Új privát üzeneted érkezett!

Szőlő: Linzerke? :lol: :lol: Nagyon-nagyon szép!!! És ügyes is. Az első képen szépen emeli magát! És az a sok séró! :)
Én Töpinek szoktam hívni néha. :)

Celesztina: Ati mellett is csakúgy van! MÉG! Inkább a zenélőforgó izgatja fel. A maciknak csakúgy dumál!
Ja, és én se büfiztetem Atit! Úgy vagyok vele, ahogy te.

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina, Mannogab
nagyon édesek a babák!

Szőlő,
de jó, hogy újra itt vagy! Melinda is nagyon helyes baba. A Linzerke becenevet mi is szoktuk használni a Csumpi mellett :) :)

Szösszeneték jó car időt fogtak ki. Meddig maradnak?

büfi: én mindig büfiztetek, de teljesen feleslegesen. Lili szinte minden evés után bukik. Egy nap 4-5 pelust használunk el emiatt :(

cumi: Ranschburg Jenőt én is olvastam. Egy csomó mindenben egyetértek vele, de a cumival kapcsolatban nem. Ha már választanom kell, hogy mit vegyen a szájába Lili, akkor inkább cumit, mint a kezét. Mondjuk mi csak alváshoz használjuk, egyébként elő sem szoktam venni.

Meddig tart ez a "jó" idő??

Kép
emi29
 
 


Szőlő!
"Linzerke" nagyon-nagyon ügyes, ahogyan tartja magát! és gyünyörű sérója van.

Medina!
Tényleg, a hordozó. Valahogy ott is könnyebben megy neki, mint fekve a kiságyban. A férjemmel már el is neveztük wc-széknek.
Vendég
 

 
 

Emi, elvileg vasárnapig maradnak Szösszék, de ilyen remek időben.... Nem tudom....

Holnapra mond még ekkora trágyát, szerdától már esőt nem azt hiszem.

Köszönjük a dícséreteket :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


sziasztok

gondoltam teszek képet én is.holnap lesz 2hós Kristóf :lol: :lol: Kép Kép Kép Gumimaci ez neked ment:) Kép Kép Kép
Vendég
 


Kép

ez lemaradt.

nagyon szép mindegyik kis manó:)
Vendég
 


Lekri: A te manód is nagyon szép, Levivel együtt! :) Kristóf nagyon ügyesen emeli a fejét és hatalmas szemei vannak!

Edina


Kép
medina83
 
 


Lekri nagyon aranyos a kisfiad, helyesebben a fiaid :) Nagyon laza az a kantáros gatyó 8)

Kép Kép
szõlõ
 
 


sziasztok!

Én is vagyok, de a napokban csak olvasásra volt időm.

Nagyon helyesek a babák!
Virág, SZőlő megnéztem a picasán is a képeket, Nici neked meg a blogodat, nagyon jó képeket láttam!!!

Nekem már kb. 3 hete kiütéseim vannak. Először azt hittük csípés,de nem allergia. Egyszerűen nem tudjuk mitől. MÁr nagyon idegesít. Viszket és elég nagyok is. 2-3 nap alatt elmúlnak és máshol újak jönnek...szörnyű.

Nálunk a cumit is és az ujjacskáját is használja Bálint, de keveset.

Büfiztetni már nem nagyon szoktam, mert úgy még több jön ki..Elég bukós Bálint, ezt kísérleteztük ki.

2-3 napja Bálint 2 óránként akar enni. Gondolom az időtől, vagy a 3 hós fejlődési ugrástól.

Mi nem megyünk nyaralni, mert egyszerűen nem látom értelmét, meg persze a pénzecske is jó, ha megmarad. Jövőre bepótoljuk.

Kiscica, nagyon szűk szavú voltál a napokban!! Mi újság????

