Új privát üzeneted érkezett!

Kata: Ééérteeeeeeeem! Ügyesek vagytok!

hofeherke
 
 


LAptető, laptető. nekem is játr egy, és Ditát is megmentettem :)

hofeherke
 
 


Kata,

tudod, a Hepatitis B,C és a HIV miatt kell nekik a férjed vére is :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Monic,
tudom, az asszisztens is mondta, de valahogy nekem nem volt az eszemben. Pedig tudom, hogy nálatok is mindkettőtöket lecsapolták, de nem gondoltam rá. :roll: De nem baj, bőven jó a 21. napon is ha velem jön.

i.kata
 
 


Szegény unokahugom jól megszívtam. Ma van az első napja az úszótáborban és nagyon kaki az idő. Melege biztos nem lesz. :roll:

i.kata
 
 


Kata: Az tuti. Egész hétre esőt mondanak. Hétvégére meg újabb lehülést. Benti medence nincs ott, ahova mentek?

hofeherke
 
 


Mara,
nem tudom, lehet hogy van benti medence, de ilyenkor rengetegen vannak. Mindegy, tesóm már úgyis szólt volna, ha idő előtt el kellene hozni.

i.kata
 
 


Kata,

szegény unokahugi. :cry: Bár az előbb nálunk már a nap is sütött és az eső is csak éjszaka esett egy kicsit. Hátha lesz még jóidő a héten :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


A férjem lánya múlt héten volt tánctáborban, nekik viszont nagyon jól jött volna ahűvös, mert szegények egész héten a 35 fok melegben edzettek. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok Lányok,

annyit írtatok a hétvégén, h csak mostanra sikerült visszaolvasnom - igaz kicsit dolgoztam is közben - és sikerült elfelejtenem a dolgokat! :oops:

Linácska: ne izgulj a lapar miatt, minden rendben lesz és ezt mondogasd magadnak hangosan is!!! csak poz-an!!!++++++++++!!!!!!!!!!

Zsuzska : jó pihit nektek a Balcsin!!

Dita: szép tüszők , növeszkesd szépen még őket!!! és csak nyugisan!!

Monic: mindjárt itt lesz az uh, és megnyugszol kicsit. de utána is csak akkor lennél nyugodt, ha 2 hetente mennél uh-ra. az elején én is így voltam!
hal mindenképpen egészséges!!!

Némóka: férjet megbecsülni, és még jól fog jönni hidd el, h ennyire kiszolgál!! fogsz még neki nagyon nagyon örülni!!
én iszom zöld teát! a fekete tea meg a vasat hajtja ki, és az nekünk pláne az első 12 hétben, kifejezettem fontos!! szóval a zöld egészségesebb, mint a fekete.

Kata: jó szurizást, ugye nem felejtetted el beadni?

Ancsi: ne keresd a tüneteket, csak nyugodtan várd ki a 2 hetet!

sokat írtatok a mamis kajálásról. én eszem ami van, amit tudok.
nem kívántam a májkrémet, bár igazából én nem is voltam kívánós (és ezért is mondták, h akkor fiú lesz!) . de pl volt , h megláttam vkinél a chipset és megkívántam, pedig én kb 3 havonta eszem egy keveset. meg néha eszembejutott vmi kis kajcsi, h szívesen ennék. de igazából semmivel nem voltam úgy , h meghalnék ha nem ennék ezt v azt. igaz volt olyan hét, h minden nap megettem egy magnumot. csak visszafogtam magam már, h ne guruljak 1 hónap után.
én nagyon savanyúságos vagyok alapba is! imádok mindent: skáposzta, mindenféle uborka és ez nem változott!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic,
3 hétig fog menni, úgyhogy azalatt biztos lesz jóidő is :lol:

Csibi,
beadtam, nem felejtettem el :wink:

i.kata
 
 


egész de alig bírtam visszaolvasni, most meg nincs itt senki :cry:

délben kisütött nálunk picit a nap, és az eső is elállt, remélem így is marad. gyorsan ki is szaladtam a kínaiba krumliért a husimhoz.
nem is írtam, h tök fini husit csináltam tegnap. anyu adott karajt, amibe be volt dugva egy szál kolbász. befűszereztem, telidugdostam fokhagymával és nem tepsiben sütöttem ki, hanem egy sütőzacsiban csak simán a rácson. 1,5 ótár sült és isteni lett, párom azt mondta, h ő nincs oda az ilyen husiért, de ez nagyon jó és ő még ilyen finomat nem evett. volt hozzá petrezselymes krumpli + anyu készítette koviubi!! :lol:
mindenkinek tudom ajánlani ezt a sütőzacsit, nagyon egyszerű és tök jól megsül a husi. igaz így nem lehet locsolgatni, de éppen ezért egyszerű is, mert nem kell vele foglalkozni, csak be kell vágni, és jónapot!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke: Én itt vagyok, de úgy tűnik a többiek delelnek... :wink:
Én tejszínes csirkemellet csináltam, meg fincsi salit köretnek. Nem vagyok odáig az ilyen salátákért, de a nagy melegben jól esett. Majdnem olyan volt mint egy Cézár saláta.

hofeherke
 
 


Jaj, nem is meséltem nektek, hogy szombaton voltunk egy kiállításon, ami a vakok életébe enged belelátni picit. Hát, elég megdöbbentő volt! Voltak kint a világosban használati tárgyak, amiket megmutattak, és utána jöttek a sötét szobák, ahol 7 helyszínt rendeztek be (erdő, utca, konyha...stb.) és teljesen sötét volt. Érdemes megnézni, nagyon tudom ajánlani.
Itt tudtok olvasni róla, és lehet időpontot is foglalni: www.lathatatlan.hu

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone,

mi tavaly olyan kiállításon voltunk, ami a drogosok életét szimulálta, a lakhelyüktől kezdve azt is bemutatta hang és képhatásokkal, hogy mit érez egy drogos amikor belövi magát (itt is különböző szobákon kellett végigmenni). Nagyon durva volt, amelyik gyerek ezt megnézi, tuti, hogy életében nem fog a drog közelébe sem menni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,

Hát, az durva lehetett! :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Dita ma hol van? Lehet, hogy mégis kirúgták a kolleganőjét, és a nyakába szakadt a munka...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemo: Én is épp ezen gondolkoztam. :roll:

hofeherke
 
 


már én is hallottam arról a kiállításról, ami megmutatja, h milyen a vakok élete, nagyon érdekes lehet, de mi még nem voltunk. bár én egy icipicit tutom, h milyen nem látni, hiszen -7 es volt a szemem 2 évvel ezelőttig. hát szemüveg, v kontaklencse nélkül én sem láttam semmit. de azért a teljesen sötét borzasztó lehet!

de arra a drogosra én tuti nem tudnék elmenni. én nem szeretem a drogos filmeket sem, és ha van egy filmben, h belövi magát a drogos azt sem nézem! bár lehet, h egy gyereknek tényleg jó elrettentő példa !

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Dita: Szép tüszőcskék, de a nagy randiig csak még szebbek lesznek! :wink:

Linácska: Drukk a laparhoz! Nyugi, nem lesz semmi gond! :)

Zsuzska: Jó nyaralást! :)

Ancsi: Drukkolok, hogy két hét múlva ne kelljen azon gondolkodnod, hogy bevállalsz-e még1 inszemet! :wink:

Kata: Drukk az utolsó inszemhez! Hátha nem lesz szükség arra a lombikra! :wink:

Monic: Márcsak egyet kell aludni, és meglátod a pöttyeidet! :wink: Extra drukkokat küldök Neked! :)
denika
 
 


Sziasztok!

Czinkicsek!

Gratulálok a kisfiúhoz! A tippem nem jött be, ami nem meglepő mondjuk, mert a saját lányomat is fiúnak éreztem :) :oops: Ennyit lehet adni az én sejtéseimre :twisted:

Monic!

De jó neked, már holnap láthatod a manócskáidat! Hányra mész?

Dita!

Jól alakul az ügyed, növesztgesd csak az ikreknek való tüszőket :(

Lina!

Nagy-nagy drukk a laparhoz! Jelentkezz, amint tudsz!

Kata!

Szerintem nagyon jól teszitek, hogy párhuzamosan csináljátok az inszemmel a lombikos vizsgálatokat. A Forgácsban is van a lombikhoz várólista?

Viki!

Tök jó, hogy sűrűbben jössz :) Gratulát köszi :)

Zsuzska!

Jó pihenést a Balatonon!

Némóci!

Azt hiszem te kérdezted, hogy a képemen mekkorák a manók: 7+4 naposak, és 13 és 14 milisek :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
na ezt a várólistát elfelejtettem megkérdezni. :roll: De szerintem lehet, hogy nem kell majd várni, mert akkor minek csináltatná meg most a doki a vv-eket?

i.kata
 
 


Kata, igazad van, meg a dokid is biztos említette volna. De hát ezzel úgyis csak elméletben kell foglalkozni :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
majd meglátjuk, de nagyon remélem, hogy tényleg csak elmélet marad.
Mikor mentek nyaralni?

i.kata
 
 


Évi: Magadról nem is írtál.. Hogy vagytok? Mikor láthatod legközelebb az ikreket? (Lehet, hogy írtad, csak figyelmetlen vagyok mostanság. :roll: ) Majd elfelejtettem Czinkének gratulálni, de Te eszembe juttattad, úgyhogy..

Czinke: Óriási gratula a kisfütyishez! :) Nagyon megható volt a bejelentés a férjednek! :) Nekem nem volt semmi megérzésem, tippelni meg nem akartam, ezért inkább csendben maradtam. :)
denika
 
 


Kata!

Ezen a hétvégén megyünk anyuékhoz, náluk leszünk egészen csütörtökig. Akkor hazajövünk, épp csak szusszanunk egyet, csomagolunk, és 27-én vasárnap indulunk Horvátországba. Hú, de várom már!

Denika!

Köszi az érdeklődést, szuperül vagyok, poci nő, mint a gomba. Gyerkőcöket csütörtökön látom legközelebb, nagyon várom már. Még mindig izgulok értük...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Denika: köszi! :D

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Évi,
húúúúú, már 10 hetes vagy! Nem semmi hogy szalad az idő :roll:
Nő már a pocid? Gondolom 2 picurral hamarabb látszik a terhesség, nem?
Elhiszem, hogy várod a nyaralást:-) Én is várom, bár még azt sem tudjuk el tudunk-e menni egyáltalán. :roll:

i.kata
 
 


Kata!

Hogy nő-e?! 2 centivel kisebb csak a körméretem így 10 hetesen, mint a Dórival 20(!) hetesen... Sokkoló a méretem :oops:
Pocakosan is mehetsz ám nyaralni :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
akkor nyaralás után jöhet tőled is a pocakfotó :lol:
Azt tudom, hogy babásan is mehetek, de ha mégsem sikerül ez az inszem, akkor lehet, hogy egyből kezdődik a lombik és egyelőre nem tudom pontosan, mi annak a menete. De gondolom lombik közben nem oldható meg a nyaralás. :roll:

i.kata
 
 


Sziasztok
Néha bele-bele olvasgattam miket írtok, de írni nem volt időm, mert holnaptól elmegyek pár napra szabira, és nem akartam, hogy káosz maradjon itt, tehát mindent be szeretnék fejezni, már nem sok van, nemsokára megyek is még van 20 perc addig végzek.
Még a szurimat is a főnök adta be. :shock:

Holnap megyek uhu-ra majd szorítsatok lécci, hogy ne kelljen több szuri, és hogy csütörtökön mehessünk az inszemre, mert úgy néz ki hogy pénteken már jönnöm kell újra dolgozni.
Szerdán pedig megyek fel a nagy faluba találkozom anyával meg a nővéremékkel.

MAjd otthonról írok estefelé bővebbet.
Addig is pááááááááááááá, kis aranyom pááááááááááááááá! :lol:

dita75
 
 


Évi: Csak nőjön is a pocid, két picurnak kell a hely. :) Ha kapsz fotót róluk csütörtökön, felteszed nekünk? :wink: Jó pihenést anyukádnál, és kellemes nyaralást Horvátországban! :) Én is úgy elmennék még egyszer nyaralni. :)

Nemone: Nehéz lenne visszakeresni, ezért inkább megkérdezlek.. meg tudnád mondani, hogy Neked mikor kezdődött a long protokoll, mikor kaptad az első Decát? Szeretném kiszámolni, hogy kb. mikor lesz a HCG vérvétel, mert utána lehet, hogy elmennénk még egyet nyaralni belföldön. Van még egy kis üdülési csekkünk, amit még jó időben, kis pocakkal szeretnék elkölteni. :) A HCG vérvétel Neked, jól emlékszem, hogy június 20-án volt?
denika
 
 


Dita: Jó hogy előbukkantál! A fönököd leszurt? Erről majd írj azért bővebben!

Évi: Én i szeretnék már képet látni... :)

Úgy belefeletkeztem a munkába itt a gép előtt, hogy már csak azt vettem észre majd kifolyik a szemem. Na meg azt, hogy felpörgött az oldal, de ha nem haragszotok, én most szünetet ítéleg meg szegény kis computeremnek. :wink:

hofeherke
 
 


Denika,

Az első Decat május 13-án kaptam, május 26-tól indult a Merional is, és a 12. napon, június 6-án volt a punkció, 3 nap múlva június 9-én meg a transzfer. És igen, jól emlékszel a HCG vérvétel június 20-án volt.
Még mi is szeretnénk elmenni egy picit pihenni valahová, mert utána már nem nagyon lesz rá lehetőségünk egy jó darabig. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Évi: vhol olvastam, h a 2. babánál már jobban tágulnak a szalagok, és gyorsabban nő a pocak. pláne, h neked 2 kis tojáskád is van, ne csodálkozz, h már nagyobbacska a pocak!! :lol:
várjuk a képeket!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Vendég
 


Dita: nem is írtam, h tök ari mozikat dobtál fel a hétvégén!! a táncoló kiscsaj zabálnivaló volt!!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Na végre hazaértem. Fel akartunk menni a városba a gyerekkel, de mivel megláttam, hogy nyári cuccban van ebbe a hidegbe inkább hazajöttünk.
Az anyja tudta, hogy a mamáéknál alszik (tegnap) de egy rohadt alsónadrágot nem küldött vele, így most az apja egyik ottmaradt alsójában nyomul.

Fel akartam menni megnézni a postán, hogy mit kavarnak, mert már két hete elküldte egy Kaposvári lány a tesztjeimet ami a mai napig nem érkezett meg! :twisted: Csekkem is lenne feladó! :roll: :twisted:

Na mindegy.

Mara
Nincs mit nagyon mondanom a bökiről.
Reggel megkérdeztem, hogy beadja, azt mondta igen.
Délben felhívtam, hogy jöhet, már jött is. Addigra én összeturmixoltam. A művezető ott állt a hátam mögött amikor ezt a műveletet végeztem, már kezdett rosszul lenni. Amikor közöltem kérdésére, hogy hasba fog menni, na akkor jött el a pillanat, hogy távozott az irodából. :lol:
Főnök megjött, beadta, közben megjött a párom, és mondta a főnöknek, hogy gondolta, hogy menni fog neki, mert ha anno a marhákat be tudta oltani, akkor most egy tehénnel is megbírkózik. Mondtam neki, hogy még jó hogy nem vagyunk összeházasodva, mert ez a kijelentése már válóok lenne. :twisted:

dita75
 
 


Nemone: Köszönöm a részletes választ! :) Tök jó lenne, ha nekem is ilyesmi lenne a forgatókönyv, persze a végén a happy end se maradjon el. :roll: Megpróbállak követni. :) Eddig hasonlóan haladok, mert én is keddi nap (8-án) kezdtem a Decát :), 21-én (hétfőn) kell mennem, valószínű akkor fog indulni a stimuláció, és így aug. 15-én (pénteken) lehetne a HCG vérvétel, szép magas értékkel (bár megfelelne olyasmi is, mint a Tiéd volt). :)
denika
 
 


Dita: nagyon jó fej a férjed!! :twisted:
de a lényeg, h jól beadták a szurit!!!
egyébként én nem is csodálkozom, h szegény kisrác olyan, amilyen, mert az anyja nem sokat törődhet vele! ez nagyon szomorú!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Denika
A happy end nem marad el.
Ez a deca mire jó egyébként? :roll: :oops:

Cinki
Hát én nem tudom nem néz tévét, nem hallgat híreket? oké, hogy tegnap még meleg volt, de már amikor küldhette este biztos arrafelé is be volt már borulva.
Folyamatosan beszélték az emberek is egymás között, hogy jön az eső, és a több mint 10 fokos lehülés erre egy szál semmiben van a gyerek!
Én is el szoktam felejteni ilyesmit, reggel még a fejemben van, de mikor felidegesít a lassú öltözködésével, meg hogy akkor kezdi el nézegetni a játékokat, hogy mit vigyen.... stb. mérgemben kimegy a fejemből a zsepi, a buszpénz vagy a pulóver, de hát én eleve nem vagyok rutinos az ilyenben, hisz nekem még nem volt gyerekem.

A kedves párom nagyon szeret szerepelni, feltűnési viszketegsége van, és belehalt volna, hogy ha ezt a poént ki kellett volna hagynia, tehát inkább vállalta, hogy megsértődöm. :twisted:

dita75
 
 


Nemone, nekem 18-án azaz pénteken kell felhivnom az orvost és valószinű kedden 22-én fog megnézni. Nekem sem volt orvosom, de az utolsó inszeminél szóltam az orvosnak akihez közel két évig jártam vizsgálatokra aki aztán létrehozta a terhességet hogy benne bizom és szeretnék továbbra is hozzá járni. Mondta hogy itt a Sotén az ő munkájuk véget ért azzal hogy diagnosztizálják a terhességet. Angyalföldre kell majd járnom ami persze nincs közel dehát ha van bizalom akkor megéri.

Csajok , csomagolgatok fél lábbal már úton vagyok a Balcsi felé. Kívánok mindenkinek jó pihit és szép babavárást.


Üdv


Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska
Mégegyszer kellemes pihenést neked, és tárt karokkal várunk vissza:

Kép

dita75
 
 


hát ma nagyon nagy volt a pangás, pedig ma senki nem dőlhetett ki a melegtől. na mindegy!
én mentem! remélem csacsogni fogtok este és lesz mit olvasnom holnap reggel!
csupp mindenkinek!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita: A decapeptyl pihenteti a petefészkeket, aztáltal, hogy csökkenti az ösztrogénszintet. Afféle átmeneti klimax állapotot idéznek elő vele, hogy utána a stimulációval minél több petesejtet tudjanak érlelni. A long protokollnál a punkcióig kell majd szurkálni, ezzel akadályozzák meg az idő előtti tüszőrepedést. Remélem, nem írtam túl nagy butaságot. :roll:
denika
 
 


Csibi
Hogy bírsz 6-ig dolgozni?
Jó pihit otthon neked és Mákszemkének! :wink:

dita75
 
 


Halihó!

Ditusom!

Nagy nagy drukkokat küldök neked holnara!

Évi!
Nőjön is az a drága pocak! ;)

Mi megismertük ma a gyerekdokinkat és nagyon jófej. Kiírta a kenceficéket és a vitaminokat Lacinak, szabin lesz ugyan, de eljön majd, ha hazajöttünk a kórházból.
20150601134430
 
 


Denika,

én is kaptam a decát, a punkció előtt 2 nappal kellett abbahagyni.
Biztos, hogy neked is sikerülni fog a lombik :wink:

Évi,

holnap kb 13 órakor megyek sorba ülni az uh-ra, azt nem tudom, hogy mikor végzek, de azonnal jelentkezem utána.
A pocakfotódra én is vevő lennék :wink:

Dita,

nem semmi főnököd van, nagyon rendes tőle, hogy elősegítette a teherbe esésedet. Aztán ha terhes leszel és elmész táppénzre akkor ne legyen eg szava sem, mert ő is tett a gyerekekért. :wink:

Zsuzska,

jó nyaralást és pihend ki magad!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata,

ha meglesz a lombik akkor a pozitív vérvétel után el tudtok még menni nyaralni :wink: Ne hagyjátok ki, mert ha megszülteik a baba akkor már minden más lesz.

Nemone,

ti is menjetek pihenni, ugynazon okokból amit Katának írtam :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Úgy legyen 5ösöm a lottón, hogy most enyém lesz a laptető, de neeeeeeem érdekeeeeeeeeel, azé sem neeeeeeeeeeeem!
Holnap úgyis lesz szép tüsszentyűm, bibibi!
Monic
Kismillió drukkomat küldöm a te uhudra is, de úgyis minden rendben lesz.
Rohadtul irigyellek ám! :wink:
Ha megszületik a babám, akkor nem győzök majd köszönetet mondani, mint a filmek végén odaírom a "Megérkeztem" képeslapra, hogy közreműködtek: szomszéd szuris néni, főnök, ügyeletes nővérke ....... stb... stb....
Viki
Nagyon pörögnek az események nálatok! Hát már egyre jobban várom Lackóbébi születését. Ablakpucolás gondolom már megvolt a nagyik részéről, tehát bármelyik pillanatban eljöhet a NAGY NAP! :wink:
No én megyek fürödni, meeeeeeeert kezdődik lassan a drágám a tívíben:
Kép

addig még a vacsimaradványokat is el kell takarítani. Ma már kétszer vacsiztak a srácok, pedig a kaján szerettem volna megspórolni a kerti garnitúrám árát, de úgy látom ez baromira nem fog összejönni, mivel még három hétig itt lesz a zabagép!

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: