Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Vendég
 


Jajj Miánk!
Szerbusz Drága Fiús Anyuka társam! Hát akkor most így gratulálnék neked ehhez a szépséges fiúcskához! Nagyon ügyesek voltatok! Tuti jó szülők lesztek! Ha lesz időd nagyon várunk ilyen cuki képekkel, na meg történettel!
Nagy puszi nektek!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


köszönöm szépen..nemsoká te is..

nagy élmény.. majd ha mindenki meglesz, elmeséljük egymás történetét, oksi?

jó éjt, puszi

¤mia¤



figyelek ám.. :

Kép
Vendég
 

 
 

Szia Miaaaa!!!!!

Hát akkor mégegyszer gratulálok ehhez a Gyönyörűséghez!!!! :lol: :lol: Mekkora haja van neki is!!!! :lol: :lol: Köszönjük a képeket!!!!!

Mi még mindig egyben. Hamarosan ébred a férjem is, és irány ma is CTG-re............... reméltem, hogy éjszaka megszülök, de még mindig semmi..... este a kiscsaj bepótolta azt a mozgást, amit egész nap hiányoltam...... :lol: :lol: majd kiugrott a pocakomból a kis Drágám!! :lol: :lol:
MIndegy, most már nem görcsölök, úgy értem, nem ragaszkodom hozzá görcsösen, hogy szüljek!!! Lesz, ami lesz.... hazajövünk CTG-ről, én kivasalok, felporszívózok, eszem, alszom, majd még valamit csinálgatok, és hagoym, hogy teljen a nap......... nem fog bent maradni, előbb vagy utóbb, de ki kell bújnia....... legkésőbb jövő kedden a karjaimban lesz!!! De sztem addig meg lesz....... (azért titokban reménykedem, hogy indítás nélkül is menni fog..... :lol: )

Legyetek jók, vigyázzatok Magatokra!
Sok sok puszi

És Mia, és többi Anyuka, kérünkszépen még képeket!!!!! :lol: :lol: :lol:

Pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok! Megjöttünk CTG-ről. Minden rendben a lurkóval....... :)
Holnap ismét reggel 7-re kell mennünk, és megkaptam a kórházi beutalómat is péntekre. Szintén reggel 7-re kell menni, és befeküdni.......... :cry: Szívesebben indulnék itthonról szülési fájdalmakkal, de ha be kell feküdni,akkor be kell feküdni. Nyilván ez alegjobb a Babámnak!!!! De azért továbbra is reménykedem, hogy péntek reggelig megszülök... :lol: :lol:

Most megyek, alszom egyet, korán volt 4 óra,amikor felébredtem..... pedig vasalnom kellene és ágyat húzni, de nagyon nincs kedvem hozzá most........... álmos vagyok...... úgyhogy irány az ágy.

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Mia, annyira édes ez a kissrác! Kis pózolós ő is :)
Kislány! Szerintem péntek reggel indulni fogtok, de szülési fájdalmakkal, legalábbis szerintem így lenne tök jó! Örülök, hogy ctg-n minden rendben volt, azért nem semmi, hogy naponta kell menni.
Különben is, már Hannának van miért kijönnie több okból is :) Egyrészt ami a legfontosabb, hogy ti már nagyon nagyon várjátok őt, másrészt már a drága Martinról is láttunk képet :D ;)
Nekem éjféltől 1-ig volt néhány jóslóm, de megbeszéltem Krisszel, hogy anya nem mosott még hajat, így még ne akarjon kibújni :D úgyhogy szépen el is aludtam, azóta semmi bajom, semmi fájás!
Vajon Svédbaba????

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!
Nővérem 9-kor sms-ezett, hogy beindítják a szülést. Jelentkezem, ha van hír.

Mia, és a többiek, gyönyörű babák!! Most kedvet kapok mindjárt egy kistesóhoz :D

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


DRUKK DRUKK DRUKK SVÉDBABÁNAK!!!!! +++++++++++++++
Várjuk a híreket!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Mia!Gyönyörűűű kisfiatok van :D mégegyszer gratula!!

Kislány!Örülök,hogy jó lett a ctg.Azért így a végén jól leterhelik az embert azzal,hogy mindennap menni kell,de reméljük a holnapi lesz az utolsó :D ++++++++++++++++++++++++++++++

HAJRÁ SVÉDBABA!MINDENT BELE! :D

Kép
hubcsa
 
 


Kislány: nekem az segített, h elkezdtem körbe-körbe járni a szobában, és beszéltem a fiamhoz, h induljon meg, mert a doki elmegy szabira és mi nála vagyunk jó kezekben.. megértette..mint addig mindig is, szót fogadott..nem hülyeség, hidd el érti amit mondasz neki, és segíteni fog.
és nyugi, igaz ami igaz, valamikor ki kell jönnie.. tudni fogod, h mikor, én is megéreztem. én nagyon szurkolok neked, tudom, h ügyes leszel ;)

remélem svedbabánk már megvan, Juhéé!!

puszi

Kép
Vendég
 


Mia! Nagyon szép fiatok van! :lol: Micsoda világos haj!

Kép
dittke
 
 


Mia, ha tudnád már hányszor mondtam a lányomnak, hogy most már ideje kibújni!!! Ma a "Nagyanyó" is mondta neki, kérte Őt, hogy hajnali 4-ig aludjon mindenki, 5-ig legyenek az anyukájának fájásai, hogy akkor indulhassunk a kórházba, és 6 órakor meg már szülessen meg............ :lol: :lol: :lol:
Már nagyon nagyon várják a nagyszülők is az unokát!!!! :lol: :lol: :lol:

Svédbabó, nagyon várjuk a híreket és a képeket Rólatok!!!!

puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Ma megszületett Lorenz Albin, Svédbabáék kisfia. 52 cm és 3500 g
Baba, Mama és Papa jól vannak.
Képekkel majd a boldog Édesanya büszkélkedik, ha hazamentek a kórházból. (én meg végre nagynéni lettem :D )

Pocakosoknak kitartást és minden jót kívánok!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


JUHÉÉ!!!! GRATLÁLUNK!!!! Hajrá Svédbaba!!!


puszi!!!
Vendég
 


SVÉDBABA!!!! GRATULÁLOK SOK BOLDOGSÁGOT ÉS TENGERNYI TEJECSKÉT! Isten hozta a nem is kicsi fiúcskát! :)
Ági neked is gratulálok a nagynéniséghez! Köszönjük szépen a híreket! és puszi a tesódnak!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Svédbaba! Gratulálok a fiatokhoz! :lol:

Kép
dittke
 
 


Juhéjjj!!!Végr,végre... :D

Köszi Ági a jó hírt!Gratula a nagynéniséghez! :)

Svédbaba nektek pedig jó egészséget és sok tejcsit kívánok! :lol:

Kép
hubcsa
 
 


Sziasztok!

Egy kis érdekesség, ha nem haragszotok meg érte:

Eddig 5 db topic bébink van, ha nem tévedek, 3 kislányka és 2 fiúcska!
Átlag születési súly 3352 gramm.
Átlag születési hossz 52,3 cm.
1 túlhordás 4db kicsit korábban jött babus :) és ha jól tudom 1 császár a többi sima!

Tényleg bocsika, egyrészt uncsiztam, másrészt kiváncsi voltam, harmadrészt közgázt végeztem :)

Jó éjt mindenkinek, Kislány, továbbra is küldöm a +-okat!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Svédbaba, engedd meg, hogy így ismeretlenül is gratuláljak a kisfiad születéséhez!!!

Fotót szívesen nézegetnék! ;)

sophie27
 
 


Sziasztok!

SVÉDBABÓ!!! NAGYON NAGYON ÖRÜLÜNK NEKTEK. SZÍVBŐL KÍVÁNOK MINDEN JÓT, EGÉSZSÉGET, SOK SOK TEJECSKÉT!!!!!

Nálunk minden ok, ma is voltam CTG-n, de majd később leírom részletesen.
Most rohannom kell.

Puszi MIndenkinek! :)

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


jó a statisztika.. hajrá csajok..jók az adatok, szóval no para..


hajrá kislany! már nincs sok!!


pusz és sok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++energy!!


¤mia¤
Vendég
 


Szióztok!

Noss, megjöttünk ctg-ről. Minden oks, reaktív a drágám. és köszike a drukkolást, volt UH :D meg vizsgálat.

Méhszáj 2100-as, lepény érettség II.-III.
BPD: 93 mm
AC: 319 mm
FL: 71 mm.
Illeszkedő far
Nem mondott becsült súlyt


Jah és ráírták, hogy javasolt jövőhéten NST, szükség esetén kórházi felvétel. Ilyet nektek is írtak, vagy csak azért kaptam ilyen cuki szöveget, mert farosak vagyunk?
Kislány várjuk a bővebb infót!

Kép

Kép
pindimano
 
 


lepény érettség II.-III. ?? az már komoly.. sztem nemsoká megszületik..nekem is ez volt..és amikor megszültem, már töredezett volt a méhlepény..nem fogják hagyni, h elöregedjen teljesen..készülj!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Pindi tök jó,hogy végre volt UH.Nem hiába drukkoltam :D
Szép eredményekkel rendelkezik a picinyke.Sztem ő is olyan 3 kiló körül lehet(ahogy összenéztem az én eredményeimmel,nem sok különbség van köztük) :) Ha nem fordul meg akkor császár?Volt egy ismerősöm,akinek próbálták megfordítani a babáját...Nálad ilyenről még nem volt szó?

Kislány tőled is várjuk a beszámolót! :D

Kép
hubcsa
 
 


Sziasztok! :)

Mia, na igen, szerintem ha jövőhét csütiig nem történik semmi, be fognak fektetni. Főleg, ha Krisztián megviccel és nem fordul be, akkor ráadásul császárosak leszünk. (Bevallom őszintén én nem szeretném.

Hubcsa, hát nem hiába... végülis közel vannak az időpontjaink is :) Ma találtam egy ilyen kiszámolós oldalt, beírtam a BPD-t és az FL-t asszem és kiírta, hogy kb 3 kilós a babó :D

De komolyan annyira összevissza fekszik szerencsétlenem. A szívhangot mindig a bal hasam aljában kapják le, ott is csuklik, a combija a jobb hasam aljában lett ma lemérve, a feje vhol a köldökömnél, szóval eléggé szét van a kincs :D Egyébként gondolkoztam, hogy lehet, hogy négykézláb kéne közlekednem a hátralévő időben, állítólag az segít befordítani, de félek, hogy szörnyen röhögőgörcsöm lenne saját magamtól :D

Na és Ti hogy vagytok??? Mesélni! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Húh, de nyűgös napom volt ismét.......... :cry:
Szóval reggel a CTG-n az én kis Drágám alig akart felébredni! De aztán végül csak sikerült.

Most viszont búcsúzom Tőletek, mert holnap reggel 7-kor már jelenésem van a kórházban. Be kell feküdnöm, nincs mese. Úgyhogy max 3 nap, és mi is megszületünk!!! :lol: :lol: :lol: Majd holnap meglátjuk mit mond a dokim, de elvileg hétfőig-keddig várnak a beindítással.

Ti vigyázzatok Magatokra, én pedig hamarosan jövök!!! Hanna babával!!!

sok sok puszi!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


HAJRÁ KISLÁNY!!! NAGYON SOKAT FOGOK RÁD GONDOLNI!! ÜGYES LESZEL, NYUGI!!!


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


sok puszi,

¤mia¤
Vendég
 


Kislány!!!

Hajrá hajrá mindent bele! Nagyon ügyik lesztek Hannával együtt! Itt drukkol érted egy egész társaság!
Ja igen és így utólag nagyon sok boldog évfordulót kívánok nektek!

Puszi

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
beszélni a babához, h forduljon meg!! hidd el sikerülni fog..és a kutyapóz állítólag tényleg segít.. a dokid nem tud valami fortélyt? mert állítólag van valami masszás-féle, ami megfordítja a babát.. érted is nagyon drukkolok, most a kórházban 2 kismamával feküdtem, akiknek faros volt a babája..olyan cukik voltak.. a lényeg, h egészséges legyen, a többit meg, ha fogszorítva is, de végigcsináljuk..

jaj csajok..már nagyon izgulok éretetek..ezek a hormonok teljesen kikészítenek..már most bőgök.. :shock:

na puszi, és írjatok ha valami van!!

¤mia¤
Vendég
 


kislány! megy a drukk! ügyik legyetek! aztán várjuk a képeket! ;)

sophie27
 
 


Hajrá csajok!! én ugyan alszom, de szurkoloooook!!


Kép
Vendég
 


Hajrá Kislány!!!!Gondolunk rád és nagyon drukkolunk!!! :D

Kép
hubcsa
 
 


Mia! Gratulálok a kis csöppséghez :wink: szép baba ám nagyon!
magdolnam
 
 


JAj, most olvasom Kislány....! Hajráááááááááááá! :lol:
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Hova lett mindenki?Elmentetek szülni?????? :D

Magdi ti hogy vagytok?Hogy van a kis Liza?Sokat éjszakázol vele?

Kép
hubcsa
 
 


Sziasztok!

Bocsi a betolakodásért, de eladom a kislányom ruhácskáit, ugyanis most kisfiút várunk, akit érdekel az alábbi linken megtekintheti, melyet folyamatosan töltök fel.

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=293595

Köszi és bocsi még egyszer!!!

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Köszi az érdeklődést! Nagyon jó baba Lizus! 1szer kell felkelni hozzá, de van olyan is mikor direkt szóórakozik és 2órát fennt kell vele lenni.... A tápszertől picit szorulásos lett és emiatt egy kicsit pityereg, de én örülök hogy nem rosszabb. Gyakorlatilag végigalussza a napot. Imádjuk őt
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Mia, a kis Martint meg kell zabálni, tök cuki :)
Magdolnam! Tök jó, hogy ilyen jó kislány Lizus, reméljük a szorulásos dolog is hamar elmúlik! Sok puszi a kis pofijára!
Hubcsa, hogy vagy??? 10 napod van hátra :) uccsó kerek nap :)
Dittke és Ti Izával???
Nálunk bonyolódnak a dolgok, gyakorlatilag nem leszünk kész az építkezéssel, anyósomék lakás felújítanak, így ide kell költöznünk 1-2 hétre anyukámékhoz a picivel! Próbáltatok már mindent kb egy hét alatt elintézni??? Izgi lesz :S Ja igen, és hogy a védőnőt, meg az orvost hogy intézem még fogalmam sincs!
De legalább együtt lesz a család! :)
Eléggé tartok a csütörtöktől, hogy bent tartanak, bár anyum szerint jobb, mint beesni. Hát nemtudom, majd leírom :)
Na jó távozom mára, jóccakát és szép álmokat anyukáknak babukáknak, meg persze kismami társaknak is!

P.S: Kislány, gondolunk rád!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Ja igen, Mia nem pityeregni :) Annyira édi vagy, ahogy izgulsz/izgultok értünk :)
Beszélek a Drágámhoz, cserébe kidugta tegnap a karját a hasfalamon keresztül, jah és ütemesen táncol odabent :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi! ne stresszeld magad, azt most nem szabad..bár mi is így jártunk..1 hónapos felújításból majd 2 és fél hónap lett.. pedig direkt elköltöztünk, h a munkások tudjanak dolgozni..ember tervez, isten végez.. :shock:

de túléltük, és most már csak csinosítgatunk..és Martin is meglett közben..míg kórházban voltam kerültek fel a radiátorok..

lehet, h tényleg jobb előbb befeküdni..nekem nem volt időm erre..bementem, oszt már mentem szülni..nemtom, h mi a jobb..nekem kicsit túl gyors volt minden..mire felocsúdtam, anya lettem :D

nekem hál istennek elég sok a tejem, de még ki kell tapasztalni, h milyen időközönként szoptassak, illetve, h jól lakott-e..volt nap, h szinte óránként evett..hát nemtom..kicsit lefogytam :D
na sok puszit, és hajrá!

¤mia¤
Vendég
 


Mia!

Hát próbálok nem stresszelni, elég nehéz művelet :) Most is indulok épp pakolni, csak nagyon nehéz sok a keményedés, meg valahogy ma Krisztián is olyan helyezkedési módokat talál, hogy az fáj!
Nálunk már több mint egy éve megy az építkezés, szörnyű, hogy kiabálni kell a munkásokkal, ha azt akarjuk, hogy haladjanak, na meg pesztrálni kell őket. Szegény párom le is fogyott.

Tök jó, hogy van tejed, és okés a szopizás is, nemsokára pedig beleszoksz, hogy mi mit jelent, mikor lakik jól a kis Tündérkéd! :) Fogyókúrának meg tökéletes egy éhes bébi :)

Puszi nektek is, pihizzetek, mert megint hülye idő jön!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Először is gartulálok minden újdonsült kismaminak, és a pocakosoknak meg kitartás és türelem. :)

Ha megengeditek tudósitok kislanyról. :D Jól vannak, még egyben. Holnap reggel döntik el, hogy mi legyen, de nagy valószinüséggel útjára inditják a picurt. Ha közben jelentkezik akkor megirom.

Ha valakit érdekel, hogy szopi alatt mit ajánlott enni, inni és mit nem ajánlott, az szóljon leirom szivesen. :)

Sziasztok

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szia Pattogobolha!

Köszönjük a tudósítást, meg, hogy jelentkezel ha bármi van. Sok puszit és kitartást kislánynak!!!!!!
Gratulálok a két tündéri nagylányhoz!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


ÓÓÓ de jó..már féltem, h nem lesz "tudosítónk" :)

várjuk a fejleményeket! és ha beszélsz vele: VELED VAGYUNK!!!ÜGYES LESZEL!!CSAK BÁTRAN!!


pusz,
¤mia¤
Vendég
 


Remélem Kislány minden rendben!Gondolunk rád és biztos ügyes leszel!!!! :D

Kép
hubcsa
 
 


Sziasztok!

Nem olvastam vissza semmit, bocs, csak egy gyors helyzetjelentés, amíg a fiúk alszanak:

Jól vagyunk, szombat óta itthon. A napirendünk teljesen felborult, de igyekszünk hozzászokni. Lórika egy angyal, mindent megér!

Ha rendeztük egy kicsit a sorainkat, írok többet.

Minden pocakosnak kitartást, a babásoknak sok-sok alvást!

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok!

Hírek kislanyról. Írom az sms-t amit küldött:

"Szia. Reggel zselét raktak fel, hogy táguljak, de még mindíg zárt vagyok teljesen. Holnap reggel 6 után oxitosint kapok, ha tágulok szülök, ha nem, császár. Iszonyúan fáj, csaknem állandóan görcsöl."

Akkor most mindenki akinek van fölös és nem fölös energiája az szedje össze és és küldje el kislanynak. :) Írtam neki engedelmetekkel, hogy mindannyian szorítunk neki nagyon. Ráfér szegényre. Hannababa nagyon nem szeretne kijönni. :(
kislany megy a csííííííííííííííííííííííí+++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


nem oxiosint, hanem oxitocint természetesen. Csak hadarva gépelek. bocsi :oops: :lol: 8)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kislanynak megy a vudu :D Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!!!!

KISLÁNY!!!! MEGY MINDEN ENERGIÁM, HOGY HANNA KIBÚJJON VÉGRE! DRUKK, HOGY TÁGULJ ÉS NE LEGYEN CSÁSZÁR! Ahogy szoktam volt mondani, megboszorkányozlak!!!!! millió +!!!!!


Svédbaba!
Akkor most így személyesen GRATULÁLOK a pici fiúcskához!!!! Kitartás, remélem hamar rendeződtök, és persze sok szeretettel várunk vissza! Jó sok képpel! :)

Mia, Hubcsa, Dittke!!!! Hogy vagytok???

Kép

Kép
pindimano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?