Kép
tim27
 
 


Medina , Szőlő köszike:)
tényleg nagy szemei vannak Kristófnak.ha nagyon néz valamit akkor csak a szemeit lehet látni:)
Vendég
 


mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmááááám l.gggggííííííííínn b xíííííííOOOOPPPPPPPŐŐŐVB C .-C XVBBÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉDQOOOPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Kép Kép
celesztina
 
 


[quote="celesztina"]m írta:celesztinammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmááááám l.gggggííííííííínn b xíííííííOOOOPPPPPPPŐŐŐVB C .-C XVBBÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉDQOOOPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Idén mi sem megyünk sehova, max egy hosszúhétvégre Kehidakustyánba, meg egy-egy napra a Tisza tóhoz, vagy a Velencei tóhoz. Én sem látom értelmét most nagyobb nyaralásnak.

Kép
emi29
 
 


Lekri,
nagyon cuki Kristóf baba és Levi is.

Kép
emi29
 
 


Emi köszönöm szépen:)
Vendég
 


[quote="celesztina"]m írta:celesztinammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmááááám l.gggggííííííííínn b xíííííííOOOOPPPPPPPŐŐŐVB C .-C XVBBÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉDQOOOPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Celesztina, csak nem Lau ült a géphez? :lol: :lol: :lol: :lol:

K-vitamin, mi is csak 1 dobozzal szedtünk be.

Ma 1 szopit kihagytunk, helyette üvegből kapott, és ezzel a kajával, meg 2 pótlással összesen 180-at evett üvegből a cici mellé.

Kritta, megkaptad a képeket? Nem válaszoltál... ízlik a csajszinak a tejcsi :)

Lányok! Főleg aki a közelben lakik! Nincs kedvetek egy talihoz?

MOndjuk jövő hét végén?

Lehet nálunk is, Végülis jópáran elférünk sztem :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


bocsika :oops: Lau volt :lol:

Zsu: póló asszem megvan :D múltkor kérdezted csak azóta nem feleltem :oops:

Kép Kép
celesztina
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.02 20:54-kor.
Vendég
 


Pumpi!

Irígy, irígy, irígy vagyok. :lol: :lol: :lol:

Mi 21.30-tól reggel 5-ig 6-ig bírjuk általában, aztán kajcsi, és utána alvás 9-10-ig. :wink: :D

Kép
adri0422
 
 


Kép

Kép

Kép

Talpacska változatok

Kép
téjé
 
 


Kép
Utasként a repülőgépen


Kép Kép

és kezdő pilótaként ugyanott :wink:

Kép
téjé
 
 


Kép

vasárnap reggel így ébredezek

Kép
téjé
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem voltam netközelben, de most már leszek megint... Nagyszülőztünk egész hétvégén, tegnap délután értünk haza! Beni azóta tiszta dilis, sajna nagyon el lett kényeztetve, sokat volt ölben, meg mindig volt valaki vele, és első sírásra fel is kapták mindig!
Szóval alig győzöm visszaszoktatni! De most reggel meguntam és hagytam nyöszörögni az ágyában! Mert itthon reggeli után mindig beteszem az ágyba, ő egyedül elnézeődik, eljátszik, aztán bealszik én meg megyek fürdeni meg rendbetenni a lakást! Ehhez képest ma amint beraktam az ágyába és eljöttem onnan, elkezdett hisztizni! Tudtam, hogy semmi baja, csak ki akarna jönni! Egy darabig ott voltam az ágya mellett, de aztán meguntam és elmentem fürdeni! 20 perc alatt megunta a nyöszörgést és csendben nézegette az oroszlánját! Rá 10 percre meg már aludt is! Remélem ezzel visszazökkenünk a hétköznapokra... :roll:

Nagyon édesek a képek "Rini pilótától" "oroszlános Kristófig", "sportcipős Lilitől" "úszónacis Milánig"! :lol:

Szőlő: látom a focilabda nálatok is megvan a kiságyban! :D

Magikáéknak, Lolkáéknak jó nyaralást, Szösszenetéknek és Nonoéknak pedig jó Balcsizást!

Nyarálás: mi július végén megyünk Horvátországba hat napra a szüleimmel és a tesóimmal! Én idén csak így látom értelmét, mert ha csak férjemmel vinnénk Benit, akkor mi nem nagyon tudnánk pihenni, így viszont mindig lesz, aki vigyáz Benire!

