Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.

mindenkit elfogadtam.

édesek a srácok :lol: :lol: mind a 4 :lol: :lol: :lol:

pindimano:

csak én látom hogy lenn van a pocid vagy amúgy is ilyen???
nekem 30 hetesen mikor vettük a babakocsit és vittük haza akkor (Én vittem a hordozót)átt adták a helyet hogy tessék csak a pici babával.mondom köszönöm de a baba még a pocakba van :lol: :lol: pedig csak egy pulcsi volt rajtam :lol: :lol: akkor tartottam 7 kilónál.
aztán a 34 héten elkezdtem vizesedni és 100 al mentem szülni(67 el kezdtem)már cipő sem jött a lábamra és papucsban mentem nst-re. a doki meg is jegyezte hogy hát csak nem a strandról jöttem,ahhoz kicsit hideg van :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
és most tartok 65 nél.itt megáltam.se le se fel,hozzá 175 nagas vagyok ugyhogy így pont jó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: azért remélem hugival(öcsi is megteszi)nem fogok ennyire vizesedni és felismerhetőek lesznek a csülkeim :lol: :lol:
így maradt is nyoma,a bokámtól a nyakamig csikos vagyok :( :( :(
na de majd ha sok pénzem lessz ..............

Kép
Kép
ettike
 
 


laptető :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Hát tényleg csini vagy!!! 65 kiló??????? :shock: :shock: Tudod mikor voltam én annyi????? :oops: :oops: :oops: Öhömmm.....meg sem mondom, de le sem írom.......... :?
Azt azért idebiggyesztem, hogy én 164 cm vagyok. Kis törpi :( De majd büszkélkedek a szép magas fiaimmal :lol: :lol: :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 

 
 

Én csak 154 körül vagyok....én télleg kis törpe vagyok :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Én most vagyok 65 kiló :) 53-mal kezdtem, de vagyok hozzá 166 centi. Szóval én sem leszek kosaras :D Apropó kosaras, olyan béna vagyok, voltam ma sátorlapokat (melltartót) venni, hát egy lett igazán jó :) pfff nem semmi, és még hol a tej!
Ettike, nem semmi, így bevizesedtél... akkor neked sem lehetett túlzottan áldott állapot az áldott állapot :) (ez de értelmes lett) Csíkozódni én nem csíkozódtam még, de a mellemnél lehet még valami.
A pocim mikor hol van, ez épp egy olyan pillanat volt, amikor Kriszt lehúzta a saját súlya :) De ha le is szállna, már épp ideje volna :)
Rennye visszajelöltelek iwiwen, neked is nagyon husik a kiscsávók! Mostmár én is kiváncsi vagyok az enyémre.

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!

Azt elhiszem, hogy kíváncsi vagy, nekem az utolsó hetek voltak a legidegörlőbbek, hogy vajon milyen lesz a baba. Milyen lesz a szeme? Szája? Füle? Feje? Lesz haja? Na sorolhatnám. Meg persze a szülésre is marhára kíváncsi voltam. Nekem nincsenek igazán mensis fájdalmaim, és ahhoz hasonlóan írták le nekem. Na, persze köze sem volt ahhoz. :?

A lényeg, hogy egészséges legyen a kisfiú. Mostmár tényleg jöhet bármikor. Olyan izgiiiii!!!! :D :D :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


sziasztok
rennye: world-ben megirtam és onnan bemásoltam,muszáj igy,mert magyar billentyüm van
én is 164cm vagyok
engem is jelöljetek be ugyan ez a nevem ott is.
hogy birjátok ezt a höséget? reggel elmentem üzletbe, azóta ki se dugom az orromat a házból.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Kiscsajnak Lujza vagy Léna jött eddig szóba úgy igazán :oops:
A Lakomcsik névvel alliterálnának is, úgyhogy majd még eldöntjük. Persze a legtöbb embernek a Léna jobban tetszik és a Lujza nekem is most jutott eszembe, de amikor megtudtuk, hogy lány lesz, mind2nknek beugrott, úgyhogy talán ez a sors... :P
Patrik továbbra is csuda édes kiskölyök :D látszik azért, hogy van benne egy kis csintalanság is 8)
Én is felvettem iwiwen, akit megtaláltam :oops: Ha nem baj...
Én is törpi vagyok :D 161,5cm...
A hőséget? :shock: ne is mondd... utálom... hajrá Pindi, még bírd ki egy kicsit :)

KépKép
KépKép
eckó
 
 


A hőség még hagyján :D majd kedden amikor 10 fokot hűl egyik napról a másikra! Na az komoly lesz, lehet már akkor babahírre jöttök :D
Rennye remélem hogy tök egészséges lesz a picúr, vigyáztam rá, ahogy tudtam 9 hónapon keresztül! :)
Eckó, szép nevek! Mindenképp alliterálót szeretnétek?

Kép

Kép
pindimano
 
 


sziasztok.

marha jó napunk volt :lol: :lol: :lol: :lol:
voltunk mekibe,állatkertbe,játszin,sétáltunk,fagyiztunk.
el is fáradtam rendesen :lol: :lol: :lol: de már annyira hiányzott hogy egy egész napot eggyütt legyünk 3-an.
Patrik nagyon élvezte az állatkertet.minden vauvau-volt :P :P :P :P :P

eckó:

szép nevek(nekem is jobban tetszik a Léna :roll: :oops: )

én mondjuk magasabb vagyok pár centivel mint a párom így magassarkút sem tok felvenni ha elmegyünk valahova :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Léna, Lujza cuki nevek :D :D Én akkor is maradok a Leila-nál :lol: Remélem azért egyszer még fel tudom használni.
Én is emlékszem, mennyire nem esett jól a nyári pocakosság, főleg az én kilóimmal :oops: :?
Olyan volt a lábam, mint Godzillának.

Ettike!

Klassz napotok lehetett!!! Még sok ilyet, vagy mégjobbat, ha lehet fokozni!! :D :D

Nekem most sipirc, Apa fürdet, aztán ágyba dugom Őket, majd utána éjszakába nyúlóan pakolok :D Ahogy magamat ismerem......

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Nekem is tetszik a Lujza!!!Szerencsére nálunk írtó egyszerű és rövid a vezetéknév,így könnyű lesz nevet találni hozzá!!!

Nekünk is jól telik a hétvége,tegnap 8ra értünk haza,ma meg megyünk ki pecázni!!

Egyébként én se bírom ezt a hirtelen időjárásváltozást...aludni sem tudok ilyenkor....

annus11
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok: majd olvasgatok sorban

Reni: jelöltelek iwiw-en :)

Üdv, Kriszti

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok! :)

Jó sokat írtatok, igazából nem tudtam még végigolvasni mindent, csak jöttem Nektek elujságolni valamit! :)
A Párom megkérte a kezem :) Teljesen váratlanul ért, egyáltalán nem is gondoltam rá.... nagyon meglepett :D Kaptam egy szép kis gyűrűt, hétfőn megyünk nyaralni, aztán ha hazajövünk, akkor megvesszük a gyűrűket, meg lesz lánykérés, szeptember elején még eljegyzés!
Súly és magasság: Én azon kevesek közé tartozom akik hízni szeretnének! De nem tudom :'( 170 centi körül vagyok és 50 kiló!
Látom iwiw-en jelölgettek! Hát engem szerintem nehéz ennyi adatból megtalálni :oops: De ha nem baj, majd én megpróbállak megkeresni Titeket! :D
Szép estét Mindenkinek! :)
brigi0923
 
 


Magasságokhoz és súlyokhoz csatlakozva nagyjából egy alkat lehetek pindimanoval :) 165 cm és 55 kg a súlyom, de én fogytam egy kicsit itt az elején (pedig nem hánytam sokat) és most csak 53 kg vagyok :( remélem a következő súlymérésre már nem fogyok, nehogy piszkálni kezdjenek miatta...( amúgy a két fiúval is fogytam egy picit az elején, de legalább ráfoghattam a rókára - na mindegy a végére megvolt a plusz 10-12 kg)

Brigi: gratulálok! :D
Hú te tényleg jó vékonyka lehetsz :o

Lányok: tőlem tudjátok jelölni Timit :)

Nem merek olyan sokat gép elé ülni, mert még pénteken bátorkodtam...... a fiúk szépen rajzolgattak az asztalnál a hátam mögött... a kicsi aztán kis papírgalacsinokat gyúrt, és bedugta az orrába!!! mindent megcsinál, amit nem kellene :(
Ha minden igaz nincs gond, sikerült kifújatni vele, meg porszívós orrszívóval is szívtam, de nem jött ki több... Dehát az ideg azért nem hiányzik :(

Sziasztok: Kriszti

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Kriszti!

Nem semmi!!!Na én meg egész hétvégén arra figyeltem hogy a szomszéd kisfiú ne egye meg a köveket a fűből :roll: A földet azért megkóstolta párszor,lenyalta a kezéről :lol:

Na nekünk nagyon jól telt a hétvége!Szombaton vasutasnap,egész nap heveréztem :lol: ettünk,ittunk.Vasárnap ugye a peca,na itt is legikább heveréztem.De annyira elfáradtam.....Mindkét nap ilyen este fél 8 volt mire hazaestünk.Itthon meg szalad a lakás...én meg lelkesen futok utána,legalábbis a mai nap :lol:
Az ebéd pedig túrós csusza lesz harcsapaprikással(természetesen abból amit tegnap fogtunk).
Vannak képek is: www.vasutasnap08.annus.fotoalbum.hu

Ja és iwiwen én is vagyok,Borsiné Fancsali Anna néven megtaláltok :lol:

Brigi!

Gratulálok!!
Ajánlok neked egy jó kis esküvői fórumot!www.weddings.hu.Nekem nagyon sokat segített szervezkedni,még most is ott blogolok :lol:

annus11
 
 


Kriszti!

Nem semmi!!!Na én meg egész hétvégén arra figyeltem hogy a szomszéd kisfiú ne egye meg a köveket a fűből :roll: A földet azért megkóstolta párszor,lenyalta a kezéről :lol:

Na nekünk nagyon jól telt a hétvége!Szombaton vasutasnap,egész nap heveréztem :lol: ettünk,ittunk.Vasárnap ugye a peca,na itt is legikább heveréztem.De annyira elfáradtam.....Mindkét nap ilyen este fél 8 volt mire hazaestünk.Itthon meg szalad a lakás...én meg lelkesen futok utána,legalábbis a mai nap :lol:
Az ebéd pedig túrós csusza lesz harcsapaprikással(természetesen abból amit tegnap fogtunk).
Vannak képek is: www.vasutasnap08.annus.fotoalbum.hu

Ja és iwiwen én is vagyok,Borsiné Fancsali Anna néven megtaláltok :lol:

Brigi!

Gratulálok!!
Ajánlok neked egy jó kis esküvői fórumot!www.weddings.hu.Nekem nagyon sokat segített szervezkedni,még most is ott blogolok :lol: Ja és képet kérünk a gyűrűről!!!

annus11
 
 


sorry :oops: :oops:

annus11
 
 


sziasztok! én még a 21. hétbe járok! ez ameleg tegnap kikészítő volt! az éjszakám is a hőségtől!! én már 6kg-ot híztam ez jó?? :?:
t.viktoria18
 
 


sziasztok!!

viki(nem gond ugye?):

szerintem nem sok csak sokkal több ne legyen :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
írj egy kicsit többet magadról :wink: :wink:


képzeljétek kaptunk anyóséktól vizipipát :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
azt sem tudjuk eszik e vagy isszák :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
de hát mi mást hozhattak volna törököktől :lol: :lol: :lol: :lol:
na de majd kipóbáljuk.
álítólag nem olyan káros mint a cigi :? :? :? :?


mennem kell mert Patrik üvölt

Kép
Kép
ettike
 
 


sziasztok
eckó: nekem a léna jobban tetszik
brigi: gratulálok az eljegyzéshez
kriszti: jó elevenek a fiaid, hogy gyözöd velük?
annus: megnéztem a képeket, jók lettek
t.viktória:szerintem nem sok, rajtam addigra már +8kg volt. én 165cm 45kg. de én egész nap otthon vagyok, nem mozgok, nem tornázok, február végétöl nem dolgozom
ettike: kipróbáltátok már az új ajándékot?ha igen, milyen?

múlt héten voltam endokrinológnál, azt mondta minden oké, aug. végén kell csak mennem kontrolra. erre ma kaptam levelet, hogy holnap menjek be, de indok nincs irva, hogy miért.szerintem a véremben találtak valamit. most tiszta ideg vagyok, hogy mi lehet a baj és csak csütörtökön tudok bemenni.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


jó hir:
ms felhivtam a nöi dokimat a fertözésem végett, a teszt negativ, szóval minden rendben, nem volt komoly, de azért idén már többet nem megyek medencébe fürdeni,

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Ettike!
Egy kismaminak nincs is jobb ajándék mint egy vizipipa :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Ma megtudtuk a pocaklakónk nemét! Kiskukis a pici manó. :D Szóval kisfiúnk lesz.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Viki: szerintem nem rossz a +6 kg mostanra

Timi: remélem nem lesz gond az endokrinológusnál, de nem igazán tudom, hogy oda miért is kell járnod, a múltkori fertőzéssel kapcsolatban? (bocs, ha félreértek valamit, nem is igazán tudom, hogy ők pontosan mivel foglalkoznak)
A fiúk amúgy annyira nem rosszalkodósak, sőt szerintem egész jólnevelt kis fickók :wink: egyik barátnőm véleménye szerint szerencsére egészségések, ez legyen a legnagyobb gondom (a pénteki eset) :wink: - azt hiszem igaza van

Aida :D :D de szuper!!!

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Aida, gratulálok:)!
Viki, a 18 a nevedben a korod? :oops: mert akkor tök hasonlóak vagyunk, mondjuk én ma töltöttem a 20. hetet :) voltunk is ma uh-n a kórházban, eddig még csak a magánorvosomnál voltam ilyenen, meg is lepett milyen bunkó az uh-s orvos :evil:
A neven szerencséra még van időnk gondolkodni, most egyelőre örülünk a mi pici lyányunknak(már kívülről is érezhető olykor a rugkapálása:)) meg készülünk a hétvégi esküvőnkre :oops: Remélem jól sikerül majd...
Adri, ha erre jársz, gratulálok az esküvőtökhöz, majd írj róla részleteket :)
No, puszi lányok :)

KépKép
KépKép
eckó
 
 


jajj, és Anna :) látom az iskoláink elég hasonlóak :D a másik favoritom nekem is a KSK volt :D csak végül az ÉÖK mellett döntöttem :)

KépKép
KépKép
eckó
 
 


Nem igaz, még mindig elfelejtettem :D
Brigi, nagyon-nagyon gratulálok :)
Pindi, írj, már aggódom, hogy megszültél-e vagy mi!!! :oops:

KépKép
KépKép
eckó
 
 


Kriszti!

Visszajelöltelek, nagyon szépek a fiúk, ledöbbentem Bálint hatalmas (fekete?) szempilláin. :shock: Nemtom írtam e már, de olllyan büszke vagyok Levire, már egy hete tud kétkeréken bicajozni!! A képekről jutott eszembe. :D

Brigi!

Gratulálok a kézkéréshez! :lol: Milyen a gyűrű? És milyen lesz a karika?

Aida!

Éljenek a kukisok! Hatalmas GRATULA!!!

Eckó!

Bizti szép lesz az esküvőtök. Templomi is lesz?

Annus!

Halpaprikást szeretem, kérek én is! Jelöltelek iwiw-en.

Viki!

6 kg szerintem jó. Mondjuk nekem Levivel 7 kiló csúszott föl, Norbival 9. A 38, illetve 40 hét alatt.

Timi!!

Tök jó, hogy elmúlt a fertőzés, drukkolok, hogy semmi további gond ne legyen. :!:

Ettike!!

Vizipipa? :lol: :lol: :lol: Tudtommal abból füvet szívnak :lol: 8) Jó fejek az anyósodék......... :lol: :lol: Komolyan, olyan jót nevettem. Tényleg jó fejek!!!


Pindi!!

Szülsz? Meghozta kiskukist a 20 fokos hőmérséklet visszaesés? Legalább meglenne az első topik-bébink :lol: :lol:

Remélem, semmit/senkit nem hagytam ki, ha igen bocsi, vágjátok nyugodtan a fejemhez, úgyis olyan üres. :oops:

Meg kellett szakítanunk a nyaralást, ma hazajöttünk, pedig 1 hétre terveztük, ilyen moslék időben..... :x :x De tök jó, a fiúk levadásztak eső után 25 csigát, és összegyűjtötték egy kupacba :lol: Aztán néztük, hogyan száguldoznak szerte-szét. Klassz program mi???

Kép

Ez volt a nagy szórakozás második része

Kép

De azért megdolgoztattam őket :lol:

Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Még egyben vagyunk, kész csoda ahányan idegesítenek az elmúlt időszakban, nah meg ez az idő... hát érdekes, de abszolút telt ház van a szülőszobákon, úgyhogy nem szabad előbb szülnöm :)
Huhh hát hol is kezdjem...
Eckó drukkolok, hogy minden okés legyen az esküvőn, tuti nagyon szép lesz, felejthetetlen mindkettőtök számára, már most sok boldogságot kívánok nektek!!!!
Brigi, gratulálok nektek, és szintén sok sok boldogságot együtt! A gyűrű engem is érdekelne!
Aida gratulálok a kissráchoz, névkérdés nálad is felmerül :D (Bocsi, ha már írtad a lehetőségeket, de mostanában nagyon terhes vagyok az agyammal együtt is)
Viki, szerintem sem gázos a 6 kiló, de azért vigyázz magadra!
Timi, remélem nem lesz gáz az endokrinológusnál, a teszt negatívnak meg örülök!
Ettike... vizipipa, hát ez tök jó volt :) Hasznos lesz mondjuk a keresztelős bulihoz :) De lehet kölcsönkérem a szüléshez :D
Rennye, nagyon édesek a fiúk :) és milyen dolgosak!!!! Sajnálom, hogy előbb haza kellett jönnötök a nyaralásból, de reméljük még normalizálódik az időjárás. Ja igen és Levi nagyon ügyi, hogy már két keréken tud bicajozni!!!!!
Na jó éjt mindenkinek, mára lelövöm magam! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Aida!

Gratula a kukishoz!!!

Eckó!
Sok sikert az esküvőhöz!!!Aztán hozni a képeket!!!!Amúgy a KSK elég "lánygyilkos",nem is értem hogy bírom még....

Rennye!
Kár hogy hamarabb visszajöttetek.Nekünk is volt oylan nyaralásunk,hogy leértünk a balcsira,mondom gyorsan menjünk a vízbe.Erre 30 perc múlva kitessékeltek mert jött a vihar.Első nap bőrig is áztunk....de mi élveztük nagyon,vagyis én.A többiek kicsit hisztiztek :lol: De mondtam h nem fogok benn ücsörögni az idő miatt :wink:

Pindi!
Ha tőlem is mindenki azt kérdezgeti amjd az utolsó napokban h egyben vagyok e még,akkor én kinyomom a mobilt,hivogassák egymást ki mit tud :wink:

annus11
 
 


Köszönöm a gratulációkat.

rennye: Szépek a fiaid, nekem is legalább ennyire legyen szép a sajátom. :)

pindi: Nevet már az elejétől kezdve tudjuk. Ha lány lett volna, akkor Angéla, ha fiú Noel.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


sziasztok.

a pipához kaptunk almás dohányt.mivel mi cigizünk így gondolták inkább pipázzunk mert abban a viz megszüri a káros anyagokat.hát majd meglátjuk mennyire sikerül áttszokni.mivel az utcára nem vihetem magammal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: érdekes lenne :wink: :wink: :wink: :wink:

aida:

gratula a kis kukishoz :lol: :lol: :lol: :lol:
látod te sem mész úgy szülni hogy 2 nevet kell "vinned" :wink: :wink: :wink: a Noel nagyon szép név.

pindimano:

pipát postázzam?? :lol: :lol: :lol: valami jó fajtu alkohollal és füvel keverve biztos könnyebb lenne a szülés :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: de azért még maradjon csak benn pár napig Zalán baba.az nem árt.

Reni:

édesek a fiuk.jó hogy Patrik nincs itthol mertha meglátná a hintát........húúúú mi lenne velünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:száguldó csigák mi?édesek lehettek csiga szedés közben :lol: :lol: :lol: sajnálom hogy előbb kellet haza mennetek.erre is nagyon pocsék idő van.

ecko:

drukk az esküvőhöz :wink: :wink: csak polgári szük körű lessz vagy lessz nagy banzáj is???nekünk még csak a polgári volt egy vacsival,a templomit majd akkor szeretném mikor Patrik már oda tud sétálni a gyürükkel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


sziasztok:
aida: gratula a kis fiúhoz
bfkrisztina: endokrinológus: pajzsmirigy nagyobbodásom van, nem vettem észre, nem volt panaszom csak a vér eredménybe látták, hogy valami nem passzol. a terhes nök 80%-nál jelentkezik.

endokirológus: hál istennek nem volt semmi gond, csak a beteg kártyámról kellett neki 2 fénymásoltat. én meg ezen idegeskedtem egész nap, ezért nem aludtam :evil: :evil: :evil:

eckó: sok sikert
rennye: sajnálak, hogy nem tudtátok kiélvezni az 1 hetet
pidimano: köszi, drukkolok, hogy kihúzd a megadott idöpontig

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!
Én új vagyok itt!
20 vagyok és mindenbizonnyal terhes :)
Holnap erősítí meg a doki!2 teszt és a menzesz kimaradás is ezt bizonyítja! Remélem befogadtok!
Szép napot
:oops:
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat! :)
Nyuszitappancs, üdv itt köztünk, és naná, hogy befogadunk :) ;)
Ma voltunk ctg-n, és juhú meg is vizsgáltak, meg UH is volt.

Méhszáj 2100-as lepény II.-III. fokban érett Px/3-as.
Babó
BPD: 93 mm
AC: 319 mm
FL: 71 mm
kb három kilós lehet a csöppség :)

Illeszkedő far.
Jah és javaslatnak rá van írva, hogy 1 hét múlva NST, szükség esetén kórházi felvétel! Izgi :)
CTG-n reaktív volt a drágám meg volt pár aprócska fájáskám is.

Timi, dejó, hogy nem lett semmi gáz az endokrinológusnál, csak jó volt, hogy ennyien szorítottunk :)
Ettike, köszi a postázást :D várom :D :D :D
Aida, szép név a Noel!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindimano....Köszönöm és Gratula:)
Sok sikert a babához :)
Remélem mesélsz majd...:)
nyuszitappancs
 
 


pindimano köszönöm...és Gratula:)
9 nap van hátra?? Na az nem semmi:)
Tényleg izgi lehet az utolsó 2 hét:)
nyuszitappancs
 
 


Heló!

Nyuszitappancs!! Üdv!! És nagy gratula a bébihez!!! :) :)

Pindimano! Alakulgattok szépen!! :lol: :lol: Ami jó jel szerintem, hogy nem túl nagy a baba súlya, és a feje sem, tehát akár farosan is megszülheted. Vagy progis császár?? Nem emlékszem, volt e erről szó. :oops: Az én tippem szerint még 10 napotok van :D Bár, ha már így rövidülget a méhnyakad,.....hát....nemtom. Minden esetre kitartás!!!!!

Noel nagyon szép név Aida! 8)

Timi! Örülök, hogy minden oké, de elég genyák, hogy nem mondták, hogy csak papírpótlásról van szó.......... :x

Annus!

Mi sem magunk miatt jöttünk haza, engem nem zavart annyira az idő, persze bosszantott, de tegnap meg ma meg elég jó napos az idő. Csak a fiúk nem tudtak mit csinálni, egy darabig elvoltak a kertben, de ahogy elkezdett zuhogni, fel kellett jönniük. A teraszra 7 lépcső visz föl, ami le van járólapozva, hát az úgy csúszott sarasan, vizesen, mint a veszedelem. :? Norbi nem lépcsőzik még biztonságosan, néha meghűlt bennem a vér, ahogy kőrözött a karjaival, hogy nehogy dobjon egy hátast. :roll: Mert ugye úgy el tud tűnni, és persze mindig a lépcsőzést akarta gyakorolni. Szóval az idegeimnek, és Norbi testi épségének jobb így.

De holnap, ha marad a jó idő, akkor elveimmel ellenkezve kimegyünk strandra. Van tök jó gyerekmedence, két csúszda is vezet bele, a közepében gomba-vízsugár, meg ilyenek. Kíváncsi vagyok, remélem nem lesznek hétköznap sokan.

További szép napot, nyugis terhességet, sikeres beágyazódást, jó babázást, satöbbit.

:D :D :D :D :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Köszi a névdícséreteket! :) Illeni is fog a babucira, mert azt jelenti a Noel név, hogy "karácsonykor született gyermek". És hát majdnem karácsonyi lesz. :) Vagy akár pont karácsonyi is lehet.

pindi: Tök jó hogy ennyire közel vagy már a nagy találkozáshoz a pocaklakóval! :) Hajrá!

nyuszi: Üdv köztünk! Így mikorra várható a babó? Február? Vagy már március? Nem tudok számolni. :D

Szép napot!
Aida

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


:)
rennye köszönöm:)
aida az Én számításaim szerint 4-6 hetes közt lehetek...de majd holnap megtudom pontosan:) és szerintem február-márc környéke:)
Félek...ezért ma csináltam 3.-tesztet is...és szintén ugyanazt mutatta,amit az első kettő!
Nagyon szeretnék már egy babyt:)
Remélem most összejött:)
Örülök és köszönöm,hogy itt lehetek..
Puszi
nyuszitappancs
 
 


Pindi!

Akkor most már télleg nincs sok hátra!!!!Fél lábbal is kibírod!!!Pocifotót nem teszel fel?Gondolom mostanában sokat változott,vagy nem?


Rennye!
Vhogy sejtettem hogy a gyerkőcök miatt jöttetek vissza,de akikkel én voltam azok kicsit nagyobbacskák voltak :lol: :lol: Persze viselkedésben kb az 5 éves szintjén :wink: :lol: Bizti jó lesz a strandolás!!!Ma elég meleg is vanhozzá!!

Nyuszitappancs!

Üdv itt,remélem hamarosan követlek,akkor csak pár hét lenne köztünk!

annus11
 
 


annus11 köszönöm és szorítok Nektek:)
Én mindent majd holnap tudok meg..:) Már nagyon izgulok :) :)
nyuszitappancs
 
 


annus11 köszönöm és szorítok Nektek:)
Én mindent majd holnap tudok meg..:) Már nagyon izgulok :) :)
nyuszitappancs
 
 


annus11 köszönöm és szorítok Nektek:)
Én mindent majd holnap tudok meg..:) Már nagyon izgulok :) :)
nyuszitappancs
 
 


annus11 köszönöm és szorítok Nektek:)
Én mindent majd holnap tudok meg..:) Már nagyon izgulok :) :)
nyuszitappancs
 
 


annus11 köszönöm és szorítok Nektek:)
Én mindent majd holnap tudok meg..:) Már nagyon izgulok :) :)
nyuszitappancs
 
 


annus11 köszönöm és szorítok Nektek:)
Én mindent majd holnap tudok meg..:) Már nagyon izgulok :) :)
nyuszitappancs
 
 


annus11 köszönöm és szorítok Nektek:)
Én mindent majd holnap tudok meg..:) Már nagyon izgulok :) :)
nyuszitappancs
 
 


Ne haragudjatok de mégcsak most kezdek megismerkedni az oldallal....
nyuszitappancs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?