Új privát üzeneted érkezett!

Monic,
most jön a barátnőm a 2 kisfiával kutyázni, a délutánom nagyjából szabad. Hívtam a dokit, de az asszisztense vette fel, majd még 11-12 között kell telefonálnom.

Csibi,
nehogy tovább húzd az idegeinket! :roll:

i.kata
 
 


Kata!
Akkor tényleg ne műtessétek a párod. Bár nekem az is furcsa, hogy nem az andrológus nézte meg uh-n.


Viki!
Egyelőre a nagyszobát rakjuk rendbe, lassan kész. Aztán kedden megyünk nyaralni, 10 napra. Hazajövünk 24-én, és elkezdünk kipakolni a lakásból. 28-án reggel jönnek a munkások.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vicky!
Sajnálom a sógórnődet.

Csibi?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Sziasztok Lányok,

bocsánat, még csak most olvastam vissza, de nem is jutottam a végére, mert látom mindenki nagyon kiváncsi!
szegény Vikimamit sem akarom szenvedtetni!

na szóval!
FÜTYKÖSE VAN !! KISFIÚ!!

ma reggel mondtam meg a páromnak, mert tegnap este 21,30ra jött haza, én már aludtam, csak beengedtem és puszit adtam neki, aludtam tovább, és már ő is hulla volt. de megérte várni!
szerdán volt a szülinapja, ugye hajnalba utazott el , és este tel-ba nem akartam neki mondani.
vettem sütit, fagyit, és írtam egy képeslapot. bal oldalra írtam neki, h boldog szülinapot , szeretem, meg ilyesmik.....és a jobb oldalra, meg mintha a baba írt volna: boldog szülinapot és ígéri, h olyan lesz mint az apukája (okos, bátor, erős.....) és az aláírás : Te Czinke Piczinke Mákszem KISFIAD - persze szépen megfogalmazva.
a jobb o-nál a párom egyre jobban könnyezett, majd a végén megkérdezte, h kisfiú? nagyon édi volt!
hétvégén jönnek a szülők, ők is személyesen!

most megyek visszaolvasni!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


czinke :lol: elsirtam magam :lol:

ismét kukissal bővült a tábor :lol:
Vendég
 


na, már nem volt sok hátra pedig, de közben elfelejtettem, h miket akartam írni!

Ditulinak mennek a drukkok mára, remélem szép tüszőket növesztett, h hétfőn legyen az inszem!!!!!++++++++++++++!!!!!!!!!!!

Kata: most akkor tényleg jól beindult a szervezeted, ezek tényleg nagyon jó javulások!!!!+++++++++++!!! Te párodnak is boldog szülinapot!!!

Viki: örülök, h jól vagytok!!! továbbra is vigyázz magatokra!!!!!!
Lackónak pusszantás!!!

Zsuzska: ari a kis oroszlánotok!!

Némóka: ari a KisNémótok!! esküszöm, amikor megláttam a fotód, azt hittem, h ketten vannak. de akkor lehet, h tényleg csak csücsül, de nekem is, mint Zsuzskának teljesen egy babszem látszott csak.

Vicky: sajnálom a sógornődet!! de azért még bízzon !!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkili!
Gratu a Pucukáshoz!!!!

Ditusnak küldtem egy sms-t, hogy nehogy kilyukadjon az oldala. :D
20150601134430
 
 


Csibe,

Gratulálok a kisfiatokhoz! Nagyon megható volt, ahogy megmondtad a férjednek! :D

Kismamik!

Ma végre feladom postán a meglepit, szerintem hétfőre meg is érkezik!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nemone 2008.07.11 11:15-kor.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka: előre is köszönöm a zoknit!!! :D

elképzelem Ditulit, h vár a folyosón , megkapja az sms-t és felugrik kurjantva, h : én tuttam, h kukis!!! :lol: :lol:
de remélem nem izgatja fel magát túlságosan, és szép tüszőcskéi lesznek!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok csajok


Köszi a rengeteg gratulát és drukkot. Nagyon jót aludtunk és végre ma szabadnapos vagyok ugyhogy elmegy masszázsra utána pedig veszek szobanövényeket többek közt kaktuszt ami mindig erre a napra fog emlékeztetni. Rengeteg kaktuszom van gyűjtöm őket vadul nálam imádnak lenni az ablakban. Viszonylag nagyon hamar hatalmasra nőnek és szépek. Ma Oroszlán is kap egyet.


Legyen szép napotok!


Üdv


Zsuzska :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
pgsuska
 
 


Némóka köszönöm előre is :lol:
Vendég
 


Nem azért írtam Lányok, hogy megint megköszönjétek, csak azért, hogy nem lepődjetek meg. Főleg te Boniko, mert a férjednek megy majd, nem fogja tudni, hogy miért küldtek neki egy kiszoknit... :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Boniko: most végre sikerült elolvasnom nekem is a blogodat. először kirázott a hideg, majd megkönnyeztem! a pároddal biztos vmi misztikus sorsszerű kapocs köt össze titeket!!
én hiszek a sorsban, leginkább azóta, amióta én is együtt vagyok a párommal. igaz minket nem választott szét ennyiszer a sors, csak 2* , de én is boldog vagyok , h végül egymás mellett kötöttünk ki!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
Amúgy tényleg ezt írta nekem vissza Ditus!

Némóci!
Én is előre köszönöm!
20150601134430
 
 


Viki: köszi, h megírtad neki!! ez a csaj!! nem tudom , h mi lesz vele, amikor ő fog pozat tesztelni. de úgy szeretnék ott lenni!!!!!! remélem nem fog azért majd szívinfarktust kapni!!!!!!!

Dituli: puszi neked!!!!!+++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Ditust pár 100 éve tuti elégetik máglyán! Ő sztem már nagyon hamar megfogja a saját babócáját érezni.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Megjöttem én is, és mit látok? Vikivel van tele az oldal :) És az kukis fogadásom is bejött... :)

Czinke: Gratula!

Boni: Most már nekem is lesz időm elolvasni a blogodat... :)

Dita: Drukk a UH-hoz!

Zsuzska: Remélem sikerül kicsit kikapcsolódnod :)

Kata: Neked tényleg bejött ez a kezelés! Remélem a köv ciklusban egy baba is beköltözik hozzád!

Na túl vagyok a vérszíváson vagy 8 ampulla biztos volt, de nem is számoltam, mert közben a vérszívómmal beszélgettem. Most várja a harmadik inszeme eredményét. Ő is azt mondta, jó hogy utánamegyek a dolgoknak... :)
Cukros lötyi nem is volt annyira édes. Az éhgyomori cukromat meg is mondták, az 5,4 lett, az eredményeket, viszont azonnal a szakrendelésre küdik vissza, így én nem fogom látni. :( Viszont kb egy órával a cukor után majd leesett a fejem olyan álmos voltam.. mire másodszorra szívták a véremet, addigra már jobban lettem.

A továbbiakkal kapcsolatban úgy döntöttünk, hogy megvárjuk az endokrinológus véleményét, közben még legalább egy inszemet itt megcsináltatunk, de lehet hogy kettő lesz belőle, pontosabban inkább minél kevesebb legyen, de ha mégsem sikerülnnek, akkor mindenképp átmegyünk Debrecenbe, hogy az ottani dokinak is legyen ideje kiismerni a szervezetem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hofeherke 2008.07.11 11:06-kor.

hofeherke
 
 


Csibi,
hát még egy pöcsös??? Gratulálok a kisfiatokhoz!:-) Szerintem ezek után aki nem ikrekkel terhes az ne is számítson kislányra. Pedig Nektek most nem is inszemmel sikerült. :roll:

i.kata
 
 


Mara,
látom beleszrekesztettél az írásodba :wink:

i.kata
 
 


Csak a helyesírás meg a szóismétlés miatt. Utálom, hogy nem tudok rá odafigyelni :oops:

hofeherke
 
 


Kata: köszönöm!!
most egy kicsit olyan vagy , mint a munkatársam, aki lányt szeretne magának és lehet, h ezért talán mindenkinek is egy kicsit.
amikor visszajöttem a nászútról meg kellett mutatnom neki a hasam és mondta, h ez tuti fiú, merth csúcsos a hasam. de amilyen hangsúllyal és arckifejezéssel mondta, én akkorát röhögtem rajta!!! mintha a fiú nem is lenne gyerek!
ezek szerint neked titkon azért kicsit lány fele húz a szíved?
szerintem lehet, h az időzített együttlét miatt nagyobb valószínűséggel lesz fiú. hiszen a fiúk gyorsabban úsznak, de a lányok tovább maradnak életben. tehát ha pont pékor van együtt a pár, akkor nagyobb valószínűséggel lesz fiú, hiszen azok gyorsabban odaérnek, ha előbb vannak együtt, akkor meg inkább lány lesz, hiszen ők tovább élnek.
de egy munkatársam mesélte, h ő már olyat is hallott, h a petesejt maga választja kis a kisfickót és a csápjaival (mert vannak rajta ilyenek) ragadja magához . (mint abban a vicces jelenetben, amikor minden kisfickó eszetlenül úszik, kivéve az egyik , aki virággal megy és ő lesz a kiválasztott)
lombiknál meg ügye kiválasztanak találomra 1 kisfickót (meg tudják nézni, h fiú v lány, de nem nézhetik, meg talán sokba is kerül , egyszer a Czeizel (így írják? ) beszélt erről) és az lesz, amilyen ő.
de igazából nem lehet tudni, h miért pont az az 1 a kiválasztott. életképesség, egy kis szerencse, egy kis sors, egy kis ez egy kis az...

de tényleg az a legfontosabb, h egészséges legyen!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mara,
csak most vettem észre, hogy odaírja, hogy belejavítottál. Érdekes, hogy van ez az utólagos szerkesztés :roll:

Beszéltem a dokimmal és hétfőn megyek 7.30-ra vv-re. Úgy néz ki kicsit beindul végre a szekér :lol:

i.kata
 
 


Bakker, én azt se tudtam, hogy lehet szerkeszteni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csibi,
nem volt bennem rosszindulat, amikor azt írtam megint fiú :oops: Csak ha megnézed a táblát, akkor csak egy szem kiscsajszi van eddig. Én úgy érzem mindegy, fiú vagy lány, de mivel eddig többnyire kislányok vettek körül, ezért lehet, hogy a lelkem mélyén inkább lányt szeretnék, nem tudom.
Ha majd egyszer eljutunk idáig, biztos nem fogok kétségbe esni, hogy fiam születik. :lol:
Bocsi, ha félreérthető voltam! :oops:

i.kata
 
 


Kata: nem haragszom egyáltalán!!! sőt , jót mosolyogtam magamban, de tényleg!! és ez éreztem az írásodban is, h azért a lelked leges legmélyén azért te lányt szeretnél, de leginkább persze azért egy kisbabát (lehet azért fiú is!!) :lol:
szóval szerintem nem voltál félreérthető, vagyis szerintem jól éreztem, h mit gondolsz, de egyáltalán nem érzem bántónak és rosszindulatúnak ne aggódj!!
ez egyáltalán nem olyan volt, mint amikor szegény Boniéknál a Zsigmond nevet fikázta (már bocsánat) mindenki.
nagyon örülök, h nagy javulások vannak nálad, és kezdesz újra belelkesülni, h beindulnak a dolgok!!!! csak pozitívan lehet!!!!!!!!++++++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Leesik a fjem, így kénytelen vagyok egy szobával arrébb költözni az ágyra. Nem tudom mitől van, de ma egész nap olyan álmos vagyok :?

hofeherke
 
 


cinke ht ez tényleg nem olyan.. :wink: egyébként nekem is mindig az volt aszimpla meggyőzödésem, hogy lány lesz... meg aztán a család is belémültette ezt az érzést.. ezért is volt az, hogy amikor elöször mondták, hogy fiú ledöbbentem és kellett egy-két nap mig át tudtam állni arra, hoyg nemegy tündérkénk lesz, hanem egy Zsiványunk! :lol:

hát igen

http://www.babazo.hu/tervezo/20050909tedontesz.html

de itthon csak anbygon indokolt esetben engedik..pl öröklödő betegség miatt.
Vendég
 


http://www.parameter.sk/kulfoldbelfold/fiu-vagy-lany

ez is jó.. na megyek lepihi, mert ez a meleg kicsinyál..


Viki te hogy bírod?
Vendég
 


Czinki,

gratulálok a kisfiatokhoz, biztos nagyon megható lehetett ahogy elmondtad a párodnak :wink:
Én meg a tippeléssel megint melléfogtam mint anni Vikinél. Azt hiszem nem megy ez nekem :oops:

Viki,

biztos úgy lesz ahogy mondod, hogy ezek lesznek a legcsodálatosabb hónapok. Nagyon várom már az uh-t, hogy végre lássak egy képet is a kisbabáról.

