Új privát üzeneted érkezett!

Andy!
Hozzám beírhatsz 31 évet :roll: :roll:
Bár néha 10nek érzem magamat :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye!!!

Ne csigázz már minket!!!!
Képet akarunk!!!! És azt, hogy mi van a lába között!!!!!!

Kép
oriandy
 
 


Ez nem igazság!!! Megint tied a laptető!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
oriandy
 
 

 
 

Bévi mindenkit puszil.... majd jönni fog....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocsikkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :oops: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye!
Bévi is nagyon sok boldgságot kíván nektek és egészséget!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Andy: szerintem a babás adatot szedd külön oszlopba

Asiye: hát nem is tudom mit mondjak de a lényeg szerintem hogy egészséges és vedd úgy hogy téged 4 pasi fog életed végéig kényeztetni :) már persze ha nagyobbak lesznek :):):):):):
zsu laptetőőőőőőőőő

nika70
Salgótarján
 
 


nika! A férjem is ezt mondta, hogy 4en fognak imádni :lol:

a képek:

3d-s babafotók:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép Kép Kép
asiye
 
 


ha megfürödtek a fiuk rakok fel 2d-s fütyis képeket is,meg egyet amin olyan édes arcocskája van :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


2d-s
ezen olyan aranyos baba arca van :lol: Kép

Kép Kép Kép
asiye
 
 


és a fütyi:

mindegyik deréktól lefelé van, a hasikájának a fele látszik, a lábacskákés közte a fütyi
az első kettő majdnem egyforma
a harmadik is deréktól lefelé de oldal irányból, itt talán jobban látszik a feneke alatt a fütyi mérete :lol:

érdemes a tappancsokat is megnézni :lol:
Kép
Kép
Kép

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Énis akarok ilyen uhus képeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hahóóóóóóóóóóóó!!!!!!

Biztos vacsiztok és lassan fürcsiztek már!!!!!

Jó étvágyat és szép álmokat gyerkőcöknek!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


andy
légyszi a táblázatba írd be hozzám:
név: Évi, kor:27,babagyártás kezdete:2008.ápr.,gyógyszerek:fraxiheparine,ciklushossz:28nap
köszi
:lol:
na szép! Eddig képeket szerettetek volna most meg meg sem nézitek! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Andy! Engem is betennél??? Most ugyan keveset vagyok, de ha megvan a hézprojekt, igyekszem többet jönni!
Viki, 24 év, Erdőkertes, ch: 27-29 nap 2006 december óta mennek a főpróbák. És nem szedek semmit :twisted:
És ünnepélyesen elhatároztam, hogy búcsút intek mindennapos (többszöri) kávészenvedélyemnek és ezt 3 napja tartom is!!!! :D

Asey! Annyira édes a babó, főleg amelyiken eltakarja a kis kezeivelaz arcocskáját! Irigyirigyirigyirigy........

Kép
kislibus
 
 


Asiye!
Tündér a Picurkád nagyon.... marha irigy vagyok most :lol: :cry: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


én is én is akarok ilyen uhu képeket :):):) nagyon édes babóca és már ilyen igazi baba formája van milyen gyönyörű a természet egy kis petéből milyen szenzációs produkciót tud nyújtani :):):) hihetettlen :) pedig már szültem de mindig rácsodálkozom :)

nika70
Salgótarján
 
 


Viki: gratula hogy ennyire hősiesen bírod a kávé nélküliséget :):):):) drukkolok hogy legyen hozzá elég erőd

nika70
Salgótarján
 
 


köszi csajok!
hiddjétek el annyira szeretném ha nem csak a saját uhu képeimben gyönyörködhetnék :roll:
nemsokára a tiettekkel lesz teli az oldal :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

kislibus!
de jó hogy jelentkeztél :lol:

mizu veled?

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Köszi Nika! Szerintem lesz erőm, mert most valamiért azt vettem a fejembe, hogy azért nem jön a baba, mert nem szereti a kávét. Hülye vagyok mi ??? :D

Kép
kislibus
 
 


hiddjétek :oops: :oops: :oops: :oops:
tudni kicsi magyar :oops: :oops: bocsi

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sebaj Asey! Én is igy szokjam törni a magyartot, pláne ezzel a pöpec billentyűzettel!
Újitjuk a házat amit vettünk, mint atom. Falvakarásból és poklosbelűek etetéséből kijut bőven minden hétvégén.... E hétvégén már rakodunk át de még egy szoba sincs kész, mert drága párom a fejibe vette, hogy le kell vakarni a régi festéket. A meg csak a glettel és a vakolattal együtt jött..... De a mienk!!! És amig jó idő van ugyis a kertben leszek!!!!

Kép
kislibus
 
 


örülök, hogy ha lassan is de haladtok!
mi több 2 éve lakunk itt, deméég csak most lett kész aház februárban akert meg most a napokban :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Kertet ti csináltátok, vagy kertészek dolgozták meg??
kislibus
 
 


megcsináltattuk
volt rajta brutálméreű fenyő,meg tégla melléképület,meg giz-gaz.
meg lett tisztítva, fa kivág, ház lebont.
most rakták le pár hete a gyepszőnyeget,lett öntöző rendszer, a gyerekeknek játszóvár mászókával,homokozóval,hintával ,csúszdával. meg a kert végén egy fábólépített fészer.hát ennyi :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Valami hasonlót gondoltam, csak saját kezűleg! Nekünk van most benne szőlő, azt meg akarom hagyni, meg akarok egy kis konyhakertet, a többit a fűnyíró meg a kutya elintézi. Vannak Rózsáim is, azokat is megtartanám, meg telepítenék ezt-azt.

Most viszont megyek, még pakolnom kell, hogy a hévégén vihessük a cuccokat!

Jó éjt, puszi mindenkinek!

Kép
kislibus
 
 


Kislibus!

Jó hogy Te is előkerültél!
Arra gondolj, hogy milyen jó lesz amikor kész lesz!
Vagy nem is kell teljesen készen lennie, elég ha csak beköltöztök.
Mi már 7 hónapja lakunk itt, de még mindnig egy csomó mindent kell tenni.

Asiye!

Nagyon jók a képek! Pár hét múlva én is teszek fel ilyeneket. :D
(Ugye milyen pozitív a hozzáállásom?)

De ennyi idősen még ne vedd 100%-nak, hogy fiú. Vannak orvosok, akik a 16. hét előtt nem is mondanak semmit. Én velük értek egyet.
Bár az is jó lesz, ha majd később kiderül, hogy lány. :D
Ha viszont biztosan fiú lesz, akkor valóban Téged imád majd az egész családod. Vagy a negyedik lesz a lány?
Vendég
 


Béviről tényleg régen hallottunk már!
Miért tűnt el?
Vendég
 


Sziasztok!

Kb 1 hete olvasgatlak benneteket.Ha lehet szerenék csatlakozni,igaz mi még csak jún-tól próbálkozunk.

Mónit még Bp-ről ismerem ugyanis együtt dolgoztunk :)
Vendég
 


Picimami!

Megvan a gyűrű?
Vendég
 


Sissi!

Légy üdvözölve köztünk Te is!

Egyre jobban szaporodik kis csapatunk. :D :D :D

Remélem hamarosan lesz kistestvére Márknak!
Vendég
 


Szerintem kávé nélkül kibírni csak elhatározás kérdése. Ezzel persze a férjem nem ért egyet.
Én egyik napról a másikra hagytam abba pár (jópár) éve. Pedig nagyon sokat ittam. És nagyon szerettem. Most havonta max egyet iszok. De az is inkább capuccino szokott lenni. Ilyenkor nyáron jeges kávét csinálok inkább, de csak koffeinmentes kávéból. Csak az íze miatt. :D
Vendég
 


Én kávé nélkül nem is tudok élni. nekem annyira alacsony a vérnyomásom. Mikro babás voltam vártam a Szabinámat a vérnyomáson 95/60volt. A doki azt mondta inkább kávézzak. szüléskor viccelt is velem , hogy felszökött a vérnyomásom 120/80volt akkor:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Visszajöttem, mert a férjem nem akar skipeon jelentkezni, pedig már harmadik napja őt is nélkülöznöm kell, amúgy is nyűgös vagyok, meg már aludnék is....

Kávé: Hát ez meló függvénye is, mert ha hétvégén itthon vagyok és tudok alukálni ebéd után, akkor lényegesen egyszerűbb dolgom van...

Egyébként most még cikóriát sem iszom.
kislibus
 
 


Csucsu!

Az más, ha valakinek ennyire alacsony.
Nekem szerintem inkább magas. Amikor Benit vártam, akkor 110/x környékén volt az elején. De akkor mindenkinek alacsonyabb.

Apa az eéőbb büszkén jött be, hogy még csak fél tíz, és sikerült elaltania Benit. Két másodperc múlva azt hallotam, hogy APAAAAA, APAAAA!
Most visszament hozzá.
Nem tudom mi lesz így a mai filmnézéssel...
Vendég
 


Ma én is mértem ám vérnyomást: 85/48 volt :lol:
kislibus
 
 


Kislibus!

Hova tűnt a férjed? Egyedül hagyott?

Szerintem, ha az íze hiányzik, akkor nyugodtan igyál koffeinmenteset.
Vendég
 


13. napon ti filmet néztek???? Ilyen pazarlást!!!! :lol:
kislibus
 
 


Kislibus!

Ha csak ennyi a vérnyomásod, és jó a vérnyomásmérő, akkor ne hagyd abba a kávézást! Az alacsony vérnyomás sem jó!
Vendég
 


Kivett szabit a cégtől, cserébe Erdőkertesen dolgozik a házban.... Villanyt szerelnek. Beszéltünk telefonon, mondta, hogy nem jön skipera, mert még nyomják a szerelést... :(
kislibus
 
 


Tegnap este kistesón ügyködtünk. :oops:

Ma még nem tudom. Elméletileg kétnaponta lenne ideális. De ki tudja mit hoz még az éjszaka... :wink:
Vendég
 


Örülj neki, hogy ilyen szorgalmas, és még most is szerel.
Hamarabb tudtok beköltözni! :D
Vendég
 


Catherine: szerintem a film után azért gyúrjatok babára. Mert igy tuttibb:) Úgy is csak a legerősebb kiskatona fog nyerni. Max a tegnapiból lesz az a legerősebb. De ki tudja?:)

Kép
csucsu05
 
 


Nem, mert most valamiért úgy érzem ezt kell tennem. Hülyén hangzik, de valahogy úgy érzem, hogy a kisbabánkért le kell mondanom valami olyasmiről, amiről nehezemre esik. Ájuldozni nem fogok, kávé mellett is max. a 90/60 körüli vérnyomás. Úgyhogy e szempontból szinte teljesen mindegy.
kislibus
 
 


Én is úgy gondolom, hogy adjunk esélyt ma is nekik. :oops: :D
Vendég
 


Kislibus!

Ilyen vérnyomással biztosan nem vagy egy idegbeteg tipus. Nem úgy, mint néha én... :oops:

Hallottátok ezt az angyalföldi bomba dolgot? Nem szívesn laknék most azon a környéken.
Vendég
 


Cat: jó próbálkozást :wink: .

Kávé: én a terhességem alatt végig ittam de sok-sok tejjel, majd szülés után csak nagyon keveset.Aztán a párom abbahagyta,igy már én sem iszom max ha fáj a fejem.
Vérnyomás nekem normális volt viszont ha elmentem a dokihoz mindig a 150-et verdeste :) volt ,hogy emiatt befektetett a kórházba de ott 120/80-nál nem mértek magasabbat.
Viszont a pulzusom az egekben volt. A lépcsőzést ha tudtam kihagytam.

Tábliba bekerülhetek? Ha igen küldöm az adatokat

Már feltettem a paprikás krumplit főzni,igy hoölnap délelőtt sétálhatunk :)
Pénteken viszon tmuszakát készitek.Nyam-nyam
Vendég
 


Örülök én neki, hogy szorgalmas, de ahogy most beszéltük még az az egy szoba sem lesz kész mire a bútorok mennek szombaton. Mindent pakolhatunk le a szuterénbe, aztán meg fel, ha végre valahára kifestünk. Nekem meg csak egy hetem lesz az új munkahelyem előtt, gondoltam még anno, majd azon a héten bepakolok a szekrényekbe, meg ilyesmi, de festeni fogok inkább úgy érzem.
Jó, hogy a mi házunk, örülök neki, csak nekem egy szívás lesz, hogy akkor kell elkezdenem a helyére rakni mindent, mikor holtfáradtan hazaesek a munkából és mellette természetesen főzzek, meg takarítsak, meg csináljam a kertet....

Kép
kislibus
 
 


Bizony nem semmi dolgo,és állitólag nem mindenki akart kiköltözni.Legalábbis a neten ezt olvastam.Az elmebetegek
Vendég
 


Cat! Ha tudnád micsoda méregzsák tudok lenni!!! Néha nekem is felmegy a pumpa no.

Sissy! Te ilyenkor főzől??? Már ahhoz is fáradt vagyok, hogy irjak! Asszem elis megyek aludni, holnap vár a munka, meg a dobozolás.

Sok puszi nektek!

Kép
kislibus
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?