Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti, Teri nektek is nagyon köszi! :D

Jól sikerült a szülinapi zsúr! :D Most pakolunk, holnap utazunk. Azt sem tudjuk hol áll a fejünk!

Majd jelentkezem, ha megjöttünk.

Pusz

Zsu
svs
 
 


NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT DRÁGA EMMA BABA!
ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG, LÉGY EGÉSZSÉGES ÉS BOLDOG!


Viki és Benike

Kép

Kép
viky30
 
 


Zsófi: Bocsi, megkavart a két fiú vonalzója. Pedig pontosan tudom hogy Samu oroszlán és még nem volt a második szülinapja!!! :oops:

Zsu: Várjuk ám a szülinapos képeket! Jó utat Nektek!!

Kép
viky30
 
 

 
 

elutazunk balatonakalira, jövőhét pénteken nézem majd meg a babanetet valszin. utána majd még 1 hétig nem leszünk, de közben becsekkolok :)

néhány kép addigis:
Kép Kép Kép
kerekpocak
 
 


(nem kancsi, csak én ültem hülye helyen neki)
kerekpocak
 
 


Zsófi-érezzétek jól magatokat!!!Jónás ééééédeees nagyon.Mekkora lett már :shock:

macarella
 
 


Zsu-nektek is jó pihenést.

macarella
 
 


Emmának nagyon boldog születésnapot!!!!

Zsófi jó pihenést!!! Jónás nagyon cuki, Olyan huncut bankár
:wink:

Zsu Ti is érezzétek jól magatokat!!!

Klári
Kép
ganti
 
 


EMMÁNAK NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!
SOK PUSZI KICSI LÁNY!


Zsófi, Zsu jó pihenést Nektek és a kis családnak!!!!

Kép
niki30
 
 


Emmus! Itt is BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!!!

Jó "nyaralást" minden utazónak! :)

MARCSI! Hátha ovasol!?! :roll:
Én szerettem volna összehozni a talit, de sajnos sokan elutaztak, a többiek meg egyszerűen nem jeleztek vissza. :( Az érdeklődés hiányában, így nem erőltettem a dolgot. Persze szomorú vagyok nagyon, de hát ez van. Én is leutazok vidékre a szüleimhez jövő csütörtökön, de ha netán addig van kedved esetleg "randizni" velem, akkor szívesen látlak benneteket Lolóval nálunk. 8)
Ha nem OK a dolog, akkor majd a legközelebbi babatalin hátha végre megismerkedhetünk.

fatima
 
 


Teri! Sztem elbeszéltünk egymás mellett! :)
Én pont azt írtam, hogy ha netán lent lennétek vidéken és unatkoztok, akkor meglátogathatattok volna bennünket Mezőberényben. De ezekszerint pont Pesten lesztek mostanában. :)

Viki! Ha jó nektek a kedd vagy szerda délelőtt, akkor szólj! A számomat küldöm priviben. (neked is Teri)

fatima
 
 


Húúúú Fatima szerintem én sem jeleztem vissza ne haragudj... nem azért mert nem érdekel!!

De sajnos nekünk sem jó ez a hét, pakolunk, költözünk stb.

Talán ősszel ha mindenki hazarendeződött összejön egy tali!! Ne legyél szomorú!! a nyár egyszerűen ilyen, még a szokásosnál is nehezebb közös időpontot találni.

Klári
Kép
ganti
 
 


Fatima! Megkaptam, köszi! Lehet h a jövő hét elején lent leszünk, de még nem biztos és akkor randizhatunk! :)

Mindenkinek jó nyaralást! Mi szerdán megyünk Lellére pár napra, de hétvégén jövünk haza.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Fatima!
Én meg nem is tudtam, h. talit szervezel :cry:
Mi ráérünk, csak Emma péntek óta kicsit náthás, megfázhatott anyukáméknál.

Jelentem, elkezdtük csökkenteni a cicizések számát és nagyon jól haladunk. Emma jobban viseli, mint gondoltam.
Remélem hamarosan eljutunk az esti egy cicizéshez.

Kép
niki30
 
 


Fatima!
Én meg nem is tudtam, h. talit szervezel :cry:
Mi ráérünk, csak Emma péntek óta kicsit náthás, megfázhatott anyukáméknál.

Jelentem, elkezdtük csökkenteni a cicizések számát és nagyon jól haladunk. Emma jobban viseli, mint gondoltam.
Remélem hamarosan eljutunk az esti egy cicizéshez.

Kép
niki30
 
 


Fatima, nagyon szívesen talizom !!
KEDD VAGY SZERDA DÉLUTÁN ?
mi Tarek napirendje ?? mikor tudnánk menni ? v. hol talizzunk ? nálatok v. házon kívül ? elküldöm priviben a számom !
Laura kb. f1-től alszik kb.3 ig, utána bárhová !
{mind2 délelőtt dolgunk van, remélem jó nektek a du !}
Niki gyertek ti is Emmával !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marcsi

KépKép
alon
 
 


sziasztok lanyok!

a Janos korhaz szuleszete topikrol iranyitottak ide, hogy talan ti tudtok segiteni nehany informacioval!

a masodik babamat varom, az elsot a Margitban szultem. sajnos az atalakitasok kovetkezteben a szulesznom atkerult a Janosba. szivesen kovetnem ot oda, de nekem fondos, hogy olyan korhazban szuljek, ahol az EDA-t allandoan biztositani tudjak. tudtok errol valamit, mi a helyzet a Janosban EDA-ugyben?

koszi szepen elore is
Aya
aya
 
 


Sziasztok, kellene nekem egy kis segítség.

7 hetes kisfiam van aki nagy súllyal 4910 grammal született. :oops:
A problémám, hogy szopiztatni nem igazán tudom, mert egyrészt úgy bealszik, hogy nem lehet semmilyen praktikával felkelteni, másrészt nem is szívja ki a neki szükséges nem kis mennyiséget.
Most már 6.80 kiló lett, nagyon sokat eszik ebből adódóan, szedek is mindenféle tejserkentőt, hogy el tudjam látni, de csak fejve cumisüvegből eszi meg úgy hogy jól is lakjon.
Reggel rakom cicire mindig, hogy azért szopizzon is picit a "fíling" kedvéért, de egy óra múlva akkor ordít is kajáért a husi.
Tehát mivel akkor óránkánt ciciztethetném, így fejem neki a tejet, szerintetek ez baj?
A dokinő azt mondta, hogy nem baj, ha csak így megy. Szerintetek, ti mit mondtok, volt valakinek ilyen nagy babája esetleg?

Köszi előre is.


Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Aya: Én írtam neked a szülészetesben, hogy amennyiben kaphatsz az adott állapotodban EDA-t, akkor szabadon rendelkezésre áll, hívják az anesztest és "becsövez" :-) .
Csak akkor nem, ha valami gond van veled, vérnyomás stb....
most szültem nem rég és kértem és kaptam.


Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Sziasztok!

Szilvi, nekem a nagyobbik csemetém 4320-al, a kicsi 4450-el született, de nem tapasztaltam ilyen mértékű aluszékopnyságot... Mind a kettő nagyon ügyesen szopzik/szopizott. Úgyhogy attól tartok, a probléma nem a súlya miatt van. Viszont a kisfiad súlya nagyon szépen gyarapodik, ha jól számolom, 27 dekát egy héten :shock:
És ha azzal próbálkoznál napközben, hogy eleinte óránként rakod cicire, aztán kihúzni egy negyed órával többet, aztán megint negyedórát rátenni, stb?

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Emma baba, Isten éltessen!!!


bocsi a késésért :oops: :oops: :oops:

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Sziasztok

látpm mindenki nyaral!!

Mi holnapután költözünk úgyhogy beköszönök még, nem tudom mikor tudok jönni, a netünk sem biztos hogy elsőre működni fog.

Mindenkinek sok puszi, hamarosan jelentkezem!

Klári
Kép
ganti
 
 


Sziasztok!

Klári, jó költözködést!