Gumimaci: nagyon ledöbbentem a születés-történeteden, pontosabban azon, ami a gyerekágyon történt! Felháborító, hogy lehetnek ilyenek a kórházban dolgozó emberek! :evil: :evil: :evil:

Védőoltások: a kötelezőkön kívül a védőnőnk csak a Pneumococcus-t javasolta, asszem csak ezt adatjuk be, de ezt is csak szeptemberben!

Eve: Beni is ugyanígy alszik kb. egy hete, mint Liza; kell neki egy pelus, amit ölelget, aztán eltakarja az arcát vele!

Cumi-ujj kérdés: én is a cumira szavazok, pont azért, amit Nici írt: azt idővel el lehet venni tőle, az ujját viszont nem! Beninek nagyon kell a cumi! Már a kórházban két naposan is ilyen volt, egyszerűen kellett valami a szájába! Ott még nem volt cumija, ezért egész éjjel cicin volt, amint elvettem tőle, üvöltött. Én viszont így nem tudtam aludni, úgyhogy amint kijöttünk a kórházból vettünk neki cumit! Főleg a hasfájós időszakában használta sokat, meg elalváshoz mindig kell neki!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Sziasztok!

Bocsika, de valahogy nem jutok ide mostanában... :oops:
igy képet hozok csak... Kép Bogika Kép

Bogi jó kisbaba. Reggel nyolc kilencig alszik. Na mennem kell, mert nővérem kislánya nálunk van (7 éves)...ugyhogy elvagyok...
Bogi meg most ébredezik

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Hali!

Csak az utolsó oldalt futottam át.
Nálunk Márkó a nagy cumis. Azt hittem ez már beteges, de ezek szerint másnak is van rá igénye.

Mi majd csak jövőre megyünk nyaralni, akkor is úgy, hogy valakikkel közösen mint a Zorró-család.
Hát hiányozni fog idén, de kibírjuk.

Mikortól lehet a napi 6szori kajálást 5-re csökkenteni???? Azt vettem észre, hogy mi inkább visszafelé haladunk időben, mintsem előre. Még a 3 órát is alig bírják ki mostanában. Nem tom mi van. És Norcika olyan hisztis lett, hogy van, hogy teljes önkívületbe esik. Ilyenkor mit lehet csinálni????

Kép

Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


[quote="zorroné"]
írta:
zorronéSzőlő: látom a focilabda nálatok is megvan a kiságyban! :D


Naná, és ráadásul rózsaszín :lol:

Én letiltottam a családot a felkapkodássról, mert mi is így jártunk, hogy itthon tiszta dinka volt. Mondtam hogy játszanak vele a kiságyban, dumáljanak hozzá ott, de ne vegyék ki. Beletelt pár alkalomba de ma már csak akkor veszik fel ha hirtelen kezd kajáért hisztizni és én elrohanok neki megmelegíteni. Így mikor kettesben vagyunk is nagyon jó baba nem akar állandóan kézben lenni.

Kép Kép
szõlõ
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.02 20:52-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Élünk még mi is! :lol:
Inkább csak olvasok néha-néha.
Zsófi és én is nagyon jól vagyunk! kb. 5100-5200 gramm. (szerdán mérünk mindig) Sajnos már csak tápszert kap, anyatej nulla. Mensi is megjött pontosan 2 hónappal szülés után. Mindegy, mert imádja. Nem kövér baba, inkább szép hosszú, és pont jó a súlya is!
Mi sem megyünk idén nyaralni. (max 1 nap uncsitesómék Siófokon, vagy Ajkán) Szerintem még egy nagy szenvedés lenne csak mindenkinek. Majd jövőre 1 hét balcsi hármasban, egy hét külföld apával kettesben!
Amúgy nagyon jó baba Zsófi. Akkor sír ha éhes, álmos. Szépen mosolyog, gőgicsél már!
Ja, és örökmozgó! :)
Mi a kötelező oltásokon kívül az agyhártyát adatjuk be pluszban. (menjugate)
Próbálok tornázgatni én is, de még sokszor olyan fáradt vagyok, nem tudom miért. Pedig Zsófi este 10-től reggel 5-6-ig alszik. Aztán kaja után még nyomja 9-ig.
puszi! Zsófim felébredt, lassan ebéd!
majd még jövök! talán gyakrabban.
gabo001
 
 


Kamilla: nem lehet Nálatok is a 3 hós ugrás? Lehet, csak be kell várni hogy beálljon a tejkínálat is arra... csak tippelek

Cumi/ujj: hú, nálunk párommal mindketten nehezen szoktunk le ujjszopiról ill cumiról így arra gondoltunk, nagyobb az esélye, hogy a gyerekünknek is hasonló lesz, ezért maradtunk a cumi mellett, fogszabályzás szempontból főleg (mármint hogy az kevésbé károsítja a fogak növésének irányát). Aztán Lau pár hósan cumizott csak először, addig nem igényelte és nem is fogadta el mikor próbáltam, Julinka sem fogadja el egyelőre, de ő ezerrel rágcsálja az öklét -Lau ilyet nem csinált. Lau persze azóta is nagy cumis, majd ovi előtt próbáljuk leszoktatni finom, kb egy év múlva, vagy tavasztól, vmi ilyesmi, de lehet, Tesó inkább ujjszopipárti lesz, ki tudja, mindenesetre az ökle lázba hozza míg a cumi nem. Szóval lehet, hogy ő határozottan ujjszopi mellett dönt és akkor úgysem tudjuk cumira szoktatni sztem.
(nem akarok rémisztgetni vagy ilyesmi de nekem még mindig nem sikerült napirendre térnem afölött hogy Launak az első foga a cumi+esés miatt esett ki, ha ujjszopós lett volna talán nem esik ki...így másodiknál nem bánnám ha nem cumizós lenne)

No, ez jó hosszú lett :roll:

A babaképek gyönyörűek :D :D :D

Nálunk amúgy mázli: tegnap volt nagyi, bár dupla gyerek van itt, de kicsi úgy kifáradt hogy ma annyit alszik mint jó régen (mostanában napközben ébren van ált). Nagy igényelne csak jobban, de az sem vészes, csak ne lennék ilyen fáradt

Kérdés: akinek már volt menzije: mennyire állt be? Mármint kb 28 naponta van/volt? Nekem volt, elmúlt, pár nap (!) szünet és újra. Már fáradékonyabb is vagyok a hosszú m miatt, pedig szedek vasat, csak elgondolkoztam azon, talán telcsiznem kéne a dokimnak...

Kép Kép
celesztina
 
 


Nekem is csak olvasni van időm sőt sokszor még azt sem..:(

Anyum holnap mőtik a héten egyedül vagyok 4 semmirekellővel....apum tesóim és a férjem még egy poharat sem tesznek arébb...és még itt van egész napra Máté is...fel nem venné egyik sem :(
ráadásul Anya miatt is aggódom...és akkor még a anyósomék is ideültek tegnap is a nyakamra...3 órát...áhhh...hagyjuk is a beszólásaikat is :(
Anya tengap ment be és kb. jövőhét közepén jön haza...Máté meg állandóan kézben van és üvölt...és alig alszik már éjjel is ..nappal meg semmit...
ugyh bocsi hogy nem vagyok..de sajna kicsit sok most minden...

jövök amint tudok...

ja annyira szépek a babák....:D :D :D :D

na megyek felveszem Mátébabát....mert ríííííííííííííí és amint látom nem fogja abbahagyni :(

a tesóim meg férjem meg alszanak mint a bunda...(férjem éjszakás volt)
Vendég
 


na megkaptuk az oltást, picit sírt, meg véres lett utána a rugija :shock: De aztán nem vérzett tovább csak lehet picit sz.rul adta be a doki, na mindegy... Még a másodiknál is kijön majd ha akarom, ez így elég kényelmes azért... 8) Felírta a rota elleni védőoltást, ha akarjuk kiváltjuk, ha nem nem, még nem tudom, majd meglátjuk.

Egyébként aki a legjobban félt ettől az egésztől az a bátor apuka, olyan volt mint egy 2 éves kisgyerek, annyira röhögtem rajta :lol: :lol: Fél a tűtől na, tisztára remegett mikor a dokinő adta be Mazsinak az oltást, mondom nehogy már elsírd magad. Pedig csak biztosnágos távolból szemlélte a dolgokat. Mindenkinek van egy gyende pontja úgy tűnik :lol: Én pl a troli meg a villamos áramszedőjétől félek :lol: :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a képdícséreteket! :wink:

Nagyon nyomik vagyunk ma mind a hárman ettől a lehangoló időtől. Ahányan vagyunk, annyi felé dőlünk :roll:

Lizi mondjuk még a hétvégi esküvőt is piheni, képzeljétek egész nap összesen 1 órát aludt és fent volt éjfélig. Akkor is csak azért aludt el, mert beraktam a hordozóba és haza indultunk, az autóba pedig mindig alszik. Asszem nagy bulizós. :lol:

Én kb 2 hetes korában adtam neki cumit, azóta nagyon igényli napközben is, ha egyedül van hagyva, ezzel nyugtatja meg magát. Még a kórházban benyomták neki a nagyujját a szájába, és itthon is csinálta az elején, de aztán a cumival kiváltottam.

Megjött a babakötvényről a határozat, vagy mi. Szerintetek érdemes átvinni egy másik Start számlára valamelyik bankhoz? Ha ingen, akkor melyikhez? Én nem néztem utána még, hátha tud valaki tanácsot adni.

Lehet, hogy most butaságot kérdezek, de én eddig csak szilikonos cumit és cumisüveget használtam Lizánál, mert az uncsitesómnál annó alergiát váltott ki a latex cumi és cumisüveg. Viszont kaptunk most 3 nagyon jópofa latexes cumisüveget és az lenne a kérdés, hogy szerintetek merjem-e használni, ha már a családban volt alergiás reakció? Persze, ha egyáltalán elfogadja a szilikon után.

Egy-két mulatós kép:

Apával ropják :lol:
Kép

Csajok
Kép

Üvöltött a mulatós zene, erre aludt a legjobban (az egész napi 1 óra alvásból itt aludt 3/4 órát)
Kép

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Szőlő vagy akárki aki tudja. Meg tudnátok adni nekem szössz mobilszámát, mert itt nyaralunk egymástól egy köpésre. hátha épp összefutunk:)

Csak egy gyors bejeletkezés a nyaralásból:
nagyon szuper minden itt Badacsonytördemicen, 2 hétig leszünk, imádjuk. Mindenki nagyon várta már itt Marcit, ide járunk régóta. Aki kiadja a szobát, ő is itt lakik a ház másik részében, lent meg a fagyizó, kocsmája van, így idejön az élet még egy lépést sem kell tenni társaságért. Ha hazajövünka strandról, megülünk a kocsma teraszán, Marci imádja. Megpróbáltuk 2. nap a szobában elaltatni, hogy majd beüzemeljük a bébiőrt, hozsen itt lesz egy emelettel feljebb, mi meg lent beszélgetünk, se a bébiőrt nem bírtuk üzembe helyezni, Marci is sírt, levittük a kocsma asztalára hordozóban és egy perc múlva aludt,még arra sem kelt fel, hogy az ágyba beraktuk és reggel 9kor jelentkezett kajáért.
Szóval ő élvezi, mi is, mégha nehezebb is így nyaralni. De iszonyú sokat fejlődött, hogy mindketten egész nap vele foglalkozunk.

Most egy kicsit szar az idő, de így kirándulunk. 2 hétbe ez is belefér. Én ma még melóztam is egy kicsit.

Mindenkinek ajánlom a kicsit macerásabb nyaralást:)

ja és a babképek gyönyörűek. tudjátok, imádom:) aki elküldte annak a blogján, fotóalbumban...is végignéztem az összeset.
Én sajnos nem tudok feltenni, mert poersze a fényképezőgép zsinórját (ezt a szaknyelvet) otthon hagytuk.

Marjan hívlak majd a hülye bébiőr miatt:)köszi

lolka_zs
 
 


na pont nem ezt akartam kiemelni, hanem azt, hogy aki tudja Szöszi sztámát küldje el nekem priviben pls:)

lolka_zs
 
 


Zorróné
Ezt az apjától örökölte, Ő a kispárnát teszi az arcára alvás közben :lol:

Lituka
Jobbulást a mamádnak, kitartást neked! Nem irigyellek! :?

Szőlő
Nálunk is apa fél a tűtől, ezért nem is engedtem neki, hogy bejöjjön velünk az orvoshoz, mikor Lizi kapta a szurit :lol:

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Téjé, Ollem, Kamilla, Lekri, Szőlő: nagyon helyesek a babák (és persze az összes többi baba is, csak több nevet hirtelen nem tudtam megjegyezni :oops: )

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


sziasztok!

Annyira jó gyönyörködni ezekben a babákban. Mindenki annyira szép,annyira aranyosak.

Nincs valakinek valami ötlete,hogy keresztelőre mit lehet venni egy kislánynak?
szeptember 07.-én a kis Milánnal egyszerrre lesz a keresztelője a tesőm 2 éves kislányának is a szülővárusunkban Tiszavasváriban,ott ahol annó a tesómat és engem is megkerszeteltek :D

Eve: Nekem is megjött a babakötvényes papír. Mi is gondolkodunk rajta. Én a Cibnél vezetem a folyószámlám és onnan kértem egy tájékoztatót. a következő linken te is megtalálhatod ha érdekel:
http://www.cib.hu/system/fileserver?fil ... pe=related

Ami nekem nem tetszik,hogy 18 évig nem nyúlhatunk hozzá. És mi van ha megszorulunk és szükségünk lenne arra a pénzre? Szóval kérdéses,hogy mi megnyitjuk-e? Még átbeszéljük a párommal+
A többiek hogy állnak ezzel? ki mit javasol nekünk?

Edina

Kép

Kép
mannogab
 
 


Lolka, egy fél órán belül meg tudom írni, ha nem leszel már, akkor küldd el a számod priviben és arrra megírom (éppen eszik a kisasszony és nincs kéznél a telóm)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Eve: klassz lehetett az esküvő! Mi is megyünk majd kettőre is augusztusban, kiváncsi leszek, Beni hogy fogja bírni! :D

Lolka: jó nyaralást Nektek!

Kamilla: előfordul, hogy Beni sem bírja ki a 3 órát, ilyenkor én is azt hiszem, hogy visszafejlődünk! :roll: Olyankor adok neki amikor kér, cserébe viszont utána 3,5-4 óráig nem kér! Szóval a napi átlagot így tartja! Ötszöri kajára én nem szoktatom át, mert ha majd akar, akkor átszokik! Az éjszakát is magától kezdte el átaludni... Szerintem tudja ő, hogy mikor elég már neki négyóránként az evés...

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Az utolsó oldalt tudtam csak olvasni :cry:

Szőlő, nagyon ügyes a lányod!!! Emma még messze van ettől a fej-váll emeléstől, pedig nem sok nap van köztük!

Emi!
Mi is voltunk pár éve Kehidakustányban. Jó hely, csak nekünk nincsenek jó emlékeink róla. Vigyázzatok, mert a burkolat - legalábbis bent - iszonyat csúszós. Sajna, a férjemnek (aki akkor még nem volt az) sikerült megcsúsznia, combnyaktöréssel jöttünk haza.

Lekri! Kristóf is nagyon édes!

Téjé, Ollem, Eve, Kamilla, a ti babóitok is nagyon aranyosak, jó, hogy ilyen sok képet tettek fel.

Litu!
Kitartást nektek, remélem anyukáddal minden rendben lesz, és gyorsan felépül.

Cumi - ujj: Én személy szerint cumi ellenes vagyok, ennek ellenére próbálkoztunk vele, amikor nagyon el volt kettyenve. Mindig kiköpte, már nem is próbálom. Viszont az ujját olyan jóízüen szopogatja, és akkorákat cuppog rajta, hogy csak na!

Manogab
, úgy tudom a babakötvényt nem lehet kivenni a gyerek 18 éves koráig. Ez a startszámlára is vonatkozik, bármelyik banknál is nyitod.

Én egy kissé el voltam/vagyok kenődve. A múlt héten kaptunk levelet, hogy az anyagcsere vizsgálatot meg kell ismételni, mert nem tudják egyértelműen lezárni. Nem tudom, hogy a "sima" PKU-ról van-e szó, vagy másról, mert a PIC-ben egy csomó mást is néztek, aminek akkor még szintén nem volt eredménye. Nem akarok előre izgulni, de ha eszembe jut, rájön a gyomorideg. A gyerekdoki mondta, hogy ne ijedjünk meg, más is kapott már ilyet. Annyira nem hiányzott még ez is!!!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Atizka: mi is kaptunk ilyen levelet kb. 1 hónappal ezelőtt! Be kellett még küldeni vérmintát, de minden renden van! Nagyon sokan kapnak ilyen papírt, a legtöbbször csak annyi a gond, hogy elsőre nem vettek le elég mintát a babótól!!! Ezen tényleg ne idegeskedj!!!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zorróné! Köszi, hogy írtad. Egyébként visszajelzést küldtek? Vagy csak akkor, ha gond van? Nektek is két karikába kellett vérminta? Egyébként azt olvastam, hogy a PKU-hoz 4-5 naposan kellene vért venni. Emmának tuti a 3. napon vették le, mert akkor este már át is vitték a Gy.klinikára. Talán ezért nem egyértelmű az eredmény...

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Atizka: azt írták, hogy gond esetén 1 héten belül értesítenek! Szerencsére nem hívtak! Nekünk is 2 karika kellett igen és elsőbbségi postával kellett küldeni! Hát az tuti, hogy Benitől sem 4-5 naposan vették le a mintát, mert Beni kedden született és csütörtökön délben már otthon voltunk! :D Szóval ebben biztos, hogy lehet valami... :roll:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Helló Lányok!

Nyaralni voltunk a telken. Párom a testvéreivel tavaly örökölte Balatonfűzfőn és az egész tavalyi évben azt újjítottuk fel.

Szuperül sikerült minden, megérte a nagy motyózás (utazóágy,bébiőr, kocsi, hordozók, fagyasztott tejcik, fagyasztüláda.....)
Az, hogy mindig a kertben tudtam altatni mindent megér:))) A jó levegő csodákra képes, most meg is vagyunk lőve itthon az esővel, bezárva a lakásba.
Lejöttek a keresztlányomék is hozzánk , meg felváltva haverok.
Egyik este még be is csiccsentettem (én nem szoptatok).

Rakok fel képeket: Kép Hajókáztunk Kép Kép Keresztlányommal Kép Kép Kép

Kép
marjan78
 
 


Marjan, igazi kissrác a fiad, nagyon szép! :)

csajok, többen írtátok hogy a babótok többet aludt az oltás után, háát... Mazsi fordítva működik... Alig alszik, kétszer is 3 órára kért enni, pedig már régóta 4 óránként kajál. Plusz fáj a pocija is meg ma még nem kaksizott. Szóval jó napunk van.

Kép Kép
szõlõ
 
 


sziasztok



voltam gy.tárba.nincs kullancs elleni szérum Levinek.multhóba kapta az elsöt most kéne a másodikat kapnia.kérdeztem mikor lesz.

válasz:talán decemberbe.

jó mi?pénteken megyek a gyerekdokihoz és megkérdezem,hogy ilyenkor mi van.a drágább szérumból van.nem is sokkal drágább.2000ft kb.akülönbség.csak azt nem tudom,hogy ha tudták hogy hiánycikk és nem is lesz akkor miért azt irták ki.meg se kérdezte a doki,hogy melyiket kérjük.
Vendég
 


ja,voltunk több gyógyszertárba is.már tényleg nincs sehol :cry:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.02 20:51-kor.
Vendég
 


csak 2 fotó:
Kép Lau vezet Kép Kicsi túlzottan is a babakocsihoz öltözött :D

Kép Kép
celesztina
 
 


Pumpóka: grat a répához :D

Ma Kicsi is kapott szurit és hivatalosan 6220 g ! :lol: :shock: :D

Kép Kép
celesztina
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?