Új privát üzeneted érkezett!

Szmet!Drukkolok!

Beszéltem Vandával!Voltak a nőgyógyászánál.Minden rendben van,jól vannak a picik.Szépen növögetnek.

Kjaja!Nem is tudom mit mondjak!Örülök is meg nem is.Örülök,hogy végre neked is sikerült,de sajnállak is hogy ezt a nehéz dolgot lehet meg kell tenni,ha el kell venni az egyiket,de bízzunk abban,hogy odabent ez megoldódik!

Kép
ani0227
 
 


NIncs cisztám, elnyelte a föld. :D :D :D :D Akkor ezek szerint jót tett az hogy a nyolcadikra 2 hétig gyalog mentem fel és le :D :D
B. doki mindent rendben talált. Úgy döntöttem, hogy mostmár hozzá fogok járni. :D
Így elkezdjük az első lombikot. Long protokoll lesz. Kedden kell majd vérvételre mennem. Addig e vitamin, Aspririn protect, és Deca injekció.
Egy kérdés: Honnan tudom hogy hol van a fele a szurinak nem látok rajta jelzést?
Valaki nagyon jól drukkolt nekem! :D :D
Amíg nem kapok gonalt addig is 3 liter folyadék kell mert ezt nem említette B.?
szmet
 
 


Vanda: Látod tudtam én hogy nincs semmi baj :D :D :D
szmet
 
 

 
 

ani: Köszi a drukkot használt.
Kinek volt közületek longja? Mennyi lehet a végössszeg?
szmet
 
 


Szmet
Nekem long volt mindkét alkalommal...
A végösszeg attól függ, hogy reagálsz a szurikra... hogy mennyi kell...
Vendég
 


gigaboszi: Neked is kellett szednem aspirin protectet? Azért kérdezem mert nem értem mért kell azt szedni?
szmet
 
 


Szmet
Én nem szedtem...
Vendég
 


Sziasztok!!!

Bocsánat, hogy eddig nem jelentkeztem, de nem volt gépünk!!!!!
Árnika!
Gratulálok!!Ügyes vagy!Jöhet a megérdemelt pihi!!!! :lol:

Szmet!!!
Hajrá kezdés!!!Hála a fránya ciszta elmúlt.

Kjaja!
remélem a természet megoldja a dolgot, mert ez a világ legrosszabb döntése lehet!!!!Nem lehet megtartani mind a hármat?????Szoritok!!

Magamról annyit, hogy kettő fagyi ébredt fel.Visszakaptam őket Júli 1-én.Csináltam tegnap egy tesztet, ami nagyon- halványka lett.(délután csináltam).Teljesen behülyültem és ma megint csináltam egyet, kora hajnalban , ami egy kicsit halványabb lett!!!!!(Kérlek benneteket ne gratuláljatok!!!!!!)Most totál összetörtem!!!!!Hülyeség volt ilyen rövid idő alatt kettőt csinálni????felszerelkeztem teszt hegyekkel, tegnap a gyógyszertárba nem néztek teljesen őrültnek, mikot 5 tesztet kértem :lol: :lol:
Nem tudja valaki melyik a legérzékenyebb teszt???

Szép napot mindenkinek!!

mesó

Kép
emesó
 
 


Nem tudja valaki véletlenül hogy az oep mennyi részét téríti vissza az utazási költésgnek?

Emesó: Drukk!!
szmet
 
 


Lányok!

Tud nekem valaki abban segiteni, hogy a hőm 37,4-37-5.Lehet, hogy a progi tartja fent???Ha megjönne a mensi, akkor leugrik???
tökre para vagyok!!!
köszi

mesó

Kép
emesó
 
 


szmet!!!

Én nem igényeltem, de nem az egész összeget?????

mesó

Kép
emesó
 
 


[quote="szmet"]N írta:szmetem tudja valaki véletlenül hogy az oep mennyi részét téríti vissza az utazási költésgnek?


Ha előtte kértél a háziorvosodtól utazási papírt, Debrecenben lepecsételték, a papírral együtt leadod a jegyeklet (vagy rá van írva a papírra, hogy autó igénybevétele indokolt), akkor a menetjegy 100%-át térítik...
http://www.oep.hu/portal/page?_pageid=3 ... ema=PORTAL

Emesó
Drukk a fagyikáknak!
Vendég
 


[quote="emesó"]L írta:emesóányok!

Tud nekem valaki abban segiteni, hogy a hőm 37,4-37-5.Lehet, hogy a progi tartja fent???Ha megjönne a mensi, akkor leugrik???
tökre para vagyok!!!
köszi


Emesó
Igen, a progi emelkedettebb szinten tartja a hőt... általában a menses megjövetele előtt esik le....
Vendég
 


Szmet!
Látod,amikor a legjobban el vagy keseredve,akkor történik amire nem is számítottál! :D Velem is így volt,és ráadásul pont tavaly ilyenkor!!!
Azt hogy fél mennyiséget kell belőni magadnak ,te saccolod meg..Ne félj,nem tudod elrontani!Ha több megy be,vagy kevesebb egy picivel,akkor sincs semmi gond.Ha te nem mered beadni magadnak,a Kaáliba biztos segítenek,vagy e.ü.ismerősöd ha van,esetleg a háziorvosnál,vagy ügyeleten.
Az aspirin abban is segít,hogy a nyálkahártyád vastagabb legyen,és a méhednek a vérellátását is segíti.

Emesó!
Ez nagyon jó hő.!De sajnos ha megjön azonnal visszaesik,de ez túl jó ahoz,hogy visszaessen! :wink:
Tök jó,hogy visszakaptad őket!Mennyiből ébredt fel a kettő?

:roll:

Már két napja B.-vel álmodok!Mit jelenthet?Nem kell rosszra gondolni!Nem erotikus álmok! :twisted: Választások elé állít.

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!
Megvagyok, csak az itteni szülészetekből veszett ki minden bizalmam. Hétfőn reggel a Klinikán 11 mm-esnek mondták a babákat, én meg rosszul lettem. B.B. egy héttel korábban ugyanekkorának mérte őket. A dokim aztán megnyugtatott: 21 mm az a 11. Babák jól vannak, elvállal, úgyhogy szülés Nyíregyházán.

Kjaja!
Igen, bekavarhat a ciklus. Sajnálom a 3 babót. Remélem, minden rendben lesz.

Emesó!
Nekem a Clearblue mutatta az összes gyerkőcömet!

Ani!
Neked meg annyit akartam még mondani, hogy ha antibiotikumot kaptok, vegyél mellé Normaflore-t. Ez egy kicsit rendben tartja a baba gyomrát, mert az antibiotikumtól menni fog a hasa.
vovanda
 
 


ani: Köszi az infót, így mostmár nyugodtabb vagyok. Akkor mi majdhogy nem egy cipőben járunk.

Vovanda: Örülök, hogy minden rendben van, sokat gondoltam rád. :D
szmet
 
 


sziasztok!

vanda! nagyon orulok hogy jol vannak a babak, remelem te is lasan helyre josz es jo hogy talaltal rendes dokit a szuleshez. Gondolom a gep is meg van javitva... vigyazatok magatokra nagyon

Arnika! nagyon ugyi vagy, orulok hogy vegre le tudtad ezeket a vizsgakat

Szmet! sok sikert a protokolhoz es orulok hogy fel szivodot vegre az a ronda ciszta

Kjaja! orulok hogy irtal, sajnalom a verzest, remelem a babakal is minden magatol el rendezodik

Kincs! el hiszem hogy el vagy foglalva Kiskincsel

Ani! remelem talalsz valami tejport amit el fog fogadni Szabi, Jazminal nincs baj? eszik akarmiljen tejcsit vagy most o is csak a cicit akarja?

vegre be fejeztuk a festest es nagyabol a takaritast is, meg egy fel nap lesz mit csinaljak, de utana egy hetig fel sem kelek, csak viccelek, de egy kicsit ki vagyok faradva...

szep vasarnapot mindenkinek!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Móni pihizz sokat, és dobj pocifotót :)

Gigi pöttyök elmúltak?

Kjaja nem emlékszem ki volt az orvosod?? Sajnálom, de igaz hogy a természet sokszor megoldja. Dolgozol?

Vanda remélem már minden ok! Barna, és rókák eltüntek.

Emesó nem érdemes nagyon hamar tesztelni, kb. 12 nap körül mutatja, de biztosat a vv.! Drukkolok nagyon, mikor mész vv-re??

Ani Te kis hamis :wink: :lol: lehet azt jelenti, hogy jönnötök kellene megint debibe :wink:

Szmet drukk!


Lányok én már megint hétfőtől szalma leszek, igaz az elmúlt pár napban sokat pihiztünk, csavarogtunk, buliztunk. :)
Mostmár jöhetnek a dolgos napok, a szigorú diéta és torna bbrrrrrrrr :evil:

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Barna is van, meg róka is. De most aránylag nyugodt vagyok.

Csajok (elsősorban debreceniek)!

Nem tud valaki véletlenül megbízható bébiszittert ajánlani? Aki eddig volt most esett át agyvérzésen, nem dolgozhat tovább. Segítségre pedig tuti,hogy szükségünk lesz.
vovanda
 
 


örülök annak, hogy minden kismami jól van a körülményekhez képest. :D
Remélem hamarosan én is itt fogok tartni.
Rólam: Szorgalmasan szedem a gyógyszereket vagy holnap vagy kedden megyek vissza B.-hez. Reggel vérvétel délben uh. HOgy addig mit fogok csinálni azt nem tudom, mert a férjem már nem jön velem. Majd csatangolok :D :D
Vovanda: A távolsági busz pályaudvartól melyik busszal lehet eljutni a Kaáliig?
Egyenlőre a villamost néztem ki magamnak a séta az sosem árt.
szmet
 
 


Sziasztok!

Jó rég jelentkeztem :oops:

Vanda sajnálom a barnát, és a rókák is elkerülhetnének!
Remélem hamarosan problémamentessé válik a terhességed!

Árnika gondoltam rád a napokban... ha szalma vagy, időd engedi kedden 2kor klinikázunk :wink:
pusz

Ani hogy vagytok? tejcsi Szabi?
Azt akartam még írni,hogy legtöbbször 120-140milit eszik.
Azt nem tudom mennyit kellene,védőnő mondta hogy a súlyához lehet vhogy kiszámolni,de már nem tudom hogy.

Móni minden kismami pörög a 20-30hét körül aztán pihi és babázás,képeket kérünk!

Szmet villamossal sztem egyszerű és kicsi séta csak.
Írj majd.

Emeso????
A hőt progi emeli,én stimus ciklusban nem mértem.
Sima ciklusban mensi előtt leesik.
Teszteknél én neteset használtam azok elég érzékenyek és olcsó így minden ciklusban mensi előtt teszteltem :roll:

Gigi ti,hogy vagytok? Esetleg ha nem lesz vészes idő veletek is szívesen talizok kedden (ortopédia)

Kellemes időt!
Vendég
 


Szmet
A busz pu-tól legegyszerűbben a 10-es busszal tudtok kijönni a klinikára...

Mi még pöttyöskék vagyunk :cry:
Vendég
 


kincs, gigi köszi az infókat.
Még nincs mensi, így valószínű kedden megyek vérvételre. Remélem olyan sokáig nem kell a deca.. szurit használni mert szőrnyen feszít. :( A gonal nekem ettől sokkal jobb. Bár persze hogy lenne jobb a szurit.
szmet
 
 


Szmet!

Long protokollnál a Deca végig marad. És egyre jobban fog feszíteni. Ha megjön, akkortól kapod a Gonalt is.
vovanda
 
 


vovanda: Hú 2 hétig minden nap. Hát igen végül is ha azt nézzük pont 7 adag van. A gonal persze már meg se kottyan.
Muszáj köntöst vinni? A papíron amit kaptam fel van sorolva. De én fel nem veszek olyat. :D
Hát akkor innentől kezdve minimum 2 litert iszok meg hála már azzal nem kell bírkóznom. A 3 liter még nehéz. :(
szmet
 
 


kincs! a mult heten birtam a porgest de valahogy ma nem megy semmi, az usziba is nagyon gyenge voltam, de most mar pihizni fogok, olvasgatok, tv-zek, fozok de mindent nagyon lasan mint egy 80 eves oreg aszony :lol:

kepeket a festesrol nem csinaltunk, de el mondom a szineket, konyha: feher-rozsaszin, nappali vilagos zold, babaszoba lilla-feher, haloszoba sarga, majd a babaszobarol mikor minden meg lesz csinalok kepeket es fel teszem, oda meg kel venni 2 agyikot es egy pelenkazot, alig varom hogy minden meg legyen es utana hogy jojenek a babucik is.

Arnika! akor most tudsz pihizni es koncentralni a dietara, ahogy csinalunk valami poci fotot fel dobom

nem is mondtam hogy a mult csutortokon el kezdtem a korhazba a szulesi felkeszitot, nem sokan vagyunk, ugy hogy nagyon jo, de ki kaptunk a suljunk miatt, en most 10 kg-nal tartok es a vedono azt mondta hogy olyan 5 kg-nal kene hogy forogjak, persze kaptak a tobbiek is akiknek csak 1 babajuk van, volt egy 28 hetes kismami aki 15 kg-ot szdet fel, egy masik 26 hetel 9, csak 1 kismami volt aki 3 kg-ot szedet osze 23 het alat, nekem azt mondta hogy nem lenne szabad tobb mint 15 kg-ot osze szedni a vegeig, de szerintem kicsit tulzanak :roll: azert alig varom hogy ujra menyek, a heten kel csinaljak ver vetelt es remelem nem lesz nagy a cukrom, etol picit felek mivel nagyon szeretem a gyumolcsot es a fagyit :oops:

emeso! szerintem probald ki varni a ver vetelt, az bizti, szoritok!

na puszi mindenkinek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


[quote]
írta:
"Kedves Péter!

Örömmel értesítelek, hogy szerelmünk gyümölcse, a kis Péter, megszületett.
Sajnos anyatejem nem lévén szoptató-dajkát kellett alkalmaznom.
Ő kubai származású, így tejétől gyermekünk bőre szinte teljesen fekete lett.
Erről ugyebár én abszolúte nem tehetek...

A te szerető Anitád

*********************************
Drága Édesanyám!

Az imént vettem kézhez Anita levelét, melyben értesít, hogy kisfiúnk született.
Mivel nincs elég anyateje, dajka segítségére szorul, aki színesbőrű, és a tejétől
kisunokád bőre is csaknem fekete lett, amiről persze az én drágám egyáltalán nem tehet.
Remélem te is együtt örülsz velünk

Ölel fiad, Péter

**************************************
Édes Fiam!

A te születésedkor én pontosan ugyanúgy jártam, mint most a te Anitád.
Elapadt a tejem, ezért téged tehéntejjel kellett tápláljalak.
Valószínűleg ettől lettél te ekkora marha...
Amiről persze én egyáltalán nem tehetek.

Csókol Anyád" :lol: :lol: :lol: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


moni:Bizti nagyon szupi lehet a szülési felkészítő. Én is fogok járni ha lesz rá lehetőség.
Holnap megyek reggel vérvételre az E2-nézik utána uh délben. remélem odatalálok mert egyedül megyek busszal sajna. A férjem ma adagolja be a főnökének a dolgokat és sajna képes rá hogy emiatt is kirugja, így nagyon idegesek vagyunk.
A tegnapi szuri helye belilult sajna :(
Remélem nem lesz semmi gond velem és holnap délután jó hírekkel szolgálhatok.
MOstmár csak az a baj hogy állandó orrdugulásban szenvedek és sokat használom a nasivint nem tudom terhesen hogy fogom kibírni e nélkül na mindegy.

Emesó: drukk++++++
szmet
 
 


Sziasztok

Móni a cukrod (bár mindenki azt hiszi) nem kifejezetten az édességektől, hanem a szénhidrát Pl.: kenyér, krumpli, rizs stb. lesz magas,l a legtöbb cukor amúgy a szőlőben van.
De ne izgulj minden rendben lesz veled.

Kincs mégsem lettem szalma, de holnap lehet megoldom vhogy a randit, ha ok akkor hívlak, remélem még ua a számod.

Emesó????+++++++++++

Vanda úgy látom az orvoslátogatás jó hatással volt rád :wink:

megyek mert hiányzom Apának :)

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


szmet! remelem oda talaltal es a ferjed munkahelyen sem lesz gond :wink:

arnika! a cukorral kapcsolatban nekem delbe tesztat kel enni, 70 gr (a nogyogyim adta a dietat), reggel eszek kenyeret es este ehetek kruplit vagy zold borsot, de gondolom nem adta volna hogyha veszeljeztetne, a szolot nagyon szeretem de most mereg draga es nem visz ra a szivem... remelem nem lesz gond, bar az ikreknel nagyob a lehetoseg a nagy cukor szintre es nagy ver nyomasra, hat nem soka ki derul

puszika

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok Lányok!!

Köszönöm a drukkokat!!!!Sajnos nem sikerült!!!Megint elindult valami.Hétfőn mentem volna vérszivásra, de reggelre megjött igy tecsiztem, hogy nem megyek.
Minden reggel csináltam tesztet, de sajna nem erősödött a csik, igy már biztos voltam benne, hogy ürülhet a hcg.

Szmet!Drukk a stimuhoz!

Szép napot mindenkinek!

mesó

Kép
emesó
 
 


Sziasztok Lányok!!

Köszönöm a drukkokat!!!!Sajnos nem sikerült!!!Megint elindult valami.Hétfőn mentem volna vérszivásra, de reggelre megjött igy tecsiztem, hogy nem megyek.
Minden reggel csináltam tesztet, de sajna nem erősödött a csik, igy már biztos voltam benne, hogy ürülhet a hcg.

Szmet!Drukk a stimuhoz!

Szép napot mindenkinek!

mesó

Kép
emesó
 
 


na megjöttem Debrecenből. Meg is volt a vérvétel.Azt hitték hogy terhes vagyok mert olyan magas volt az egyik értékem amit néztek de nega lett. Csodálkoztam is volna hogy a semmitől terhes legyek.
Szóval az a lényeg, hogy pénteken megint megyek és ha megint magas az érték ez 300 fölötti értéket jelent szerintem az E2 nézték, akkor megénéz uhval a doki. azt mondta remélem nem lesz semmi nem oda illő dolog. Hát ennyi.
szmet
 
 


Kincs!

Már a múltkor akartam írni: nehogy a baba súlyához nézd, hogy mennyit eszik!!! Ha szépenhízik és a kakis-pisis pelusok száma is megfelelő, akkor nincs gond. Nekem Balu pl. SOHA nem evett 100-120 grammnál többet. A tápszernél működik, hogy súlyhoz mérik a "fogyasztást", anyatejnél nem.
vovanda
 
 


Sziasztok

Emesó sajnálom :cry: :cry:
próbáld minél hamarabb összeszedni magad, és gyere sűrűn.

Kincs remélem egyszer csak összetudjuk hozni a talit. Bocsi, de anyóspajtás csinált programot :evil:
Nagyon rossz idő van, voltatok bent így is?,

Móni nem is gondoltam, hogy ilyen szigorúan vagy fogva :shock: és tudod is tartani a diétát??
Szerintem olyan jól viselted eddig is, ezután sem lesz gond !

küldök nektek vmi szépet kertemből: Kép

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


De nagy itt a csend, pedig nincs jó idő :D
Engem üldözz a balszerencse. Annyira benyulladt a fogam hogy mehetek gyökérkezelésre, ennyi gyógyszer egyszerre katasztrófa és persze pont ekkor kellett ennek is begyulladni pont beülti előtt és így persze hogy 2 hétig fogorvoshoz is járnom kell :(
szmet
 
 


Szmet!
Téged 20-tól Tándor vesz át!Ő fogja végig csinálni az egészet,ha B.megy el egy hónapra.De teljesen mindegy szerintem.

Babócik:
Kép Kép

Kincs!
Képet akarunk!

Vanda!
Pocifotó?Tudom,hogy még nem látszik semmi,de már ők ott vannak,és olyan jó lesz majd visszanézni neked is.(Ilyen voltam :) )

Emesó!
Szomorú letem!Sajnálom!

Kép
ani0227
 
 


Na akkor már megint órákat kell várni majd. De így legalább nem kell a városban lézengenem így hamarabb visszamegyek majd.
Egy valamit észrevettem csajok. És ez már kétszer is bejött. Hiába vagy beírva időpontra nem akkkor szólítanak. Ha mész és beviszik a kartonodat te kerülsz felülre és téged szólít a doki, akkor rossz ha kismillióan jönnek utánad ezt is megtapasztaltam már.
szmet
 
 


szmet! pedig jo lett volna ha spontan jon osze a baba, de majd a kaali be segit :lol:

emeso! sajnalom, elob utob te is kismami leszel :wink:

arnika! nagyon szep a kerted, en is szeretnek kertes hazikot, de csak almomban johet osze :cry: a dieta nem rosz, a kajat be lehet tartani, de en tulzasba viszem a gyomolcsot (ha ehetek 200 gr en biztos meg eszem a duplajat) es a fagyi is el megy minden nap, persze nincs ki irva... majd hetfon meg latom milyenek lesznek a leletek

puszika nektek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Ani!

LÁTSZIK!!! Manóval is nagyon hamar látszott, szerintem alkat kérdése. Nem nagyon tudnámletagadni, max. arra foghatnám, hogy felszedtem pár kilót. :lol: Majd rakok képet.
vovanda
 
 


Sziasztok!!!

Köszönöm mindenkinek a rámgondolást!!!

Árnia!!
Tényleg csoda szép a trombitavirágod!!!!! :lol: Máskor is tegyél fel ilyen szépségeket!!!(Én imádom a virágokat!! :lol: )

Ani!
Tündériek a gyerkőcök!!!!!

demoniq!
Te meg nagyon szép helyen élsz!!!!!!Én meg azt irigylem!

Szép napot!

mesó

Kép
emesó
 
 


Sziasztok!

Ani nagyon szépek vagytok!
Evészetetek,hogy alakul?

Árnika a virágod tetszik.
Kilinikázni kellett az idő ellenére is.

Emesó :(

Vanda képet!

Gigi pöttyök??

Móni sztem nem lesz gond az evészettel ha nem esel túlzásokba!

Én lebetegedtem, vmi vírusfertőzés 38.8 a lázam vizesruha+rubofen+augmentin jó hogy a férjem 3napig itthon van
kiskincs jól van remélem nem lesz beteg és a tejcsim sem csappan!
És akkor rakok egy pocifotót :lol: és egy friss alvós képet (apa elaltatta)
Kép Kép
Vendég
 


Kincs!
Tündéri!És az az alvós kép!!Mint a kiskirály.Látszik ki az úr a háznál!
Nekünk már nincs gond az evéssel(remélem nem kiabálom el)!

Kép
ani0227
 
 


kincs: imádnivaló kiskics :D :D :D :D :D :D

Ani: A te babáis is imádnivalóak!Bárcsak a kezemben tarthatnám őket. :D
szmet
 
 


emesó, szmet: hajrá nektek.

mazsi, demonique, kjaja, vanda: kitartást:-)))

kincs, gigi, ani: gyönyörűek a babák:-)))

árnika: merre jársz? most, hogy nincsenek vizsgáid, már nem érsz rá gép elé ülni? csak akkor vagyunk jók, amikor vizsga alól kell kibújni? lárifári :twisted:
(állítólag provokálni akart, hogy írjak....na most visszalövök:D)
egyébként ha sütsz valami finom sütit, utána ígérem egy hónapig minden nap legalább egyszer írok a fórumra :lol:
1szálpasi
 
 


ani, kincs! edesek a babok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

vanda! kerunk pocifotot 8)

ani! kincs! vanda! nalunk ha minden rendben vasarnap megyunk agyikokat venni, van egy hoszabb listam, de nem tudom ha gondoltam mindenre, ha esetleg ra ertek josztok egy par otlettel amiket kel vasarolni, aszt hiszem hogy az agyal kapcsolatban mindenre gondoltam, de lehet nem, esetleg szivesen veszek mas otleteket is azal kapcsolatban amiket osze kel venni a babaknak, elore is koszi

puszika

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Jó hogy benéztem, nagyon édesek a babák. :) szeretek ilyenkor topikozni.

Gigi fotó??

Kincs kellene a tanácsod! Megemeltük a met adagot, és azóta szinte minden nap hányingerem van. Próbáltam már mindent evés közben, után bevenni, kevesebbet eszek stb. és semmi.
Nincs valami ötleted??

Ja és lányok ti is az, LH teszt meddig mutat két csíkot?? ugye jobb lenne hőmérözni is mellette??

Vanda szóval beárultál NAGYSZÁJÚ PASIDNAK! :wink:

Pasi mi az hogy én nem jövök és írok ??( ha nincs mit) Különben én megértelek téged, hogy gályáznod kell keményen hiszen sok-sok pénzre van most szükséged nagyobb lakás, nagyobb autó, ja és a helikopátert még elfelejtettem. :lol:
No és mostmár azt is tudom hogy mit NEM kell csinálnom :wink: hogy ne írj nekem hülyeségeket :lol: :lol:

Pocakosok fotót kérünk!!!!! Mazsi , Móni , Vanda!!!!!!!

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Móni!

Kiságynál aztvedd figyelembe,hogy meddig akarod használni. A kombi kiságyakat sokáig lehet, átalakíthatók rendes ággyá, de kérdés, hogy befér -e kettő a gyerekszobába. Szóval a méret fontos. Pelenkázót olyat vegyél, aminek levehető a felső lapja (maga a pelenkázó), akkor szekrényként sokáig tudod használni. Azt is gondold végig, hol fogsz szoptatni, esetleg kényelmes fotel beszerezhető. Babaruhák: 56-os és 62-es méretből ne vegyél túl sokat, hamar kinövik. Az első hetekben másra nem nagyon lesz szükséged, illetve módosítok: egy jó mellszívót mindenképpen szerezz be. Ja, és autósülés, ill. hordozó. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Mérd meg a babaszobát és hajrá vásárlás!!

Árnika!

Csak megemlítettem... :oops: Tudtam, hogy erre előbújik és írni fog. :lol: Pocakfotót majd teszek (előbb-utóbb).
vovanda
 
 


szió

egykezes

árnika nem emeltél gyorsan :?: esetleg visszamenni a jól tolerált adaghoz és óvatosan emelgetniés meglátod mennyit bírsz...van aki bizonyos mennyiségnél nem bír többet...igyél sokat vagy esetleg más vivőanyagú metet kipróbálni
lh pár napig mutat

móni húúú vannak a neten kelengyelisták évszakokra is én megnéztem párat és csináltam egyet magamnak...
kádból és kiságyból a kissebbet vettük de jobb lett volna nagyobb.kádba vannak macis szűkitők mi már lekéstük de lehet érdemes beszerezni
kapucnis fürdőtörölközőből is nagyot vagy sima törölközőt vegyél mer azt is csak az első hetekben érte be :lol:
ennyi jutott eszembe
Vendég
 


Kincs olan figyelmetlen vagyok :oops:
Hogy érzed magad?,Jobban vagy?, Voltál orvosnál??
Tetszik nagyon pocifotó :)

Ani babáknak pedig imádom a szemüket, el tudok veszni benne :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?