Niki, hogy álltok a cici-megvonással?

Fatima, mezőberényi vagy???? Én békési :wink:

Képzeljétek, írtam a múltkor, hogy nem vették fel Csengét a körzetes oviba. Megfellebbeztem, tegnap jött a válasz. És azt írták, hogy a körzetesbe helyhiány miatt nem, de egy másik oviba felvették :D Igaz, oda kocsival kell majd hordanom, mert hiába csak 2 km-re van tőlünk, se normális BKV (csak átszállással), se járda, de a semminél sokkal jobb!!

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Sziasztok, Szia Andi!

Nah, akkor ez tök jó hír, gratula! Örülsz nem?
Melyik ovi ez egyébként?

Köszi, kérdésed, elég jól állunk. Bár volt éjjel egy brutál két óra, de az szerintem nem a cici nélkülözése miatt.
Tegnap óta össz-vissz 3x kap cicit, ez már nagyon jó. Szeptemberre szeretném elérni a napi 1 vagy 2 cicit.
Tök jól viseli Emma, úgy érzem, elfogadja, ha azt mondom, h. nincs és akkor rámdől és megnyugszik. De csak nálam :?
Ritkábban is kéri valahogy már.
Talán jókor időzítettem.

Kép
niki30
 
 


Klári jó költözködést!
Jó Nektek!

Kép
niki30
 
 


Niki, ügyesek vagytok!!

Amikor Csenge kezdte a bölcsit, sok csoporttársa volt, aki reggel-este még "rájárt" a cicire :D Ő már nem cicizet,, két éves "ló" volt.

Képzeld, szerdán voltam, pontosabban elindultam beíratni Borit a bölcsibe. 9-16 között van fogadás, mi ebéd után, fél egyre értünk oda, de elküldtek, hogy próbáljam meg jövő héten reggel, mert mára már nem adnak sorszámot :shock: Utána mondta a bölcsivezető, hogy 160 gyereket írattak be egy nap alatt a 2009-2010-es tanévre :shock:

Igen, nagyon örülök, hogy ovis lesz Csipim. Végül az Óceánárok utcai oviba vették fel, csak szerdán fel kell majd hívnom őket, hogy kérem a helyet (vajon miért mindent szerdán kell intézni????)

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk és életjel magunkról.

Jelentem: kiköltöztünk teljesen :lol: :lol: :lol: Annyira jó :lol: , mégha rumlis is a helyzet, s mindent csak dobozokból tudunk előhalászni, meg a konyha még hiányzik, s csak ideiglenes megoldásokkal tud üzemelni, de végülis használható.
Csak gépünk nincs még, így még csak olvasásra sincs lehetőségem :(
Bala nagyon nehezen szokja az új otthon mivoltát, de haladunk.
Elkészült a nagyfiús holdacskás ágyikója is, s szép lassan a szoba tetszetőssé tételével is haladunk :)
Kép Kép

Fodrásznál jártunk Apával + puzzle hegyeink vannak már, ez a legújabb hobbynk :lol: :
Kép

Lezajlott a második lagzi is (még van egy júl.26-án), s jelentem végig roptam :lol: :wink: mindn gond nélkül :)
Másnap mentünk pont a dokihoz, s megse kottyant a méhszájamnak, csak a bokáim dagadtak be, de két nap alatt normalizálódtak :)
Kép Kép

No és egy kis vallomás: az, hogy ennyire eltűntem, az a következőnek is köszönhető: nászajándékba patchwork takarót varrtam. 3 hónapnyi munka volt, de készen lett :lol: Anyum már a sárgaházba akart küldeni (még jó hogy bezárták :)), hogy ekkora pocakkal, ilyen melegben ilyen melóra vállalkoztam. A takaró mérete 2.50x2.50 és 2000 körüli a részegységek száma. 40C-os kánikula idején még ez is a nyakamban volt. Jókat szaunáztam alatta. :? :roll: 8)
Zsebi szerintem meg csak a varrógép zakatolására tud majd elaludni :lol:
Kép

Amúgy minden rendben pocaktéren.
Rengeteget mozog még, s nem hagy aludni éjszakánként.
Lassan lejár a mi időnk is, s startolunk a kórház fele. :D
Max 2 napos túlhordást engednek majd, s akkor indítanak bennünket vagy csaszi.

Puszi mindenkinek, de mennem kell, mert a kertben vár 20 kg sárgabarack, amiből estére lekvárt kell csinálnunk. :?

Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Jesszus Timi, van ám pocid :D :D A júliusi lagzira még tervezed, hogy mész?? Szerintem már meglesz a minitek :wink:
Nagyon szép a takaró, amit csináltál! Bala cuki, hamarosan megszokja majd az új házat. Programotok van rendesen, gondolok a lekvárfőzésre. Csak óvatosan!

Azért örülök, hogy nincs kertünk, mert így nem kell ilyesmit csinálnom :oops: Gyermekéveim nyarait a különböző gyümölcsök magvalásával és lekvárrá főzésével (na meg kb. 2 hektoliternyi paradicsomlé legyártásával) töltöttem, szívből gyűlölöm is mindet :oops:

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


csak gyors bekukk. hazaugrottunk és megyünk is tovább. holnap az esküvő :(, vas. vissza a balatonra, hétfőn 1 hét jásd. mindenkinek puszik.
kerekpocak
 
 


képeskrónika:
Kép Kép Kép Kép Kép
kerekpocak
 
 


Kép Kép Kép Kép
kerekpocak
 
 


Zsófi!

Dobtam még egy gyors privit!

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Zsófi, szépek vagytok! De jó Nektek! :lol:
Érezzétek magatokat továbbra is nagyon jól és élvezzétek a nyaralás-sorozatot!

Timi, szuper, h. átköltöztetek. Klassz ez a nagyfiús ágyikó is.
Remélhetőleg idővel Bala is megszokja az új helyét.
Micsoda pocakod van, ejha :) :)

Mindenkinek további kellemes hétvégét!

Kép
niki30
 
 


Timi, most nézem, már nincs is olyan sok hátra!
Hogy bírod a meleget?
Jesszusom, Te még lekvárt főzöl? :shock: Nem vagy semmi :)

Evu, Nelly már olyan rég jelentkeztetek! Minden oké, jól vagytok?

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!
Egy gyors bekukk,mi is csavargunk mostanság, minden napra kerül valami program így nem igazán kerülök gép közelben.Most nemrég jöttünk mi is haza Tokajból,és jövő héten megyünk is tovább Erdélybe.
Niki-ügyes vagy cici ügyben,szerintem is jó az időzítés,mert ilyen melegben annyira nincs is nagy étvágyuk a drágáknak.

Timi-nem semmi milyen nagy pocakod van,és milyen aktív kismama vagy!?.Annyira kis csibész Bala a képeken.Nagyon komoly kiságya van :D

Andi-gratulálok az ovihoz,ennyit tesz,ha az ember a sarkára áll :D
Csenge várja már,hogy oviba mehessen?

Zsófi-gondolom most úgy sem olvasol,de isteniek a képek.Az utolsó kép annyira jóóóóóóóóóóó,amin Samu elmereng a hajón..És te is nagyon csinos vagy.

Klári-gratulálok a költözéshez!!!

A mi kirándulásunk most sajnos nem volt zökkenőmentes,Balázs ismét keményen belázasodott,szegénykémet még mindig a foga kínozza,és annyira nehezen viseli.Egész nap nyűgös,aludni nem igazán akar,folyton mellette kell legyek.Húúú már nagyon szeretném,ha végre kibújna,mert én hanem teljesen kikészülök.Sajna az étvágya sem a régi,este cicizni nem akar,ordít mikor szoptatom,így kénytelen vagyok lefejni és cumisüvegből odadani neki a tejet.Ááá tiszta káosz,na de reménykedem,hogy hamarosan túlleszünk rajta.

macarella
 
 


Sziasztok!

NAGYON BOLDOG FELEDIK SZÜLINAPOT BALÁZS BABA!

Kép

Látom pang a topik, ami jó is meg rossz is. Jó hogy nem maradtam le semmiről, rossz hogy nincs csevej. Sok a munka, én azért nem jöttem, ami szuper, mert sorban rendelik a kis névvel hímzett rucikat, de nem marad időm magamra....

Fatima: ég az arcom hogy nem írtam vagy hívtalak, de hétfő reggeltől egy hétig barátnőmnél voltam és munkálkodtunk, aztán meg anyukáméknál én is. Remélem ha itthon leszel újra még áll a meghívás.

Zsófi: a képes krónika nagyon beszédes!! Helyesek a pasijaid, mint mindig!!

Kép
viky30
 
 


Timi: Szép nagy a pocakod! Gratula az új lakotokhoz!!!
Nagyon türelmes és ügyes vagy hogy ilyen gyönyörű takarót készítettél. Biztos nagyon örült az ifjú pár, nem semmi kedves, személyes ajándék!! Baláról írt kis történet ahogy az új házhoz viszonyul igazán megható, meg persze jó is hogy kezdi a szívébe zárni!

Niki: Hajrá leszoktatás! Nekünk nem akar menni, van úgy hogy betartom az előre elgondolt napirendet azaz reggel és este csak, de sokszor engedek a kérésnek ha nagyon-nagyon sír,nem tudok ellenállni, gyenge vagyok.... Reménykedem hogy magától akarja nemsokára abbahagyni...

Kép
viky30
 
 


Viki-Köszi szépen a köszöntést :D
Örülök,hogy ilyen jó sok munkátok van,gondolom egyben fárasztó is lehet,de legalább azt csinálod amit szeretsz.
Tényleg mindenki hogy eltünt :D ,de ha lejár a nyár megint pörögni fog a topic :D (remélem)

Most már tuti,hogy Balázs ezt a három napos lázat kapta el,és nem a foga miatt volt az egész,mondjuk szerintem az is rátett egy lapáttal.Mára az egész gyerek tele van piros pöttyökkel,foltokkal,szegénykémnek gondolom viszket is mert folyton dörzsöli a fejét :cry: Legalább túlesik rajta,és szerencsére gyorsan elmulik.
Az éjszakánk katasztrófa volt,hajnali 3-kor ébredt meg,és nyolcig nem volt hajlandó elaludni,így ma olyan vagyok,mint egy mosott sz*r,igaz tegnap délután hatkor :shock: már bevágta a szundit.
Szóval zajlik most rendesen az élet minálunk.

macarella
 
 


Sziasztok, újra itt vagyunk mi is. Nagyon jó volt az elmúlt 2 hét a Balcsin! Igyekszem majd jönni most már. :D

Boldog 6. hónapot Balázsnak!

Nelly

Kép
breeki
 
 


Nelly-köszönjük szépen.Örülök,hogy jól telt a kis kiruccanás.Majd tegyél képeket Szonjáról.

macarella
 
 


Sziasztok!

Mi is megjöttünk a hétvégén. Erős közepes volt :( sajnos csak a nyaralás, de legalább együtt voltunk mind3an! :D A többi meg másodrangú!
Majd teszek fel szülinapos képeket, csak most nagy pakolászásban vagyunk, pénteken költözünk! :D

Nem kellett túl sokat visszaolvasnom! Úgy látom, mindenki nyaral meg csavarog! :wink:

Balázsnak boldog felediket!!!!!!!! :D
Jobban vagytok már?

Jónásnak meg boldog negyedévet! :D

pusz

Zsu
svs
 
 


Sziasztok!

Jó régen nem voltam én sem, de Balcsin voltunk mi is. Szuper volt, nagyon jó élményként marad meg és még Augusztusban is megyünk.
Szerencsére a nyaraló adott (apukáméké).

Holnap műtét, légyszi gondoljatok ránk. 8-ra kell menni, nem tudom mikor kerülünk sorra. Haza is engednek, ha minden rendben. Gondolom délutánig kell maradnunk.

Addig is csatolok képet (vagyis többet) a kis drágánkról. Kép apával Kép imád pancsolni Kép itt is víz

Edis

Kép
ediske
 
 


Sziasztok!

Mi is megjöttünk Balcsiről, és pénteken vagy vasárnap megyünk Svájcba. Oda sajna Petra nélkül :cry: Nem tudom hogy fogom kibírni, már most rámjön a bőgés miatta. :cry: :cry: :cry:

Igaz h megkésve, de Balázsnak nagyon boldog felediket!!!

Lucának mennek holnap a drukkok!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Lányok köszönjük a köszöntéseket.

Edis-nagyon szurkolok nektek holnapra,hogy minden zökkenőmentesen zajlódjon.Meglásd nem lesz semmi gond,gyorsan túllesztek rajta,és így végre te is megnyugszol.

Nagyon jók a képek Lucáról,látom élvezi nagyon a pancsolást :D

Teri-de jó nektek,mennyit maradtok Svájcban?Biztos Petra nagyon fog hiányozni,de kell nektek is egy kis pihenő.Kinél marad Petra itthon?

Zsu-miért volt csak erős közepes a kiruccanás?Emma jól viselte a kirándulást?Várjuk nagyon a szülinapos képeket!

Balázs mára jobban van,kezdenek halványodni a pöttyei,remélem holnapra el is tűnnek teljesen.Az alvással még mindig problémák vannak,egyszerűen nem tudom mi ütött bele,hogy éjszakánként 4-5ször felébred,és mindig olyan nehezen alszik vissza.Nagyon remélem,hogy csak a frontok,a foga(ami még mindig nincs),vagy mittudoménmi játszik közre,és hamarosan vissza áll a régi rend.

macarella
 
 


Edis szorítok hogy holnap minden rendben legyen!

Szép lassan mindenki visszatér a nyaralásból.

Teri, ne aggódj, minden rendben lesz Petrával! Valószínű te nehezebben fogod viselni, mint ő.

Kriszti, örülök hogy Balázs jobban van. Az éjszakai kelések okát nehéz kiderteni, csak vigyázz nehogy rossz szokássá váljon, mert akkor le is kell majd szoktatni róla.

Nelly

Kép
breeki
 
 


Hoztam én is néhány képet... Ezekből nem mondanád meg hogy nyaralni voltunk, de a többi képen a család többi tagja is rajta van, és ők nem örülnének ha feltenném a képeket.

Kép

Kép

Kép

Nelly

Kép
breeki
 
 


Balázsnak sok boldog hófordulót így utólag is!!!

A képek szuperek! Milyen nagyok már ezek a gyerkőcök! :)

Mi is meg vagyunk. Még anyukáméknál vagyunk vidéken, de ha minden igaz, akkor ma jön értünk Salim. :)
Sajnos Zsömi megfázott. :( Annyira szar, mert ő még azt a fosós-hányós betegséget leszámítva még nem volt beteg. :( Sose folyt az orra, most meg non-stop csorog. Alváskor meg jól bedugul és nem kap levegőt. :evil: Szegénykém nagyon nehezen viseli, én meg tök ki vagyok, hogy nem tudok rajta segíteni. A Sterimar és az orrszíváson kívül mást nem tudok tenni, persze ezekért meg gondolom útálhat, mert kellemetlen neki. :( Remélem hamarosan meggyógyulunk!!!

Lucának mennek a drukkok mára!

fatima
 
 


Fatima-köszi Neked is a köszöntést.Sajnálom Tareket,ez tényleg annyira rossz,hogy nem nagyon tudunk segíteni ilyenkor.Küldünk Neki sok gyógypuszit,hogy minél előbb meggyóguljon.

Nelly-nagyon jók a képek.Milyen szép kis családod van neked is.Szonja meg láthatóan nagyot nőtt.

Na és akkor dobok én is egy pár képet
Kép
Kép
Kép
Kép

macarella
 
 


Na és még egy kedvenc-apa nyakában :D

[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 7.6551.jpg[/img]

macarella
 
 


Na ez nem sikerült,akkor még egyszer..
Kép

macarella
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?