Új privát üzeneted érkezett!

Szerintem, ha anyudék nektek adják a csekket, akkor bemehettek vele. Mi Kehidán fizettük csekkel a belépőt és nem kértek mellé személyit. A számlára meg ráíratjátok anyud lakcímét. ;)
Hát én nem akarom még a Kendét ilyen zsufi helyre vinni, mert akkor délbe nem fog aludni, és akkor meg full nyügi lesz. majd tán jövőre :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


upsssz egy laptetű :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág: Gratula! :wink:
Ja, és átadom a barátnőmnek az üzenetet! Egy kicsit én is irigykedem rá, persze csak jóindulatúan, hogy ő már babázhat! :lol:
zsu83
 
 

 
 

virág anyu nemhinném hogy oda adná a csekket mert máshova gondolom el akar menni vele! :(
sebaj egyszer ki tudjuk fizetni a belépőket! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Egyszer van nyár Nita! :lol: :wink:
zsu83
 
 


zsu ahogy mondod!
Kép
ez nagyon poénos!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


tudsz képet feltenni a pocidról?olyan kiváncsi vagyok! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Írtam az előbb, hogy csináltatok majd a férjemmel képeket! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


bocs nem látam! :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Semmi gond!!!! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


jaj itt hisztizik a Máté!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hova meneküljek?????????????? :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Miért hisztizik? :(
zsu83
 
 


mert nem az van amit ő akar!
Mindenáron ki akar menni a konyhába és hűtőt nyitni,rudi van benne!
De nem kap mert nem akar főt kaját vacsizni! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát igen, előbb a főtt kaja, utána a rudi! :) :) :)
zsu83
 
 


igen de ezt hiába magyarázom neki!mikor érti meg?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Képjóéjt neked!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita! Neked is! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


Ismerős a hiszti. Nekem ma reggel reggeli helyett csokit evett :evil: Néha nem bírom a hisztit és engedek neki, de tudom ez nem jó.
Mikor érti meg? Hát szerintem akkor, ha neki is lesz gyereke és ugyanez a probléma lesz náluk is :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


virág,azt ne tedd hogy ha hisztizik adsz neki csokit!akármilyen idegesytő is a hisztilye,mert később nem fogod tudni leszoktatni! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nagyon tetszett a védőnőnek minden! A lakással volt elfoglalva, hogy milyen szép! Adott egy-két tanácsot, kikérdezett hogy vagyok, aztán már ment is! :D
Mondtam neki, hogy jövőhéten lemegyünk a Balcsira, azt mondta, nyugodtan bemehetek fürcsizni, csak ne legyen túl hideg a víz! :lol:
zsu83
 
 


Nita: általában amikor hiszitzik valamiért, nem mindig kapja meg amit akar, csak ha pont olyan passzba vagyok, hogy nem bírom őt hallgatni. És nem csokival békítem meg, csak tegnap reggel épp csokit evett reggeli helyet, de nem érdekelt. Máskor pl hisztizik, hogy nem akar bugyit venni, akkor letojom és nem adok rá, utána jön hogy kéri a bugyit. :) Egyébként szerencsére ritkán eszik csokit. :)

Zsu: akkor a védőnő meg lehet elégedve veled :) Szép a lakás akkor jöhet a gyerek :) Hozzám annó nem jött el a védőnő. Nem az ő hibájából, csak épp lakást újítottunk és mondtam jöhet, épp falat bontanak, max segít. :) Meg épphogy kész lett a lakás és pár napra rá meg is szültem, így nem is volt esélye a védőnőnek feljönnie. Na mikor a gyerkőc megszületett akkor se volt fent tán összesen 3-szor. :)

Többiek merre vannak? Mindenki nyaral?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Lányok segítsetek!Kétsébe vagyok esve a Máté nem hajlandó főtt kaaját enni!!!! :cry: :cry: :cry:
Ma még szó szerint nem evett egy falatot se,megprobáltam megetetni most de megakart fulladni! :cry: :cry:
Mit csináljak,így nem mehet hogy nem eszik csak iszik de azt dögivel????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virág: Szerintem azért is jött, hogy feltérképezze a lakásunkat! Remélem megnyugodott, hogy jó helyre jön a baba! :lol:
Remélem hozzánk se fog sűrűn jönni! Most másfél hónapra megszabadultam tőle, csak szept. 2.-án kell mennem tanácsadásra! :lol:

Nita: Ez nagyon gáz! Miért nem éhes, ha nem evett egész nap???? :roll: :cry: Hát tanácsot nem tudok adni, de megértelek, hogy ki vagy akadva! :roll:
zsu83
 
 


zsu én se értem,csokit azt enne ha hoznék de nem adok nekifőtt kaja vagy semmi!
Töni nem akarom mert ugyis kiköpi! :? :( :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ne is adj a Máténak csokit, mert akkor azt hiszi minden rendbe van így! Tömésnek sincs sok értelme! Nehéz dolog ez az étkezés a gyerekeknél, csak az édesség, aztán csodálkoznak, ha fáj a hasuk! :? :(
zsu83
 
 


Nita: a múltkor pont panaszkodtam a dokinőnek, hogy nem eszik a gyerek rendesen. Volt hogy egy túrórudit evett egész nap, de inni ivott dögivel. Azt mondta a dokinő hagyjam, ne erőltessem a kaját. Pár nap múlva megint evett a gyerek. Igaz nálunk mindig gond volt a kajálás. Csak leveset eszik, sült krumplit, rántott husit, tésztát husival, meg tejbegrízt. Nem eszik főzit és gyümit se. Azt mondta a dokinő ne erőltessem neki, majd egyszer ő fogja kérni. Addig meg hagyjam ilyen kajákkal.
Ja nálunk is nagyon megy a nasis kaja: tejszelet, rudi, danonínó...
Én azt tanácsolom hagyd őt pár napig, aztán újra elkezd majd enni. Lehet a hirtelen meleg miatt nem kívánja a kaját.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


akkor nem erőltetem de így nem lesz baj ha nem eszik csak iszik? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azt mondta a dokinő, hogy ha pár napig tart akkor nem lesz baj. De ha tovább (1 hét) akkor vidd el őt dokihoz és kérj egy kivizsgálást!
Ha iszik akkor nem szárad ki! Ha éhes lesz úgyis kér enni. És csak a főtt kaját nem eszi? Egyébként szendvicseket megenné???

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


szinte csak zsömlét,kenyeret vagy néha turogombocot meg az ilyen nasi féléket eszi!a kennyérre kér még krémsajtot,de ennyi,főttkaját szinte semmit se,néha rántott husi de ezzel be is van fejezve a főtt kaja! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát akkor tényleg nem sok mindent eszik meg. A tésztát nem szereti? Általában ezek a korú gyerkőcök imádják a tésztát. Meg a rizst is szeretik. Tejbegrízzel hogy áll? Mert az is egy jó laktató kaja.
De egyébként nagyon nehéz. Nálunk is csak a favorit kaják jönnek be:
leves, sült krumpli, rántott husi, tészta husival, meg tejbegríz. Ezeket variálom. Mást ő se hajlandó még csak megkóstolni se.

De legalább eszi a kenyérféléket, így azért nem fog éhen halni. Tudom ez nem vígasz, de szerintem egyenlőre nem tudsz mit csinálni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


a tejbegrízt azt megeszi azzal nincs gond,de mindíg nem ehet azt! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát mondjuk az igaz, hogy nem lehet minden nap gríz, de hát egyenlőre nem tudsz mit csinálni. Max elviszed dokihoz, hogy adjon valami étvágyjavítót. Vagy mondjon valami jó tippet, mit csinálj. Azt is mondják, ha bekerülnek oviba akkor majd megjön az étvágy. Mert akkor nincs válogatás, ha eszik eszik, ha nem éhes marad.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Életjel! Még mindig élek! :D :D

Csak sajnos a soproni kirándulás során hozzám csapódott egy jó kis gyulladásos-gombás megbetegedés! Fogalmam sincs, hogy mitől és hogyan szedtem össze, de ez van. Ezért nem voltam mostanáig, mert a dokit hajkurásztam, hogy fogadjon már végre. :(
Gondolom,hogy akkor erre a hónapra lőttek a babaprojektnek, de majd meglátjuk. :roll: :?

Szóval Sopron nagyon szép város. :) Jó nagyot sétáltunk végignéztünk mindent, amit lehetett. Három-négy esküvő is volt egymás után, és az egyiknek a vacsorája a mi szállodánkban volt. Jó volt a szálláshelyünk is. Volt kis erkély a szobához, s ha kimentünk, akkor gyakorlatilag az egész város a lábunk előtt hevert, középen a Tűztoronnyal. Jó volt, csak kár, hogy rövid, még ellettem volna egy darabig ott. :D

Közben azért olvastalak titeket is, így nagyjából képben vagyok. Mindenkinek drukkolok! :D Hajrá csajok most már mi jövünk a babásodásban! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


anda mielőbbi gyógyulást és reméljük nem gátol a babaprojektben! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anda: ó a fene vigye el ezt a gombás vackot. :( Remélem hama kikeveredsz belőle! Azért még ne írd le ezt a hónapot. Egyébként a hsg után hányadik ciklusnál tartasz?
És anyud hogy van?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


virág a képen a kis tündérmacid van? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virág:
HSG után ez a 3. hónap :(
Anya most vidámka. Nem kap még négy hónapig kemot, ettől jobb lett a kedve. Aztán be is szerveztünk neki programokat. Holnap megyünk Üllőre az egyik unokatestvéréhez, augusztus végén meg Szlovákiába a másikhoz. Remélem jól fogja magát érezni! :D

Kép
anda81
 
 


Nita: nem ő van a képen. Ezt a képet a neten találtam. Bár az enyém is van ennyire édi :)

Anda: örülök, hogy anyud jól van és most vidámabb a szokottnál. Jó ezt hallani. Helyes, hogy szerveztek neki programot, addig se foglalkozik magával. Szuper családja van!
Akkor még benne vagytok a 6 hónapba!!! Ne légy elkeseredve!!! Már nem emlékszem mi is volt az eredmény? Mindkét oldalt átjárható vagy? Vagy volt letapadás? A férjed nem megy kiskatincs vizsgálatra?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Anda: Ez csúnya fertőzés! :cry: Gyógyulj meg hamar! :lol:
Nagyon örülök, hogy anyukád jobban van! :lol: :lol: :lol:
Jók a programok, legalább anyukád is eltereli a gondolatait, új élményeket szerez! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


virág az nem is kétség hogy a tijed is édes sőt még édesebb! :lol:

anda az nagyon jó hogy ilyen programokat szerveztetek neki!tuti élvezni fogja és elfeledi kis időre a gondokat! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hűha mennyit írtatok!

Anda! Örülök, hogy anyukád jobban van. Szuper, hogy ilyen jó "támaszai" vagytok. Miért nem kap kemót? Most szünetet kell tartani? Jó lehetett a nyaralás. Mennyi ideig voltatok Sopronban? Már én is jártam ott kétszer. A Tűztoronyba is felmentetek? Félelmetesen gyönyörű látvány tárul eléd.

Nitácska! Sajnálom, hogy Máté nem eszik. Gyümölcsöt se eszik? Nem lehet könnyű, de legalább folyadékot iszik. Sok tanácsot nem tudok adni, de szerintem egy pár nap múlva vidd el dokihoz. Ha ez pár napig tart, akkor még nem lehet baj, hiszen a felnőtteknél is van úgy, hogy nem nagyon kívánják a kaját. Nem lappang benne valamilyen baci/vírus?

Viri! Azért még ne írd le ezt a hónapot. Amig piri nem jelentkezett...

Zsu! Én is kíváncsian várom a pociképet. Hamar megúsztad a védőnőt. Egyébként szimpatikus volt Neked?

Velem nem történt semmi különös, már nagyon várom a szabit. Még a jövő héten dolgozom, aztán egy hónapig nem. Már számolom a napokat.

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki nem hinném hogy vírus "lappangana" benne mert így elvan a gyerek jó a közérzete,csak az evéssel vannak gondok!
Most nemrég evett egy zsömit,legalább!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Hát a zsömi is valami! Akkor talán éhen már nem hal.

Most megyek, mert mindjárt leragad a szemem. Olyan álmosító idő van. Jó éjt.

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki igen éhen már nem hal,de szerintem ez akkor se megoldás!
Mondjuk hála égnek nem betegeskedik! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Képszép álmokat!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Sziasztok!

Kiriki: Tulajdonképpen semmi bajom nincs a védőnővel, de komolyan néha olyan érzésem volt, hogy csak a lakásunkra kiváncsi! :roll: Meg néha egy kicsit túlbuzgó! :lol:
De jó egy hónap pihi neked! :lol: :lol: :lol:

Ma borsófőzeléket főztem, na vissza is jött szépen az egész! :cry: Már tök kivagyok akadva, hogy a főttétel alig marad meg bennem! :roll:
zsu83
 
 


vera akkor vasárnap jöttök?
gyere msnre várlak!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska! Igazad van attól, hogy éhen nem hal a kisfiad, attól még ez így nem jó.

Zsu! Szörnyű lehet, hogy nem marad meg benned a kaja. "Csak" a főtt étel, vagy más is visszajön?

Megkaptam a vérvétel eredményét. Szerintetek progiszintnek jó érték a 44,5, ha a 21. napon vették le?

Most csak ennyire futotta tőlem, mert ma úgy fáj a fejem, hogy nézni sem kívánok. Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
kiriki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?