Új privát üzeneted érkezett!

Dolgozik ő is?
zsu83
 
 


laptetőőőőőőőőőő! :lol:
igen sajna még dolgozik! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Remélem a laptető holnap szerencsét hoz a dokinál, és minden ok lesz! :lol:
Akkor a te párod is sokat dolgozik!
zsu83
 
 

 
 

minden rendben lesz a babóval!
Volt már szivhang?
Sajna nagyon sokat dolgozik!
1 hónapba csak egy teljes hétvégéje van! :( :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen, már volt a 6. héten is! :lol:
Az én férjem is sokat dolgozik, neki 2 szabad hétvégéje van általában!
zsu83
 
 


örülök hogy volt a .héten is!akkor azért a te párod "mázlista" a két hétvégével!
Megyek lefekszem hátha el tudok aludni!
puszi jóéjt!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is megyek, megpróbálok aludni, addig meg tv-zek míg nem jön az álom! :lol: Jó éjszakát! :lol: Puszi
zsu83
 
 


szép jó reggelt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt! :lol:
zsu83
 
 


este sikerűlt hamar elaludnod? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen, csak éjszaka fájt a fejem, és nem akartam bevenni gyógyszert, 2 órán át szenvedtem! :?
Most ébredtem fel, reggel jót szunyáltam! :lol:

Neked sikerült elaludni? :lol:
zsu83
 
 


algopirint bevehetsz legalább egy felet!
Legalábbis nekem ezt mondta a doim,de persze a legjobb ha semmit nem!
Én ahogy hazajött a párom elaludtam!de előtte még egy jót pudingoztunk! :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem is mondta a dokim, de inkább úgy voltam vele, hogy kibírom, majd elmúlik! :lol:

Jó is a pudingozás, mióta babás vagyok, csak nagyon óvatosan szoktunk, nem gyűrjük annyira a lepedőt! :oops: :lol:
Később nem is tudom, hogy lesz, ha nagy pocim lesz! :oops:

Már várom a délutánt, fél négyre kell csak mennem!
zsu83
 
 


hamar telik az idő!mindjárt ott is találod magad a dokinál! :lol:
Jó volt nekünk is a puding de sajna kiszakadt az óvszer,remélem nem lesz belőle baj még?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú, az nem jó! :? Azért utáltam régen óvszerrel védekezni, mert mindig attól féltem, hogy kiszakad! Szerencsére mi megúsztuk baleset nélkül!
Elvileg 5 nap múlva lesz pé.-d!?

Nemsokára indulunk! :lol:
zsu83
 
 


Mindjárt mehetsz a dokihoz Zsu!
Majd jelentkezz!
encike 2
 
 


Jé ide nem irtam!
Reggel megjött.
encike 2
 
 


zsu elméletileg igen 5 nap mulva lesz pé-m!
amint végeztél a dokinál gyere és mesélj!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Zsu:
MI VOLT A DOKINÁL???? :?: :?: :?:

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Már 29 mm-esek vagyunk, és minden ok ! :lol: Már látszanak a végtagkezdeményei, olyan cuki baba! :lol: :lol: :lol:
Próbálok majd uh-t is feltenni, csak a fényképezőnk kinnt maradt anyukámnál, és nem tudom mivel lefényképezni az uh-t! :?
Annyira örülök! :lol: :lol: :lol:

Encike: Már megint ez a piri! :cry: Pedig megint voltak tünetek is! De ne keseredj el, majd a következő hónap! :lol:
Tudom ezt könnyű mondani! :cry:
zsu83
 
 


Örülök, hogy minden okés nálatok!
Azért vigyázzatok magatokra!
Várom a képet!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Köszönjük Encike! :lol: Vigyázunk! :lol:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Megjött az elveszett bárányka is :oops:

Nálam is beköszöntött piri. Most annyira nem tört le, nem is számítottam másra. Alig voltunk együtt a férjemmel. Bocs, hogy nem jöttem, de sokat voltam/vagyok a mamival. A munkahelyemen egyedül vagyok, a kolléganőm szabizik még 2 hétig, s most kettőnk munkáját csinálom, sőt a főnök helyett is egy csomó mindent megcsinálok. Már alig várom a szabit, kicsit elfáradtam, így este már nem volt energiám gép elé ülni.

