Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelit! :lol:

Kata: akkor Neked tényleg pont jó lesz a kaális nyitás :-D Igen szimpi Tapolca :lol:

Bonika: eccer tényleg már Nálatok fogok aludni valamikor :lol: a talira nem tudnék menni, mert esküvőt szervezünk egy barátnőmmel :D

Hétnyolcalvócoca mikor költöztök előreláthatólag?

Puszika: akkor Ti is úgy vagytok, mint mi. Mi is október lombik, de addig nagyon dolgozunk egy Csodabébin :wink: Jó Balcsizást!

Kati: sok sikert Bp-n!!! Akkor nálatok hamarosan megint esemény, tök jó! :-D

Most mennem kell dógozóba! Csók mindenkinek! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szezso 2008.07.11 07:33-kor.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szép jó reggelt! csak nem voltak nálamnál korábban kelőek? :lol:

KAtám szép napot és kitartás...

Szezsó nem úszod ,meg!

:lol:
Vendég
 


Jó talizást nektek.

Szezso csodababáért szurok!


Most képek rólam!

Tegnap 33 évesen Kép


Ma 34 évesen :)
Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 

 
 

Klara nagyon csini vagy!
Boldog SZületésnapot!
Vendég
 


Szezsó! Költözést illetöen még nem látunk előre! Legkésőbb Mikulásig :lol: A héten vannak ott a villanyászo, kicserélik az összes vezetéket éás mindent, ami villany. Utána még léesz egy kis kőműves munka, teljes víz és fűtés szerelés, festés, burkolás, aztán már mehetünk is!
Főleg apa melójától függ, és hogy hogy jönnek be a pénzek - nem akarunk kölcsönt felvenni. (Van ölég)
Csak szép öregesen csináljuk. Én imádom nézni, ahogy a sittkupacból ház lesz. A festést várom már nagyon!!!

Kata! Nagyon kezd izgisedni a dolog! Jeeee!

Boni! Én mostanában mindig felébredek 5-6 között, és nehezen alszom vissza...de akkor aztán délig! :wink: Legközelebb írok hajnalban :lol:

Klari! A 34 év nem látszik, ellenben a pocakod...naggggyon szép!(Bár egy év alatt alig nőtt :lol: :wink: )

Kép
zölddisznó
 
 


Szép napot mindenkinek!

Kalri!
Nagyon nagyon boldog szülinapot kívánok Neked!!!!
Legalább egy 10-est letagadhatnál!!!
És ollyan, de ollyan szép pocakod van, hogy hajjaj!!!!! Irigylésre méltó!!

Jó Balcsizást, pihizést, kikapcsolódást a hétvégére mindenkinek!!!

Én ma vótam shoppingolni.... olyan jó volt..... két cickófix, egy fürcsiruci, bikini formájában (évek óta keresem Őt), és egy topánka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Klarissza!
Nagyon szép pocid van és sok boldog szülinapot kívánok :)
sonjus
 
 


Zöldi csak pihengess...
Vendég
 


A szilveszteri buli már a javában tart, pia, tánc, miegymás.. Egy srác odamegy egy már jó ideje ücsörgő lányhoz:
- Veled nem táncol senki?
- Nem.
- Akkor feltennéd a virslit főni?
_______________________________________
Szőke a lottózóban:
- Mi az a lottó?
- El kell találni 5 számot....
- Értem...és milyen messziről?

Ketten állnak egy szálloda recepciójánál, egy férfi és egy nő. Ahogy a férfi megfordul, véletlenül a könyöke ütközik a nő mellével.
Gavallérosan megjegyzi:
-Hölgyem, ha az ön szíve is olyan lágy mint a keble, akkor biztos meg fog nekem bocsátani...
Mire a hölgy:
- Uram, ha a farka is olyan kemény mint a könyöke, akkor a szobaszámom a 264-es!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A férfi és nő ül egymás mellett a repülőn. Egyszer csak tüsszent a nő, majd elővesz egy pzs-t, és gyengéden megtörölgeti a lába közötti területet. A fickó értetlenül néz, azt gondolja, hogy rosszul látott. A nő pár perc múlva megint tüsszent, megint elővesz egy zsepit, megint megtörli a nevezett területet. A férfi továbbra is meglepetten, csendben figyel, de már alig tudja magát türtőztetni. Pár perc múlva megint tüsszentés, megint törlés...
A pasi már nem bír magával, és megkérdezi:
- Bocsánat, de ön 3-szor tüsszentett, és mindhárom után megtörölte a p-ját. Meg tudná ezt nekem magyarázni?
- Sajnálom, hogy megzavartam ezzel. Tudja, olyan betegségben "szenvedek", hogy valahányszor tüsszentek, orgazmusom van...
- Ooooh, nagyon sajnálom, hogy kellemetlenkedtem. De szed valamit erre a problémára?
- Aha, borsot!

Két pasi beszélget. Azt mondja az egyik:
- Borzasztó a feleségem. Ha elmegyek a barátaimmal egy kicsit inni, kocsmázni, mindig hatalmas balhét csap. Pedig amikor hazaérek, már egy sarokkal előbb leállítom az autót, a kertkapuban lehúzom a cipőmet, lábujjhegyen osonok a lakásban, az előszobában levetkőzöm, s a sötétben settenkedem az ágyhoz. De semmit sem számít: mindig felébred, s hajnalig szid.
- Mert nem jól csinálod, barátom! - feleli a másik.
- Amikor én buli után hazaérek, behajtok a garázsba, felpörgetem a motort, becsapom a garázsajtót, a bejárati ajtót, felkapcsolok minden villanyt, bekapcsolom a tévét, fütyörészek, dúdolok. Majd azt rikkantom: ha már úgyis ébren vagy, kedvesem, mit szólnál egy kis orális szexhez? Mindig úgy tesz, mintha mélyen aludna.


Interkontinentális repülőjáraton a személyzet nyugodtan kávézik a kabinban, amikor egy farkas töri rájuk az ajtót. Gondolkodás nélkül elkapja a kapitány grabancát, és szól:
- Téged most felfallak!
- Ne egyél meg farkas koma! Én vezetem a gépet, ha megeszel, ki fog leszállni?
- Na jó. Akkor másodpilóta téged.
- Jaj engem se egyél meg, mert a kapitánynak szüksége van rám, hogy biztonságosan földet érjünk.
Ekkor lép be a kabinba az egyik stewardess.
- Akkor nincs más hátra, téged kell megennem.
- Hát egyél, de figyelmeztetnélek, hogy ebben az esetben leszállás után téged dugnak meg a pilóták.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hihi! Én nyertem!

Kép
zölddisznó
 
 


Én lettem a második! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Eltűntem hétfőig! Cupp!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi, cupp neked is!!!
Vigyázz magatokra!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ÉN már unok első lenni :wink:
Vendég
 


Klarissza: privid jól esett, boldog szülinapot! Ajándékod egy virtuális pocaksimi.



Naggyon jó volt a Balatonon (hekkezünk, vizibicóztunk, sétáltunk nagyokat, söröztünk,...), a családi zsúr is jó (onnan írok sutyiban).


Pusza:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!!!! :D

Jövök vissza, újra HAPPPPPPPYYYYYY :D :!:
surmi
kockasfulunyul
 
 


Puszedli örülök, hoyg ól érzitek magatokat

Surmi jippijéééééééééééééééééé!
Vendég
 


Szia mindenkinek!
Sajnos az 5. hét végén elvetéltem! Siettem a kórházba de a petezsák teljesen eldeformálódott,babám elhalt! Kitisztítottak most 2 hónap pihenés,aztán újra BABÁSODNI AKAROK! Szar érzés,hogy egyik pillanatban még van baba,másikban már felébredsz és minden a régi! Doki szerint szebb a méhem mint volt,szerinte a következő terhesség elöbb összejöhet! Hát ebben reménykedem! Jó éjt! Misszi
misszike
 
 


Jó reggelt!

Misszike: annyira sajnálom!!! :cry: :cry: :cry: Minden úgy lesz, ahogy a dokid mondta :wink:

Surmi: mesélj :lol:

Klarissza: nagyon csini vagy! :-D

Coca: akkor még Hanna születése előtt jóval be tudtok cuccolni :lol:
Festésnél Te is kikukkantasz majd a házhoz?

Snufi: jó mozgalmas a hétvégéd :lol: én is ezt imádom a nyárban, jó sok program -nekem is van szinte minden hétvégére - az ember gondolatai elterelődnek kicsit... :wink:

Boni: jól vagy? Jön a hidegfront, itt nyugaton már felhősödik..

Ma családilag éttermi ebédelést fogunk csapni :lol:

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


REggelt!

Azt nem írom hogy jó és szép, mert most nem illik a kébe...

Miszsizke nagyon nagyon sajnálom ami történt.. egy hatalmas nagy ölelést küldök Neked! és bizzunk benne, hoyg az orvosnka igaza van! :wink:

Szezsó drága jól vagyok köszi. bár annyira meleg van hogy már vizes törölközőt tekerek a végtagjaimra.,..

tegnap megfőztem 2 napra, ma pihenés vna ezerrel...jó étvágyat Nektek a családi vacsihoz!

Zöldi szerintem ki nem hagynáé afestést! :lol:

BEttike hogy vagy? bírod a meleget? diétával hogy állunk?

Mindnekinek ölelés és puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Gyorsan írok, mert xaraxik a net, hol van hol nincs, aztán amit lehet gyorsan elküldök! :?

Surmi! Üdv újra! Mizu? Mi ez a nagy happy?

Misszike! Ez nagyon szomorú, de a dokid szavai igen biztatóak! :wink:

Boni! Kitartást! A héten legalább "hűvösebb" lesz! :wink:
Köszönöm jól vagyok! (2 napja takarítok!) Nem bírom abba hagyni! Mostanra már minden kész! :lol: Meleget igazán jól bírom! Nem is gondoltam volna! A diétával szintén nincs gondom! :lol: Gyerkőc pedig már igen jó helyekre tud rúgni! :lol: Meg lassan készülök, hisz 2 hét és mehetek nyaralni a Balcsira! Alig várom! Meg már hivatalosan 10 munkanapom van! Szóval ennél jobb nem is lehetne! :lol:

Zöldi! Még meg sem dicsértem Bucinudli nevét! Nagyon szép! :lol: Hétfőn gyere beszámolóval! JAj és esetleg egy táblát is raknál?

Puszedli! Bevallom egy kissé irigy vagyok a sok elfoglaltságodra! :oops: :lol:

Szezso! Jó étvágyat az étteremhez! :lol: És nagyon szorítok csoda bébihez! :lol:

Katica? A héten melyik nap is mentek? :roll:

Sonjus??????

Klarissza! Hú mekkora pocak! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike de jó lesz nyaralni, ugye? :lol: hát az biztos, hogy jó helyre tudnak rugni :wink:

Jáj Zöldikém akkor aztán a vendégszobát is csinyáljátok ám, hogy mehessünk nyaralni/telelni hozzátok... :lol:
Vendég
 


Köszi lányok,nagyon aranyosak vagytok!
Klarissza:szép a pocód,jó nagy!
Miért mondja azt a doki,hogy ilyen "kitisztítás" után könnyebb teherbe esni? Most 6 hétig nem lehet semmi,2 hónapig pedig élesben nem mehet! Erősödik a méh az ápolónő szerint! Ennyi?
misszike
 
 


Pusz Mindenkinek :D

Borzasztó ez a meleg :( szegény légkondink is alig bírja, pedig 16 fokra állítottam .

Rólam annyit, hogy a férjem a héten elém jött a munkahelyemre (ilyet soha nem csinált még), elsírta, hogy ő rájött , hogy mekkora áldozatott hoztam miatta, csak azért , hogy legyen egy fiúnk, meg stb. Így megbeszéltük a dolgokat autós burgerkinges vacsi közben (tudom nem valami romantikus, de az időnkbe csak ez fért :oops: ).
De a baba dolog most pihen, mert közben kiderült, hogy valami érsérv problémája van a férjemnek, így mennie kell urológiai kezelésre. Ez csökkenti a sperma képzödését és mozgását.
Hát egyenlőre ennyi.
surmi
kockasfulunyul
 
 


Surmi drága örüloüök, hoyg párodnak kezd visszatérni ami elment :wink: enm a kaja tipusán múlik a romantika :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

remélem a hüvi idő visszaterel benneteket! :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Romokba dönt ez az idő...........UTÁLOM!!!!!

Surmi, örülök h kezdtek visszarázkódni lelkileg!

Bettike, jó nyaralást! Szerintem Puszedli meg rád irigy! :lol:

Misszike, nagyon sajnálom én ezt nem tudom h tudnám feldolgozni. :cry:

Én dolgozom, de már nagyon fáradt vagyok.

Kép
kata05
 
 


Szisztok!

Misszike :( nagyon sajnálom, de bízz a dokidban, legközelebb tényleg minden rendben lesz!

Surmi :) Örülök, hogy rendeződnek a dolgaitok!

Sikerült az allergiám mellé egy kis napszúrást is összeszedni, mert ugye így szép az élet :?
sonjus
 
 


Jó reggelt mindekinek!

Misszike :cry: Pár hónap és megint ott lesz a pocidban egy babóca :wink:

Sonjus!
Akkor nagyon jól jön neked most ez a szomorú esős idő :lol:
Vigyázz magadra :!: :!:

Ja, és hoztam viccet is:
Három egér beszélget egy bárban az éjszaka közepén. Az első egér legurít egy Jack Danielst, odavágja a poharat a pulthoz, majd a második egérhez fordul:
- Amikor találok egy egérfogót, akkor a hátamra fekszem, a lábaimmal kiveszem a sajtot, majd a lecsapódó kart elkapom a fogaimmal, így elvégzek 20 felülést - amolyan étvágygerjesztő gyanánt -, aztán meglépek a sajttal!
A második egér rendel két Bloddy Maryt, felhajtja mindkettőt, a két poharat odacsapja a pulthoz majd így szól:
- Na igen. Én, amikor patkánymérget látok, akkor igyekszem minél többet összeszedni, hogy hazavigyem. Otthon bedarálom, majd minden reggel egy jó adagot adok a kávémhoz, hogy megadja az alaphangot a nap további részéhez.
Ezen is jót bólogatnak, majd a harmadik egérhez fordulnak. Az felsóhajt, majd nyugodt hangon megszólal:
- Nekem nincs kedvem itt veletek hülyéskedni. Haza kell mennem megdugni a macskát.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Misszi, nagyon sajnálom. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Misszi, nagyon sajnálom. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Surmi ezek szupi hírek látod-látod még észhez is térhetnek emberkéink azért kivi lennék ki hatására jött meg a józan esze :lol:

Misszike előszöris nagyon sajnálom! Viszont missed ab. után mivel mindent "letakarítanak" a bolyhok újra képződnek amihez kb.2 hónap kell és mivel új friss bolyhok lesznek a beágyazódás is könnyebb. Ez attól is függ azért, hogy hagyományos takarításon, vagy a most használt "porszívózáson" vettél részt.

ÉN: köszönöm a köszöntőket! :oops:

Bettike: írígy-írígy én még előre láthatólag szeptemberig dolgozok.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Helló!

Surmi: örülök, hogy rendeződtek a dolgok és jól vagy!

(((((((((((((((((((((((((Misszike))))))))))))))))))))))))

Bettike: Katának igaza van ám! :wink: Kérek pocakfotót!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttünk!!! Szép volt, jó volt,(a repülés egész bírható :P ), csak rettentő fáradtak vagyunk (hajnali 4-es kelés a transzferhez...)! :P
Alszom 1et és jövök olvasni! :P
Pusz, Till

tillidian
 
 


Röff! Én is itthon. Alszom.

Kép
zölddisznó
 
 


Húúúúúúúúúúú.... Zöldi, kis mázlista!!!!!

Én meg itt aszalódom a 30 fokban :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nem is van 30 fok!

Kép
zölddisznó
 
 


lányok a szombati talival kapcsolatban a 14 vagy a 15 óra jó nektek?
Vendég
 


De itten, ahun és dódzok, ottan van ám :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Plusz ami hat számítógépből kijön meleg :shock: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Boni felhívásának engedve írok, nehogy kihaljunk:
nemhalunkkinemhalunkkinemhalunkkicsakazértsem

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Hol van Mindenki???????????????????? :shock:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Boni! Olyan kor még nagyon hőség van! Én akkor nem élek, csak a hűtőben!

Kép
zölddisznó
 
 


Felkeltem! :lol:

((((((((((((((((((((((Misszi)))))))))))))))))))))))))))))))))
Nagyölelés, mihamarabbi felépülést testileg-lelkileg! :oops:

Remélem, Többiek jól vagytok! :P

Miféle melegről beszéltek? :roll: Itt meleg volt, komolyaaan?
(Párizsban végig hűvös - néha hideg - volt, de nagyon jólesett! :P )

Annyira fantasztikus Meseország (Disneyland)! Mindenkinek oda kéne menni - legalább 1x! Reggeltől estig show, éjjel parádé, tüzijáték, csak bírja azember talppal - nomeg péztartóval... :oops: :D
A Manók Kiránya nagyon élvezte, ma hajnalban lesz 7 éves - jesszusom, 7 éve szültem! Mintha tennap lett vóna :oops: - ez volt az aji! :D

Bölcsfogammal holnap fogidokihoz menyek, már csak gyógyin bírtam odakint is :oops:

No taliztatok-é már?

tillidian
 
 


Klarissza,
Isten éltessen! (Szép a pocid!:))

tillidian
 
 


Till!
Menő Manódnak boldog 7. szülinapot :)
sonjus
 
 


Tudom, hogy dilis vagyok, de ahogy elnéztem a golfos tickerem, nekem valahogy az jutott eszembe, hogy akkor mi most konkrétan lyukra játszunk ;) és bele is fogunk találni :D
sonjus
 
 


Sonjus!
Úgy legyen :wink: :lol:

Hoztam vicceket:
Kisgyerek kérdi az apját:
- Apa engem a gólya hozott ?
- Persze kisfiam
- És anyu régen jól nézett ki?
- Persze kisfiam
- Akkor miért a gólyát dugtad meg ?


A tömött pesti buszon két barátnő beszélget:
- Képzeld, lehet, hogy gyerekem lesz!
- Hát ez nagyszerű, és kitől?
- Nem tudom, nem tudok hátrafordulni.


- Nagyon hiányoztam kedvesem, amíg két hétig távol
voltam?
- Óh! Hát nem voltál itthon?


A kórházba sebesültet hoznak:
- Nős? - kérdezi az orvos.
- Nem, autóbaleset.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Reggelt!

Zöldi viszont ha későbbmegyünk... mikor akarsz menni este ?

ez a 15 óra azért nem olyan rossz....időnk sem lesz beszélgetni ha ennél késöbben megyünk..
de persze ti tudjátok...

előreláthatólag 17-28 C lesz szombaton.. sütni fog a napocska, záporocska sem várható
:lol:

voltam ma magzatzi szívhangon.. dönörűséges volt.. UH majd csak 2 hét múlva
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?