Új privát üzeneted érkezett!

Szia Asiye!

Jobbulást neked.
Köszi, hogy benéztél.


Remélem Zsuzska!

Amit mondott, szerinte csak a méhnyálkahártyán kell vastagítani
De még az sem biztos.

Majd elválik, 22-én az uh-n

De remélem úgy lesz, ahogy mondtad
picimami
 
 


lapteőőőőőőőőőőőőőőőőő :wink: :!:
picimami
 
 


Nekem ez a shopping olyan jól esett, olyan boldoggá tett.... bár szegény apácska majd hülyét kapott, amikor mondtam neki, hogy megtaláltam álmaim bikiniét :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Pici!
Úgy lesz!!!!!
Csak higgy benne!!!!
Kis laptetős :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Andy!
Akkor most már neked is kell egy kis shopping.

Futás Futás
picimami
 
 


Hiszek benne!
De komolyan!

Nekem is jót tett a shopping.
és van még egy szerkó amit kinéztem..
Majd Apát meg szeretném kérni...
Lécci Lécci nekem vegye meg
picimami
 
 


amilyen kedves és aranyos párod van, biztosan megveszi Neked :wink: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nálunk apácskának majd halásznacit kell venni.... most vettem észre, hogy a fenekénl megy szét az anyag a varrásnál :roll: :roll: :roll:
Pedig olyan jól áll neki :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


IGEN, BIZTOSAN
Bár tegnap neki is vettem, egy szép inget.
és nagyon örült neki. :lol: 8)
picimami
 
 


Az enyém a zokniknak fog örülni :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én meg este kiöblítem a bikinimet és vasárnap abban dobom ki magmamt a napocskára a strandon :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem, apácskának is tetszeni fog :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Biztosan örülni fog neki
De szerintem a bikinis Zsuzskának mégjobban.
:-)
picimami
 
 


sziasztok vagyok csak délelőtt vásárlni voltunk apával vettünk nekem egy halász gatyát 3200 ft-ért nem semmi hogy női fazonban nem nagyon találtam az én írtózatos nagy pocakomra és seggemre gatyát így férfi farmert vettünk de elég unisex igy szerintem tök jól áll :) már ami a nagy méreteimhez jól állhat :):):)

én ma hortobágyi palacsintát csinálok apa most süti hozzá a palit :) de újra kell tenni a gépet közben így majd csak este jövök megint.

aisye: ez tök jó hogy találtátok ezt a dokit kicsit biztosan macerás lesz ez az egy év de biztosan megéri mert utána meg nagyon szépen megműt majd

Picimami: ez legyen a legkevesebb hogy nyálkahártyát kell vastagítani :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát nagyon bízom benne :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


vagyis a legtöbb így akartam :)

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Nika!
Akkor ti is shoppingoltatok? De jó, hogy kaptál nacit....
NEkem is mindig gondjaim vannak velük.... ami jó csípőre, az hatalmas derékra.... de beveszek a derekából és már szuper is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ha jól emlékszem, akkor mintha azt mondták volna nekem, hogy tejtermékkel lehet vastagítani.... kefír, joghurt, stb.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja nem is mondtam: hurrrrrrrrrráááááááááááá, péntek van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nika!
Akkor te is shoppingoltál.
Szuper!

És biztos szexi vagy a nacidban.
:-)


Köszi, hogy szorítasz te is.
Remélem nálad, már ágyazódik a kis Gege húgija, vagy öcsikéje. :!: :!:
picimami
 
 


Nika!
Nagyon drukkolok, hogy legyen már a pocidban egy kistesó :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hortobágyi húsos pali??? HMMMMMMMMMMMM
Fini!!

Én meg este az egyik barátnőmmel megyek el vacsizni. Persze nekem csak sali lesz. :lol:
Amúgy ő a bátyám ex-e. Nagyon jóban vagyunk. A kapolatuk elött is barátnők voltunk. Mikor is ismertük meg egymást... :?: Hmmm van annak már majd' 20 éve is.

Kép
oriandy
 
 


A szilveszteri buli már a javában tart, pia, tánc, miegymás.. Egy srác odamegy egy már jó ideje ücsörgő lányhoz:
- Veled nem táncol senki?
- Nem.
- Akkor feltennéd a virslit főni?
_______________________________________
Szőke a lottózóban:
- Mi az a lottó?
- El kell találni 5 számot....
- Értem...és milyen messziről?

Ketten állnak egy szálloda recepciójánál, egy férfi és egy nő. Ahogy a férfi megfordul, véletlenül a könyöke ütközik a nő mellével.
Gavallérosan megjegyzi:
-Hölgyem, ha az ön szíve is olyan lágy mint a keble, akkor biztos meg fog nekem bocsátani...
Mire a hölgy:
- Uram, ha a farka is olyan kemény mint a könyöke, akkor a szobaszámom a 264-es!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Nagyon jók a viccek!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
oriandy
 
 


IMÁDOM A KEFÍRT, JOGHUROT, ÉS ESZEM SOKAT IS.
DE MAJD MOST MÉGTÖBBET

PÉNTEK VAN..
DE ÉN MÉG HOLNAP IS MELÓZOM.. :cry: :cry: :cry:
picimami
 
 


Andy!
Akartam már írni neked, fölvettelek skpye-ra!
Ugye nem baj? :oops:
picimami
 
 


A férfi és nő ül egymás mellett a repülőn. Egyszer csak tüsszent a nő, majd elővesz egy pzs-t, és gyengéden megtörölgeti a lába közötti területet. A fickó értetlenül néz, azt gondolja, hogy rosszul látott. A nő pár perc múlva megint tüsszent, megint elővesz egy zsepit, megint megtörli a nevezett területet. A férfi továbbra is meglepetten, csendben figyel, de már alig tudja magát türtőztetni. Pár perc múlva megint tüsszentés, megint törlés...
A pasi már nem bír magával, és megkérdezi:
- Bocsánat, de ön 3-szor tüsszentett, és mindhárom után megtörölte a p-ját. Meg tudná ezt nekem magyarázni?
- Sajnálom, hogy megzavartam ezzel. Tudja, olyan betegségben "szenvedek", hogy valahányszor tüsszentek, orgazmusom van...
- Ooooh, nagyon sajnálom, hogy kellemetlenkedtem. De szed valamit erre a problémára?
- Aha, borsot!

Két pasi beszélget. Azt mondja az egyik:
- Borzasztó a feleségem. Ha elmegyek a barátaimmal egy kicsit inni, kocsmázni, mindig hatalmas balhét csap. Pedig amikor hazaérek, már egy sarokkal előbb leállítom az autót, a kertkapuban lehúzom a cipőmet, lábujjhegyen osonok a lakásban, az előszobában levetkőzöm, s a sötétben settenkedem az ágyhoz. De semmit sem számít: mindig felébred, s hajnalig szid.
- Mert nem jól csinálod, barátom! - feleli a másik.
- Amikor én buli után hazaérek, behajtok a garázsba, felpörgetem a motort, becsapom a garázsajtót, a bejárati ajtót, felkapcsolok minden villanyt, bekapcsolom a tévét, fütyörészek, dúdolok. Majd azt rikkantom: ha már úgyis ébren vagy, kedvesem, mit szólnál egy kis orális szexhez? Mindig úgy tesz, mintha mélyen aludna.


Interkontinentális repülőjáraton a személyzet nyugodtan kávézik a kabinban, amikor egy farkas töri rájuk az ajtót. Gondolkodás nélkül elkapja a kapitány grabancát, és szól:
- Téged most felfallak!
- Ne egyél meg farkas koma! Én vezetem a gépet, ha megeszel, ki fog leszállni?
- Na jó. Akkor másodpilóta téged.
- Jaj engem se egyél meg, mert a kapitánynak szüksége van rám, hogy biztonságosan földet érjünk.
Ekkor lép be a kabinba az egyik stewardess.
- Akkor nincs más hátra, téged kell megennem.
- Hát egyél, de figyelmeztetnélek, hogy ebben az esetben leszállás után téged dugnak meg a pilóták.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pici!
Mért melózol te holnap is???
Ez olyan gonosz!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Néha kell hétvégén.
Így jut egy nap hétköznap pihenő.
Apa is melózik.
Így még jó is.
Hétköznap, egyik nap megyünk kirándulni.
picimami
 
 


Na akkor jó..... azért az kitolás lett volna, ha egyikőtök otthonvan, a másik meg nem :shock: :shock: :shock: :shock:

Én normál esetben kedden szabadnapos vagyok. Akkor szoktam kitakarítani jó alaposan.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Amúgy már olyan fáradt vagyok..
Agyilag ma már zokni
Sok volt ez a hét
picimami
 
 


Andy!
A Barátcserjét, hogy szedjem szerinted?

2*2
Vagy elég 1*1?
picimami
 
 


Itt az elmúlt fél órában egy néni tévedt be hozzánk és most jöttekketten netezni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na, megjöttem!
Hazaértünk Danival, a cuccok a kocsiban, már csak apa hiányzik és indulunk is!
Pici!
Skype-ra? Nem baj, persze, de nekem nem jelezte, hogy felvettél!!!
Biztos én voltam az?? :roll: :oops:
Én a barátcserjét 1x1-et szedem, mert ugye mellé iszom a teát is + jön majd a gyógyszer ha megjönne rendesen a mensim.
De szerintem neked is elég első nekifutásra 1x1. Aztán úgyis mész a dokidhoz, meglátjátok, mi a helyzet odabenn, és ha úgy gondolog, akkor még emelhetsz az adagon akkor is!

Kép
oriandy
 
 


Pici!
Én most felvettelek téged!!

Kép
oriandy
 
 


MSN-ed nincs??

Kép
oriandy
 
 


Szerintem akor látjuk majd, ha mindketten belépünk.
Van msn.
De ritkán használom.
itt benn sajna nem tudom egyiket sem
picimami
 
 


Jó hétvégét nektek
Vigyázz magadra!

Magatokra.
Puszi
picimami
 
 


andy én meg msn-re vettelek fel :):):):)

ha akartok felvehettek ugyanaz mint az emailcímem az msn címem :) én jobban szeretem mint a skype-t valahogy nekem jobb egyszerűbb :):):) igaz én inkább írni szoktam a skype meg inkább dumcsira van :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Nika!

Én üziket szoktam skpye-on.
Nem beszélgetni.
Azt nem szeretem csak telón.

Majd fölveszlek msn re is.

Puszika
picimami
 
 


Halihó!
Na megint itt :lol:

Most selejteztem éppen egy kicsikét :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ezt nem értem!
Most akkor miért nem jelzi ez a hülye gép, hogy felvettél MSN-re?? Nika!! Valami nem mükszik!!!

Kép
oriandy
 
 


én azzal vettelek fel amit itt a profilodban beírtál

nika70
Salgótarján
 
 


lehet ha újra inditod a gépet akkor jó lesz :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt lányok!

Hogy vagytok?

Tök jó hogy mindenki eljutott tegnap shoppingolni! :lol: ugye hogykitudja eláégíteni a női lelket??????? :lol:
Én múlt vasárnap,esküvő előtt voltam az Árkádban az Örsön.Beszereztem egy meseszéptűsarkú feket extrahegyesorrú,extra sexi szandit, egy nyári rucit meg hatalmas bizsu nyakláncot,fehér kövecskékből és gyöngyökből áll! :roll:

Ma kapok még 2 gyereket az enyéim mellé, apu áthozza az öcsémet meg a hugomat,bárők már nem olyan kicsik!

Ti mit csináltokma?
Alábam gáz,és csak azon jár a fejem,hogy oldjuk majd meg jövő ilyenkor 3 kicsi mellett a2 műtétet,mert nem egyszerre műti akét lábam :?
Meghogy a 3.császáromlesz,és az utolsó 4 hét biztos nagyon rossz hatással lesz a lábamra,(vizesedés, min.2kilóplussz)egyébkéntis azt mondta hogy max.38.hétet várjuk ki,delehet hogy csak annyit hogy ne legyen koraszülöttmost,h.ez van a lábammal is :?

Namindegy!

Szép napot!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Ja!

Még azt akartam írni, hogyképzeljétek a tegnapi szurimat sikerült rossz helyre adnom és olyan csúnyal ett :cry: :cry:
Már most alig találni helyet ahol nincsenek látszó hajszálerek. :cry: mi lesz egy éven át :?

Látom Nika itt vagy?

Hogy vagy?

Kép Kép Kép
asiye
 
 


jó reggelt Mindenkinek.

Hogy vagytok lányok?
picimami
 
 


Szia Asíye!

Nagyon sajnálom a lábadat.
Olyan rossz ez most neked.

Sajnállak.
Én ma dolgozom.
Jó kis pörgős nap lesz.

Olvastad, hogy jártam orvosnál??
Mit szólsz hozzá?

Puszika
picimami
 
 


Sziasztok!

Apa és Beni alszik addig én bekukkantok Hozzátok!

Picimami!

Örülök, hogy az orvos megnyugtatott.
Ugye megnyugtatott? Szerintem tök jó amit mondott. :D A többi pedig kiderül majd a vérvételnél.

Asiye!

Sajnálom anyukádat! :(
Örülök, hogy sikerült orvost találnod és meg is bízol benne. Szerintem ez a legfontosabb!
Én amikor Benivel voltam várandós, urulógushoz jártam 2-3 hetente félidőtől. Ki lehet bírni.
Presze a szülés után ha műtik a lábadat biztosan sok segítségre lesz szükséged.

Zsuzska!

Bikiniről képet?
Jó neked, hogy találtál olyat ami tetszik. Bár olyat én is láttam, csak nem állt jól. :twisted: :oops: :roll: Így a Decathlonban vettem egy egyrészeset.

Nika!

Én a C&A-ban találtam jó halásznacit. Ott vannak nagy méretek is! Bár azt nem tudom, hogy Tarján környékén hol találsz ilyen üzletet...

GAbi!

Jó kikapcsolódást a nagyszülőknél!
Mennyi ideig tarta a szakmai gyakorlat?
Vendég
 


Szia Cat!
Örülök, hogy vagy.

Jól telik a pihenő?

Tényleg jó amit mondott?
Mit gondolsz még róla?

Képzeld mégis hőmérőzöm. :roll:
Folyatatom.
picimami
 
 


Picimami!

A prolaktin szinthez nem értek. Azt sem tudom az miért fontos. :oops: :roll:
A mensid mennyire erős szokott lenni? Én úgy hallottam, de lehet, hogy rosszul tudom, hogy minél jobban megvastagszik a nyálkahártya, annál erősebb a vérzés.
Valaki más is hallott már ilyenről?
De minden kiderül a vérvételnél és az UH-on.
Nyugodj meg! Minden rendben van! Hamarosan jön a baba.

Lányok!

Nekem most olyan mindjártmegjön érzésem. Lehet, hogy ebben a hónapban meg előbb lesz pém?
Igaz a Jónásom is hétfőn lesz. Csak így szinte lehetetlen akciózni, hogy Benivel egy szobában alszunk. :roll: :oops:

Pontosabban már csak Apa alszik, Beni most ébredt fel.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?