Hétvégén kicsit majd lazítok, csajos napot tartunk. Az egyik barátnőm nyaralójában sütögetünk, eszünk, iszunk, fürdünk. Kicsit furcsa lesz pasik nélkül, egy egész napot nem szoktunk így külön tölteni.

Encike! Sajnálom, hogy piri téged is meglátogatott. Úgy becsapja az embert néha a teste. Piszokság. Majd köv. hónapban már nem csak tüneteid lesznek, hanem babócád is.

Zsu! Férjed még meddig éjszakázik? Együttérzek veled, én sem tudok nyugodtan aludni a férjem nélkül. Az enyém a héten kétszer 12 órázott, hajnali 2-ig. Csak utána tudtam nyugodtan aludni. Örülök, hogy minden rendben ment a dokinál. Mekkora már a manócskád! Lassan a rosszullétek is elkerülnek.

Nita! Talán nem lesz "baj". Miért nem akarsz most még babát? A doki javasolta, hogy csak az ősszel vágjatok bele újra?

Melcsi! Milyen tettrekész kismami vagy! Ahogy látom, te nem fekszel egész nap, jó sokat nyüzsöghetsz. Jó időt kívánok nektek a nyaraláshoz. Hanna hogy viszonyul ahhoz, hogy nő a pocid?

Nika! Jó nagy baba volt Gergő, s milyen helyes kislegény már.

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki a szülésznőm mondta hogy most szerinte semmiképp ne essek teherbe mert nem lenne jó vége ha ilyen hamar jönne a baba!
augusztusba kivizsgálnak és szeptembertől mehet a babaprojekt!!!!! :lol:

zsu milyen szép nagy már a babód!gratula! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Üdv. Kiriki!
Gyere többet!
Sajna neked is piri, de ez van!

Ma megyünk anyuék, ott is maradnak a gyerekek.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál minden rendben van,zárt a méhszájam,babusunk fejjel lefelé,nem mintha számítana!Sajna nem láttuk a lába közét,mert szunyókált és befelé fordította a fenekét! :wink: Szégyenlős a kicsi kincsem!Kérdeztem a dokimat,hogy ha 16 hetesen azt mondta,hogy lány,akkor most is az ugye?!Ő azt mondta,hogy már volt rá példa,h megkukacosodott, :shock: de én tudom,h kislányunk van :D Mondta,h ha megjöttünk a nyaralásból menjek be hozzá a kórházba,amikor ügyel,mert akkor megnézi az új 4D-s géppel a kistesónkat! :D :D :D Hannának ma megcsípte egy méhecske a talpát! :? Volt ám ordítás!Mezitláb szállt ki a kocsiból és a fűben belelépett egybe!Most meg a Mézengúzt nézi :D

Kirirki: Hanna nagyon örül a pocaknak! :D Mindig hallgatózik és azt szokta mondani,hogy bohóckodik a Szonja a hasamba+ mindig ráteszi a kezem a hasamra és azt mondja,hogy vigyázz rá anya,ok?Majd megzabálom,csak ne lenne ennyire hisztis :shock:

Enci: Már megint az a k..va piri! :x Pedig tényleg jó volt a
hőm-ed!Akkor most apával kettesben lesztek!? 8)

Zsu: Örülök,hogy nálatok is minden rendben van! :D Soha nem felejtem el,amikor a Hannát megláttuk 12 hetesen és nem hittünk a szemünknek,hogy már tényleg olyan formája van,mint egy embernek :shock: :D Hülyén hangzik,de tényleg!Növögessetek csak szépen! :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Ja és úgy néz ki,hogy november 21-én lesz Szonjácskánk szülinapja! :D Péntekre esik!Hanna is pénteken született!Így legalább feltudok készülni a császárra!J aés még nem is írtam,hogy tegnap vettem 2 pici 56-os nadrágot a Szonjának!Az egyik rózsaszín csíkos,a másik fehér! :D :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

Kiriki: De jó hogy benéztél! :lol: Hogy van a nagyid? :lol:
Én holnap megyek a dédnagyimhoz, szegény nagyon gyenge, eléggé levan, megyünk meglátogatni vidékre!
Még őszig vállal éjszakákat, aztán utána már itthon lesz velem!
A te férjed is jó sokat dolgozik! :?
Holnapra jó sütögetést nektek! :lol:

Nita: köszönöm szépen! :lol:

Encike: Jó pihenést nektek! :lol:

Melcsi: Örülök, hogy nálatok is minden ok! :lol:
Sokan meglepődnek amikor megmutatot az uh-t, hogy ilyen baba formája van, mondták hogy biztos jó uh gépe van a dokinak! :lol:
A férjem nem győz gyönyörködni a babánkba! :lol:
A 12. heti uh meg 4d-s lesz, mert a doki szabin lesz, ezért ő ajánlott egy helyet ahol megcsinálják nekem! :lol: Már alig várjuk a férjemmel a 29.-ét! :lol:
Szegény Hanna! :cry: Csúnya méhecske! :?
De ezek szerint már megbékélt, ha a Mézengúzt nézi! :lol:
Császáros leszel? Hanna is császáros volt?
Már én is nagyon várom, hogy vásárolhassak a kis Mazsolánknak, mert most úgy hívjuk! :lol: Október közepétől elkezdem! :lol:
zsu83
 
 


melcsi császárral fogsz szűlni?miért? :shock:
sok gyógypuszit küldök Hana lábacskájára!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen csajok a Hanna már megbékélt! :D Fujattam neki a talpát mini ventillátorral + bekentük Fenistillel és kis idő múlva megbékélt!Most már alszik,mert du. nem aludt!
Igen császáros volt a Hanna is és most is az lesz!Nem kockáztatunk se én nem akarok,se a dokim!Különben is azt mondta,h ha az elsőnél majd 2 hetes túlhordás után megindították a szülést,6 óra vajjúdás után is csak 1 ujjnyira tágultam ki úgy hogy dupla adagban folyt az oxitocin(amitől a falat kapartam),így nem gondolja,hogy a 2. neki kéne állni rendesen!Nagy a kockázat,h felszakad a régi sebem és egy pillanat alatt bekövetkezhet tragédia,amit senki nem akar!Én most már nem bánom!Tudom,h mivel jár császár és ennek tudatában vállaltuk a kishugit!Szerettem volna a Hannát természetesen megszülni,de nekem ez adatott!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi az a jó hogy így fogod fel a dolgokat!!!!!!!!!!!
Már nem sok van hátra és meglesz a Szonja is!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: jaj de várom már!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



igen tudom,akkor nálam is tervezhetne egy kistesót !! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hajrá csajok, tessék babásodni.
De én is beállnék a orba!!!

Már holnap indulunk, én vinném az egész házat, de már tele a táska. Olyan érzés, mintha maradna még itthon vmi.
Egy 7-ig nem leszek, és babásodást kivánok nektek!!!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike! Majd igyekszem többet jönni. Majd augusztusban együtt babásodik itt mindenki. (legalább is már folytathatná valaki a sort)Azt hittem csak a gyerekeket viszitek, aztán pedig kettesben lesztek apával. Jó nyaralást!

Melcsi! Szegény Hannus. Megértem, hogy ilyen előzmények mellett nem akarsz kockáztatni. Nagyon rendes dokid lehet, ha igy aggódik. Csak nem "kukacosodik meg" Szonja baba!

Zsu! Köszönöm, a nagyim egész jól van. Bár félek ilyet mondani, mert utána mindig rosszabbul lesz. Ezek az időjárási frontok megviselik. A dédid hogy van? Milyen izgi, már csak 2 hét, s láthatod 4d-ben is a Mazsoládat.

Szuper jól sikerült a tegnapi buli. Kicsit nehezen aludtam el, mert nem tudom mi volt az ágyunkkal, de nagyon forgott, ha becsuktam a szemem :oops: :wink: Megbeszéltük a csajokkal, hogy sűrűbben kellene így összejönnünk, pasik nélkül. Közben kicsit felhúztam magam, mert a kolléganőm, akit most helyettesítek, s váltjuk egymást a szabival, megbeszélte az orrom előtt, hogy amikor én szabin leszek, akkor melyikük megy haza minden másnap délben. Azért tudják ezt megcsinálni, mert akkor a másik főnök fog dolgozni, s ő elengedi őket. Bezzeg én alig tudok eljönni a munkaidő végén, annyi melóm van, s nem hogy előbb jöjjek haza, még pisilni is alig tudok kimenni. Legalább ne előttem beszélték volna meg. Nagyon bosszantó volt.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Encike: Jó nyaralást! Puszi :lol:

Kiriki: Örülök, hogy jobban van a nagyid! Hát sajnos az én dédimről nem mondhatom, hogy jól van! Rettenetesen sovány! :cry: Azt mondta az orvos, hogy ez már a végelgyengülés, és amíg bírja a szíve, addig marad köztünk! :cry: Nagyon örült, hogy jön nálunk a baba, de szerinte ő már nem tudja megvárni míg megszületik! :cry: Hát nem tudom mi lesz! :roll:
Nálam utoljára szilveszterkor forgott az ágy! :wink:
zsu83
 
 


kiriki mivel foglalkozol ha megkérdezhetem? :wink:
ne törődj a kolegáidal,lehet direkt előtted beszélték meg! :( :?

encike nagyon jó nyaralást nektek!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt! :lol:

Nálunk nagy vihar van, leszakadt az ég is! :lol:
zsu83
 
 


itt is hatalmas vihar volt de elmulóban van hála égnek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hozzánk most érkezik a vihar második felvonása! :lol:
zsu83
 
 


Kezdek félni akkorákat dörög! :roll: :oops:
zsu83
 
 


itt már megérkezett a "második felvonás"
itt is nagyokat dörög és villámlik is!és ugy esik hoghy a szoba ablaknál be esik az eső! :? :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nálunk már megint esik! :?

Ma egész jól bírtam a vásárlást, csak a felvágottas pultot hagytam ki! :lol:
zsu83
 
 


itt is ujra beborult az ég .erősen fekete!
Dörög feltámadt a szél és néha ugy esik mintha dézsából öntenék! :? :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Életjel! Még élek... :D nagyon sokat dolgoztunk az elmúlt napokban, a hétvégét meg Sopronban töltöttük a párommal kettecskén! :D gyönyörű város! Jó volt a szállásunk. Ebédeltünk egy állítólag jónak mondott vendéglőben, de amit rendeltem annyira rossz volt (túl azon, hogy a salátám merő homok volt, a rizs nem volt megfőve, a húsnak semmi, de tényleg abszolúte semmi íze nem volt! Jah, és azt kifelejtettem a sorból, hogy minderre több, mint negyven percet vártunk...) Hazafelé vágányzár volt Kapuvár és Győr között, úgyhogy ezt a 60-70 km-t busszal kellett megtenni. Na mindegy a lényeg, hogy jól éreztük magunkat és kellenek a kalandok is, különben nem lenne miről mesélnem! :D

Kép
anda81
 
 


mesélj még anda!képek lesznek?! :D :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Anda! De jó, hogy benéztél! :lol: Csatlakozom Nita kérdéséhez!!! :lol:
zsu83
 
 


zsu kösz h csatlakozol a kérdésemhez! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nincs mit Nita! :lol:
zsu83
 
 


jaj ugy tele eem magam sütivel amit sütöttem,hogy most hányingerem van! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?