Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Boni!
Szerintem nagyon szép nevet választottatok a babónak. Nem változtassatok rajta.

Kata!
A herevisszér rontja a spermaképet. Én inkább egy andrológussal konzultánék ez ügyben. Bár már lombik előtt semmiképp nem műtsék a párod. Legfeljebb utána. Nem érdemes megvárni, hogy tovább romoljon a tágulat, mert meddőséget okozhat, és javulni biztos nem fog, csak romlani. Viszont, ha csak nagyon enyhe, akkor az andrológus sem fog műtétet javasolni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Némóci
Gondolom már alig vártad, hogy feltehesd a csodaszép vonidat.
Annak meg hogy már szívhang van nagyon örülök, annyira jó neked.
Tudtam én hogy nem lesz semmi baj! :wink:

Bumi
A jaffa nekem is tecc amolyan erős sárga kicsit narancsba hajló nem?
A konyhám olyan színű, nagyon szép világos, és barátságos.

Nem akarom nagyon hangoztatni a megérzéseimet, mert eleve semmi garancia nincs rá, és nem szeretném, hogy esetleg valaki beleélje magát, vagy épp elszomorodna miatta, azt meg végképp nem, hogy az agyában ez motoszkáljon amit jósoltam, és esetleg a további inszemek már csak azért sem sikerülnek, mert azt gondolja, hogy úgyis a lombik lesz a befutó.

dita75
 
 


Má megin nem tom mé küldte ez el?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Bumi
azé' hogy megmenccsé' a laptetőtől, köcce! :wink: :lol:

dita75
 
 


Ditus!
Nekem egy másik fórumon egy lány kártyát is vetett. Már többször is. Mindig benne van, hogy akadály, meg orvos.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
akkor ez mit jelent konkrétan?

dita75
 
 


Azt hogy nehezen jön össze a baba, és mindenképp kell hozzá az orvosi segítség.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ez volt az első, amit jósolt nekem:

Váraltan öröm, szerencsételensgé, szerető + 2 lap katonatiszt, vágy


Váratlanul beköszöntő jót valami negatív dolog követi vagy vagy követte. Kisebb váraltan esemény következik/következett be a pároddal kapcsolatban. Talán vele van a gond, és ezért nehéz lehet a teherbeesés.
Olyan egy picit ez a lap, mintha minden rendben lett volna, de a pároddal valami mégis gond van, legalábbis baba tekintetében.
Az uccsó két lap azt mutatja, hogy lehet, hogy valami segítség kell, hivatalossá kell tenni vágyatokat, azaz, meg kell osztanotok lehet hogy orvossal, mert kell valami segítség. De ha jól látom nem neked.

Húztam még két lapot, hogy lesz-e gyermek. És ez jött ki: házasság, szerencse).
Ami nem kérdés. Kb. 7 hónapon belül, ami lehet 1 hónap is és 7 is, beköszönhet a baba, amennyiben túlteszitek magatokat az aggódáson, és mind fizikailag mind lelkileg helyrejöttök és hangot adtok a vágyaitoknak. Nem kell ezt most olyan komolyan venni, mint lombik, lehet egyszerű vizsgálat és megoldódik, de nem tudom. Te tudod.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ez a 2.
váratlan öröm, üzenet, tolvaj, utazás, ajándék.

Az elejében ott van, hogy nehez jön össze a baba (tolvaj), remények apró örömök, hitek, de nem jön össze, mert gátló tényező is ott áll.
Viszont az utolsó két lap nagyon biztató. Egyre közelebb vagy a babához. Most már lehet hogy nagyon közel mert ott az ajándék.
A tolvaj lapot kell még megoldani, ami miatt nem jött eddig össze, de úgy látom jó úton haladtok, mert ott a baba a végén. A tolvaj lap jelentése általában babaügyben jelenthet nem foganást, vetélést ilyesmiket. Viszont ez meg fog szűnni. A lapok ezt mutatják.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Ezt eddig is sejtettük, hogy orvosi segítség nélkül nem fog menni.
Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, én úgy hogy nekem mindegy hogyan, csak gyorsan, és egészséges legyen.
Mint mondtam ha kellett volna (szerencsére nem kell) bevállaltam volna a donorspermát is. Bármit!
Anya AKAROK lenni és kész, és már régen bekapcsoltam a kis gombot az agyamban, hogy nekem ez az inszem sikerülni fog, és úgy kell lennie! Punk-tum!

Persze ember tervez Isten végez! De talán nálam is működni fog ez a "taktika" !

Annyit tudok mondani, hogy tüzön-vízen menjetek keresztül, mert olyan nincs, hogy nincs, az én szótáramban legalábbis biztos.
Nem a kőkorszakban élünk, öregasszonyoknak összehozzák a gyereket, fiatalok vagyunk egészségesek, így vagy úgy de lesz baba. Ezt üzenem mindenkinek!

dita75
 
 


Köszönöm Lányok! Annyira boldog vagyok!

Dita,

Igen, már nagyon vártam, hogy felrakhassam a vonalzót, de mindenképpen meg akartam várni a szívhangot! Pont most nézegetem a vizsgálati lapomat, és még azt is ráírta, hogy 140/min ver a pici szíve! :lol: :D :D :D

Bumi,

Biztos nektek is fog sikerülni!+++++++++++++++++++++++++++

Tényleg ma kapom meg az utolsó progeszteron injekciót, és holnap estétől visszatérek az utrogestanra. Kismamik nektek mennyit kellett használni naponta? Szerintetek elég lesz a 3x2? Mert ugye a 3x3-tól kiütéseim lettek, bár lehet, hogy azért az elején inkább bevállalom a kiütéseket... :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka
Milyen érdekes, hogy egy ilyen pöttöm kis bubika és már így ver a szivecskéje ami gondolom akkora lehet mint egy tollhegy!
:shock:

annyira jóóóóóóóóó!

dita75
 
 


Nemone Én a 12.hétig napi 3*1 darabot dugdostam...

szép a vonalzód

Pgsuska remeélm minden rendben

Ditu helyes hozzáállás

BUmi köszi :lol:
Vendég
 


Némóka: de jó, neked meg is mondták, h 140-et ver a szivecskéje! én csak tudtam, h a babának ilyen sok, de Mákszemről nem mondtak ilyen adatot.
ha a doki azt mondta, h 3*2 , akkor annyit szedj. vagyis én azt tanácsolom, h a reggelit és az estit inkább dugdosd. nem baj, ha orális bogyó, az ua. tudod, jobban hasznosul, nem megy át a májon stb. a délit meg vedd be szájon.

Dituli: Kisnémó már 10mm, az már nagyobb, mint egy tollhegy! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi
A szivecskéjéről gondoltam volna, hogy egy tollhely nagyságú lehet. :roll:

dita75
 
 


Na megyek a leletekért, a gyomrom csomóba!

dita75
 
 


Dituli: bocsi :oops:
csak nyugodtan!! nem lesz semmi baj, tök jók lesznek az eredményeid!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Némócika!

Nagyon örülök, hogy minden oké a kis aprósággal :) A vonalzódat meg jól megkönnyeztem... Annyira tetszik! A dokinénimet nagyon szívesen ajánlom neked, szerintem egy angyal. Ha érdekel dobj egy privit nyugodtan, és küldöm az elérhetőségét.
Utróval kapcsolatban nem tudok segíteni :(

Dita!

Sajnálom a szuris sztorit, de az én szememben így is hős vagy, hogy egyáltalán megpróbáltad!Pont olyan körülményesen indul ez nálad, mint Monicnál, úgyhogy remélem az eredmény is olyan lesz!
Drukk a jó véreredményhez!!!:)

Ancsi, Mara, Zsuzska!

Nem felejtettem ám el szorítani nektek! hajráááááááááááááá!

Ja, és plusz egy voks Czinkekislány mellett :) Szerintem is nuncis :)

Viki!

Szia! Jó, hogy jöttél :) Hogy tudjuk meg, ha kibújt Lackó? :)

Mara!

Az endokrinológusnak én se adnék egy kanyi vasat se. Tudod, mindig mondom: plusz pénzt csak plusz szolgáltatásért. :)

Czinkicsek!

nekünk midegy a tojcikák neme, csak az a lényeg,hogy időre és egészségesen szülessenek meg mindketten. Azért nagyon boldog lennék, ha egyikük esetleg kislány lenne. Vagy mindkettő... Ha fiúk lesznek, akkor is nagyon fogunk örülni :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szia Évi!
Hogy vagy? Mikor lesz legközelebb tojcikukucs?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csibe,

Nekem nincs szájon át szedhetőm, vagy azt is lehet?
Nem mondta a doki, hogy mennyit... Csak megkérdeztem, hogy visszatérhetek-e rá, és akkor megkérdezte tőlem, hogy miért kaptam eddig injekciót. Mondtam neki a 3x3-tól a kiütéseket, meg mondtam azt is, hogy a 3x1-től nem volt. Erre ő csak annyit mondott nekem, hogy akkor használjak annyit, és ha esetleg elkezdenék barnázni, akkor menjek nyugodtan és ad injekciót. De én úgy gondolom, hogy az injekció után most nagyon kevés lenne hirtelen csak 3x1 utro!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Bumi!

Jól, köszi :) Jövő csütörtökön megyünk kukkolni, apa most látja majd őket először. :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,

Küldtem privit!

Neked hány hetesek voltak a picikék ezen az UH képen? Mert most kb. ugyanilyennek látszik a mi picink is.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Lányok,

az egész délutánt végigaludtam...
Ez 3 órát jelent... Nagyon komolyan mondom, hogy minden elismerésem annak a ki a munkhelyen küzd terhesen!

Némóka,

én 3X2-t kapok :wink: Már az elejétől. Ab 3X1 kevés lenne neked a szuri után.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Évi: tudom, h mindegy, szerintem itt mindenkinek mindegy, csak egészséges legyen!! csak kiváncsi voltam, hiszen nektek már van egy kiscsajotok.
és nem fél a párod a teljes nőuralomtól?? 4 csajjal el fog bírni? :lol: :lol:

Némóka: hát igen, azért szerintem nekünk kell a max utro, te esetedben a 3*2, ha annyit birsz.
van orál és hüvely utro, de nekem a gyogyóban azt mondták, h ua. egyszer 1 dobozzal kevesebb dugdosóst tudtak adni, és akkor kaptam helyette a gyogyóban orált.
csak hát délben hogy fogsz dugdosni? dolgozol v nem ?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Hali!

Megjöttem a dokitól. Háát elég érdekesen alakult a délután. Megérkeztem időben beadtam a papírom, aztán be is hívtak, de a doki a hátsó ajtón kislisszolt közben. Aszisztens felvette az adatokat, és mondta, hogy egy óramulva jön vissza a doki, addig várjak kint. (14: 00-is van rendelés, és nekem is ekkorra kaptam időpontot, pedig nem szoktak adni ilyen későre biztos ez volt a baj.) Kimentem a váróba, és már csak én ültem ott. Aztán az aszinsztens gondolt egyet, és a másik rendelőből áthívott egy másik doki, és végül az vizsgált meg... :)
Kikérdezett alaposan, azt monta, lehet PCO-is... de mindenekeltőtt kiírt egy rakat vérvételre. Szerintem holnap annyit vesznek tőlem, hogy vérem se marad. 5 féle kémcsőtípus van a papíromon, és az egyiknél annyi minden van felsorolva, hogy oda biztos nem lesz elég egy kémcső, ráadásul még terheléses inzulin, és cukor is van a papíron. Közben beszélgettünk, és azt mondta, hogy az alkatomon nem látszik, hogy mennyi bajom van, és a helyünkben nem itt nyíregyházán kezeltetne minket, hanem Debrecenben a klinikán, vagy a Kaáliban, vagy Pesten... merthogy lehet itt kimerítik a petefészkem, a méhem, és az nem tesz jót, meg az endometriozis, és az esetleges PCO miatt is sietni kellne, mert egy két babó még összehozható így, de több már nehezen... Ezzel egy kicsit le is hangolt. De máshol sem csinálnának mást, mint itt. Bár az idő megy rendesen, és tényleg alig történik valami....

Bumi: Veled csinálnak valami különlegeset Debrecenben?
Csajok: Nektek mi erről a véleményetek? Tényleg orvost kellene váltanom?

hofeherke
 
 


A holnapi vizsgálataim listája: ASAT, ALAT, LDH, CK, sGGT, AP, BUN, Crea, UA, TP, Chol, Trig, Phos, Ca, GluS, HDLC, LDLs, CRPc, Na, K, Cl, ÖBi, sCOr, PROL, FT4, TSH, Inz, I120, Vk-2, Prot, We, T-éh, T120

hofeherke
 
 


Ja és lessz még sima 3, és 22. napi vérvétel is.

hofeherke
 
 


Mara: passz! de ez a doki nagyon rendes volt, h ilyen őszinte volt! valószínű ő jobban tudja a korház mire képes, mennyi a kapacitása.
de ahogy Évi mondta, az ir-rel nem foglalkoztak a bp-i kaáliban sem. ez ügye a pco egyik jele. és tök jó h néznek neked is terheléses ir-t. nagyon alapos ez a doki! lehet, h csak jobban jártál vele, jegyezd meg a nevét!
fel a fejjel!! csináltasd meg a vv-t és reméljük a legjobbakat!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mara!
Semmit. Viszont nálam nem is volt semmi probléma. Tény viszont, hogy pl az én dokim most teszi le az endokrinológiai szakvizsgát, és az van a honlapján, hogy ő működteti a regionális endometriozis centrumot.
A kaálival kapcsolatban még nincs tapasztalatom. De az biztos, hogyha endós vagy, akkor sokszor inkább a lombikot javasolják.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Talán mégis jobb volt izgulni, mint megijedni, viszont ennek ellenére:

NAGGGGGYON KIRÁLY MINDEN!!!!!!!!

Bementem a rákszűrés leletért: fasza!
Felrobogtam az elsőre a prolactinomért hallottam hogy megy a nyomtató elkiabáltam magam: Yeeeesssssssssz! Megkaptam jó: 365,9 mU/l

Mindezt 10 perc alatt sikerült kikérnem! Annyira elégedett vok magammal.
Végre vmi sikerélmény! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Bumi: Akkor még vagy két inszemet bevállalok itt, mielőtt váltanék. Azt hiszem megtaláltam a dokid honlapját. Nem mehet neki rosszúl, nagyon szép rendelője van. Te is oda jársz, vagy a klinikára?

hofeherke
 
 


Dita: Maradjon is meg ez a sikerszéria! Hisz te már egy hetes kismami vagy!

hofeherke
 
 


Mara!
Én a klinikára járok hozzá. Illetve csak jártam, mert ugye most már Kaáli.


Ditus!
Szenzációs hírek! Gartula a jó eredményekhez!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csajok!
Marha jól tudtok drukkolni le a kalappal!
Az inszemre kérhetek tripla adagot ugyanebből?!

Mara
Már holnap veszik is vérecskédet? Remélem kiderül vmi extra banális dolog nálad ami gyorsan kezelhető, és végül még a spontán babókára is esélyetek lesz.
De ha tényleg endo van a dologban hát akkor azonnal kövesd Monic példáját.

dita75
 
 


Mara
Akkor holnap ha megyek a busszal Fehérvárra és nem lesz hely, akkor megkérek vkit, hogy adja át, mert én már egy hetes terhes vagyok! :lol:

dita75
 
 


Dita: OK! :) Spontán nekünk nem lehet, amiatt a fránya ellenanyagtermelés miatt. De azért szorgalmasan hajtunk a csodára :wink:

hofeherke
 
 


Mara!
Azért az nem biztos, hogy így van. Nekem az egyik barátnőm, aki ugyan inszemmel lett terhes, mondta, hogy még előtte pár ciklussal volt neki halvány pozi tesztje.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi: Ezért hajtunk rá olyan nagy hévvel... :) Bár ugye nálam még az is nehezíti a dolgot, hogy nem tudni mikor van peteérésem, ha van egyáltalán, mert gyógyszer nélkül általában nem szokott lenni. De csdák ugye vannak, úgyhogy mi nem adjuk fel. :D

hofeherke
 
 


Mara!
Ez a helyes hozzáállás! :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dituli: nagyon szuper, h jók lettek az eredményeid és még gyorsan is végeztél!! Marát idézve: maradjon ez a sikerszéria!! drukk a holnapi uh-hoz is! mikor mész?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita,

nagyon jó hírek! Az inszemhez dupla drukkot küldünk, nem triplát, mit kezdenél akkor a hármas ikrekkel? :wink:

