagyo álmos a csipum és aludnom kell. Amikor ébren vagyok be nem áll a szám állandóan gajdolok fujom a buborékokat aminek a főzelék etetése közben anyuci nem mindig örül. Ilyenkor festői modon kenem össze a szakálkámat. Imádok hemperegni , hasrafordulni és vissza. Egyszóval elég gyorsan telnek a napjaim mert ha ébren vagyok mindig elfoglalt vagyok. Imádok fürcsizni és utána mindig éhen akarok halni. De amikor már tele a pocak reggelig fel sem kelek.

Hunci: Merre vagy? ??????

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Katica!
Köszi! :D
Szülésznőt szerintem érdemes fogadni , sokat tud segíteni. Én,amikor NST-re jártam akkor is vele egyeztettem időpontot, soha nem kellett várni, és a vége fele, ha neki nem tetszett az NST görbe, akkor soron kívül vitt uh-ra.

Kisfóka!
Gréta baba nagyon aranyos, és ügyes! :D Már a nagy kédban fürdik? Mi még csak nemrégen kezdtük.

Nyuszi!
Örülök, hogy jól vagytok! Krisztián ügyes fiú! :D Milyen főzelékeket adsz neki?
Egyébként nyitottunk egy új topikot Kaális babák 2008. címmel, oda is várunk! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Csajszik! Én olyan lusta vagyok, hogy magam is meglepődök néha. Ha nem erőszakolom meg magam, akkor még délben is simán visszaalszom az aktuális pisi után.
Ma már rengeteget dolgoztam...lehúztam az ágynemüt. A mosógépig még nem vittem le, de már arra is készülök.

Minifóka annyira édes!

Boni! Hol akarták a véredet szívni, ahol még fizetni is kellett érte?

Kép
zölddisznó
 
 

 
 

Zöldi,
Gratula a mocorgáshoz :D
Vendég
 


Köszi!

Kép
zölddisznó
 
 


zöldi az őssejthez :wink:
Vendég
 


nem is tudtam, hogy levetetitek...

Kép
zölddisznó
 
 


Hali!


Csipi! Köszi szépen! Kipihentétek magatokat?

Nyuszi! Teszel képet Krisztiánról?

Zöldi! Az álomkórod rám ragadt.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Zöldi
ok. lusti. De fáj a keményedés vagy nem???? :shock: Többet nem kérdezem! 8) :lol: :wink:

Donika
igen, valszeg beszerzek majd 1et.(csak még mindíg olyan fura nekem ez a fizess és akkor maximálisan segítünk rendszer,egyébként meg ez a munkánk ugyebár....na mindegy, ez nagyon zárójel)

Kisóka
nagyon édes és szép a kiscsaj!

Kép
katica_75
 
 


Katica! Jajj, de lusta vagyok! De azért válaszolok, bár még csak másodszor kérdezed! :lol: Nemmmmmmmm

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi

mi lesz a délig tartó alvásokkal, ha itt lesz Hanna Baba? :wink:
addig jól aludd ki magad :D :D :D

Kép
zsuzsi73
 
 


Zöldi
ok, köszi. Jó éjt! :P

Csajok vettem tök jó atom bugyikat a deszkóban! Kismamabugyesz feljön a nyakamig, és olyan kényelmes h. visszamentem még 4-ért! És már csak 499ft. Gondoltam meg kell osztanom Veletek. :oops: :lol:

Kép
katica_75
 
 


Nekem az egész családom a szexi bugyijaimon röhög! Én is a nyakig érőt szeretem.

Zsuzsi! Akkor is megoldjuk az alvást, csak majd több résztetben :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok, ma fantasztikus élményem volt..kilakoltattak :shock:

de nem ám akárhogyan.. mondom uramnak délután, hogy valami baleset lehet mert egy csomó rendőr van a háznál.. hireket nem hallgattam... aztán kb 10 perc múlva hív párom, hogy bombát találtak és evakuálják a körnxéket, mindenkinek csengetnek.. na mondom nekem nem... ez volt 18körül..állítólag 17kor elkezdték a kiürítést..

mondta siet haza..no para.. vártam.. erre hív, hogy nemengedik be az utcába, mert kiürítették a házakat..

mondta nekik ez érdekes, mert a 8 hónapos terhes feleségem ottfennt vár..neki senki nem csengetett..rendőr meglepődött arcot váégott
akkor szóljon fel ő telefonon ..addig senki be nem mehet, amig a hatósági személyek meg nem érkeznek, majd ők felcsengetnek.. :twisted: :cry:

most jöhettünk vissza :cry:
Vendég
 


Sziasztok,

szeretnék hozzátok csatlakozni, bár még elég fiatal a terhességem (ahogy a doki tegnap mondta), de remélem, hogy gondoktól mentes babavárás vár rám :wink:
Első lombikunk sikerült, 3 évig próbálkotunk a babagyártással sikertelenül.
Május végén fordultunk a Kaálihoz, június közepi beültetés után június végére meg is volt a terhességet igazoló pozitív vérvételem.

Bonin és Hannán kívül még nem ismerek senkit, de igyekszem visszaolvasni :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Boni,

én láttam a híradóban, nagyon durva. :? És akkor hatástalanították a bombát?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szia Monic :lol: :lol: :lol: :lol:
örülök, hogy itt vagy! :lol: és itt is maradsz... :lol:

igen hatátalanították..11 óra után engedték vissza a lakókat! :?
Vendég
 


Szia Monic! Gratulálok, és minden jókat kívánok nektek!

Boni! Nem minden mínusz egy hónapos baba dicsekedhet ilyen "bombajó" sztorival! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Monic! Üdv itt! Minden ok lesz. :)

Bonikám! Nem semmi, ami veletek történt. Gondoltam rátok.

Zöldi! Holnap félidőőőőőőőőőőőőőőő!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni!
Nem semmi!!! Én meló miatt csöppentem rendőrségi akcióba... Nem szerettem... Örülök, hogy minden rendbenvolt.

Monic!
Üdv!

Tegnap voltunk utoljára a Kaáliban, a babák 27 és 29 mm-esek.
vovanda
 
 


Vanda! Hurrá! Ez ám a jó hír! :) :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lányok :P
Hát, igen, időhiány :oops:
De olvaslak ám benneteket, csak az írásra nincs időm!

Csabika édes... Sokat alszik, sokat szopizik, és keveset sír. Így maradna ugyan sok időm, ha 1 gyerekes anyuka lennék. De ugye van a kis trónfosztottam, aki nagyon igényel most engem. Sokat kell vele beszélgetnem, babáznom, együtt filmet nézni, meg mesélnem. Ilyenek. Szerencsére bírom energiával, pedig éjjel sokszor szoptatok még. Kb. 2 óránként ébred Csabi, de szopi után azonnal elalszik :D

Mindjárt jövök még!

Véda
Vendég
 


Vanda éljen éljen! :lol: az sem lehetett jobb..hogy meló miatt belecsöppensz egy ilyenbe...

Zöldi az tuti élvezte is, mert extra mód ficergett :lol:

és tényleg holnap félidőőőőőőőőőőőőőőőőő

HAnna köszi :lol:
Vendég
 


Véda! :) Tegyél képet a szépségekről!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Véda örülök, hogy minden jól megy..ügyi vagy! :lol:
Vendég
 


Boni!
Ez nem semmi, még jó, hohy mobiltelcsis korszakot élünk! Vigyázz magatokra!

Monic!
Üdvözlünk itt, pihenj sokat, semmi erőltetés és házimunka.

Rólunk, tegnap volt UH, A magzat: BPD:32, OFD:32, HC:99, AC:109, FL:13
B magzat: BPD:30, OFD:33, HC:99, AC:98, FL:13
Közel fej fej mellett halad a fejlődésük. Az egyik talán kisfiú, de persze 14 hetesen ez még korai, de azért lógott neki valami pinduri a lábai között. A másiknak meg olyan hosszú combjai vannak, hogy nem tudom, kire ütött ez a gyerek? :wink:
Szívem még mindig vacakol, ma megyek kardiológiára. Istenhegyin rendben volt a kombinált szűrés, kockázatok mindkét babánál 1:6431 és 1:52834. Miskolcon nem ismerik el a vizsgálat eredményességét, bár ez annyira nem érdekel, fő, hogy rendben vagyunk.
Apa este azt mondta, annyira szeretné már meggyöntölni őket. Ez olyan jólesett, Apa ugyanis keveset beszél a gyerekvállalásról+elvicceli az egészet, de a genetikai UH-on elég komoly volt a feje, azt mondta, nagyon meghatódott.
Puszi mindenkinek, ritkán jövök, mert nyáron mindig építkezünk (támfal, borház, pince), de azért figyelek ám!
Kép
szöcske
 
 


Szöcske örülök, hogy minden rendben..azért csak óvatosan az éptkezéssel... :lol:
Vendég
 


Nyuszi, örülök, hogy ilyen aranyos, okos ügyes kisfiad van, de nem is vártam mást :lol: a buborék fújás ismerős, és igen,hát ha főzivel csinálja akkor aztán én is igazán boldog tudok lenni :lol: még istenes, ha csak etetőszékre dobja ki a főzit, de tegnap (is) rám sikerült :?
Nem írogatok sokat, ha írok is néha akkor a 2008 babásba (bár nem 2008-as a gyerek...), csak követem az eseményeket, és ha a van valami kérdés, szoktam válaszolni, de keveset :oops:

Szöcske, nagyon jók az eredményeid gratulálok!

Boni, mi épp kiestünk abból a körből, de végighallgattuk a nénózást meg azért követtem az őrületet mert hát közel vagyunk és becsomagoltam a gyereknek egy -két cuccot ha esetleg nagyobbítják a kört és éjszakázni kellene, lehet hülye vagyok, férjem szerint igen, de jobb felkészülni....

Hanna holnap 12 hetes vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zöldi neked holnapra nagy grat a félidőhöz!!!!

Katica, kerekedsz már azért!

Nők????
Vendég
 


HUnci akkor ezelk szerint közel lakunk egymáshoz? :wink: és nem vagy hülye.. mindenre fel kell készülni...
Vendég
 


Boniko,
Nem semmi este :shock: élmény lehet egy ilyet 8 hónaposan átélni. Azért az is fura, hogy neked nem szóltak. Alapos munkát végeznek :evil:

Véda,
Örülök, hogy Csabi ilyen jó kisfiú :D Majd ha lesz időd, képet kérünk :D

Vanda,
Ezek már szép méretek :wink:

Szöcske,
Gratulálok a jó eredményhez :D Szerintem, 14 hetesen már simán láthattátok a kukacot, nekünk 15 hetesen megmondták, hogy kislány, pedig azt nehezebb megállapítani.
Vendég
 


Hanna! Neked meg 12. hééééééééét!

Vanda! Akkor összesen 56 mm babád van! Jeeee! :lol: Véda! Fo tót, fo tót!

Szöcske! Akkor most ugrándozol örömödben mi? Gratulálok!

Köszönöm a félidőzőknek a megemlékezést! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Nekem is 12+6-on látták a sunnáját!

Kép
zölddisznó
 
 


Lányok :P
Közkívánatra pár fotó! És egy kérdés: szüléstörténetet nem enged feltenni, mert nem jó a fájl típusa. Mit tegyek?

Kép az első bújás

Kép a két legdrágább kincsem

Kép 2 hetesen

Katica :P
Először szülésnél is lehet gátvédelem. Sőt! Szülésznőm szerint jobb is, mert nincs régi heg, ami könnyen szakadhatna :wink:

Véda
Vendég
 


Hú, az első dmilyen kicsi lett!
Egy kicsit nagyobbak:
Kép

Kép

Na, eldugulok!!!

Véda
Vendég
 


Véda! Nagggggyon édeees!

Kép
zölddisznó
 
 


Véda! Gyönyörűűűűűűűűűűű!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Véda igazán gyönyörűséges Csaba királyfi! :lol: :lol: :lol: :lol:

és amelyiken Lillával van! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

és te sem tünsz kimerültnek a képen :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Zöldi!

Grat a magzatmozgáshoz! Én is úgy várom megint :)

Kisfóka!

Gréta egy tündér :) A fókás zoknija csúcs :)

Boni!

Sajnálom az éjszakai élményedet :(

Monic!

Szia itt is :wink: Azért valahonnan engem is ismersz, nem? :wink:

Vanda!

Szuper! Grat a szép nagy babákhoz! Hogy vagy?

Véda!

Csabika és Lilu is csodaszép!

Szöcske!

Hú, a te babáid már tényleg jó nagyok :)

Mi is voltunk ma uh-on, apa ma látta először a kincseit. 41 és 42 milisek, és nagyon édesek :) A bal oldali lakó nagyon virgonc volt, ide-oda úszkált, pont olyan kis eleven volt, mint a Dóri annó :) A másikuk vagy aludt, vagy csak ilyen nyugodt, ő nem strapálta magát különösebben :) Olyan megnyugtató látni őket, miért nincs uh minden héten? :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Véda!
Tündériek!!!

Többiek: köszi, megvagyok. Elég változó. Vannak jobb napok (pl. tegnap), meg van, amikor egész nap émelygek (ma). És persze Manó is itt van, nagyon anyás, sokat követel(ne) én meg keveset bírok... Ez van, eddig még jól bírta. A jövő héten még itthon leszünk, aztán egy hét anyukámnál, ott van kert, talán könnyebb lesz neki is. Aztán megint lesz bölcsi, ott meg jól érzi magát, szerintem már hiányoznak neki a haverok is.
vovanda
 
 


Sziasztok,

köszönöm a gratukat és a megnyugtatásokat.

Évi,

már hogyne ismernélek :wink: Én csak az utolsó oldalt olvastam el, és ott csak Bonit és Hannát láttam. :wink: Tehát utólag is bocsi bocsi :oops:
AZ ikrecskék nagyon szépen cseperednek, lassan már jöhet egy pocakfotó :wink:

Hanna,

gratulálok a honapi 12. hétnek. Én is szívesen tartanék már itt, ez egy nagy vízválasztó :wink:

Zöldi,

neked a félidőhöz gratulálok :wink:

Vovanda, Szöcske,

nektek is gratulálok az ikrekhez!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Évi gartulálok a picurkákhoz :lol:

Vovanda ját igen egyik nap illen, a másik olan de mind gyönyörűűűűűűűűűű
Vendég
 


Sziasztok!

Szöcske, Évi! Nagyon szép nagyok már a babáitok. :)

Mi megjöttünk a dokitól. Minden ok.
Már nem kell feküdnöm. Lassan óvatosan elindulhatok. :)
Zsebi jól van. Ezerrel csuklott, mikor néztük. Hullámzott az egész teste. Mai méretek: CRL:61mm, BPD:24mm, Tarkóredő:1,7mm. Méhszáj: 3000.

Olyan boldog vagyok Csajok!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,
Éljen :lol: Gratulálok!! Kép???
Vendég
 


Pandus! Nincs kép. :? Előttünk romlott el a dokim dvd írója. :(

Az élmény számomra a csuklása volt. (hülyeanyjaszegénygyereknek)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! Akkor azt a követ hallottam lepottyanni! :lol: Volt egy kisebb fajta szeizmikus mozgás a környéken! Hű de tutikirályszuperfasza!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi! Tuti azt hallottad. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jó reggelt!

Este kinyírtam a topicot? :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Na jó reggelt!
Nem tudsz aludni? :D
Vendég
 


Jó reggelt Pandus! Ja, nem tudok... Pár napja így megy. De látom Dóri is ébren van.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ó mi már 4.35-kor felébredtünk :wink: Pontosabban Dóri, mi meg próbáltunk Apával magunkhoz térni :D
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: