Új privát üzeneted érkezett!

gyerünk csajok! :lol: :lol: :lol:
itt a nyerési alkalom, hamár szóba jött :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Szerintem is térjünk át vidámabb témára.... azért ahogy olvasgattam pár fórumot, szintén ez a téma.... vetélés és hogyan élték túl....ez egy ilyen nap.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ésnem hiszem elllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

egyébként brutál mennyiségű kaja, brutálisan feszít :oops: :oops:

zabagép :evil: :evil: :evil:

eros nagyon tuti,tényleg jó hangja van :roll:

Kép Kép Kép
asiye
 
 

 
 

Mit lehet nyerni? A tapasztalaton kívül...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


bocsi Andy, hogy itt humorkodom mikor te ilyesmit írsz :oops:

hát gyereket a pociba??
nekem ez is elég, ugyhogy a következő lapteőről :lol: lemondok

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Lányok!

Lassan én is sírva fakadok... :cry:

Néha olyan nehéz elfogadni, hogy el kell engednünk valakit. Ilyenkor próbálok arra gondolni, hogy a másiknak így a jobb, de még így is rettenetesen tudom sajnálni magam. Nehéz ez nagyon.

Viszont én ha már öreg leszek, szeretnék idősek otthonába menni. Nem akarom, hogy a gyerekeimet korlátozzam bármiben is.
Ráadásul, volt osztálytársaimmal megbeszéltük, hogy egy helyre megyünk majd. :) Együtt töltöttünk 5 évet fiatalon kollégiumban, öregségünkre ismét öszzezárjuk magunkat. :D :D :D
Vendég
 


hát gyereket a pociba-ez a mit lehet nyerni kérdésre a válasz!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Cat!
Ez nagyon jó :lol: :lol: :lol: :lol:

Én is mondtam már páromnak, hogy csak addig szeretnék élni, amíg magamat le tudom látni.... utána tegyen be egy otthonba és élje az életét :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


cat!

tetszik ez a koleszos újra összezárás!

ki tudja talán majd megint együtt csináltok őrültségeket!? :roll:
de azért remélem nem az elmeállapototok miatt, csak a régi emlékekmiatt :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye!
Értettem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor az enyém az augusztus, jó :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


oké zsuzska!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Már csak 49 perc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Andy!

Ezt majd csak az idő oldja meg!
Állítólag a gyász egy év. Nem tudom. Nekem még csak 7 hónap telt el amióta nagyapám elment, és még mindig sírva fakadok, ha eszembe jut. :cry:
Pedig tudom, hogy neki jobb most.

Amikor 15 évesen az első szerelmemet vesztettem el, évekig tartott feldolgozni. Lehet, hogy én ilyen tipus vagyok.

Én az élőkhöz is nagyon ragaszkodom, ha egyszer megszerettem valamiért őket. Olyan barátokra is szeretettel gondolok, akiket esetleg évek óta nem láttam, mert így hozta az élet. De azért jó tudni néha, hogy mi van velük.
Hozzáteszem, nem barátkozom túl könnyen...
Vendég
 


Cat!
Az nem baj, ha néha-néha más a téma. Na jó, nem azt mondom, hogy állandóan az elmúlásról és vonzatairól beszéljünk, de jobb, ha nem egész nap csak a babaprojecten görcsölünk. Még ha ez a topik a babáról és a várandósságról is szól!
Én örülök minden témának és amihez tudok, hozzá is szólok!
Úgyhogy csak rajta! Jöhetnek az új témák! Ja és siessetek!! Ma suliba megyek és 3-kor el kell már indulnom itthonról!! Majd csak késő este jövök haza, mert Danira az egyik ismerős vigyáz és még érte is menni kell majd!

Asiye!
Nem árt neked sem a laptetű!!!! Legalább nagyobb eséllyel indulsz egy kislányért!! :wink: :wink: :lol: :lol:

Kép
oriandy
 
 


Néha még mostanában is csapunk görbe estéket. :)
Bár a közös balatoni nyaralások már elmaradtak. Mindenkinek saját élete, családja lett...
De majd öregségünkre. :) Biztosan nem fogunk unatkozni.

Az az öt év tizenévesen szerintem annyira összekovácsolt minket. Nem ugyanaz, mint egy sima gimi. Sokkal többet tudtunk egymásról. Lehet, hogy lennének az életemben dolgok amelyeket másképp csinálnék, de ezt soha. Akármi is történik velem, életem legjobb döntése volt 15 évesen kollégiumba költözni. :D
Vendég
 


Hú csajok, mennyit írtatok.
picimami
 
 


Andy!

Nekem sincs gondom más témákkal.

Szerintem ez a topic már régen nem csak a babákról szól akiket szeretnénk. :)
És ennek örülök. Inkább egy kis baráti közösség alakult ki, akikkel mindenről lehet beszeélgetni. :D
Vendég
 


Picimami!

Látod, ha egy kicsit nem figyelsz mennyit kell olvasnod?

Én gyakran átélek ilyesmit. :D
Vendég
 


Cat!

Igen, így van. De nagyon jó visszaolvasni.
Szerintem is többről szól már.
Legalábbis nekem nagyon sokat jelentetek Ti itt mindannyian.

Sok nyugalmat, és szeretetet adtok nekem.

Mégha sok a melóm is, gondolok rátok. :oops: :roll:
picimami
 
 


Igen, szerencsére ez már nem csak egy olyan topic, ahol a baba körüli gondolatainkat osztjuk meg, hanem már érdekel bennünket a másik gondja-baja is, és persze az öröme, az élete, és a mindennapjai :lol: :lol: :lol:

Nagyon örülök neki, hogy ilyen jó társaság lettünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok, 20 perc és mehetek haza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Te indítottad!
Te vagy a felelős érte!
Mint a kisherceg a rókáért... :D
Vendég
 


IGen, de ehhez Ti is kellettetek, nélkületek nem ment volna :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Írjunk jó sokat, hogy Picinek sokat kelljen olvasnia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ok.

Mindjárt kersek valami jó hosszút és bemásolom.

Nincs meg véletlenül a Háború és Béke elektronikus formában? Vagy a Nyomorultak, esetleg Ulysses? :D
Vendég
 


Érdekes hír:

"Eltűnése után tíz hónappal újabb expedíció indul Steve Fossett amerikai milliomos felkutatására.


A tapasztalt túrázókból és sportolókból álló csapat a Sierra Nevada hegység nehezen megközelíthető vidékeit fésüli át gyalogosan egy héten keresztül. Fossett családja nem vesz részt az akcióban, amelyet az Adventure Science csoport kanadai tagjai hajtanak végre a saját erejükből.

A 63 éves kalandvágyó milliomost felesége kérésére idén februárban hivatalosan halottnak nyilvánították. Utoljára 2007. szeptember 3-án látták, amikor egymotoros gépével felszállt egy nevadai farmról, hogy megfelelő helyszínt keressen egy autós sebességi rekordkísérlethez. A Nevada állami hatóságok légi és szárazföldi mentőcsapatai egy hónapig kutattak utána. 52 ezer négyzetkilométernyi területet fésültek át és még búvárokat is bevetettek, hogy vizsgáljanak át egy tavat, de a különc üzletember nyomát sem találták. A hatósági kutatóakció leállítása után a család és a barátok még több mint egymillió dollárt költöttek a Fossett felkutatására, minden eredmény nélkül.

Steve Fossett összesen 125 - főként repülési - világcsúcsot állított fel. A csúcsgyártást 55 éves korában kezdte. Egyebek mellett körbeutazta léghajóval a Földet, bejárta Alaszkát kutyaszánnal, átúszta a La Manche-csatornát, 2005-ben pedig 42 ezer kilométert tett meg egyhuzamban repülővel a bolygó körül egyedül."
Vendég
 


szerintem is jólett ez a topic, régen sok helyre írtam de nem éreztem magol sehol sem túl jól.
most is írhatnék más topicba ahol velem idős kismamákkal nézegethetnénk egymás uh.képeit, de ez az "otthonom" :lol:
bár azért jó lenne tudni mi van az elmaradt lányoikkal :roll: :roll:

arwen
nócika
kislibus
nemlajos
bévi.........


gabi igazoltan van távol :lol:
bocsi ha valakit kihagytam

Kép Kép Kép
asiye
 
 


zsuzska 10perc
állj a küszöbre, start állást felvenni................. :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Ez talán jobban érdekel mindenkit:

"Mindenkinek egyértelmű, hogy a bekapcsolt tévé, mosógép, egyéb háztartási készülék áramot fogyaszt, de azt kevesen tudják, hogy ezek a masinák akkor is használnak energiát, amikor épp nem üzemelnek; ki vannak ugyan kapcsolva, de a konnektorból nem húzták ki őket.


Nem is olyan egyszerű meghatározni, hogy mikor nem üzemel egy készülék. Például a tévénézés után távirányítóval kikapcsolt készülék valójában üzemel és energiát fogyaszt. Nem túl sokat, úgy 10-20 wattot, de sok kicsi sokra megy. Ha nem távirányítóval kapcsolják ki a tévét, hanem a készüléken a kikapcsoló gomb segítségével, akkor az előző állapothoz képest csökken az áramfogyasztás, de még így sem lenne nulla a tévé villanyfogyasztása. Ez ugyanis csak akkor érhető el, ha készüléket kihúzzák a konnektorból. Ugyancsak jó példa a mobiltöltő, amelyet ha használat után sem húznak ki a konnektorból, közel ugyanannyi áramot fogyaszt, mintha még töltené a telefont."
Vendég
 


Asiye!

Örülünk, hogy itt maradtál!

Te majd utat mutasz nekünk, hiszen előbb szülsz egy kicsit mint mi.
Mi pedig, már akinek van, az emlékeinkkel próbálunk támogatni, hogy mi is következik...

Szerintem ez is tök jó. :)
Vendég
 


Telik az oldal rendesen. :D

Mit fog ehhez este szólni Andy és Nika?
Vendég
 


Hát biztosan kiakad majd a szemük....
Én búcsúzom, megyek haza, majd otthonról jövök vissza :lol: :lol: :lol: :lol:
Legyetek szépek és jók!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


hát kiváncsi vagyok hogy fog kinézni ez a topic egy év múlva? :roll: :roll:
hány babája lesz a topicnak? :wink: hány kisfiu-kislány?
nevek?
szüléstörténetek :wink: :roll:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Egy baba már tuti. :D

És a többi is érkezik hamarosan. :D :D :D

Én is nagyon kíváncsi vagyok. Mondjuk nekem ilyen a természetem.
Vendég
 


na gyorsan benéztem mert barinőm még nincs itt de hallottam a tv-ben hogy meghalt a Kolonics György:( nagyon sajnálom fiatakl volt még csak nekem nagyon gyanús hogy mostanában nagyon sok fiatal élsportolkó halt meg hirtelen szívleállásban. valami nem stimmel itt nekem :(

Jányok vidámabb téma is lehett volna egyből elsírtam magam mert az én anyukám másfél éve halt meg és már nem találkozhatott az unokájával még pocakosan voltam bent nála azt mondták már nem ismer fel senkit sem stb nahát én ezzel nem értek egyet mert engem tuti felismert meg anyós nevét is mondta ő volt velem és megsimogatta a pocimat is .annyira rossz volt őt így látni és ekkor láttam őt utoljára decemberben halt meg előtte egy hónappal volt nálunk itt három napot mikor bent voltam nála a kórházban anyós tuszkolt elk anyu mellől mert annyira zokogtam hogy azt hiotte valami baj lesz Gergőve és már nem volt egy egész hónapom hátra :)Hát lehet hogy egy év a gyászídő de én még mostanában is képes vagyok sírni ha eszembe jut

Én is imádok ide járni közétek annyira kedvesek aranyosak vagytok jó beszélgetni mindenről. és nem vagyunk olyan túl sokan se hogy ne tudjuk követni egymást nagyon jó kis csapat van itt :):):) szeretlek benneteket :):):):):)

Én is írogatok másik topikba is de nem ilyen intenzitással egy van csak akikkel együtt pocakosodftam van egy zárt topikunk na oda szoktam még sokat írni ez a kettő a többibe hetente egyszer :):):):)

egy év múlva már mindenki babás lesz és már majd a gyerkőcök képeit miutogatjuk egymásnak :):):):)

és tényleg sokat írtatok :)

nika70
Salgótarján
 
 


a nevekről jut eszembe!

nektek van már?

mi még nem válogatunk,bár lány névből van pár esélyes

Zehra, Ebru, Arzu, Afra,Yasemin,Esra, Melda,

szerintetek melyik megy Celik(ejtsd:cselik)mellé?
Itt természetesen mögé, de kint elől van a keresztnév, utánna a vezeték.

Kép Kép Kép
asiye
 
 


asiye nekem a yasemina tettszik :):):)

amúgy nálunk lány név az már tuti anna zsófia lesz a velenczei mellé ha fiú lesz akkor van még mit átgondolni :)

nika70
Salgótarján
 
 


Asiye!

Nekem a Jázmin a befutó! Vagya hogy Ti írjátok: Yasemin.

Ha nem lenne az utcában már egy ilyen nevű kislány, akkor lehet, hogy mi is ezt választatnánk. :D
Vendég
 


Nálunk a lány Zoé lesz.
Fiú? Elsőt is nehéz volt kiválasztani.
Vendég
 


Nika!

Mi baja volt anyukádnak? Közel álltatok egymáshoz?
Vendég
 


Fiúnévből egyébként nekem tetszik a Koppány, Kende, Zsombor, Márton, Botond... De Apának egyik sem.

Szerintem majd olyat választunk, ami több nyelven is létezik, hogy ha külföldön akar majd érvényesülni, ne legyen gondja belőle. A Benjámint is ilyen elgondolásból választottuk.
És a Zoét is használják más országokban is.
Vendég
 


Megint egyedül maradtam? :(
Vendég
 


Ja! És a nagy szerelmem fiúnevek között az OBERON. De a férjem ezt már a Benjámin helyett sem engedte.
De ha most is fiú lesz, lehet, hogy nem engedek.

Bár mindenki az mondja rá, hogy hülye vagyok, ilyen nevet nem lehet adni egy gyereknek.
Vendég
 


hátigaziból mi is arra gondoltunkmár azelőtt hogymegtudtuk hogy az első babánk fiu :lol:
mármint én a Zehra Yasemint szeretném, aférjem az Ebru Yasemint
mivel a fiuknak is két bevük van, a 3.,nak is kettő lesz :lol:
fiu nevekből kipusztultunk :lol:

bárnekem tetszik pár de a férjem vétózott:Kerim, Selim, Yasin, Serdar

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Hát csajok
Megint milyen sokat írtatok.

És én is nagyon Szeretlek Titeket.

És érdekel mi van veletek. Jó tudni minden nap rólatok.

Aggódom értetek.

Nekem nagyon tetszenek a következő nevek:
Zelma; Odett; Ditta; Lorena
Zádor; Balázs; Benedek


Nekem is gyanus, hogy ilyen sok sportoló meghal hirtelen.
Valami ott van, egy kis dopping... stb.
picimami
 
 


Mindenkinek szép nevei vannak.
Tetszenek.
Nekem egy tuti, a saját nevünket, nem adnám a kicsinek. :?
picimami
 
 


a Zelma és a Zoé nekem is tetszenek :lol:

Tetszik még az Amina,meg a Bettina

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Én is kíváncsi vagyok már, kinek lesz a következő ++++++++ teszje.
Várom a babák születését.
És majd visszaolvassuk kivel mik történtek egy év alatt.

Bízom abban, hogy mindenkinek szépen, és jól alaklul majd az élete
Úgy, ahogy szeretné.

Hisz megédremlitek.

Életem során, még ilyen kedves emberekkel még nem találkoztam.
Nagyon ritka a mai világban, hogy ne legyen irigység, rossz indulat.
Megmondom őszintén, sok barátnőt veszítettem így el.
Az irigységük, rosszindulatuk miatt.

És a bébi témáról mással nem nagyon tudok beszélni, előítéletek nélkül.
Köszönöm nektek. :oops: :wink: :D
picimami
 
 


Belgiumban élő barátnőm lánya is Jasmine!!!
picimami
 
 


Asiye!

Nagyon jó, hogy ebben a topikban maradtál.
Szükségünk van Rád!
Nagyon Szeretünk ám.
picimami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?