Új privát üzeneted érkezett!

jaj ugy tele eem magam sütivel amit sütöttem,hogy most hányingerem van! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Laptető!!!!!! :wink:

Milyen sütit sütöttél? Biztos a sütitől van hányingered? :wink:
zsu83
 
 


kétszinű szelet a neve.nagyon fini!
Tuti a sütitől! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Hú, de megkívántam a sütit! :lol: :wink:
zsu83
 
 


majd amikor megyek hozzád sütök neked ilyet,megigérem! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De rendes vagy Nita! :lol: De én is készítek valamit, ha jöttök! :wink: :lol:
zsu83
 
 


na egymásnak sütünk! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Majd csinálunk egy süti party-t! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


benne vagyok ám!!!!!!!! :lol:
szeretek sütni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is szeretek!!! Aztán a férjemmel percek alatt felfaljuk! :P :lol:
zsu83
 
 


itt is most a párom hazajött és rendesen pusztított a sütiből! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát ők már ilyen édesszájúak! :lol:
zsu83
 
 


az bizti!de vajon mért? :lol: 8)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát nem is tudom! :lol:
zsu83
 
 


na megyek mert kutyáknak még kaját kellfőzni.jóéjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Anda! Örülök, hogy jelentkeztél. Nagy kaland lehetett a Soproni kirándulás. Remélem, ezentúl majd többször jössz. Rendbe jöttek a "dolgaid"?

Nita! Én egy állami hivatalban dolgozom. Te is nagy sütögető vagy? Én is szeretek sütni, csak az a baj, hogy a végén megenni is, ami meg is látszik rajtam. Ezt a kétszínű sütit nem ismerem. Nem adnád meg a receptjét?

Zsu! Az már haladás, ha csak a felvágottas pultot kellett elkerülnöd. Sajnálom, hogy a dédid nincs jól, azért kívánom, hogy még láthassa az ükunokáját. Ugye jól mondom, ükunoka.

Úgy útálom ezt az időd, tegnap este óta annyi eső esett, hogy máskor egy hét alatt sem esik. Délután hirtelen olyan meleg lett, a nap is sütött, aztán pedig megint esett, s azóta folyamatosan ömlik. Miért nem tud csak éjjel esni, nappal pedig ragyogó napsütés lehetne. Na most jól kinyafogtam magam. Bocsi.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Lányok vagyok már én is. A múlt héten nyaraltunk jó is volt az időnk. De ezen a héten nem lesz jó idő:( Utálom az esőt.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Kiriki: Tegnap büszke is voltam magamra, hogy ilyen jól bírtam a vásárlást! :lol:
Igen, jól mondod ükunoka! Nagyon remélem hogy megvárja, de az ő állapotába februárig az idő még nagyon hosszú! :(
Nálunk éjjel is esett, reggel is! :(

Csucsu: Örülök, hogy benéztél! Merre nyaraltatok?

Ma megpróbálok felrakni uh képet, elhozta anyukám ma a gépünket! És hozott nekem madártejet is! :P :lol:
zsu83
 
 


Kép [/img]

Ilyenek voltunk múlthéten szerdán! :lol: Bocsi a rossz minőségért! :oops:
zsu83
 
 


zsu nagyon édes a baba!!!!/irigykedem is/ :oops:
kiriki persze hogy megadom a receptjét! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita! Már hiányoltalak! :lol:
Köszi szépen! :lol: Már várom a következő uh-t nagyon! :lol:
zsu83
 
 


ma takarítottam azért nem voltam délelőtt!!!!!!!! :(
meg a fejem is fájt,már elmuloban van hála a bogyónak! :lol:

Kiriki ime a recept:
hozzávalok:5 tojás
25dkg porcukor
2 cs. vaniliáscukor
25dkg vaj
30dkg liszt
1dl hideg tej
1cs.sütőpor
2dkg kakaó

elkészítése:Az 5 tojássárgáját habosra keverjük a porcukorral,a vaniliáscukorral és a vajjal.Hozzáadunk 1 dl hideg tejet,30dkg lisztet,amelyet előzőleg elvegyítünk egy csomgag sűtőporral,és összekeverjük.
Ezután a tojások fehérjéből kemény habot verünk és óvatosan a masszához vegyítjük.
A tésztát megfelezzük.Egyik részéhez hozzákeverünk 2dkg kakaót.
Kivajazott,kilisztezett tepsibe először a fehér tésztát simítjuk el,ennek tetejére a kakaósat tesszük.Előmelegített sütőben lassan sütjük.Mikor kihűlt,felszeleteljük,a tetejét porcukorral megszórjuk!

Remélem ízleni fog! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Összefutott a nyál a számban a recept olvasása közben! :oops: :lol:
zsu83
 
 


csináld meg nagyon fog ízleni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jövőhéten megcsinálom! A héten meggyes pitét sütök, férjem kívánságára! :lol:
zsu83
 
 


majd ha megcsináltad írd meg milyen lett?ízlett e a párodnak?! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ok Nita! Biztos fini lesz! :P :lol:
zsu83
 
 


bízom benne! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Lassan már egy hete hazaértünk a nyaralásból, de valahogy egyszerűen nincs időm leülni a gép elé. Apa is itthon van még szabin, és sokat megyünk mindenfelé. Főleg strandolni. :)

A nyaralás nagyon jól sikerült. Olyan jó volt, mint amilyen hírtelen jött. Ugyanott voltunk ahol június elején. Vonyarcvashegyen (céges üdülő). Úgy volt, hogy májusba beadtam a jelentkezésemet két időpontra. És felhívtak, hogy júniusba mehetünk. Mondtam a csajnak, hogy akkor a júliusit törölje a gépből. De elfelejtette törölni, így dupláztunk. Amit nem bánunk :) Kende nagyon élvezte, jobban mint júniusba. Az időnk is gyönyörű volt. Egy szóval tuti volt az egész.

Megpróbálok visszaolvasni, hogy kivel mi történt, mert nagyon kíváncsi vagyok már :)

Próbálok most már többet jönni. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


szia kisvirág!jó hogy jöttél sokminden történt!
Ha tudsz hozz képeket is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia kisvirág!jó hogy jöttél sokminden történt!
Ha tudsz hozz képeket is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia kisvirág!jó hogy jöttél sokminden történt!
Ha tudsz hozz képeket is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kisvirág: De jó, szuper hogy így el tudtatok menni mégegyszer nyaralni! :lol:

Holnap jön hozzánk reggel a védőnő! :)
zsu83
 
 


zsu hamar végezni fog a védőnő! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát remélem is Nita! :) 8-ra jön, de mondta, hogy 9-re be kell neki érnie a rendelőbe! :D
zsu83
 
 


akkor tuti sietni fog!

zsu ezt neked küldöm:
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj, de cuki! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Köszi Nita! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


szivesen!van még a tarsolyban hasonló!
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Teljesen elolvadok ezektől a gyerkőcöktől! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol
Honnan szeded őket? :lol:

Nem is mondtam, éjszaka a babával álmodtam! Fogtam a kezembe a szobájába! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


küldtem neked privit!
Az normális ha már álmodsz a babával! :lol:
én is sokat álmodtam vele főleg a végefele,de az arcát soha nem láttam! :( :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita, megkaptam! Be is raktam a kedvencek közé az oldalt! Nagyon jó! :lol: :lol: :lol:
Hát az arcára én se nagyon emlékszem, de baba volt a kezembe az biztos! :lol:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Sikerült végigolvasnom az irományokat. :)

Zsu: de jó, hogy jó védőnőd van. Az nagyon fontos, hogy szimpi legyen neked :)
Szupi, hogy minden rendben van a pocakbabóddal. Viszont azt sajnálom, hogy a dédimamád nincs túl jól.

Anda, Encike: grat a barátnőknek ;)

Nika: hű milyen nagyfiús Gergő. Nagyon helyes srác ;) Látom nem sok van hátra a ciklusodból. Millió drukkk!!!

Anda: sajnálom, hogy nem jött össze, most se :( Hány hónap telt el a hsg-d óta?
Jó kis kalandos 7végétek volt. Lehet egy pocakbébivel jöttél haza :)

Encike: sajnálom, hogy neked se lett + teszted. :( Jó nyaralást nektek! Aztán gyere haza babásan ;) Nagyon helyesek a csajok a képeken!

Kiriki: jajj neked is piri :( Sajnálom. :( Örülök, hogy picit jobban van a mamád.
Tetszett az a duma, „hogy nem tudom mi volt az ágyunkkal, de nagyon forgott” tök jót röhögetem :lol:

Nita: örülök, hogy nektek is jó telt a Balcsizás. Mentek még idén valamerre? Vagy csak ez a pár nap volt a nyaralás?

Melcsi: örülök, hogy jól vagy és a Szonja baba is rendben van. Hannának gyógypuszi a talpára! De klassz, hogy mentek megint a Balcsira. Drukk, hogy szebb idő legyen, mint a napokban volt.

Csucsu: örülök, hogy ti is pihentetek. Merre jártatok? És te hogy állsz ciklusilag???

Annyira reméltem, hogy olvasok egy-két + tesztről, de hát ez a hónap is e nélkül telt :( Ugye nemsoká valaki elkezdi megint a sort????

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág: Remélem te is egy pocaklakóval jöttél meg a nyaralásból! :wink: :lol:
Szegény dédim már sajnos nem lesz jobban, a doki szerint még rosszabodhat is! :cry:

Nem is mondtam tegnap megszületett a barátnőm kisfia! :lol: Úgy örülök! :lol:
zsu83
 
 


kisvirág lehet jövőhónapba megyünk aqvaparkba de akkor viszon t nem megyünk balcsira mert ugye az aqvapark nem olcso dolog! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita! Köszi a receptet, jól hangzik, nem is bonyolult, s gyorsan elkészül. Majd kipróbálom. Ilyenkor nyáron szeretem a gyors sütiket. Hát az aquapark tényleg nem olcsó. Melyikbe mentek?

Viri! Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás, s jó időtök volt. KÉpeket láthatunk majd? Örülök, hogy megnevettetelek. :lol:

Csucsu! Jó, hogy újra itt vagy. Merre voltatok nyaralni?

Zsu! Milyen édes a kis Mazsolád. Gyönyörű álmod volt. Irigykedem nagyon. Jó lenne, ha már én legalább egy + tesztig eljutnék. A dédidnek sok erőt kívánok.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: Köszönöm, nagyon kis fotogén! :wink:
Ráfér a dédimre az erő, az biztos :!: :!: :!:

Nem is mondtam csajok, látványos növekedésnek indult a pocakom! :lol:
zsu83
 
 


zsu kérünk képet a pocakrol! :lol:

kiriki a mogyorodi aqvaparkba megyünk!tavaly is ott voltunk és fergetegesen jó hely!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsu: sajnálom, hogy már a dédi nem lesz jobban. Viszont szép kort megélt. Kende dédije is már lassan 4 éve fekvőbeteg. Szegény néha mondja, hogy jobb lenne, ha már nem lenne. :( Ilyenkor úgy összeszorul a szívem :(
Viszont grat a barátnődnek. Irigylem őt ;) Nekem nem hiszem, hogy lesz bébim. Már érzem a mensi előjeleit. :(

Nita: Apa is rágja a fülem, hogy menjünk Mogyoródra, de én nem szeretek csúszdázni, Kende meg kicsi hozzá, így próbálom lebeszélni őt. Nincs üdülési csekketek? Mert a mogyoródi aqvába lehet azzal fizetni.

Kiriki: majd teszek fel képeket, de nem ígérem, hogy ma. Még át kell ahhoz szerkeszteni őket. Időm meg hát nem sok.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


anyukámnak van üdülési csekkje de ő meg nem akar oda menni mert messze van,nincs autonk!
Nyugodtan viheted Kendét mert nagyon jo kis gyerkmeence van ahova tre is bemehetsz és van kis baby csúzda is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virág: Hát engem is az vígasztal hogy szép kort megélt! És nem sok ember mondhatja el magáról, hogy 25 évesen még van dédnagyija! :lol:
Az nem biztos hogy mensi lesz, nálam is jelentkeztek mensi előjelek, aztán mégse jött! :lol:

Nita: Csináltatok apával majd képeket, és rakok fel! :lol:

Hétfőn vagy kedden megyünk a Balcsira, anyukámék lennt vannak, meglátogatjuk őket! :lol: 8)
zsu83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?