Új privát üzeneted érkezett!

Kovács úr a feleségével és az anyósával nyaral
Jeruzsálemben. Egyik
nap az anyósa hirtelen belázasodik, majd meghal. Egy
temetkezési
vállalkozó felajánlja, hogy helyben eltemetik az
elhunytat.
- Nem, köszönöm, inkább hazaszállíttatjuk - hárítja el
az ajánlatot
Kovács.
- De miért? Nagyon szép ceremóniát tudunk szervezni -
próbálkozik a
temetkezési vállalkozó.
- Nézze, uram! Kétezer éve eltemettek itt egy
fiatalembert, aki három
nap múlva feltámadt. Nem akarok kockáztatni...



Egy kislányt mindig az apukája visz az iskolába
reggelente. Egyik nap
azonban a papa beteg lesz, így az anyuka ülteti be a
kocsiba a
kicsit. Este, amikor hazajön az iskolából, a kislány
boldogan
újságolja:
- Képzeld papa, ma a mami vitt az iskolába, és
útközben nem
találkoztunk egyetlen baromarcúval, meg köcsöggel sem!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Meghalt a szívsebész. A betegek, akiket megműtött, arra gondolnak,
hogy valami díszt készítenek a kocsira. Már csak ezzel tudják meghálálni a sok jó tettét. Ezért készítenek a kocsira egy szívet. Amikor megy a kocsi, az egyik orvos elkezd nevetni. Kérdi tőle a másik:
- Min nevetsz?
-Semmin, csak elképzeltem a saját temetésemet. Ugyanis én nőgyógyász vagyok.


- Mit szólt a feleséged, amikor hajnalban hazaértél?
- Egy árva szót sem! Azt a két fogamat meg úgyis ki akartam húzatni

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzsanna viccek helyett magadról? :wink:
Vendég
 

 
 

Boni!
Magamról nincs egyenlőre mit mesélni..... itt ülök a melóhelyemen és egy teremtett lélek sem teszi be ide a lábát :roll: :roll: :roll: :roll:
Amúgy nehezebben viselem most a Clostyt.... hamarabb felhúzom magamat, ingerültebb vagyok, érzékenyebb is sokkal, minden szaron elbőgöm magmat és nagyon fájnak cickóim is :shock: :shock: :shock: :shock:
Várom már a pé-met nagyon.... utána meg majd az eredményt :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szisztok!
Klarissza33: hagyományos módon tisztítottak ki! A doki szerint alig nyúltak hozzám,minimális a sérülés! Másnap már vérzésem se volt! Csak azt nem tudom,hogy most a rendes vérzésemnek mikor kell megjönnie?
Mindenkinek köszönöm az együttérzést! Puszi nektek! :!: :!: :!:
misszike
 
 


Misszike! Minden jót neked, és gyors regenerálódás után méggyorsabb babajövetelt!

Boni! 4?

Kép
zölddisznó
 
 


zöldi hajnali 4?

nem értem a 15 órával a problémádat... :oops: :lol: majd többiek eldöntik.. Snufinak pl jó a 15 szerintem Babimnak is asszem... Akkor te Gabyiékkal jössz, akik késöbb jönnek

:wink:
Vendég
 


kuzsanna már közel az a PÉ..

zöldi gonodlom a ma délután akkor megint nem jó :wink: tudod kedd... 15.30 :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Boni, nekem jó a 3, de én mondtam, nekem mindegy.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni! Nekem nem a 15 órával van a problémám, hanem azzal, ha túl meleg lesz akkor, akkor nem bírok menni. A 4 (nyilván 16 óra) csak alkudozás volt. Én is beszéltem Snufival, neki mindegy.
Akkor rofi időjárás-függően eldönti aznap, hogy megy-e. Így jó?

A mai napot teljesen elfelejtettem, bocsi, de ha eszembe lett volna akkor lemondtam volna, mert barátnőm - akinek már szülnie kellett volna és most pánikol, fél, satöbbi - jön hozzám. Bocs tényleg, de rövid az agyam.

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi, miért, mi van ma???


Csajok, ha Röfiéknek a 4 óra jó, akkor menjünk 4-kor! Nehogy már amiatt az 1 óra miatt ne jöjjenek ők is!!!!!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


zöldi még a végén azt mondják a többiek, hogy én vagyok a gonosz.. 15.30? és akkor senkinek nincs igaza? :lol: és én sem bírom a meleget hidd e és hozzád képest egy BÁLNA VAGYOK!!!!!. de nincs is közel és nem akarok csak 1 órára menni.." .." és van légkondink a kocsiba..gondolom akkor velünk jössz... :lol: naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

egyébként a 4-et is értettem :wink: és a 15 órát nem az időpont miatt nem értettem, hanem annyira hogy 15 és 16 között a hőmérséklet nem nagyon tér el... :wink:

hát akkor megint nem jutok el.. ez van.. hungarocellért valamikor? :roll:
Vendég
 


Ahoj! :lol: :lol: :lol:

Végre már csak délelőttönként jövök-megyek dolgozni! Holnap meg nem is! bibíííí! :lol:

Helyette bababoltokat támadok meg! :lol:
(Bár ma is hazafelé - babakocsi lesen, kiságyba matrac lesen, pólyahuzat lesen voltam!) Nem túl sok sikerrel! Volt egy bolt, ahol a nő közölte, hogy nem veszi le a ruha szetteket, csak ha már tényleg komolyan gondolom, mert addig is törik az áru! :shock: Nekem viszont az kell, hogy mindenhol kipakoljanak elém és ahol tetszik, ami tetszik azt majd megveszem! Meg nekem gondolkodnom is kell ám! :oops:

Pocakfotó alakulóban, elemek már a töltőn! :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Ezt a kocsit néztem ki a neten:

http://babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=346

Kép
bettike
Eger
 
 


bettike várjuk képet!

babakocsi jól néz ki :lol: főleg hab tényleg könnyű és vizsszintesig dönthető :lol:

miénk ő lett zöld szinben

http://www.expressz.hu/baba/babakocsi/s ... 60264.html
Vendég
 


Hordozót ti nem akartatok hozzá?

Kép
bettike
Eger
 
 


Boni, Bettike!

Nagyon jó kocsikat választottatok! :P Könnyen csukható, utazni könnyű vele, és a baba alhat is benne, kényelmes!

Boni,
anno Manónál nekünk is hasonló volt, de a kistesónál mindenképp olyat fogok, ahol a baba szemben ül velem...(mint a Bettié). Nekem jobban bejön...

///Voltam fogidokinál, sajna begyulladt a még ki sem nőtt bölcsfog gyökere + a mellette lévőké is. Most kitisztította, 1 hét a tütelmi idő, ha nem alakul, kikapják (csak tudnám hogyan, mikor még csak a hegye van kint)...naon fáááááj! :oops: :cry:
Jövő szernán konzi a Kaáliban, addig rendbe kell jönnie, punktum!
Ráadásul ma van Manó 7. szülinapja, és itt döglök...az Ünnepeltet meg Apa szórakoztatja, szimulátoroznak :P ///

tillidian
 
 


Bettike azt kaptunk ajándékba..azért enm egyébként lehet hozzá venni külön..úgy ahogy a mózest...így a mózessel 42000 F volt.. és Vedresandi választoitt hozzá utüólag nbnaggyon cuki pelenkázótáskát.. meg esernyőt


Boldog Szülinapot Menő MANónak!

Zöldi remeélm sikerült barátnőd "megnyugtatni"
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


[quote]1 írta:5 és 16 között a hőmérséklet nem nagyon tér el
Ilyet nem mondunk egy földrajzosnak! :twisted:
15.31? :lol:
Ma majdnem felugrottam hozzád a hungarocell táblákért - ott voltam a Béke téren - de zuhogott és fújt, nem akartam, hogy hazaröpüljek velük.
Voltam a Bétex-ben a Lehelen. Lóf...sz nincs, és az is drága. Mármint függöny, ami le lenne árazva.
Jövő kedd?

Bettike! Mi az hogy nem veszi le? Bekaphasssa! Mondd, hogy komolyan gondolod!
Elem múkodj!
Szerintem ez a babakocsi nem dönthető vízszintesig! Legalábbis a képen úgy látszik!

Till!
[quote]a írta:hol a baba szemben ül velem...(mint a Bettié). Nekem jobban bejön...
... viszont azt mondják, a babának nem jó, mert ő ülős korban már jobban szeret nézegetni.

Boni! Barinőm egyre nyugtalanabb, most telefonált, hogy bennfogták terheléses oxitocinos CTG-re is. Nagy a baba, és már 4 nappal túl is hordta. De még fenn van és alig van összehúzódás.

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok!

misszike: nagyon sajnálom :cry: ölelést küldök neked!

klarissza: szép pocak :wink:

surmi: örülök, hogy újra itt vagy.

bettike: jó nyaralást!

sonjus: sajnálom a napszúrást :(

till: képeket kérünk! boldog szülinapot manónak!

zsuzsi: jók a viccek :lol:

rólam: tegnap voltunk dokinál, megbeszéltük, hogy milyen lehetőségeink vannak.

kati
katica30
 
 


Kép

Kép

Kati! És elárulod? :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


...na a kéket mégegyszer:

Kép
zölddisznó
 
 


Kép

Kép
zölddisznó
 
 


coca: mit? :lol: nálam írhatsz 13. cnet. köszi.

kati
katica30
 
 


tehát akkor a földrajzos beleegyezésével

A tali dőpontja 2008. 07.19 15.30 és 15.31 között ! :lol:



szavazás lezárva vétójog nmincs..punktum..

ja Zöldi tudod, hogy teneked a palacsintát kell sütnöd?


Drukkolok barátnődnek, hogy most már ne tréfálkozzon aza gyerek! :lol:

de szép lettél volna ahogyan a hungarocell lapba kapaszkodva Mary Poppinst játszol :lol: :wink:
Vendég
 


Bettike, Boni!
Nagyon jó minkettőttök kocsija :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó ízlésetek van :wink:
Ja és a Soroksátin van az ASTI. Nagyon nagy választékuk van mindenből és elég jó áron vannak!!!!!!

Tilli!
MEnő Manónak nagyon boldog szülinapot kívánok :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zöldi!
Beírod mellém a Bromo-t is????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kati!
[quote]h írta:ogy milyen lehetőségeink vannak.


[quote]j írta:a Zöldi tudod, hogy teneked a palacsintát kell sütnöd?
...no hát ez ki van zárva! Max hideget! Én ilyenkor NEM sütök-főzök! Ez tuti! Az én kis lukamban egy ablak van, amin keresztül nem lehet huzatot csinálni. Egy órányi süti-főzi alkalmával 4-5 fokot melegszik a lakás. Utána ezt egy hét alatt hüli le. Úgyhogy nem nyert! Nem a bálnaságom az oka, de ha meglátjátok a visszereket a lábamon, senki nem kíván majd olyan palacsintát, ami mellett álldogálnom kellett a melegben.
...szóval saláta!

Kép
zölddisznó
 
 


Bettike, nekem nagyon tecc a kocsi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Coca:Babaimi nem szereti a salátát!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lányok!
Manó köszöni a szülinapi köszöntést! :P Vasárnap lesz babazsúr,
képet utána teszek fel - még rá kell jöjjek, hogy működik ez a föltevősdi :roll:

Zöldi,
ez igaz, mármint ha már nagyobb a kölök, jobb, ha előre nézgél és csodálja a világot, miközben tolod...Viszont piciként nagyon macerás, én má' próbáltam!
Télleg! Nem hallottatok olyan kocsiról, ahol a tolóka átrakható igény szerint szembe vagy szembe? :lol: Asszem ez lesz a tuti megoldás!!! (mire odaérünk! :P )

Virtuális palacsintát küldök a talira! :lol: (épp anyósékat kell traktálnom akkortájt, de gondolok Rátok! :P )


(sajna itt döglődöm egész nap, aszittem a szülés fáj jobban, de neeeem, a fogfájásnál nincs sz@rabb... :oops: - nem győzöm majd Manót kárpótolni, hogy ilyen szülinapja van, át is ment a szomszédgyerkőcökhöz...)

tillidian
 
 


Babimi majd mást eszik...vagy süt ő palacsintát :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Till! Egy csomó olyan kocsi van, aminek átfordítható a tolókarja...csak azok drágábbak.

Fogandan jobbulást! Manódnak meg bódottá!

Kép
zölddisznó
 
 


boni és apája szerei a salátát! :lol:
Vendég
 


Na ugye, hogy több szem többet .....!
Ismét két szempont a kocsi vásárlásnál! :lol: Köszike! :wink:
(Egyébként nekem az a legjobb, hogy a keresztszülők veszik a babakocsit, csak nem akarok pofátlan lenni az ár miatt!)

És elkészült a mű

Kép


Katica! Én is nagyon kivi vagyok ám a válaszra, amit Zöldi kérdésére adsz! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Szép babalak!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bettike gyönyörű kis baba lakja... :lol: :lol: :lol: :lol: neme változatlan? :oops: :wink:
Vendég
 


Bettike: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bettike! Nem is nagy! De szép!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Én is egyetértek Tillivel!Nálam ez a fő szempont!!!Engem idegesített ha nem láttam Marcit!Úgy hogy én tippeim:
-fordítható tolókar
-bolygosítható kerekek
-vízszintig dönthető
-téliesíthető
-esővédő

Most ennyi jutott eszembe!Ilyen szempontokkal a Bergon az ami mindet tudja,bár nem valami szép!Nekünk még anno Simbaba volt!Az sem szép,de tudta ezeket!Ezek az ÉN TAPASZTALATAIM!Csak gondoltam leírom hátha segít!

Jó talit majd nektek!Kismamik vigyázzanak nagyon magukra!Többieknek meg sok drukk!
Pussssz

Ancsa

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Erre a fajtára gondoltam:
Kép
Kép

Menő Manónak BOLDOG SZÜLINAPOT!

Bettike,Klara!
Nagyon csini kismamik vagytok! :D :D

JÓ ÉJT!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó reggelt!

Ancsa enyim is bergon.. :lol:

egyébként a Graco MIrrage még ami tetszik, főleg, mert könnyű is... csak a Graconál a mózeskosár puha nincs benne merevítő...

ma megyek vérvételre... ráadásul busszal..de még jó, hogy nincs meleg! :lol:

Szezsó
:?:
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Bettike!
Nagyon csini pocakocskád van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A babakocsihoz vissza térve.... az ABC Design is tudja ezeket.... csak azt rendelni lehet csak, itthon nem forgalmazzák, csak Brendonban, de ott marha drága.....ja és legyen hozzá bébihordó :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


http://www.rotalis.biz/

egyik ismerősömék innen rendeltek meg mindent..és így elég sokat spóroltak :lol:

Hol vannak a hőmérőszauruszok?
Vendég
 


Hello!

Jó talit nektek csajok, Coca sali király! Palacsinta majd ha hideg lesz esetleg gyümileves? Meghalok egy tányérért pedig múlt héten is azt ettem minden nap. :oops:

Babakocsi végre megtaláltam én is álmaim babakocsiját, hatalmas kerekekkel, tanyára az való szuper kinézettel (tako city voyager), de mivel az ára kissé húzós (78.000.-) van hasonló (piccolino, vagy bondel vital trophy) olcsóbban (43.000.-) az lesz a miénk.

Képet majd próbálok belinkelni.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Tako city voyager
Kép

bondel Vital Trophy
Kép

Piccolino
Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Bettike örülök, hogy végre sikerült a pocifotó!
Csajok azért néha arcot is tehetnétek a fotóhoz!!!!!!!!! :evil:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


klara azt inkább nem :wink:
Vendég
 


...hát nem megint fölkeltem?

Barátnőmből kivarázsolták a "csöppséget"...62 cm, 4600 g.!

...de jó, hogy én kapok babakocsit!

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?