Új privát üzeneted érkezett!

Kata
Köszi az infot és a bíztatást. Remélem minden úgy lesz mint ahogy mondtad. Elvégre a domináns tüszőm 3-4 mm-t nőtt a két nap alatt, úgyhogy akkor ebből már lesz vmi kedden. Csütörtökön 17-e lesz, a párom 17-én született, igaz két hónappal ezelőtt, de talán szerencsét fog hozni a dátum.
Nagyon ügyik voltatok a szemüveggel kapcsolatban. :wink:

dita75
 
 


Kép

dita75
 
 


Dita,
ne törődj a laptetővel! Majdnem mindeki szokott indítani lapot és nézd meg már hányan babásak közülünk. :wink:

i.kata
 
 

 
 

Na jó! Hát legyen!

Akkor danceljünk egyet: :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=FiNUkDnD ... re=related

dita75
 
 



dita75
 
 



Dita,

szerintem se félj a laptetőtől, én a vérvétel előtt is voltam fent és látod, hogy milyen jól sült el :wink:

Kata,

érdemes volt ennyit rohangálni a szemüveg után, ha 1 árán kettőt sikerül majd vennetek :wink:
Nagyon ügyesek vagytok :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsi!
Hát még nem bizonyított a májkrém és a fiú gyermek közötti összefüggés, de ha nálad is bejön, akkor előterjesztjük Czeizelnek!

Ditus!
Lacink tényleg csak 1 tüszőből lett, és ő vitt mindent!

Nyugi! Minden rendben lesz!!

Lusta Dick jól bírja a meleget, én már sajnos nem. A hőérzetem amúgy is teljesen már mióta várandós vagyok. Bármikor képes vagyok leizzadni.
20150601134430
 
 


Viki,

ha fiam lesz akkor írunk közösen egy könyvet az elméletünkről és gazdagok leszünk :wink:
Hát az izzadás engem is mindig utolér...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

Az egyik inszemnél nekem is volt ennyi tüszőm, a lombiknál meg 2x ennyi volt. Érzed már a pocakodat? Jók ezek a videók!

Mara,

Nem baj, hogy bemásolod ezeket az infókat, mindenki kiválogatja, ami számára érdekes, de én tényleg csak a penészes sajtokról olvastam eddig, hogy az veszélyes. Már több, mint 2 hónapja nem is ettem, pedig nagyon szeretem őket!
Én mostanában a paprikás szalámiért vagyok oda, akár magában is megeszem mindenféle kenyér, vagy zsemle nélkül. Illetve eddig is imádtam az uborkát, de most szerintem többet eszem, a héten is vettem 1/2 kg kovi ubit, és sikerült 2 nap alatt megennem. :roll:

Linácska,

Sajnálom, hogy ilyen peched volt! :(

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Na haliho csajok


Megjöttem a munkából hála Istennek három hét nyugi.


Dita, én nagyon fiút szeretnék. Annyira beleéltem magam hogy fiam lesz hogyha kiderül hogy lány hát érdekesen fogok nézni. Már annyi helyen jósoltak nekem illetve volt egy ember aki látatlanból két órán át beszélt rólam egy magnószalagra és minden bejött eddig ő azt mondta két fiam lesz. Ezért ezt úgy elkönyveltem hogy nem lehet megváltoztatni. Ezért vagyok ebben annyira biztos. De tényleg most hogy mindig irod ezt a punás dolgot kezdek bizonytalankodni :wink: :wink: a végén még belém beszéled és megváltozik :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Na haliho csajok


Megjöttem a munkából hála Istennek három hét nyugi.


Dita, én nagyon fiút szeretnék. Annyira beleéltem magam hogy fiam lesz hogyha kiderül hogy lány hát érdekesen fogok nézni. Már annyi helyen jósoltak nekem illetve volt egy ember aki látatlanból két órán át beszélt rólam egy magnószalagra és minden bejött eddig ő azt mondta két fiam lesz. Ezért ezt úgy elkönyveltem hogy nem lehet megváltoztatni. Ezért vagyok ebben annyira biztos. De tényleg most hogy mindig irod ezt a punás dolgot kezdek bizonytalankodni :wink: :wink: a végén még belém beszéled és megváltozik :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Képzeljétek a férjem pisztrángot süt nekem. Mostanában körbeugrál engem, már lassan kezd zavarni, hiszen nincs semmi bajom, csak babát várok!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka, Monic,
ezt a halas dolgot már én is hallottam. Valami olyasmit, hogy negatív koleszterint tartalmaz és nagyon szükséges a babának, meg alapból is az lenne mindenkinek. Én személy szerint utálom a halat, úgyhogy nem tudom hogy veszem rá magam, hogy megegyem. :roll:

i.kata
 
 


Némóka,
majd ha már én is babás leszek, akkor elolvastatom a párommal a sorokat, amit most a férjedről írtál. Biztos nem szeretne majd lemaradni a többi kispapától :wink:

i.kata
 
 


Olyan mérges vagyok :evil: Beadtam a szurimat, de a gyógyszertáros nem adott hosszú tűt. Adott ugyan kétfélét, de csak az átmérőjükben különböznek, és a vastag sem ér le az üveg aljára. Jó kínlódás volt megcsinálni :roll:

i.kata
 
 


Zsuzska
Na szépen vagyunk ha lánynak már nem is örülsz. Kukisból már nem lesz punis, és fordítva sem. Az a pete vagy fiú volt, vagy lány, más nem lehet. Kívánod a májkrémet? Talán így kiderülhet, hogy kinek lesz igaza!
Én meg pont nagyon lányt szeretnék, ezért is fog velem az élet jól kibabrálni, mert kapok még egy rosszcsontot. :wink: :lol:
Figyu, azt találtam ki legfeljebb cserélünk! :lol: :lol: :lol: :lol: Igy mindenki boldog. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ó hát már a gasztronómia is a pártomat fogja a babásodás terén, egy halevő nem lehet nem babás. Imádom a halacskát. Ide vele!

Némóci
Nagyon nem érzem a pocimat, olyan lightosan.
A múltkor is mindenféle stimu nélkül volt ennyi.
De látod nem jelent semmit, mert neked sem jött össze. Vikinek meg egy volt csak és mégis. Hát én ezt nem értem, de mindegy. Nem agyalok rajta, most már tényleg csak pár nap. Fél év után ez már piskóta.

Viki
Nálunk már kora délután beborult, és most lett belőle eső.
Hát mondjuk nagyobbra számítottam, mert már el is állt.

:roll:

dita75
 
 


Kata
Én most kaptam harmadszorra tűket, de már a szájába kellett rágnom a csajnak, hogy milyen kell. Úgy nézett rám, mint borjú az újkapura, hogy a felszíváshoz külön tű kell? A párom már inkább kiment, mert nem sok hiányzott hogy leordítsa a nő fejét. Tök jó hogy reklámokban is elhanzik:
Kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét! :shock:
Kösz de kösz nem! Balfék a legtöbbje! :twisted:
Na de sikerült végül nem? Még jó hogy te ilyen ügyi vagyol! :wink:

dita75
 
 


én is májkrémes kenyeret zabáltam, májkrémes kenyérrel :lol: :lol:

kata ügyi vagy és megoldottad

Dia nekem is egyetlen egy tüszőcske volt... :lol:

Pgsuska jó pihenést Neked!

nemone férjed nagyon irigylésreméltó :lol: és még miket meg enm fog tenni :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kata,

én is utálom a halat, de tegnap megettem, hogy a kisbabámnak jó legyen a pocimban. Az íze nem is volt olyan rossz, viszont a halszag ami maradt utána igencsak hányingert okozott, aztán még reggel is éreztem a szagát és akkor is hányingerem lett...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ja, és nekem teljesen mindegy, hogy milyen nemű babám lesz, csak legyen már végre :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Boni,

akkor ha kiderül, hogy fiam lesz a májkrém miatt akkor te is kapsz a könyv jogdíjából ok? :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Van már babád, elfelejtetted?
Vagy már meg is akarod szülni?
A velejárója már nem is kell, sztem az is hozzátartozik.... :roll:

Növeszgesd még 8 hónapig, mit csinálnál egy néhány milis babával, nincs is olyan pici pelus! :shock:

dita75
 
 


monic rendben :wink:
Vendég
 


ja barátnőm is májkrémez zabált májkrémmel és kislánya van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na én a májkrémet sem szeretem és a virslivel és a párizsival is úgy vagyok, hogy csak addig eszem meg őket, amíg be nem kattan mi van benne. Kiskoromban imádtam a májat, de mostmár azt is nagyívben kerülöm.

Monic,
én is rosszul vagyok már a hal szagától is. A boltban sem tudok elmenni émelygés nélkül a halaspult előtt.

Dita,
itt is esett, de csak pár csepp. Pedig már nagyon vártam, hogy lesz egy kiadós zuhi. :roll: Ilyenkor körberakom az erkélyt edényekkel, hogy felfogjam az esővizet, mert azt szeretik az orchideák. :lol:

i.kata
 
 


2x küldte el az üzimet, de megoldottam az utólagos szerkesztéssel :lol:

i.kata
 
 


Kata
Hát az én orchideámnak már nem nagyon kell semmi, egyébként ahogy mondtad visszavágtam a lelkemet.

Ma én is akciósan vásároltam egy-két dolgot, mert apával visszafelé bementünk a praktikerbe mert a kedves szomszéd tönkretette a fúrógépét, de annyi nem volt benne, hgoy megjavíttassa, na mindegy..... és meglógtam apa szeme elől, és vettem egy zebrás kaspót, meg egy kovácsoltvas gyertyatartót.
A pénztárig lapítottam, de persze feltűnt apának, hogy néhány új szerzeményt dugdosok előle. :lol: Kivételesen nem szólt semmit, mert ő is vett az autóra egy tanksapkát. HÁROM DB EZRESÉRT!!! Ki voltam akadva egy nyomorult matrica hogy kerülhet ennyibe! :shock: :twisted:

dita75
 
 


Dita,
zebrás kaspó :lol: Nekem IKEA-s fém kaspóim vannak (többnyire). Egyszer küldtél képet a nappalidról csak már nem emlékszem mi volt zebrás. A párnák a kanapén tuti, ugye? De valami még zebrás volt, csak nem emlékszem. De csini lehet, hogy a kiegészítők egyformák. :lol:

i.kata
 
 


Kata, én utáltam a halat egész életemben. Nem birtam megenni soha, ha megérzem a szagát rosszul leszek, de még a látványától is. Aztán amikor elöször terhes voltam állandóan paradicsomos halat ettem. Most hogy újra terhes vagyok rá sem birok nézni. Minden terhesség más és más. Nem kell megenned ha nem kivánod. Szerintem az ember mindig azt kivánja amire épp szüksége van a szervezetének. Iszod még a zöld löttyöt? Mert én igen. Az az egy van amit muszáj innom ha teccik ha nem. Mivel sem zöldséget sem gyümit nem eszem valamit muszáj bevinnem mert kellenek.


Dita, a terhességem előtt szerettem a májkrémet most nem igazán izlik. De igazából semmit nem kivánok. Olyan hirtelen izeket szoktam kivánni egymás után de konkrét kaját soha. És ami érdekes nem birom megenni a húst mert érzem a szagát, olyan szaglásom van mint egy vadászkutyának. Mindent megszagolok és ha érzek rajta vmit akkor már nem eszem meg. Ezelőtt nem volt ilyen gondom.

Kép
pgsuska
 
 


Kata
Nekem majdnem minden zebrás volt. A bőrűlőm előtt egy 3+2+1 es plüss űlőm volt egyedi saját részre gyártott ééés zebramintás. Majd keresek róla képet.
A függönyöm, szőnyeg, pléd, párnák, a szekrényem fekete és van két része ami vitrines az telistele van zebrás cuccal csésze, bögre, porcelán zebra, zebrás fényképtartó, és még sorolhatnám. Győzi megirigyelne. :wink:
Egy csomó plüssöm is van! CSAK MÉG EGY ZEBRÁS TESZT HIÁNYIK!!!!!! :twisted:

dita75
 
 


Hűűűűűűha!
Akkor megyek gyorsan lezuhanyzom, mert Zsuzska kiszagolja, hogy ez még nem történt meg! :oops:

Kép

dita75
 
 


Na látom mindenki készülődik a holnapra!
Én is korán kelek 5.30kor! :twisted:
El is teszem magam (no nem befőttnek!)

Kép

dita75
 
 


Aki még itt van, annak kipanaszkodom magam. Vagy 2! órát áltunk a vonattal, mert valami raktár kigyulladt Vámosgyörknél. Akkora kupac szenes fa volt ott, mikor elmentünk mellette, hogy három egészséges kalauz 5 perc alatt eloltotta volna, ha körbeállja. :) Nagy nehezen hazaérünk, leszállunk a hév-ről és bőrig áztunk a házig! Itt meg nem sikerült kinyitni a bejárati ajtót, ezért körbe kellett futnom a háztömböt és bemenni a hátsó ajtón. Sietve adnám be a szurit, beszúrom, mire feltünik, hogy tök ferde a tű. Azért beadtam, de most a tegnapi is fájt, meg a mai is. UTÁLOM A MAI NAPOT!!!

Amúgy jó éjszakát :)



vicky79
 
 


Dita,
honnan jött neked ez a zebra őrület? Én nem tudnám megszokni a lakásban. Nálunk most a csokibarna és a lime zöld dominál.

i.kata
 
 


Vicky: Hát tényleg nem valami fényes nap volt ez neked! De alszol egy kicsit, és máris holnap lesz :)

Mindenkinek jó éccakát!

hofeherke
 
 


Vicky,
akkor gondolom nem a mai nap lesz a kedvenced :?

Lassan én is megyek fürcsizni, mert reggel 7.30-ra megyek vércsapolásra.

i.kata
 
 


Dita jól nyomod, képzeld nálunk van zebrás kádkilépő, törölköző szett, jah és köntös, és papucs is. Irigylésre méltó. Irtam neked hogy ki kell jönnöd hozzám.


Nemone, mikor mész legközelebb orvoshoz? Általában egy napon járunk!!! Különben már a múltkor akartam irni hogy azt nekem az első terhességnél volt párducos cuccaim. A mostaninál oroszlán dukál.


Kata, jó a csoki barna a lime szinnel. Én szoktam ajánlani a vevőknek nálunk. Vannak ilyen szinű törölközőink.

Kép
pgsuska
 
 


Dita,
ígérem megpróbálok nem izgulni, de Lili fürdetés közben már sírtam is. És őszintén, nem is a lapartól félek, az eszembe sem jut, hogy mit fognak csinálni..., csak az altatástól, hogy minden ok legyen.

Kata,
a férjed vagy esetleg te, nem gondoltatok még rá, hogy megműttetitek a szemeteket? Én 7 éve csináltattam meg, és azóta is azt mondom, hogy életem legjobb döntése volt. Azóta no szemüveg. Ok, ténylegesen rövidlátó maradtam, de tünetileg úgymond kezelték, vagyis jól látok. Nagyon kényelmes, és szinte hihetetlen. Mikor bementem, még nem tudtam elolvasni az ajtón, hogy "műtő" kifele már igen. Igaz az első 3 nap nagyon sz*r, meg fél évig a fények néha érdekesen alakulnak, nekem pl. az összes utcai lámpának volt balra egy csóvája, de akkor is nagyon jó most már.

Na elmegyek aludni, nem tudom, mennyit sikerül. Azt mondták, lehet, hogy holnap estére még hazaengednek. Nem tudom akarom-e, mert a férjem ezerrel köhög, nem most kellene lebetegedni.
Legfeljebb majd csütörtökön jelentkezem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

hatalmas drukkok neked!+++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Linácska,
mennek a rukkok!
Nekem csak 0.25-ös szemüvegem van,és nem is használom, pedig kellene, mert cilinderesés azt állítólag folyamatosan kellene hordani. A párom a szemüveges, de nem gondoltunk műtétre. Igazság szerint én neken nagyon tetszik így szemüveggel, így meg sem fordult a fejemben. :oops:

Na mentem aludni.
Jó éjt Mindenkinek!

U.i: Monic, már csak alig több, mint 1 nap az első "találkozásig" a pocaklakóddal :lol:

i.kata
 
 


Jó regggelt!

KAta kitatás vérvételhez!

Vicki remélema mai napod jobb lesz

Pgsuska remélme jó időd lesz pihihez!

Dita már értem GYőzike mér adta fel a zebramániát

:wink:

Lina ölellek...és majd mi aggódunk helyetted

kismamáknak kitartás,a héten hüvi van szerencsére :lol:
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

A vonalzóm megint meghülyült, holnap lesz az uh és nem ma! :?

Kata,

drukk a vérvételhez!++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Linácska,

Nagyon-nagyon Kép , és minden rendben lesz!!!

Zsuzska,

Nem tudom, hogy mikor megyek legközelebb orvoshoz, mert még el kell döntenem, hogy kihez járjak ezentúl. :roll: Te mikor mész dokihoz?

Vicky,

Sajnos előfordul az ilyesmi azokkal a fránya tűkkel, de remélem ma már minden rendben lesz!

Dita,

Hogy a mai napon se legyen hiányérzeted! :wink:
Kép

Ez a vonalzó csak kétnaponta számlál... :roll:
Tegnap nagyon fincsi volt a halacska! Amúgy én nagyon szeretek minden halat, kivéve ezeket a ruszli-féléket, és amilyen szerencsém van a munkahelyemen hetente legalább 3x van valami finom halacska.
Képzeljétek, míg kiértem a metróhoz (kb. 5 perc) teljesen elázott a nadrágom majdnem térdig olyan eső volt. De szerencsére vékony nadrág, így már meg is száradt.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Jó reggelt!

Itt msot úgy esik, mintha dézsából öntenék.Úszik az erkélyünk. :roll: Degyűjtöm az esővizet ezerrel :wink:

Megvolt a lecsapolásom, az asszisztens hiányolta a páromat, mert tőle is kellett volna vért venni. A doki elfelejtette mondani, hogy őt is vigyem, de majd bepótoljuk a 21. napi vv-en.Jaés pénteken uh.

i.kata
 
 


Kata,

Ez a vv-el már az esetleges lombikhoz kell?
Pár perce itt is úgy esett, hogy szinte ki se lehetett látni az ablakon, de most csendesedett.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok,Mindenkinek drukk mára!
f.ancsi
 
 


Azt hittem ez laptető lesz,de látom,ez megint Ditusra vár!!!!
f.ancsi
 
 


Jó reggelt!

Ideért a hűvös, de eső itt nem esett. Pedig nem ártana! MA folytatom a takarítást. Remélem be is fejezem, aztán jöhetek ide csacsogni :)

Lina: Ne aggódj annyira. Én épp mielőtt laparra mentem elolvastam egy lombik kockázatlistáját. Ahhoz képest úgy ítéltem meg ez semmiség, és ezzel meg is nyugtattam magam.

Nemo: Meg ne fázz!

Kata: A férjedet miért csapolják?

hofeherke
 
 


Némóka,
igen, már a lombikhoz van a vv.

Mara,
ha az uccsú inszem nem sikerül, akko megyünk lombikra, és már most letudjuk a vv-eket, hogy ne teljen fölöslegesen az idő, ha nem jön össze az inszem.

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: