Új privát üzeneted érkezett!

Laptető hol vagy már végre?

Nem esőtáncot kell járni, hanem laptető táncot :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszi Lányok,hogy rám sózzátok a laptetőt!!!!!!! :D

Remélem,nekem szerencsét hoz!!!!

Ditus,én most megmentelek!
f.ancsi
 
 


HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!

Dita,

jöhetsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

És a fenti laptetőt ezennel Ancsinak ajánlom :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Nem sikerült, Monic gyorsabb voltál!!!!Majd legközelebb!
f.ancsi
 
 


Kép :wink:

dita75
 
 


Monic
Bibidre gyógycupp! Ne magadat égesd, én vagyok az égetnivaló boszi!

:wink: :lol:

dita75
 
 


DIta,

a térkő azért van ott, mert az a kutyafogó, a kutyák pont kiférnének a kerítés alatt, és így akarjuk megelőzni, nehogy meglépjenek. Báreddigilyesmi még eszükbe sem jutott... De jobb az elővigyázatosság :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nos??????? Közben mindenki az American Pie-t nézi, én is épp azon kacarászom:

Kép

dita75
 
 


Dita,

mi tényleg azt nézzük, meg esszük a halvacsorát.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet a dologban és nem azzal akarjátok burkolni, eléggé egyedi lenne! :shock:

Hogy vannak a tüneteid? Apukáddal megszeretgettétek egymást?

dita75
 
 


Jöhet a halacska ha marad, bár én az ilyen rúdféléket nem bírom annyira.
Apa által fogott pontyika na az nyami!
Apa duplán örülhet ha babás lezsek, mert 1-el több ok, hogy mehessen:

Kép

dita75
 
 


Igen, nagyon örülök, hogy itthon van, bár interneten mindennap beszéltünk de akkor is az az igazi, ha meg tudom ölelgetni :wink:

Rendben vagyok, az eddigieken kívül több tünetet nem produkálok.
De szeretném majd tőled 2-3 hét múlva megkérdezni ugyanezt :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Apukámnál is az az indok, hogy nekem megy reggel halat fogni, így anyu nem zsörtölődik, hogy nincs otthon vele :wink:
Úgyhogy holnap már lesz igazi halacskám is talán :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ja tegnap nem is róttalak meg benneteket, hogy kibeszéltetek a hátam mögött! :wink: :lol: Főleg Csibi! Na majd hétfőn megkapja tőlem a magáét!
Persze csak óvatosan, nehogy kárt tegyek a kis pöcsösben! :lol:

Kép

dita75
 
 


Látom mindenki alszik már, apa is horkol mellettem.........
nekem is csucsuzni kéne holnap hatkor kelünk.
8 körül gondoljatok rám!

Kép

dita75
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok tegnap este, meg ma is. Kifolyott a szemem, mire visszaolvastam. :roll:

Viki,
holnap kezdem a merionalt. Remélem most több szerencsét hoz majd.

Linácska,
örülök, hogy jól sikerült a nyaralás és remélem nem végig a laparon járt az eszed.

Dita,
holnapra mennek a drukkok az uh-hoz! Már biztps szép nagyok lesznek az ikreid :wink:

Monic,
nagyon szép a rózsád! Anyum is imádja őket, úgyhogy tele van vele a kertjük.
Ilyen hülyeségekre meg ne gondolj, hogy bármi baj lenne a babátokkal! Már csak 3 nap!!! :wink:

Zsuzska,
szerintem jó ötlet a 2 nyelv. Mi is így tervezzük, csak nálunk a párom fog többnyire németül beszélni. Ő is úgy nőtt fel, hogy a nagyszülei németül beszéltek (vagy svábul), aztán német meséket nézett.

Ancsi,
Szerintem lényegtelen az, hogy akcentussal tanul meg a gyerek egy idegen nyelvet, az a lényeg, hogy tudni fogja. Ha a szülő biztos a nyelvtudásában, akkor nyugodtan lehet 2 nyelven tanítani.
Nekem kb. 0 a nyelvérzékem és nagyon hiányzik az, hogy rendesen meg tudjam értteni magam más nyelven is.

Na megyek aludni én is.
Jó éjt!

i.kata
 
 


Kata,

remélem tényleg meghozza a szerencsédet az utolsó sorozat Merional :wink:

Elmentünk vettünk a sebemre direkt égési sebre való hdrofilmes ragtapaszt. Olyan vékony, hogy szinte csak a gyógyszerrel átitatott rész látszik a bőrömön, a többi nem. Azt írja a papírja, hogy 5 nap múlva kell leszedni és addigra hegesedés nélkül meggyógítja az égési sérülést. Kíváncsi leszek...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,
már nincs meg a lakás, de lehet, ha így halad, hamarosan újra meglesz. A srác még az első havi díjat sem fizette ki. 8-a volt a határidő, 9-én hívtam, hogy hol a pénz. Mondta, hogy elnézést kér, de az apja kórházba került, és nem jött vissza Pestre, a bankszámlaszámom meg itt van, másrészt ahol ő most van, ott nincs is bank (tényleg), de másnap reggel ez lesz az első, mert már jön vissza. Na persze, hogy nem küldte, erre többszöri hívásom után küldött egy sms-t, hogy maradnia kellett, mert nagyobb baj van. Én sokmindent megértek, meg toleráns vagyok, de szerintem az, hogy valakinek beteg lesz az apja, meg az, hogy amúgy a bérleti díjat időre ki kellene fizetni, az két külön dolog. Ráadásul tőlem vonták volna, úgyhogy Szlovéniából szegény barátnőmet riasztottam, hogy ugyan rakjon már pénzt a számlánkra. Tök ciki. Na mindegy. A másik meg, hogy ha két éve ismerném, és mindig fizetne, akkor egy ilyen belefér, de így, hogy rögtön elsőre...

Monic,
köszi az összefoglalót! Annyira kíváncsi vagyok, hogy hányan vannak a babáid. És majd lehet, hogy csak csütörtökön fogom megtudni :cry:

Kata,
hát sajnos elég sokat járt a laparon az agyam. Elég vegyes érzéseim vannak. Néha azt érzem, hogy semmiség az egész, elalszom, és úgyis csak akkor tudok már újra magamról, mikor minden kész. Másrészt meg ott van bennem a félsz, hogy mi van, ha valami közbejön, nekem még Lilit fel kellene nevelnem. Na meg hogy az is kiderült, hogy még egy szurit is el kell viselnem az elején!!! Meg elvileg beöntést, meg katétert... Na mondjuk azt már elhatároztam, hogy a katétert nem engedem, oldják meg anélkül. Hasamból kilógó csövet sem szeretnék, csak max. ha nagyon muszáj.

Ancsi,
remélem sikerült az inszemed, még ha a laptető nem is jött össze :lol:

Csibi,
gratulálok a kis kukishoz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Gondoltam, bekukkantok! :lol:

Dita, ma mész UH-ra, ugye? Drukk hozzá!

Csibus! Még nem is gratuláltam a kiscsávóhoz! :-D Az én tippem nem jött be! :-D

Monic, nem is tudtam, hogy van ilyen tapasz :shock: én is nagy önelégető vagyok :lol: Gyönyörű a rózsa!

Kata: hajrá Merional!!! :lol: szorítok, hogy ez az inszem legyen a befutó :D

Linácska: a katéter nagyon hasznos dolog, és egyáltalán nem fáj. 2 másodperc, míg felrakják, ugyanennyi míg leveszik, és kb. 1 perc alatt megszokod, hogy rajtad van.
Amikor visszavisznek műtét után a szobádba, nemigen fogsz tudni felkelni egy darabig. Főleg, ha még meg is bolygatják odabent a dolgokat. A másik alternatíva ugye az ágytálazás. Akkor inkább már legyen katéter! :lol:

Mi ma családilag éttermi ebédelést fogunk csapni. Szerencsére be van kissé borulva, így nem fogunk megdögleni a melegtől :lol:

További szép hétvégét Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

Ditus!

Hajrá tüszőlesés!!!
20150601134430
 
 


Reggelt!

Dita minden oké lesz a lesővel :lol: :lol: :lol: :lol:

nagyon vigyázzatok magatokra!

:lol:
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Dita,

++++++++++++++++++++++++++ az ikertüszőkhöz!

Szezso,

én sem tudtam, hogy van ilyen tapasz, a bevásárlóközpontban tanácstalanul sétálgattunk, mert nem igazán tudom, hogy hol tartják az ilyesmit, apa arcán a tudtam, hogy fogalmad sincs hol van a ragtapasz kifejezés,aztán egyszer csak megláttam, és még akciós is volt.
Tényleg jó lehet mert mióta beragasztottam a kezem egyáltalán nem fáj, pedig az égési seb igazán tud fájni.
Jó étvégyat a családi vendéglős ebédhez :wink: Jó, hogy nálatok be van borulva, itt elviselhetetlen a hőség...

Linácska,

az altatástól ne félj, mert nincs miért. Nagyon gyorsan el fogsz aludni és a műtét után azonnal fel is fognak ébreszteni. Nem leszel olyan hosszú ideig altatásban, hogy bármi problámád legyen belőle.
Az ágytál helyett én is a katétert javaslom inkább.

Boni,

hogy vagy? Lábacskáid?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita mennek a drukkok, jelentkezz majd minél hamarabb,


Csajok én kedden reggel fájdalmas búcsút veszek 16 napra tőletek. Lemegyek a szép kis házunkba a Balcsira és ott pihenem ki magamat.Dolgozom úgyhogy nemsokára megyek és holnaptól szabadság. Holnap összepakolok kimosok rendet rakok és kedd reggel csá. A baj az hogy a laptop nálam lesz, csak lent nincs net ezért most a kapcsolat egy picit megszakad de jövök hozzátok vissza és addigra biztos vagyok benne hogy bővül a babás klub.


mindenkinek csodás napot


Zsuzska :D :D :D

Kép
pgsuska
 
 


Jó reggelt!

Itt is hőség van, úgyhogy már megy a klíma, de attól meg megint megfáztam :roll:

Dita,
gyere a hírekkel, mert kíváncsi vagyok a tüszőcskéidre:-)

Monic,
az a tapasz tényleg jó lehet. Én még csak sima folyékony sebtapastról hallottam, de ilyen égési sebes tapaszról még nem. De jó tudni, mert én 2-3 havonta tudti megégetem magam :oops:

Szezso,
jó étvágyat a családi ebédhez!

Zsuzska,
neked pedig jó utolsó munkanapot a nyaralás előtt!

i.kata
 
 


Sziasztok!

Dita,

Mennek a drukkok!++++++++++++++++++++++++++++++

Linácska,

Én nem tudtam, hogy lesz katéterem, és amikor felébredtem ott volt, még altatásban rakták be, így egyáltalán nem éreztem. A kivétel meg nem vészes egyáltalán, de tényleg inkább a katétert választanám, mint hogy ágytálazzanak...

Monic,

Jé, ilyen tapaszról még én sem hallottam.

Zsuzska,

Jó nyaralást Nektek! 8)

Szezso,

Jó étvágyat az ebédhez!

Lányok, szerintetek lehet továbbra is innom zöld teát? A másik topicban a kávéról volt szó, de én azt soha nem ittam, de meséltem nekik, hogy én inkább teázom, és erre azt a választ kaptam valakitől, hogy azt nem nagyon szabadna mert méregtelenítő hatása van. :roll: Való igaz, hogy mostanában sokkal kevesebbet tudok meginni, egyszerűen nem kívánom, de ha még ennyit sem lehetne, akkor abbahagyom teljesen. Nem akarom, hogy a picinknek baja essék!
Képzeljétek ma 1/2 11-kor keltem fel! :shock: Évek óta nem aludtam ilyen sokat, sokáig, igaz hogy 2x is kint voltam pisilni.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Elkezdtem olvasni a termést, de látom már mindenki nagyon kiváncsi.
A bazi tüszőm eltűnt, ezt nem tom hogy csinálta, de még jobb is.
14x15ös a legnagyobb, és van még 5-6 db 12 mm-s! Endom még mindig 7,5.
Most már naponta kell szúrni, ma kapok egyet délben és holnap is egyet délben, na azt még nem tom hogy lehet hogy a főnököm fogja beadni. Jó mi? Feltéve ha ott lesz délidőben az irodába. A gyógyszertárban kihangsúlyoztam, hogy a lehető legkisebb tűt kérem. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kedden vissza kell mennem megint uhu-ra. Tudtam, hogy ennyi macera lesz, kétnaponta mehetek, ezt is annyira éreztem ám! Ez is bejött. De akkor már az is jöjjön be, hogy ettől leszek kismama végre. Mert ezt is érzem már egy ideje, hogy ez a módszer a befutó nálam.
Na és most visszaolvasok!

dita75
 
 


Sziasztok!

Megfővök! Ez borzasztó, hogy lehet ilyen meleg, és nekem még főznöm is kellett egész délelőtt :twisted:

Linácska: Nekem se beöntés, se katéter nem volt. Itt minde a kettőt inkább elkerülni egyekeztek. A beöntés helyett ajánlob figyelmedbe az EVA kúpot. Én gyógyszertárban vettem, de aztán a kórházban adtak, így ki se bontottam a dobozt. Este egy, aztán WC, reggel egy, aztán WC, és megúsztál egy kellemetlenséget. (Bocsi, hogy ilyeneket írok így ebéd előtt, de tényleg roppant hasznos). Katérterről azt monták, hogy ha lehet ne, mert fertőzést okozhat, így elzavartak pisilni a lapar előtt, és nálunk ahogy felkelt a paciens, már küldték is megint WC-re, hogy megmozduljon odabent minden, és ne legyen összenövés. Addig el se engedtek senkit, amíg ezen túl nem esett. Szóval, ha lehet, akkor próbáld ki ezt a változatot. Esetleg beszéld meg az orvosoddal.

A bográcsban gulyásleves főtt, de nagy vita is született belőle, mert Anyukámék még karfiolt is akartak tenni bele. A répával, meg a zöldségekkel még ki is békülök, pedig szerintem az se belevaló. Aztán meg leszidtak, hogy miért raktam bele a krumplit a legelején, szét fog főni, elég 10 perccel a vége előtt. Persze nem főtt szét. :? De a végeredmény azért fincsi lett, el is küldtem fénypostán a kóstokókat. Ha nem ért oda, akkor szidjátok a fénypostást! Birtos megettte :roll:

Monic: Látom tegnap kicsit kiverted a biztit :wink: A tapaszod nevét elárulnád? Hogy tudjam mit kell keresnem. Nem ázik át?

Zsuzska: Kellemes nyaralást!

Dita: Luk van az oldalamban!

hofeherke
 
 


Némóci
De jó neked én már hatkor készülődem az uhura.
Sztem a sima víz a nyerő, nem túl hidegen.
Ez az egyetlen amitől 100 % hogy semmi baj nem lesz.

Monic
Kivi leszek a tapaszra. Én herpeses vok, és arra is van olyan ami 8 óráig van fent, tök jó, mert eleve nem fertőz tovább, sokkal hamarabb lezajlik az egész ezzel.

Zsuzska
Úgyis küldök emesét, nem maradsz le semmiről. :wink:
Pihenj nyugodtan és növeszgesd a kis punásodat! :wink:

Linácska
Én nem kaptam katétert, de nem is engedtek felkelni pisilni úgyhogy ágytál volt, de nem érdekelt különösebben, eleve kék volt, a szobában nem volt senki rajtam kívül. Főúri helyem volt! Nem éreztem kellemetlennek.

Nemsokára megyek a szurira! Azért remélem a sok pici nem nő meg nagyon, csak kettő, mert nem szeretnék úgy járni mint Vicky, legfeljebb úgy mint Évi! :wink:

dita75
 
 


Nemo: Már egyszer ezt feltettem :) Szerintem itt egész jól összefoglalják, mit lehet, és mit nem: "Ha nem mutatkozik kifejezett undor bizonyos ételek iránt, akkor is van pár olyan élelmiszer, amelyet tanácsos elkerülni: ilyenek a lágy sajtok - a camembert, a brie, a kék sajtok, a kecskesajt vagy a feta , a nyers vagy félig elkészített húsok és halak - többek közt a virsli vagy a löncshúsok, a nyers tojás vagy az azt tartalmazó édességek, mint a fagylalt, a tiramisu és a gyümölcshabok, illetve a pástétomok. A terhesség alatt - és ez különösen igaz az első trimeszterre -, a kismama nagyon aluszékonnyá válhat. A szervezet megköveteli magának a pihenést, hiszen sokkal nagyobb teher hárul rá, ennek ellenére nem kell lemondani a reggeli kávéról. Egy több ezer várandós nőt vizsgáló kutatás eredménye szerint napi 1-2 csésze nem túl erős kávé semmilyen káros hatást nem gyakorol a magzatra.
"

hofeherke
 
 


Dita,

Gratula a szépséges tüszőkhöz! :lol:

Mara,

Igen, a sajtokra emlékeztem, de virslit miért nem lehet enni? :roll: Mostanában ettem párszor, és olyan jól esett!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóci
Köszi, neked is ilyen sokan voltak?
Na megyek összeshakelem a szurit, hogy a szomszéd néninek csak bökni kelljen, festés van náluk, már csak én hiányzom oda. :roll:

dita75
 
 


Nemo: Nem tudom, én a vírslivel eleve nem vagyok kibékülve. Egyszer elolvastam mi van benne, hááát! Azt hiszem kb 1% hústartalma van. Gondolhatod a többi része miből van, ha mésgis van benne husi, akkor meg nyers, és nem tudom, hogy mennyire fő meg 5 perc alatt, vagy 1 perc mikrózástól. Ezek az ötleteim, de nem hiszem, hogy ha néhanapján eszel belőle valami hatalmas bajt követnél el. :)

hofeherke
 
 


Megyek tálalom lassan az ebédet! :)

hofeherke
 
 


Dita,
jó sok tüszőt növesztesz :lol: Mondott valamit a doki, mikor lesz inszem? Ha kedden még visszamész, akkor csütörtök előtt nem nagyon lesz, nem?

i.kata
 
 


Na meg is van a szuri.
Gondolom csütörtökön lesz, mert a mai meg a holnapi már csak alkot egy 18-20ast, és azt már meg lehet repeszteni nem?
Jövő hétre megpróbálok szabit kérni ha nem küldik el a kolléganőmet, és akkor nyugodtan leszek, nem kell emiatt is izgulnom, hogy szalad az iroda nélkülem!

Csak annyit mondott, hogy kevés volt a két napi adag, ezért most keddig naponta kell adni.

Mara
Jó étvágyat!

dita75
 
 


Kata
A vonalzóm már tudott valamit előre.
Ezt még a mensi napján készítettem, úgy véltem, hogy kb. félidőben lesz, és a csütörtöki nap az már a 15. nap lesz. Addigra megnő a mnyh-m is nagyobbra.
Amúgy felémfordította a monitort, és olyan volt a sok fekete folt mint egy petezsák, de jó is lett volna! :roll:

dita75
 
 


Dita,
a 2 szuritól még sokat fognak nőni szerintem a kicsik is. Nekem akkor kellett 2 naponta szúrnom amerionalt, amikor tudtuk, hogy a párom pont nem lesz itthon. Úgy ki is húztam azt hiszem a 16. napig.
Én ma este adom be az első adagomat, remélem nem felejtem el :roll:

Én lassan lelépek, mert páromnak napszemüveget szeretnénk csináltatni a szülinapjára, de nagyon macerás. A héten már néztünk kereteket, de sötétített lencsét csak nagyon sík keretbe tesznek, azok a rendes szemüvegkeretek, de azt meg nehéz elképzelni, hogy áll majd rajta sötét lencsével. Találtunk egy napszemüveget a héten, amibe tudnának dioptriás lencsét tenni, de a keret volt 40 és valami speckó lencse kellene bele, az meg még 60 lett volna. :roll: Úgyhogy keresünk tovább.

i.kata
 
 


Kata
Te nem jártál ennyit uhura igaz?
Keddre a 15 milis már tutira jó lesz sztem! Egy huszast már simán megrepesztenek nem? Akkorát meg 100 % , hogy nőni fog addigra a két szuritól.

Az én szemüvegem allecuzámen volt kb. 55 píz!
Azt hittem dobok egy hátast.

Remélem találtok vmi olcsót és jót!

dita75
 
 


dita: Szerintem már nem nagyon járhatsz úgy, mint én, mert nekem visszábvette az adagomat. Remélem azért minden ok lesz a tüszőkkel. Én holnap megyek uh-ra. Már olyan kíváncsi leszek mit mond. Szerintem nálunk is úgy csütörtök-péntek-hétfő az esélyes az inszemre. Remélem holnap kiderül, hogy melyik lesz.



vicky79
 
 


i.kata: Nekem fényre sötétedő a lencsém és nagyon bevált. És valami 39.000 volt (bár nálunk a cég ebből 33.000-t fizetett :) )



vicky79
 
 


Vicky
Majd kiderül. Jó lenne egy napon menni. :wink:

Én is szerettem volna olyan lencsét de vki lebeszélt róla már nem is emléxem milyen indokkal.

Én már kiskorom óta szemüveges vagyok, rövidlátó.
De sosem hordtam folyamatosan, pedig azt mondták, hogy álmomban is kéne. Mióta már vannak ezek a divatosabb keretek azóta van úgy, hogy még utcán is hordom néha, de inkább csak tévéhez, olvasáshoz, és a számítógéphez szoktam.
Igy is javul a szemem, mert volt már 4 dioptriás is, most meg csak 3,25 az egyik, a másikra elég lenne a 2-es is, de nem akarták a két különbözőt mert az egyformához vagyok szokva.

Ilyenkor nyáron veszek valami sötét UV szűrős napheműt, oszt jóvan!
Persze aki nem lát nélküle annak muszály a dioptriás!

dita75
 
 


Dita,

gratulálok a rengeteg tüszőhöz, ebből már tuti lesz befutó :wink:
Látom egész jól bírod a szurikat ha más adja be :wink:

Mara,

a tapasz neve: Salvemed Égés elleni tapasz, 5 tapasz van benne és tényleg Tescoban vettem :wink: (azt hiszem kb félárra volt leakciózva)

Kata,

kitartást ebben a nagy melegben a szemüveg keresgéléshez :wink: Este el ne felejtsd beadni a szurit!

Nemone,

én sem hallottam, hogy virslit nem lehet enni, én is ettem 3-4-szer az elmúlt hetekben. A másik topicon írták, hogy kolbászt és májkrémet sem lehet enni, én mindkettőt eszem. Szerintem nem szabad túlreagálni ezeket a dolgokat, mert ha semmi olyat nem eszünk ami valamilyen szinten káros a magzatra akkor előbb-utóbb éhen halunk, mert pl tartósítószer szinte mindenben van.
Én úgy vagyok vele, hogy ami nekem jól esik az a babának sem árthat :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ditus!
Hogy Te micsoda tüsző halmozó vagy!!!

Némóka!
1-2 pohár zöld tea nem árthat! Kávét is ihatsz, igaz nem méregerőset. Fogtok még annyi mindent hallani mit lehet, mit nem enni inni. Szűrni kell, mert elég sok fanatikus ember van, aki túlzásba viszi az aggódást.

Májkrém mehet, hisz az hőkezelt, és amúgy sem eszel meg belőle kilókat. Májat viszont nem ajánlott.

Én pl. az elején ha nem ettem volna nap mint nap májkrémes kenyeret szalonnával tuti kiakadok. Pedig engem is lenyomtak a májkrém miatt. :wink:
20150601134430
 
 


Monic: Köszi! Majd legközelebb, ha Tscoban járok megnézem, itt árulják-e. :)
Én is egyetértek veled a kajákat illetően. Én mondjuk elég sok ártalmasat ettem az egyetem alatt, de azóta egész jól leszoktam. Kola, chips, csokikák... néha még manapság is megkívánom, de olyan mennyiségben mint régen már nem tudnék enni belőlük. Viszont soha nem tagadtam meg magamtól semmit. Ezek csak úgy lekoptak rólam..

:roll:

hofeherke
 
 


Most tudom úgy tűnik ellentmondok magamnak, hisz a mit szabad, mit nem listát is én idéztem be. De szegény bűnös lelkem hiába lát ilyen listát nem fogadja el indoklás nélkül. Azt viszont elfogadom, hogyha mást érdekelmek az ilyen listák, és ha segíteni tudok azzal, ha infot adok át, hát megteszem. Szánom bánom bűnömet. :oops:

hofeherke
 
 


Mara,
itt a kórházban szülés előtt kúpot adtak, remélem, ez nem csak a szülésnél gyakorlat, hanem a műtéteknél is. Tényleg, anyumat nem is kérdeztem meg, pedig őt már műtötték.

Most azon parázom, hogy nehogy addig lebetegedjek, mert a páromnak elkezdett fájni a torka. Ha ez miatt halasztani kell, kinyúvasztom :lol: Bár ha jól tudom, azért enyhe náthával még altatnak.

Dita,
jók lesznek azok a tüszők! Két szuritól még nagyon sokat nő, elvileg naponta 2 mm-t is akár.

Na megyek tortát sütni, holnap ünneplik Lili névnapját az oviban, aztán meg megyünk be a városba Csiperózni. Ma van a záróbulija.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ja, a legjobbat még nem is írtam: defektes lett a kocsim, mire hazaértem vele, szóval még reggelig valahogy a kerékcserét is meg kellene oldani, és nem találunk itthon kerékkulcsot :twisted:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Viki,

én is nagyon kívánom a májkrémes kenyeret, lehet, hogy nekem is fiam lesz? :wink:

Mara,

én is mindig elolvasok minden intő cikket, de aztán elgondolkodok, hogy kevésbé ártok a babának azzal, hogy próbálok laza lenni, mintha állandóan aggódnék valamin.

Linácska,

rád jár a rúd mostanában, szerintem a kúp is bőven elég a műtét előtt. Én is izgultam altatás előtt mert fájt a torkom, de semmi gond nem lett belőle :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Magamnak akartam, de apa szigorúan megtiltotta. :roll:
Sztem sem érdemes mindenen aggódni, mert eleve azok a kismamik akik hetekig hónapokig tisztában sincsenek azzal hogy terhesek ők is ugyanúgy élik az életüket mint addig.

Viki
Hát épp ezaz, hogy tüszőhalmozó vagyok és folyamatosan attól parázom, hogy mind megnő és akkor elmarad az inszem. :roll:
Neked Lackónál csak egy nagy volt?
Hogy bírja a kis királyfi ezt a hőséget?

Linácska
Tudom én könnyen mondom, hogy ne izgulj semmi miatt a laparral kapcs. mert már túlestem rajta. Természetes, hogy az ember fél az ismeretlentől. Én meg még nem voltam inszemen, én attól félek, pontosabban attól, hogy esetleg nem sikerülhet. Szóval próbálj megnyugodni, minden rendben lesz. Velem is, mert én hiszek nektek, csak annyi a dolgom, hogy még továbbb növesztem a bébijelöltjeimet.

dita75
 
 


Dita,
a legelső inszemnél volt 3 uh-om. Elmentem hétfőn a dokihoz, akkor csak 15mm volt, aztán szerdára behívott a Forgácsba, akkor még csak 16volt és még mentem pénteken is, akkor volt 18 azt hiszem, és végül hétfőn lett meg az első inszem. Az 1. uh-hoz képest 1 héttel később. A többinél mindig nagyok voltak, így nem kellett több uh-ra mennem.
Ettől a 2 szuritól szerintem még 20 fölé is nőhet a domináns tüsződ és a kicsik is lehetnek 16-18mm-esek az inszemig. Szerintem ami 18 fölött van, az már tuti megreped.
És mivel neked az inszem lesz a befutó, ezért több ilyen tüszőleső uh-ra nem fogsz már menni :wink:

A páromnak már volt fényre sötétedő lencséje, de mivel az autónk szélvédője hővédő üvegből ban, ezért az már annyira megszűri, hogy nem sötétedik be a lencse. :? Persze a nap attól még nagyon vakít...
Találtunk optikai keretet, amiben reméljük normálisan fog kinézni a sötét üveg, de még nem vettük meg. Olyan akció van a Vision Expressben, hogy a 2. szemüveg ingyenes. Úgyhogy néztünk rendes szemüvegnek való keretet, mert már amúgyis érett a cserére, és így legalább lesz új szemüvege és napszemüvege is 1 árán. Meg az egészségpénztárból is vissza lehet igényelni valamennyit, úgyhogy a héten még visszamegyünk megrendelni.

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: