Új privát üzeneted érkezett!

senki nem tudja szöszke telefonszámát vagy valami elérhetőségét?
kezd nekem se tetszeni a dolog! :(
De tegnap arra is gondoltam lehet nincs netük valamiért! :shock:
judi tényleg ügyi kispöcsösöm van csak hisztis! :? :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, sajnos nem tudom Szöszke elérhetőségét. Más fórumon is szokott levelezni, ott is hiányolják már!

Húúú, itt most mindjárt ömlik az eső! :shock:

Kép
judi79
 
 


itt már esik és megint dörög villámlik! :?
reméljük nincs baj csak nincs netük! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Tényleg, arra nem is gondoltam, hogy esetleg a net-tel van gond és Szösz azért nem tud jelentkezni.
Remélem csak erről van szó. :?

Csak halkan írom: nekem ma van a 30. nap és még nem jött meg.
Egyelőre várok, nem gondolok semmit. Ha csütörtökig esetleg nem jön meg, akkor elkezdünk reménykedni.


Bea: mikor mész dokihoz?

Ausztriában voltunk Anyósékkal meg Emma unokatesóival.
Nem volt egy bomba nyaralás, de legalább együtt voltunk.

Elméletileg 7végén költözünk, úgyhogy eléggé el vagyok havazva, azért igyekszem benézni.

Valaki van tesztelés közelben mostanság? Rajtam kívül? Kiért izguljunk? :wink:

Zsu
svs
 
 


svs neked kb mikor kéne megjöjön?
izgulunk ám érted is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska:
Emma születése előtt 32-33 naposak voltak a ciklusaim, korábban a fogigátló előtt 28.
A szülés óta még csak 1szer jött meg, szal nem tudom. :roll:
Bármelyik pillanatban... :?

Zsu
svs
 
 


akkor még megjöhet! :?
de hátha sikerűlt! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Zsu megy a drukk!!!Én most leszek még csak félidőben.Kislányom is július 5-i.Emma baba is?Hááát,nem irigyellek a költözés miatt!És honnan,hová költöztök?

Bea!Remélem minden rendben Veled!Ha tudsz valamit,írjál feltétlenül!!!

Nitácska!
Fiacskád a hétvégén produkált még valamit a wc-be? :)

Nálunk most éppen nem esik az eső,de szerintem hamarosan újra fog.Tegnap este a nagy vihar után gyönyörű szivárvány volt az égen,a gyerekek és a mi legnagyobb örömünkre.
jucc 74
 
 


itt most is jó nagy vihar van,az ég olyan fekete! :shock:
Kicsi fiam produkál ám a toalettbe! :lol: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bejelentkeztem a dokimhoz, szerda 16.30. Még jó,hogy ide beírom, így ha elfelejteném, csak vissza kell olvasnom :)

Nagyon furcsa a vérzésem. Már egyáltalán nem darabos. Igazából 2 darab volt az egész. Ma meg szinte semmi sem volt. Minimális.
Az eddigi ciklusaim ilyeténképpen néztek ki (számok = erősség, B = barnázás)
1-3-2-1-1-1 így voltak 6 naposak, és mióta a Bromo-t szedem 28 naposak a cklusaim
Mostmeg:
B-B-B-1-2-1-(gyakorlatilag nulla) a 26. napon kezdődött a barnázás.
Egyébként jól vagyok, nem fáj semmim, nem szédelgek. Tényleg semmi tünet. Remélem nincs is semmi gond. :?

Zsu: megy a drukk... halkan :wink:

Pussz
abeatrix
 
 


abeatrix reméljük nincs is smmi baj,csak valamiért felborult a hormonháztartásod! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


remélem is ;) nem szeretnék semmi olyan problémát, ami miatt várni kellene a babaprojekttel.
Dehát jól vagyok! Nem lesz semmi gond! :D

Bea
abeatrix
 
 


nagyon jol mondod nincs semmi probléma! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Látom nem csak én küzdök ezzel a vacak pirivel...képzeljétek eddig olyan pontosan 28 napra jött meg,most meg 24-re,szerintetek lehet ez az elevittől???Vagy csak a sok idegeskedés hozta ki belőlem???nem ám most lesz gond....
Milyen jó lenne ha mindenki babás lenne már és csak erre kellene gondolnunk,meg arra hogy miket kell megvennünk a babának...nem ez a vacak piri...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Bea, tetszik, h ilyen pozitív a hozzáállásod! Le a kalappal!

Vernike: nem hiszem, h az Elevit miatt jött meg hamarabb, inkább pszihikai oka lehet. Sztem.. :roll:

31. nap még mindig semmi....Bár fájdogál a derekam és érzem a pocimat, sztem meg fog jönni! :?

Jucc: Éljen júli 5!!!! Hogy hívják a kislányodat?
Csak egy utcával arrébb költözünk, kb. 15m2-vel nagyobb lesz így a birodalmunk és lesz Emmának külön szobája. :D Mi 2 hónapja a földön alszunk a nappaliban, ő meg a hálószobánkban, már nagyon unjuk. :?

Zsu
svs
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Lánykám 3 éves,a neve Laura,de mi csak Lollinak hívjuk ,vagy ha már elszakad a cérna nálam és rákiáltok,akkor Laurázom le :) Mi (egyenlőre)egy szobában alszunk vele(hála az égnek jó alvó),ha jön a kistesó,akkor meg...még nem tudom hogyan lesz,majd a szüleimmel megbeszéljük.Biztosan nagyon jó lesz Nektek az új helyen,el tudom képzelni mennyire várhatjátok már!

Vernike!
Én sem hiszem,hogy az Elevit miatt jött meg hamarabb,szerintem is inkább a stressz okozhatta.És hidd el,hamarosan már a várandósságról fogunk együtt beszélgetni!!!

Bea!
Így van,nem lesz semmi gond!Nekem a szülés előtt volt,hogy 7-8 napig is eltartott a vérzésem és akkor még ráadásul sokszor középidőben is vérezgettem,most meg 3 nap alatt elmúlik minden!
Azért izgulok,hogy mit fog mondani Neked a doktorbácsi(vagy néni?)

Nitácska!
Látom,Neked is 13 nap van már csak a ciklusodból!Nekem is...Hajrá!!!! :o
jucc 74
 
 


Sziasztok!

Most vagyok pár jnapot. Hazajöttünk a Balcsiról, a hétvégén megyünk Svájcba. Oda sajnos g yerek nélkül... :cry: :cry: :cry:

Üdv az újaknak!

Zsu! Hajrá!

Bea! Nekem mindig kb 5-6 napig volt meg, de a terhesség előtt mindennel együtt 3 napos volt és mintha elvágták volna. Nem tudom h ez jelent-e vmit, de az egyik koleganőmnél is így volt.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Bea! Szerintem is nagyon jó, hogy holnap elmész dokihoz, biztos ami biztos. Tuti nincs semmi gond, de a magad megnyugtatása végett is jobb így. Feltétlenül írj, hogy mi van!

Nitácska ti mikor kezdtétek a w.c.-n való próbálkozást? Az én kisfiam most még csak a bilin próbálkozik és a pisi megy is bele, de a kaki csak a pelusba sajna. Mindig utána szól, ha már bement. Májusban múlt két éves.

Nekem holnap van a 28. nap. Elvileg holnap kellene megjönnie. Rég vártam már pirit ennyire. Alig várom, hogy megjöjjön, elmúljon aztán mindent bele. :D

Most mennem kell, mert felébredt Barnabás.

Kép
nyanya77
 
 


nyanya mi nem is biliztünk!van bili kettő is de gondoltam megpróbáljuk hogy rögtön wc-re ültetjük!
az első két alkalom srással kezdődött de utána ő akart menni! :lol: :lol: :lol:
jucc most nézem hogy tényleg egyszere lesz piri? :roll:
Mi még nempróbálkoznuk nem szabad még! :? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Kicsit hüle vagyok!Persze,majd most mész vizsgálatra!!!Bocsi,a feledékenységem miatt!
Nekem meg tegnap este óta úgy fáj a baloldali petefészkemnél... :D
Na,majd 2 hét múlva kiderül.Vagy beborul.
jucc 74
 
 


jucc semmibaj!
nálad inkább kiderűl!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska,Ti most akkor védekeztek?Én egyébként úgy érzem,hogy nem lesz semmi gond Nálad,egy kis gyógyszeres kezeléssel,vagy gyógynövényekkel sikerül majd megtartani a terhességet és hamarosan együtt fogunk babázni! :)
jucc 74
 
 


jucc a párom nem nagyon sőt egyáltalán nem akar védekezni,de mondom neki vagy használ óvszert vagy nuku sex! :oops:
nem akarok több babát elveszteni! :roll:
Istenem milyen szép is volna ha együtt babázhatnánk! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Lassan már egy hete hazaértünk a nyaralásból, de valahogy egyszerűen nincs időm leülni a gép elé. Apa is itthon van még szabin, és sokat megyünk mindenfelé. Főleg strandolni. :)

A nyaralás nagyon jól sikerült. Olyan jó volt, mint amilyen hírtelen jött. Ugyanott voltunk ahol június elején. Vonyarcvashegyen (céges üdülő). Úgy volt, hogy májusba beadtam a jelentkezésemet két időpontra. És felhívtak, hogy júniusba mehetünk. Mondtam a csajnak, hogy akkor a júliusit törölje a gépből. De elfelejtette törölni, így dupláztunk. Amit nem bánunk :) Kende nagyon élvezte, jobban mint júniusba. Az időnk is gyönyörű volt. Egy szóval tuti volt az egész.

Megpróbálok visszaolvasni, hogy kivel mi történt, mert nagyon kíváncsi vagyok már :)

Próbálok most már többet jönni. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág majd hozz képeket is ha tudsz a nyaralásrol?!
:lol: mentek még valahova majd? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Képolyan jo volna már így leni!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bea, majd jelentkezzél, hogy mi volt a dokinál, remélem semmi komoly!

Zsu, bízom benne, hogy piri nálad nem jelentkezik!

Kisvirág, üdv újra itthon, halljunk többet felőled!

Pruci, Nektek jó utat Svájcba, húúú de irigyellek!! :wink: Annyira gyönyörű ország, jó levegő van, tisztaság, rendezettség, hegyek-tavak... :)

Vernike, Te ne idegeskedj annyit, mert az vagy előbbre hozza a ciklusodat, vagy tolja pár nappal. Én sem hinném, hogy a vitamintól jött előbb piri, én is szedem, nekem ilyen szinten eddig nem kavart be...

Szöszke még mindig sehol... :(
Ki lesz a következő két csíkos? Hajrá!!! :D

Kép
judi79
 
 


szöszke jelentkezz kérlek mert már nem tudjuk elképzelni hol lehetsz!!!!!!!!

pruci jó nyaralást nektek!Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Teri, jó nyaralást! És ne aggódj Petra miatt, ő könnyebben fogja viselnii a hiányotokat, mint fordítva! :lol:

Teszteltem egyet, negatív lett! :(
Rosszul esett, mert már reménykedtem, de sebaj, így nyugodtan pakolászhatok! Csak jöjjön már meg, h minél hamarabb belevághassunk újra!

Zsu
svs
 
 


Nem baj Zsu! Majd legközelebb! De lehet h csak korán teszteltél, nem? Nekem az első után 46 napra jött meg. :twisted:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Zsu!
Lehet ,hogy tényleg korán teszteltél még!Szerintem,ha nem jön meg,1 hét múlva próbálkozz újra.(bár,ha én lennék és a pénztárcám is bírná,úgy 2 naponta tesztelnék :D )

Teri!
Jó utat Nektek!Nyaralás lesz,vagy munka?Ki fog vigyázni Petrára addig?

Judi!
Mi erősen próbáljuk a következő kétcsíkos tesztet megkaparintani,majd úgy 10-12 nap múlva meglátjuk :) Csak az a baj,hogy naaaagyon lassan telik az idő ilyenkor.

Kisvirág!
Mi még nem találkoztunk!Jó lehetett az üdülésetek,főleg akkor a repeta!Remélem,az időjárás most már kedvezni fog még Nektek az újabb strandoláshoz!

Bea!
Írjál majd,hogy mit mondott a dokid!!!!!!

Nitácska!
Neked is egy szép mosolygós napot kívánok! :D
jucc 74
 
 


jucc köszi!
kisvirág jó utat!Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Sikerült végigolvasnom az irományokat. :)

Szöszke: te merre vagy??? Rég írtál. Ugye minden oké a picivel!

Encike: sajnálom, hogy nem lett + teszted. :( Jó nyaralást nektek! Aztán gyere haza babásan ;)

Vernike: grat a hitelhez. Remélem a következő gratot a + tesztedért írhatom ;)
Jajj te lány, remélem nem lesz több baleseted! Vigyázz magadra!!!
Az elevittől nem jön meg hamarabb. Abba nincs semmi hormon. A stressztől viszont igen, jöhet előbb.

Zsu: utólag boldog szülinapot Emmának. Azért jó volt együtt nem? Ha még nem is sikerült túl bomba. Jujj kitartást a költözéshez. Sajnálom, hogy – lett a teszted. :( Nem volt korai?

Nyanya: üdv a csapatban ;)

Jucc: üdv itt! Boldog szülinapot Laurának!

Bea: üdv neked is. Nem akarok okoskodni, de érdekes, hogy bromot kaptál, mert az a prolaktin lecsökkentésére jó. Ha nincs péd akkor clostyt kellett volna kapnod nem? Legalábbis én így tudom, de nem kételkedem a dokidban. De ha most van péd akkor az jó :)
Sajnálom a nega tesztet. :( Drukk, hogy legközelebb + legyen.
Napközben én nem mérem a hőmet. Így arra nem tudok válaszolni neked. Viszont mensi előtt 1 nappal úgy szokott lenni, hogy egy tizedet megy le, aztán a mensi napján lemegy még 2 tizedet. http://www.fertilityfriend.com/home/1dd900 ez a hőm. Nézd meg a múlt havit.
Drukk ma a dokihoz!

Nita: örülök, hogy nektek is jó telt a Balcsizás. Mentek még idén valamerre? Vagy csak ez a pár nap volt a nyaralás?
Grat Máté wc-zéséhez. Kende is kb. 2-3 hete bilizik és wc-zik. Ez olyan nagy öröm :)
Kösz a jó utat, de sajna mi most nem utazunk semerre :( Max a strandra, ha jó idő lesz :)

Csicsi: sajnálom, hogy becsapott a párod. Tuti nem békültök? Kitartást és sok erőt neked!

Teri: jó utat nektek! Mennyi időre mentek?

Judi: látom ti is nemsoká utaztok. Ti merre mentek?

Bocsi, ha valaki kimaradt. Próbálom felvenni az ütemet :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág, mi is a a Magyar tengerhez megyünk 1 hétre, a férjecskémmel még nem voltunk a Balcsinál, itt az ideje! Remélem jó időnk lesz, nem olyan, mint a bogácsiaknak adatott valamelyik nap... :(
Amúgy én is méregetem a hőmet a "nagy próbálkozás előtt" 4 hónapja, és ez a hónap meglehetősen érdekes dolgokat produkál. Eddig mindig meg tudtam állapítani a görbe alapján a 12-14 nap közötti pé-t, mert ott 4-6 tizedett emelkedett, most viszont ebben a hónapban állandóan 36,3-36,5 között mozog a görbe ilyen cikcakkosan... :shock: :roll: Nem tudom ez mit jelent... vagy nincs ebben a hónapban pé, vagy a hőmérő nem jó... :roll: Mondjuk azt írja a tudomány, hogy minden hónapban nem lehet pé.... a lényeg, hogy a következő ciklusban legyen!!! :) Látom, hogy Te is szoktad mérni a hődet, Neked mi a véleményed erről, Kisvirág?

Zsu, nem szomorkodj a negatívtól... remélem legközelebb sikerül!! Csak optimistán!! :D

Jucc, nagyon drukkolok a kétcsíkoshoz két hét múlva!!!

Kép
judi79
 
 


virág a strandoláshoz kívántam jo utat! :lol:
mi is max már csak aqvaparkba megyünk! :lol:
Tényleg nagy öröm hogy már wc-b is belecsinál! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Zsu: ne szomorkodj! Pár nap múlva tesztelj újra!

Kisvirág: Azért kaptam bromot, mert magas volt a prolaktinom, ami közvetve gátolja a peteérést. Sokat olvastam róla.. sajnos. De a napi 1/2 bromo teljesen rendberakott :D

Voltam a dokinál. Azt mondta, minden rendben van, semmi rendellenességet nem tapasztal(volt UH, nyomkodás..). Nomeg, hogy holnap reggel teszteljek egyet, merthát ki tudja?! Most még semmit sem lát az UH-on, de ha terhes vagyok/lennék, akkor sem látna. Azért megnyugtatott. :) Ha reggel valami csoda miatt ( :) ) pozitív lenne a tesztem, akkor menjek be hozzá (de. rendel az SZTK-ban), és kapok egy kis plusz hormont, hogy "megóvjuk ezt a terhességet". Komolyan nem tudom, hogy ezt tanítják az orvosoknak, vagy erre tényleg születni kell. Bemegyek a dokimhoz, rámnéz, mond egy-két szót, és megnyugszok. Hihetetlen. Pedig nem vagyok az a nyugis típus.

Mindenkinek, aki nyaralni megy, kellemes pihenést! Mi holnap este indulunk a szüleimhez, és csak hétfőn jövünk haza. Remélhetőleg közben is tudok majd netezni, úgyhogy olvasgatlak majd titeket! :)

Húzzatok bele csajok! "+" teszteket akarok látni mindenkinél!!!! :wink:

Bea

Ui.: úgy érzem, valamit még akartam írni... nem jut eszembe.. no mind1.. majd ha eszembejut, még írok :lol:
abeatrix
 
 


hja! eszembe jutott! :lol: persze, hogy a kattintás után :lol:

Kérdeztem a dokitól, hogy nem fogja-e befolyásolni a tesztet, hogy még barnázok. Azt mondta, hogy nem, csináljam csak meg nyugodtan.
:)
abeatrix
 
 


bea sok sikert a pozitív teszthez!!!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Judi: mi is a Balcsin voltunk. Szerintem elég jó hely :) Bár nekünk az üdülő király volt, így nem sokat voltunk lent a parton. Ti mióta vagytok együtt a pároddal?
Jajj a bogácsi vihart láttam a tv-be. Nem volt semmi. És ha belegondolok pont a múlt héten akartunk Bogácsra menni nyaralni. De nem volt már szálláshely. Szerencsére, így utólag.
Hol vezeted a hődet? Melyik oldalon? Fel tudod tenni?
Én is egyébként úgy tudom, hogy ha nagyon cikk-cakk a görbe akkor vagy nincs pé, vagy egyszerűen nem tud a tüsző kipattanni.
Bea: én is szedem egyébként a bromot, de én napi kétszer fél szemet. Igaz nekem nem magas a prolaktinom és pém is van. Csak próbaképp szedem, hátha ettől már lesz babám.
Örülök, hogy a dokid megnyugtatott. És hát ki tudja, lehet lesz holnap egy + teszted. Én drukkolok! De ugye nem mész el úgy anyudhoz, hogy ne írnád meg reggel a teszt eredményét. Ne hagyj minket el így!!!! Egyébként meg jó pihit anyudéknál!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Judi: mi is a Balcsin voltunk. Szerintem elég jó hely :) Bár nekünk az üdülő király volt, így nem sokat voltunk lent a parton. Ti mióta vagytok együtt a pároddal?
Jajj a bogácsi vihart láttam a tv-be. Nem volt semmi. És ha belegondolok pont a múlt héten akartunk Bogácsra menni nyaralni. De nem volt már szálláshely. Szerencsére, így utólag.
Hol vezeted a hődet? Melyik oldalon? Fel tudod tenni?
Én is egyébként úgy tudom, hogy ha nagyon cikk-cakk a görbe akkor vagy nincs pé, vagy egyszerűen nem tud a tüsző kipattanni.

Bea: én is szedem egyébként a bromot, de én napi kétszer fél szemet. Igaz nekem nem magas a prolaktinom és pém is van. Csak próbaképp szedem, hátha ettől már lesz babám.
Örülök, hogy a dokid megnyugtatott. És hát ki tudja, lehet lesz holnap egy + teszted. Én drukkolok! De ugye nem mész el úgy anyudhoz, hogy ne írnád meg reggel a teszt eredményét. Ne hagyj minket el így!!!! Egyébként meg jó pihit anyudéknál!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


virág ismételsz?
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Aha dupláztam :lol: Apa itt állt a hátam mögött és lányos zavaromba ilyet műveltem :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


azt én se szeretem ha a párom itt áll és olvasa amit írok! :oops: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is utálom, ha itt áll. Egyszerűen ideges leszek :) :oops: Pedig nem írok titkot :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Teszteltem, ahogy azt a doki előírta. 1 csík. De nem keseredtem el.. nem nagyon számítottam másra. Mától meg gyakorlatilag indulhat a következő próbálkozás :wink: Jó lenne, ha az érett petesejtemet várná valaki :lol:
Úgy vagyok a dologgal, hogy minden hónappal nő az esélye annak, hogy megfogan bennem egy picuri élet. :)

Nem fogok teljesen eltűnni ám a hétvégén! :)

Akik dolgoznak, azoknak kitartás! Holnap már péntek van! :wink: Akik otthon vannak, vagy nyaralnak, azoknak szép időt, kellemes időtöltést kívánok!

Pussz
Bea
abeatrix
 
 


bea nagyon jol teszed hogy nem keseredsz el!Hamarosan beköltözik egy picurka élet a pocakodba!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló!

Kisvirág, a hőmet csak egy lapon vezetem, nem volt még időm-energiám feltenni a web-es oldalra. Talán majd a következő ciklustól, az már úgyis fontos lesz! Mi a párommal egyébként 4 és fél éve ismerjük egymást, tavaly házasodtunk össze. Ti?

Bea, örülök, hogy semmi elváltozást nem tapasztalt a doki, akkor most már hajrá és sikeres követő hónap legyen - hogy még beleférjünk a topic címe alapján az első körbe, és áprilisra anyukák lehessünk :) - ki ismételten, ki elsőre!! :D Bea, jó utat a szüledihez!

Legyetek jók! Szép napot Mindenkinek!

Kép
judi79
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha megengeditek!
Második babaprojekt nálunk, van már egy három éves kisfiunk.
Kb. 4-5 hónapja próbálkozunk, de ebben a hónapban azt hiszem mindent beleadtunk. Már milliószor sikerült terhesnek hinnem magam, ezek szerint nem is rossz a fantáziám..:-)
Szóval most is vannak tüneteim: pé óta derékfájás, hasszuri, egy napja mintha húzna a hasam. Émelygés, és nyáltermelés, nagyon kevés dolgot tudok megenni, de állandóan ennék. Pém után fájtak a mellbimbóim, az már elmúlt, kicsit feszül a mellem.
Kb. 10 nap a mensiig, hosszú a ciklusom kb. 32-36 nap. Érezhetek egyáltalán már valamit, ha babó van?
picuri
 
 


szia picuri üdv köztünk és mihamarabbi babásodást kívánok nektek!!!! :lol:
Lányok segítsetek!Kétsébe vagyok esve a Máté nem hajlandó főtt kaaját enni!!!! :cry: :cry: :cry:
Ma még szó szerint nem evett egy falatot se,megprobáltam megetetni most de megakart fulladni! :cry: :cry:
Mit csináljak,így nem mehet hogy nem eszik csak iszik de azt dögivel????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bea: hát sajnálom, hogy nem lett + a teszt. De majd most ebbe a hónapba! Jó pihit anyudéknál! És hajrá apázni!!!

Picuri: üdv! Mihamarabbi babásodást neked! Mi is a második babára gyúrunk már a nagyon sokadik hónapja. Én is kiváló fantáziával rendelkezem. Már többször gondoltam magam terhesnek, de hát eddig még nem lettem :( De neked most elég jók a jeleid.

Judi: én a fertin szeretem vezetni a hőm. De vezetem a ciklus.hu-n is, de a ferti nekem jobban tetszik. :) Mi idén decemberben leszünk együtt 13 éve és most múlt júniusba volt a 4. házasságink. :) Mikor mi házasodtunk akkor ti fél éve voltatok együtt :) De kívánom, hogy sokáig együtt legyetek!!! ;)

Nita: a tavasziba írtam neked.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?