Kata,

jó szórakozást a barátnődhöz és a kisfiaihoz :wink:

Dita,

mi újság? Az nem lehet, hogy még nem kerültél sorra...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: köszi!!

lehet, h Dita fizut oszt és nem ér rá!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,

azt értem, hogy sok a dolga, de így kilyukad az oldalam, és kimásznak rajta a gyerkek, vagy gyerek. Jó lenne már tudni végre, hogy hányas számban beszéljek :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: légy poz!!! beszélj többesszámban!!! :wink:
de az is lehet, h megint szül a dokija, és azért nincs. nem jellemző, ha van híre ne ugorna be 1 másodpercre se.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,

én is úgy gondoltam, hogy többes számot fogok használni, mert ha ketten vannak nem bántom meg egyiküket sem :wink:
Álmosság továbbra is rádtör délutánonként?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


nem, amióta nem szedem az utrót egyáltalán, nem. igaz hétvégenként jólesik szunyókálni, de nem olyan már mint régen, h szinte tényleg állva el tudtam volna aludni.

most bent van a volt főnöknőnk a 16 hós kisfiával. egyszerűen zabálnivaló a kiskölök. kis vigyorgó, mindenkire vigyorog. itt motorozott a kis motorján. nagyon aranyos!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Most jöttem meg mindenkinek HELLO!

Van egy 32 mm esem és van 2 db a másik oldalon 11,12 mm
ev: 7,5 mm

Azt mondta az a nagy tuti az előzőből maradt ott és azzal nem foglalkozunk, a másik kettőt vesszük célba.
Úgyhogy ma még egy szuri és vasárnap reggel megint uhu.
Tehát az ikrek már szépen nőnek, azt mondta, hogy ezek a méretek egy 9. napnak nagyon is megfelelőek, vasárnap már valszeg meglesz az inszem időpontja!

Viki köszi az sms-t!
ÉN TUDTAM HOGY FIÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!
BIBI!

Üdv
A Boszikirálynő

Ja később visszaolvasok, de most kicsit dógozom!

dita75
 
 


Dituli: akkor gyúrjál csak az ikrekre a hétvégén!! pihizzél és növesztgesd a tüszőcskéid!! én előre is drukkolok a vas uh-hoz!!!
és a mai szuridat nehogy megpróbáld te beadni!! oksa!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita,
szuper, akkor hajrá tüsző növesztés!:-)

i.kata
 
 


Dita,

gratulálok az ikertüszőkhöz és drukk a vasárnapi uh-hoz+++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kata,

sikerült beszélni a dokiddal?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita hajrá ikertüszők! :lol:
Vendég
 


Viki!
Még egyszer köszi a tájékoztatást. :wink:
Tök jó, hogy megint aktívkodsz köztünk! :wink:

Csibi
TE már nagyon ismersz engem. :wink:
UGyan nem ugrottam fel, mert rohadtul fájt a hasam, de ülve elkiáltottam magam, hogy: tudtam!
Mindenki odanézett, gondolom megvolt a véleményük, aztán amig be nem kerültem végig ott vigyorogtam elégedetten, meg vagy háromszor elolvastam, hogy biztos kukist írt Viki!
Gratula a kicsi fiúhoz. A Mákszem amúgy is fiús név. :wink:

Mara
Ügyi voltál 8 ampulla!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Remélem az inszemek egyike sikerül időközben!

Kata
Na ez jó! Nálad is indul a gépezet! Drukk a hétfői vv-hez.
Végre van vmi amiben egyezik a véleményünk! :wink: (kisfiú/kislány kérdés)

Monic
Vigyázz a sörényedre. Basszus nekem nem marad hajam, ha még ez a kis kevés is elhullik, de legfeljebb majd azt mondom, hogy Shined O'Connor rajongó vagyok.
Nem baj, hogy nem megy a jóslás....... nekem meg a szurizás nem megy. Pedig szívesen megcserélném ha lehetne. Ma is mehetek valahová kuncsorogni.


Igen sokat kellett várnom, eleve 9 körül értem oda akkor már annyian vannak mint az oroszok.
Az uhu-ról kb. 11 előtt nem sokkal jöttem ki.
Aztán fent vártam a dokit, egyszer meg is jelent, de nem szólt semmit, a nővérkének azt mondta mindjárt jön. Végül megsajnált a nővérke amikor már majdnem 3 órája ott vártam, és felhívta, akkor mondta, hogy ne haragudjak, de közbe jött valami neki és el kellett mennie. Bediktálta neki a tüszőimet meg a nyálkámat aztán mondta, hogy vasárnap kell visszamennem.

dita75
 
 


Dituli,

Shined O'Connor rajongó :lol: :lol: :lol:
Ez eszembe sem jutott, lehet, hogy megveszem én is néhány cd-jét és beállok a sorba :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita Boszi: ennyi idő után már mindanyian kezdjük megismerni egymást!! :wink: szerencse, h a nővérke ilyen kedves volt!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic,
beszéltem a dokival, de csak annyit mondott, hogy hétfőn vv.

Elmentem kiváltani a szurikat és mondja a nő, hogy 14.660. Elkerekedik a szemem, mondom neki, hogy fele ennyit szoktam fizetni. Kiderült, hogy 10 ampullás receptet adott a doki, de 5-ről beszéltünk, úgyhogy csak 5-öt váltottam ki. De majdnem dobtam egy hátast, hogy basszus megduplázódott volna az ára?:roll: Ráadásul pont így a lehetséges lombikunk előtt. :oops:

i.kata
 
 


Kata,

elhiszem, hogy dobtál egy hátast, de még jó, hogy résen voltál és csak felét váltottad ki :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


szisztok, jó hétvégét mindenkinek, én mentem!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke: Jó hétvégét!

Azt nem is mondtam, hogy tegnap kiderítettem, hogy már tényleg nincs lejárati ideje a beutalónak, úgyhogy ezentúl nem kell ezen problémáznom :)

hofeherke
 
 


Hali!

Ditus!

Gratula a tüszőkhöz.

Voltunk potya NST-n, nem mutatott semmi különöset, jól érzi magát odabhent a fiatalúr. Jövő pénteken folytatás.

Örültem viszont, hogy a hüvely tisztasági vizsgálatom nega lett, mert féltem, hogyha vmi pröci van, akkor csaszizni kell majd.

Kata!
Mikortól szúrod majd magad?

Mara!
Mit csinálsz a nagy szünidőben?
20150601134430
 
 


Viki
amíg nem voltál egy csomó ehhez hasonló képet tettem fel:
Kép

Még jó hogy jól érzi magát odabent. Egy ilyen mamapocakban! :wink:

Potyázunk, potyázunk kérem? :wink: :lol:

NA mostan eztetet a "csaszizni" ezt a szakszavat én eztetet nem ééétem! :oops:

dita75
 
 


Dita, ment neked privi.

Elkezdtem irni a terhes naplómat tök jó érzés volt irogatni kiirni magamból amit gondolok érzek. Lehet hogy még nem mondtam nektek és meglepődtök rajta de én már régen elhatároztam hogy ha egyszer gyermekem lesz nem fogok hozzá magyarul beszélni. Beszél hozzá majd magyarul az apukája. Szeretném ha olyan szerencsés lenne hogy amire felnő tudjon még egy nyelvet az anyanyelvén kivül. Végülis elgondolkodtató hogy melyik is lesz az anyanyelve??? Az angol vagy a magyar. Érdekes engem nagyon picinek tanitottak meg németül és a mai napig abból élek. Angolul megtanultam az egyetemen Dániában és beszélek még olaszul meg dánul. Nekem a korai német hozta meg azt hogy megtanuljak jáccva ennyi nyelven hiszen volt egy erős alapom. Hálás is vagyok a szüleimnek. Azt gondolom hogy lelkiismeretfurdalásom lenne egy életen át ha nem adhatnám át neki pici korában a tudásomat. Várom a véleményeteket, csak nekem tünik ez egyértelműnek??? mert hogy ebben nőttem fel?? :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska
Már most nagyon lelkiismeretes anyuka vagy.
Tök jó, hogy mióta babás lettél egyre többet jössz!
Igy hogy jobban megismertelek téged is, teljesen kellemesen csalódtam benned és egész más képet alkotsz magadról. Arról nem beszélve, hgoy egyre jobb döntéseket hozol. Sztem nagyon jó 5let. Manapság idegen nyelv(ek) nélkül halott ember vagy. Mindenhol kérik, még a wc-s néninek is kell beszélnie angolul és németül. Csak így tovább! De azért beszéljetek hozzá magyarul is, mert az oviban akkor elég nehéz lesz neki kommunikálni! :shock:

Olvasom mindjárt a privit.
Most volt itt a szuris néni, csak szólok! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja és jelentem le vagyok cseszve! :oops: :roll:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: