Új privát üzeneted érkezett!

Csibi
Örülök, hogy minden oké volt!
Mákszemnek nem lehet anyakönyveztetni?
Igy hívjátok már mióta, sztem ő abba a hiszemben van, hogy ez a neve.
:roll: :wink:
dita75
 
 


Kata: nem még nincsen nevünk. szombaton nézegettem a naptárat.
Czinke Vencel jól hangzik, olyan dallamos. de nem hiszem h az lesz. csak most ez cseng a fülemben.
nem lesz Mákszem! :lol: mondok neki mindenfélét: Kisczinke, Piczinke, Maki bébi.....

Ditulika: kezdesz kicsit megnyugodni?? látod, simán csinálnak vas is inszemet és még helyettesítés is van! lehet, h egy szűz kéz lesz a nyerő!! bizzál magadban!!! és csak pozitív dolgokat képzeljél el magadnak Boszikám!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kismamik,

Bocsi, de lehet egy kérdésem? :oops: Nektek nincs székrekedésetek? Én borzasztóan szenvedek tőle, már nem tudom, hogy mit csináljak, pedig mindent ugyanúgy eszek, mint előtte....

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

 
 

Némóka: gravidát v elevitet szeded?
nekem az elevittől volt székrekedésem, de amióta a gravidát szedem, ua megyek minden reggel wc-re rendesen, mint előtte.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibe, én Gravidát szedek. Miért mi a különbség? Bár, a jód pótlás miatt nekem végig azt kell majd szednem.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Czinki!

Gratulálok a szuper eredményekhez! Névválasztás, hú, az nagyon izgi :)

Némóci!

Nekem egészen az elején volt néha, de nem volt vészes. Együttérzésem :( Ez nem feltétlenül a táplálkozástól van ám, a hormonok csinálják velünk. Nekem egy nagy bögre tejeskávé sok tejjel, kevés kávéval mindig megoldja ezt a problémát. Meg a fejfájást is többnyire :twisted:


Kérem vissza az optimista Ditát!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Némóka: akkor passz! a jód a különbség igazából, de nekem bejött a gravida. biztos az van amit az Évi ír, és reméljük, h csak ideiglenes, és el fog múlni!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Bi-bi-bííííí, én már beszéltem Monickal :lol:
Szerintem nemsokára bekukkant és elmeséli mi volt :lol:

i.kata
 
 


Ennyi nega dolog után hoztam nektek egy kis vidámítást :)
Kép [/img]

hofeherke
 
 


Kata: Ez nem ér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hofeherke
 
 


Vicuska
Akkor valószínűleg ezt beszélték meg míg öltöztem, hogy ha már nem lesz a dokink akkor a Barnabás csinálja, ő uhuzott ma is meg, miközben a dokink agyonnyomta a pocakomat, és ő kacsintott és mondta, hogy rajtunk ne múljék.
Akkor tuti erre mondta mivel még szombaton meg tudná csinálni az én dokim is, de utána már nem.

Nekem különben teljesen mindegy hogy ki csinálja, csak sikeres legyen.
A hétvége abból a szempontból is jó lehet, hogy nem kell a páromnak külön elkéretőzni, vagy szabit kérni aznapra. Én is mehetek pénteken dolgozni, nem lesz botrány és hétvégén meg simán pihengethetek.
Azazhogy főznöm kell majd, mert egy rakás hapek lesz itt, betonozzák a teraszt.
Na szóval az lesz, hogy hazajön apa belevágódunk a kocsiba és irány Horány.... izé a gyógyszertár. Kiváltom a merionalt, utána holnap pedig a fostimolt. Mindkettőt 6 órakor beadom, csütörtökön meg úgyis megyek megint 8ra uhura, és találkozom a dokival is. Igy már elégedettek vagytok! :?: :?: :?: :wink:

Köszi Vicus azért most már megnyugtattál egy picikét. :roll:
dita75
 
 


Na én megyek a pótgyerkőcömért.

Mara,
jó ez a kép :wink:

i.kata
 
 


Kata,

Miért vagy ilyen? Kilyukad az oldalam! :lol: :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kata
:twisted:

Ugyanezt akartam írni, mint Mara, hogy nem ér!
Valamit mondhatnál azé' még mire hazaérnek este lesz.
Bár a bibibi-ből itélve biztos, hogy minden tutti, és ezt tudtuk úgyis előre.

Némóci
Az elevittől rohadtmód szenvedtem, de a gravidától nem.
Sztem valami átmeneti lehet, nálam is előfordul az ilyesmi, pedig én sem nagoyn szoktam változtatgatni az étrendjeimen.
dita75
 
 


Dita,

Ez a beszéd! Csak pozitívan! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kata pedig most hoztam neked a legfrissebb lakberendezési trendet:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

hofeherke
 
 


szerintem Monicéknál megvan mind2 babóca!! csak Kata nem akarja mondani!!

Ditulika: ez a beszéd!! és a kacsintós szimpi kis Barna jól odarakja majd a kisfickókat meglásd!!! ezt szuggeráld magadnak!!!! :twisted: :twisted:
és most már kezdünk szerintem inci-pincit ,,megelégedni,, , de csak nagyon halványan!! :twisted:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mara: ez egy börtön különböző változatban????
bocsi, de nekem ez jut róla eszembe! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok,

megjöttem az ultrahangról, 1 baba van. Én ennek nagyon örülök, mert én eleve egyet éreztem és első babának az egyel jobban elboldogulok majd.
Viszont az uh-n a doki a frászt hozta rám, mert először nem talált a petezsákban semmit (joggal tartottam a helyi kórház uh-jától, mert köztudott, hogy háborús darab, úgyhogy nagy dolgokat nem is lehet várni tőle :evil: ), aztán nézegette és megtalálta a szikhólyagot és egy kis pulzáló szívecske is lett a végére. Úgyhogy minden rendben, de azt a pár pillanatot amíg nem látott semmit az ellenségeimnek sem kívánom...

Teszek képet is, és aztán visszaolvasok :wink:

Meg beírnám amit a papíromra írt, és ha valaki ért hozzá elmagyarázná nekem, hogy mi micsoda? Mert a latin szavakhoz nem értek. Szóval:
A méh üregében 23x11 mm nagyságú szabályos petezsák ábrázolódik. YS: 3 mm. CRL: 4 mm.
Vél: Grav.s. 6.
Kontroll vizsgálat javasolt.


Terhes vonalzót ennek a tükrében továbbra sem csinálok, majd ha Szegeden a jó uh-val is minden rendben lesz. De abban biztos vagyok, hogy mindenképpen Szegeden szülök, és nem itt.

Szóval: Pindurka sztárfotója:

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Cszinke: Kitaláltad.... :)

Találtam még valamit, de ez inkább aranyos. :)
Kép

hofeherke
 
 


Képzeljétek, most beszéltem a leendő dokimmal, és majd csak a 12. héten láthatom újra a babánkat, de rögtön kombinált tesztet kért a doki. Vele meg csak aug. 26-án fogok találkozni először. :roll:
Nem baj, addig is növesztgetem a babókát! :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic: Gratula! Kellemetlenségektől mentes egésséges várandóságot kívánok! :)

hofeherke
 
 


Mara
A Szökésben tegnap nem ilyet lehetett látni! :roll:

A disco stilus nagyon ász! :wink:

Csibi
Remélem bejön a jóslatod. Kacsintós Barna, na ezt megmondom neki! :lol:
dita75
 
 


Monic,

Gratulálok :!: Hát, tényleg nem valami jó felvétel, de azért látszik! :lol: Mikor mész Szegedre?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Mooooooniiiiiiiiiiiiiiiic
De szuper!
Neked legalább minden ott volt, kivéve azt a kis incidenst.
Hatalmas gratula!
dita75
 
 


Monic: hatalmas gratula!!!! bár én nagyon szurkoltam a vegyespároshoz, de nagyon örülök veled együtt!!
crl az ülőmagasság, fejtetőtől popsi aljáig, grav 6 = 6hetes kismami vagy, a 3.kat én sem tudom.
most már kicsit fellélegezhetsz és növesztgesd a babókádat!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Köszönöm lányok, arik vagytok!

Pont egy hét múlva megyek Szegedre, addig be leszek tojva... Ha kontroll javasolt akkor még nem tuti a babám? Vagy mi van? Jól beparáztattak ma engem... :?

A minőség azért ilyen rossz mert telefonnal fényképeztem, a fényképezőgéppel még halványabb lett.

Dita,

mindenképp szerezz ma Merionalt! :wink:

Nemone,

nekem nincs székrekedésem, én is a Gravidát szedem. Igyekszem sokat inni továbbra is, hogy elkerüljem ezt a problámát.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Czinki,

köszi szépen, akkor van ülőmagasságunk! Akkor nincs is itt akkora gond! HURRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nemone,

nekem a doki azt mondta, hogy a mensitől számoljam, úgyhogy ma vagyok 6 hetes és 2 napos.
Kíváncsi vagyok, hogy a másik doki mit mond erre, többek között emiatt sem csinálok vonalzót.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: dobogó szivecskétek van, szóval a babátok tuti. csak az uh gép és lehet, h még a uhs bácsi is kicsit gagyi és ezt maga a bácsi is tudta. ne parázz!! a babának nyugi kell, az a legfontosabb!!
örülj neki és növesztgesd!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic paramama
Ezért nem fogok én sem ide járni palotára mert itt is gagyi uhu van!
Dobog a szivecskéje, mi kell ennél több bizonyíték?
Ráadásul hat hetesen, miközben általában 8 hetesen szokták csak kimutatni. :wink:
dita75
 
 


Monic: majd az ülőmagasság alapján is fogják mondani , h hány hetesek vagytok. és attól függően, h mennyire fogja kihúzni magát a Babócátok és a doki mennyire jól rakja majd a vonalzóját, mindig különböző hetek + napok fognak kijönni pár nap eltéréssel.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Végül odaadtam a gyereknek a könyvet, itt olvassa mellettem, legalább gyakorol.... persze a felét nem érti.... :roll:
dita75
 
 


Köszi lányok a megnyugtatást, el is döntöttem, hogy nem rágódok ezen tovább, hanem megadom a nyugalmat a kisbabámnak, hogy nyugodtan fejlődhessen bennem és jövő keddre tényleg egyértelműen meglegyen a baba, bár gondolom az ottani modern uh-val ez nem lesz gond. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


JA, és így a sírás elmaradt, mert a nagy ijedelem után már nem tudtam annyira mélyen átélni amit az uh-n láttam, akkor már csak az érdekelt, hogy ott dobog valami :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: a baba egyértelműen ott van, csak az uh volt szar! :wink:
jövő szerdán meg már szép nagy lesz a baba, és tök jól fogod látni a másik uh-n!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


További szép napot mindenkinek. Én most elmegyek vásárolgatni kicsit... :wink:

hofeherke
 
 


Mara,
amíg azon gondolkodtam mit írjak a cellás képekre, addig uncsihugom meglátta és rákérdezett, hogy ez lesz a mi házunk belülről??? Mondtam hogy nem, erre ő mondta, hogy reméli is :lol:

Bocsi mindenkitől, hogy kilyukasztottam az oldalatokat, de nem tudtam megállni :wink:

Monic,
még egyszer gratulálok! Ne izgulj, ha dobog a pici szivecskéje, akkor nincs gond! :lol:

i.kata
 
 


Na megvan a merional, most már csak azon gondolkodom, hogy várjak - e még 7 óráig, mert akkor már 7 óra lesz az eltolódás, vagy inkább adjam be magamnak? Gondolom mindenki egyöntetűen az első verziót fogja javasolni a múltkori esetem miatt! :oops:
dita75
 
 


Dituli: első verzió!!! el ne ájulj nekem még 1*!!! :twisted:
és nyugodj meg mindenféleképpen!!!

na cupp, mentem!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita,muszáj írnom Neked,tessék előre nézni!
Nagyon hülyén érzem magam,én csak azért nem jelentkeztem az utóbbi napokban,mert totál el vagyok keseredve. De Téged azért megpróbállak vigasztalni :!:
Szóval,a leghalványabb terhestünetem sincs,se gyomorégés,se puffadás és a lányoknál volt egy kicsi oldalnyilalgatás is,nahát az se....
De ez a kicsi baj,ugyanis van viszketés,égő érzés stb.
Nem bírom tovább,idén lesz három éve,hogy ezzel küzdünk,mindent kipróbáltunk már....
Az inszem sikerét mennyire veszélyezteti szerintetek? Ugye,így már semmi esélyünk?
Egyszerűen gyűlölöm,mindig annyira figyeltem a higiéniára (szerintem nektek sem tűntem ápolatlannak)és mindig ez a hülye betegség,minden orvos tehetetlen,nekem meg folyton ez a diszkomfort érzésem alul.Még elfeledkezni sem tudok róla,mert ÉRZEM!!!Ha bárkinek ötlete van,kérlek írjatok,akár priviben is,nagyon el vagyok keseredve. Pedig annyira szeretnék még egy Minimanót!Olyan jó lett volna,ha ez sikerült volna. Most Candibenet kenegetek,hogy egyáltalán kibírjam.Azt sem tudom szabad-e?
Bocsi lányok,de miután Ditust olvastam,belőlem is kijött.
Másoknak minden oké,nálunk meg...Pedig "csak " kisbabát szeretnénk!
Most a pozitívumok:
Monic,Csibi gratula az újdonságokhoz!
Többieknek is minden jót!
f.ancsi
 
 


Lányok,hová tűntetek,vagy már Ti is tanácstalanok vagytok velem kapcsolatban?!Tudom,hogy unalmas a problémám,de nagyon szenvedek miatta!Ha vki a topic"lakókon" kívül is tudna tanácsot adni,tegye meg... Egyébként ez nem egy szimpla gomba,sokkal összetettebb lehet,vszínű egy olyan parazita,ami a szokásos szűrésekben Magyaro.-n nem szerepel.Három éve egy szaunalátogatás után kezdődött ez a rémálom. :(
f.ancsi
 
 


Ancsikám
Azt a gyogyit amit én kaptam felirattátok?
Nekünk az és a Gynevac segített nagyon gyorsan.
Tudod nemrég voltam a kontrollon amikor a rákszűrést is megcsinálták, és akkor azt mondta a doktore, hogy teljesen elmúlt és nyoma sincsen.
Kértem róla igazolást is, mert az inszemhez ezt is megkérdezte a másik dokim a meddőségiben. Gondolom nem túl szerencsés így inszemet csinálni, vagy lehet, hogy eleve nem is csinálnának, mivel ez egy gyulladás.
Fel kéne keresned egy olyan szakembert aki tuti ász ebben a témában és örökre megszabadít tőle benneteket.
Mikor kéne tesztelned? Azért ez még messze nem biztos, hogy nem sikerült.
Egy csomóan terhesség alatt is összeszednek fertőzéseket, asszem Boni is, és semmi baja nem lett Zsigikének!
dita75
 
 


Ancsi
Ha el vagy keseredve akkor pont hogy írjál.... én spec. az az első hogy ide írok, már különben most is megbolondultam volna ha Vicuska nem tájékoztat egy csomó mindenről, és a többiek nem nyugatgatnak.
A másik topicban is megnyugtatott egy lány aki lombikos, hiszen a fostimolt állítólag lombiknál szokták használni elég ütős, azt mondta, hogy 100%, hogy beindítja. Hétvégén remélem már meglesz és nekem is csak annyi lesz a dolgom, hogy 10-12 napig izgulok, hogy sikerált - e.
Szóval ha van vmi csak gyere oszd meg velünk.
Azt is kitanulmányoztad amit múltkor Mara tett fel?
Tényleg nem tudom mi lehet ez.... az enyém is ilyen rohadt makacs volt, de most már elég volt ez a két gyogyi és az, hogy az alsóneműket magas fokon kivasalom.
dita75
 
 


Az a baj,hogy általában nekem is negatív a lelet,tünetmentes is vagyok és a legváratlanabb pillanatban (amikor a legkevésbé hiányzik)előjön. Főleg az együttlétek után.
Most az inszem előtt kértem egy fertőtlenítő kenőcsöt,a BMC folyosóján hallottam róla,de semmit sem használt. Gynosol vagy mi volt a neve.
Neked gombaölő volt a gyogyid?
Beadtad szurit?
f.ancsi
 
 


Igen gombaölő volt, és én is kaptam 5-öt apa meg egyet.
Kaptam még mellé canesten hüvelykúpot 5 napig és krémet, de azt nem is nagyon használtuk. Ezek is elegendőek lettek szerencsére.
Neked a férjed adja vissza a fertőzést sztem.
Régen nálunk is ez volt a problem, hogy a páromnak nem adtak gyogyit, sokszor még krémet sem. Kikezeltem magam, aztán a következő együttlét után már megint éreztem, hogy vmi nem stimmel.
Mindjárt megyek a szomszédba, mert csak 7kor jön meg a szuris néni.
dita75
 
 


Köszi Ditus,,de a férjem lelete is negatív,így senki nem ír fel nekünk semmi jó gyogyót. Örülök a Fostimolnak,bárcsak segítene!
f.ancsi
 
 


Akkor tényleg nem tudom hogy ha mindenetek negatív mi a fene ez a tünet?
Na én megyek a szomszédba egy kis bökire.
Még össze is kell shakelnem!
dita75
 
 


Moncsili!
Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csuhajja!!!!!!

Ditám!
Remélem megvettétek a gyógyszert és már belőtted magad!

Némóka!
A székrekedés sajnos normális ilyenkor. Hatékony gyógymódok rá: tamarin lekvár, aszalt szilva és minden aszalt gyümi, kukorica, sok sok gyümi. ;)

Mara!
Ezek a cellás képek haláliak!
20150601134430
 
 


Na már kész is! 5-en szörnyülködtek mellettem, az egyik vendégük nagyon érdeklődő volt, teljesen odadugta az arcát, hogy lássa mi történik.
De lehet, hogy nem maradok sokáig ma sem, mert holnap megint 6kor kel kelnem, a konyha megint romokban, a gyerek unatkozik, kiolvasta a könyvet, most fel akar menni az apjához, de hát a város másik végében dolgoznak oda sem találna, meg nem is engedem el.
dita75
 
 


nemone köszönöm, megkaptam :lol: :lol: :lol: :lol:

MOnic gratulálok :lol:
Én garvidát szedtem.. nem volt székrekedésem.. meg regeglente megijesztek egy nagy böügre tejet kávéval :wink:

Ancsi sajnálom.. nem tudom..gynevackúrát csináltátok? vaélainek bejön...nem tudom..depozitívan... nekem sem volt tünetem....


ölelés visszafex
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: