Új privát üzeneted érkezett!

Jesszus jól megcsináltam, laptető :D Na mindegy sokkoltam a társaságot, bocsi!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Jajjajj, elbújok asszem az asztal alá!

Hubcsa, bocsika, múltkor téged kihagytalak, valahogy még a hsz-edre sem emlékeztem ne haragudj!
Szóval az nst ezen a héten vmi katasztrófa volt ezek szerint. A kórházban akik előttünk voltak, azoknál sem működött, de hálisten Uri Geller utódja vagyok én... :D nálam már nem volt gáz.
Szuper a kiscsajod, hogy így szerepelt, látod amilyen Pötty, olyan ügyi :)
Én kitartok, lehet majd a végén együtt megyünk szülni :)
Pihizz sokat, mert megint front lesz, és még a végén te is beelőzöl mindenkit :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Mia, Péter: Gratulálok a kisfiúhoz!

Itt mindenki ilyen gyorsan szül? Remélem, ragadós. :lol:

Igen, tényleg mára vagyok kiírva, de egyelőre semmi jel, lehet, hogy takarítok egy kicsit. :roll:

Nem tudom, ki a nyűgösebb, a férjem-e vagy én, már nagyon várjuk a babát. Szorítsatok! Ha nem történik semmi, hétfőn megyünk a védőnőhöz, de itt két hetet rá szoktak várni, nem indítják be a szülést.

Pá,

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 

 
 

Óh, Mia, Péter!!! Ez csodálatos!!! Gratula a kis Trónörököshöz!!!
(Péter, Neked külön köszönet, hogy hírt hoztál nekünk...)
Jó egészséget kívánok, és rengeteg tejcsit a Picurkának és az Anyukájának!!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Pindi, ne aggódj!!! Lehet, hogy pont én leszek az utolsó, vagy Svédbabó... Bármi lehet, és bármelyikünk beelőzheti a másikat!!! :lol: :lol:
1-2 hét ide vagy oda, egy percig ne hidd, hogy az a Csöppség odabenn marad!!!! :lol: :lol: :lol: Ezt nem ússzuk meg!!!! :lol: :lol: (Egyik ismerősöm azt mondta, majd lesz olyan, amikor azt mondjuk, hogy irány vissza inkább a pocakba... :lol: :lol: :lol: )

Svédbaba, azonnal jelentkezz, ha van valami.
Én is folytatom ma a fugatisztítást a lakásban. "Szerencsére" mindenhol koszos a fuga.......... :lol: :lol: most az egyszer örülök, hogy nagyon világos járólapot választottunk, világos fugával...... Most van mit csinálnom... :lol: :lol: :lol:

Pusszantás, vigyázzatok Magatokra!!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Nálunk még nincs fuga :D Talán mire jön a kiírt időpont nekem is lesz mit takarítanom :) Amúgy a lépcsőzésről is hasonló jókat hallottam. (A kórházban mindig imádkozom, hogy jó legyen a lift, mert különben lépcsőn kéne felmásznom az 5-re, ahol a ctg-t csinálják, szerintem egyből mehetnék a szülőszobára) Na meg van egy csomó praktika ;)
Svédbaba, várjuk a híreket!!! El is hiszem, hogy apa is már nagyon várja a babát, de nemsokára a karotokban tarthatjátok, ebben biztos vagyok! :) és mint eddig bebizonyosult, jó vagyok boszorkányságban! :) Azért legyetek óvatosak a takarítással!!!!
Kislány, nem aggódom :) csak már kezd egyre furább lenni a közérzetem, vagy nem is tudom, hogy hogy fogalmazzak. Ez a szombat meg elég sok mindent tartalmaz magában, pl. két hete vagyunk házasok a párommal, 12-e nálunk hóforduló, ja és pont két hét múlvára vagyok kiírva :)
Amúgy abban biztos vagyok, hogy lesz olyan, hogy visszakívánom a tökmagot a pociba, főleg, hogy férjem is és én is rosszak voltunk gyereknek :D valamit tuti örökölt, csak hogy mi is visszakapjuk :D
Jajj annyira várom már az új babóképeket!
Hahó már anyukák, tőletek is :)
Mostmár nem csak lányaink vannak a topicban :D
Nah vigyázzatok magatokra, szörnyen meleg van!
Jah erről jut még eszembe, hogy Kislány, lehet kedden szülsz, addigra hűl 10 fokot a levegő hétfőhöz képest!
Na tényleg mostmár befogom :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


A pici Izabellának Nagyon Boldog 1. Névnapot!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


sziasztok

Köszi Pindi, átadom neki! :lol: Még mindég nincs hasad!

MIA! Gratulálok a fiatokhoz! :lol:

Kép
dittke
 
 


Dittke! :)

Remélem 2 hét múlva már nem is lesz :D
Hogy vagytok? hogy telnek a napok?

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!



Éjszaka olyan szinten fájt mindenem, hogy azt hittem, indulni kell........... de nem.............. még mindig egyben............

Pindi, nézem azokat a fotókat, amik a laptetőn vannak........... hova rejtetted azt a gyermeket???? Én akkora vagyok mint egy bálna........ :lol: pedig nem voltam kövér előtte..... :lol:

Jó lenne már, ha Apa fel kelne.......... nincs kedvem egyedül reggelizni............ és már olyan éhes vagyok.........
Nem sokára meg mehetünk ebédelni................ dehogy mikorra is azt nem tudom.................sógornőmékkel találkozunk, névnap, szülinap, és azt tudom, hogy hova kell menni, meg azt is hogy ma, de hogy hány órára, azt már elfelejtettem........... :oops: :oops: :lol: Most csöröghetek rájuk.........
Aszem ma nyűgös vagyok/leszek............

A kis drága kiskutyám is felébresztett, hogy ő bizony most nyuszizni akar, és mivel én vagyok a játszótársa, engem b*sztat, ha játszani akar.......... Azt, hogy Apa alszik, azt maximálisan tiszteletben tartja.... még a közelébe se merészkedik.................. én meg kelljek fel, és dobáljam a nyuszikát........... :evil: :lol: :lol: De imádom ezt a kis négylábút is!!! :lol: Persze, hogy engem felkeltett, és kiengedtem, és nem játszottunk !!!- most kidőlt és az asztal alatt alszik....... :lol: :lol: :lol:
Nah erről ennyit....

Legyen szép napotok. Pussz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szia Kislány!

Még bármi lehet, jönnek a frontok tudod :D
Remélem kibírtad éhenhalás nélkül, és még ebédelni is tudsz :) Az meg, hogy rá kell telcsizni sógornődékre, istenem, terhesek vagyunk, nem tarthatunk mindent észben :D
Édi lehet a kutyus, ahogy téged "kérlel", hogy nyuszizzatok :D
Hogy hova rejtettem, sokan kérdezték már :D Van egy ismim, ő februárban szült, ennél kisebb pocakja volt, és 3800 grammal hozta világra a kislányát. Tőle még a szülésznő is megkérdezte, hogy hova rejtette a picúrt :D
Pedig én is bálnának érzem ám magam, se fekve, se állva, se ülve nem találom a helyem, tök kényelmetlen minden. Ráadásul napok óta Rennie-n élek. De ezt már fél lábbal is!
Jó szórakozást mára, vigyázzatok magatokra!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Kislány! Jó étvágyat! Már csak 3 nap!? :D
Pindi! Nagyon gyorsan telnek a napk. Drágaságom nem nagyon akaródzik aludni. Se éjjel, se nappal. :cry: Eléggé fáradt vagyok. De nagyon jól vagyunk. :lol: Kis tündérke már akaratos.
Svédbaba?

Kép
dittke
 
 


Kép
Egy ritka pillanat!
Kép

Kép
dittke
 
 


Jajj Dittke, hogy ez a csaj milyen tünemény... Nagyon komoly a hajacskája.
Nem csodálom, hogy szegényke nem tud aludni, nagyon meleg van éjjel nappal, hátha most majd a hidegfront megteszi a hatását! és akkor Te is aludhatsz.
Mi egész nap hallgatjuk a szomszéd kutyájának nyavalygását, mostmár ott tartok, hogy lelocsolom. Pedig szegény nem tehet róla, hogy nincs megnevelve.
Svédbaba tényleg nem jött tegnap óta, de úgy volt, hogy jelentkezik, ha történt vmi. Lehet, hogy jót tett a takarítás :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


De lehet,hogy csak pihen!
Alig várom, hogy hűvösebb legyen. Te hogy bírod? Mindjárt te is babázol. :lol:

Kép
dittke
 
 


Mia,Péter!Gratulálok a kisfiatokhoz.Jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!!

Kíváncsi vagyok ki lesz a következő,megint jó kis frontot igérnek :D

Nem rég értünk haza,a párom anyujánál voltunk a hétvégén vidéken.Meg elmentünk éjszakai pecára.Úgyhogy most hulla vagyok :(
Próbáltam visszaolvasni de most nem képes az agyam feldolgozni ezt a rengeteg infót :oops:
Aki szülni készül,annak hajrá és ügyesek legyetek! :D A többieknek meg kitartás,már nincs sok hátra.
Most pedig megyek aludni mielőtt lebucizom a monitort :shock:
pusszantás

Kép
hubcsa
 
 


Sziasztok!

Dittke! Hát köszike, én is nehezen bírom, főleg, az éjszakai nem alvást, na meg most még a fejem is szétszakad a hideg fronttól. Jah és igen furcsa belegondolni, hogy jövőhét szombatra vagyok kiírva :D
Na most kezdek parázni, hogy csak észleljem a fájásokat, csak legyen hely a szülőszobán... stb :D
Hubcsa, tök jó, hogy ilyen jól szórakoztatok, remélem ki tudtad pihizni magad :) Ha nem, akkor ez az idő pont megfelelő rá :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Jah igen, Kislány, hétfő van... :) Picúrkád hogy döntött? Mentek ma szülni? :)
Svédbaba, nálatok mi a helyzet??? és az időjárás???

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Mi még mindig egyben..................... és holnapra vagyunk kiírva...................
Hidegfront, melegfront, csak engem kínoz........... a Picur nem akar előjönni................. már nem tudom, mit takarítsak itthon................ :lol: :lol: :lol:

Izabella nagyon édes!! Hihetetlen, hogy már 2 hetes!!! :lol: :lol:
Csak gyarapodjatok!!! :lol: :lol: Tejcsi van???

Puszi Nektek

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Szörnyű idő van,de legalább nincs meleg :wink:

Kislány ha gondolod hozzám jöhetsz porszívózni meg vasalni :D :D

Pindi sztem a fájásokat tuti észre fogod venni :lol: ettől ne parázz!

Elált az eső,úgyhogy gyorsan szaladok a gyógyszertárba.Szegény páromnak egész éjjel 39 fokos láza volt és persze egy szem lázcsillapító nincs itthon,úgyhogy a végén már vizes ruhával próbáltam levinni a lázát.Persze nem sok sikerrel :cry:

no jók legyetek még jövök.......

Kép
hubcsa
 
 


Hubcsa, nekem ez az idő kifejezetten jót tesz. Baromi jól vagyok ma......... legalábbis még............. iszonyú aktív lettem megint..............
Porszívózni megyek, de vasalni nem.......... most ahhoz nincs kedvem, mert az lenne itthon is..........

Pindi, én is parázok, hogy nem veszem észre a fájásokat, de minden anya ismerősöm azt mondja, hogy azt nem lehet nem észre venni!! :lol:

Hubcsa, a borogatással sem ment le a párod láza?? Raktál a csuklójára, bokájára, fejére és tarkójára is?? Be kellett volna vágni egy hideg vízzel teli fürdőkádba............. :lol: Te párod is elhagyja magát, ha egy picit is beteg??? :lol: Félre ne érts, nem gúnyolódni szeretnék............. csak az én párom ha egy picit is fáj a feje, vagy foga, vagy füle vagy farka, már minden baja van....... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!!!

Kislány, aktív lettél??? Emlékszel? Miánál is így kezdődött, aztán egyszercsak jöttünk babahírre. :) Porszívózásra én is előfizetnék :)

Hubcsa, sajnálom, hogy ilyen lázas lett Apa, reméljük hamar felépül, és te sem leszel rosszul!

Szétmegy a fejem, hol zuhog, hol süt a nap, ez borzalmas. Éjjel sem aludtam sokat, most meg leragad a szemem. Jah és járni alig tudok :) Tépkedi az idegszálaimat a kis ördögfiókám :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Szia Pindi!!

Időnként fájdogál egy picurkát a hasam, olyan mensi görcsösen......... most hogy teleettem magam palacsintával, megyek, eldőlök az ágyikómon......... hátha a pocaklakóm úgy dönt, hogy ma kijön...........

Pindi, azért pihengess Te is............... próbáld meg bambulni a tv-t, hátha elalszol................. arról nem beszélve, ha fekszel, akkor a gravitáció nem hat úgy a Babóra, lehet, hogy kevésbé fogja nyomni az idegszálaidat!

Pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok

Lányok pihizzetek, hogy a szülésre kipihentek legyetek!!! Ez nagyon fontos! :D

Kép
dittke
 
 


Kép

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!!!

Én is én is én is... így szeretnék pihizni mint Izabella, jajj olyan cuki! :)
Kislány, megy a drukk, meg a szugera :) Csak úgy mondom, hogy a palacsinta is jósló dolog :) Remélem jövök nemsoká babahírre :)
Ledőlök én is, meg megnézem a Szellemekkel suttógót :) Kimerültem teljesen ettől az időtől, meg még egy két idegi dologtól is (pontosabban attól, hogy nem szabad kiborulnom, és tartom magam), nah de a lényeg... jajj de megkívántam én is a palut! :) Lehet sütök esetleg anyukámmal süttetek egy keveset :D
Mindenkinek jó pihikét, és Kislány... szülést!!! :) ;)
Hubcsa, uraddal mizujs???

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Szombaton kétszer jöttem fel a nyolc emeletnyi lépcsőt, takarítottam, de semmi ... :( Azt hiszem, Dittkére hallgatok és nem strapálom magam, jön a baba, ha jönnie kell. :)

Most voltunk a védőnőnél, minden rendben, egy hét múlva újabb kontroll. Jobban mondva ő is azt reméli, hogy már nem találkozunk egy hét múlva.

Szóval titeket, Pidi, Kislány és Hubcsa is csak azzal bíztatlak, amivel magamat: KITARTÁS! :P

A babásokkal vajon mi lehet? Gyertek, meséljetek, ha van egy pici időtök!

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 


Szia Svédbabó! Már azt hittük, lebabáztál......... :lol: :lol:

Csajok én most csak rendszeresen keményedem, és fájdogál a hasam, és a derekam........ lehet, hogy éccaka lesz valami....... már jó lenne.......
de látod Svédbabó, bármit csinálhatunk, nem akar jönni ez a Csöppség! :)

Nah pussz Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Jaj, Dittke!!! Nagyon édes a Picúrod!!!!!! :)))))))))))))))))))

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány! Drukkolok, hátha lessz baba az éjszaka! :lol:

Kép
dittke
 
 


Kép
Kép

Kép
dittke
 
 


Na újra itt....

Dittke,Izabella tündéri :) hihetetlen,hogy már most hogy pózol a kamerának :D :D
Hát Kislány szerencsére a párom nem az a tipikus nyavajgós beteg pasi.De azért ilyenkor több törődést és babusgatást igényel.Kicsit olyan lesz,mint a gyerekek :wink: Délután elmentem vele a dokihoz 1 óra várakozás lázasan :evil: Aztán mivel vakbélgyuszira gyanakodott újabb 1 órát vártunk a sebészeten és a laborban.De szerencsére úgy itélték meg,hogy nincs szó vakbélről.Marad valami fránya vírusfertőzés amire meg igazán nem tudnak adni semmit.Annyit mondtak ha fáj vegyen be algopirint és diétázzon :cry: Remélem hamar átvészeli és én sem kapom el....
Pindi te pihizz sokat és küldj egy kis palit nekem is :D
Svédbaba örülök,hogy meg vagy még.Nyolc emelet az nem semmi :) Én már a harmadikra alig vonszolom fel magam...

Jó pihenést mindenkinek.Kislány neked meg küldök egy kis csíííít hátha :)

Kép
hubcsa
 
 


Sziasztok!

Kislány! megy a woodoo :) Szorítok az éjszaka!
Svédbaba, neked is szurk szurk, és megannyi kitartáshoz energy!
Dittke, hát ez a kiscsaj, tündér... tényleg milyen kis modell :) és mekkora szemekkel rendelkezik! Gyönyörű!!!! Ja igen és azt se felejtsük el, hogy micsoda rucikái vannak!
Hubcsa, akkor mielőbbi gyógyulgatást a párodnak, remélem nem kapod el, akármit is kapott be szegény. Sajna pali nem készült ma el. Talán holnap.
Lányok! Ti még tudtok lépcsőzni??? Micsoda fitti mamik, én már a vízszintes talajon alig birok mászkálni, lassan jön a gyerekhez alkalmazkodás... négykézláb :D
Noss jó éjt mindenkinek, szép álmokat, és sipirc szülni, akinek itt az idő! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Jó éjszakát mindenkinek! :D

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!

Híreim: éjfáétől háromig tízperces fájásaim voltak, háromkor elment a magzatvíz egy része. Akkor felkeltünk megreggelizni, azóta alig vannak fájásaim.

Hamarosan indulunk a kórházba, szorítsatok, a húgom majd írja a további fejleményeket!

Ja, tegnap este szamócát és vadmálnát szedtünk, ettünk itt az erdőben, most annak a "varázserejére" gyanakszom. :D

Pá,

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy augusztusi babásként bekukkantok hozzátok időnként és beleolvasgatok a fórumotokba, ráadásul most már bele is dumálok...

De olyan izgalmas így a finish-ben nektek, illetve picit már utána! ;)

Gratulálok az eddig megszületett babusokhoz, nagyon gyönyörűek mind és természetesen drukkolok nektek, akik még egyben vannak! ;) Most legfőképpen Svédbabának!!! Annyira kíváncsi vagyok, hogy hogyan alakult náluk a hajnal-reggel!

Sziasztok!

sophie27
 
 


Sziasztok!

Szia Sophie!! Csak gyere és írj nyugodtan. Örülünk minden kismaminak!!!

Svédbabó, drukk hegyek mennek........

Én még egyben........... most voltunk CTG-n, ahol a szülésznő mondta, hogy most ne akarjak szülni, mert még a csilláron is kismamák lógnak......... mindenki most szül................. én meg mondtam neki, hogy mára vagyok kiírva.......... :lol: :lol:

Most búcúszom, nyűgös vagyok, hosszú ébren töltött éjszakával ahátam mögött. Muszáj aludnom.

Pussz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Svédbaba-ügyes légy,mennek a drukkok :D

Kislány neked jó pihit és kitartás!!

Pindi köszi a párom nevében is a jókívánságot :) és köszöni már jobban van.Ma már láztalan :D

Reggel voltam nst-n.Megint tökéleteset produkáltunk :D Ja és volt ultrahang is.A méretek:
BPD:94 mm
HC:330 mm
AC:332 mm
FL:76 mm
Becsült súly:3300 gr :shock: :shock: Ez azért meglepő,mert 1 hete 2220-re becsülték....
Azt mondta a doki,hogy a méhszáj zárt,valószínüleg kitartunk a végéig :D :D

Sophie neked pedig üdv,gyere gyakran...

Na most megyek a dolgomra,szép napot!

Kép
hubcsa
 
 


Sziasztok, Svédbaba húga vagyok. Még nincs baba, mert a fájások abbamaradtak. Ha nem történik semmi, holnap beindítják a szülést. Majd jövök hírekkel.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Ági, köszi az infókat! Akkor ez kicsit hosszasabb dolog lesz, mint gondolom vártátok... :( Kitartást Svédbabának!

sophie27
 
 


Sziasztok!

Jajj már ez a Babanet, reggel tök elszállt amit írtam és most is csigabiga lassúsággal rendelkezik.
Svédbaba drága mennek a drukkok, hogy még ma elinduljon a csöppségetek, elvégre mindent megtettél, hogy kibújjon :)
Ági köszike a híreket! Tök jó látom monorierdei vagy, én meg monori :)
Kislány, relax és pihi ezerrel, jah és akkor ne ma menj szüldösni, mert a csillár nem épp jó hely. Én is ezen izgulok, hogy gondolom nálunk is 800an vannak a szülőszobán, szóval nem akarok több hidegfrontot.
Hubcsa, örülök, hogy párod jobban van! Nem semmi mekkorát nőtt a picitek egy hét alatt, szép kis méretek :) és persze tök irigyke vagyok, hogy neked csináltak UH-t :) én is akarok csütörtökön, de lehet megint nem érnek majd rám. Pedig engem is érdekelne becsült súly, ha tőlem örökölt a kistöki, akkor jó nagy gyerek lesz, én 4 kilóval születtem meg 58 centivel. Szóval van miért izgulni :)
Sophie, gyere sűrűn, szívesen látunk, na meg elkel még egy-két fiús kismami :D És igen, nagyon tudunk szorítani egymásért :D azóta pörgünk így, mióta beindultak a szülések :D
Na igen, Miáék vajon mikor jönnek haza?
Pussz mindenkinek!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Ági köszi a hírt Svédbabóról!!!! Nagyon sokan drukkolunk itt Neki, kitartás!!!!

Pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást! ;) Aranyosak vagytok!

Hát igen, így a vége felé eléggé beindulnak az események, bár sajnos nálunk is van már pár baba, pl. ikrek, meg ahol a mamáknál volt komlikáció, de most nagy csönd van kb. 1 hete, és remélem még marad is! Azért van még idő augusztusig!!! ;)

Van közöttetek, aki még nem szült és a Szent Imrében tervezi (XI. kerület, Bp.)?

sophie27
 
 


Svédbaba megy a drukk!!!!!! Kitartás, mindjárt babázhatsz! :lol:

Kép
dittke
 
 


Sophie, én még nem szültem, de nem a Szent Imrében fogok, hanem Vácon.
Ugye minden rendben van Beni babával?? Már nem dolgozol, remélem, csak otthon vagy és pihizgetsz......... és növeszted a pocakod... :lol: :lol: :lol:

Csajok, kűdjetek nekem sok sok sok sok energiát!!!! Nem mocorog már délután óta a Picúrom, és nekem gyanús ez a csönd úgy hogy reggel minden rendben volt a CTG-n....???????????????
Én már annyira szeretnék szülni............. szinte minden percben kérem Hanna babát, hogy most már tessék kibújni.................... nem akarok úgy szülni, hogy bent kell már feküdnöm, esetleg, hogy meg kell indítani................ és a péntek mindjárt itt van, amikor be kellene feküdnöm............ ráadásul holnap után lesz a 4. házassági évfordulónk, és nagyon szeretném Apát meglepni azzal, hogy megszületik addig a kislányunk..... :lol: :lol: Remélem így lesz!!!

Úgyhogy léccci, léccciiiii, kérek szépen pozitív energiát!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pusszantás

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Svédbaba és Kislány küldök egy kis pozitív energiát,hátha végre kibújnak a babók+++++++++++++++++++++++++++++ :D :D
Biztos minden rendben lesz mindkettőtöknél!!!
Kislány nálad a nem mocorgás lehet,hogy a vihar előtti csend és csak rákészül Hanna a kijövetelre :)
Ügyesek legyetek,sokat gondolok rátok :wink:

Pindi neked is drukkolok a csütörtöki UH miatt,gondolom azért még a szülés előtt csak megnézik,hogy minden rendben van e :) Ja és elismerésem anyukádnak!Szép nagy baba voltál :D

Sophie én még nem szültem,de most a Péterfyben fogok...

Ági neked meg köszi a híreket és várjuk a fejleményeket :)

Kép
hubcsa
 
 


Kislány! Köszönöm a kérdést, igen, igyekszem növekeni, illetve növeszteni a pocakom és a benne lakó albérlőmet is! ;) 33 hetesen voltunk utoljára 4D uh-n, akkor 2200g-nak saccolta a gép, de tudom, hogy ez sok esetben csalóka adat... Szóval majd meglátjuk! Eddig szerencsére minden vizsgálatunk tökéletes lett, nekem sem lett cukrom, pedig ettől tartottam őszintén. Már május eleje óta itthon vagyok, a munkahelyem amúgy sem volt egy világbajnok, így nem bántam, hogy ilyen "hamar" eljöttem! Azóta itthon vagyok, mert ráadásul most költöztünk nem olyan régen, így itthon is van mit csinálni! :)

Dobok egy pocakos képet... :P

Kép

Akkor drukkolok Neked is, hogy mihamarabb kibújjon Hanna baba! Amúgy mikorra vagy kiírva? Biztosan olvastam már, de most szita az agyam!

sophie27
 
 


Kislány! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Biztos meglesz péntekig! :lol:

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!

Kislány, millió pozitív energia részecske száll feléd!!!!++++++++++++++++++
Biztos Hanna-Baba most rápihizik a születésére, és a veletek való találkozásra, lehet hogy ő is szeretné apukáját meglepni, kettős ünneppel! :)
Sophie, örülök, hogy minden oké volt a vizsgálatokon, tuti hogy továbbra is minden rendben lesz. Csini a pocakod, és most néztem a kis Beni vonalzóján lévő 4D-s képet, formás kispasi! ;) Csak óvatosan az otthoni munkákkal! Mi sem a Szent Imrébe megyünk, Tarcsán fogok szülni.
Hubcsa, köszike a drukkot, majd mondom a dokibácsinak, hogy annyian drukkolnak, hogy tényleg csinálhatna egy gyors UH-t :D Anyucimnak meg átadom az elismerő szavakat :), jah igen és 20 órát vajúdott velem. Volt türelme rendesen :D
Remélem Svédbabáéknál is alakulnak a dolgok!
Dittke, nah hogy hatott a hidegfront a kicsi Izára???
Többi anyócát is várjuk reportra! :)
Puszi mindenkinek, jó éjt, és izgulok mindenkiért!!!!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


sziasztok Anyácskáim!
végre itthon.. nálunk minden rendben, ahogy azt már tudjátok, a fiam világrekorder lett a megszületésben :D
most jönnek az izgalmas napok, és megpróbálunk jó szülőkké válni..

nagyon drukkolok Nektek, csak nyugi, minden rendben lesz, tudjátok, h nekem az volt a filozófiám, h csak felfeküdni és sodortatni magunkat. higgyétek el, bevált! csak ügyesen, és követni a doki utasításait, és akkor minden okés lesz..

sok puszi és egy óriási drukk!!

pusz, ¤mia¤

ps: hajrá svédország!!! :D
YEAH!! MEGÉRKEZTEM!! :lol:

Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?