Új privát üzeneted érkezett!

Ha gondolod, nyugodtan gyere el érte!!!4
Gratu a laptetőhöz!!!!
Neked mikor jó a tali???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nekem úgy jó hogy 6-ra vissza kell érnem az ügyvédhez Szigethalomra, tehát előtte, te mikor végzel? És hol talizzunk?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Andy, milyen barátcserjét szedsz?

Gabi, drukkolok, hogy a hcg is ilyen szép pozitív legyen mint az LH.

Tanácstalan vagyok magammal kapcsolatban. Múlt csütörtökön (16. ciklus nap) iszonyatosan erős menzi szerű görcseim voltak. Aztán három napig barnáztam. Hétfőtől viszont a tojásfehérje előtti állapot kezdődött, és tegnap (22 ciklusnap) megint elő jött a menzis görcsölgetés. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Vajon mikor lehetett a pé-m?

Kép
Kép
tessza76
 
 

 
 

Tessza!
NEm lehetett a 16. napon pé. és a 22. en beágyazódás???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én háromig melózom Soroksáron és négy körül érek haza csak. Utána tudunk találkozni mondjuk a Plázában??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sterintem fél ötre ott tudnék lenni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsa küldtem privit.

Tessza köszi, én is remélem. Szerintem is lehetett a 16. napon pe, és a 22-en meg beágyazódásos fájdalom, nekem tegnap meg tegnap előtt volt ilyen, akkor voltam a peteérés utáni 6-7 napon. Az pont beágyazódásra esik. Hát nagyon kivi vagyok.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


a palázában is jó, de miattam ne mászkálj, szivesen odamegyek ahol laksz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nekem úgy is jó, ha gondolod. Akkor viszont legyen fél ötkor otthon nálunk. Elküldöm a címemet priviben, jó?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát először én is arra gondoltam, hogy csütörtökön jelezte a testem, hogy ovu jön, majd pecsételgetett is ezért. De a fura az volt, hogy a nyálka ami szintén a pé-t hivatott jelölni, csak hétfőn kezdődött, és szerintem tegnap volt teljesen okés.
Hát két hét, és megtudom. Közbe meg egyre erősebb az érzés, hogy tesztet kéne venni, és akár most megcsinálni.

Esetleg gyulladásra vagy felfázásra gyanakszom még...E téren tapasztalatok?

Kép
Kép
tessza76
 
 


Nem tudom már velem meg mi lehet,mert már 4 napja csak barnázok!? :?
Szerintetek?
A clostitól lehet ilyen?Amúgy a 29.ciklusnapon vagyok.Bizti megfog jönni,de miért lehet ez a sok napig tartó barnázás?

Kép

Kép
syl100
 
 


Szia Syl!
NEkem pont ezt csinálta.... az 5. napon reggel jött meg rendesen :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok,

már nagyon régen nem jelentkeztem felétek, bocsánat. Nyaralni voltunk kicsit és a munkahelyünkön tiszta káosz lett, mire hazaértünk, úgyhogy most látom, mik történtek! Gratulálok a Babákhoz!! :D
Nálam annyi van, hogy lapar után a 45.napon vagyok és nem akar megjönni a vérzés. A terhes teszt negatív, ma megyek dokihoz és megint aggódom, hogy nem úgy reagál a szervezetem, ahogy kéne.
Puszi.
Kexi
kexi
 
 


Kexi!
MEgy a drukk a dokihoz!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kzsuzsanna:Neked nem mondta a dokid,hogy mitől lehet ez a hosszú barnázás?Nem sárgatest elégtelenségre utal vagy valami?

Kép

Kép
syl100
 
 


Nálam az lesz, mert alaocsony a progi szintem, de még nem akart adni semmit sem.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huu mennyit irtatok!

Andy!
Táblit javítom!!

Gabi!
Menek a drukkok!

Tessza!
A barnázás az lehetett a középidős vérzésed!Tehát akkor volt péd!!!

Kexi!
Üdv újra itt!!!

Syl!
Nekem sose volt a clostytól ilyen,sose barnáztam még...fogalmam nincs mitől lehet ez többeknél is a clostytól vagy vmi más...


Na nekem még elméletileg nem volt meg a pém!Kb 5-6 napig szokott szurkálni.Utolsó 2 napon hányinger,ekkor vana pém,aztán mintha elvágták volna.Nem szúr ,se hányinger se semmi :lol: Elméletileg szombaton kell drukkolni :wink:

annus11
 
 


Annus!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: :lol:

Mindjárt megyek a fodrászhoz!!!!

annus11
 
 


Légy szép,remélem neked úgy vágják le, ahogy szeretnéd!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi lányok a reagálást. Hát akkor hétfőn akár tesztelhetnék is.

Sly, nekem sajna van a fárnya barnázás, de már closti előtt is megvolt. Úgyhogy bizti nem azért. Viszont a dokik nem mondtak rá semmi érdemlegeset. Vagyis egyik ezt mondta, a másik azt, de segíteni egyik sem tudott.

Kexi, remélem minden rendbe jön, és a doki tud segíteni.

Annus, hajrá szombatra. És kellemes szépülgetést. Én annó megfogadtam, hogy amíg babám nem lesz, nem nyiratom le a hajam. Hát két éve nem vágták a hajamat, és csak az eski miatt voltam egyszer fodrásznál azóta. El kéne már nekem is mennem, hogy legalább a végéből, ami töredezett, abból nyirjon egy keveset. Sosem volt türelmem megnöveszteni, így most először mondhatom el magamról, hogy hosszú a hajam.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Én is megyek holnap fodrászhoz, festetek meg vágatok is

Annus én is drukkolok neked.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát én tegnap voltam..... hát nem olyan lett kimondottan, amilyet szerettem volna, de legalább haza mentem és megmostam és átszárítottam :oops: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Tessza: nekem is volt ilyen januárban. Egy hétig csak pecsételtem. Elmentem dokihoz és elküldött vérvételre. Ki is derült, hogy a hormonok csúfolódnak velem. De closti közben, ez furi?!

KépKép
csige-bige
 
 


Na 3 órát ültem a fodrásznál!Kész a frizkóm,szerintem jó lett.Nekem bejön nagyon.Tetettem bele melírt :lol: Tuti lett,majd dobok róla képet!

annus11
 
 


Annus:Kép a hajadról?

Tessza:Ez a barnázás nekem is megvolt closti előtt is,de ilyen sok napig sosem tartott! :?

Ki mit főz hétvégén?:Ötletek?:)

Kép

Kép
syl100
 
 


Ez a fodrászhoz járás hete, mert én is tegnap voltam-

Tessze!
Nekem egyszer volt, hogy amikor meg kellett jönnie, akkor elkezdtem barnázni, ami 1 hétig tartott ésutána jött meg rendesen a bajom. Akkor szedtem clostit meg utrogestant. A doki szerint ez miatt volt ez. A clostit azóta is szedem és azóta se volt ilyen.
timejka
 
 


Sziasztok!

Nem tudom ki emlékszik rám, régebben írogattam ide.

Most örömmel szeretném Veletek tudatni, hogy 2008.07.04-én - 3 nappal a kiírt időpont után - este 22:33-kor megérkezett Peti fiúnk 3700 grammal és 58 cm-rel.
Este 19:45-kor értünk a kórházba 3 perces fájásokkal. Minden nagyon szuperül és simán ment. S legnagyobb örömömre sikerült gátvédelemmel szülnöm.

Akik emlékeznek rám, tudják hogy milyen nehezen fogant meg ez a baba. Azért írtam most meg, hogy végére értünk az útnak, mert szeretnék reményt adni mindazoknak, akik nap mint nap küzdenek a babáért.

Tartsatok ki lányok, mert ennél nagyobb boldogság nincsen. :)

Apa és Peti

Kép

Nézelődöm

Kép

Alszom

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 



Pinkiné!
Gratulálok a gyönyörűséges kisfiadhoz :!: :!: :!: :!: :!:
Eszméletlen abban a zsiráfos szerkóban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sok tejcsit kívánok!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pinkiné!

Én is gartulálok neked,bár a történetedet nem ismerem,gyönyörű a pici!!!Esetleg leírhatnád nekünk a storydat röviden,hátha reményt ad azoknak akik már hónapok,évek óta vágynak egy babára!!!!

Este jövök!Hozok képet a hajamról!
Na hányingerem van a kávétól...szétszakad az oldalam....felváltva hol egyik hol másik :roll: Ha akarnám se tudnám kiverni a fejemből hogy most lesz pém... :twisted: :lol:

annus11
 
 


Annus!
Kapd el apát, nehogy lematadjkatok róla :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pinkiné:Gratulálok a szép kisfiadhoz!Jó babázást nektek! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Pinkiné: gratulálok nektek, csodaszép a kisfiatok.
Látjátok lányok ezt eredményezi a kitartás. Mindenkinek mihamarabbi babásodást kívánok.

KépKép
csige-bige
 
 


Annus: betennéd a táblicskuba, hogy 07.17-én megyek dokihoz és uh-ra. Remélem minden rendben lesz.
Köszi

KépKép
csige-bige
 
 


Pikiné, és is nagyon gratulálok!

Annus, hol a kép a frizurádról?

Csige-bige, szorítok az UH-hoz.

Misszike, te nem mostanában jártál UH-n?

Kép
Kép
tessza76
 
 


A szilveszteri buli már a javában tart, pia, tánc, miegymás.. Egy srác odamegy egy már jó ideje ücsörgő lányhoz:
- Veled nem táncol senki?
- Nem.
- Akkor feltennéd a virslit főni?
_______________________________________
Szőke a lottózóban:
- Mi az a lottó?
- El kell találni 5 számot....
- Értem...és milyen messziről?

Ketten állnak egy szálloda recepciójánál, egy férfi és egy nő. Ahogy a férfi megfordul, véletlenül a könyöke ütközik a nő mellével.
Gavallérosan megjegyzi:
-Hölgyem, ha az ön szíve is olyan lágy mint a keble, akkor biztos meg fog nekem bocsátani...
Mire a hölgy:
- Uram, ha a farka is olyan kemény mint a könyöke, akkor a szobaszámom a 264-es!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A férfi és nő ül egymás mellett a repülőn. Egyszer csak tüsszent a nő, majd elővesz egy pzs-t, és gyengéden megtörölgeti a lába közötti területet. A fickó értetlenül néz, azt gondolja, hogy rosszul látott. A nő pár perc múlva megint tüsszent, megint elővesz egy zsepit, megint megtörli a nevezett területet. A férfi továbbra is meglepetten, csendben figyel, de már alig tudja magát türtőztetni. Pár perc múlva megint tüsszentés, megint törlés...
A pasi már nem bír magával, és megkérdezi:
- Bocsánat, de ön 3-szor tüsszentett, és mindhárom után megtörölte a p-ját. Meg tudná ezt nekem magyarázni?
- Sajnálom, hogy megzavartam ezzel. Tudja, olyan betegségben "szenvedek", hogy valahányszor tüsszentek, orgazmusom van...
- Ooooh, nagyon sajnálom, hogy kellemetlenkedtem. De szed valamit erre a problémára?
- Aha, borsot!

Két pasi beszélget. Azt mondja az egyik:
- Borzasztó a feleségem. Ha elmegyek a barátaimmal egy kicsit inni, kocsmázni, mindig hatalmas balhét csap. Pedig amikor hazaérek, már egy sarokkal előbb leállítom az autót, a kertkapuban lehúzom a cipőmet, lábujjhegyen osonok a lakásban, az előszobában levetkőzöm, s a sötétben settenkedem az ágyhoz. De semmit sem számít: mindig felébred, s hajnalig szid.
- Mert nem jól csinálod, barátom! - feleli a másik.
- Amikor én buli után hazaérek, behajtok a garázsba, felpörgetem a motort, becsapom a garázsajtót, a bejárati ajtót, felkapcsolok minden villanyt, bekapcsolom a tévét, fütyörészek, dúdolok. Majd azt rikkantom: ha már úgyis ébren vagy, kedvesem, mit szólnál egy kis orális szexhez? Mindig úgy tesz, mintha mélyen aludna.


Interkontinentális repülőjáraton a személyzet nyugodtan kávézik a kabinban, amikor egy farkas töri rájuk az ajtót. Gondolkodás nélkül elkapja a kapitány grabancát, és szól:
- Téged most felfallak!
- Ne egyél meg farkas koma! Én vezetem a gépet, ha megeszel, ki fog leszállni?
- Na jó. Akkor másodpilóta téged.
- Jaj engem se egyél meg, mert a kapitánynak szüksége van rám, hogy biztonságosan földet érjünk.
Ekkor lép be a kabinba az egyik stewardess.
- Akkor nincs más hátra, téged kell megennem.
- Hát egyél, de figyelmeztetnélek, hogy ebben az esetben leszállás után téged dugnak meg a pilóták.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kzsuzsanna:Nagyon jók a viccek! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
syl100
 
 


Kép Kép

Na remélem látszik belőle vmi,a vonaton fotóztam telóval....

annus11
 
 


Szióka!
Nagyon jól áll neked :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Párod mit szólt hozzá? Látta már??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus:Tök jó a hajad,nagyon illik az arcodhoz! :D :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Köszi-köszi!
Nekem is nagyon tetszik!Az uramnak még furi....de szerintem tetszik neki,csak nem mondja nehogy elbízzam magamat :wink: Legutóbb azt mondta hogy tetszik,de úgyse fogja mondani :lol: :lol: :wink: Meg tegnap este mondta hogy azt hitte megint rövidre vágatom,erre befestettem szőkée,dehát mondtam hogy nem az egészet!Nagyon megijedt mikro meglátott a fodrásznál és mondtam h szőke leszek :wink: :lol:

Na ma nem leszek....de majd hozok a mai napról képeket!!!

annus11
 
 


Nekem ma megjött,5 nap barnázás után! :? :cry:

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!

Annus, nagyon klassz frizurád van, aztán mindent bele hétvégén.

Sziszko, sajnálom, de legalább elkezdődik az új lehetőség. Én speciel jobban szeretem, ha hétvégén köszönt meg piri, mert csak kényelmesebb otthon szenvedni, mint a melóhelyen.

Gabi, nagyon eltűntél. Tesztekkel mi van?

Kép
Kép
tessza76
 
 


Tessza:Hát igen jobb az első 2 napot hétvégén letudni,utána már nem olyan vészes. :? Azért jobban esett volna,ha megse jön! :roll:

Gabi:Veled mizu?

Kép

Kép
syl100
 
 


Jucus tök jó lett a hajad :D Jó ezzel a kis melírral megbolondítva. Én nagyon melír párti vagyok.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztol lányok!
Annus:jól áll ez a frizura neked!
Magamról:2 nap nem jelentkeztem,sajnos 5.hét végén elvetéltem!
Egyszer csak a munkahelyemen véreztem,siettem be a kórházba.A petezsák már eldeformálódott,babám elhalt! Most 2-2.5 hó pihenés aztán AZÉRT IS ÚJRA BABÁSODOM! Puszi mindenkinek!
misszike
 
 


Misszike!
:( :( :(

Tudom most mit érzel át.úgyhogy nem is mondok semmit....Ha gondolod gyere az élet a vetélés utáni topicba,ott mind átestünk már ezen,sajnos :?

annus11
 
 


Misszike: nagyon sajnálom :( pedig annyira drukkoltam mindenkinek. Ne add fel, biztos hogy sikerülni fog.

KépKép
csige-bige
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?