Mara,

nagyon alapos a dokid, a Kaáliban endokrinológiai úton nem vizsgálnak ki senkit, úgyhogy nem járnál jól a váltással, ha még nem akarsz lombikot.[/b]

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Terheléses inzulinnal, cukorral kapcsolatban van valami jótanácsotok? Vigyek citromlevet ugye?

hofeherke
 
 


Sziasztok Lányok,


Csupa jó hirrel jövök hozzátok. Ma megnézett a doktorbácsi, és mindent rendben talált tökéletes szivhanggal. Nagyon sokat nőtt a babánk 6 nap alatt. Ő is rendesen megdöbbent. Szóval ma vagyunk hat hetesek és 4 naposak. Felrakom a mai uh képet. Köszönöm lányok hogy szoritottatok. Éreztem egésznap. Nagyon Boldog vagyok :D :D

Kép Oroszlánunk hat hetes 4 napos

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

nagyon örülök, nagyon aranyos a picikétek :wink:
A fekete folt közepén a fehér hosszúkásat kell nézni? Nem vagyok egy uh szakértő :wink:
Gratulálok a szívhanghoz is :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Zsuzska
Látod, látod mondtam én neked a priviben is hogy felesleges aggódnod.
Te kis paramama!!!!!
Persze megértelek, főleg a szörnyűségek után amin átestál már.
Nagyon szép a babszemed!
Csúcs a vonalzód.
No és hogy döntöttél mi lesz az apukával?

Mara
Tecc a hozzáállásod! Sztem jó úton haladsz. Nemsokára a te gyümölcsfád is beérik! Drukk a holnapi vérfürdőhöz! Azért hagyjanak valamennyit.
A terheléses cukorra nem vittem semmit azt sem tudtam hogy működik, egyetlen bajom volt, hogy délig eltartott és ott ették a páromék mellettem a meleg pogit, nekem meg csorgott a nyálam!

dita75
 
 


Dita,


A fekete a petezsák és benne az a hosszú fehér a bébi. Hát hat nap alatt baromi sokat nőtt. Jó szivhang is. Apukájának megvan a lehetősége hogy jó férj és apa legyen. Ha él vele akkor megadom neki a lehetőséget hanem akkor itt a vége. Nem tudok mit tenni. Nekem már úgy tűnik másról szól az életem, hála Istennek :D :!:

Kép
pgsuska
 
 


Dita,


A fekete a petezsák és benne az a hosszú fehér a bébi. Hát hat nap alatt baromi sokat nőtt. Jó szivhang is. Apukájának megvan a lehetősége hogy jó férj és apa legyen. Ha él vele akkor megadom neki a lehetőséget hanem akkor itt a vége. Nem tudok mit tenni. Nekem már úgy tűnik másról szól az életem, hála Istennek :D :!:

Kép
pgsuska
 
 


Dita,

Nagyon ügyi voltál, hogy ilyen hamar megszerezted a leleteket! És ugye mondtuk, hogy nem lesz semmi gond!?

Mara,

Ez aztán az alapos orvos! Húúú, és holnap így lecsapolnak és utána még 2 órát nem is ehetsz... Hát nem irigyellek! :roll:

Monic,

Én is úgy gondoltam, hogy 3x2 fogok dugdosni!

Zsuzska,

Gratulálok a dobogó szívű bébitekhez!

És akkor én is megosztom veletek KisNémó sztárfotóját! :wink: :lol:
Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemo, Zsuzska: Nagyon egyszerre haladtatok. Két nap csak a különbség... :)

Megfűztem az uncsitesóm, hogy holnap jöjjön velem, hátha kell valaki aki felmos a padlóról. :) Most már teljesen bebiztosítottam magam. :)

hofeherke
 
 


Nemone,


nagyon helyes a pocaklakód gratula hozzá. Épp azt néztem hogy az enyém alszik vagy fekszik a tiéd pedig ücsörög. Nagyon helyesek. Nekem az orvosok semmi gyógyszert nem adtak, de nem is szedtem már semmit az inszemim óta. Még a végén lehet egy napon fogunk szülni. De legalább együtt csináljuk végig ezt a menetet :D



Üdv

Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: